قیمت بهترین فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی قطعا میبایست از بهترین قطعات و بهترین فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی تشکیل شود تا بتواند آب آشامیدنی را به بهترین روش تصفیه نماید . از مهمترین فیلتر های دستگاه تصفیه اب خانگی ، فیلتر مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس آن است که هر دستگاه تصفیه آب خانگی RO دارای این فیلتر بوده و وظیفه اصلی آب تصفیه کن خانگی شما را این فیلتر برآورده خواهد نمود .

اگر دارای یک دستگاه آب شیرین کن خانگی هستید و نیازمند تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی خود میباشید بدون شک این سوال برای شما پیش خواهد آمد که بهترین فیلترهای تصفیه اب کدام مارک و برند بوده و قیمت آن چه میزان است ؟ شما عزیزان در صفحه قیمت فیلتر تصفیه آب میتوانید از انواع پک فیلترهای آب تصفیه آب خانگی را به همراه قیمت آنها مشاهده نموده و همچنین با خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب کارشناسان فنی تصفیه آسا به صورت رایگان در محل شما حضور پیدا خواهند نمود و دستگاه شما را سرویس و تعویض فیلتر خواهند کرد .

حتما به این موضوع توجه کنید که بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران هم در صورتی که از برندهای معتبر فیلتر تصفیه آب استفاده نکند نمیتواند کیفیت آب آشامیدنی شما عزیزان را به حد سختی مطلوب و استاندارد آب برای آشامیدن برساند به خصوص فیلتر ممبران 50 گالن خانگی نیز که در صورت خرید مدل های موجود تقلبی آن ، سختی آب آشامیدنی اصلا کاهش پیدا نخواهد کرد و دستگاه شما عملکرد تصفیه را به درستی انجام نخواهد داد . ما در این مطلب به شما 3 مارک معروف فیلتر تصفیه آب که بر روی انواع برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی قرار میگیرند و همچنین نحوه تشخیص ممبران اصلی را به صورت تصویری به شما توضیح خواهیم داد .

قیمت بهترین فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی

انواع بهترین فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی

در ایران سه مدل برند از مارک های معروف فیلتر ممبران خانگی وجود دارند که برای تعویض فیلتر تصفیه آب CCK ، تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر و همچنین تعویض فیلتر انواع بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی قرار میگیرند . این سه مدل برند ممبران آمریکایی ، ممبران ژاپنی تصفیه آب و ممبران تایوانی تصفیه آب هستند که در ادامه به کیفیت و توضیح زمان تعویض هر کدام خواهیم پرداخت .

فیلتر ممبران تصفیه آب فیملتک Filmtec آمریکایی

ممبران فیلمتک ، یک فیلتر آب شیرین کن خانگی با مشخصات فنی 50 گالن است . این یعنی این ممبران تصفیه آب توانایی تصفیه روزانه 50 گالن یا 200 لیتر آب آشامیدنی را دارد . ممبران فیلمتک ساخت کشور آمریکا بوده و از تایوان به ایران وارد میگردد . انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصلی در پک خود دارای ممبران فیلمتک هستند پس این موضوع را در نکات خرید دستگاه تصفیه آب در نظر بگیرید که از کارشناسان فروش هر فروشگاه که قصد خرید از آن را دارید سوال کنید که ممبران آن چه مارکی است . فیلتر ممبران اصلی فیلمتک دارای 13 لایه بوده و بسیار ریز بافت است و روش تشخیص ممبران اصلی از تقلبی به همین شیوه است که از کنار به لایه های ممبران نگاه کنید و دقت کنید که در میان لایه های ممبران فاصله ی زیادی نباشد و کاملا ریز بافت باشد . عمر فیلتر ممبران حداقل یک سال و نیم بوده و پس از آن زمان تعویض فیلتر ممبران فرا خواهد رسید . قیمت ممبران فیلمتک به نسبت کیفیت آن کاملا مقرون به صرفه و مناسب است .

قیمت فیلتر ممبران فیلمتک تصفیه آب خانگی Filmtec

فیلتر ممبران تصفیه آب گلد تورای Gold Toray ژاپنی

این فیلتر ممبران تصفیه آب نیز ساخته ی کشور ژاپن بوده و یکی دیگر از انواع بهترین ممبران های موجود در بازار است . اگر قصد تعویض فیلتر دستگاه تصفیه خود را دارید ، بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی موجود در بازار یعنی دستگاه تصفیه آب CCK و دستگاه تصفیه آب سافت واتر نیز در زمان تعویض فیلتر از این فیلتر برای تصفیه ی آب آشامیدنی استفاده مینماید . روش تشخیص اصلی بودن این فیلتر نیز تعداد 13 لایه ی آن و همچنین ریز بافت بودن آن است . فیلتر ممبران وظیفه حذف و تصفیه ی املاح مضر آب آشامیدنی تا 0,0001 میکرون یعنی ذرات بسیار ریز را بر عهده دارد . از انواع این املاح نیترات است و همین موضوع نیز باعث تبدیل دستگاه شما به یک دستگاه تصفیه آب خانگی نیترات خوب خواهد بود . عمر این فیلتر کمی بیشتر از ممبران آمریکایی بوده و قیمت فیلتر ممبران ژاپنی نیز از ممبران فیلمتک میزانی بیشتر است که به نسبت کیفیت آن به صرفه است .

قیمت فیلتر ممبران ژاپنی تصفیه آب خانگی Gold Toray

فیلتر ممبران تصفیه آب ونترون Vontron تایوانی

ممبران ونترون از فیلتر های درجه یک تایوانی و ارزان قیمت نسبت به مدل های آمریکایی و ژاپنی آن است . این فیلتر ممبران با توجه به نوشته ی روی لیبل آن تحت لیسانس آمریکا و در تایوان تولید گردیده و همچون انواع ممبران خانگی 50 گالن توانایی تصفیه دارد . عمر این فیلتر ممبران نهایتا یک سال و نیم است و پس از آن باید تعویض گردد . از املاح مضری که یک فیلتر ممبران خانگی میتواند حذف کند ، آرسنیک ، نیتریت ، نیترات و آلومینیوم است . املاح مضری که با چشم دیده نمیشوند اما ضرر های بسیار زیادی دارند . قطعا این سوال که آیا دستگاه تصفیه آب خانگی مفید است ؟ با وجود سیستم اسمز معکوس و یک فیلتر ممبران اصلی پاسخ بله خواهد داشت .

قیمت فیلتر ممبران ونترون تصفیه آب خانگی Vontron

خرید اینترنتی فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی

انواع فیلتر تایوانی آمریکایی ژاپنی تصفیه آب توسط مجموعه تصفیه آسا ، بزرگترین وارد کننده دستگاه تصفیه آب و فیلتر تصفیه آب به صورت فروش عمده و تک عرضه میگردند و شما عزیزان میتوانید برای خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب با کارشناسان تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید و از نکات خرید دستگاه تصفیه آب خانگی بهره ببرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *