لو پرشر سوئیچ تصفیه آب خانگی Low Pressure Switch

سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب خانگی چیست ؟ ، لو پرشر تصفیه آب ، در تکنولوژی اسمز معکوس دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده میگردد و در زمان قطع آب ورودی به دستگاه ، پمپ دستگاه را قطع میکند . لو پرشر سوئیچ تصفیه آب Low Pressure Switch همچنین در زمان افت شدید فشار آب ورودی به دستگاه عمل مینماید و مانع از کار کردن پمپ تصفیه آب و فشار آمدن و در نهایت سوختن پمپ تصفیه آب میشود . ولتاژ لو پرشر تصفیه آب خانگی ، 24 ولت است و از بهترین قطعات تایوانی ساخته شده است .

شیر فشار پایین دستگاه تصفیه آب خانگی low pressure switch water purification

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران دارای لو پرشر سوئیچ است ؟

قطعا سوئیچ فشار پایین آب تصفیه شده در زمان قطع آب وظیفه قطع پمپ و ترانس دستگاه تصفیه آب خانگی را دارد که این تکنولوژی در انواع دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس به کار میرود . حتی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران هم باید دارای سوئیچ لو پرشر باشد تا بتواند به صورت اتوماتیک آب آشامیدنی را تصفیه نموده و بهترین سختی آب آشامیدنی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد .

از نکات مهم در خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی این است که شیر برقی دستگاه تصفیه آب شما به صورت برقی بوده و چهار راهی نباشد . وجود چهار راهی برای شیر برقی باعث دور ریز بیش از حد پساب فاضلاب خواهد شد و این امری ناپسند در این شرایط کم آبی است . قطعات بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی باید تایوانی بوده و از قطعات چینی و ایرانی در ساخت آن استفاده نشده باشند و به اصطلاح دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل باشد . برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب و مارک های معروف تصفیه آب در ایران تعداد انگشت شماری هستند که از کیفیت بالایی برخوردارند و یکی از آنها دستگاه تصفیه آب آکوا و دستگاه تصفیه آب سافت واتر و دستگاه تصفیه آب CCK میباشد .

این دستگاه ها از بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب هستند که شیر قطع کن فشار پایین یعنی لو پرشر تایوانی دارند و فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی این مارک ها نیز از فیلتر های تایوانی و آمریکایی تشکیل شده اند .

شیر برقی فشار پایین دستگاه تصفیه آب آب تصفیه آب شیرین کن خانگی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل و شیر برقی لو پرشر تایوانی

دستگاه های تصفیه آب تایوانی و ایرانی که تصفیه آب معصومی محسوب میشوند هر کدام کیفیت خاص خود را دارند و خب طبعا بهترین مدل دستگاه تصفیه آب کیفیت بالاتری هم باید نسبت به مابقی انواع دستگاه تصفیه آب خانگی داشته باشد . از آنجایی که کشور تایوان تولید کننده بهترین دستگاه آب شیرین کن خانگی و قطعات آب تصفیه کن همچون شیر برقی لو پرشر است پیشنهاد میشود برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی مراجعه نموده و انواع تصفیه آب زیر سینکی RO را مشاهده نمایید . در همان صفحه میتوانید به سادگی از خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی نیز بهره ببرید و همچنین اگر در انتخاب برند و مارک مورد نظر خود دچار سردرگمی و شک و تردید هستید میتوانید با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا تماس حاصل فرموده و از مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب استفاده نمایید .

خرید فروش پخش عمده قطعات تصفیه آب خانگی شیر فشار پایین تصفیه آب

مرکز فروش بهترین قطعات دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس خانگی لو پرشر

نظرات این مطلب | شما هم دیدگاهتان را بنویسید و سوالات خود را بپرسید
 • دسامبر 14, 2019 در 2:19 ب.ظ
  پیوند یکتا

  این لو پرشر سوئیچای تایوانی به دستگاه تصفیه ایرانی هم میخوره مشکلی ندارن ؟

  پاسخ
  • دسامبر 15, 2019 در 11:06 ق.ظ
   پیوند یکتا

   بله موردی ندارن و استاندارد تولید شدند

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *