لو پرشر سوئیچ تصفیه آب خانگی Low Pressure Switch

سوئیچ فشار پایین دستگاه تصفیه آب خانگی چیست ؟ ، لو پرشر تصفیه آب ، در تکنولوژی اسمز معکوس دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده میگردد و در زمان قطع آب ورودی به دستگاه ، پمپ دستگاه را قطع میکند . لو پرشر سوئیچ تصفیه آب Low Pressure Switch همچنین در زمان افت شدید فشار آب ورودی به دستگاه عمل مینماید و مانع از کار کردن پمپ تصفیه آب و فشار آمدن و در نهایت سوختن پمپ تصفیه آب میشود . ولتاژ لو پرشر تصفیه آب خانگی ، 24 ولت است و از بهترین قطعات تایوانی ساخته شده است .

شیر فشار پایین دستگاه تصفیه آب خانگی low pressure switch water purification

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران دارای لو پرشر سوئیچ است ؟

قطعا سوئیچ فشار پایین آب تصفیه شده در زمان قطع آب وظیفه قطع پمپ و ترانس دستگاه تصفیه آب خانگی را دارد که این تکنولوژی در انواع دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس به کار میرود . حتی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران هم باید دارای سوئیچ لو پرشر باشد تا بتواند به صورت اتوماتیک آب آشامیدنی را تصفیه نموده و بهترین سختی آب آشامیدنی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد .

از نکات مهم در خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی این است که شیر برقی دستگاه تصفیه آب شما به صورت برقی بوده و چهار راهی نباشد . وجود چهار راهی برای شیر برقی باعث دور ریز بیش از حد پساب فاضلاب خواهد شد و این امری ناپسند در این شرایط کم آبی است . قطعات بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی باید تایوانی بوده و از قطعات چینی و ایرانی در ساخت آن استفاده نشده باشند و به اصطلاح دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل باشد . برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب و مارک های معروف تصفیه آب در ایران تعداد انگشت شماری هستند که از کیفیت بالایی برخوردارند و یکی از آنها دستگاه تصفیه آب آکوا و دستگاه تصفیه آب سافت واتر و دستگاه تصفیه آب CCK میباشد .

این دستگاه ها از بهترین برندهای دستگاه تصفیه آب هستند که شیر قطع کن فشار پایین یعنی لو پرشر تایوانی دارند و فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی این مارک ها نیز از فیلتر های تایوانی و آمریکایی تشکیل شده اند .

شیر برقی فشار پایین دستگاه تصفیه آب آب تصفیه آب شیرین کن خانگی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل و شیر برقی لو پرشر تایوانی

دستگاه های تصفیه آب تایوانی و ایرانی که تصفیه آب معصومی محسوب میشوند هر کدام کیفیت خاص خود را دارند و خب طبعا بهترین مدل دستگاه تصفیه آب کیفیت بالاتری هم باید نسبت به مابقی انواع دستگاه تصفیه آب خانگی داشته باشد . از آنجایی که کشور تایوان تولید کننده بهترین دستگاه آب شیرین کن خانگی و قطعات آب تصفیه کن همچون شیر برقی لو پرشر است پیشنهاد میشود برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی مراجعه نموده و انواع تصفیه آب زیر سینکی RO را مشاهده نمایید . در همان صفحه میتوانید به سادگی از خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی نیز بهره ببرید و همچنین اگر در انتخاب برند و مارک مورد نظر خود دچار سردرگمی و شک و تردید هستید میتوانید با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا تماس حاصل فرموده و از مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب استفاده نمایید .

خرید فروش پخش عمده قطعات تصفیه آب خانگی شیر فشار پایین تصفیه آب

مرکز فروش بهترین قطعات دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس خانگی لو پرشر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *