قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز + نصب و ارسال رایگان

شرکت تصفیه آسا با دارا بودن نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز، امکان خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز با خدمات پس از فروش و نصب و ارسال رایگان را فراهم آورده. ضمن این که بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در شهر تبریز و مناسب آب لوله کشی این شهر طبق بررسی کارشناسان فنی و نظرات مشتریان در شهر تبریز، برند مینروا تایوان Minerva است که توسط نمایندگی انحصاری تصفیه آسا در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در شهر تبریز برای مدل های تایوانی در رنج قیمت 6 میلیون الی 10 میلیون تومان است که دارای گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات نیز هستند.

قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز

نمی‌توانیم این واقعیت را انکار کنیم که منابع آبی ما محدود هستند و این محدودیت با توجه به نرخ رشد جمعیت در جهان، هر سال افزایش پیدا می‌کند. محدودیت منابع آبی، ما را مجبور به استفاده بیشتر از آب‌های زیرزمینی یا سدسازی می‌کند و این آب‌ها به‌راحتی آلوده می‌شوند. به همین دلیل استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی ضروری است.

دستگاه‌های تصفیه آب امروزی با استفاده از چندین مرحله تصفیه، آب زلال و سالم را در اختیار شما قرار می‌دهند. استفاده از این دستگاه‌ها برای بیشتر منازل توصیه می‌شود. تبریز یکی از شهرهای بزرگ و پر جمعیت ایران است که مانند بسیاری از مناطق دیگر در ایران با چالش آب آشامیدنی روبه‌رو است. در ادامه از تصفیه آب در تبریز و کیفیت آب منطقه صحبت و بهترین دستگاه تصفیه آب را معرفی کرده‌ایم.

مهلت استفاده از تخفیفات جشنواره

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تبریز

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز

به‌روزترین روش تصفیه آب خانگی روش اسمز معکوس است که برای حذف املاح مضر در آب شهری بسیار مناسب است. در دستگاه‌های تصفیه جدید با چندین مرحله فیلترینگ آب نه‌تنها املاح و مواد مضر از آب جدا می‌شوند، بلکه عناصر ضروری و اساسی که بدن انسان به آن نیاز دارند نیز در آب حفظ می‌شوند. بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در شهر تبریز مارک مینروا تایوان Minerva است که با بهره گیری از بروزترین تکنولوژی تصفیه آب آشامیدنی در دنیا، ابتدا تمام املاح مضر را حذف و سپس املاح مفید را حفظ مینماید.

شرکت تصفیه آسا دستگاه‌های تصفیه آب اصل تایوانی با کیفیت بالا را در اختیار شما قرار می‌دهند. این دستگاه‌ها از 6 تا 8 مرحله فیلترینگ آب را انجام می‌دهند. این روش تصفیه آب، یک استراتژی کامل برای داشتن آب تمیز و سالم است.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز

دستگاه‌های تصفیه آب مینروا انواع متفاوتی دارند. انتخاب دستگاه مناسب شاید کمی پیچیده به نظر برسد؛ زیرا شما باید با توجه به کیفیت آب مصرفی خود و نیازی که دارید، دستگاه خود را انتخاب کنید. اما جای نگرانی نیست؛ چراکه این امکان برای شما وجود دارد که قبل از خرید با کارشناسان تصفیه آسا صحبت کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. اما قبل از هر چیز، خوب است سیستم دستگاه‌ های تصفیه آب را بهتر بشناسید.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

سیستم اصلی تصفیه آب در تمام دستگاه‌های مینروا، سیستم اسمز معکوس است. اما تفاوت آن‌ها در مراحل فیلترینگ آب است. برخی دستگاه‌ها، فیلترهای بیشتری برای تصفیه بهتر و اضافه کردن ارزش‌افزوده به آب مصرفی دارند. اما ۶ مرحله تصفیه اصلی، در تمام دستگاه‌ها یکسان است.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

تصفیه آب ۸ مرحله ای اکسیژن ساز مینروا

دستگاه تصفیه آب ۸ مرحله‌ای بیشترین مراحل تصفیه را پشتیبانی می‌کند. آخرین مرحله در این دستگاه فیلتر اکسیژن‌ساز است. همان‌طور که از نامش پیدا است، وظیفه اصلی این فیلتر افزایش میزان اکسیژن حل شده در آب آشامیدنی است.

این فیلتر نه‌تنها باکتری‌های مضر آب شهری را از بین می‌برد؛ بلکه سطح اکسیژن آب را نیز افزایش می‌دهد. مصرف آب با اکسیژن بیشتر می‌تواند به سلامت عمومی افراد کمک کند. مصرف این نوع آب آشامیدنی، اکسیژن خون را افزایش می‌دهد و به همین دلیل احساس شادابی بیشتری خواهید کرد، پوست بهتری خواهید داشت و در نهایت سوخت و ساز بدن شما نیز افزایش خواهد یافت.

تصفیه آب ۷ مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا

اگر قید فیلتر اکسیژن‌ساز را بزنید، دستگاه ۷ مرحله‌ای تصفیه آب انتخاب بعدی شما خواهد بود. این دستگاه نیز مواد مضر را از آب جدا می‌کند و آبی سالم و مناسب در اختیار شما قرار می‌دهد. در مرحله هفتم این دستگاه تصفیه آب، با استفاده از فیلتر یونیزه قلیایی PH آب را افزایش پیدا می‌کند. آب قلیایی مزایای زیادی برای بدن دارد. این آب با داشتن خاصیت آنتی‌اکسیدانی می‌تواند به‌عنوان یک ضدسرطان قوی عمل کند.

تصفیه آب ۶ مرحله ای معدنی ساز مینروا

برای خرید دستگاه تصفیه آب در تبریز لازم است از قبل نیاز خود را بررسی کنید. هرچند کامل‌ترین دستگاه تصفیه آب دستگاه ۸ مرحله‌ای است، اما ممکن است شما نخواهید هزینه بیشتری بابت آب قلیایی یا آب با اکسیژن بیشتر بپردازید.

بنابراین پیشنهاد ما خرید دستگاه تصفیه ۶ مرحله‌ای معدنی ساز مینروا است. این دستگاه با ۶ مرحله تصفیه آب مواد شیمیایی مضر، املاح، شن و ماسه، کلر و باکتری‌های مضر در آب را از بین می‌برد و تنها مواد ضروری در آب را حفظ می‌کند.

تصفیه آب ۸ مرحله ای لامپ یو وی مینروا (مناسب آب چاه)

آب چاه به هیچ عنوان تصفیه نشده است و به همین دلیل، تفاوت زیادی با آب شهری دارد. آب شهری در مراحل تصفیه، انگل‌زدایی و باکتری‌زدایی شده است. برای آنکه بتوانیم آب چاه را به آب قابل آشامیدن و سالم تبدیل کنیم، نیاز به چیزی بیش از مراحل فیلترینگ عمومی داریم.

در دستگاه تصفیه آب ۸ مرحله‌ای لامپ یو وی، فیلتری وجود دارد که با کمک اشعه ماورای بنفش یا همان UV آب را به طور کامل انگل‌زدایی می‌کند. با استفاده از این دستگاه می‌توانید با خیال راحت از آب چاه به‌عنوان آب آشامیدنی استفاده کنید.

کیفیت آب لوله کشی در شهر تبریز

سنجش کیفیت آب آشامیدنی با استفاده از سنجه‌های آزمایشگاهی و بررسی فاکتورهای سلامت آب انجام می‌شود. این سنجش باید به طور دائم توسط ناظران انجام و گزارش شود. اما گاهی سلامت آب با توجه به استانداردهای موجود به معنی مزه و بوی مطبوع آب نیست.

به گزارش آژانس خبری نصر آذربایجان، در آذر 1402 مسئولان آب آشامیدنی شهر تبریز را سالم و قابل آشامیدن عنوان کرده‌اند. اما مردم به‌خصوص در فصل گرما از بو و طعم آب شکایت دارند. به گفته مسئولان آب آلودگی باکتریایی ندارد؛ اما رویش جلبک در فصل گرما باعث ایجاد بوی نامطبوع در آب شده است.

به هر حال و با توجه به کیفیت آب، کارشناسان توصیه می‌کنند آب را قبل از آشامیدن بجوشانید. البته استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز می‌تواند خیال همه را از بابت کیفیت آب راحت کند. دستگاه‌های تصفیه نه‌تنها آلودگی‌های مختلف را از بین می‌برند، بلکه بو و طعم آب را نیز بهبود می‌دهند.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد، خرید دستگاه تصفیه آب اصل است. با خرید از شرکت‌ها و نمایندگی دستگاه تصفیه آب مینروا می‌توانید اجناس خود را با ضمانت و خدمات پس از فروش کامل تهیه کنید. بنابراین می‌توانید از کیفیت دستگاه‌های تصفیه مطمئن باشید.

همچنین این نمایندگی دستگاه تصفیه آب در تبریز، خیال شما را بابت ارسال و نصب دستگاه و تست راحت خواهد کرد. برای دریافت مشاوره و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا، با کارشناسان شرکت در تماس باشید و سؤالات خود را با ما در میان بگذارید.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز

نصب و ارسال رایگان

دستگاه‌های تصفیه آب نسبتاً سنگین هستند. بنابراین جابه‌جا کردن و نصب آنها برای بسیاری دشوار است. برای راحتی مشتریان، نصب و ارسال دستگاه‌های تصفیه آب مینروا در تبریز رایگان است. بعد از خرید دستگاه نیز، تکنسین‌ها با شما تماس و زمانی را برای ارسال و نصب در نظر خواهند گرفت. بعد از آن، همه چیز را به متخصص‌های ما بسپارید.

تمام محله های تبریز از جمله قراملک، امیر خیز، آرامیان، خیابان، بیلانکوه، ولیعصر، کوی ولی عصر، بارنج، زعفرانیه، منظریه، کوچه باغ، رشدیه، ال گولی، پرواز، فرهنگیان، زمزم، گلکار، پل سنگی، بارون آواک، مقصودیه، گجیل، دوه چی، حکم آباد و دیگر محله های تبریز خدمات نصب و ارسال شرکت تصفیه آسا رایگان است.

اطلاع رسانی زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب

اصلی‌ترین قطعات دستگاه‌های تصفیه آب، فیلترها هستند. فیلترهای استفاده شده در دستگاه‌ها دائمی نیستند و با توجه میزان و نحوه به استفاده شما، هر کدام عمری بین 4 ماه تا دو سال دارند. اگر فیلترها در زمان مشخص تعویض نشوند، دستگاه دیگر کارکرد خود را نخواهد داشت.

البته با خرید از شرکت تصفیه آسا ، مشکلی بابت این موضوع نخواهید داشت و زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی توسط کارشناسان فنی سرویس دوره ای دستگاه شما انجام میشود. شرکت تصفیه آسا ، برای تعویض فیلتر تصفیه آب در زمان مشخص با شما تماس خواهد گرفت. اگر بخواهید، تعویض فیلترها نیز در کمترین زمان ممکن توسط تکنسین‌ها انجام خواهد شد. فیلترهای استفاده شده، فیلترهای اصل خواهند بود و در نتیجه بالاترین کیفیت را خواهند داشت.

گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات

از دیگر امکانات مهم خرید از نمایندگی معتبر، استفاده از ضمانت بدون قید و شرط است. تمام قطعات دستگاه‌های تصفیه آب ضمانت بدون قید و شرط 12 ماهه دارند. در طول این مدت، اگر ایرادی در قطعات سیستم پیش بیاید، با استفاده از گارانتی طلایی مینروا می‌توانید آن را برطرف کنید.

پرداخت پس از نصب و تست سختی آب آشامیدنی

شرکت تصفیه آسا برای انتخاب مشتریان احترام زیادی قائل است. به همین دلیل، این امکان برای همگان وجود دارد که هزینه خرید دستگاه‌های تصفیه را بعد از نصب و تست سختی آب پرداخت کنند. با چنین امکانی دیگر نیاز نیست نگران کارآمدی دستگاه باشید. می‌توانید آن را تست کنید و مطمئن شوید.

سرویس دوره ای دستگاه تصفیه آب

هر وسیله‌ای که در خانه استفاده می‌کنید به سرویس دوره‌ای نیاز دارد. دستگاه تصفیه آب نیز از این موضوع مستثنی نیست. حتی سرویس دوره‌ای برای این وسیله مهم‌تر هم است؛ چراکه تصفیه آب مستقیما با سلامت اعضای خانواده در ارتباط است.

اگر دستگاه تصفیه آب به‌درستی کار نکند نه‌تنها آب را سالم‌تر نمی‌کند، بلکه حتی ممکن است تأثیر منفی بر کیفیت آب داشته باشد. از این رو، نگه‌داری از دستگاه و انجام سرویس‌های دوره‌ای مهم است. برای انجام سرویس‌های دوره‌ای می‌توانید از تکنسین‌های شرکت تصفیه آسا کمک بخواهید.

انواع فیلتر تصفیه آب خانگی

حتما تا به اینجا متوجه شده‌اید که دستگاه‌های تصفیه آب از چندین فیلتر تصفیه آب مجزا تشکیل شده‌اند که هر کدام وظیفه خاصی بر عهده دارند. با شناخت این فیلترها و تفاوت‌هایشان، انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز برای شما راحت‌تر خواهد شد. تصفیه آسا همچنین دارای نمایندگی دستگاه تصفیه آب در همدان نیز میباشد. ضمن این که بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان و تبریز برند مینروا بوده و به علت دارا بودن فیلترهای درجه یک گیاهی مناسب آب شهری در سراسر ایران است.

فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن

دستگاه‌های تصفیه آب اسمز معکوس سه مرحله ابتدایی تصفیه دارند که شامل سه فیلتر پیش تصفیه می‌شوند. وجود این سه فیلتر در تصفیه آب و افزایش طول عمر فیلتر چهارم بسیار حیاتی است. اولین فیلتر در این سیستم، فیلتر پلی پروپیلن است. این فیلتر قادر است املاح درشت‌تر، زنگ فلز لوله‌های آب و شن و ماسه را از آب جدا کند.

فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو فعال

فیلترهای کربن اکتیو از مهم‌ترین فیلترها در دستگاه‌های تصفیه آب خانگی هستند. فیلتر مرحله دوم، یکی از انواع فیلتر کربن اکتیو است. این فیلترها از جنس فیلترهای کربنی گیاهی ساخته می‌شوند تا برای بدن انسان مضر نباشند. فیلتر این مرحله، املاح کوچک‌تر و کلر آب را از آن جدا می‌کند.

فیلتر مرحله سوم کربن بلاک

فیلتر سوم، آخرین فیلتر قبل از فیلتر اسمز معکوس است. این فیلتر از آنجایی اهمیت دارد که از فیلتر ممبران حفاظت می‌کند. جنس این فیلتر نیز کربن اکتیو با تراکم بالا است. فیلتر سوم در بهبود بو و طعم آب، تأثیر زیادی دارد.

فیلتر مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس

اصلی‌ترین فیلتر در دستگاه‌های تصفیه اسمز معکوس، فیلتر چهارم است. فیلتر چهارم که با نام ممبران شناخته می‌شود، با استفاده از تکنولوژی اسمز معکوس آب را به طور کامل تصفیه می‌کند. این فیلتر از چندین غشا نیمه تراوا تشکیل شده است که تنها آب خالص از این غشا عبور می‌کند و مواد شیمیایی و املاح نمی‌توانند از فیلتر عبور کنند.

فیلتر مرحله پنجم پست کربن خطی

پنجمین فیلتر در سیستم تصفیه آب، فیلتر پست کربن است که بعد از ممبران قرار می‌گیرد. اگر آب به واسطه ماندن داخل سیستم بوی نامطبوعی گرفته باشد، وظیفه فیلتر پنجم است که این بو و هر املاح یا عنصر مضری که در آب باقی مانده است را از بین ببرد.

فیلتر مرحله ششم مینرال معدنی ساز

تمام املاح موجود در آب برای بدن مضر نیستند. برخی از عناصر مانند منگنز، کلسیم و پتاسیم موجود در آب برای بدن ضروری هستند. تا مرحله پنجم تصفیه، تمام مواد مضر از آب تفکیک شده است. اما فیلتر ششم، وظیفه دارد تا مطمئن شود عناصر ضروری در آب حفظ شده‌اند؛ چراکه مصرف این مواد برای سلامت ما بسیار مهم است و این فیلتر مواد مفید را به آب برمی‌گرداند.

فیلتر مرحله هفتم یونیزه قلیایی آلکالاین

دستگاه‌های تصفیه 6 مرحله‌ای، فیلتر هفتم و هشتم را ندارند؛ بنابراین قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز برای دستگاه‌های 7 و 8 مرحله‌ای بیشتر است. البته این هزینه بیشتر می‌تواند بر سلامت ما اثرگذار باشد. فیلتر هفتم با افزایش PH آب و قلیایی شدن آب، خاصیت آنتی‌اکسیدانی و ضد سرطانی به آب اضافه کند.

فیلتر مرحله هشتم آنتی باکتریال اکسیژن ساز

هشتمین و آخرین مرحله تصفیه آب دستگاه‌های هشت مرحله‌ای شامل فیلتر اکسیژن‌ساز می‌شود. این فیلتر سطح اکسیژن محلول در آب را بیشتر می‌کند. این موضوع می‌تواند به بهبود سلامت، شادابی، انرژی و سوخت و ساز بیشتر در بدن ما کمک کند. قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در مشهد و تبریز برای برند مینروا یکسان بوده و مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز که دارای فیلتر آنتی باکتریال است پرفروش ترین دستگاه در ایران میباشد.

فیلتر لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش

فیلتر یووی برای انگل و باکتری‌زدایی در آب چاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر منبع آب مصرفی شما آب چاه است، استفاده از این فیلتر برای از بین بردن انواع انگل در آب ضروری است. این فیلتر با تابش اشعه فرابنفش، آب را به طور کامل پاک‌سازی می‌کند.

لیست قیمت فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز ( آخرین آپدیت 30 اردیبهشت ماه 1403 )

لیست قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار و مرکز فروش تصفیه آب خانگی در شهر تبریز را میتوانید طبق بودجه مد نظر خود در زیر مشاهده نمایید. این لیست طبق پرفروش ترین مدل ها و قیمت ها بر اساس ارزش خرید و کیفیت هر دستگاهی که برای آب شهری تبریز مناسب و استاندارد بوده به ترتیب تهیه شده است.

دستگاه های عرضه شده در لیست قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز، به ترتیب دستگاه هایی قرار گرفته که برای آب لوله کشی تبریز مناسب و توانایی کاهش سختی آب و حذف آلاینده های آلوده را به خوبی داشته باشد.

لیست قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز در تاریخ 30 اردیبهشت ماه 1403 ( Sunday – 2024 19 May ) بروز رسانی شده است :

نام برند / مدل و تعداد مراحل فیلتراسیون قیمت روز در بازار تبریز
تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا اصل تایوان ( پرفروش ترین مدل برای تبریز ) Minerva 8 Stages RO Original Taiwanese Water Treatment Household Purchase Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,490,000 تومان
تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا تایوانی اصل Minerva 7 Stages RO Alkaline Ionization Original Taiwanese Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,240,000 تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا تایوانی اورجینال Minerva 6 Stages RO Original Taiwanese Mineral Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 6,990,000 تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا ( مناسب آب چاه خانگی اصفهان ) اورجینال تایوان Minerva 8 Stages RO Ultra-Violet Water Treatment Household Original Taiwan Sales Pice قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,990,000 تومان
قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی cck مدل ro8_orp C.C.K. 8 Stages Reverse Osmosis Water Purifier 4,490,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و چهارصد و نود هزار تومان
سی سی کا 7 مرحله ای cck C.C.K. Seven Stages Water Purifier Household 4,240,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و دویست و چهل هزار تومان
سی سی کا اورجینال 6 مرحله ای معدنی ساز cck C.C.K. Six Stages Water Purifier Household 4,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و یکصد و نود هزار تومان
سافت واتر 8 مرحله ای soft water مدل RO8_OX Soft Water Eight Stages Water Purifier Household Model Number RO8_OX 4,740,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و هفتصد و چهل هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای soft water مدل ro7_orp Soft Water Seven Stages Water Treatment Household Model Number RO7_ORP 2,245,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 مرحله ای soft water مدل SW Soft Water Six Stages Water Purifier Household Model Number SW 2,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل RO-C160 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
آکوآ اسپرینگAqua Spring مدل UF-SF4000 2,513,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و نود و پنج هزار تومان
آکوآکلیر Aqua Clear مدل NEWDESIGN 2020 – AQN9 5,822,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و چهارده هزار تومان
اولانسی Olansi مدل RO-A930 2,470,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی و یک هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل AQ-UF940 1,137,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و یکصد و سی و هفت هزار تومان
سی سی کا CCK مدل RO GOLD 2019 2,448,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پنجاه و نه هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X60 800,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفصد و نود و سه هزار تومان
سافت واتر SOFT WATER مدل 05 MINERAL 478,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهارصد و هشتاد و نه هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X530 789,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و نه هزار تومان
آکوآ کلر AQUA CLEAR مدل AQ-UF850 1,125,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و صد و بیست و پنج هزار تومان
آکوا پرو قلیایی یووی aqua pro مدل RO8_UV_ORP_S 3,739,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و سی و نه هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر اسمز معکوس قلیایی انرژی زا CCK_RO+ORP+ENERGY 3,250,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای قلیایی SOFT WATER_RO_ORP 2,759,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و پنجاه و نه هزار تومان
سافت واتر 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV 3,439,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و پهارصد و سی و نه هزار تومان
آکوا پرو مدل 7 فیلتر قلیایی AQUA-ORP7-S 3,285,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و هشتاد و پنج هزار تومان
آکوا AQUA مدل 10 مرحله قلیایی آنتی باکتریال pomp up-10 stage 3,355,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و شصت و پنج هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV CCK 3,335,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و سی و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 فیلتر اسمز معکوس مدل SOFT WATER_RO_97B5 2,882,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و دو هزار تومان
آکوا پرو RO اسمز معکوس AQUA PRO_67S1_RO 3,479,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و چهارصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه پرفکت واتر 6 مرحله ای Perfect Water 3,263,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و شصد و سه هزار تومان
تصفیه آب آرتک پیور مدل RO7 ARTEC PURE 2,675,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
آب تصفیه کن آرتک پیور مدل Artec RO6 2,569,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و شصت و نه هزار تومان
تصفیه آب پیور لاین Pure Line UP-7000 2,295,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و نه هزار تومان
دستگاه التراتک Ultra Tec 2,508,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هشت هزار تومان
سیستم سافت واتر مدل JW-P6S SOFT WATER 2,572,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و دوازده هزار تومان
سیستم میدیا مدل MIDEA MRO1644-5 5,121,000 تومان قیمت فروش در بازار : پنج میلیون و چهارصد و هفتاد و هشت هزار تومان
آب شیرین کن واترتک مدل WS560S-Lux WATER TECH 3,393,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و نود و سه هزار تومان
دستگاه 6 مرحله ای آکواول 3,777,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و هفتاد و هفت هزار تومان
دستگاه رونپ شش مرحله ای 3,730,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب هیل‌ تول مدل ژوپیتر hill toll zhopiter 2,879,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی SSV اس اس وی مدل Smart MaxSpring S810 2,385,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اولانسی OLANSI مدل RO – FT2800 2,216,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب AQUA CLEAR آکوا کلیر مدل Ac-800 2,385,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب هیوندای HYUNDAI مدل HUF-456 2,450,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و نود هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب کامتک COMTECH مدل ECO-6S 2,456,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکواجوی مدل LEGEND Aquajoy Water Purifier 3,243,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا من AQUA MAN مدل RO-F7 2,691,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب ارگانیک ORGANIC مدل RO_W610 2,631,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و یک هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا لاین AQUA LINE مدل RO-LINE800 2,449,000 تومان قیمت فروش در بازار تبریز : دو میلیون و هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب معصومی مدل رویال MASOUMI ROYAL 2,337,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوآ اسپرینگ AQUA SPRING مدل RO-AF2200 2,627,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوواسانا AQUA SANA مدل Claryum-3stage 2,578,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اس اس وی SSV مدل UltraJet X500 779,000 تومان قیمت فروش در بازار : ششصد و سی و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سی سی کا CCK مدل الترا فیلتراسیون UF-64U8 987,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کاCCK مدل RO GOLD 2019 2,465,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سید و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی اس اس وی SSV مدل Smart StarLine S1000 2,429,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون چهارصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی ایزی ول EASY WELL مدل ACE02 2,386,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و نود و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا کلر AQUA CLEAR مدل UF8-ORP 714,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سیلوریکس SILVERIX مدل GRAY – SL85 2,749,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و سی و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نیمه صنعتی 500 گالن اولانسی OLANSI مدل 500G -AA 18,820,000 تومان قیمت فروش در بازار : هجده میلیون و هشتصد و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اسپادانا ESPADANA مدل AJ-225R کد 100000417 Spadana Water Dispenser Model AJ-225R 75,000 تومان قیمت فروش در بازار : هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر پلاس SOFT WATER+ PLUS مدل SWP-09 3,373,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و هفتاد و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا AQUA مدل اینلاین 508i 3,586,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و پانصد و هشتاد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب دالتون DOULTON مدل HCP 858,500 تومان قیمت فروش در بازار : هشتصد و سی و نه هزار و پانصد تومان
دستگاه تصفیه آب تک TEC PURE مدل RO-T8-NATURE3400 2,665,000 تومان قیمت مدل ایرانی فروش در بازار : دو میلیون و ششصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب CCK سی سی کا مدل B6 997,000 تومان قیمت فروش در بازار : نهصد و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب SOFT WATER سافت واتر مدل RO6S 2,479,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل AXS-1210HB Xinode AXS-1210HB Water Purifier 2,538,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و چهل و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل Xinode AXC-1205HB 2,750,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اکوا کلر AquaClear RO-102 Water Purifier 2,457,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصت و هفت هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی aquajoy electrical Water purifier 2,865,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و شصت و نه هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy LOTUS Water purifier 2,318,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO1200 Water purifier 3,374,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و ده هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO600 Water purifier 3,237,000 تومان قیمت فروش در بازار تبریز : سه میلیون و پانصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO S151 Water Purifier 2,389,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO-101 Water Purifier 2,433,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی نوا NOVA مدل GRAND 7580 2,816,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی مدل RO-802 2,450,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب 400 گالن سی سی کا CCK کد 1008s 15,833,000 تومان قیمت مدل آمریکایی فروش در بازار : پانزده میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب دلفین مدل Dolphin DO-TS 6 RO ECOFI Water Purifier 2,283,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well Water Purifier ACE 01 2,865,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ایزی ول مدل Easy Well RO 815 Water Purifier 3,224,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و هفتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل easywell RO 116 2,572,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد و دو هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well ROC189 Water Purifier 3,840,000 تومان قیمت فروش در بازار تبریز : سه میلیون و یکصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب خانگی اولانسی OLANSI مدل RO-A930 2,278,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و هشتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easywell RO-700 Water Purifier 2,460,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوا پرو مدل RO6-CASE-N 2,388,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و نهصد و نود و هشت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai HUF-456 Water Purifier 2,120,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کا مدل ms 102 2,499,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و چهل و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نوا NOVA مدل Bluesea 5500 2,539,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون پانصد و چهل و هفت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai RO-251 Water Purifier 2,376,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI WATER PURIFIER SYSTEM HR-800M-ST 3,269,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و سی و نه هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI Water Purifier System HW-UP-100M 3,428,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Excell plus Water Purifier Household 3,738,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و ده هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر مدل msk1574 2,477,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Grand Plus Water Purifier 3,478,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب پیور لاین مدل UP-7000 1,552,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و هفتصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب لونا واتر ۶ مرحله LunaWater RO50GS 2,722,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای ال جی کم مدل LG Chem RO Water Purifier 2,449,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب نیکام مدل Nikom Water Purifier 475,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب میدیا مدل Midea MDV-MRO1644-5 Water Purifier 2,254,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی 8 مرحله ای مینرال قلیایی اکسیژن مدل purifying system 8 steps mineral alkaline o2 2,830,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben RO-100A Water Purifier 2,428,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben 700BEP Water Purifier 345,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل هوشمند S.S.V 6 Filters Smart Water Purifying System 2,759,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب سافت واتر مدل Softwater SW Water Purifier 2,238,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و پنجاه و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی مدل Xiaomi Mi Smart Water Purifier 2,666,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب 10 مرحله ای نانو فیلتراسیون- قلیایی ساز – اکسیژن ساز – ماورابنفش- املاح معدنی- اسمز معکوس – دستگاه تصفیه آب آکوآکلر مدل RO-CNX2018 2,936,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای وتک Vetec 2,334,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای تکومن مدل tecomen UV8353 3,564,000 تومان قیمت فروش در بازار تبریز : سه میلیون و دویست و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل SRO-F901/S901 2,636,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل SuperPro S900 2,825,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل UltraPro X800 2,485,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 10 مرحله ای اولانسی نانوفیلتراسیون ماورابنفش اسمزمعکوس مدل RO-A995 2,648,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای اولانسی OLANSI -قلیایی ساز- اسمزمعکوس مدل RO-A910 2,835,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک – نانوفیلتراسیون- املاح معدنی- اسمزمعکوس مدل RO-T4412 2,858,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس مدل RO-T4219 2,965,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای هوشمند آکوآ اسپرینگ قلیایی ساز- اکسیژن ساز- املاح معدنی -اسمزمعکوس مدل RO-BRAIN-S157 2,767,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی اس اس وی مدل Smart MaxTec S630 2,620,000 تومان قیمت فروش در بازار تبریز : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
تصفیه آب خانگی نانو -تایوانی- 9 مرحله ای ماورابنفش- قلیایی ساز -املاح معدنی سیلور مدل SILVERIX UV 2,452,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی هزار تومان
تصفیه آب خانگی هوشمند 8 مرحله ای قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس آکوآکلر مدل RO-BRAIN-C172 2,780,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و نود و یک هزار تومان

شرکت تصفیه آسا دارای نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در تبریز است و خدمات پس از فروش دستگاه های تصفیه آسا برای تبریز با نصب و ارسال رایگان همراه است

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در شهر تبریز برای مدل های تایوانی مینروا در رنج 6 الی 10 میلیون تومان است که به همراه گارانتی طلایی و نصب و ارسال رایگان عرضه میشود

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت تصفیه آسا است.
Call Now Buttonمشاوره خرید(پاسخگویی 24 ساعته)