بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان + قیمت و خرید از نمایندگی

دستگاه تصفیه آب خانگی در اصفهان یکی از ضرورت های هر خانه و آپارتمانی محسوب میشود. شهر اصفهان، پس از تهران و قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در مشهد، سومین شهر پرجمعیت ایران میباشد و نزدیک به 2 میلیون و پانصد هزار نفر جمعیت دارد. میانگین سختی آب آشامیدنی لوله کشی شهری اصفهان عددی بین 350 الی 500 است که نشان دهنده آن است که تی دی اس TDS آب و میزان املاح و آلاینده های آلوده موجود در آب بیش از حد استاندارد برای سلامت بدن انسان میباشند.

شرکت تصفیه آسا با ارائه قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی با بهترین کیفیت به همراه خدمات نصب و ارسال رایگان در اصفهان با بهره گیری از کارشناسان مجرب و مشاورین فروش به شما این امکان را میدهد که برای منزل خود بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان را خریداری نموده و در سریع ترین زمان ممکن در محل شما ارسال و نصب و راه اندازی توسط کارشناسان فنی تصفیه آسا انجام خواهد شد.

شما عزیزان میتوانید بهترین مارک ها و برندهای معتبر آب تصفیه کن مناسب شهر و استان اصفهان Isfahan را در زیر مشاهده و ثبت سفارش نمایید و یا با شماره 02177167717 به صورت 24 ساعته جهت مشاوره فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در اصفهان + نصب و ارسال رایگان

مهلت استفاده از تخفیفات جشنواره

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان، مارک مینروا تایوان است که بهترین سازگاری با آب شهری اصفهان را دارد و تمام املاح مضر آب را تصفیه کامل مینماید.

لیست 7 مدل از بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان به شرح زیر است :

 • مارک مینروا 8 مرحله ای اکسیژن ساز / آب شهری اصفهان
 • مارک مینروا 7 مرحله ای قلیایی / آب شهری اصفهان
 • مارک مینروا 6 مرحله ای معدنی ساز / آب شهری اصفهان
 • مارک مینروا 6 مرحله ای یو وی دار / آب چاه اصفهان
 • مارک مینروا 8 مرحله ای دو مخزن / شرکت ها در اصفهان
 • مارک مینروا 5 مرحله ای تک مخزن / آب آکواریوم اصفهان
 • مارک مینروا 6 مرحله ای دو مخزن / مناسب کافه در اصفهان

با توجه به بررسی ها و تعداد دستگاه هایی که توسط شرکت تصفیه آسا در شهر اصفهان و اطراف آن همچون شاهین شهر، خمینی شهر، نجف آباد، بهارستان، فولاد شهر، زرین شهر، درچه، کوشک، فلاورجان و دیگر شهرهای آن نصب و تست شده اند، برندی که پرفروش تر بوده و بیشترین نتیجه مثبت و بالاترین کیفیت آب آشامیدنی پس از تصفیه را خروجی داشته، تصفیه آب مینروا تایوان Minerva Taiwanese Water Purifier است.

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان

آب تصفیه کن مینروا از بروزترین روش و تکنولوژی تصفیه آب آشامیدنی در دنیا یعنی اسمز معکوس Reverse Osmosis System بهره گیری مینماید و توانایی حذف املاح مضر موجود در آب شهری اصفهان را تا 0,0001 میکرون داراست. بسیاری از آلاینده های آلوده و رسوبات در آب شهر Isfahan هستند که با چشم دیده نمیشوند و مضرترین آنها نیترات و نیتریت و آرسنیک و آلومینیوم و فلوراید و آهک است که به میزان غیراستانداردی محلول در آب بوده و با چشم دیده نمیشوند اما سختی آب آشامیدنی را بیش از اندازه استاندارد سلامت بدن انسان افزایش میدهند.

آب شیرین کن خانگی مینروا Minerva طبق استاندارد جهانی بهداشت NSF و گواهی بین المللی کیفیت آب آشامیدنی WaterQuality آب را تصفیه و آبی گوارا در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد. مارک مینروا از چهار مدل اصلی 6 مرحله ای، 7 مرحله ای، 8 مرحله ای اکسیژن ساز و 8 مرحله ای لامپ یو وی دار بهره گیری مینماید و مدل اکسیژن ساز آن برای اصفهان بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی محسوب میگردد، که در زیر میتوانید مشخصات فنی و تصاویر این چهار مدل را به همراه قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در اصفهان با نصب و ارسال رایگان و گارانتی طلایی قطعات مشاهده نمایید :

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

در مراکز فروش و بازار تصفیه آب شهر اصفهان، انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و آب شیرین کن خانگی با سیستم های متفاوتی وجود دارند که عبارت اند از :

 1. تصفیه آب اسمز معکوس پمپ و مخزن دار زیر سینکی
 2. تصفیه آب الترافیلتراسیون بدون پمپ و مخزن زیر سینکی
 3. تصفیه آب ورودی ساختمان یک تا سه مرحله ای جامبو یا اسلیم
 4. تصفیه آب رومیزی کلمنی، پارچی، کیسی
 5. تصفیه آب سرشیری

در میان انواع دستگاه تصفیه آب، بهترین روش تصفیه آب لوله کشی آشامیدنی، سیستم دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس Reverse Osmosis System است که با بهره گیری از پمپ و مخزن ذخیره تحت فشار و فیلتر ممبران اسمز معکوس توانایی حذف ذرات و نمک های آلی و آلودگی هایی که میتوانند برای بدن انسان سرطانزا باشند را حذف کامل و املاح مفید را حفظ نماید. سختی آب استاندارد برای سلامت بدن انسان عددی بین 30 الی 100 است و تنها یک سیستم اسمز معکوس با ممبران قوی توانایی کاهش سختی آب اصفهان را خواهد داشت.

ضمن این که کارشناسان فنی تصفیه آسا پس از نصب دستگاه در اصفهان، سختی آب آشامیدنی تصفیه شده زیر 100 طبق استاندارد جهانی بهداشت به شما تحویل خواهند داد که از عملکرد درست آب تصفیه کن مطمئن شوید.

بهترین مارک تصفیه آب اسمز معکوس که سازگار با میزان سختی آب اصفهان نیز هست و به تعداد زیادی نصب شده و سابقه بسیار خوبی در ارائه خدمات در استان اصفهان دارد، برند مینروا تایوانی اصل است که در بالاتر چهار مدل اصلی آن را همراه با قیمت دستگاه تصفیه آب در اصفهان معرفی نمودیم. حال به معرفی مشخصات و عملکرد هر مدل به تفکیک میپردازیم تا از میان این مدل ها یک خرید خوب را طبق بودجه و کارایی دستگاه تجربه نمایید.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان بدون شک مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا Minerva Ro8_O2Plus است که از قطعات تایوانی تشکیل شده و با بهره گیری از روش اسمز معکوس که طبق استاندارد جهانی بهداشت بهترین روش تصفیه آب آشامیدنی در دنیا محسوب میشود، توانایی حذف تمام املاح مضر موجود در آب لوله کشی شهری را دارد. مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا شامل هشت فیلتر تصفیه آب خانگی، پمپ قدرتمند و مخزن ذخیره تحت فشار 3.2 گالن 12 لیتری است که در صورت قطع برق یا آب، بدون افت فشار میزان آب تصفیه شده ای که داخل مخزن ذخیره کرده است را در اختیار شما قرار خواهد داد.

از دیگر اجزای تشکیل دهنده تصفیه آب زیرسینکی مینروا، میتوان به شیر برقی، سوئیچ قطع فشار بالا و سوئیچ قطع فشار پایین یعنی های پرشر و لوپرشر اشاره نمود که دستگاه را اتوماتیک نموده و شما تنها با باز و بسته کردن شیر بهداشتی روی سینک میتوانید از آب تصفیه شده استفاده نمایید. بهترین مارک ممبران در دنیا برند فیلمتک Dow Filmtec است که تحت لیسانس آمریکا بوده و در یک فیلتر 13 لایه ریزبافت، توانایی حذف کوچکترین ذرات و آلاینده های مضر را دارد که به پساب فاضلاب هدایت میکند. عملکرد کلی هر مرحله از فیلترهای آب تصفیه کن مینروا به صورت مفصل به شرح زیر است :

فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن pp : فیلتر مرحله اول مینروا، رسوبات، شن و ماسه و گل و لای و به طور کلی املاح بزرگتر از 5 میکرون را که در اصفهان بسیار زیاد هستند حذف کامل مینماید. از دیگر وظایف فیلتر شماره یک، حذف زنگ لوله محلول در لوله کشی اصفهان است. حتما مشاهده نموده اید که آب خروجی از یک شیر بعد از چند روز به صورت قهوه ای و قرمز خارج میگردد. این همان زنگ لوله های گالوانیزه ساختمان است که باعث کاهش پی اچ ph آب میشود و میتواند آن را اسیدی کند که به لطف مرحله اول تمام رسوبات این چنینی، حذف کامل میگردند. زمان تعویض فیلتر تصفیه آب در مرحله اول هر چهار الی شش ماه است.

فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو گرانول gac udf : فیلتر کربن فعال اصلاح شده در شماره دو از برند مینروا، یک فیلتر کربن دانه ای است که توانایی کاهش کلر Chlorine را از آب آشامیدنی دارد. آب شهری اصفهان پس از کلرزنی و ضد عفونی کردن توسط کلر و کلرامین و فلوراید Floride میبایست کلر زدایی شود زیرا مواد ضد عفونی کننده شیمیایی هستند و نباید از راه نوشیدن وارد بدن انسان شوند چون منجر به سرطان میگردند. فیلتر دوم با حذف کلر از آب آشامیدنی به همین امر میپردازد. مصرف کلر چه به صورت آشامیدن و چه به صورت موضعی باعث ریزش مو و خشکی پوست میشود و با خرید آب تصفیه کن خانگی در اصفهان میتوانید حتی برای شست و شوی دست و صورت و پس از استحمام از آب تصفیه شده عاری از کلر استفاده نمایید تا از مضرات آن به صورت کامل جلوگیری نمایید. فیلتر دوم کربن اصلاح شده در آب شهری اصفهان عمر مفیدی بین چهار الی شش ماه دارد و پس از آن زمان تعویض فیلتر میرسد که توسط تکنسین های فنی شرکت تصفیه آسا سرویس های دوره ای دستگاه شما در محل انجام میشوند.

فیلتر مرحله سوم کربن بلاک فشرده cto : فیلتر کربن بلاک برعکس فیلتر دوم از یک کربن فشرده همچون مغز مداد استفاده مینماید و دو وظیفه اصلی مهم دارد. اول آن که مکمل فیلتر دوم بوده و مواد جانبی کلر همچون کلرامین را حذف و تصفیه کامل مینماید و در وظیفه مهم دوم از فیلتر ممبران که قلب اصلی دستگاه آب شیرین کن خانگی است محافظت مینماید. در واقع وقتی املاح درشت از مرحله اول عبور کنند و کلر از مرحله دوم عبور کند به فیلتر شماره سه تصفیه آب رسیده و نباید از مرحله سوم عبور کند، زیرا فیلتر ممبران اسمز معکوس Filmtec از لایه های بسیار ریز تشکیل شده که در صورت ورود املاح درشت آسیب دیده و لایه های آن از رسوبات پر میشوند و توانایی حذف املاح مضری همچون نیترات و نیتریت و کاهش سختی آب را از دست خواهد داد.

فیلتر مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس Reverse Osmosis Memberane Filter : در مرحله چهارم قلب اصلی یک آب تصفیه کن قرار میگیرد که حتما میبایست برای یک دستگاه زیر سینکی آن هم در آب اصفهان مورد استفاده قرار گیرد. همانطور که پیش تر اشاره کردیم، میانگین سختی آب در اصفهان عددی بین 350 الی 500 و در برخی مناطق آن تا بیش از 1000 هم میباشد که نشان دهنده کیفیت پایین آب لوله کشی شهری برای مصرف آشامیدن است. املاح مضر بسیاری در آب اصفهان محلول هستند. برای مثال نیترات و نیتریت دو ماده سرطان زا هستند که منجر به کاهش اکسیژن در خون بدن انسان میگردند. کاهش اکسیژن میتواند هم باعث سرطان شده و در کودکان و افراد میانسال منجر به مرگ شود. یا آلومینیوم محلول در آب لوله کشی که با چشم هم دیده نمیشود منجر به آلزایمر یا فراموشی زودرس میشود. وظیفه فیلتر ممبران این است که این املاح مضر را به خوبی حذف کامل نموده و به پساب فاضلاب هدایت نماید. ممبران در یک حوزینگ و در فیلترهای بالایی آب شیرین کن خانگی قرار میگیرد و یک ورودی و دو خروجی دارد. ورودی آن از فیلترهای مراحل 1و2و3 است و دو خروجی آن یکی به فیلتر پست کربن مرحله پنجم و قیمت مخزن تصفیه آب خانگی تایوانی میرود و دیگری که املاح مضر را حذف میکند توسط قطعه پساب فاضلاب یا همان Flow 300 به فاضلاب زیر سینک متصل میگردد. آب خروجی از ممبران سختی یا تی دی اس نزدیک به صفر دارد و در مخزن ذخیره تحت فشار قرار میگیرد تا فرآیند حفظ املاح مفید توسط فیلترهای بعدی صورت گیرد. زمان تعویض فیلتر ممبران در اصفهان تقریبا بین 2.5 الی 4 سال است که در دستگاه های مینروا Minerva با توجه به کیفیت بالای ممبران 13 لایه ریزبافت آمریکایی که قرار دارد حداکثر عمر مفید خود را در اختیار شما قرار خواهد داد که بسیار مقرون به صرفه نیز هست. ممبران 13 لایه در نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز و نمایندگی دستگاه تصفیه آب در همدان نیز با مارک فیلمتک آمریکایی عرضه میشود که مناسب آب لوله کشی شهری است.

تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا

فیلتر پست کربن خطی اصلاح شده : در مرحله پنجم یا فیلتر شماره 5 از دستگاه تصفیه آب مینروا، یک فیلتر کربن پودری مشهور به پست کربن Post Carbon Filter تعبیه شده تا بو، طعم و رنگ آب آشامیدنی را بهبود دهد. برخی مناطق اصفهان به دلیل وجود املاح مضر زیاد از حد استاندارد آب دارای بوی نامطبوع و طعم تلخی است که پست کربن توسط کربن اصلاح شده این موارد را به طور کل از بین خواهد برد. همچنین زنگ لوله زیاد گاهی اوقات باعث زرد یا مایل به قرمز بودن رنگ آب لوله کشی میشود که توسط پست کربن تصفیه میگردد. فیلتر پست کربن در واقع نقش آب شیرین کن در میان قیمت پک کامل فیلتر تصفیه آب مینروا را دارد. عمر مفید پست کربن هر یکسال الی یکسال و نیم بوده و پس از گذشت این زمان تعویض فیلتر پست کربن فرا میرسد که توسط تکنسین های فنی تصفیه آسا در اصفهان و حتی در نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز در محل انجام خواهد شد.

فیلتر مینرال معدنی ساز : فیلتر شماره ششم از دستگاه تصفیه آب مینروا هشت مرحله ای اکسیژن ساز، فیلتر معدنی ساز یا Mineral است که توسط سنگهای دولومیت Dolomite املاح مفید مورد نیاز بدن انسان همچون کلسیم، منیزیم، سدیم، بی کربنات و دیگر موارد مورد نیاز بدن انسان را در آب تصفیه شده حفظ مینماید. توجه داشته باشید که نبودن فیلتر مینرال یا دیر عوض کردن آن میتواند باعث تلخی آب تصفیه شده شود و به کاهش بیش از اندازه سختی آب منجر میگردد و برای بدن انسان مضر است به همین جهت سر وقت فیلتر مینرال معدنی ساز مینروا را تعویض نمایید. همچنین در نظر داشته باشید اگر بعد از یک سال آب تصفیه شده خروجی از دستگاه طعم نامطبوعی داشته باشد یکی از دلایل عمده و اصلی آن فیلتر مینرال معدنی ساز است که نیاز به سرویس دوره ای و جایگزین شدن با فیلتر جدید دارد.

فیلتر آلکالاین قلیایی کننده آب آشامیدنی : حتما تا به حال زیاد از فواید نوشیدن آب قلیایی و خواص آن شنیده اید. باید گفت که آب قلیایی در واقع توسط کارشناسان و دانشمندان زیادی در دنیا مورد بررسی و تحقیق قرار گرفته و فواید معجزه آسایی دارد. پی اچ ph آب در حالت عادی یا خنثی عدد 7 است اما کمتر از این عدد آب اسیدی بوده و بیشتر از آن آب قلیایی یا آلکالاین Alkaline میگردد. آب شهری اصفهان به علت لوله کشی قدیمی گالوانیزه دارای زنگ لوله بوده و زنگ لوله باعث کاهش سطح قلیایی آب و اسیدی شدن آن میشود که مضرات زیادی همچون رفلاکس معده و سوزش معده دارد. با استفاده از یک دستگاه تصفیه آب قلیایی یا فیلتر آلکالاین یونیزه قلیایی کننده آب آشامیدنی که در دستگاه های مینروا تایوانی Taiwanese Water Purifier تعبیه شده میتوانید سطح پی اچ آب را عددی بین 7.5 الی 8.5 نگهداری نمایید که هم از مضرات آب اسیدی در امان باشید و هم از مزایا و فواید نوشیدن آب قلیایی که یکی از مهم ترین آنها جلوگیری از دیابت و خواص آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی قوی است بهره مند شوید. فیلتر آلکالاین در مرحله هفتم قرار گرفته و زمان تعویض آن هر یکسال الی یکسال و نیم آن هم با بررسی تکنسین فنی تصفیه آسا میباشد.

فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن ساز : دستگاه 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا، در واقع به داشتن این ویژگی یعنی دارا بودن فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن ساز معروف و مشهور و معتبر است. فیلتر اکسیژن ساز مینروا که اسم دیگر آن O2Plus او2پلاس است با آزاد سازی یون مثبت و منفی در سطح آب آشامیدنی تصفیه شده به حذف باکتری های مضر موجود در آن میپردازد که برای آب شهری اصفهان بسیار مفید و البته پرفروش است. یک دستگاه دارای هشت مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس با دارا بودن فیلتر اکسیژن ساز که طبق استاندارد جهانی بهداشت آب آشامیدنی اصفهان را تصفیه مینماید میتواند بهترین گزینه برای حفظ سلامت بدن انسان و افزایش سیستم ایمنی بدن شود. بیش از 99 درصد بیماری های انسان از آب آلوده نشأت میگیرد که توسط بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی امریکایی تایوانی مینروا Minerva کاملا برطرف شده و به حفظ و افزایش سلامت خود و خانواده محترمتان خواهید پرداخت. فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن ساز هر یکسال الی یکسال و نیم همراه با مرحله هفتم تعویض میگردد.

دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای آلکالاین قلیایی کننده مینروا

طبیعتا ممکن است به علت هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب و یا موارد دیگر، نخواهید از یک دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای استفاده نمایید. به همین منظور برند مینروا مدل هایی با تعداد مراحل تصفیه آب کمتر نیز در اختیار شما عزیزان قرار میدهد. یک تصفیه آب 7 مرحله ای مینروا Minerva تمام عملکرد سیستم 8 مرحله ای را به جز فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن ساز شامل میشود.

البته که بهترین مدل تصفیه آب خانگی برای اصفهان مدل هشت مرحله ای است اما یک سیستم 7 مرحله ای قلیایی مینروا نیز گزینه بعدی و ارزان تر محسوب میشود که در مراحل اول تا سوم املاح درشت و رسوبات آب شهری را کاهش میدهد، در فیلتر ممبران آمریکایی مرحله چهارم سختی آب آشامیدنی را برای بدن انسان استاندارد سازی نموده و املاح بسیار ریز را حذف میکند، فیلتر پست کربن آن آب را شیرین کرده و در مرحله ششم نیز املاح مفید حفظ کامل خواهند شد و در نهایت با فیلتر آلکالاین قلیایی کننده آب آشامیدنی سطح قلیایی آب افزایش خواهد یافت.

دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای آلکالاین قلیایی کننده مینروا

یکی از مهمترین فواید نوشیدن آب قلیایی، هیدراته نگه داشتن بدن انسان است که بدن را در طول روز سر حال و شاداب نگه داشته و همچنین از جذب چربی های مضر جلوگیری مینماید. برای ورزشکاران بسیار توصیه میشود که از آب قلیایی در طول روز استفاده نمایند تا هم یک چربی سوز طبیعی بدون هیچ گونه ضرری را در کنار رژیم غذایی خود داشته باشند و هم از خواص نوشیدن آب قلیایی که افزایش سطح سیستم ایمنی بدن است استفاده نمایند.

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا

تفاوت آب تصفیه کن 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا با مدل های 7 مرحله ای و 8 مرحله ای اکسیژن ساز تنها نبود این دو فیلتر است ضمن این که میبایست در نظر داشته باشید که از گذشته تا کنون سیستم های 6 مرحله ای آب شیرین کن خانگی زیر سینکی طرفداران بسیاری را شامل میشوند و مدل های هفت مرحله ای و هشت مرحله ای در واقع بروزتر و جدیدتر محسوب میگردند.

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا

یک تصفیه آب شش مرحله ای پس از حذف و تصفیه کامل رسوبات، میتواند سختی آب را تنظیم نموده و املاح معدنی مورد نیاز بدن انسان را نیز تامین نماید.اگر چه در مقایسه با مدل هشت مرحله ای کیفیت آب خروجی از دستگاه 6 مرحله ای طبیعتا پایین تر خواهد بود اما هزینه سرویس و تعویض فیلتر آن نیز بدون داشتن فیلتر هفتم و هشتم کمتر و مقرون به صرفه تر است. اما اگر از نظر قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در اصفهان بودجه بالاتری مدنظر گرفته اید بدون شک مدل هشت مرحله ای را تهیه کنید تا از کیفیت آب تصفیه شده بهتری برخوردار شوید.

دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا

تصفیه آب هشت مرحله ای اشعه ماورابنفش لامپ یو وی دار UV یا Ultra-Violet یک سیستم تصفیه آب خانگی برای آب چاه شخصی محسوب میشود که در برخی از مناطق اصفهان که دارای چاه شخصی برای ساختمان هستند مورد استفاده قرار میگیرد و برای همه جا مناسب نیست. یعنی اگر شما در یک ملک شخصی از لوله کشی آب چاه خانگی استفاده میکنید که کلرزنی و مواد ضدعفونی به آب لوله کشی زده نمیشود میتوانید از یک آب تصفیه کن یو وی دار مینروا استفاده نمایید.

تصفیه آب یو وی دار با دارا بودن لامپ اشعه ماورابنفش، در واقع عملکرد ضد عفونی آب را بر عهده میگیرد و توانایی انگل زدایی و میکروب زدایی از آن را به طوری که آب چاه کاملا برای خوردن و آشامیدن مناسب گردد دارد. لامپ یو وی استفاده شده در فیلتر مینروا، از برند Philips است که کیفیت قابل توجه و بسیار بالایی داشته و جداگانه دارای یک محافظ ترانس است ضمن این که تا زمانی که این لامپ بسوزد زمان تعویض فیلتر یو وی فرا نمیرسد و میتوانید به راحتی از آب چاه خانگی برای نوشیدن و مصارف روزانه خود استفاده کنید.

دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا

لامپ یو وی برای آب شهری اصفهان مورد استفاده قرار نمیگیرد و به طور کلی دستگاه تصفیه آب یو وی دار برای آب لوله کشی شهری استفاده نمیشود و باعث بو گرفتن و طعم داشتن آب شهری شود. زیرا با مواد ضد عفونی کننده همچون کلر و کلرامین تداخل ایجاد میکند. پس تنها به علت قیمت بالاتر دستگاه های یو وی دار یک دستگاه با لامپ یو وی برای آب شهری خریداری نکنید. کارشناسان و مشاورین فروش شرکت تصفیه آسا، نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در اصفهان، بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را به شما عزیزان معرفی مینمایند.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب در اصفهان

شرکت تصفیه آسا همانند تهران، برای آب شهری اصفهان نیز دارای نمایندگی و مرکز فروش تصفیه آب در اصفهان است. دارا بودن نماینده فنی در شهر اصفهان امکان خدمات نصب و ارسال رایگان، خدمات پس از فروش ارزنده همچون سرویس های دوره ای در محل و تعویض فیلتر تصفیه آب در زمان های مقرر برای دستگاه شما را فراهم میکند. ضمن این که گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات به مدت 12 ماه و خدمات پس از فروش مادام العمر در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.

یکی دیگر از مزایای خرید از مرکز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه آسا در اصفهان این است که قیمت دستگاه تصفیه آب در اصفهان با خرید از نمایندگی تصفیه آسا بسیار مقرون به صرفه تر و اقتصادی بوده و شما میتوانید با قیمت مناسب تر یک دستگاه تصفیه آب تایوانی درجه یک را خریداری نمایید.

امکان مشاوره فروش تصفیه آسا به صورت 24 ساعته با شماره گیری 02177167717 برای شما عزیزان فراهم آورده شده و میتوانید با پرداخت یک بیعانه اندک سفارش خود را ثبت نمایید. سپس نمایندگی تصفیه آب اصفهان شرکت تصفیه آسا در محل شما به همراه دستگاه تصفیه آب ثبت سفارش شده حضور پیدا میکند تا دستگاه را نصب و راه اندازی نماید. پرداخت مبلغ دستگاه پس از نصب و راه اندازی و تست آب تصفیه شده انجام میگردد.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب در اصفهان

تصفیه آسا بورس فروش انواع آب تصفیه کن خانگی اصفهان است که انجام خدمات تعویض فیلتر و نصب دستگاه تصفیه آب تایوانی آمریکایی را برای ساکنین اصفهان و محدوده اطراف شهر همچون شاهین شهر، فولاد شهر و دیگر شهرهای استان اصفهان برای شما فراهم می آورد.

انواع فیلتر تصفیه آب

انواع فیلتر تصفیه آب در اصفهان مدل های مختلفی دارند گرچه همه مدل فیلتر توانایی حذف و کاهش سختی آب شهری اصفهان را ندارد. مدل های مختلف فیلتر تصفیه آب که در زیر قید کردیم سیستم های مختلف با سایز های مختلف فیلتراسیون است که بررسی میکنیم هر کدام چقدر و چه میزانی آب لوله کشی شهری اصفهان را تصفیه میکند و بهترین فیلتر تصفیه آب کدام است.

انواع  تکنولوژی ، سیستم و فیلتر تصفیه آب درصد و میزان تصفیه آب آشامیدنی اصفهان
تصفیه آب ورودی ساختمان 25 درصد به علت حذف املاح درشت و کلر
تصفیه آب رومیزی یا کلمنی 10 درصد / حذف رسوبات از آب به میزان محدود
تصفیه آب پارچی 10 درصد / حجم تصفیه بسیار محدود در حد یک پارچ
تصفیه آب بدون پمپ و مخزن الترافیلتراسیون UF 30 درصد به علت حذف املاحی همچون کلر و کلرامین و رسوبات
تصفیه آب سرشیری 10 درصد / حذف رسوبات شن و ماسه و گل و لای
تصفیه آب سردوش حمام 15 درصد / حذف کلر از آب آشامیدنی با کربن اصلاح شده
تصفیه آب پمپ و مخزن دار زیرسینکی اسمز معکوس RO 99.99 درصد / حذف تمام املاح مضر آب / حفظ املاح مفید معدنی

فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان

یک سیستم ورودی ساختمان از حوزینگ و محفظه های تک مرحله ای تا سه مرحله ای و در سایز های بیست اینچ 20 inch و سی اینچ 30 inch و چهل اینچ 40 inch تولید و عرضه میگردند که تنها توانایی حذف املاح درشت موجود در آب لوله کشی شهری را داشته و کلر و مواد جانبی کلر همچون کلرامین را از آب حذف میکند. این سیستم های ورودی ساختمان با دارا بودن ورودی خروجی مسی یا برنجی در سایز یک اینچ، به لوله کشی ورودی آپارتمان یا ساختمان وصل شده و کل آب را پاکسازی میکند.

با این وجود امکان و توانایی حذف کامل املاح مضر همچون نیترات و نیتریت و آرسنیک و سرب و آلومینیوم و آهک و دیگر مواد مضر داخل آب اصفهان را نداشته و نمیتوانید در جهت کاهش سختی آب طبق استاندارد جهانی بهداشت NSF از سیستم ها و فیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان بهره مند شوید. یک تصفیه آب ورودی ساختمان میتواند تا شش ماه الی 9 ماه آب شهری را پاکسازی نماید و سپس نیاز به عوض کردن فیلتر و سرویس دوره ای این فیلترها خواهید داشت.

فیلتر تصفیه آب رومیزی یا کلمنی

فیلتر تصفیه آب رومیزی یا کلمنی یا کیسی، هر سه روی اوپن آشپزخانه قرار میگیرند. یک فیلتر آب تصفیه کن رومیزی، اگر به صورت 18 یا 14 لیتری عرضه شوند همچون یک کلمن روی سینک و کابینت قرار میگیرد و در یک شبانه روز تنها 14 الی 18 لیتر آب شهری را پاکسازی میکنند. با این وجود فیلتر تصفیه آب کلمنی، با توجه به این که عملکرد یک پیش تصفیه سه مرحله ای را دارد سختی آب آشامیدنی را زیر 100 که استاندارد جهانی بهداشت است نخواهد آورد و فقط برای شفاف سازی آب و حذف رسوباتی همچون شن و ماسه و گل و را میتوان از این مدل ها استفاده نمود.

مدل های فیلتر تصفیه آب کیسی هم با توجه به این که اکثرا اینلاین و کپسولی هستند قیمت فراتر از مدل های حوزینگی یا محفظه ای دارند و ارزش خرید چندانی ندارند. ضمن این که پس از تعویض فیلتر تصفیه آب کیسی، آب در کیس آن خواهد ماند و میتواند به قطعات برقی دستگاه آسیب برساند به همین جهت زیاد عرف بازار و پرفروش نیستند و پیشنهاد هم نمیشوند زیرا فیلترهای آن کمیاب بوده و هر تکنسین فنی خدمات سرویس دوره ای این دستگاه های کیسی را برعهده نخواهند گرفت.

