برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی

سلامت بدن انسان بی تردید وابسته به شیوه ی زندگی ، خورد و خوراک و آب و هوای محل زندگی آن است . پس طبیعتا از مهمترین مسائلی که با سلامت بدن رابطه مستقیم دارد آب آشامیدنی محسوب میگردد . اینجاست که ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی را به خوبی متوجه میشویم . درصد بسیاری از بیماری های موجود در شهرهای صنعتی به علت وجود آلودگی در آب آشامیدنی بروز پیدا میکنند جهت مثال نیترات در آب آشامیدنی که مضر ترین ماده محلول در آب بوده و به چشم هم دیده نمیشود از آلودگی های آب است که یک دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس یا اصطلاحا دستگاه تصفیه آب خانگی حذف نیترات توانایی تصفیه آن را دارد و در تصفیه خانه های شهری این اتفاق به درستی انجام نخواهد شد .

انتخاب دستگاه تصفیه آب مناسب برای خانه یا محل کار نیازمند دانایی در رابطه با بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی داشته و این موضوع تنها با مطالعات و تحقیق و بررسی در رابطه با انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و فیلتر تصفیه آب به وقوع می پیوندد . ما در زیر راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و انواع مارک های معروف را به همراه مزایای هر کدام به شما عزیزان معرفی نموده ایم .

برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

دستگاه های آب تصفیه کن انواع متفاوتی داشته و روش های گوناگونی نیز برای تصفیه ی آب آشامیدنی وجود دارند . از روش الترافیلتراسیون یو اف uf که انواع دستگاه تصفیه بدون پمپ و مخزن شامل آنها میشوند گرفته تا بهترین روش تصفیه آب که سیستم تصفیه آب اسمز معکوس میباشد .

اما تمام این دستگاه ها توانایی افزایش کیفیت آب آشامیدنی را ندارند و تنها یک آب شیرین کن خانگی اسمز معکوس میتواند تا به خوبی سختی آب آشامیدنی را کاهش داده و به میزان نرمال و استاندارد مناسب سلامت بدن انسان برساند . دستگاه های خانگی آر او ro دارای پمپ و مخزن ذخیره تصفیه آب خانگی هستند و میتوانند تا 200 لیتر آب آشامیدنی کاملا سالم و پاکیزه را در طول شبانه روز در اختیار شما عزیزان قرار دهند . این دستگاه ها اغلب از 6 تا 8 مرحله فیلتر تصفیه آب خانگی تشکیل میشوند که به صورت پکیج هر چند وقت زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی در مراحل مختلف فرا میرسد و نیاز به تعویض و سرویس تصفیه آب خواهید داشت .

انواع تصفیه آب اسمز معکوس زیر سینکی نصب میگردند و یک شیر تصفیه آب برای برداشت آب آشامیدنی تصفیه شده روی شیر تعبیه شده است . جهت مشاهده انواع این دستگاه ها میتوانید به صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی مراجعه نمایید . ما در زیر به بررسی چند تا از بهترین مارک های تصفیه آب در ایران میپردازیم .

دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس CCK سی سی کا

دستگاه تصفیه آب CCK از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی محسوب میگردد که یک دستگاه تصفیه اب وارداتی تایوان بوده و دارای گواهینامه بهداشت بین المللی نیز میباشد . این دستگاه آب تصفیه از سیستم تصفیه آب RO به میگیرد که تحت لیسانس آمریکا بوده و کیفیت بسیار درجه یکی نیز دارد . تصفیه آب سی سی کا برای آب تهران و کرج البرز کاملا مناسب بوده و قیمت تصفیه آب CCK نیز به نسبت کیفیت در میان رقبا کاملا به صرفه میباشد . این دستگاه دارای سه مدل زیر است :

  • دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای قلیایی اکسیژن ساز سی سی کا CCK_RO_ORP
  • دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی سی سی کا CCK_RO7_ORP
  • دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز سی سی کا CCK_RO6

از مزایای دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا میتوان به دارا بودن فیلتر اکسیژن ساز برای افزودن اکسیژن بیشتر به آب آشامیدنی اشاره نمود زیرا این فیلتر تصفیه آب خواص شاداب نگه داشتن و هیدراته نمودن بدن انسان را داشته و با استفاده مستمر از این آب تصفیه شده با کسل و خسته بودن در طول روز خداحافظی خواهید کرد .

دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس CCK سی سی کا

دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی التراتک Ultra Tec

تصفیه آب الترا تک یا الترا تیک هم از انواع دیگر تصفیه آب خانگی اصل تایوان است که دارای نماد اصالت کالا بوده و خود مارک ultra tec روی بدنه دستگاه به صورت حک برجسته میباشد . کیفیت دستگاه الترا تک در مقایسه دستگاه های تصفیه آب خانگی دارای نمره A خواهد شد چون هم از نظر مصرف ، هزینه تعویض فیلتر و دارا بودن فیلتر اصلی آمریکایی از دیگر مدل های تصفیه آب به صرفه تر و درجه یک تر است . دستگاه آب شیرین کن خانگی الترا تک طعم ، رنگ ، بو بد آب آشامیدنی را حذف و تصفیه میکند و کاملا یک آب خالص معدنی در اختیار شما عزیزان قرار میدهد . مدل های 7 مرحله ای یونیزه قلیایی این دستگاه بهترین نوع در میان انواع مدل هاست .

توجه کنید که دستگاه تصفیه التراتک اصلی دارای شاسی برجسته با حک خود برند است و مدل تقلبی آن این شاسی را ندارد . در بازار تصفیه آب ایران هستند سودجویانی که از مدل های تقلبی به مشتریان ارائه میدهند . نصب و ارسال دستگاه تصفیه آب الترا تک رایگان بوده و شرایط فروش اقساطی دستگاه تصفیه آب خانگی نیز برای این دستگاه فراهم است . جهت اطلاع از قیمت تصفیه آب الترا تک میتوانید با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید .

بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس آکوا کلر Aqua Clear

دستگاه تصفیه آب آکوا بدون شک از بهترین ها در ایران به شمار میرود . این دستگاه اسمز معکوس سیستم کاملا مشابه با مدل های اشاره شده در بالا دارد با این تفاوت که دستگاه تصفیه آب آکوا بدون مخزن هم تولید میگردد که از سیستم تصفیه آب الترافیلتراسیون uf بهره میگیرد . عملکرد دستگاه تصفیه آب آکوا به این شکل است که املاح درشت و رسوبات آب را از آب شهری حذف کند و سپس به حذف کلر از آب آشامیدنی میپردازد . پس از آن سختی آب را با فیلتر ممبران اسمز معکوس به پایین ترین حد خود رسانده و املاح ریزی که با چشم قادر به دیدن نیستیم هم حذف مینمایند . این دستگاه آب تصفیه با دارا بودن فیلتر معدنی ساز میتواند املاح مفیدی که در طی مراحل تصفیه حذف شده بودند را به آن باز گرداند . این املاح عبارت اند از کلسیم ، منیزیم ، سدیم و بی کربنات که باید در آب آشامیدنی موجود باشند تا به صورت مستمر بدن انسان از آنها تغذیه نماید .

همچنین این دستگاه از بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی هم به شمار میرود چون مدل هفت مرحله ای یونیزه آن توانایی ph آب را داشته و آن را قلیایی میکند . پیشنهاد میکنیم به صفحه خواص آب قلیایی برای سلامت بدن مراجعه نمایید تا از این آب که به سلامت قرن جدید مشهور است اطلاعات بیشتری کسب نمایید .

مارک های معروف دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر Soft Water

بی شک میتوان دستگاه تصفیه آب سافت واتر را بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران نام برد . زیرا این دستگاه هم کیفیت بسیار خوبی داشته و هم جزو قدیمی ترین برندهای عرضه شده در کشور ایران است . شرکت سافت واتر با ارائه مدل های 6 مرحله ای ، 7 مرحله ای و 8 مرحله ای یو وی دار و اکسیژن ساز همیشه در صنف تصفیه آب بروز بوده و جدیدترین دستگاه ها در بازار با این مارک عرضه میگردند . کیفیت قطعات تایوانی سافت واتر کاملا یونیک و استاندارد ساخته شده و زمان تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر نیز با توجه به کیفیت فیلتر های آن همیشه دیرتر از دستگاه های تقلبی موجود در بازار است . قیمت دستگاه تصفیه آب سافت واتر نیز به نسبت برندهایی که قیمت های سرسام آور برای محصولات خود ارائه میکنند مناسب بوده و تقریبا هر خانواده ای توانایی خرید نقدی این دستگاه را خواهد داشت . از مزایای دستگاه تصفیه آب سافت واتر میتوان به قدمت و سابقه طولانی عرضه و فعالیت این دستگاه در بازار تصفیه آب ایران ، وجود فیلتر های تصفیه آب سافت واتر برای سرویس های دوره ای و دارا بودن گواهینامه های بهداشت جهانی و سلامت آب در دنیا را اشاره نمود . دستگاه سافت واتر نیز از مدل های پمپ و مخزن دار بوده و دارای یک شاسی میباشد که این قطعات روی آن سوار است و همچنین میتواند در صورت قطع برق و آب تا 16 لیتر آب آشامیدنی در مخزن ذخیره تصفیه آب داشته باشد .

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *