قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در یزد + نصب و ارسال رایگان

مطالعات علمی طی سال‌ها تأثیر مصرف آب سالم و باکیفیت را بر سلامت جسم ما نشان داده است. به همین دلیل استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی در یزد به همه افراد توصیه می‌شود. آب هر منطقه دارای املاح متفاوتی است و این موضوع می‌تواند بر انتخاب دستگاه تصفیه آب در یزد تأثیرگذار باشد.

شهر یزد با توجه به کیفیت آب آشامیدنی لوله کشی شهری نیازمند خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی با کیفیت در یزد میباشد تا توانایی حذف املاح مضر موجود در آب شهری را داشته باشد. یکی از املاح مضری که بسیار در آب شهر یزد محلول بوده و ضرر بسیار زیادی نیز دارد نیترات و آرسنیک است که تنها توسط سیستم اسمز معکوس امکان حذف این مواد مضر و بسیار ریز وجود دارد.

شرکت تصفیه آسا عرضه کننده انواع قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل آمریکایی ایرانی چینی در بازار تصفیه آب یزد است که با خدمات نصب و ارسال رایگان به شما این امکان را میدهد تا یک دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل با کیفیت درجه یک و استاندارد برای حذف املاح مضر از آب لوله کشی شهر یزد در اختیار داشته باشید.

قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در یزد

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در یزد، تصفیه آب مینروا تایوان Minerva Taiwanese Water Purifier است که کیفیت آب آشامیدنی را طبق استاندارد جهانی بهداشت NSF تنظیم نموده و در اختیار شما قرار میدهد و توانایی کاهش سختی آب شرب مصرفی روزانه تا زیر 100 که طبق گواهی بین المللی کیفیت آب آشامیدنی برای سلامت بدن انسان استاندارد است را دارد.

مهلت استفاده از تخفیفات جشنواره

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در یزد

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در شهر یزد

وقتی به فکر خرید دستگاه تصفیه آب در یزد بیفتید و سری به بازار بزنید، با انواع برندها و توضیحات گیج‌کننده روبه‌رو خواهید شد. بسیاری از برندهای رایج در بازار، کیفیت، اعتبار و گارانتی ندارند. حتی برخی، هیچ خدمات پس از فروشی  در شهر یزد ندارند و از چیزی پشتیبانی نمی‌کنند.

برای آنکه بتوانید بهترین برند بازار تصفیه آب خانگی در یزد را بشناسید، خوب است در ابتدا به کیفیت و خدمات شرکت‌ها توجه کنید. برند مینروا Minerva از برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی با خدمات قابل توجه به همراه نصب و ارسال رایگان در شهر یزد است. این برند با ارائه انواع دستگاه‌های به‌روز و پیشرفته تصفیه آب، کیفیت و سلامت را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

تصفیه آب مینروا، محصولی تایوانی است که با کمک تکنولوژی اسمز معکوس آلاینده‌ها را از آب جدا می‌کند. انواع دستگاه‌های تصفیه آب مینروا می‌توانند ذرات مضر آب مانند شن را از آب جدا کنند. همچنین در این دستگاه‌ها از تکنولوژی تقطیر و دیونیزاسیون برای داشتن آب با بهترین کیفیت استفاده می‌شود.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در شهر یزد

استفاده و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با قیمت مناسب و کیفیت درجه یک که توانایی کاهش سختی آب را داشته باشد یکی از ضرورات در شهر یزد محسوب میگردد زیرا میانگین سختی آب آشامیدنی لوله کشی شهری یزد 580 است در صورتی که تی دی اس و سختی استاندارد برای سلامت بدن انسان زیر 100 میباشد و تنها یک دستگاه تصفیه آب اورجینال و استاندارد این توان را دارد که سختی آب با این میزان را به حد استاندارد برساند.

سیستم اسمز معکوس مینروا به این صورت عمل میکند که در مراحل اول تا سوم، تمام املاح درشت و کلر و کلرامین آب آشامیدنی یزد را حذف نموده و سپس توسط ممبران آمریکایی فیلمتک Filmtec املاح بسیار مضر و ریز موجود در آب یزد همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم و دیگر املاح بسیار ریز آب را حذف کامل و به پساب فاضلاب هدایت میکند.

در مراحل پنجم تا هشتم، بو و طعم آب بهبود بخشیده شده، املاح مفید مورد نیاز بدن حفظ میشوند، آب رو یونیزه قلیایی میکند و فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن ساز، باکتری های مضر موجود در آب یزد را حذف کامل مینماید.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه‌های تصفیه آب چند مدل رایج دارند که هر کدام می‌توانند با توجه به شرایط و ویژگی‌های آب مصرفی مفید باشند. برای خرید دستگاه تصفیه آب در یزد می‌توانید در مورد انواع دستگاه تصفیه آب خانگی مطالعه کنید و در نهایت با مشاوره با کارشناسان ما از انتخاب خود مطمئن شوید.

تصفیه آب ۸ مرحله ای اکسیژن ساز مینروا

کامل‌ترین دستگاه تصفیه آب موجود در بازار دستگاه هشت مرحله‌ای است. این دستگاه با ۸ مرحله تصفیه آب می‌تواند تمام ذرات معلق در آب، کلر موجود در آب و ذرات ریز و املاح مضر را از آب جدا کند. همچنین بوی نامطبوع و طعم آب نیز با کمک این دستگاه، به‌خوبی اصلاح خواهد شد. در مرحله نهایی تصفیه در این دستگاه، سطح اکسیژن در آب افزایش می‌یابد و باکتری‌های مضر آب شهری از بین خواهند رفت.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در شهر یزد

تصفیه آب ۷ مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا

دستگاه تصفیه آب ۷ مرحله‌ای تمام فیلترهای مهم را برای تصفیه آب دارد. تفاوت آن با دستگاه ۸ مرحله‌ای در مرحله آخر آن یعنی افزایش اکسیژن آب است. برای انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی در یزد این دستگاه می‌تواند نیاز شما را بر طرف کند. در سه مرحله اول تصفیه آب ذرات معلق، املاح درشت و کلر از آب آشامیدنی جدا می‌شود. باقی مراحل برای تصفیه ذرات ریزتر، کاهش سختی آب و بهبود کیفیت آن انجام می‌شود.

تصفیه آب ۶ مرحله ای معدنی ساز مینروا

اگر به دنبال دستگاه تصفیه آبی هستید که میزان قلیایی بودن آب را متعادل می‌سازد و سطح اکسیژن آب را افزایش می‌دهد، بهتر است سراغ دستگاه‌های ۷ و ۸ مرحله‌ای تصفیه آب بروید؛ اما دستگاه شش مرحله‌ای تصفیه آب با شش مرحله تصفیه، املاح اضافه و کلر آب را حذف می‌کند. املاح مضری مانند نیترات و آرسنیک آب را از بین می‌برد و در نهایت آبی با بو، رنگ و طعم مناسب ارائه می‌کند.

تصفیه آب ۸ مرحله ای لامپ یو وی مینروا (مناسب آب چاه)

تا به اینجا در مورد دستگاه‌های تصفیه آبی صحبت کردیم که آب لوله‌کشی را به آبی باکیفیت و بدون ضرر تبدیل می‌کنند. اما در بسیاری از مناطق استان یزد ممکن است افراد از آب چاه برای مصارف خانگی استفاده کنند. آب چاه مراحل تصفیه و کلرزنی آب لوله‌کشی را طی نکرده است؛ بنابراین این آب انگل‌زدایی و میکروب‌زدایی نشده است.

پایین‌تر بودن کیفیت آب چاه، باعث می‌شود برای تصفیه آن به چیزی بیش از فیلترهای رایج نیاز داشته باشیم. دستگاه تصفیه آب ۸ مرحله‌ای لامپ یو‌وی با استفاده از تابش اشعه ماورای بنفش (UV) به انگل‌زدایی و میکروب‌زدایی آب کمک می‌کند. اگر آب مصرفی شما آب چاه نیست، برای تصفیه آب در یزد بهتر است از سایر دستگاه‌های تصفیه آب استفاده کنید.

کیفیت آب لوله کشی در شهر یزد

آب، این مایه حیات که زندگی همه ما به آن وابسته است در سال‌های اخیر به یک معضل جدی تبدیل شده است. در تابستان سال 1403 با توجه به کمبود آب در استان یزد، برای تأمین آب به حفر چاه‌های عمیق روی آورده‌اند. طبق گزارش‌ها، ورود این آب به شبکه توزیع آب باعث شده کیفیت آب تا حدی کاهش پیدا کند.

این آب از نظر طعم و رنگ کیفیت مناسبی ندارد و به همین دلیل افراد زیادی در استان یزد از کیفیت آب شکایت دارند. استان یزد آب و هوایی خشک دارد و با توجه به تغییر اقلیم و عدم مدیریت منابع آبی، به نظر نمی‌رسد این مشکلات در سال‌های آینده رفع شود.

تمام این‌ها مربوط به مناطقی است که از آب لوله‌کشی تصفیه شهری استفاده می‌کنند همانند قیمت دستگاه تصفیه آب در بندر عباس که یکپارچه با قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی مینروا در یزد واحد بوده و توسط نمایندگی آب تصفیه کن خانگی در یزد عرضه و به فروش میرسد. بسیاری از مناطق استان از آب چاه یا قنات بهره می‌گیرند که حتی به تصفیه آبی قوی‌تر نیاز دارند.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در یزد

برای خرید دستگاه تصفیه آب بهتر است به نمایندگی‌های رسمی مراجعه کنید. در نمایندگی دستگاه تصفیه آب در یزد هم می‌توانید با مشاوره گرفتن از کارشناسان دستگاه مناسب خود را انتخاب کنید و هم از خدمات و ضمانت‌های نمایندگی بهره‌مند شوید. شرکت مینروا نمایندگی رسمی فروش انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی در ایران است.

این شرکت در تلاش است که با ارائه بهترین خدمات و با به‌کارگیری بهترین کارشناسان، خرید شما را آسان و به‌صرفه کند. می‌توانید قبل از خرید با کارشناسان شرکت مشورت کنید.

شرکت مینروا خدمات کاملی ارائه می‌دهد و پشتیبانی 24 ساعته دارد که باعث می‌شود هر زمانی به کمکی نیاز داشتید یا سؤالی داشتید، در سریع‌ترین زمان ممکن به نتیجه برسید. لازم به ذکر است که قیمت دستگاه تصفیه آب در اراک و یزد و سراسر ایران دارای تضمین بهترین قیمت و کیفیت درجه یک اورجینال میباشد.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در یزد

نصب و ارسال رایگان در یزد

هرکدام از دستگاه‌های تصفیه آب مینروا را که انتخاب کنید، به صورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد و همچنین کارشناسان شرکت مینروا نصب دستگاه در محل را بدون نیاز به پرداخت هزینه برای شما انجام خواهند داد.

خدمات نصب و ارسال رایگان شرکت تصفیه آسا برای سراسر محله های یزد اعم از محله صفاییه، بلوار جمهوری یزد، چهار منار یزد، فهادان، بعثت و خیابان امام خمینی، محله آب شاهی یا نعیم آباد، میدان امیر چخماق، مسجد جامع، کاشانی، مهرآوران، شهرک رزمندگان، بلوار خامنه ای، محله سید گل سرخ، کسنویه، چاه ملکی، آزاد شهر، قاسم آباد، بلوار رزمندگان، دشتی، میدان مدرسی و دیگر محله های شهر زیبای یزد امکان پذیر است.

اطلاع رسانی زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب

یکی از نیازهای اساسی برای کارکرد تمام دستگاه‌های تصفیه آب، تعویض به‌موقع فیلترهای دستگاه است. فیلترها مهم‌ترین قسمت یک دستگاه تصفیه آب هستند که به رسیدگی و نگه‌داری دائم نیاز دارند. هر کدام از فیلترها زمان مناسب و خاصی برای تعویض دارند تا بهترین کارکرد را داشته باشند.

شرکت با توجه به تاریخ خرید و نصب دستگاه، بهترین زمان استفاده از هر فیلتر را بررسی می‌کند و در زمان مناسب برای تعویض آن به شما اطلاع‌رسانی خواهد کرد. این کار هم عمر دستگاه را بیشتر می‌کند و هم کارکرد آن را بهبود می‌بخشد.

گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات

ضمانت کیفیت دستگاه و قطعات آن بر عهده شرکت تصفیه آسا است. بنابراین تمام دستگاه‌های تصفیه آب مینروا گارانتی 12 ماهه بدون قید و شرط هم در نمایندگی تصفیه آب خانگی در بوشهر و هم در شهر یزد دارند. در طول این زمان اگر دستگاه با مشکل روبه‌رو شود، می‌توانید از ضمانت شرکتی استفاده کنید. این موضوع باعث می‌شود شما بتوانید با خیال راحت اعتماد کنید و خرید آسوده‌تری داشته باشید.

پرداخت پس از نصب و تست سختی آب آشامیدنی

با توجه به اینکه نصب دستگاه تصفیه آب در محل توسط متخصصان صورت می‌گیرد، برای جلب رضایت و اعتماد مشتریان این امکان وجود دارد که هزینه خرید دستگاه بعد از نصب و تست سختی آب صورت بگیرد.

سرویس دوره ای دستگاه تصفیه آب

هر وسیله‌ای برای آنکه طول عمر مناسبی داشته باشد و کارکرد آن در طول زمان کاهش پیدا نکند، نیاز به سرویس‌های دوره‌ای دارد. سرویس‌های دوره‌ای برای دستگاه تصفیه آب بیشتر شامل بررسی کلی دستگاه و تعویض فیلترهای آن در زمان‌های مناسب می‌شود. این موضوع را نیز می‌توانید به تکنسین‌های مجرب شرکت مینروا بسپارید.

انواع فیلتر تصفیه آب خانگی

دستگاه‌های تصفیه آب خانگی با توجه به نوع و تعداد مراحل فیلتر تصفیه آب و کیفیت و قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی که برای تصفیه آب شهر یزد دارند از چند فیلتر جداگانه برای تصفیه آب استفاده می‌کنند. هر کدام از این فیلترها وظیفه خاصی دارند و نوعی از آلودگی را از بین می‌برند. اطلاع داشتن از کارکرد این فیلترها، به شما در انتخاب دستگاه مورد نظر کمک می‌کند.

فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن

اولین مرحله از تصفیه آب یزد شامل حذف تمام املاح بزرگ از آب آشامیدنی می‌شود. این فیلتر املاح بزرگ‌تر از ۵ میکرون را از آب جدا می‌کند. این ذرات معلق می‌توانند شن و ماسه، گل و لای، زنگ لوله و هر ذره بزرگ دیگری را شامل شوند.

فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو فعال

مشخص است که در آب آشامیدنی شهر یزد برای گندزدایی و تصفیه از کلر استفاده می‌شود. کلر یک ماده ضدعفونی کننده است؛ اما ورود مقدار زیادی از این ماده به بدن برای ما مضر است. فیلتر کربن اکتیو با آزادسازی یون مثبت و منفی، کلر را از آب آشامیدنی جدا می‌کند.

فیلتر مرحله سوم کربن بلاک

در مرحله سوم از تصفیه آب از فیلتر کربن بلاک استفاده می‌شود. این فیلتر می‌تواند به بهتر شدن رنگ، طعم و بوی آب شهر یزد کمک کند. همچنین مواد جانبی کلرامین را از آب یزد جدا می‌کند. اهمیت این مرحله از تصفیه در بهبود کیفیت آب و جداسازی مواد شیمیایی مضر از آب آشامیدنی شهر یزد است.

فیلتر مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس

تا به این مرحله از تصفیه آب به کمک فیلترهای موجود از شر تمام مواد معلق بزرگ و کلر داخل آب خلاص شده‌ایم؛ اما هنوز فیلترهای دیگری در دستگاه‌های تصفیه وجود دارد. دستگاه تصفیه آب در یزد با توجه به کیفیت آب منطقه به چند مرحله فیلترینگ قوی آب نیاز دارد.

فیلتر ممبران یکی از مهم‌ترین فیلترهای دستگاه تصفیه آب است. این فیلتر توانایی تفکیک ذرات تا 0,0001 میکرون از آب یزد Yazd را دارد. جدا کردن این ذرات معلق به کاهش سختی آب کمک می‌کند. ذرات ریزتری که از فیلترهای قبلی عبور کرده‌اند در این مرحله از تصفیه از آب جدا می‌شوند.

فیلتر مرحله پنجم پست کربن خطی

فیلتر پست کربن خطی در خروجی ممبران قرار می‌گیرد و پنجمین مرحله تصفیه آب را تشکیل می‌دهد. این فیلتر خاصیت آب‌ شیرین‌ کن دارد و به تثبیت شدن طعم، بو و رنگ آب یزد کمک می‌کند. این فیلتر نیز حاوی فیلتر کربن اکتیو است که با اسید خالص‌ تری شسته شده است.

فیلتر مرحله ششم مینرال معدنی ساز

با وجود تمام این فیلترهای آب آشامیدنی یزد، شاید این سؤال مهم پیش بیاید که آیا مواد مهمی مانند کلسیم، منیزیم یا پتاسیم هم از آب جدا شده است؟ کاهش سختی آب به معنی کاهش مواد و املاح داخل آب است؛ اما وجود برخی عناصر در آب برای سلامت ما ضروری هستند.

در این مرحله وجود فیلتر مینرال ضروری است. این فیلتر کمک می‌کند املاح معدنی مورد نیاز بدن ما در آب حفظ شوند. وجود این فیلتر برای دستگاه‌هایی که از روش اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده می‌کنند، ضروری است.

فیلتر مرحله هفتم یونیزه قلیایی آلکالاین

برای بسیاری از آب‌های آشامیدنی در شهر یزد، استفاده از 6 مرحله فیلترینگ کافی است. بعد از این شش مرحله آب کیفیت بالا، رنگ و طعم خوبی دارد. املاح سنگین از آب جدا شده و عناصر مفید هم در آب باقی مانده است. با این حال هنوز هم می‌شود آب آشامیدنی را مفیدتر کرد.

فیلتر مرحله هفتم، PH آب را افزایش می‌دهد و در حقیقت به آب خاصیت قلیایی می‌بخشد. آب با این ویژگی خواص آنتی‌اکسیدانی دارد. آنتی‌اکسیدان می‌تواند از بروز بیماری‌هایی مانند سرطان جلوگیری کند. بنابراین فیلتر قلیایی آلکاین به آب خاصیت ضد سرطانی می‌دهد.

فیلتر مرحله هشتم آنتی باکتریال اکسیژن ساز

دستگاه‌های تصفیه آب ۸ مرحله‌ای که تمام فیلترهای تصفیه آب را دارند، کامل‌ترین نوع دستگاه هستند که با استفاده از تکنولوژی‌های گفته شده آبی با کیفیت بالا ایجاد می‌کنند. طبعاً چنین دستگاهی قیمت بالاتری دارد. برای اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در یزد می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

همان‌طور که از نام این فیلتر مشخص است، فیلتر آنتی‌باکتریال اکسیژن‌ساز باعث افزایش سطح اکسیژن آب می‌شود. علاوه بر این، فیلتر مرحله هشتم به حذف باکتری‌های مضر آب شهری نیز کمک می‌کند. قیمت پک کامل فیلتر تصفیه آب خانگی برای پرفروش ترین مدل مینروا شامل 8 مرحله فیلتر آب تصفیه کن میشود که مراحل اول تا سوم آن هر شش ماه و مراحل چهارم تا هشتم آن هر یکسال الی سه سال بسته به نوع فیلتر و کیفیت آب شهری یزد تعویض فیلتر تصفیه آب خواهند شد.

فیلتر لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش

این فیلتر بیشتر برای انگل‌زدایی آب چاه شهر یزد مورد استفاده قرار می‌گیرد. چراکه همان‌ طور که قبلاً هم اشاره شد، آب چاه مانند آب تصفیه شهری ضدعفونی نشده و به آن کلر یا مواد دیگری اضافه نشده است. بنابراین برای تصفیه آب چاه از فیلتر یووی استفاده می‌شود که با استفاده از اشعه ماورای بنفش آب را انگل زدایی می‌کند.

فیلتر یو وی دارای زمان تعویض فیلتر تصفیه آب نمیباشد زیرا این فیلتر یک لامپ مهتابی اشعه ماورا بنفش دارد که تا زمانی که نسوزد نیاز به عوض کردن آن در شهر یزد نخواهید داشت. البته در نظر داشته باشید که در شهر یزد از مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز استفاده میشود و در صورتی که منزل شما دارای آب چاهی باشد که کلرزنی نمیشود میتوانید از مدل یو وی دار مینروا بهره گیری نمایید.

لیست قیمت فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در یزد ( آخرین آپدیت 22 تیر ماه 1403 )

لیست قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان و قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در مشهد و قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز را میتوانید در صفحه های مختص به نمایندگی دستگاه تصفیه آب در همدان، مشهد، اصفهان، تصفیه آب در تبریز و شیراز مشاهده نمایید. ضمن این که لیست قیمت زیر انواع دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار شهر یزد و بورس فروش تصفیه آب در شهر یزد میباشد که میتوانید طبق بودجه و نیاز خود بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی را انتخاب نمایید.

همانگونه که اطلاع دارید بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در شهر یزد تصفیه آب مینروا تایوان است که دارای چهار مدل اصلی میباشد. با این حال لیست قیمت زیر را تهیه کردیم تا دستگاه هایی که حتی توسط همکاران ما در شهر یزد به فروش میرسند را از نظر رنج قیمت مقایسه نمایید و بهترین گزینه مناسب خود را انتخاب و خریداری کنید.

این لیست طبق پرفروش ترین مدل ها و قیمت ها بر اساس ارزش خرید و کیفیت هر دستگاهی که برای آب شهری یزد مناسب و استاندارد بوده به ترتیب تهیه شده است. لیست قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در یزد در تاریخ 22 تیر ماه 1403 ( Friday – 2024 12 July ) بروز رسانی شده است :

نام برند / مدل و تعداد مراحل فیلتراسیون قیمت روز در بازار یزد
تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا اصل تایوان ( پرفروش ترین مدل برای یزد ) Minerva 8 Stages RO Original Taiwanese Water Treatment Household Purchase Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,490,000 تومان
تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا تایوانی اصل Minerva 7 Stages RO Alkaline Ionization Original Taiwanese Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,240,000 تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا تایوانی اورجینال Minerva 6 Stages RO Original Taiwanese Mineral Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 6,990,000 تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا ( مناسب آب چاه خانگی یزد ) اورجینال تایوان Minerva 8 Stages RO Ultra-Violet Water Treatment Household Original Taiwan Sales Pice قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,990,000 تومان
قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی cck مدل ro8_orp C.C.K. 8 Stages Reverse Osmosis Water Purifier 4,490,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و چهارصد و نود هزار تومان
سی سی کا 7 مرحله ای cck C.C.K. Seven Stages Water Purifier Household 4,240,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و دویست و چهل هزار تومان
سی سی کا اورجینال 6 مرحله ای معدنی ساز cck C.C.K. Six Stages Water Purifier Household 4,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و یکصد و نود هزار تومان
سافت واتر 8 مرحله ای soft water مدل RO8_OX Soft Water Eight Stages Water Purifier Household Model Number RO8_OX 4,740,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و هفتصد و چهل هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای soft water مدل ro7_orp Soft Water Seven Stages Water Treatment Household Model Number RO7_ORP 2,245,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 مرحله ای soft water مدل SW Soft Water Six Stages Water Purifier Household Model Number SW 2,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل RO-C160 2,280,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
آکوآ اسپرینگAqua Spring مدل UF-SF4000 2,513,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و نود و پنج هزار تومان
آکوآکلیر Aqua Clear مدل NEWDESIGN 2020 – AQN9 5,822,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و چهارده هزار تومان
اولانسی Olansi مدل RO-A930 2,460,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی و یک هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل AQ-UF940 1,137,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و یکصد و سی و هفت هزار تومان
سی سی کا CCK مدل RO GOLD 2019 2,448,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پنجاه و نه هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X60 800,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفصد و نود و سه هزار تومان
سافت واتر SOFT WATER مدل 05 MINERAL 478,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهارصد و هشتاد و نه هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X530 739,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و نه هزار تومان
آکوآ کلر AQUA CLEAR مدل AQ-UF850 1,135,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و صد و بیست و پنج هزار تومان
آکوا پرو قلیایی یووی aqua pro مدل RO8_UV_ORP_S 3,739,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و سی و نه هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر اسمز معکوس قلیایی انرژی زا CCK_RO+ORP+ENERGY 3,250,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای قلیایی SOFT WATER_RO_ORP 2,779,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و پنجاه و نه هزار تومان
سافت واتر 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV 3,439,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و پهارصد و سی و نه هزار تومان
آکوا پرو مدل 7 فیلتر قلیایی AQUA-ORP7-S 3,285,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و هشتاد و پنج هزار تومان
آکوا AQUA مدل 10 مرحله قلیایی آنتی باکتریال pomp up-10 stage 3,365,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و شصت و پنج هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV CCK 3,325,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و سی و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 فیلتر اسمز معکوس مدل SOFT WATER_RO_97B5 2,872,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و دو هزار تومان
آکوا پرو RO اسمز معکوس AQUA PRO_67S1_RO 3,489,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و چهارصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه پرفکت واتر 6 مرحله ای Perfect Water 3,263,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و شصد و سه هزار تومان
تصفیه آب آرتک پیور مدل RO7 ARTEC PURE 2,675,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
آب تصفیه کن آرتک پیور مدل Artec RO6 2,569,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و شصت و نه هزار تومان
تصفیه آب پیور لاین Pure Line UP-7000 2,285,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و نه هزار تومان
دستگاه التراتک Ultra Tec 2,508,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هشت هزار تومان
سیستم سافت واتر مدل JW-P6S SOFT WATER 2,572,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و دوازده هزار تومان
سیستم میدیا مدل MIDEA MRO1644-5 5,141,000 تومان قیمت فروش در بازار : پنج میلیون و چهارصد و هفتاد و هشت هزار تومان
آب شیرین کن واترتک مدل WS560S-Lux WATER TECH 3,373,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و نود و سه هزار تومان
دستگاه 6 مرحله ای آکواول 3,777,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و هفتاد و هفت هزار تومان
دستگاه رونپ شش مرحله ای 3,760,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب هیل‌ تول مدل ژوپیتر hill toll zhopiter 2,889,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی SSV اس اس وی مدل Smart MaxSpring S810 2,380,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اولانسی OLANSI مدل RO – FT2800 2,226,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب AQUA CLEAR آکوا کلیر مدل Ac-800 2,375,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب هیوندای HYUNDAI مدل HUF-456 2,450,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و نود هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب کامتک COMTECH مدل ECO-6S 2,446,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکواجوی مدل LEGEND Aquajoy Water Purifier 3,243,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا من AQUA MAN مدل RO-F7 2,691,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب ارگانیک ORGANIC مدل RO_W610 2,621,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و یک هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا لاین AQUA LINE مدل RO-LINE800 2,479,000 تومان قیمت فروش در بازار یزد : دو میلیون و هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب معصومی مدل رویال MASOUMI ROYAL 2,347,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوآ اسپرینگ AQUA SPRING مدل RO-AF2200 2,627,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوواسانا AQUA SANA مدل Claryum-3stage 2,623,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اس اس وی SSV مدل UltraJet X500 759,000 تومان قیمت فروش در بازار : ششصد و سی و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سی سی کا CCK مدل الترا فیلتراسیون UF-64U8 987,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کاCCK مدل RO GOLD 2019 2,465,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سید و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی اس اس وی SSV مدل Smart StarLine S1000 2,445,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون چهارصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی ایزی ول EASY WELL مدل ACE02 2,356,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و نود و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا کلر AQUA CLEAR مدل UF8-ORP 714,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سیلوریکس SILVERIX مدل GRAY – SL85 2,729,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و سی و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نیمه صنعتی 500 گالن اولانسی OLANSI مدل 500G -AA 18,820,000 تومان قیمت فروش در بازار : هجده میلیون و هشتصد و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اسپادانا ESPADANA مدل AJ-225R کد 100000417 Spadana Water Dispenser Model AJ-225R 75,000 تومان قیمت فروش در بازار : هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر پلاس SOFT WATER+ PLUS مدل SWP-09 3,373,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و هفتاد و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا AQUA مدل اینلاین 508i 3,586,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و پانصد و هشتاد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب دالتون DOULTON مدل HCP 858,500 تومان قیمت فروش در بازار : هشتصد و سی و نه هزار و پانصد تومان
دستگاه تصفیه آب تک TEC PURE مدل RO-T8-NATURE3400 2,625,000 تومان قیمت مدل ایرانی فروش در بازار : دو میلیون و ششصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب CCK سی سی کا مدل B6 997,000 تومان قیمت فروش در بازار : نهصد و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب SOFT WATER سافت واتر مدل RO6S 2,469,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل AXS-1210HB Xinode AXS-1210HB Water Purifier 2,659,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و چهل و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل Xinode AXC-1205HB 2,750,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اکوا کلر AquaClear RO-102 Water Purifier 2,467,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصت و هفت هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی aquajoy electrical Water purifier 2,859,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و شصت و نه هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy LOTUS Water purifier 2,318,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO1200 Water purifier 3,364,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و ده هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO600 Water purifier 3,288,000 تومان قیمت فروش در بازار یزد : سه میلیون و پانصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO S151 Water Purifier 2,389,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO-101 Water Purifier 2,443,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی نوا NOVA مدل GRAND 7580 2,806,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی مدل RO-802 2,550,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب 400 گالن سی سی کا CCK کد 1008s 15,823,000 تومان قیمت مدل آمریکایی فروش در بازار : پانزده میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب دلفین مدل Dolphin DO-TS 6 RO ECOFI Water Purifier 2,283,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well Water Purifier ACE 01 2,875,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ایزی ول مدل Easy Well RO 815 Water Purifier 3,234,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و هفتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل easywell RO 116 2,572,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد و دو هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well ROC189 Water Purifier 3,840,000 تومان قیمت فروش در بازار یزد : سه میلیون و یکصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب خانگی اولانسی OLANSI مدل RO-A930 2,278,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و هشتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easywell RO-700 Water Purifier 2,450,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوا پرو مدل RO6-CASE-N 2,368,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و نهصد و نود و هشت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai HUF-456 Water Purifier 2,230,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کا مدل ms 102 2,489,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و چهل و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نوا NOVA مدل Bluesea 5500 2,537,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون پانصد و چهل و هفت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai RO-251 Water Purifier 2,356,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI WATER PURIFIER SYSTEM HR-800M-ST 3,269,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و سی و نه هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI Water Purifier System HW-UP-100M 3,458,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Excell plus Water Purifier Household 3,728,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و ده هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر مدل msk1574 2,447,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Grand Plus Water Purifier 3,478,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب پیور لاین مدل UP-7000 1,552,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و هفتصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب لونا واتر ۶ مرحله LunaWater RO50GS 2,833,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای ال جی کم مدل LG Chem RO Water Purifier 2,449,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب نیکام مدل Nikom Water Purifier 465,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب میدیا مدل Midea MDV-MRO1644-5 Water Purifier 2,254,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی 8 مرحله ای مینرال قلیایی اکسیژن مدل purifying system 8 steps mineral alkaline o2 2,830,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben RO-100A Water Purifier 2,438,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben 700BEP Water Purifier 345,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل هوشمند S.S.V 6 Filters Smart Water Purifying System 2,266,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب سافت واتر مدل Softwater SW Water Purifier 2,248,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و پنجاه و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی مدل Xiaomi Mi Smart Water Purifier 2,646,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب 10 مرحله ای نانو فیلتراسیون- قلیایی ساز – اکسیژن ساز – ماورابنفش- املاح معدنی- اسمز معکوس – دستگاه تصفیه آب آکوآکلر مدل RO-CNX2018 2,926,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای وتک Vetec 2,334,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای تکومن مدل tecomen UV8353 3,574,000 تومان قیمت فروش در بازار یزد : سه میلیون و دویست و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل SRO-F901/S901 2,636,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل SuperPro S900 2,936,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل UltraPro X800 2,485,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 10 مرحله ای اولانسی نانوفیلتراسیون ماورابنفش اسمزمعکوس مدل RO-A995 2,648,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای اولانسی OLANSI -قلیایی ساز- اسمزمعکوس مدل RO-A910 2,865,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک – نانوفیلتراسیون- املاح معدنی- اسمزمعکوس مدل RO-T4412 2,858,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس مدل RO-T4219 2,975,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای هوشمند آکوآ اسپرینگ قلیایی ساز- اکسیژن ساز- املاح معدنی -اسمزمعکوس مدل RO-BRAIN-S157 2,747,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی اس اس وی مدل Smart MaxTec S630 2,650,000 تومان قیمت فروش در بازار یزد : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
تصفیه آب خانگی نانو -تایوانی- 9 مرحله ای ماورابنفش- قلیایی ساز -املاح معدنی سیلور مدل SILVERIX UV 2,422,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی هزار تومان
تصفیه آب خانگی هوشمند 8 مرحله ای قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس آکوآکلر مدل RO-BRAIN-C172 2,820,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و نود و یک هزار تومان

بله تصفیه آسا با بهره گیری از تکنسین های فنی مجرب و با تجربه دارای نمایندگی دستگاه تصفیه آب در شهر یزد میباشد و امکان ارائه خدمات پس از فروش ارزنده و گارانتی و نصب و ارسال رایگان را برای شما فراهم آورده است

نصب و ارسال انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه آسا در تمام نقاط شهر یزد رایگان بوده و تمام مدل ها از گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات و سرویس دوره ای بهره مند هستند

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت تصفیه آسا است.
Call Now Buttonمشاوره خرید(پاسخگویی 24 ساعته)