فیلتر تصفیه آب پارچی

ظرفیت میزان آبی که یک فیلتر تصفیه آب پارچی تصفیه میکند به اندازه یک لیتر یا نهایتا یک لیتر و نیم است که آب را داخل یک پارچ ریخته و فیلتر را روشن میکنیم تا به مرور و پس از یک ساعت تا یک ساعت و نیم آب از فیلتر تصفیه آب پارچی عبور کند و رسوبات آن را حذف نماید.

امکان تغییر طعم و حذف املاح بسیار ریز موجود در آب با تصفیه آب پارچی وجود نخواهد داشت و سختی آب پس از تصفیه و قبل از تصفیه تفاوت چندان زیادی نخواهد کرد. ضمن این که در نظر داشته باشید ظرفیت کم این آب تصفیه کن های پارچی باعث میگردند تا همیشه به آب کاملا تصفیه شده دسترسی نداشته باشید. رنج قیمت آب تصفیه کن پارچی در اصفهان بین پانصد هزار تومان تا 1 میلیون و پانصد هزار تومان است که در واقع میتوانید با کمی هزینه بیشتر به یک سیستم زیرسینکی اسمز معکوس استاندارد و اورجینال دسترسی پیدا کنید.

فیلتر تصفیه آب بدون پمپ و مخزن الترافیلتراسیون UF

دستگاه های بدون پمپ و مخزن یو اف که از سه الی 7 مرحله فیلتراسیون الترا یا Ultra-Filtration بهره گیری میکنند در واقع امکان حذف املاح مضری بسیار ریزی که چشم غیر مسلح آنها را نمیبیند ندارند. این املاح بسیار ریز در برخی موارد میتواند سختی آب اصفهان را تا 800 الی 1500 نیز افزایش دهد. برای مثال مناطقی از شهر اصفهان هستند که به علت میزان غیر استاندارد سرب داخل آب لوله کشی تی دی اس بالای 800 دارند که بسیار برای بدن انسان مضر است.

زمان تعویض فیلتر مراحل اول تا سوم سیستم بدون پمپ و مخزن هر شش ماه و زمان تعویض فیلتر مراحل چهارم تا هفتم نیز هر یکسال الی یکسال و نیم خواهد بود.

فیلتر تصفیه آب سرشیری

یک سیستم سرشیری در سر شیر آشپزخانه متصل شده و فیلتر آن از الیاف پلی پروپیلن تشکیل شده است. این دستگاه های سرشیری فقط املاح و شن و ماسه و گل و لای را که به عنوان رسوبات داخل آب هستند حذف میکند و یک پیش تصفیه ساده و معمولی است و از یک تکنولوژی حرفه ای بهره گیری نمیکند. معمولا زمان تعویض این فیلتر سرشیری هر یک الی دو ماه بسته به استفاده خواهد بود. البته یکی از مواردی که متوجه میشوید که فیلتر سرشیری باید عوض شود یا نه کاهش فشار آب شیر ظرفشویی است.

فیلتر تصفیه آب سردوش حمام

برای سردوش حمام از کربن اکتیو یا کربن اصلاح شده استفاده میشود که کلر و مواد جانبی کلر همچون کلرامین را تصفیه و حذف کامل مینماید. حذف کلر از آب خروجی دوش حمام از ریزش مو و خشکی پوست به بهترین نحو جلوگیری مینماید البته نه کاملا. به همین جهت پیشنهاد میشود تا از یک سیستم اسمز معکوس بهره گیری کنید تا با پارچ آب خروجی از یک سیستم اسمز معکوس مینروا تایوانی را که بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران است استحمام نمایید و از ریزش مو جلوگیری نمایید.

فیلتر تصفیه آب زیرسینکی اسمز معکوس Reverse Osmosis

همانطور که اشاره کردیم بهترین تصفیه آب خانگی تایوانی در سراسر ایران و به خصوص با سختی و تی دی اس tds بالای آب شهری اصفهان، سیستم اسمز معکوس Reverse Osmosis System است و بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی نیز مارک مینروا Minerva Water Purifier است. مینروا امکان حذف کامل املاح مضر موجود در آب لوله کشی اصفهان به خصوص نیترات و نیتریت و سرب موجود در آب لوله های گالوانیزه اصفهان را دارد.

فیلتر تصفیه آب زیرسینکی اسمز معکوس Reverse Osmosis

ظرفیت تصفیه کامل و استاندارد آب شهری اصفهان توسط دستگاه های آب تصفیه کن مینروا تا 250 لیتر است که هیچ یک از دستگاه ها و فیلترهای دیگر ذکر شده در بالا این میزان ظرفیت را با تکنولوژی حرفه ای در اختیار ندارند. ضمن این که طبق استاندارد جهانی بهداشت برند مینروا از بهترین قطعات و فیلترها بهره گیری میکند و قیمت دستگاه تصفیه آب آمریکایی تایوانی مینروا در شهر اصفهان رنج قیمتی بین 5 الی 8 میلیون تومان دارد که پرفروش ترین مدل آن نیز مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز Minerva RO8_O2PLUS است.

زمان تعویض فیلتر تصفیه آب در اصفهان

فیلترهای پیش تصفیه مراحل اول تا سوم به ترتیب فیلترهای تصفیه آب هستند که عبارت اند از فیلتر پلی پروپیلن، کربن اکتیو گرانول و فیلتر کربن بلاک که هر شش ماه نیاز به تعویض خواهند داشت. فیلتر مرحله پنجم و ششم هر یکسال و فیلتر هفتم و هشتم، در هر یک سال و نیم زمان تعویض و سرویس دوره ای آنها فرا میرسد.

زمان تعویض فیلتر و قیمت فیلتر ممبران تصفیه آب در اصفهان با توجه به سختی بالای آب این شهر هر دو و نیم الی چهار سال است و در صورتی که زودتر از این موعد کتری رسوب بزند و یا تی دی اس آب شهری بالای 100 باشد، تعویض فیلتر ممبران زودتر صورت خواهد گرفت.

نام فیلتر زمان تعویض فیلتر در اصفهان
فیلتر مراحل اول تا سوم پیش تصفیه هر چهار الی شش ماه
فیلتر مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس هر دو الی سه سال / تا زمانی که سختی آب بالای 100 نباشد
فیلتر مرحله پنجم و ششم پست کربن و مینرال هر یکسال الی یکسال و نیم
فیلتر مرحله هفتم و هشتم، قلیایی و آنتی باکتریال اکسیژن ساز هر یکسال و نیم الی دو سال

کاربرد دستگاه تصفیه آب خانگی

از یک تصفیه آب خانگی استفاده های زیادی میتوان کرد. کاربرد دستگاه تصفیه آب خانگی در شهرهایی همچون اصفهان که رسوبات آب لوله کشی بسیار زیاد نیز هستند از اتو تا پخت و پز میباشد که به چند مورد مهم آن اشاره میکنیم تا اطلاع داشته باشید که از آب تصفیه شده در بسیاری از وسایل و لوازم خانگی خود میتوانید استفاده نمایید.

یک اتوی بخار یا اتو های دستی از آب استفاده میکنند تا با بخار لباس را صاف نمایند. بسیاری از مردم از آب جوشانده در اتوهای بخار استفاده میکنند. جالب است بدانید که آب جوشیده هم کاملا عاری از تمام رسوبات نیست و میتواند پس از گذشت مدتی عمر مفید اتوی بخار شما را کاهش دهد، اما با گرفتن یک خروجی از فیلتر پنجم دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل مینروا میتوانید از آب نزدیک به مقطر با سختی نزدیک به صفر استفاده نموده و در اتوی خود پر نمایید.

در پخت و پز، برنج و گوشت و هر ماده غذایی که نیاز به آب پز کردن داشته باشد با آب تصفیه شده عاری از املاح مضر هم سالم تر طبخ شده و هم طعم و مزه بهتری خواهد داشت ضمن این که زودتر پخته میشود.

حتما دیده اید که وقتی با آب معدنی یا آب لوله کشی اصفهان مخزن شیشه شور ماشین خود را پر میکنید پس از یک بار استفاده از برف پاک کن ماشین، روی شیشه ها رسوب و لکه هایی دیده میشود. برای رفع این مورد میتوانید از آب تصفیه شده در مخزن شیشه شور اتومبیل خود استفاده کنید تا رسوبات را کاملا حذف نموده و پس از پاک کردن شیشه توسط برف پاک کن ها، شیشه کاملا شفاف و پاکیزه گردد.

برای آب آکواریوم آب شیرین نیز میتوانید از خروجی فیلتر پست کربن بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی مینروا در ایران استفاده نمایید. آب لوله کشی اصفهان سرشار از نیترات و نیتریت است که ماهی های آب شیرین را توسط کلر و مواد ضد عفونی کننده مریض میکند اما شما میتوانید با گرفتن خروجی و استفاده از آن برای آب آکواریوم آب شیرین این مورد را نیز مرتفع نمایید.

دستگاه های بخور سرد و گرم مستقیما آب را توسط یک المنت بخار میکنند و بخار سرد و گرم به فضای خانه وارد خواهند کرد. در صورت استفاده از آب لوله کشی شهری اصفهان در دستگاه بخور سرد و گرم، رسوبات پس از مدتی خروجی این دستگاه را میبندند و به دستگاه فشار خواهد آمد اما با بهره گیری از آب تصفیه شده در این دستگاه ها عمر مفید یک دستگاه بخور سرد و گرم افزایش پیدا خواهد کرد.

کاربرد دستگاه تصفیه آب خانگی

بهترین مارک تصفیه آب خانگی تایوانی مینروا Minerva قابلیت اتصال به دستگاه اسپرسو ساز صنعتی برای کافه ها را نیز دارد. به این صورت که از مدل دابل تانک برای کافه مورد استفاده قرار میگیرد و سختی تی دی اس آب طبق استاندارد دستگاه اسپرسو ساز شما تنظیم خواهد شد. همچنین در نظر داشته باشید که میتوانید برای دستگاه اسپرسو ساز نیمه صنعتی که در خانه مورد استفاده قرار میگیرد نیز میبایست از آب بدون رسوبات استفاده کنید زیرا سوراخ های عصاره گیری قهوه در یک دستگاه اسپرسو ساز بسیار نازک است و در صورت استفاده از آب شهری اصفهان این سوراخ ها سریعا کیپ خواهند شد و دستگاه شما آسیب خواهد دید.

همچنین سرویس یک دستگاه اسپرسو ساز در صورتی که از آب تصفیه شده استفاده شود دیرتر مورد نیاز خواهد بود و عمر مفید دستگاه شما افزایش خواهد یافت.

دستگاه تصفیه آب تایوانی آمریکایی مینروا امکان اتصال به انواع یخچال ساید بای سای دوو ال جی سامسونگ بوش اسنوا و هر برندی که امکان اتصال ورودی آب شهری اصفهان را داشته باشد را دارد. با این مزیت میتوانید به صورت مستقیم آب تصفیه شده وارد یخچال خود نمایید که هم برای یخ ساز و هم برای آشامیدن از آبخوری یخچال آب تصفیه شده در اختیار شما قرار دهد. همچنین فیلتر ساید بای ساید شما در این صورت بلا استفاده خواهد بود و امکان حذف این فیلتر فراهم میگردد.

لیست قیمت فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در اصفهان ( آخرین آپدیت 30 اردیبهشت ماه 1403 )

لیست قیمت دستگاه های آب تصفیه کن خانگی موجود در مراکز فروش شهر اصفهان و حومه اصفهان همچون شاهین شهر، فولاد شهر و… در زیر مشخص میباشد و شما میتوانید طبق بودجه مد نظر خود قیمت ها به همراه مشخصات همچون مدل و تعداد مراحل فیلتراسیون هر برند را مشاهده نمایید. این لیست قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان در تاریخ 30 اردیبهشت ماه 1403 ( Sunday – 2024 19 May ) بروز رسانی شده است :

نام برند / مدل و تعداد مراحل فیلتراسیون قیمت روز در بازار اصفهان
تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا اصل تایوان ( پرفروش ترین مدل برای اصفهان ) Minerva 8 Stages RO Original Taiwanese Water Treatment Household Purchase Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,490,000 تومان
تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا تایوانی اصل Minerva 7 Stages RO Alkaline Ionization Original Taiwanese Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,240,000 تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا تایوانی اورجینال Minerva 6 Stages RO Original Taiwanese Mineral Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 6,990,000 تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا ( مناسب آب چاه خانگی اصفهان ) اورجینال تایوان Minerva 8 Stages RO Ultra-Violet Water Treatment Household Original Taiwan Sales Pice قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,990,000 تومان
قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی cck مدل ro8_orp C.C.K. 8 Stages Reverse Osmosis Water Purifier 4,490,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و چهارصد و نود هزار تومان
سی سی کا 7 مرحله ای cck C.C.K. Seven Stages Water Purifier Household 4,240,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و دویست و چهل هزار تومان
سی سی کا اورجینال 6 مرحله ای معدنی ساز cck C.C.K. Six Stages Water Purifier Household 4,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و یکصد و نود هزار تومان
سافت واتر 8 مرحله ای soft water مدل RO8_OX Soft Water Eight Stages Water Purifier Household Model Number RO8_OX 4,740,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و هفتصد و چهل هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای soft water مدل ro7_orp Soft Water Seven Stages Water Treatment Household Model Number RO7_ORP 2,245,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 مرحله ای soft water مدل SW Soft Water Six Stages Water Purifier Household Model Number SW 2,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل RO-C160 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
آکوآ اسپرینگAqua Spring مدل UF-SF4000 2,563,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و نود و پنج هزار تومان
آکوآکلیر Aqua Clear مدل NEWDESIGN 2020 – AQN9 5,812,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و چهارده هزار تومان
اولانسی Olansi مدل RO-A930 2,450,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی و یک هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل AQ-UF940 1,137,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و یکصد و سی و هفت هزار تومان
سی سی کا CCK مدل RO GOLD 2019 2,438,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل و هشت هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X60 800,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفصد و نود و سه هزار تومان
سافت واتر SOFT WATER مدل 05 MINERAL 478,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهارصد و هشتاد و نه هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X530 789,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و نه هزار تومان
آکوآ کلر AQUA CLEAR مدل AQ-UF850 1,125,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و صد و بیست و پنج هزار تومان
آکوا پرو قلیایی یووی aqua pro مدل RO8_UV_ORP_S 3,739,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و سی و نه هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر اسمز معکوس قلیایی انرژی زا CCK_RO+ORP+ENERGY 3,230,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای قلیایی SOFT WATER_RO_ORP 2,759,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و پنجاه و نه هزار تومان
سافت واتر 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV 3,439,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و پهارصد و سی و نه هزار تومان
آکوا پرو مدل 7 فیلتر قلیایی AQUA-ORP7-S 3,275,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و هشتاد و پنج هزار تومان
آکوا AQUA مدل 10 مرحله قلیایی آنتی باکتریال pomp up-10 stage 3,355,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و شصت و پنج هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV CCK 3,325,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و سی و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 فیلتر اسمز معکوس مدل SOFT WATER_RO_97B5 2,872,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هفتاد و دو هزار تومان
آکوا پرو RO اسمز معکوس AQUA PRO_67S1_RO 3,479,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و چهارصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه پرفکت واتر 6 مرحله ای Perfect Water 3,253,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و پنجاه و سه هزار تومان
تصفیه آب آرتک پیور مدل RO7 ARTEC PURE 2,635,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
آب تصفیه کن آرتک پیور مدل Artec RO6 2,559,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و شصت و نه هزار تومان
تصفیه آب پیور لاین Pure Line UP-7000 2,265,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و نه هزار تومان
دستگاه التراتک Ultra Tec 2,605,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هشت هزار تومان
سیستم سافت واتر مدل JW-P6S SOFT WATER 2,572,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و دوازده هزار تومان
سیستم میدیا مدل MIDEA MRO1644-5 5,252,000 تومان قیمت فروش در بازار : پنج میلیون و چهارصد و هفتاد و هشت هزار تومان
آب شیرین کن واترتک مدل WS560S-Lux WATER TECH 3,393,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و نود و سه هزار تومان
دستگاه 6 مرحله ای آکواول 3,777,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و هفتاد و هفت هزار تومان
دستگاه رونپ شش مرحله ای 3,811,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب هیل‌ تول مدل ژوپیتر hill toll zhopiter 2,839,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی SSV اس اس وی مدل Smart MaxSpring S810 2,486,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اولانسی OLANSI مدل RO – FT2800 2,320,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب AQUA CLEAR آکوا کلیر مدل Ac-800 2,375,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب هیوندای HYUNDAI مدل HUF-456 2,485,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و نود هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب کامتک COMTECH مدل ECO-6S 2,396,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکواجوی مدل LEGEND Aquajoy Water Purifier 3,345,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا من AQUA MAN مدل RO-F7 2,712,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب ارگانیک ORGANIC مدل RO_W610 2,732,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و یک هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا لاین AQUA LINE مدل RO-LINE800 2,449,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و سی و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب معصومی مدل رویال MASOUMI ROYAL 2,337,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوآ اسپرینگ AQUA SPRING مدل RO-AF2200 2,637,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوواسانا AQUA SANA مدل Claryum-3stage 2,663,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اس اس وی SSV مدل UltraJet X500 729,000 تومان قیمت فروش در بازار : ششصد و سی و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سی سی کا CCK مدل الترا فیلتراسیون UF-64U8 789,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هفتاد و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کاCCK مدل RO GOLD 2019 2,470,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی اس اس وی SSV مدل Smart StarLine S1000 2,445,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون چهارصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی ایزی ول EASY WELL مدل ACE02 2,368,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و نود و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا کلر AQUA CLEAR مدل UF8-ORP 704,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سیلوریکس SILVERIX مدل GRAY – SL85 2,729,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و بیست و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نیمه صنعتی 500 گالن اولانسی OLANSI مدل 500G -AA 18,921,000 تومان قیمت فروش در بازار : هجده میلیون و هشتصد و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اسپادانا ESPADANA مدل AJ-225R کد 100000417 Spadana Water Dispenser Model AJ-225R 65,000 تومان قیمت فروش در بازار : هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر پلاس SOFT WATER+ PLUS مدل SWP-09 3,363,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و شصت و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا AQUA مدل اینلاین 508i 3,566,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و پانصد و هشتاد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب دالتون DOULTON مدل HCP 838,500 تومان قیمت فروش در بازار : هشتصد و پنجاه و هشت هزار و پانصد تومان
دستگاه تصفیه آب تک TEC PURE مدل RO-T8-NATURE3400 2,836,000 تومان قیمت مدل ایرانی فروش در بازار : دو میلیون و ششصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب CCK سی سی کا مدل B6 997,000 تومان قیمت فروش در بازار : نهصد و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب SOFT WATER سافت واتر مدل RO6S 2,479,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل AXS-1210HB Xinode AXS-1210HB Water Purifier 2,639,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و چهل و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل Xinode AXC-1205HB 2,750,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اکوا کلر AquaClear RO-102 Water Purifier 2,467,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصت و هفت هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی aquajoy electrical Water purifier 2,869,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و شصت و نه هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy LOTUS Water purifier 2,318,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO1200 Water purifier 3,547,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و پانصد و شصت و هفت هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO600 Water purifier 3,238,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و پانصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO S151 Water Purifier 2,379,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO-101 Water Purifier 2,433,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی نوا NOVA مدل GRAND 7580 2,927,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی مدل RO-802 2,545,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب 400 گالن سی سی کا CCK کد 1008s 15,863,000 تومان قیمت مدل آمریکایی فروش در بازار : پانزده میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب دلفین مدل Dolphin DO-TS 6 RO ECOFI Water Purifier 2,283,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و هفتاد و دو هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well Water Purifier ACE 01 2,865,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ایزی ول مدل Easy Well RO 815 Water Purifier 3,335,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و هفتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل easywell RO 116 2,799,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد و دو هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well ROC189 Water Purifier 3,840,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هشتصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب خانگی اولانسی OLANSI مدل RO-A930 2,278,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و هشتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easywell RO-700 Water Purifier 2,445,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوا پرو مدل RO6-CASE-N 2,348,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و نهصد و نود و هشت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai HUF-456 Water Purifier 2,220,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کا مدل ms 102 2,449,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و چهل و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نوا NOVA مدل Bluesea 5500 2,648,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون پانصد و سی و هفت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai RO-251 Water Purifier 2,376,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI WATER PURIFIER SYSTEM HR-800M-ST 3,279,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و سی و نه هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI Water Purifier System HW-UP-100M 3,468,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Excell plus Water Purifier Household 3,748,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و ده هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر مدل msk1574 2,338,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Grand Plus Water Purifier 3,485,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب پیور لاین مدل UP-7000 1,673,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و پانصد و پنجاه و دو هزار تومان
تصفیه آب لونا واتر ۶ مرحله LunaWater RO50GS 2,853,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای ال جی کم مدل LG Chem RO Water Purifier 2,448,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب نیکام مدل Nikom Water Purifier 475,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب میدیا مدل Midea MDV-MRO1644-5 Water Purifier 2,244,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و شصت و چهار هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی 8 مرحله ای مینرال قلیایی اکسیژن مدل purifying system 8 steps mineral alkaline o2 2,840,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben RO-100A Water Purifier 2,438,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben 700BEP Water Purifier 365,000 تومان قیمت فروش در بازار : سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل هوشمند S.S.V 6 Filters Smart Water Purifying System 2,667,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب سافت واتر مدل Softwater SW Water Purifier 2,349,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و پنجاه و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی مدل Xiaomi Mi Smart Water Purifier 2,646,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و چهل و شش هزار تومان
تصفیه آب 10 مرحله ای نانو فیلتراسیون- قلیایی ساز – اکسیژن ساز – ماورابنفش- املاح معدنی- اسمز معکوس – دستگاه تصفیه آب آکوآکلر مدل RO-CNX2018 2,857,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای وتک Vetec 2,354,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای تکومن مدل tecomen UV8353 3,574,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل SRO-F901/S901 2,636,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل SuperPro S900 2,936,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل UltraPro X800 2,485,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 10 مرحله ای اولانسی نانوفیلتراسیون ماورابنفش اسمزمعکوس مدل RO-A995 2,658,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای اولانسی OLANSI -قلیایی ساز- اسمزمعکوس مدل RO-A910 2,954,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و نهصد و پنچاه و چهار هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک – نانوفیلتراسیون- املاح معدنی- اسمزمعکوس مدل RO-T4412 2,848,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس مدل RO-T4219 2,766,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و نهصد و شصت و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای هوشمند آکوآ اسپرینگ قلیایی ساز- اکسیژن ساز- املاح معدنی -اسمزمعکوس مدل RO-BRAIN-S157 2,767,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی اس اس وی مدل Smart MaxTec S630 2,650,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
تصفیه آب خانگی نانو -تایوانی- 9 مرحله ای ماورابنفش- قلیایی ساز -املاح معدنی سیلور مدل SILVERIX UV 2,462,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی هزار تومان
تصفیه آب خانگی هوشمند 8 مرحله ای قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس آکوآکلر مدل RO-BRAIN-C172 2,890,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و نود و یک هزار تومان

نصب و ارسال رایگان در اصفهان

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در اصفهان که در بالا مشاهده نمودید همراه با خدمات نصب تصفیه آب خانگی و ارسال رایگان در اصفهان، شاهین شهر، فولاد شهر و دیگر شهرهای نزدیک اطراف اصفهان ارائه گردیده و نمایندگی تصفیه آب مینروا در اصفهان امکان خدمت رسانی در سریع ترین زمان ممکن به شما شهروندان عزیز را خواهد داشت. ضمن این که در صورت وجود در محدوده شهر اصفهان و شهرهای نزدیک، هیچ گونه ایاب و ذهاب و هزینه اضافی متحمل شما نخواهد بود و شما تنها با پرداخت مبلغ اندکی بیعانه میتوانید، پس از نصب و راه اندازی دستگاه و تست آب شهری اصفهان و تست آب خروجی تصفیه شده و تحویل تی دی اس زیر 100 که استاندارد بین المللی آب برای سلامت بدن انسان است پرداخت خود را انجام دهید.

امکان پرداخت اقساطی تا 10 ماه با دارا بودن چک صیادی ثبتی فراهم است و این ویژگی هم در تهران و کرج و هم در اصفهان برای سهولت در خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در اصفهان امکان پذیر است. ( نکته : در برخی جشنواره های فروش ویژه با تخفیفات با درصد بالا ممکن است امکان پرداخت و خرید اقساطی فراهم نباشد که در آن صورت قیمت تصفیه آب خانگی در کمترین حالت خود و مقرون به صرفه ترین زمان برای خرید قیمت گذاری شده است )

تصفیه آسا با بهره گیری از کارشناسان فنی خبره و ماهر در شهرهای : فولاد شهر Fuladshahr ، فلاورجان Falavarjan ، شاهین شهر Shahin Shahr ، محله گرگان هفتون بیست و چهار متری ، خمینی شهر Khomeyni Shahr ، نجف آباد Najafabad ، حبیب آباد Habibabad ، دولت آباد اصفهان Dowlatabad ، خورزوق Khorzuq ، سپاهان شهر Sepahan Shahr ، بهارستان Baharestan ، زرین شهر Zarinshahr ، قهجاورستان Qahjaverestan ، اشکاوند Ashkavand و زیار Ziyar امکان خدمات رسانی به شما عزیزان را فراهم آورده است.

گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل هم نیازمند خدمات پس از فروش و گارانتی است. تصفیه آب مینروا، از زمان نصب به همراه یکسال یا 12 ماه گارانتی بدون قید و شرط طلایی تمام قطعات عرضه میگردد که در فاکتور قید شده و به شما ارائه میگردد. کیفیت قطعات و فیلترهای دستگاه مینروا، طبق استاندارد جهانی بهداشت از درجه یک و بهترین قطعات یدکی در دنیا مونتاژ شده و درصد خرابی هر دستگاه بسیار پایین خواهد بود. با این وجود در صورت وجود هر گونه مشکل در سیستم تصفیه آب و قطعات آن همچون پمپ و مخزن ذخیره تحت فشار و شیرهای برقی، های پرشر و یا لو پرشر، قطعه معیوب تعمیر و در صورت نیاز تعویض میگردد.

در نظر داشته باشید بسیاری از دستگاه ها و فروشندگان صحبت از گارانتی 3 سال تا 10 ساله میکنند که کاملا بدون اعتبار بوده و یک گارانتی طلایی بدون قید و شرط نخواهند بود.

ضمن این که سرویس های دوره ای دستگاه میبایست در زمان های مقرر و به صورت منظم و مداوم سر وقت انجام شود تا عمر مفید قطعات دستگاه تصفیه آب شما افزایش پیدا نموده و آسیبی به قطعات اصلی به خصوص پمپ و مخزن دستگاه وارد نشود.

خدمات پس از فروش مادام العمر در اصفهان

حتما این شعار را که فروش پایان یک معامله نیست شنیده اید، یکی از ویژگی های اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا، خدمات پس از فروش مادام العمر، یعنی سرویس های دوره ای، تأمین قطعات استاندارد و باکیفیت در صورت نیاز به تعویض فطعات، اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب و تعویض فیلتر ها در زمان های مقرر توسط کارشناسان فنی مجموعه است.

خرید یک آب تصفیه کن نیازمند خدمات پس از فروش ارزنده است زیرا یک دستگاه تصفیه آب تایوانی مینروا همانند یک اتومبیل در زمان های مقرر نیاز به سرویس دوره ای دارد تا کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده شما را همیشه در بهترین حالت حفظ نماید.

املاح مضر موجود در آب لوله کشی آشامیدنی شهر اصفهان

همانطور که اطلاع دارید، آلاینده های آلوده در آب لوله کشی اصفهان بسیار زیاد هستند ضمن این که تصفیه خانه وسیع شهر اصفهان که آب سد زاینده رود را تصفیه میکند، توانایی حذف کامل املاح مضر و آلایندگی های آلوده لوله کشی را ندارد. هر چند که مواد و املاح مضر نوپدید و نوظهوری در آب شهری مشاهده شده است که از قبل برای تصفیه این گونه مواد مضر برنامه ریزی دقیقی صورت نگرفته به همین جهت یک آب تصفیه کن خانگی اسمز معکوس که توانایی حذف کامل املاح از آب اصفهان را دارد میتواند بهترین انتخاب برای در اختیار داشتن و نوشیدن آب سالم تصفیه شده باشد.

با توجه به این که تصفیه خانه های شهری، استانداردهای لازم برای حذف املاح جدید مضر داخل آب آشامیدنی را تامین و بروزرسانی نمیکنند، ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی در شهر اصفهان روز به روز در حال افزایش است.

همچنان مشکات و تهدیدهایی در استفاده از پساب فاضلاب در شهر اصفهان وجود دارد و بخش هایی از اصفهان، آبیاری محصولات کشاورزی با پساب انجام میشود که استانداردهای لازم در آن رعایت نشده و این نوع مصرف میتواند باعث کاهش چشمگیر کیفیت آب لوله کشی شهری گردد. تصفیه خانه باباشیخعلی اصفهان، بزرگترین تصفیه خانه وسیع شهری در این استان است که با توجه به املاح مضری که جدیدا با آزمایشات در آب مشاهده شده، بروزرسانی های لازم را انجام نداده و سختی تی دی اس tds آب شهری در برخی مناطق تا 1000 نیز افزایش یافته است.

تصفیه آب مینروا با بهره گیری از سیستم اسمز معکوس که بروزترین تکنولوژی حذف املاح مضر از آب آشامیدنی در دنیا محسوب میشود کامل ترین و بهترین دستگاه برای تصفیه آب لوله کشی شهری اصفهان محسوب میگردد

بله شرکت تصفیه آسا با دارا بودن نمایندگی دستگاه تصفیه آب مینروا در اصفهان امکان نصب و ارسال رایگان، گارانتی طلایی قطعات و خدمات پس از فروش مادام العمر را برای شما فراهم مینماید

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت تصفیه آسا است.
Call Now Buttonمشاوره خرید(پاسخگویی 24 ساعته)