قیمت خرید دستگاه تصفیه آب خانگی RO به روش اسمز معکوس

عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی RO به روش اسمز معکوس ، بی شک بروز ترین و جدیدترین سیستم تصفیه آب در دنیا محسوب میگردد و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی RO میتواند بهترین کیفیت و سختی آب تصفیه شده خروجی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد . قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس بسته به کشور ساخت ، کیفیت قطعات و فیلتر تصفیه آب ، خدمات پس از فروش تصفیه آب و همچنین تعداد مراحل فیلتراسیون یعنی عملکرد کلی آب تصفیه کن خانگی متفاوت است . ما در این صفحه به بررسی انواع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی میپردازیم و در پایان نیز عملکرد یک سیستم اسمز معکوس Reverse Osmosis System را به صورت علمی به شما توضیح خواهیم داد .

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی RO اسمز معکوس تایوانی

از آنجایی که مهد تولیدات و عرضه و فروش انواع بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس کشور تایوان است تصفیه آب خانگی اصل تایوان در میان انواع دیگر آب تصفیه کن ها برتری دارد . در میان برندهای متفاوت و مارک های مختلفی که در ایران به نام تایوانی عرضه میشوند دستگاه های ذکر شده در زیر کیفیت و اعتبار بیشتری نسبت به دیگر مارک ها دارند . پیشنهاد میکنیم برای انتخاب بهترین برند تصفیه آب خانگی تایوانی با کارشناسان فروش تصفیه آسا مرکز فروش دستگاه تصفیه آب در تهران و کرج تماس حاصل فرمایید .

قیمت خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سی سی کا CCK مدل CCK6s

قیمت دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای سی سی کا با توجه به تعداد مراحل و کیفیت فیلترهای آب تصفیه کن بسیار مناسب و مقرون به صرفه است . دستگاه تصفیه آب CCK از برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب در ایران است و از پرفروش ترین تصفیه آب خانگی در ایران نیز محسوب میگردد . خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب سی سی کا از نمایندگی رسمی تصفیه آب سی سی کا ، شرکت تصفیه آسا ، به همراه خدمات نصب و ارسال رایگان و گارانتی بدون قید و شرط قطعات انجام خواهد گرفت .

قیمت خرید دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس سی سی کا مدل RO8_ORP

سیستم دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای CCK یکی از بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی است که با دارا بودن فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی و همچنین فیلتر اکسیژن ساز آنتی باکتریال ، آب آشامیدنی را به طرز کامل تری تصفیه و سختی آب را کاهش خواهد داد . این مدل از آب تصفیه کن سی سی کا نیز از سیستم اسمز معکوس RO بهره مند شده است و هشت مرحله فیلتر دستگاه تصفیه آب به همراه یک ممبران آمریکایی 13 لایه فشرده عرضه و به فروش میرسد . جهت خرید تصفیه آب CCK میتوانید با کارشناسان تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید .

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی ro

دستگاه تصفیه آب خانگی  RO سی سی کا مدل CCK_RO+ORP+ENERGY

تصفیه آب اسمز معکوس قلیایی انرژی زا سی سی کا در مرحله هشتم دارای یک فیلتر آنتی باکتریال است و با شکست سلولی توانایی شاداب سازی پوست و حالت کلی بدن انسان را خواهد داشت . این دستگاه تصفیه کن آب نیز همانند مدل بالایی هشت مرحله ای بوده و دارای هشت فیلتر تصفیه آب CCK میباشد . زمان تعویض هر فیلتر سی سی کا را میتوانید در تعویض فیلتر تصفیه آب CCK مشاهده نمایید . دستگاه تصفیه آب در غرب تهران و شرق تهران در واقع سراسر تهران و کرج با خدمات نصب و ارسال رایگان به فروش میرسد .

دستگاه تصفیه آب خانگی ro

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی RO اسمز معکوس سافت واتر مدل RO8-ORP-UV

در میان انواع دستگاه تصفیه آب سافت واتر ، قیمت تصفیه آب یو وی دار سافت واتر هشت مرحله ای از همه بیشتر است و این به علت سیستم اسمز معکوس انگل زدا و میکروب زدا است . دارا بودن فیلتر 8 مرحله ای یو وی دار و فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی میتواند کیفیت آب آشامیدنی و سختی آب را به بهترین حالت خود برساند . هر چند که بسیاری معتقد هستند که فیلتر یو وی تنها برای آب چاه نیاز است و برای مناطقی که آب آشامیدنی کلرزنی میگردد و انگل و میکروب ندارد مورد استفاده قرار نخواهد گرفت .

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی RO اسمز معکوس سافت واتر مدل RO7_ORP

دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس قلیایی یونیزه 7 مرحله ای سافت واتر عملکرد بسیار خوب و استانداردی در تصفیه ی آب آشامیدنی لوله کشی شهری دارد . در سه مرحله فیلترهای سه گانه تصفیه آب خانگی املاح درشت آب آشامیدنی همچون شن و ماسه و گل و لای حذف و تصفیه میگردند و در مرحله چهارم که فیلتر اصلی سافت واتر است تمام املاح مضر آب آشامیدنی به پساب فاضلاب هدایت خواهد شد سپس بو ، طعم و رنگ آب آشامیدنی شیرین شده و بهبود داده میشود . املاح مفیدی که در طی مراحل تصفیه حذف شده بودند تا مرحله ششم فیلتر تصفیه آب مینرال به آب تصفیه شده بازگردانده میشود که در دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای سافت واتر مدل SW ، فیلتر مینرال آخرین مرحله است . اما در تصفیه آب 7 مرحله ای سافت واتر یک فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی نیز وجود داشته که سطح PH آب تصفیه شده را بالا میبرد و آب را یونیزه قلیایی میکند که میتوان از خواص نوشیدن آب قلیایی به آنتی اکسیدان قوی یا ضد سرطان بودن این آب و تقویت سیستم ایمنی بدن انسان اشاره نمود . قیمت خرید دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس سافت واتر را از نمایندگی معتبر این کمپانی شرکت تصفیه آسا دریافت نمایید .

قیمت خرید دستگاه تصفیه آب خانگی RO اسمز معکوس سافت واتر مدل RO8_OX

تصفیه آب سافت واتر 8 مرحله ای اکسیژن ساز Oxygen هم سیستم اسمز معکوس پمپ و مخزن دار است که کیفیت قابل توجهی دارد . قیمت مدل 8 مرحله ای سافت واتر که بدون فیلتر یو وی بوده و تنها دارای فیلتر اینفرارد اکسیژن ساز است از مدل یو وی دار آن کمتر بوده و برای تهران و کرج مناسب است . سافت واتر اصلی اورجینال تایوان توسط نمایندگی سافت واتر در تهران ، شرکت تصفیه آسا به فروش اینترنتی میرسد .

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی ro اسمز معکوس

بررسی این موضوع که سیستم های اسمز معکوس چگونه کار میکنند و اساس کار دستگاه تصفیه آب خانگی که به روش Reverse Osmosis RO به تصفیه آب آشامیدنی میپردازد کار سختی نیست و امروز به آن میپردازیم . اگر به دنبال دستگاه تصفیه آب هستید که آب آشامیدنی سالم و عالی تصفیه شده برای خانه یا محل کار شما فراهم آورد ، سیستم تصفیه آب به روش اسمزی یکی  از محبوب ترین و بهترین روش های تصفیه آب در دنیا محسوب میشود .

میلیون ها خانواده و بسیاری از کشورها از سیستم اسمز معکوس برای تصفیه آب آشامیدنی مورد مصرف خود استفاده مینمایند . چرا ؟ :

 • سیستم اسمز معکوس آب آشامیدنی با مزه خوبی را تولید میکند
 • سیستم اسمز معکوس برای بدن انسان ضرر ندارد و کاملا با استاندارد جهانی سلامت منطبق است
 • سیستم تصفیه آب به روش اسمز معکوس RO کاملا اتوماتیک است
 • دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس با قیمت مناسب ارائه میگردند

در زیر ما به بررسی کامل دستگاه های تصفیه آب خانگی به روش اسمز معکوس میپردازیم . جهت مشاوره خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی میتوانید با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید :

306 14 774 021

فرخی 294 51 51 0912

چرا دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس بهترین انتخاب است ؟

ما از سالهای زیادی به بررسی انواع روش های تصفیه آب آشامیدنی پرداخته ایم و فیلتراسیون اسمز معکوس همه ساله بهترین روش برای تصفیه آب آشامیدنی سالم تصفیه شده برای خانه و محل کسب و کار بوده است .

نمودار دستگاه تصفیه آب خانگی به روش اسمز معکوس Reverse Osmosis RO

جهت مشاهده نمودار عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس روی عکس کلیک نمایید

چرا باید دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس خریداری کنیم ؟

طبیعتا اگر در حال جستجو برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی خوب خانگی میگردید در زیر چند دلیل مهم برای راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس وجود دارد :

بهترین روش شیرین شدن و بهبود طعم آب آشامیدنی : دستگاه تصفیه آب REVERSE OSMOSIS باعث بهبود طعم ، بوی مطبوع و بهبود ظاهر آب آشامیدنی شده و آلاینده های آلوده آب آشامیدنی که موجب مسمومیت و بوی بد آب میشوند کاملا تصفیه میکند .

سیستم اسمز معکوس از آب معدنی به صرفه تر است : با دستگاه های تصفیه آب خانگی که به روش اسمز معکوس آب را تصفیه و تمیز مینمایند میتوانید خرید بطری آب معدنی را متوقف نمایید ، زیرا آب آشامیدنی تصفیه شده به روش اسمز معکوس از بطری های آب معدنی بسیار با کیفیت تر و سالم تر میباشد ، ضمن اینکه سختی آب تصفیه شده نیز قابل کنترل و تنظیم برای سلامت بدن میباشد . همچنین زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی را نیز میتوانید به صورت اصولی از کارشناسان شرکت تصفیه آسا سوال نمایید . بیشتر بخوانید : سختی آب چقدر باید باشد ؟

سرویس و نگهداری ساده انواع دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس RO : سیستم های اسمز معکوس چند بخش متحرک یا قابل جابجایی دارند مانند شاسی دستگاه تصفیه آب خانگی یا فیلتر دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس و یا مخزن تحت فشار تصفیه آب ، که باعث سهولت در سرویس و نگهداری این دستگاه های تصفیه آب زیرسینکی شده است .

حذف مواد مضر موجود در آب آشامیدنی لوله کشی شهری : دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس ، آلاینده های مضر در آب شهری را از جمله نیترات ها ، آفت کش ها ، سولفات ها ، فلوراید ، باکتری ها ، داروها ، آرسنیک و خیلی املاح مضر دیگر را حذف میکند . فیلتر کربن اکتیو و کربن بلاک این دستگاه های اسمزی نیز کلر و کلرامین را حذف خواهند کرد .

فیلتراسیون به روش اسمز معکوس بهترین روش تصفیه آب آشامیدنی است . اگر شما به دنبال بهبود طعم ، بو و ظاهر آب آشامیدنی باشید و علاوه بر آن به سلامت بدن خود نیز اهمیت میدهید و میخواهید آب آشامیدنی تصفیه شده کاملا سالم بنوشید یکی از بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی در ایران که به روش اسمز معکوس هم عمل مینمایند دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سی سی کا میباشد که در دو مدل اسمز معکوس شش مرحله ای و اسمز معکوس هفت مرحله ای موجود است .

دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس کجا نصب میگردد ؟

تقریبا تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس در زیر سینک آشپزخانه نصب شده و با شیر تصفیه آب جدا و یا شیر تصفیه آب خانگی دو کاره به شما روی سینک خروجی آب تصفیه شده میدهد . به همین علت این دستگاه ها به دستگاه تصفیه آب خانگی زیرسینکی نیز مشهورند . همچنین این دستگاه ها قابلیت نصب به یخچال ساید بای ساید و دستگاه یخ ساز یخچال و فریزر را نیز دارند . فشار آب خروجی نیز به دلیل وجود مخزن تحت فشار کاملا نرمال بوده و با وصل کردن به یخچال و فریزر افت فشار نخواهید داشت .

سیستم تصفیه آب اسمز معکوس مناسب برای بسیاری از شرکت ها و اداره ها نیز میباشد که شرکت تصفیه آسا برای این دسته از محل های تجاری که نیاز به خروجی آب تصفیه شده بیشتر باشد نیز دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس مناسب شرکت و اداره ارائه مینماید .

کاربرد سیستم اسمز معکوس تجاری در محل های صنایع غذایی و آشامیدنی ، کشاورزی ، رستوران ، فست فود ، کافه ، بیمارستان ، هتل ، مناطق اداری نظامی و دیگر مناطق تجاری کاربرد وسیعی دارد .

سیستم اسمز معکوس چگونه کار میکند ؟

فرآیند تصفیه آب اسمز معکوس آر او RO بسیار ساده و مستقیم است . اسمز معکوس فرآیندی است که در آن مواد جامد غیر آلی ( مانند نمک ) از آب آشامیدنی حذف میگردند . اما اساس کار سیستم اسمز معکوس چیست ؟ اسمز معکوس آب آشامیدنی شهری با فشار آب لوله های شهری از یک غشا و صفحه هایی کاملا ریز بافت و با فشار زیاد رد میکند که باعث حذف املاح مضر تا 0,0001 میکرون شده و آبی تمیز خروجی میدهد .

ناخالصی هایی که در آب شیرین یافت میشوند که میتوانند با تکتولوژی فیلتراسیون اسمز معکوس تصفیه شوند عبارت اند از :

 • سرب
 • فلوراید و وایتکس
 • آفت کش ها و ضدعفونی کننده های مضر برای بدن انسان
 • کلر و کلرامین
 • مواد شوینده
 • نیترات ها ، آرسنیک ، نیتریت و آلومینیوم و سولفات ها
 • املاح درشتی که با چشم دیده میشوند مانند شن و ماسه و گل و لای
 • و دیگر املاح مضر موجود در آب آشامیدنی

چه اتفاقی می افتد اگر آلودگی های موجود در آب از غشاء اسمز معکوس عبور کنند ؟

طبیعتا اگر آب آشامیدنی فقط از یک فیلتر ممبران اسمز معکوس عبور میکرد به طور کامل تصفیه نمیشد به همین علت قبل از ممبران تصفیه آب خانگی و بعد از آن اولترافیلتراسیون یا فیلترهای پیش تصفیه و پس تصفیه قرار گرفته اند . فیلتر های مرحله اول دوم و سوم که کلر و رسوبات داخل آب را حذف میکنند و فیلتر کربن خطی که بعد از فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس قرار میگیرد ناخالصی های عبور کرده از آن مرحله را تصفیه میکند . به همین علت بسیاری از دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس شش مرحله ای و هفت مرحله ای هستند تا در شش و هفت فیلتر آب را تصفیه نمایند و آب را به کیفیت مطلوب برسانند .

شاید جالب باشد بدانید که تکنولوژی سیستم اسمز معکوس جدید نیست . در واقع این سیستم های تصفیه آب در موارد تجاری و در سال 1977 توسط شهرداری ها شروع به به کارگیری شد و از آن به بعد به دلیل کامل بودن این روش و مقرون به صرفه بودن آن و همچنین هزینه پایین نگهداری این دستگاه ها در تمام دنیا به محبوبیت چشم گیری دست یافتند .

اگر چه شرح قطعات انواع دستگاه تصفیه آب خانگی به روش اسمز معکوس به هم شبیه است و همگی از یک روش پیروی میکنند اما مولفه های کیفیت قطعات و فیلترهای تصفیه آب و همچنین خدمات پس از فروش تصفیه آب اسمز معکوس مقوله ای مهم است که باید حتما در خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به آن دقت نمایید .

اجزای اساسی دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس

دریچه ورودی شیر آب سرد : شیر ورودی آب سرد که با شلنگ تصفیه آب به طرف ورودی پیش فیلتر مرحله اول تصفیه آب خانگی متصل میشود و ورودی اصلی آب تصفیه نشده به دستگاه اسمز معکوس است .

پیش فیلتر ( های ) دستگاه تصفیه آب : آب از خط لوله آب سرد به اولین مرحله فیلتر اسمز معکوس وارد میشود . املاح درشت آن حذف شده و به مرحله دوم و سوم میرود . شایع ترین ذراتی که مرحله اول تا سوم سیستم اسمز معکوس RO تصفیه مینماید رسوبات داخل آب و کلر است . این پیش فیلترها برای محافظت از ممبران اسمز معکوس تصفیه آب یعنی فیلتر اصلی دستگاه آب تصفیه کن تعبیه شدند و با حذف شن و ماسه ، خاک و رسوب های دیگر که میتواند به ممبران صدمه بزند عمر مفید ممبران تصفیه آب را بیشتر میکند .

غشای اسمز معکوس ( ممبران تصفیه آب ) : غشای اسمز معکوس قلب تکنولوژی Reverse Osmosis System است که قادر است تمام املاح مضری که حتی کوچک تر از یک ده هزارم میکرون نیز باشند حذف نماید . پس از عبور از غشاء اسمز معکوس ، آب به مخزن تحت فشار تصفیه آب خانگی منتقل میشود و در آن آب آشامیدنی تصفیه شده ذخیره میشود .

فیلتر پست کربن : بعد از این که آب از مخزن ذخیره سازی RO بر میگردد ، قبل از رفتن به شیر تصفیه آب روی سینک ، آب تصفیه شده از فیلتر پست کربن عبور کرده تا هر طعم یا بوی باقی مانده در آب پاکیزه و تصفیه شود .

فیلتر معدنی ساز مینرال : فیلتر مینرال تصفیه آب خانگی ، املاح مفیدی که طی مراحل تصفیه آب حذف شده بودند را به آب برمیگرداند . این املاح عبارت اند از کلسیم ، منیزیم ، سدیم ، بی کربنات ها و… که باید در آب آشامیدنی وجود داشته و به صورت مداوم به بدن از طریق نوشیدن آب تامین گردد .

مخزت تحت فشار تصفیه آب اسمز معکوس : مخزن ذخیره سازی استاندارد اسمز معکوس ، دارای 2 تا 4 گالن ( 8 الی 16 لیتر ) آب تصفیه شده است . وقتی تیوب داخل مخزن تصفیه آب پر میشود دستگاه به صورت اتوماتیک از طریق شیر های پرشر تصفیه آب و لو پرشر تصفیه آب ، قطع میشود .

شیر تصفیه آب خانگی : شیر تصفیه آب روی سینک و در کنار شیر اصلی ظرفشویی نصب شده و به شما آب تصفیه شده خروجی میدهد . شیرهای تصفیه آب متفاوت اند و به صورت شیر تصفیه آب ستاره ای ، شیر تصفیه آب اهرمی و شیر تصفیه آب اهرمی بلند موجود میباشند .

خروجی فاضلاب تصفیه آب ( درین تصفیه آب ) : خروجی فاضلاب سیستم اسمز معکوس که از ممبران به فاضلاب زیر سینک نصب میشود املاح مضر حذف شده را به فاضلاب هدایت مینماید و دستگاه تصفیه آب را از هر گونه آلودگی داخل آب دور میکند .

ما برای پیدا کردن بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی سالها تحقیق کردیم

شرکت تصفیه آسا با سابقه فعالیت مستمر و طولانی در ایران به عرضه بهترین دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل  و فیلتر تصفیه آب خانگی و صنعتی و نیمه صنعتی میپردازد . دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل ، بهترین کشور برای تولید این محصولات آب شیرین کن به شمار میرود زیرا این دستگاه ها از کیفیت بسیار مرغوبی برخوردارند زیرا مهد تولید بهترین دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس ، کشور تایوان میباشد . جهت مشاهده محصولات تصفیه آسا به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید . دستگاه های تصفیه آب شرکت ما به دلیل تولید با کیفیت بسیار بالا همگی از گارانتی بدون قید و شرط بهره میبرند تا شما عزیزان از یک دستگاه تصفیه آب خانگی خوب بهره مند گردید .

سیستم اسمز معکوس چیست ؟

تامین کنندگان آب آشامیدنی شهری برای تامین آب پاک بسیار تلاش میکنند ، مشکل اینجاست که برخی آلاینده های بسیار مضری در آب آشامیدنی وجود دارد که هزینه تصفیه آنها در سطح یک شهر یا کشور بسیار هنگفت خواهد شد . این آلاینده ها از طریق جریان های آب و رودخانه ها به آب شهری نفوذ میکنند و ناخالصی ها را مستقیما به خطوط آب اضافه میکنند . در نتیجه هر خانه و خانواده میتواند برای سلامت خود از یک دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان قیمت بهره برده تا آبی تصفیه شده و سالم را بنوشد . آب آشامیدنی با سیستم فیلتراسیون اسمزی معکوس تمام ناخالصی های مضر موجود در آب را حذف میکند .

غشای اسمز معکوس چگونه کار میکند ؟

سیستم اسمز معکوس آر او ( RO ) یک فرایند تصفیه آب است که از طریق فشار دادن مولکولهای آب از طریق یک غشای نیمه پراکنده ، آلاینده های آلوده را از آب حذف میکند . در طول این فرآیند آلاینده ها از بین میروند و آب آشامیدنی تمیز و شیرین شده را ترک خواهند کرد . اسمز معکوس قادر است تا 99 درصد از 65 آلاینده های مختلف را حذف کند . ، از جمله سرب ، فلوراید ، کلر ، نمک های محلول و غیره . بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران از سیستم تصفیه آب اسمز معکوس بهره میبرد .

برخی عوامل که میتوانند عملکرد یک سیستم اسمز معکوس خانگی را تحت تاثیر قرار دهند :

فشار آب ورودی : آب شیرین کن خانگی شهری با فشار لوله کشی شهر که 40 الی 85 psi است کار میکنند ، اما اگر فشار آب کم باشد ، سیستم اسمز معکوس RO به درستی کار نخواهد کرد .

نوع و تعداد کل مواد جامد محلول ( تی دی اس سختی آب آشامیدنی TDS )

دمای آب آشامیدنی : فرایند تصفیه آب سرد بیشتر طول میکشد با این حال عمر مفید فیلترها را نیز بیشتر میکند و به صرفه تر است .

کیفیت فیلترها و ممبران تصفیه آب خانگی مورد استفاده در سیستم اسمز معکوس RO

سیستم های اسمز معکوس و فیلتر تصفیه آب اسمز معکوس شبیه به هم هستند ؟

بسیاری از سیستم های تصفیه آب اسمز معکوس ( RO ) در بورس فروش تصفیه آب ایران و تهران وجود دارد . در حالی که یک سیستم اسمز معکوس ممکن از از نظر طراحی و اجزا و قطعات شبیه هم باشند در حالی که تفاوت بین این سیستم های اسمز معکوس میتواند در کیفیت قطعات و فیلتر ها بسیار قابل توجه باشد .

سیستم های اسمز معکوس RO در سه اساس متفاوت اند :

 • تعداد مراحل یا فیلتر های تصفیه آب
 • میزان آبی که میتواند هر روز فیلتر کند ( دبی یا خروجی تصفیه آب در روز / گالن در روز / لیتر در روز )
 • کیفیت قطعات و لوازم تصفیه آب

همانطور که دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس را با هم مقایسه میکنید این 5 سوال را از خود بپرسید :

 • آیا این دستگاه تصفیه آب خانگی کیفیت قطعات خوبی دارد ؟
 • آیا قطعات دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس از تولید کنندگان معتبر با مارک و برند معتبر است ؟
 • آیا قطعات دستگاه تصفیه آب دارای تاییدیه FDA یا NSF ( بنیاد بهداشت بین المللی ) میباشد ؟
 • آیا تکنولوژی اسمز معکوس این دستگاه بروز است ؟
 • آیا شرکت فروشنده این دستگاه تصفیه آب ، شرکت معتبری است ؟

هزینه نگهداری و سرویس دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس

سیستم های آب آشامیدنی اسمز معکوس نگهداری آسان و کم هزینه ای دارند .

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی : غشاهای RO و فیلترهای تصفیه آب باید هر 6 ماه تا 2 سال بسته به نوع فیلتر ، کیفیت آب و حجم مصرف آب ، تعویض گردند . جهت اطلاع از زمان تعویض فیلترهای آب شیرین کن به مقاله زمان تعویض فیلتر تصفیه آب مراجعه نمایید .

عمر مفید یک دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس چند سال است ؟

اگر شما به طور منظم دستگاه تصفیه آب خانگی خود را تعویض فیلتر نمایید و به درستی از آن محافظت نمایید تا ضربه نخورد سیستم اسمز معکوس شما باید طول عمر بسیار طولانی داشته باشد . عمر مفید این دستگاه های تصفیه آب خانگی 10 الی 15 سال است . تعویض نکردن به موقع فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی عوارض مضری هم برای سلامت بدن و هم برای نگهداری درست از دستگاه تصفیه آب دارد . جهت خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب نیز میتوانید از شرکت تصفیه آسا اقدام به خرید فیلتر باکیفیت اسمز معکوس نمایید . ما این فیلتر های تایوانی و آمریکایی و ژاپنی را برای عملکرد مطلوب و قابل اطمینان به شما عزیزان عرضه میکنیم .

رنج قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس

این مطلب در تاریخ 21 مرداد 97 نوشته شده است . در این زمان رنج قیمت بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس مبلغی بین 1 میلیون تومان تا 1 میلیون و پانصد هزار تومان میباشد . جهت اطلاع از قیمت بروز بهترین دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس میتوانید با کارشناسان تصفیه آسا ارتباط برقرار نمایید .

مشاوره تلفنی خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس

جهت مشاوره در راستای انتخاب بهترین مارک و برند تصفیه آب خانگی که از تکنولوژی اسمز معکوس بهره مند گردد و آبی آشامیدنی سالم و کاملا تصفیه شده را در اختیار شما عزیزان قرار دهد میتوانید با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید :

306 14 774 021

فرخی 294 51 51 0912

2 نظر در “قیمت خرید دستگاه تصفیه آب خانگی RO به روش اسمز معکوس

 • دسامبر 15, 2019 در 1:31 ب.ظ
  پیوند یکتا

  بهترین تصفیه آب اسمز معکوس چند فیلتره هست ؟

  پاسخ
  • دسامبر 16, 2019 در 2:21 ق.ظ
   پیوند یکتا

   بستگی به نوع مصرف و هدف شما داره برای مثال 8 مرحله یو وی دار برای آب چاه استفاده میشه و برای مصارف خونگی شهری نیازی نیست
   جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش شرکت تماس بگیرید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *