قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس + نصب و ارسال رایگان

علت بسیاری از بیماری‌ها مصرف آب ناسالم است. سلامت آب در کنار کیفیت آن، اهمیت زیادی برای مصرف‌کنندگان دارد. از طرفی، بیشتر فاکتورهای کیفیت آب از روی ظاهر آن قابل فهم نیستند؛ اما در آزمایشگاه‌ها اندازه‌گیری می‌شوند.

کیفیت آب در هر منطقه با توجه به میزان املاح حل شده در آب و میزان مواد شیمیایی در آن متفاوت است. در این مقاله درباره کیفیت آب و خرید دستگاه تصفیه آب در بندر عباس Bandar Abbas و مناطق اطراف آن می‌گوییم. دانستن این اطلاعات از گم‌گشتگی افراد در زمان خرید دستگاه تصفیه آب خانگی جلوگیری می‌کند. همانطور که میدانید شرکت تصفیه آسا ارائه دهنده انواع قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل آمریکایی چینی ایرانی در بازار تصفیه آب ایران و بندر عباس است که خدمات ارزنده ای در این خصوص به مشتریان ارائه میدهد.

از جمله این خدمات بررسی کیفیت دقیق آب لوله کشی شهری بندر عباس و امکان معرفی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی است که برای آب لوله کشی شهری مناسب باشد و طبق استاندارد جهانی بهداشت NSF توانایی حذف کامل املاح مضر را داشته باشد.

ضمن این که تصفیه آسا نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس با برند مینروا Minerva تایوان است که در انواع مدل های اسمز معکوس پمپ و مخزن دار با قیمت فیلتر تصفیه آب تایوانی عرضه و به فروش میرسند و نصب و ارسال آن در سراسر بندر عباس رایگان است.

قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس

مهلت استفاده از تخفیفات جشنواره

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی بندر عباس

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس

دستگاه‌های متفاوت تصفیه آب ویژگی‌های گوناگونی دارند. هر کدام از این دستگاه‌ها برای تصفیه آب یک منطقه مناسب هستند. برای مثال اگر از آب چاه به‌عنوان آب مصرفی استفاده می‌کنید، باید دستگاه تصفیه‌ای تهیه کنید که توانایی انگل‌زدایی و باکتری‌زدایی آب را داشته باشد.

شرکت مینروا انواع دستگاه‌های تصفیه آب تایوانی باکیفیت را به بازار عرضه کرده است. می‌توانید برای انتخاب دستگاه مورد نظر خود با کارشناسان شرکت تماس بگیرید و درباره جزئیات هر دستگاه پرس‌وجو کنید.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس

دستگاه‌های تصفیه مینروا با استفاده از تکنولوژی اسمز معکوس آب ورودی را به یک آب باکیفیت و بدون املاح مضر برای بدن تبدیل می‌کند. این تکنولوژی یکی از به‌روزترین و بهترین روش‌های تصفیه آب در سراسر جهان به‌شمار می‌رود. از جمله انواع مدل های مینروا که برای آب شهری بندر عباس بهترین مارک تصفیه آب محسوب میشوند میتوان به لیست زیر اشاره نمود :

  • دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا
  • دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای قلیایی کننده مینروا
  • دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا
  • دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای یو وی دار مینروا ( مناسب آب چاه خانگی )

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

تفاوت اصلی بین انواع دستگاه‌های تصفیه آب، در تعداد مراحل تصفیه و فیلترینگ آب است. دستگاه‌های مینروا به چهار دسته طبقه‌بندی می‌شوند. هر کدام از این دستگاه‌ها ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند. 6 مرحله ابتدایی تصفیه آب در بین این دستگاه‌ها مشترک است و در ست کامل فیلتر تصفیه آب قرار میگیرند که در بازار تصفیه آب مشهد و بندر عباس و دیگر شهرهای ایران نیز کمترین تعداد فیلتر مورد نیاز روی دستگاه آب شیرین کن خانگی شش مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس به همراه پمپ و مخزن است.

شما عزیزان میتوانید جهت دریافت قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل شرکت تصفیه آسا با کارشناسان فروش شرکت به صورت 24 ساعته تماس برقرار نمایید و همچنین برای ثبت سفارش در شهر بندر عباس با پرداخت بیعانه ای اندک دستگاه خود را دریافت و پس از نصب رایگان و تست آب آشامیدنی تصفیه شده و تست عملکرد دستگاه آب تصفیه کن مبلغ دستگاه را بپردازید.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا

از کامل‌ترین دستگاه تصفیه آب شروع می‌کنیم که حتی در نمایندگی تصفیه آب خانگی در اراک و دیگر شهرهای ایران نیز پرفروش ترین مدل مینرا محسوب میشود. دستگاه ۸ مرحله‌ای با داشتن هشت فیلتر قوی آبی سالم و گوارا ارائه می‌دهد. فیلتر هشتم این دستگاه چیزی است که آن را نسبت به سایر دستگاه‌ها متفاوت کرده است. در مرحله هشتم از فیلترینگ، دستگاه با استفاده از یک فیلتر اکسیژن‌ساز سطح اکسیژن آب را افزایش می‌دهد.

افزایش سطح اکسیژن آب، ابتدا باعث از بین رفتن باکتری‌های مضر موجود در آب لوله‌کشی می‌شود و همچنین به داشتن بدنی سالم‌تر کمک می‌کند. آب آشامیدنی با میزان اکسیژن محلولِ بیشتر، باعث افزایش سوخت‌وساز، پوست سالم‌تر و شاداب‌تر و داشتن انرژی بیشتر می‌شود.

بسیاری از مردم فکر میکنند فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن ساز باعث میشود تا آب گازدار تولید شود در صورتی که این فرضیه اشتباه بوده و این فیلتر شماره 8 تصفیه آب تایوانی مینروا به حذف باکتری های مضر موجود در آب لوله کشی شهری بندر عباس میپردازد.

تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا

تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا

دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی 7 مرحله ای مینروا، فیلتر اکسیژن‌ساز را ندارد. اگر میزان سطح اکسیژن آب برای شما اهمیتی ندارد و برای تصفیه آب در بندر عباس تنها به از بین بردن املاح آب اکتفا می‌کنید، دومین دستگاه کامل تصفیه آب مینروا را به شما پیشنهاد می‌کنیم. هرچند مدل هشت مرحله ای مینروا نیز یک دستگاه اب قلیایی خانگی محسوب میشود و شامل فیلتر یونیزه قلیایی قدرتمند آلکالاین Alkaline است.

در مرحله هفتم از تصفیه آب فیلتر قلیایی قرار گرفته است که می‌تواند بر PH آب تأثیر بگذارد. آب با عبور از این فیلتر، PH بیشتری خواهد داشت و خاصیت قلیایی پیدا خواهد کرد. این ویژگی باعث به وجود آمدن خاصیت آنتی‌اکسیدانی در آب می‌شود.

مطالعات نشان داده‌اند، مصرف آنتی‌اکسیدان می‌تواند در بروز مشکلاتی مانند سرطان تأثیر بگذارد. بنابراین آب قلیایی به‌عنوان ماده‌ای ضدسرطان عمل خواهد کرد. همانطور که میدانید چند درصد بدن آب است و میزان به خصوصی از حجم وزن انسان را آب تشکیل میدهد با استفاده از یک دستگاه تصفیه آب قلیایی کننده آب آشامیدنی میتوانید این حجم از خون و آب را در محیط قلیایی قرار دهید. سلولها و مولکولهای سرطانی در یک محیط قلیایی امکان تکثیر ندارند و این یک پوئن مثبت و از ویژگی های استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی در منزل محسوب میشود.

تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا

تصفیه آب لوله‌کشی برای داشتن یک آب سالم، با شش مرحله تصفیه در دستگاه معدنی‌ساز مینروا امکان‌پذیر است. در این دستگاه از ۶ مرحله مختلف برای تصفیه آب و از بین بردن مواد مضر آب استفاده می‌شود. همچنین، این دستگاه کمک می‌کند عناصر ضروری برای بدن مانند منگنز و پتاسیم در آب حفظ شوند.

تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی مینروا (مناسب آب چاه)

قطعا کیفیت آب لوله‌کشی و آب چاه با هم تفاوت دارد. آب چاه از هیچ مرحله تصفیه‌ای عبور نکرده است. بنابراین امکان وجود هر نوع آلودگی، انگل و مواد شیمیایی مضری در آن وجود دارد. املاح و مواد شیمیایی مضر آب با عبور از مراحل تصفیه دستگاه‌های تصفیه خانگی برطرف خواهند شد؛ اما برای از بین بردن برخی باکتری‌ها و انگل‌زدایی آب به تصفیه قوی‌تری نیاز است.

دستگاه تصفیه آب ۸ مرحله‌ای لامپ یو وی مینروا، یک فیلتر ویژه برای انگل‌زدایی آب دارد. این فیلتر که به آن فیلتر یو وی می‌گویند، با انگل‌زدایی و باکتری‌زدایی آب تمام نگرانی‌های شما را برای تصفیه آب و داشتن آب آشامیدنی سالم از بین خواهد برد.

کیفیت آب لوله کشی در شهر بندر عباس

در بازه‌های زمانی مختلف شهروندان شهر بندر عباس از مشکلاتی در طعم و مزه آب آشامیدنی شکایت داشته‌اند. هرچند به گفته مسئولان، آب مصرفی این منطقه استاندارد است و مشکلی برای سلامتی افراد ندارد، اما مزه و بوی آب برای بسیاری از شهروندان راضی‌کننده نیست.

علاوه بر این در بسیاری از موارد، اضافه شدن زنگِ داخل لوله‌ها بعد از تصفیه آب و کلر موجود در آب که برای باکتری‌زدایی مورد استفاده قرار می‌گیرد، به‌تنهایی بر کیفیت آب تأثیر می‌گذارند. به همین دلیل استفاده از دستگاه‌های تصفیه آب خانگی می‌تواند به بهبود کیفیت آب مصرفی در این مناطق کمک زیادی کند.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس

برای تهیه دستگاه تصفیه آب اصل با قیمت تضمینی، بهترین راه خرید از نمایندگی دستگاه تصفیه آب در بندر عباس و تصفیه آب در بوشهر است. شرکت مینروا در شهر بندر عباس نمایندگی دارد و می‌تواند خیال شما را از خرید دستگاه اصل و همچنین ارائه‌ خدمات پس از فروش راحت کند.

خرید از نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت تصفیه آسا، این امکان را به شما میدهد تا با پرداخت بیعانه پس از نصب و تست آب تصفیه شده توسط کارشناسان فنی مجرب تصفیه آسا مبلغ کل دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل خود را پرداخت نمایید.

ضمن این که گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات در کنار گارانتی قیمت به شما ارائه میدهد، این به این منظور است که نمایندگی آب تصفیه کن خانگی در بندرعباس با قیمت واحد و یکپارچه در سراسر ایران، برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا Minerva را عرضه و به فروش میرساند که در واقع شما قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را در سراسر ایران از نمایندگی و مرکز فروش اصلی خریداری مینمایید.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس

نصب و ارسال رایگان

یکی از خدمات مهم برای دستگاه‌های تصفیه آب، نصب و ارسال رایگان است. با توجه به این خدمات می‌توانید از دردسرهای نصب دستگاه خلاص شوید. همچنین می‌توانید موقع دریافت محصول، از کارکرد صحیح دستگاه اطمینان پیدا کنید و البته برای این خدمات لازم نیست هزینه اضافی پرداخت کنید. هر چند نصب و ارسال دستگاه برای شهر بندر عباس رایگان است اما شما میتوانید برای نصب شیلنگ های تصفیه آب از مقالات تصویری شرکت تصفیه آسا نیز بهره مند شود.

شرکت تصفیه آسا در سراسر بندرعباس امکان خدمات دهی و نصب و ارسال رایگان را فراهم آورده است از جمله این محله ها میتوان به سورو، پایگاه هوایی، شهرک توحید، شهرک الهیه جنوبی، شهرک گاز، داماهی، شهرک سجادیه،گلشهر شمالی، نخل خدا، گلشهر جنوبی، شهرک انصار المهدی، شهرک پرواز، شهرک آزاد شهر، شهرک طلوع، نایبند شمالی، خواجه عطا، آزادگان، زیبا شهر، کوی نیایش، شهرک طلاییه، کوی فرهنگیان، شهرک امام رضا، چاهستانی ها، نخل پیرمرد، کنسولگری، سیم بالا، چهار باغ، نظر آباد، سید کامل، پل خواجو، سه راه برق، چهار راه برق، درخت سبز، اسلام آباد، شهرک 22 بهمن، محله پشت شهر، امیر آباد جنوبی، امیر آباد شمالی، شهرک باهنر، شهرم ولی عصر، شهرک امام خمینی، محله دو هزار خور، سه راه جهان بار و سراسر محله های بندر عباس اشاره نمود که خدمات نصب و ارسال رایگان با ارائه قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی

فیلترهای دستگاه تصفیه آب اصلی‌ترین بخش دستگاه‌ها را تشکیل می‌دهند. بنابراین مهم است که از فیلترهای مناسب اصل استفاده کنید. در عین حال هر کدام از این فیلترها عمر مشخصی دارند. به طور معمول در دستگاه‌های تصفیه آب، فیلترها بین ۴ ماه تا ۲ سال عمر می‌کنند و پس از آن زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای 7 مرحله ای و 8 مرحله ای فرا میرسد که میتوانید از قیمت پک کامل فیلتر تصفیه آب برای سرویس های دوره ای دستگاه خود استفاده نمایید.

اگر برای تصفیه آب از یک فیلتر قدیمی استفاده کنید، کیفیت آب پایین خواهد آمد و حتی ممکن است بر سلامت آب تأثیر منفی بگذارد. شرکت مینروا زمان تعویض هر فیلتر را به شما یادآوری خواهد کرد و در صورت توافق، تکنسین‌ها برای تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی به محل خواهند آمد.

گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات

ضمانت‌نامه‌های شرکتی بهترین و معتبرترین ضمانت‌نامه‌ها هستند. شرکت مینروا نیز تمام محصولات خود را با گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات عرضه می‌کند. در صورت بروز هر مشکل برای قطعات دستگاه، می‌توانید با پشتیبانی ۲۴ ساعته شرکت تماس بگیرید و در کوتاه‌ترین زمان مشکل را برطرف کنید.

پرداخت پس از نصب و تست سختی آب آشامیدنی

برای آنکه متوجه شوید آیا دستگاهی که خریداری کرده‌اید کارکرد مناسبی دارد یا خیر، می‌توانید با انجام تست سختی آب میزان املاح موجود در آب را بسنجید. با خرید از شرکت مینروا، حتی این امکان برای شما وجود دارد که هزینه خرید دستگاه را بعد از نصب و تست سختی آب بپردازید.

سرویس دوره ای دستگاه تصفیه آب

دستگاه‌های تصفیه آب به سرویس دوره‌ای نیاز دارند. سرویس دستگاه باید توسط تکنسین انجام شود تا دستگاه بهترین کیفیت و کارکرد را داشته باشد. حتی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس نیز به سرویس و تعویض فیلتر نیاز دارد. اما اصلا نگران نباشید. از جمله خدمات پس از فروش تصفیه آب‌های مینروا، سرویس دوره‌ای دستگاه است.

انواع فیلتر تصفیه آب خانگی

از آنجایی که فیلترهای دستگاه تصفیه آب قطعات دائمی دستگاه نیستند و باید هر چند ماه تعویض شوند، خوب است با کارکرد هر کدام از آنها آشنا باشید. هر کدام از مراحل تصفیه آب می‌توانند به‌نوعی بر کیفیت آب تأثیر بگذارند و البته در هر مرحله، از یک نوع فیلتر استفاده می‌شود.

فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن

در تصفیه آب، قبل از هر چیز باید از شر ذرات معلق بزرگ‌تر خلاص شویم. فیلتر اول از جنس پلی پروپلین است و وظیفه آن حذف زنگ فلز، شن و ماسه و در کل ذرات معلق درشت‌تر است. این فیلتر یکی از مراحل پیش تصفیه محسوب می‌شود. عمر این فیلتر بین ۴ تا ۶ ماه است؛ اما طبعا به میزان مصرف آب نیز بستگی دارد.

رنگ فیلتر پلی‌پروپیلن در زمان تولید سفید است و به‌مرور رنگش به زرد، یا قهوه‌ای تغییر پیدا می‌کند. زمانی که کل فیلتر تیره می‌شود، وقت تعویض فیلتر فرا رسیده است.

فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو فعال

فیلترهای کربن اکتیو از مهم‌ترین فیلترهای مورد استفاده در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی هستند. این فیلترها بر حسب میزان کربن و زمان تماس آب با فیلتر می‌توانند ذرات معلق، کلر و مواد مضر را از آب حذف کنند.

زمانی که حفره‌های موجود در فیلتر کربنی با ذرات مضر داخل آب پر می‌شود، فیلتر دیگر کارکرد خود را از دست می‌دهد و زمان تعویض آن فرا رسیده است. البته انواع فیلترهای کربنی با حجم بالا نیز وجود دارند که قابل بازسازی و استفاده مجدد هستند. همانطور که سوال دارید که چگونه کلر آب را از بین ببریم برای ماهی میتوانید از دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا استفاده نمایید تا از مرحله پنجم خروجی برای دریافت آبی عاری از کلر و کلرامین دریافت نمایید تا برای ماهی های آب شیرین در بندرعباس استفاده کنید و از مرحله هشتم هم برای آب آشامیدنی استفاده نمایید.

فیلتر مرحله سوم کربن بلاک

مرحله سوم فیلترینگ بسیار اهمیت دارد. در این مرحله نیز از یک فیلتر کربنی با تراکم بالاتر استفاده می‌شود. وظیفه این فیلتر به غیر از برطرف کردن بوی بد و رنگ بد آب، محافظت از فیلتر ممبران یا همان فیلتر اسمز معکوس است.

فیلتر مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس

برای سیستم‌های دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس از فیلتری به نام ممبران استفاده می‌شود. این فیلتر از سیستم اسمز معکوس برای تصفیه آب استفاده می‌کند. این سیستم جزو بهترین سیستم‌های تصفیه آب خانگی است که می‌تواند کیفیت آب را تا حد قابل‌قبولی بالا ببرد.

سیستم‌های غیر اسمزی می‌توانند املاح داخل آب را حذف کنند، اما سیستم‌های اسمزی علاوه بر این، تمام مواد شیمیایی و مضر آب را نیز تصفیه می‌کنند و به همین دلیل برای افزایش کیفیت آب قوی‌تر عمل می‌کنند.

فیلتر مرحله پنجم پست کربن خطی

آخرین مرحله از سیستم تصفیه آب، فیلتر پنجم است که در نهایت آخرین مواد شیمیایی و بوی بد آب را از بین خواهد برد. این فیلتر در خروجی فیلتر ممبران یا منبع آب قرار می‌گیرد. بعد از این مرحله، فیلترینگ شامل افزایش عناصر ضروری در آب و قلیایی کردن و افزایش اکسیژن در آب می‌شود.

فیلتر پست کربن به فیلتر آب شیرین کن خانگی نیز مشهور است زیرا با استفاده از کربن خطی، بو، طعم، رنگ بد و تلخ آب آشامیدنی لوله کشی شهری بندر عباس را شیرین میکند و بهبود میبخشد. ضمن این که بسیاری از مراکز فروش تصفیه آب یزد و بندر عباس نیاز به فیلتر آب شیرین کن برای آب لوله کشی شهری را طبق بررسی های فراوان تایید نموده اند و با توجه به نظرات مشتریان در این شهرها استفاده از دستگاه های مینروا که دارای فیلتر آب شیرین کن است باعث مصرف بیشتر آب سالم برای تمام جمعیت منطقه شده است.

فیلتر مرحله ششم مینرال معدنی ساز

مراحل مختلف تصفیه آب، تمام املاح و مواد مضر را از آب حذف می‌کنند. اما بدن ما به برخی عناصر مانند منیزیم، کلسیم و پتاسیم نیاز دارد و بخشی از این عناصر را از آب مصرفی در روز تأمین می‌کند. فیلتر مینرال به حفظ این عناصر در آب کمک می‌کند.

همچنین فیلتر مینرال معدنی ساز به عنوان فیلتر شماره 6 تصفیه آب شناخته میشود که از کاهش بیش از اندازه سختی آب آشامیدنی نیز جلوگیری مینماید. برای مثال در بازار تصفیه آب تبریز بسیار اهمیت دارد که دستگاه توانایی حفظ املاح معدنی مفید مورد نیاز بدن انسان را داشته باشد که دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای تا 8 مرحله ای مینروا اصل تایوان این امکان را به شما میدهد که در سراسر ایران از آب تصفیه شده طبق استاندارد جهانی بهداشت با امکان حفظ املاح معدنی استفاده نمایید.

فیلتر مرحله هفتم یونیزه قلیایی آلکالاین

فیلتر قلیایی آکالاین در مرحله هفتم از تصفیه آب قرار می‌گیرد و باعث می‌شود آب خاصیت اسیدی مضرش را از دست بدهد و خاصیت قلیایی داشته باشد. آب قلیایی چیست؟ خاصیتِ آنتی‌اکسیدانی و ضد سرطانی قوی‌ای دارد که برای سلامت بسیار مهم است.

فیلتر شماره 7 یونیزه قلیایی کننده آب آشامیدنی با افزایش سطح پی اچ آب آشامیدنی شهر بندرعباس از مضرات آب اسیدی این استان بزرگ کشور میکاهد. ضمن این که آب اسیدی به علت وجود آرسنیک در نمایندگی دستگاه تصفیه آب در همدان نیز بسیار مورد بحث و توجه قرار گرفته و برای حذف آرسنیک از انواع آب تصفیه کن خانگی اسمز معکوس مینروا در همدان و بندر عباس استفاده مینمایند.

زیرا علاوه بر حذف کامل آلاینده های آلوده موجود در آب لوله کشی شهری بندر عباس با افزایش و نگهداری پی اچ آب بین 7.5 الی 8 خواص بسیار زیاد علمی و ثابت شده آب یونیزه قلیایی در اختیار شما قرار میگیرد که یکی از این فواید نوشیدن آب یونیزه قلیایی، تنظیم قند خون، هیدراته نگه داشتن بدن انسان در طول روز و نگهداری قلیایی از محیط بدن انسان است که از بروز و رشد سلولهای سرطانی به خوبی جلوگیری مینماید.

فیلتر مرحله هشتم آنتی باکتریال اکسیژن ساز

دستگاهی که هر هشت مرحله فیلترینگ آب را پشتیبانی می‌کند، کامل‌ترین دستگاه تصفیه آب خانگی است. هر چه سیستم تصفیه آب پیچیده‌تر شود، هزینه آن نیز بیشتر خواهد شد؛ اما با توجه به کیفیت آب، این هزینه در نهایت به‌صرفه خواهد بود. قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس برای دستگاه‌های شرکتی ثابت و تضمینی است.

فیلتر اکسیژن‌ساز به باکتری‌زدایی آب و افزایش سطح اکسیژن حل شده در آب کمک می‌کند. بنابراین مصرف این آب می‌تواند به سلامت بدن و شادابی بیشتر کمک کند. به‌خصوص ورزشکاران، به دلیل بالا بودن سطح سوخت‌وساز بدن، به اکسیژن بیشتری در خون نیاز خود نیاز دارند و نوشیدن این آب به آنها در تأمین اکسیژن کمک می‌کند. در بازار تصفیه آب اصفهان، مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز با قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل به صورت کاملا مقرون به صرفه و اقتصادی عرضه و به فروش میرسد و بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی شهر اصفهان و دیگر شهر های ایران نیز محسوب میگردد که از بهترین فیلتر تصفیه آب بهره گیری مینماید.

فیلتر لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش

این فیلتر در سیستم‌های تصفیه آب چاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. با کمک تابش پرتو اشعه فرابنفش (UV) انگل‌ها و باکتری‌های داخل آب چاه از بین خواهند رفت و از آنجایی که آب چاه هیچ مرحله تصفیه‌ای را پشت سر نگذاشته است، این امر برای قابل آشامیدن کردن آب چاه ضروری به‌شمار می‌آید. در نمایندگی آب تصفیه کن در شیراز نیز میتوانید از دستگاه های دارای لامپ یو وی که مناسب آب چاه باشند و از برند تایوانی مینروا باشند مشاوره و خرید اینترنتی انجام دهید.

لیست قیمت فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس ( آخرین آپدیت 22 تیر ماه 1403 )

در بازار تصفیه آب در بندر عباس بسیاری از انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و آب شیرین کن خانگی عرضه و به فروش میرسند که بدون شک بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در میان این برندهای معتبر و متفرقه آب تصفیه کن خانگی مینروا میباشد.

به همین جهت لیست قیمت فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در بندرعباس با بیش از 100 مدل دستگاه با مارک های معروف و متفرقه که در مراکز فروش آب شیرین کن خانگی عرضه میگردند در اختیار شما قرار میگیرد تا بهترین گزینه مناسب آب لوله کشی شهر خود را به همراه قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی مقایسه و بررسی و خریداری نمایید. لیست قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در بندر عباس در تاریخ تاریخ 22 تیر ماه 1403 ( Friday – 2024 12 July ) بروز رسانی شده است :

نام برند / مدل و تعداد مراحل فیلتراسیون قیمت روز در بازار بندرعباس
تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا اصل تایوان ( پرفروش ترین مدل برای بندر عباس) Minerva 8 Stages RO Original Taiwanese Water Treatment Household Purchase Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,490,000 تومان
تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا تایوانی اصل Minerva 7 Stages RO Alkaline Ionization Original Taiwanese Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,240,000 تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا تایوانی اورجینال Minerva 6 Stages RO Original Taiwanese Mineral Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 6,990,000 تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا ( مناسب آب چاه خانگی بندرعباس ) اورجینال تایوان Minerva 8 Stages RO Ultra-Violet Water Treatment Household Original Taiwan Sales Pice قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,990,000 تومان
قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی cck مدل ro8_orp C.C.K. 8 Stages Reverse Osmosis Water Purifier 4,490,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و چهارصد و نود هزار تومان
سی سی کا 7 مرحله ای cck C.C.K. Seven Stages Water Purifier Household 4,240,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و دویست و چهل هزار تومان
سی سی کا اورجینال 6 مرحله ای معدنی ساز cck C.C.K. Six Stages Water Purifier Household 4,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و یکصد و نود هزار تومان
سافت واتر 8 مرحله ای soft water مدل RO8_OX Soft Water Eight Stages Water Purifier Household Model Number RO8_OX 4,740,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و هفتصد و چهل هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای soft water مدل ro7_orp Soft Water Seven Stages Water Treatment Household Model Number RO7_ORP 2,245,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 مرحله ای soft water مدل SW Soft Water Six Stages Water Purifier Household Model Number SW 2,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل RO-C160 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
آکوآ اسپرینگAqua Spring مدل UF-SF4000 2,513,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و نود و پنج هزار تومان
آکوآکلیر Aqua Clear مدل NEWDESIGN 2020 – AQN9 5,822,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و چهارده هزار تومان
اولانسی Olansi مدل RO-A930 2,460,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی و یک هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل AQ-UF940 1,137,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و یکصد و سی و هفت هزار تومان
قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی cck مدل RO GOLD 2019 2,448,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پنجاه و نه هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X60 820,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفصد و نود و سه هزار تومان
تصفیه آب سافت واتر SOFT WATER مدل 05 MINERAL 478,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهارصد و هشتاد و نه هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X530 789,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و نه هزار تومان
آکوآ کلر AQUA CLEAR مدل AQ-UF850 1,125,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و صد و بیست و پنج هزار تومان
آکوا پرو قلیایی یووی aqua pro مدل RO8_UV_ORP_S 3,739,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و سی و نه هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر اسمز معکوس قلیایی انرژی زا CCK_RO+ORP+ENERGY 3,250,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای قلیایی SOFT WATER_RO_ORP 2,759,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و پنجاه و نه هزار تومان
سافت واتر 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV 3,439,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و پهارصد و سی و نه هزار تومان
آکوا پرو مدل 7 فیلتر قلیایی AQUA-ORP7-S 3,285,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و هشتاد و پنج هزار تومان
آکوا AQUA مدل 10 مرحله قلیایی آنتی باکتریال pomp up-10 stage 3,335,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و شصت و پنج هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV CCK 3,335,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و سی و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 فیلتر اسمز معکوس مدل SOFT WATER_RO_97B5 2,882,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و دو هزار تومان
آکوا پرو RO اسمز معکوس AQUA PRO_67S1_RO 3,479,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و چهارصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه پرفکت واتر 6 مرحله ای Perfect Water 3,263,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و شصد و سه هزار تومان
تصفیه آب آرتک پیور مدل RO7 ARTEC PURE 2,675,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
آب تصفیه کن آرتک پیور مدل Artec RO6 2,579,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و شصت و نه هزار تومان
تصفیه آب پیور لاین Pure Line UP-7000 2,295,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و نه هزار تومان
دستگاه التراتک Ultra Tec 2,508,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هشت هزار تومان
سیستم سافت واتر مدل JW-P6S SOFT WATER 2,582,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و دوازده هزار تومان
سیستم میدیا مدل MIDEA MRO1644-5 5,141,000 تومان قیمت فروش در بازار : پنج میلیون و چهارصد و هفتاد و هشت هزار تومان
آب شیرین کن واترتک مدل WS560S-Lux WATER TECH 3,393,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و نود و سه هزار تومان
دستگاه 6 مرحله ای آکواول 3,777,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و هفتاد و هفت هزار تومان
دستگاه رونپ شش مرحله ای 3,730,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب هیل‌ تول مدل ژوپیتر hill toll zhopiter 2,899,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی SSV اس اس وی مدل Smart MaxSpring S810 2,380,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اولانسی OLANSI مدل RO – FT2800 2,216,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب AQUA CLEAR آکوا کلیر مدل Ac-800 2,375,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب هیوندای HYUNDAI مدل HUF-456 2,450,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و نود هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب کامتک COMTECH مدل ECO-6S 2,496,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکواجوی مدل LEGEND Aquajoy Water Purifier 3,243,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا من AQUA MAN مدل RO-F7 2,691,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب ارگانیک ORGANIC مدل RO_W610 2,631,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و یک هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا لاین AQUA LINE مدل RO-LINE800 2,449,000 تومان قیمت فروش در بازار بندر عباس : دو میلیون و هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب معصومی مدل رویال MASOUMI ROYAL 2,337,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوآ اسپرینگ AQUA SPRING مدل RO-AF2200 2,637,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوواسانا AQUA SANA مدل Claryum-3stage 2,633,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اس اس وی SSV مدل UltraJet X500 759,000 تومان قیمت فروش در بازار : ششصد و سی و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سی سی کا CCK مدل الترا فیلتراسیون UF-64U8 987,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کاCCK مدل RO GOLD 2019 2,425,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سید و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی اس اس وی SSV مدل Smart StarLine S1000 2,445,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون چهارصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی ایزی ول EASY WELL مدل ACE02 2,386,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و نود و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا کلر AQUA CLEAR مدل UF8-ORP 714,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سیلوریکس SILVERIX مدل GRAY – SL85 2,729,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و سی و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نیمه صنعتی 500 گالن اولانسی OLANSI مدل 500G -AA 18,820,000 تومان قیمت فروش در بازار : هجده میلیون و هشتصد و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اسپادانا ESPADANA مدل AJ-225R کد 100000417 Spadana Water Dispenser Model AJ-225R 75,000 تومان قیمت فروش در بازار : هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر پلاس SOFT WATER+ PLUS مدل SWP-09 3,363,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و هفتاد و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا AQUA مدل اینلاین 508i 3,586,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و پانصد و هشتاد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب دالتون DOULTON مدل HCP 858,500 تومان قیمت فروش در بازار : هشتصد و سی و نه هزار و پانصد تومان
دستگاه تصفیه آب تک TEC PURE مدل RO-T8-NATURE3400 2,665,000 تومان قیمت مدل ایرانی فروش در بازار : دو میلیون و ششصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب CCK سی سی کا مدل B6 997,000 تومان قیمت فروش در بازار : نهصد و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب SOFT WATER سافت واتر مدل RO6S 2,479,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل AXS-1210HB Xinode AXS-1210HB Water Purifier 2,648,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و چهل و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل Xinode AXC-1205HB 2,750,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اکوا کلر AquaClear RO-102 Water Purifier 2,457,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصت و هفت هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی aquajoy electrical Water purifier 2,859,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و شصت و نه هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy LOTUS Water purifier 2,318,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO1200 Water purifier 3,364,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و ده هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO600 Water purifier 3,268,000 تومان قیمت فروش در بازار بندر عباس : سه میلیون و پانصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO S151 Water Purifier 2,389,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO-101 Water Purifier 2,433,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی نوا NOVA مدل GRAND 7580 2,816,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی مدل RO-802 2,560,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب 400 گالن سی سی کا CCK کد 1008s 15,823,000 تومان قیمت مدل آمریکایی فروش در بازار : پانزده میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب دلفین مدل Dolphin DO-TS 6 RO ECOFI Water Purifier 2,283,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well Water Purifier ACE 01 2,865,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ایزی ول مدل Easy Well RO 815 Water Purifier 3,234,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و هفتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل easywell RO 116 2,562,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد و دو هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well ROC189 Water Purifier 3,840,000 تومان قیمت فروش در بازار بندر عباس: سه میلیون و یکصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب خانگی اولانسی OLANSI مدل RO-A930 2,278,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و هشتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easywell RO-700 Water Purifier 2,450,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوا پرو مدل RO6-CASE-N 2,388,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و نهصد و نود و هشت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai HUF-456 Water Purifier 2,230,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کا مدل ms 102 2,499,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و چهل و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نوا NOVA مدل Bluesea 5500 2,537,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون پانصد و چهل و هفت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai RO-251 Water Purifier 2,376,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI WATER PURIFIER SYSTEM HR-800M-ST 3,269,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و سی و نه هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI Water Purifier System HW-UP-100M 3,458,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Excell plus Water Purifier Household 3,728,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و ده هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر مدل msk1574 2,447,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Grand Plus Water Purifier 3,478,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب پیور لاین مدل UP-7000 1,552,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و هفتصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب لونا واتر ۶ مرحله LunaWater RO50GS 2,843,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای ال جی کم مدل LG Chem RO Water Purifier 2,449,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب نیکام مدل Nikom Water Purifier 475,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب میدیا مدل Midea MDV-MRO1644-5 Water Purifier 2,264,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی 8 مرحله ای مینرال قلیایی اکسیژن مدل purifying system 8 steps mineral alkaline o2 2,830,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben RO-100A Water Purifier 2,438,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben 700BEP Water Purifier 345,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل هوشمند S.S.V 6 Filters Smart Water Purifying System 2,756,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب سافت واتر مدل Softwater SW Water Purifier 2,238,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و پنجاه و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی مدل Xiaomi Mi Smart Water Purifier 2,646,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب 10 مرحله ای نانو فیلتراسیون- قلیایی ساز – اکسیژن ساز – ماورابنفش- املاح معدنی- اسمز معکوس – دستگاه تصفیه آب آکوآکلر مدل RO-CNX2018 2,936,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای وتک Vetec 2,334,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای تکومن مدل tecomen UV8353 3,564,000 تومان قیمت فروش در بازار بندر عباس : سه میلیون و دویست و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل SRO-F901/S901 2,636,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل SuperPro S900 2,936,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل UltraPro X800 2,495,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 10 مرحله ای اولانسی نانوفیلتراسیون ماورابنفش اسمزمعکوس مدل RO-A995 2,648,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای اولانسی OLANSI -قلیایی ساز- اسمزمعکوس مدل RO-A910 2,845,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک – نانوفیلتراسیون- املاح معدنی- اسمزمعکوس مدل RO-T4412 2,858,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس مدل RO-T4219 2,965,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای هوشمند آکوآ اسپرینگ قلیایی ساز- اکسیژن ساز- املاح معدنی -اسمزمعکوس مدل RO-BRAIN-S157 2,767,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی اس اس وی مدل Smart MaxTec S630 2,650,000 تومان قیمت فروش در بازار بندرعباس : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
تصفیه آب خانگی نانو -تایوانی- 9 مرحله ای ماورابنفش- قلیایی ساز -املاح معدنی سیلور مدل SILVERIX UV 2,442,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی هزار تومان
تصفیه آب خانگی هوشمند 8 مرحله ای قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس آکوآکلر مدل RO-BRAIN-C172 2,897,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و نود و یک هزار تومان

شرکت تصفیه آسا با ارائه خدمات فروش آنلاین انواع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل در بازار تصفیه آب بندرعباس به ارائه خدمات نصب و ارسال رایگان و گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات با دارا بودن نمایندگی آب تصفیه کن در شهر بندرعباس میپردازد

با توجه به کیفیت آب لوله کشی شهری بندر عباس و جوابدهی بسیار خوب برند مینروا، تصفیه آب مینروا تایوانی بهترین گزینه برای استفاده و حذف تمام آلاینده های آلوده شهر بندرعباس میباشد

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت تصفیه آسا است.
Call Now Buttonمشاوره خرید(پاسخگویی 24 ساعته)