درباره شرکت تصفیه آسا

شرکت تصفیه آسا با بیش از یک دهه سابقه درخشان در زمینه واردات و فروش انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی ، صنعتی ، نیمه صنعتی و متعلقات آن بهترین تصفیه آب های خانگی را در عین حال جهت رضایتمندی شما عزیزان با نازلترین قیمت ارائه میکند . فروش دستگاه ها به همراه گارانتی طلایی ، هدایا و اشانتیون ویژه ، خدمات سریع ، ارسال و نصب رایگان ( حتی ایام تعطیل ) ، مشاوره تلفنی و پشتیبانی 24 ساعته و بـا بـهـره گـیـری از کـارشـنـاسـان و سـرویـس کـاران مـجـرب و حـرفـه ای در امـور نـصـب و راه انـدازی دستگاه تصفیه آب آمـاده خـدمـت بـه هـمـوطـنـان گـرامـی مـیـبـاشـد .

درباره شرکت تصفیه آسا بیشتر بدانید

ما خریدارانی که قصد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی دارند به بهترین نحو و با مشاوره و جامع ترین اطلاعات راهنمایی میکنیم تا با خیالی آسوده بتوانند با توجه به توضیحات کامل اقدام به خرید نمایند .

همچنین واحد خدمات پس از فروش تصفیه آسا ، با بهره گیری از پرسنل حرفه ای و با تجربه ، به بهترین شکل در تمام ساعات و روزهای تعطیل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشند .

تصفیه آسا علاوه بر واردات دستگاه تصفیه آب ، از برترین وارد کنندگان فیلترهای تصفیه آب خانگی و صنعتی و کلیه قطعات یدکی تصفیه آب خانگی و آب شیرین کن های بزرگ صنعتی میباشد .

فروش پایان یک معامله نیست ، ما به طور مستمر با مشتریان خود در ارتباط هستیم تا از رضایتمندی شما عزیزان اطمینان پیدا کنیم و این شروع یک تعهد است .