قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز + نصب و ارسال رایگان

شرکت تصفیه آسا با دارا بودن نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز امکان خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز با نصب و ارسال رایگان و خدمات پس از فروش مادام العمر همچون گارانتی طلایی بدون قید و شرط و اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب و سرویس دوره ای دستگاه ها در محل فراهم آورده است.

رنج قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز با قطعات تایوانی و برند معتبر مینروا Minerva بین 6 الی 10 میلیون تومان است که با خدمات نصب و ارسال رایگان و گارانتی طلایی قطعات به فروش میرسد.

قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز

در دنیایی که آب سالم و خالص کمیاب شده است، مصرف آب پاک در شیراز یکی از دغدغه‌های مهم برای بسیاری از انسان‌ها است. بسیاری از آب‌های شرب لوله‌کشی شیراز، استاندارد پایینی دارند و تنها حداقلی‌ترین استانداردهای کیفیت آب را دارند. به همین دلیل برای نوشیدن آب سالم می‌توانید از دستگاه‌ تصفیه آب خانگی در شیراز استفاده کنید.

با توجه به منطقه‌ای که در شهر شیراز در آن زندگی می‌کنید و منابعی که برای آب وجود دارد، آب لوله‌کشی شرایط و املاح متفاوتی دارد. به همین دلیل انواع دستگاه‌های تصفیه آب در شیراز Shiraz برای فیلترینگ آب تولید شده است. در ادامه قرار است بهترین تصفیه آب خانگی در شیراز را معرفی کنیم و تفاوت دستگاه‌های تصفیه آب متفاوت را بررسی کنیم.

مهلت استفاده از تخفیفات جشنواره

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی شیراز

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز، با توجه به بررسی های صورت گرفته و دستگاه هایی که در این سالها در شهر شیراز نصب کرده ایم، بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی برای محله ها و آب لوله کشی شهری شیراز را برند مینروا تایوان Minerva میدانیم که در شش الی هشت مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس، با بهترین روش تصفیه آب آشامیدنی در دنیا توانایی کاهش سختی آب شهری شیراز را به خوبی داراست.

ضمن این که خدمات پس از فروش دستگاه های تصفیه آب مینروا در سراسر ایران در محل و توسط کارشناسان مجرب فنی انجام میشود که این امکان را به شما میدهند تا برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز تنها با پرداخت بیعانه اندک سفارش خود را ثبت نموده و پس از نصب و تست آب دستگاه، مبلغ را پرداخت نمایید.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز

یکی از ویژگی های بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در شهر شیراز، دارا بودن پمپ قدرتمند و مخزن ذخیره تحت فشار فود گرید و آنتی باکتریال است که کیفیت آب آشامیدنی شهری شیراز را کاملا مطابق با استاندارد جهانی بهداشت برای سلامت بدن انسان تنظیم مینماید. شرکت تصفیه آسا همچنین دارای نمایندگی دستگاه تصفیه آب در همدان نیز میباشد ضمن این که قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز و شیراز و سراسر ایران یکسان خواهد بود.

دستگاه‌های تصفیه آب خانگی با برندهای متفاوت و کارایی‌های مختلف در بازار وجود دارند. اما تمام آنها نمی‌توانند نیاز شما را برطرف کنند. تعداد بالایی از این دستگاه‌ها، تقلبی یا بی‌کیفیت هستند. بنابراین برای خرید دستگاه تصفیه آب تنها به شرکت‌های معتبر اعتماد کنید.

شرکت مینروا با عرضه دستگاه‌های تصفیه آب تایوانی اصل، ارائه ضمانت، خدمات پس از فروش و مشاوره خرید می‌تواند به شما در پیدا کردن بهترین دستگاه تصفیه آب کمک کند. دستگاه‌های تصفیه آب مینروا انواع متفاوتی دارند که هر کدام با چندین مرحله فیلترینگ، تمام مواد مضر و مواد شیمیایی را از آب جدا می‌کنند و تنها آب و عناصر ضروری برای بدن را در آب حفظ می‌کنند.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

تفاوت دستگاه‌های تصفیه آب در روش تصفیه آب و انواع فیلترهای آن است. همه دستگاه‌های مینروا فرایند تصفیه آب شیراز را با تکنولوژی اسمز معکوس انجام می‌دهند که بهترین روش برای تصفیه آب شهری شیراز است. دستگاه‌های ۸ مرحله‌ای کامل‌ترین مراحل تصفیه آب را دارند.

تصفیه آب ۸ مرحله ای اکسیژن ساز مینروا

دستگاه تصفیه آب ۸ مرحله‌ای اکسیژن‌ساز یک وسیله کامل برای تصفیه آب آشامیدنی شیراز از هر جهت است. در شش مرحله ابتدایی این سیستم، املاح و مواد مضر، کلر آب و مواد شیمیایی مضر از آب جدا می‌شوند و عناصر لازم برای انسان نیز در آب حفظ می‌شوند.

اما تفاوت اصلی در فیلتر هشتم است. این فیلتر کمک می‌کند اکسیژن بیشتری در آب حل شود. وجود اکسیژن بیشتر در آب، می‌تواند باکتری‌های مضر آب شهری شیراز را کاملا از بین ببرد. علاوه بر این، آب با اکسیژن بیشتر مزایای زیادی برای بدن انسان دارد که در ادامه با جزئیات بیشتری توضیح داده شده است. مدل اکسیژن ساز مینروا، بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان نیز شناخته شده و به عنوان یک دستگاه تصفیه آب در مشهد و دیگر شهرهای ایران، پرفروش ترین مدل از خانواده مارک معتبر و معروف مینروا Minerva محسوب میگردد.

تصفیه آب ۷ مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا

در دستگاه‌های تصفیه آب هفت مرحله‌ای مینروا، فیلتر اکسیژن‌ساز وجود ندارد. اما هفت مرحله تصفیه آب قوی، باعث شده این دستگاه یکی از بهترین‌ها در نوع خود باشد. آخرین مرحله در تصفیه آب این دستگاه شامل تصفیه با فیلتر قلیایی است.

اصلی‌ترین کارکرد این فیلتر، تغییر PH آب شیراز است. این فیلتر خاصیت اسیدی آب را که می‌تواند برای بدن ضرر داشته باشد از آن می‌گیرد و در عوض به آب خاصیت آنتی‌اکسیدانی می‌بخشد. آنتی‌اکسیدان‌ها در بسیاری از مواد غذایی وجود دارند و به‌عنوان مواد ضد سرطانی شناخته می‌شوند.

تصفیه آب ۶ مرحله ای معدنی ساز مینروا

برای آنکه بهترین قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز را بپردازید، می‌توانید از دستگاه‌های تصفیه آب شش مرحله‌ای مینروا استفاده کنید. سیستم این دستگاه‌ها از 6 فیلتر مجزای قوی تشکیل شده است که هر کدام وظیفه خاصی بر عهده دارند.

سه فیلتر اول املاح بزرگ‌تر، کلر آب و بوی نامطبوع آب را از بین می‌برند. فیلتر چهارم با نام فیلتر اسمز معکوس یا فیلتر ممبران، اصلی‌ترین فیلتر دستگاه است که مواد شیمیایی مضر و هر املاحی را از آب جدا می‌کند. در نهایت فیلتر ششم که با نام فیلتر مینرال شناخته می‌شوند، عناصر مهم مانند پتاسیم و منیزیم را در آب تصفیه شده شهر شیراز فارس حفظ می‌کند.

تصفیه آب ۸ مرحله ای لامپ یو وی مینروا ( مناسب آب چاه شیراز )

آب‌های لوله‌کشی شهری از چند مرحله تصفیه آب شهری عبور کرده‌اند و به واسطه آن، انگل و باکتری‌های داخل آب تا حد استاندارد از آب حذف شده‌اند. اما اگر منبع آب مصرفی آب چاه باشد، این مراحل تصفیه هرگز انجام نشده است.

تصفیه ۸ مرحله‌ای یو وی با استفاده از فیلتر UV یا اشعه فرابنفش، کار انگل‌زدایی در آب را انجام می‌دهد. به همین دلیل این دستگاه تصفیه برای مناطقی از شهر شیراز که از آب چاه استفاده می‌کنند، ضروری به شمار می‌آید.

کیفیت آب لوله کشی در شهر شیراز

شاخص‌های زیادی برای تعیین سلامت آب وجود دارد. برای بررسی سلامت آب المان‌هایی مانند سختی آب، PH آب، رنگ و طعم آب و میزان مواد شیمیایی مختلف در آب را می‌سنجند. استاندارد آب سالم در مناطق مختلف با هم تفاوت دارند؛ اما در بیشتر موارد اینها حداقل کیفیتی هستند که یک آب قابل آشامیدن باید داشته باشد.

بسیار پیش می‌آید که مردم ساکن یک منطقه از رنگ و بوی آب شاکی هستند؛ اما طبق اظهارنظر مسئولین، آب آشامیدنی آن منطقه استاندارهای لازم را دارد.

طبق گفته استاندار فارس شیراز در دی ماه ۱۴۰۱ “استان فارس در حوزه‌های متفاوت مانند کشاورزی، صنعت و آب آشامیدنی مشکلات زیادی داشته است.” چند سال کمبود بارش نسبت به میانگین بلند مدت و مسائل مدیریت آب، کار تأمین آب شیراز و مناطق اطراف را دچار مشکل کرده است. همین موضوع می‌تواند تأثیر زیادی بر کیفیت آب آشامیدنی نیز داشته باشد.

کاهش کیفیت آب می‌تواند بر طعم، بو و کیفیت آب تأثیر بگذارد. به همین دلیل بسیاری از کارشناسان خرید دستگاه تصفیه آب در شیراز را انتخاب خوبی برای نوشیدن آب سالم‌تر می‌دانند.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز

خرید دستگاه تصفیه آب در شیراز مانند یک سرمایه‌گذاری پرسود برای سلامت اعضای خانواده است. بنابراین لازم است در انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب حساس باشید. نمایندگی دستگاه‌ تصفیه آب در شیراز بهترین دستگاه‌های موجود برند و مارک معروف مینروا Minerva را به شما پیشنهاد می‌کند.

از دستگاه‌های تایوانی مینروا دیدن کنید و به کارشناسان ما اجازه دهید تا در یافتن دستگاه تصفیه آب عالی که نیازهای شما را برآورده می‌کند، به شما کمک کنند و به شما آرامش خاطر و تجربه‌ای از نوشیدن آب گوارا را بدهند که قبلاً هرگز تجربه‌اش نکرده‌اید.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز نصب و ارسال رایگان

خرید از نمایندگی‌های معتبر مینروا می‌تواند مزایای زیادی برای شما به همراه داشته باشند. یکی از این مزایا ارسال و نصب رایگان انواع دستگاه‌ تصفیه آب خانگی در شیراز است. بنابراین شما دغدغه‌ای برای حمل و نقل، نصب و کارکرد صحیح دستگاه نخواهید داشت.

تصفیه آسا در سراسر محله های شیراز امکان خدمات نصب و ارسال رایگان را دارد که عبارت اند از : کوی زهرا، شهرک نیروی انتظامی، شهرک سیبویه، شهرک بهار، درکی، حجت آباد، ستارخان، گلشن، شهرک والفجر، باغ تخت، محله لب آب، منطقه هوایی دوران، شهرک مدرس، وزیر آباد و دیگر محله های شهر شیراز Shiraz .

اطلاع رسانی زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب

مهم‌ترین قطعات هر سیستم تصفیه‌ای، فیلترهای آن سیستم است. هر فیلتر تصفیه آب با توجه به نوع ساخت و کارکردی که دارد، عمر مشخصی دارد. اگر فیلترها به‌درستی کار نکنند، نه‌تنها تأثیری بر کیفیت آب نخواهند داشت؛ بلکه حتی از سلامت آب شیراز کم می‌کنند.

شرکت مینروا زمان تعویض فیلتر تصفیه آب برای هر فیلتر را به شما یادآوری خواهد کرد و در صورت نیاز، تکنسین‌های مجرب برای تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای 7 مرحله ای و 8 مرحله ای به محل خواهند آمد. بنابراین می‌توانید مطمئن شوید که دستگاه تصفیه آب همیشه بهترین کارکرد خود را خواهد داشت.

گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات

گارانتی یا ضمانت کالا برای اطمینان از اصل بودن وسیله و دریافت بهترین خدمات پس از فروش الزامی است. تمام دستگاه‌های تصفیه مینروا با گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات به فروش می‌رسند. گارانتی شرکتی از معتبرترین و قابل‌اعتمادترین گارانتی‌ها برای دستگاه‌های تصفیه آب هستند.

پرداخت پس از نصب و تست سختی آب آشامیدنی

با خرید دستگاه تصفیه از نمایندگی دستگاه تصفیه آب در شیراز می‌توانید از یک مزیت عالی برخوردار شوید. شرکت مینروا این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است که بتوانند پرداخت هزینه را بعد از نصب دستگاه و تست سختی آب در محل انجام دهند.

سرویس دوره ای دستگاه تصفیه آب

سرویس دوره‌ای دستگاه تصفیه آب در شیراز یک پیشنهاد عالی برای حفظ عملکرد بهینه و کیفیت آب تصفیه شده در خانه است. سرویس دوره‌ای چند موضوع را در بر می‌گیرد؛ تعمیر و نگهداری دوره‌ای که شامل تمیزکاری، تعویض فیلترها و بررسی کلیه قطعات و عملکرد دستگاه می‌شود. برای بهبود عملکرد و افزایش عمر مفید دستگاه و در نهایت جلوگیری از مشکلاتی مانند خرابی‌های ناگهانی و کاهش عملکرد دستگاه، باید از سرویس دوره‌ای دستگاه بهره ببرید.

انواع فیلتر تصفیه آب خانگی

هر مرحله از تصفیه آب در دستگاه تصفیه، فیلتری مجزا دارد. هر کدام از این فیلترها عملکرد مشخصی دارند و طول عمر هر کدام نیز با توجه به میزان استفاده از دستگاه و منابع آب، متفاوت است.

فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن

فیلتر پلی پروپیلن که به‌عنوان یکی از مراحل اصلی در دستگاه تصفیه آب استفاده می‌شود، وظیفه تصفیه آب از ذرات معلق و ذرات ریز مانند شن، گل و لای، ذرات آهن و سایر ذرات جامد را دارد. این فیلتر از ماده پلی پروپیلن ساخته شده است که خاصیت بالایی در حبس ذرات معلق دارد و اجازه عبور به آنها نمی‌دهد.

فیلتر پلی پروپیلن در دستگاه تصفیه آب به‌عنوان مرحله اولیه تصفیه استفاده می‌شود تا ذرات بزرگ‌تر را در آب شیراز را حذف کرده و جلوی ورود آنها به مراحل بعدی تصفیه را بگیرد. این فیلتر معمولا دارای عمر مشخصی (۴ تا ۶ ماه) است.

فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو فعال

فیلتر کربن اکتیو فعال در دستگاه تصفیه آب استفاده می‌شود تا به طور مؤثر از عبور مواد آلی، بو، طعم نامطبوع و برخی از آلاینده‌های شیمیایی در آب خروجی تصفیه شده جلوگیری کند. این فیلتر از یک جاذب قوی به نام کربن اکتیو فعال تشکیل شده است که مواد آلی و آلاینده‌های محلول در آب شیراز را از جریان عبوری خود حذف می‌کند.

مهم‌ترین نکته درباره فیلتر کربن اکتیو فعال این است که پس از مدتی، ظرفیت جذب آن کاهش می‌یابد. بنابراین، لازم است که در بازه‌های زمانی مشخص (۴ تا ۶ ماه) فیلتر را تعویض کرده و از عملکرد بهینه آن اطمینان حاصل کنید.

فیلتر مرحله سوم کربن بلاک

فیلتر بلاک کربن (Carbon Block) یک نوع فیلتر است که در مرحله سوم تصفیه آب استفاده می‌شود. این فیلتر مانند فیلتر مرحله دوم، از کربن اکتیو فعال فشرده ساخته شده است. با این تفاوت که فیلتر بلاک ساختار فشرده‌تر و ضخیم‌تری دارد که دارای خاصیت جذب بالا و قدرت حذف مواد آلی، سموم آلی، مواد آلاینده، بو، طعم نامطبوع و آلاینده‌های شیمیایی در آب شیراز است.

همانند سایر فیلترها، بلاک کربن نیز دارای عمر مفید مشخصی (۴ تا ۶ ماه) است و پس از آن نیاز به تعویض دارد. برای حفظ عملکرد بهینه، توصیه می‌شود در بازه‌های زمانی معین، فیلتر را تعویض کنید.

فیلتر مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس

در دستگاه‌های بهینه تصفیه آب در شیراز فیلتر ممبران یا اسمز معکوس، اهمیت زیادی دارد. ممبران یا اسمز معکوس دارای منافذ بسیار ریز است که قادر به حذف آلاینده‌های محلول در آب تا سایز نانومتری‌اند. برای تولید این فیلتر به طور معمول از پلیمرهای خاصی مانند پلی‌آمید، پلی‌استر، یا پلی‌تترافلوئورواکلر استفاده می‌شود. عموما ممبران‌های اسمز معکوس، دارای غشاهایی با ساختار لایه‌ای هستند و به صورت رولی یا تخته نصب می‌شوند.

آب با فشار وارد فیلتر ممبران می‌شود و پس از حذف املاح محلول در آب تصفیه شده از خروجی فیلتر خارج می‌شود. عمر این فیلترها با توجه به آلودگی آب ورودی و میزان مصرف یک و نیم تا دو سال است.

فیلتر مرحله پنجم پست کربن خطی

فیلتر پست کربنی مانند فیلتر مرحله دوم و سوم از کربن گیاهی ساخته شده است. این فیلتر در خروجی ممبران قرار می‌گیرد. از این فیلتر در دستگاه‌های تصفیه ۶ مرحله‌ای یا بیشتر استفاده می‌کنند، تا اگر آب زمانی در فیلترها و مخزن دستگاه باقی ماند، با عبور از این فیلتر بو و کیفیت آن اصلاح شود.

فیلتر مرحله ششم مینرال معدنی ساز

فیلتر مینرال معدنی‌ساز، شامل یک بستر حاوی مواد معدنی مانند کربنات کلسیم، منیزیم و پتاسیم است. این مواد معدنی به آب تصفیه شده افزوده می‌شوند و باعث افزایش محتوای معدنی آب می‌شوند. در برخی از فیلترهای مینرال معدنی‌ساز همچنین از نانوذرات معدنی مانند تیتانیوم، آهن و سیلیسیم نیز استفاده می‌شود.

فیلتر مرحله هفتم یونیزه قلیایی آلکالاین

استفاده از فیلتر یونیزه قلیایی آلکالاین در مرحله هفتم تصفیه آب در شیراز، می‌تواند امکان افزایش pH آب و خواص قلیایی طبیعی آب را فراهم کند. برخی از مزایای استفاده از آب قلیایی شامل تعادل pH بدن، افزایش هیدراتاسیون، افزایش قدرت آنتی‌اکسیدانی و تحریک سیستم ایمنی بدن می‌شود.

فیلتر مرحله هشتم آنتی باکتریال اکسیژن ساز

کامل‌ترین دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز دستگاه ۸ مرحله‌ای است که در مرحله آخر آن از فیلتر اکسیژن‌ساز استفاده شده است که به افزایش اکسیژن در آب خروجی منجر می‌شود. حل شدن میزان بیشتری اکسیژن در آب به معنای بالا رفتن سطح اکسیژن خون و تأثیرات مثبت آن بر بدن است. سلامت پوست، داشتن انرژی بیشتر و افزایش سوخت و ساز بدن، از تأثیرات مثبت مصرف آب با اکسیژن محلول بیشتر است.

فیلتر لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش

استفاده از فیلتر یو وی برای تصفیه آب ضروری نیست، مگر در مناطقی که از منبع آبی نامطمئن مانند آب چاه برای مصارف خانگی استفاده می‌شود. فیلتر یو وی با استفاده از تابش پرتو فرابنفش که در نور خورشید نیز وجود دارد، به از بین بردن میکروارگانیسم‌های مضر مانند انگل‌ها در آب کمک می‌کند.

لیست قیمت فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز ( آخرین آپدیت 30 اردیبهشت ماه 1403 )

لیست قیمت انواع دستگاه آب شیرین کن خانگی و  تصفیه آب خانگی موجود در بازار و بورس فروش تصفیه آب در شهر شیراز را میتوانید طبق بودجه مد نظر خود در زیر مشاهده نمایید.

رنج قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در شهر شیراز برای قیمت دستگاه تصفیه آب ایرانی بین 3 الی 5 میلیون تومان و برای قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی بین 6 الی 10 میلیون تومان است.

شرکت تصفیه آسا، عرضه کننده و نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز با برندها و مارک های معروف تایوانی و با قیمت ارزنده و اقتصادی است که امکان ارائه خدمات در سراسر محله های شیراز را برای شما فراهم می آورد.

این لیست طبق پرفروش ترین مدل ها و قیمت ها بر اساس ارزش خرید و کیفیت هر دستگاهی که برای آب شهری شیراز مناسب و استاندارد بوده به ترتیب تهیه شده است. لیست قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز در تاریخ 30 اردیبهشت ماه 1403 ( Sunday – 2024 19 May ) بروز رسانی شده است :

نام برند / مدل و تعداد مراحل فیلتراسیون قیمت روز در بازار شیراز
تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا اصل تایوان ( پرفروش ترین مدل برای شیراز ) Minerva 8 Stages RO Original Taiwanese Water Treatment Household Purchase Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,490,000 تومان
تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا تایوانی اصل Minerva 7 Stages RO Alkaline Ionization Original Taiwanese Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,240,000 تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا تایوانی اورجینال Minerva 6 Stages RO Original Taiwanese Mineral Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 6,990,000 تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا ( مناسب آب چاه خانگی شیراز ) اورجینال تایوان Minerva 8 Stages RO Ultra-Violet Water Treatment Household Original Taiwan Sales Pice قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,990,000 تومان
قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی cck مدل ro8_orp C.C.K. 8 Stages Reverse Osmosis Water Purifier 4,490,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و چهارصد و نود هزار تومان
سی سی کا 7 مرحله ای cck C.C.K. Seven Stages Water Purifier Household 4,240,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و دویست و چهل هزار تومان
سی سی کا اورجینال 6 مرحله ای معدنی ساز cck C.C.K. Six Stages Water Purifier Household 4,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و یکصد و نود هزار تومان
سافت واتر 8 مرحله ای soft water مدل RO8_OX Soft Water Eight Stages Water Purifier Household Model Number RO8_OX 4,740,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و هفتصد و چهل هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای soft water مدل ro7_orp Soft Water Seven Stages Water Treatment Household Model Number RO7_ORP 2,245,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 مرحله ای soft water مدل SW Soft Water Six Stages Water Purifier Household Model Number SW 2,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل RO-C160 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
آکوآ اسپرینگAqua Spring مدل UF-SF4000 2,513,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و نود و پنج هزار تومان
آکوآکلیر Aqua Clear مدل NEWDESIGN 2020 – AQN9 5,822,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و چهارده هزار تومان
اولانسی Olansi مدل RO-A930 2,460,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی و یک هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل AQ-UF940 1,137,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و یکصد و سی و هفت هزار تومان
سی سی کا CCK مدل RO GOLD 2019 2,448,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پنجاه و نه هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X60 800,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفصد و نود و سه هزار تومان
سافت واتر SOFT WATER مدل 05 MINERAL 478,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهارصد و هشتاد و نه هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X530 789,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و نه هزار تومان
آکوآ کلر AQUA CLEAR مدل AQ-UF850 1,135,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و صد و بیست و پنج هزار تومان
آکوا پرو قلیایی یووی aqua pro مدل RO8_UV_ORP_S 3,739,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و سی و نه هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر اسمز معکوس قلیایی انرژی زا CCK_RO+ORP+ENERGY 3,250,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای قلیایی SOFT WATER_RO_ORP 2,759,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و پنجاه و نه هزار تومان
سافت واتر 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV 3,439,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و پهارصد و سی و نه هزار تومان
آکوا پرو مدل 7 فیلتر قلیایی AQUA-ORP7-S 3,285,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و هشتاد و پنج هزار تومان
آکوا AQUA مدل 10 مرحله قلیایی آنتی باکتریال pomp up-10 stage 3,365,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و شصت و پنج هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV CCK 3,335,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و سی و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 فیلتر اسمز معکوس مدل SOFT WATER_RO_97B5 2,882,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و دو هزار تومان
آکوا پرو RO اسمز معکوس AQUA PRO_67S1_RO 3,489,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و چهارصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه پرفکت واتر 6 مرحله ای Perfect Water 3,263,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و شصد و سه هزار تومان
تصفیه آب آرتک پیور مدل RO7 ARTEC PURE 2,675,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
آب تصفیه کن آرتک پیور مدل Artec RO6 2,569,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و شصت و نه هزار تومان
تصفیه آب پیور لاین Pure Line UP-7000 2,295,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و نه هزار تومان
دستگاه التراتک Ultra Tec 2,528,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هشت هزار تومان
سیستم سافت واتر مدل JW-P6S SOFT WATER 2,582,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و دوازده هزار تومان
سیستم میدیا مدل MIDEA MRO1644-5 5,141,000 تومان قیمت فروش در بازار : پنج میلیون و چهارصد و هفتاد و هشت هزار تومان
آب شیرین کن واترتک مدل WS560S-Lux WATER TECH 3,393,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و نود و سه هزار تومان
دستگاه 6 مرحله ای آکواول 3,777,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و هفتاد و هفت هزار تومان
دستگاه رونپ شش مرحله ای 3,740,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب هیل‌ تول مدل ژوپیتر hill toll zhopiter 2,899,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی SSV اس اس وی مدل Smart MaxSpring S810 2,390,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اولانسی OLANSI مدل RO – FT2800 2,216,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب AQUA CLEAR آکوا کلیر مدل Ac-800 2,365,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب هیوندای HYUNDAI مدل HUF-456 2,450,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و نود هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب کامتک COMTECH مدل ECO-6S 2,446,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکواجوی مدل LEGEND Aquajoy Water Purifier 3,243,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا من AQUA MAN مدل RO-F7 2,691,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب ارگانیک ORGANIC مدل RO_W610 2,631,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و یک هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا لاین AQUA LINE مدل RO-LINE800 2,439,000 تومان قیمت فروش در بازار شیراز : دو میلیون و هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب معصومی مدل رویال MASOUMI ROYAL 2,337,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوآ اسپرینگ AQUA SPRING مدل RO-AF2200 2,647,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوواسانا AQUA SANA مدل Claryum-3stage 2,633,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اس اس وی SSV مدل UltraJet X500 759,000 تومان قیمت فروش در بازار : ششصد و سی و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سی سی کا CCK مدل الترا فیلتراسیون UF-64U8 997,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کاCCK مدل RO GOLD 2019 2,465,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سید و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی اس اس وی SSV مدل Smart StarLine S1000 2,445,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون چهارصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی ایزی ول EASY WELL مدل ACE02 2,386,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و نود و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا کلر AQUA CLEAR مدل UF8-ORP 745,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سیلوریکس SILVERIX مدل GRAY – SL85 2,739,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و سی و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نیمه صنعتی 500 گالن اولانسی OLANSI مدل 500G -AA 18,820,000 تومان قیمت فروش در بازار : هجده میلیون و هشتصد و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اسپادانا ESPADANA مدل AJ-225R کد 100000417 Spadana Water Dispenser Model AJ-225R 75,000 تومان قیمت فروش در بازار : هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر پلاس SOFT WATER+ PLUS مدل SWP-09 3,363,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و هفتاد و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا AQUA مدل اینلاین 508i 3,586,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و پانصد و هشتاد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب دالتون DOULTON مدل HCP 858,500 تومان قیمت فروش در بازار : هشتصد و سی و نه هزار و پانصد تومان
دستگاه تصفیه آب تک TEC PURE مدل RO-T8-NATURE3400 2,665,000 تومان قیمت مدل ایرانی فروش در بازار : دو میلیون و ششصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب CCK سی سی کا مدل B6 947,000 تومان قیمت فروش در بازار : نهصد و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب SOFT WATER سافت واتر مدل RO6S 2,479,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل AXS-1210HB Xinode AXS-1210HB Water Purifier 2,689,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و چهل و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل Xinode AXC-1205HB 2,740,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اکوا کلر AquaClear RO-102 Water Purifier 2,457,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصت و هفت هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی aquajoy electrical Water purifier 2,859,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و شصت و نه هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy LOTUS Water purifier 2,318,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO1200 Water purifier 3,344,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و ده هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO600 Water purifier 3,268,000 تومان قیمت فروش در بازار شیراز : سه میلیون و پانصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO S151 Water Purifier 2,389,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO-101 Water Purifier 2,433,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی نوا NOVA مدل GRAND 7580 2,826,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی مدل RO-802 2,550,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب 400 گالن سی سی کا CCK کد 1008s 15,823,000 تومان قیمت مدل آمریکایی فروش در بازار : پانزده میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب دلفین مدل Dolphin DO-TS 6 RO ECOFI Water Purifier 2,243,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well Water Purifier ACE 01 2,865,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ایزی ول مدل Easy Well RO 815 Water Purifier 3,234,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و هفتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل easywell RO 116 2,562,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد و دو هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well ROC189 Water Purifier 3,840,000 تومان قیمت فروش در بازار شیراز : سه میلیون و یکصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب خانگی اولانسی OLANSI مدل RO-A930 2,298,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و هشتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easywell RO-700 Water Purifier 2,440,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوا پرو مدل RO6-CASE-N 2,378,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و نهصد و نود و هشت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai HUF-456 Water Purifier 2,230,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کا مدل ms 102 2,489,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و چهل و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نوا NOVA مدل Bluesea 5500 2,537,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون پانصد و چهل و هفت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai RO-251 Water Purifier 2,376,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI WATER PURIFIER SYSTEM HR-800M-ST 3,269,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و سی و نه هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI Water Purifier System HW-UP-100M 3,458,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Excell plus Water Purifier Household 3,778,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و ده هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر مدل msk1574 2,447,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Grand Plus Water Purifier 3,478,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب پیور لاین مدل UP-7000 1,562,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و هفتصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب لونا واتر ۶ مرحله LunaWater RO50GS 2,833,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای ال جی کم مدل LG Chem RO Water Purifier 2,449,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب نیکام مدل Nikom Water Purifier 475,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب میدیا مدل Midea MDV-MRO1644-5 Water Purifier 2,274,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی 8 مرحله ای مینرال قلیایی اکسیژن مدل purifying system 8 steps mineral alkaline o2 2,870,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben RO-100A Water Purifier 2,438,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben 700BEP Water Purifier 395,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل هوشمند S.S.V 6 Filters Smart Water Purifying System 2,756,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب سافت واتر مدل Softwater SW Water Purifier 2,238,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و پنجاه و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی مدل Xiaomi Mi Smart Water Purifier 2,646,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب 10 مرحله ای نانو فیلتراسیون- قلیایی ساز – اکسیژن ساز – ماورابنفش- املاح معدنی- اسمز معکوس – دستگاه تصفیه آب آکوآکلر مدل RO-CNX2018 2,936,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای وتک Vetec 2,344,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای تکومن مدل tecomen UV8353 3,564,000 تومان قیمت فروش در بازار شیراز : سه میلیون و دویست و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل SRO-F901/S901 2,666,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل SuperPro S900 2,936,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل UltraPro X800 2,485,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 10 مرحله ای اولانسی نانوفیلتراسیون ماورابنفش اسمزمعکوس مدل RO-A995 2,668,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای اولانسی OLANSI -قلیایی ساز- اسمزمعکوس مدل RO-A910 2,845,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک – نانوفیلتراسیون- املاح معدنی- اسمزمعکوس مدل RO-T4412 2,858,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس مدل RO-T4219 2,975,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای هوشمند آکوآ اسپرینگ قلیایی ساز- اکسیژن ساز- املاح معدنی -اسمزمعکوس مدل RO-BRAIN-S157 2,747,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی اس اس وی مدل Smart MaxTec S630 2,690,000 تومان قیمت فروش در بازار شیراز : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
تصفیه آب خانگی نانو -تایوانی- 9 مرحله ای ماورابنفش- قلیایی ساز -املاح معدنی سیلور مدل SILVERIX UV 2,442,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی هزار تومان
تصفیه آب خانگی هوشمند 8 مرحله ای قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس آکوآکلر مدل RO-BRAIN-C172 2,870,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و نود و یک هزار تومان

شرکت تصفیه آسا نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز امکان فروش دستگاه با خدمات نصب و ارسال رایگان و گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات را فراهم می آورد

رنج قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در شیراز با خدمات نصب و ارسال رایگان و گارانتی یکساله و قطعات تایوانی بین 6 الی 10 میلیون تومان است

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت تصفیه آسا است.
Call Now Buttonمشاوره خرید(پاسخگویی 24 ساعته)