عملکرد دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس خانگی، بی شک به روزترین و جدیدترین سیستم تصفیه آب در دنیا محسوب می‌گردد و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی RO می‌تواند بهترین کیفیت و سختی آب تصفیه شده خروجی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس بسته به کشور ساخت، کیفیت قطعات و فیلتر تصفیه آب، خدمات پس از فروش تصفیه آب و همچنین تعداد مراحل فیلتراسیون یعنی عملکرد کلی آب تصفیه کن خانگی متفاوت است. ما در این مقاله به بررسی انواع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی می‌پردازیم و در پایان نیز عملکرد و قیمت تصفیه آب reverse osmosis را به صورت علمی به شما توضیح خواهیم داد.

انواع دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس خانگی 

از آنجایی که مهد تولیدات و عرضه و فروش انواع بهترین دستگاه اسمز معکوس، کشور تایوان است، تصفیه آب خانگی اصل تایوان در میان انواع دیگر آب تصفیه کن‌ها برتری دارد. در میان برندهای متفاوت و مختلفی که در ایران به نام تایوانی عرضه می‌شوند، دستگاه‌های ذکر شده در زیر کیفیت و اعتبار بیشتری نسبت به دیگر مارک‌ها دارند.

پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین برند تصفیه آب خانگی تایوانی با کارشناسان فروش تصفیه آسا مرکز فروش دستگاه تصفیه آب در تهران و کرج تماس حاصل فرمایید.

تصفیه آب ro سی سی کا CCK مدل CCK6s

قیمت دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای سی سی کا با توجه به تعداد مراحل و کیفیت فیلترهای آب تصفیه کن، بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. دستگاه تصفیه آب CCK از برندهای معتبر دستگاه آب تصفیه کن در ایران است و از پرفروش‌ترین دستگاه‌ها در ایران نیز محسوب می‌گردد.

دستگاه تصفیه آب ro سی سی کا مدل RO8_ORP

سیستم دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای CCK یکی از بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی است که با دارا بودن فیلتر قلیایی کننده، آب آشامیدنی و همچنین فیلتر اکسیژن ساز آنتی باکتریال، آب آشامیدنی را به طرز کامل‌تری تصفیه و سختی آب را کاهش خواهد داد.

این مدل از آب تصفیه کن سی سی کا نیز از سیستم Reverse Osmosis RO بهره‌مند شده است و  فیلتر هشت مرحله به همراه یک ممبران آمریکایی 13 لایه فشرده، عرضه و به فروش می‌رسد.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی ro

قیمت دستگاه اسمز معکوس سی سی کا مدل CCK_RO+ORP+ENERGY

تصفیه آب قلیایی انرژی‌زا سی سی کا، در مرحله هشتم دارای یک فیلتر آنتی باکتریال است و با شکست سلولی توانایی شاداب سازی پوست و حالت کلی بدن انسان را خواهد داشت. این دستگاه تصفیه کن آب نیز همانند مدل بالایی هشت مرحله ای بوده و دارای هشت فیلتر تصفیه آب CCK می‌باشد.

زمان تعویض هر فیلتر سی سی کا را می‌توانید در تعویض فیلتر تصفیه آب CCK مشاهده نمایید. دستگاه تصفیه آب در غرب تهران و شرق تهران در واقع سراسر تهران و کرج با خدمات نصب و ارسال رایگان به فروش می‌رسد.

دستگاه تصفیه آب خانگی ro

قیمت دستگاه تصفیه آب reverse osmosis سافت واتر مدل RO8-ORP-UV

در میان انواع دستگاه تصفیه آب سافت واتر، قیمت تصفیه آب یو وی دار سافت واتر هشت مرحله ای از همه بیشتر است و این، به علت سیستم تصفیه آب RO انگل‌زدا و میکروب‌زدا است.

دارا بودن فیلتر 8 مرحله ای یو وی دار و فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی، می‌تواند کیفیت آب آشامیدنی و سختی آب را به بهترین حالت خود برساند. هر چند که بسیاری معتقد هستند که فیلتر یو وی تنها برای آب چاه نیاز است و برای مناطقی که آب آشامیدنی کلرزنی می‌گردد و انگل و میکروب ندارد، مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس

دستگاه اسمز معکوس خانگی سافت واتر مدل RO7_ORP

دستگاه قلیایی یونیزه 7 مرحله ای سافت واتر عملکرد بسیار خوب و استانداردی در تصفیه‌ی آب آشامیدنی لوله کشی شهری دارد. در سه مرحله فیلترهای سه گانه تصفیه آب خانگی، املاح درشت آب آشامیدنی همچون شن و ماسه و گل و لای حذف و تصفیه می‌گردند و در مرحله چهارم که فیلتر اصلی سافت واتر است، تمام املاح مضر آب آشامیدنی به پساب فاضلاب هدایت خواهد شد و سپس بو، طعم و رنگ آب آشامیدنی شیرین شده و بهبود داده می‌شود.

املاح مفیدی که در طی مراحل تصفیه حذف شده بودند، تا مرحله ششم فیلتر تصفیه آب مینرال، به آب تصفیه شده بازگردانده می‌شود که در دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای سافت واتر مدل SW، فیلتر مینرال آخرین مرحله است. اما در تصفیه آب 7 مرحله ای سافت واتر، یک فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی نیز وجود داشته که سطح PH آب تصفیه شده را بالا می‌برد و آب را یونیزه قلیایی می‌کند که می‌توان از خواص نوشیدن آب قلیایی به آنتی اکسیدان قوی یا ضد سرطان بودن این آب و تقویت سیستم ایمنی بدن انسان اشاره نمود.

دستگاه تصفیه آب خانگی به روش اسمز معکوس سافت واتر مدل RO8_OX

تصفیه آب سافت واتر 8 مرحله ای اکسیژن ساز هم، سیستم اسمزی پمپ و مخزن دار دارد که کیفیت قابل توجهی دارد. قیمت مدل 8 مرحله ای سافت واتر که بدون فیلتر یو وی بوده و تنها دارای فیلتر اینفرارد اکسیژن ساز است، از مدل یو وی دار آن کمتر بوده و برای تهران و کرج مناسب است.

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی ro اسمز معکوس

بررسی این موضوع که سیستم‌های اسمز معکوس چگونه کار می‌کنند و اساس کار دستگاه تصفیه آب خانگی که با روش Reverse Osmosis RO به تصفیه آب آشامیدنی می‌پردازد، کار سختی نیست و در این مقاله به آن می‌پردازیم. اگر به دنبال دستگاه آب تصفیه کن هستید که آب آشامیدنی سالم و عالی تصفیه شده برای خانه یا محل کار شما فراهم آورد، سیستم تصفیه آب به روش اسمزی یکی از محبوب‌ترین و بهترین روش‌های تصفیه آب در دنیا محسوب می‌شود.

میلیون‌ها خانواده و بسیاری از کشورها از سیستم اسمز معکوس برای تصفیه آب آشامیدنی مورد مصرف خود استفاده می‌نمایند. چرا؟

 • سیستم اسمز معکوس آب آشامیدنی با مزه خوبی تصفیه می‌کند.
 • سیستم اسمز معکوس برای بدن انسان ضرر ندارد و کاملا با استاندارد جهانی سلامت منطبق است.
 • سیستم تصفیه آب به روش اسمز معکوس RO، کاملا اتوماتیک است.
 • دستگاه‌های آب تصفیه کن اسمز معکوس با قیمت مناسب ارائه می‌گردند.

در زیر ما به بررسی کامل دستگاه‌های آب تصفیه کن خانگی به روش Reverse Osmosis می‌پردازیم. جهت مشاوره خرید بهترین دستگاه آب شیرین کن خانگی می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید.

چرا آب تصفیه کن خانگی اسمز معکوس بهترین انتخاب است؟

مدت طولانی است که به بررسی انواع روش‌های تصفیه آب آشامیدنی پرداخته‌ایم و این سیستم فیلتراسیون همه ساله بهترین روش برای تصفیه آب آشامیدنی برای خانه و محل کار بوده است.

نمودار دستگاه تصفیه آب خانگی به روش اسمز معکوس Reverse Osmosis RO

جهت مشاهده نمودار عملکرد دستگاه اسمز معکوس روی عکس کلیک نمایید

چرا باید تصفیه آب اسمز معکوس خریداری کنیم؟

طبیعتا اگر در حال جستجو برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی خوب خانگی می‌گردید، در زیر چند دلیل مهم برای خرید وجود دارد:

بهترین روش شیرین شدن و بهبود طعم آب آشامیدنی: دستگاه تصفیه آب REVERSE OSMOSIS باعث بهبود طعم، بوی مطبوع و بهبود ظاهر آب آشامیدنی شده و آلاینده‌های آب آشامیدنی که موجب مسمومیت و بوی بد آب می‌شوند، کاملا تصفیه می‌کند.

سیستم اسمز معکوس از آب معدنی به صرفه‌تر است: با دستگاه‌های آب شیرین کن خانگی که به روش Reverse Osmosis System آب را تصفیه و تمیز می‌نمایند، می‌توانید خرید بطری آب معدنی را متوقف نمایید؛ زیرا آب آشامیدنی تصفیه شده با این روش از بطری‌های آب معدنی بسیار با کیفیت‌تر و سالم‌تر می‌باشد، ضمن اینکه سختی آب تصفیه شده نیز قابل کنترل و تنظیم برای سلامت بدن می‌باشد. همچنین زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی را نیز می‌توانید به صورت اصولی از کارشناسان شرکت تصفیه آسا سوال نمایید.

بیشتر بخوانید: سختی آب چقدر باید باشد؟

سرویس و نگهداری ساده انواع دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس RO: این سیستم‌ها چند بخش متحرک یا قابل جابجایی، مانند شاسی دستگاه تصفیه آب خانگی یا فیلتر دستگاه تصفیه آب و یا مخزن تحت فشار تصفیه آب دارند، که باعث سهولت در سرویس و نگهداری این دستگاه‌ها شده است .

حذف مواد مضر موجود در آب آشامیدنی لوله کشی شهری: آلاینده‌های مضر در آب شهری از جمله نیترات‌ها، آفت کش‌ها، سولفات‌ها، فلوراید، باکتری‌ها، داروها‌، آرسنیک و خیلی املاح مضر دیگر را حذف می‌کند. فیلتر کربن اکتیو و کربن بلاک این دستگاه‌های اسمزی نیز کلر و کلرامین را حذف خواهند کرد.

فیلتراسیون به روش ro اسمزی بهترین روش تصفیه آب آشامیدنی است. اگر شما به دنبال بهبود طعم، بو و ظاهر آب آشامیدنی هستید و علاوه بر آن به سلامت بدن خود نیز اهمیت میدهید و می‌خواهید آب آشامیدنی تصفیه شده کاملا سالم بنوشید، یکی از بهترین دستگاه‌های تصفیه آب خانگی در ایران که به روش اسمز معکوس هم عمل می‌نمایند دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سی سی کا می‌باشد که در دو مدل شش مرحله ای و هفت مرحله ای موجود است.

دستگاه اسمز معکوس کجا نصب می‌گردد؟

تقریبا تمام دستگاه‌های اسمز معکوس در زیر سینک آشپزخانه نصب شده و با شیر تصفیه آب جدا و یا شیر آب تصفیه کن دو کاره، به شما روی سینک خروجی آب تصفیه شده می‌دهد. به همین علت این دستگاه‌ها به دستگاه آب تصفیه کن زیرسینکی نیز مشهورند. همچنین این دستگاه‌ها قابلیت نصب به یخچال ساید بای ساید و دستگاه یخ ساز یخچال و فریزر را نیز دارند. فشار آب خروجی نیز به دلیل وجود مخزن تحت فشار، کاملا نرمال بوده و با وصل کردن به یخچال و فریزر افت فشار نخواهید داشت.

سیستم اسمز معکوس برای بسیاری از شرکت‌ها و اداره‌ها نیز مناسب می‌باشد، که شرکت تصفیه آسا برای این دسته از محل‌های تجاری که نیاز به خروجی آب تصفیه شده بیشتر دارند نیز دستگاه‌های مناسب شرکت و اداره ارائه می‌دهد.

کاربرد تجاری این سیستم در محل‌های صنایع غذایی و آشامیدنی، کشاورزی، رستوران، فست فود، کافه، بیمارستان، هتل، مناطق اداری نظامی و دیگر مناطق تجاری کاربرد وسیعی دارد.

سیستم اسمز معکوس چگونه کار می‌کند؟

فرآیند اسمز معکوس آر او بسیار ساده و مستقیم است. فرآیندی است که در آن مواد جامد غیر آلی (مانند نمک) از آب آشامیدنی حذف می‌گردند. اما اساس کار این سیستم چیست؟ آب آشامیدنی شهری را با فشار آب از یک غشا و صفحه‌هایی کاملا ریز بافت و با فشار زیاد رد می‌کند که باعث حذف املاح مضر تا 0,0001 میکرون شده و آبی تمیز خروجی می‌دهد.

ناخالصی‌هایی که در آب شیرین یافت می‌شوند و می‌توان آنها را با تکتولوژی فیلتراسیون اسمز معکوس تصفیه کرد، عبارت‌اند از:

 • سرب
 • فلوراید و وایتکس
 • آفت کش‌ها و ضدعفونی کننده‌های مضر برای بدن انسان
 • کلر و کلرامین
 • مواد شوینده
 • نیترات‌ها، آرسنیک، نیتریت و آلومینیوم و سولفات‌ها
 • املاح درشتی که با چشم دیده می‌شوند مانند شن و ماسه و گل و لای
 • و دیگر املاح مضر موجود در آب آشامیدنی

چه اتفاقی می‌افتد اگر آلودگی‌های موجود در آب از غشاء اسمز معکوس عبور کنند؟

طبیعتا اگر آب آشامیدنی فقط از یک فیلتر ممبران اسمز معکوس عبور می‌کرد، به طور کامل تصفیه نمی‌شد؛ به همین علت قبل از ممبران و بعد از آن اولترافیلتراسیون یا فیلترهای پیش تصفیه و پس تصفیه قرار گرفته‌اند. فیلترهای مرحله اول، دوم و سوم که کلر و رسوبات داخل آب را حذف می‌کنند و فیلتر کربن خطی که بعد از فیلتر اصلی قرار می‌گیرد، ناخالصی‌های عبور کرده از آن مرحله را تصفیه می‌کند. به همین علت بسیاری از دستگاه‌های شش مرحله ای و هفت مرحله ای هستند تا در شش و هفت فیلتر، آب را تصفیه نمایند و آب را به کیفیت مطلوب برسانند.

شاید جالب باشد بدانید که تکنولوژی این سیستم جدید نیست. در واقع این سیستم‌ها در موارد تجاری و در سال 1977 توسط شهرداری‌ها شروع به کارگیری شد و از آن به بعد به دلیل کامل بودن این روش و مقرون به صرفه بودن آن و همچنین هزینه پایین نگهداری این دستگاه‌ها، در تمام دنیا به محبوبیت چشم گیری دست یافته‌اند.

اگر چه قطعات دستگاه‌های روش اسمز معکوس به هم شبیه سهتند و همگی از یک روش پیروی می‌کنند، اما مولفه‌های کیفیت قطعات و فیلترهای آب اصفیه کن و همچنین خدمات پس از فروش، مقوله‌ای مهم است که باید حتما در خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به آن دقت نمایید.

اجزای اساسی دستگاه اسمز معکوس

دریچه ورودی شیر آب سرد: شیر ورودی آب سرد که با شلنگ تصفیه آب به طرف ورودی پیش فیلتر مرحله اول تصفیه آب خانگی متصل می‌شود و ورودی اصلی آب تصفیه نشده به دستگاه است.

پیش فیلتر (ها): آب از خط لوله آب سرد به اولین مرحله فیلتر وارد می‌شود. املاح درشت آن حذف شده و به مرحله دوم و سوم می‌رود. شایع‌ترین ذراتی که مرحله اول تا سوم سیستم RO تصفیه می‌نماید، رسوبات داخل آب و کلر است. این پیش فیلترها برای محافظت از ممبران اسمز معکوس تصفیه آب، یعنی فیلتر اصلی دستگاه آب تصفیه کن تعبیه شدند و با حذف شن و ماسه، خاک و رسوب‌های دیگر که می‌تواند به ممبران صدمه بزند، عمر مفید ممبران تصفیه آب را بیشتر می‌کند.

غشای اسمز معکوس (ممبران تصفیه آب): غشای اسمز معکوس قلب تکنولوژی Reverse Osmosis System است که قادر است تمام املاح مضری که حتی کوچک‌تر از یک ده هزارم میکرون هستند را حذف نماید. پس از عبور از غشاء، آب به مخزن تحت فشار تصفیه آب خانگی منتقل می‌شود و در آن آب آشامیدنی تصفیه شده ذخیره می‌شود.

فیلتر پست کربن: بعد از این که آب از مخزن ذخیره سازی RO بر می‌گردد، قبل از رفتن به شیر تصفیه آب روی سینک، آب تصفیه شده از فیلتر پست کربن عبور کرده تا هر طعم یا بوی باقی مانده در آب پاکیزه و تصفیه شود.

فیلتر معدنی ساز مینرال: فیلتر مینرال تصفیه آب خانگی، املاح مفیدی که طی مراحل تصفیه آب حذف شده بودند را به آب برمی‌گرداند. این املاح عبارت‌اند از کلسیم، منیزیم، سدیم، بی کربنات‌ها و… که باید در آب آشامیدنی وجود داشته و از طریق نوشیدن آب به بدن برسند.

مخزت تحت فشار تصفیه آب سیستم Reverse Osmosis: مخزن ذخیره سازی استاندارد، 2 تا 4 گالن (8 الی 16 لیتر) آب تصفیه را در خود جای می‌دهد. وقتی تیوب داخل مخزن تصفیه آب پر می‌شود، دستگاه به صورت اتوماتیک از طریق شیر های پرشر تصفیه آب و لو پرشر تصفیه آب، قطع می‌شود.

شیر تصفیه آب خانگی: شیر تصفیه آب روی سینک و در کنار شیر اصلی ظرفشویی نصب شده و خروجی آن آب تصفیه شده است. شیرهای تصفیه آب متفاوت هستند و به صورت شیر تصفیه آب ستاره ای، شیر تصفیه آب اهرمی و شیر تصفیه آب اهرمی بلند موجود می‌باشند.

خروجی فاضلاب تصفیه آب (درین تصفیه آب): خروجی فاضلاب سیستم که از ممبران به فاضلاب زیر سینک نصب می‌شود، املاح مضر حذف شده را به فاضلاب هدایت می‌نماید و دستگاه تصفیه آب را از هر گونه آلودگی داخل آب دور می‌کند.

غشای اسمز معکوس چگونه کار می‌کند؟

سیستم اسمز معکوس آر او یک فرایند تصفیه آب است که از طریق فشار دادن مولکولهای آب از طریق یک غشای نیمه پراکنده، آلاینده‌ها را از آب حذف می‌کند. در طول این فرآیند آلاینده‌ها از بین می‌روند و آب آشامیدنی تمیز و شیرین شده را ترک خواهند کرد. این تکنولوژی قادر است تا 99 درصد از 65 آلاینده‌های مختلف را حذف کند؛ از جمله سرب، فلوراید، کلر، نمک‌های محلول و غیره. بهترین دستگاه آب شیرین کن در ایران از این سیستم بهره می‌برد.

برخی عوامل که می‌توانند عملکرد یک سیستم خانگی ro را تحت تاثیر قرار دهند به شرح زیر هستند:

فشار آب ورودی: آب شیرین کن خانگی شهری با فشار لوله کشی شهر که 40 الی 85 psi است، کار می‌کنند اما اگر فشار آب کم باشد، این سیستم به درستی کار نخواهد کرد.

نوع و تعداد کل مواد جامد محلول (تی دی اس سختی آب آشامیدنی)

دمای آب آشامیدنی: فرایند تصفیه آب سرد بیشتر طول می‌کشد، با این حال عمر مفید فیلترها را نیز بیشتر می‌کند و به صرفه‌تر است.

کیفیت فیلترها و ممبران تصفیه آب خانگی مورد استفاده در سیستم اسمز معکوس

سیستم های اسمز معکوس و فیلتر تصفیه آب اسمز معکوس شبیه به هم هستند؟

بسیاری از سیستم‌های تصفیه آب اسمز معکوس در بورس فروش تصفیه آب ایران و تهران وجود دارد. در حالی که دو سیستم اسمز معکوس ممکن از از نظر طراحی و اجزا و قطعات شبیه هم باشند، اما تفاوت بین این سیستم‌های اسمز معکوس می‌تواند در کیفیت قطعات و فیلترها بسیار قابل توجه باشد.

سیستم‌های اسمز معکوس RO در سه اساس متفاوت‌اند:

 • تعداد مراحل یا فیلترهای تصفیه آب
 • میزان آبی که می‌تواند هر روز فیلتر کند (دبی یا خروجی تصفیه آب در روز / گالن در روز / لیتر در روز)
 • کیفیت قطعات و لوازم تصفیه آب

همان‌طور که دستگاه‌های اسمز معکوس را با هم مقایسه می‌کنید، این 5 سوال را از خود بپرسید:

 • آیا این دستگاه تصفیه کیفیت قطعات خوبی دارد؟
 • آیا قطعات دستگاه آب تصفیه کن اسمز معکوس از تولید کنندگان معتبر با مارک و برند معتبر است؟
 • آیا قطعات دستگاه تصفیه آب دارای تاییدیه FDA یا NSF (بنیاد بهداشت بین المللی) می‌باشد؟
 • آیا تکنولوژی اسمز معکوس این دستگاه به‌روز است؟
 • آیا شرکت فروشنده این دستگاه تصفیه آب، شرکت معتبری است؟

هزینه نگهداری و سرویس دستگاه آب شیرین کن اسمز معکوس

سیستم‌های آب آشامیدنی اسمزی نگهداری آسان و کم هزینه‌ای دارند.

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی: غشاهای RO و فیلترهای تصفیه آب باید هر 6 ماه تا 2 سال بسته به نوع فیلتر، کیفیت آب و حجم مصرف آب، تعویض گردند. جهت اطلاع از زمان تعویض فیلترهای آب شیرین کن به مقاله زمان تعویض فیلتر تصفیه آب مراجعه نمایید.

عمر مفید یک دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس چند سال است؟

اگر شما به طور منظم دستگاه تصفیه آب خانگی خود را تعویض فیلتر نمایید و به درستی از آن محافظت نمایید، تا ضربه نخورد این دستگاه‌ها باید طول عمر بسیار طولانی داشته باشد. عمر مفید این دستگاه‌ها 10 الی 15 سال است.

تعویض نکردن به موقع فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی عوارض مضری هم برای سلامت بدن و هم برای نگهداری درست از دستگاه آب شیرین کن دارد. می‌توانید از شرکت تصفیه آسا اقدام به خرید فیلتر باکیفیت نمایید. ما این فیلترهای تایوانی و آمریکایی و ژاپنی را برای عملکرد مطلوب و قابل اطمینان به شما عزیزان عرضه می‌کنیم.

4 پاسخ
  • Ara
   Ara گفته:

   بستگی به نوع مصرف و هدف شما داره برای مثال ۸ مرحله یو وی دار برای آب چاه استفاده میشه و برای مصارف خونگی شهری نیازی نیست
   جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید

   پاسخ
 1. صحرا
  صحرا گفته:

  تصفیه آب ro خانگی چند مرحله ای برای آب چاه بخریم؟ بعدا اگه خواستیم بیاریم تهران میتونیم از همون استفاده کنیم؟

  پاسخ
  • مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت گفته:

   برای آب چاه خانگی تنها دستگاه مناسب اسمز معکوس لامپ یو وی دار هست که عمدتا به صورت ۸ مرحله ای عرضه میشه و برند خوب بازار در این زمینه هم مینروا است. برای انتقال به تهران میشه یو وی رو خاموش کرد که۷ مرحله ای در تهران استفاده کنید یا جای یو وی فیلتر اکسیژن ساز قرار دهید که ۸ مرحله ای خانگی آب شهری است.

   پاسخ
تعقیب
  دیدگاه خود را ثبت کنیدتمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *