قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در ایلام + نصب و ارسال رایگان

آب آشامیدنی آلوده میتواند موجب بیماری های بسیار و کاهش سطح ایمنی بدن انسان شود و آب لوله کشی شهر ایلام نیز از این قاعده مستثنی نبوده و سرشار از نیترات و نیتریت و آهک است که باعث شده سختی تی دی اس tds آب ایلام در تمام مناطق این شهر خارج از محدوده استاندارد و بالای 100 باشد. به همین جهت خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل آمریکایی ایرانی چینی کره ای یک ضرورت برای حفظ سلامت بدن انسان در شهر ایلام محسوب میشود و شرکت تصفیه آب تصفیه آسا برای این منظور اقدام به فراهم آوردن نمایندگی رسمی انحصاری برای دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل مینروا Minerva نموده است.

در ایلام بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی، آب تصفیه کن مینروا مدل هشت مرحله ای است که سازگاری بسیار خوبی با آب لوله کشی شهر ایلام دارد ضمن این که برای اطلاع از مشخصات فنی، دیدن تصاویر و انواع قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل آمریکایی میتوانید با کارشناسان تصفیه آسا در جهت دریافت مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب مناسب آب لوله کشی ایلام ارتباط برقرار نمایید.

قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در ایلام

مهلت استفاده از تخفیفات جشنواره

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی ایلام

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایلام

آب لوله کشی شهری ایلام با دارا بودن نیترات و نیتریت زیاد و آرسنیک بالا میتواند موجب آلودگی و باعث بیماری برای بدن انسان شود، به همین جهت استفاده از بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی میتواند گزینه مناسبی برای حذف این املاح مضر از آب ایلام باشد. از بین برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی در که شهر ایلام عرضه و به فروش میرسند، دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل مینروا Minerva original Taiwanese water purifier بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی با قطعات اصل تایوان است که با آب لوله کشی شهر ایلام سازگاری بسیار بی نظیری داشته و کیفیت آب خروجی آب شیرین کن خانگی مینروا طبق استاندارد جهانی بهداشت و گواهی بین المللی کیفیت آب آشامیدنی است.

تصفیه آب مینروا بهترین مارک تصفیه آب خانگی در ایران و ایلام Ilam است که از ممبران فیلمتک سیزده لایه ریزبافت آمریکایی Filmtec برای حذف املاح مضر آب شهری ایلام استفاده نموده و مولکول آب را از املاح مضر موجود در آن جدا سازی میکند. حتی در هر لیست قیمت دستگاه تصفیه آب آمریکایی، مارک مینروا صدر جدول قرار گرفته و بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی آمریکایی تحت لیسانس محسوب میگردد.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایلام

یکی از املاح مضر بسیار مهمی که از آب شهری ایلام توسط بهترین برند تصفیه آب خانگی حذف کامل میشود نیترات است که وجود آن در آب آشامیدنی باعث کاهش سطح اکسیژن خون در بدن انسان میشود و در برخی موارد در بزرگسالان یا نوزادان میتواند باعث مرگ و میر شود. اما مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا که بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران میباشد علاوه بر حذف نیترات و نیتریت Nitrate and Nitrite به افزایش سطح اکسیژن و حفظ و نگهداری هیدراته بدن انسان میپردازد.

قیمت بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا که مدل 8 مرحله ای اکسیژن ساز است بین 7 الی 8 میلیون تومان در تیر ماه 1403 قرار گرفته که به همراه خدمات نصب و ارسال رایگان و گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات با بهره گیری از تکنسین های فنی مجرب در شهر ایلام است.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در ایلام

در شهر ایلام انواع آب تصفیه کن خانگی با برندهای معروف و متفرقه توسط مراکز فروش تصفیه آب و نمایندگی ها به فروش میرسند. با این وجود هر دستگاه تصفیه کننده آب نمیتواند با هر سیستمی آب آشامیدنی را به خوبی تصفیه نماید. برای مثال انواع دستگاه تصفیه آب الترافیلتراسیون یو اف uf که بدون پمپ و مخزن به تصفیه آب آشامیدنی ایلام میپردازند امکان حذف کامل املاح مضر را ندارند و تنها املاح درشت همچون شن و ماسه و گل و لای را حذف مینمایند و توانایی کاهش سختی آب آشامیدنی و تبدیل آب ایلام به آبی سالم و عاری از هر گونه مواد آلوده که برای سلامت بدن انسان مناسب باشد را ندارند.

به همین جهت برای خرید دستگاه تصفیه آب مناسب منزل میبایست از بهترین آب تصفیه کن خانگی استفاده نماییم تا بتوانیم تی دی اس و سختی آب ایلام را به خوبی تا زیر 100 که استاندارد سلامت بدن انسان است کاهش دهیم. چهار مدل از انواع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل که در لیست قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی آمریکایی تایوانی اصل ایرانی چینی کره ای در صدر جدول برای آب لوله کشی ایلام قرار میگیرند را به همراه مشخصات فنی و قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در زیر شرح میدهیم تا بر اساس کاربرد و عملکرد هر یک، مناسب ترین گزینه را برای منزل و آپارتمان خود انتخاب و خرید نمایید.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در ایلام

تصفیه آب 8 مرحله ای آنتی باکتریال اکسیژن ساز مینروا

همانطور که اشاره کردیم بهترین برند تصفیه آب تایوانی اصل در بازار ایران و ایلام، مارک مینروا تایوان است و پرفروش ترین دستگاه تصفیه آب در میان چهار مدل اصلی مینروا، مدل هشت مرحله ای آنتی باکتریال اکسیژن ساز Minerva Ro8_O2Plus است که یک دستگاه تصفیه آب ro خانگی محسوب شده و جدیدترین تکنولوژی تصفیه آب آشامیدنی در دنیا میباشد. از اجزای تشکیل دهنده دستگاه 8 مرحله ای مینروا میتوان به پمپ قدرتمند و بیصدا، مخزن ذخیره تحت فشار فود گرید Food Grade و شیر برداشت درجه یک برای استفاده از آب آشامیدنی روی سینک ظرفشویی اشاره نمود و پک نصبی دستگاه در کارتن نیز کامل بوده و برای نصب شیلنگ های تصفیه آب نیاز به خرید هیچ قطعه اضافه ای نخواهد بود.

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه آسا در رنج 7 الی 12 میلیون تومان است و قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا نیز در تیر ماه 1403 برای سراسر ایران و شهر ایلام که توسط نمایندگی رسمی تصفیه آب به فروش میرسد 7.490.000 تومان است. همچنین قیمت فیلتر تصفیه آب تایوانی مینروا کاملا مقرون به صرفه بوده و در زمان تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای 7 مرحله ای یا 8 مرحله ای خود هزینه زیادی به شما برای نگهداری دستگاه تصفیه آب تحمیل نخواهد شد. عملکرد هر یک از قیمت پک کامل فیلتر تصفیه آب خانگی مینروا در مدل 8 مرحله ای به شرح زیر است :

فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن pp : حتما اطلاع دارید که مینروا در تصفیه آب اصفهان، تصفیه آب تبریز، تصفیه آب همدان، تصفیه آب گرگان و سراسر ایران دارای نمایندگی رسمی بوده و بهترین دستگاه تصفیه آب در ایران میباشد که از فیلتر پلی پروپیلن پنج میکرون 5 میکرون برای حذف املاح درشت بهره گیری مینماید. این فیلتر در واقع یک فیلتر الیافی در سایز 10 اینچ میباشد که این امکان را به شما میدهد تا از سنگ کلیه ناشی از آب آلوده در ایلام جلوگیری نموده و شن و ماسه و گل و لای و همچنین زنگ لوله که باعث کاهش پی اچ آب و اسیدی شدن آن میشود را حذف کامل نمایید. در لیوان چای خود بعد از جوشاندن آب مشاهده میکنید که آهک و رسوبات ته نشین میگردند که با عبور از این فیلتر این مشکل مرتفع خواهد شد. زمان تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای برای مرحله اول، هر چهار الی شش ماه بوده که به همراه مراحل دوم و سوم با هم عوض میگردند.

فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو گرانول gac udf : فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو گرانول در بهترین مارک آب تصفیه کن مینروا از کربن دانه ای یا کربن فعال تشکیل شده که میتواند کلر در آب آشامیدنی ایلام را به خوبی جذب نموده و مواد ضد عفونی کننده آب شهری ایلام را حـذف کامل مینماید. حذف کلر از آب ایلام باعث میشود که ریزش مو و خشکی پوست برای شما رخ ندهد. کربن فعال با جذب مولکول کلر میتوان به مدت 4 الی 6 ماه مواد کلرزنی شده در آب لوله کشی شهری ایلام را تصفیه کند و پس از آن زمان تعویض فیلتر تصفیه آب در مرحله دوم فرا میرسد.

فیلتر مرحله سوم کربن بلاک cto : فیلتر مرحله سوم یا شماره 3 بهترین مدل تصفیه آب خانگی مینروا، در واقع تکمیل کننده وظیفه مرحله دوم بوده و از کربن فشرده همانند مغز مداد بهره گیری مینماید. این فیلتر مواد جانبی کلر از آب آشامیدنی ایلام را به خوبی تصفیه میکند و همچنین محافظ فیلتر ممبران مرحله چهارم که قلب اصلی دستگاه تصفیه آب نیز هست که از عبور املاح درشت همچون شن و ماسه و کلر و کلرامین و ورود این مواد مضر به محفظه ممبران جلوگیری مینماید. عمر مفید فیلتر سوم نیز در شهر ایلام بین چهار الی شش ماه است و پس از آن به همراه مراحل اول و دوم میبایست تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی انجام گردد.

فیلتر مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس : فیلتر ممبران اسمز معکوس که در بهترین مارک آب تصفیه کن خانگی مینروا استفاده میشود مارک فیلمتک Filmtec آمریکایی است که بهترین فیلتر تصفیه آب در دنیا برای حذف املاح بسیار ریز کوچکتر از 0,0001 میکرون استفاده میشود. این املاح مضر عبارت اند از نیترات و نیتریت، آلومینیوم و آرسنیک و آهک و دیگر مواد محلولی که با چشم دیده نمیشوند اما هر یک میتوانند باعث کاهش سطح ایمنی سلامت بدن انسان با مصرف آب آشامیدنی در ایلام شوند. تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب هر دو الی سه سال در صورتی که سختی آب بالای 100 باشد انجام میشود زیرا وظیفه اصلی ممبران کاهش سختی آب آشامیدنی طبق استاندارد جهانی بهداشت و نگهداری تی دی اس آب مصرفی روزانه بین 30 الی 90 ppm است.

تصفیه آب 8 مرحله ای آنتی باکتریال اکسیژن ساز مینروا

فیلتر مرحله پنجم پست کربن خطی Post Carbon : فیلتر آب شیرین کن خانگی مرحله پنجم شماره 5 بهترین اب تصفیه خانگی مینروا با بهره گیری از کربن خطی، بو طعم و رنگ آب آشامیدنی تصفیه شده در ایلام را شیرین مینماید. این فیلتر در تصفیه آب یزد، تصفیه آب بوشهر، تصفیه آب اراک، تصفیه آب بندر عباس، تصفیه آب شیراز و همچنین برای آب شهری ایلام بسیار کاربردی است زیرا طعم آب لوله کشی شهری به تلخی میزند و فیلتر شماره 5 این مسئله را به خوبی مدیریت خواهد کرد. تعویض فیلتر 5 و 6 تصفیه آب هر یکسال انجام میگردد.

فیلتر مرحله ششم مینرال Mineral : برای جلوگیری از کاهش بیش از اندازه سختی آب آشامیدنی تصفیه شده در ایلام از فیلتر مینرال معدنی ساز شماره 6 استفاده میشود که با بهره گیری از سنگ های دولومیت میتواند کربنات مفید، کلسیم، منیزیم و دیگر املاح معدنی مورد نیاز بدن انسان را در آب تصفیه شده حفظ نماید تا آب تصفیه شده کاملا برای سلامت بدن انسان مفید باشد و از شایعات سرطان زا بودن دستگاه تصفیه آب جلوگیری کامل نماید. همانطور که اشاره کردیم تعویض فیلتر 5 و 6 تصفیه آب خانگی با هم و هر 1 سال بسته به میزان مصرف یک خانواده سرویس و انجام میشود.

فیلتر مرحله هفتم آلکالاین Alkaline : با توجه به میزان زنگ لوله در آب آشامیدنی ایلام، سطح پی اچ ph آب ایلام اکثرا در حالت اسیدی و زیر عدد 7 قرار میگیرد که باعث رفلاکس معده و مشکلات معدوی میشود و دیگر بیماری هایی نظیر زخم معده را نیز موجب میگردند. بهره گیری از فیلتر آلکالاین یونیزه قلیایی کننده آب آشامیدنی در بهترین مارک تصفیه اب باعث میشود تا سطح پی اچ آب در حالت قلیایی و بین 7 الی 7.5 قرار گیرد تا هم از مضرات آب گازدار و اسیدی جلوگیری نموده و در صورتی که اطلاع دارید آب قلیایی چیست؟ از خواص و فواید نوشیدن آب قلیایی به خوبی بهره ببرید. زمان تعویض فیلتر قلیایی کننده هر یکسال و نیم توسط نمایندگی رسمی دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه آسا در ایلام به صورت اصولی و با تکنسین های فنی مجرب و با فیلتر تصفیه آب تایوانی درجه یک و استاندارد انجام میشود.

فیلتر مرحله هشتم اکسیژن ساز O2PLUS : معروف ترین فیلتر دستگاه 8 مرحله ای که این دستگاه را از دیگر برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی متمایز میکند و ویژگی خاصی دارد فیلتر اکسیژن ساز است که با افزایش سطح اکسیژن موجود در آب آشامیدنی تصفیه شده میتواند باکتری های مضر موجود در آب ایلام را حذف کامل نماید. عمر مفید فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن ساز نیز همانند فیلتر آب قلیایی، هر یکسال و نیم است.

تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی کننده مینروا

با توجه به این که در مدل 8 مرحله ای مشخصات فنی کامل دستگاه به همراه عملکرد هر مرحله از فیلترها را اشاره نمودیم در این بخش تنها به تفاوت مدلهای دیگر بهترین برند آب تصفیه کن خانگی مینروا با مدل هشت مرحله ای میپردازیم. در واقع تفاوت مدل 7 مرحله ای این است که تا مرحله هفتم عملکرد مشابهی از خود نشان میدهد یعنی املاح درشت و کلر و کلرامین را حذف میکند و به کاهش سختی آب آشامیدنی در ایلام میپردازد و املاح معدنی مفید را نیز حفظ کرده و آب را قلیایی میکند اما این مدل دیگر شامل فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن ساز نمیشود. از نظر ابعاد دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای با 8 مرحله ای هیچ تفاوتی نداشته و تنها یک فیلتر از بالای دستگاه کمتر خواهد بود. تعویض فیلتر تصفیه آب 7 مرحله ای توسط نمایندگی تصفیه آب در ایلام هر شش ماه، یکسال و یکسال و نیم بر طبق فیلترهای مورد نیاز انجام خواهد شد.

تصفیه آب 6 مرحله ای حفظ املاح معدنی مینروا

قطعا در بازار بیشتر مدل های آب تصفیه کن و آب شیرین کن خانگی که مشاهده میکنید مدل 6 مرحله ای یا 6 فیلتره است و این به این دلیل است که دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای از قدیم الایام مدل پایه برای انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل محسوب میشده و یک عملکرد حداقلی در اختیار شما قرار خواهد داد. تصفیه آب 6 مرحله ای مینروا، در لیست قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل از شرکت تصفیه آب تصفیه آسا، سومین مدل پرفروش است که از قطعات اورجینال و درجه یک تشکیل شده و پس از حذف تمام و کمال املاح مضر و کاهش سختی آب آشامیدنی در ایلام، املاح معدنی مورد نیاز بدن انسان را حفظ خواهد نمود تا آب تصفیه شده تلخ نشود. یکی از علت پر نشدن مخزن تصفیه آب خانگی پر شدن فیلترها و دیر عوض کردن آنها است که پیشنهاد میشود با تماس با نمایندگی تصفیه آسا در زمان های درست و اصولی سرویس دستگاه خود را انجام دهید.

تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی ماورابنفش مینروا ( مناسب آب چاه خانگی ایلام )

برخی مناطق در شهر ایلام از آب چاه خانگی شخصی استفاده میکنند که از تصفیه خانه های صنعتی شهری عبور نکرده و کلرزنی در آب انجام نمیشود. وقتی مواد ضد عفونی کننده در آب آشامیدنی تزریق نشده باشد از مدل تصفیه آب فرابنفش لامپ یو وی دار Ultra Violet Lamp استفاده میشود. عملکرد کلی این دستگاه تا مرحله هفتم همانند مدل هفت مرحله ای قلیایی کننده آب آشامیدنی است و در مرحله هشتم توسط لامپ یو وی، انگل زدایی و میکروب زدایی آب تصفیه شده انجام میشود تا آب چاه خانگی ایلام را به آب تصفیه شده بدون انگل و میکروب تبدیل نماید. لامپ یو وی نیاز به تعویض فیلتر ندارد و تا زمانی که نسوخته میتوان از آن استفاده کرد.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در ایلام

شرکت تصفیه آب تصفیه آسا با همکاری تکنسین های فنی مجرب در شهر ایلام اقدام به ارائه و عرضه قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل مینروا در ایلام نموده و از جمله خدماتی که توسط نمایندگی رسمی دستگاه تصفیه آب خانگی در ایلام همچون نمایندگی تصفیه آب در رشت به شما عزیزان ارائه میگردد میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

 • نصب و ارسال رایگان سراسر ایلام
 • گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات
 • اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی
 • تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی در محل با انواع فیلتر تصفیه آب تایوانی درجه یک
 • خدمات پس از فروش مادام العمر
 • مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب 24 ساعته شبانه روزی
 • پرداخت پس از نصب و راه اندازی و تست آب تصفیه شده توسط نمایندگی رسمی

کارشناسان فنی تصفیه آسا امکان ارائه خدمات نصب و ارسال رایگان در سراسر محله های ایلام از جمله : نوروز آباد، کشوری، چالیمار، جانبازان، بلوار دانشجو، میدان خیام، شهید تندگویان، چال سرا، تپه ماهور، میدان 22 بهمن و دیگر محله های ایلام را فراهم آورده اند.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در ایلام

قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

شاید برای شما سوال باشد که یک جدول لیست قیمت چگونه بر اساس قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایلام ترتیب بندی میگردد. باید بگوییم تصفیه آب مینروا به علت دارا بودن تمام ویژگی های یک آب تصفیه کن مناسب آب آشامیدنی در سراسر ایران و ایلام در این لیست قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در صدر جدول قرار میگیرد زیرا از ویژگی های آن میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

 • رنج قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی
 • دارای تضمین قیمت در کنار کیفیت درجه یک
 • بهره گیری از قطعات درجه یک تایوانی اورجینال
 • دارای نمایندگی در سراسر ایران
 • امکان ارائه سرویس های اصولی توسط کارشناسان فنی مجرب
 • بهره گیری از بهترین تکنولوژی تصفیه آب آشامیدنی در دنیا
 • دارای بهترین فیلتر ممبران اسمز معکوس آمریکایی
 • امکان افزایش سطح قلیایی و ارائه خواص آنتی اکسیدانی
 • اتصالات کوئیک فیتینگ درجه یک و تکنولوژی روز دنیا
 • پک نصبی کامل بدون نیاز به خرید لوازم اضافی
 • تصفیه آب آشامیدنی طبق استاندارد جهانی بهداشت NSF
 • تصفیه آب آشامیدنی طبق گواهی بین المللی کیفیت آب آشامیدنی Water Quality
 • تصفیه آب آشامیدنی طبق گواهی سازمان غذا و دارو آمریکا FDA
 • دارای انواع مدل های مناسب منزل، کافه، آکواریوم، سازمانها، شرکتها

لیست قیمت فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در ایلام ( آخرین آپدیت 22 تیر ماه 1403 )

طبیعتا برندهای زیادی در شهر ایلام مشغول فعالیت و عرضه و به فروش رسیدن هستند و شما عزیزان میتوانید قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل آمریکایی ایرانی چینی کره ای که در شهر ایلام عرضه میگردند را در جدول زیر مشاهده نمایید تا قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی را با دیگر دستگاه های متفرقه مقایسه نموده و بهترین گزینه را طبق بودجه مد نظر خود انتخاب نمایید. لیست قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در ایلام در تاریخ 22 تیر ماه 1403 ( Friday – 2024 12 July ) بروز رسانی شده است :

نام برند / مدل و تعداد مراحل فیلتراسیون قیمت روز در بازار ایلام
تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا اصل تایوان ( پرفروش ترین مدل برای ایلام ) Minerva 8 Stages RO Original Taiwanese Water Treatment Household Purchase Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,490,000 تومان
تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا تایوانی اصل Minerva 7 Stages RO Alkaline Ionization Original Taiwanese Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,240,000 تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا تایوانی اورجینال Minerva 6 Stages RO Original Taiwanese Mineral Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 6,990,000 تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا ( مناسب آب چاه خانگی ایلام ) اورجینال تایوان Minerva 8 Stages RO Ultra-Violet Water Treatment Household Original Taiwan Sales Pice قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,990,000 تومان
قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی cck مدل ro8_orp C.C.K. 8 Stages Reverse Osmosis Water Purifier 4,490,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و چهارصد و نود هزار تومان
سی سی کا 7 مرحله ای cck C.C.K. Seven Stages Water Purifier Household 4,240,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و دویست و چهل هزار تومان
سی سی کا اورجینال 6 مرحله ای معدنی ساز cck C.C.K. Six Stages Water Purifier Household 4,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و یکصد و نود هزار تومان
سافت واتر 8 مرحله ای soft water مدل RO8_OX Soft Water Eight Stages Water Purifier Household Model Number RO8_OX 4,740,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و هفتصد و چهل هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای soft water مدل ro7_orp Soft Water Seven Stages Water Treatment Household Model Number RO7_ORP 2,245,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 مرحله ای soft water مدل SW Soft Water Six Stages Water Purifier Household Model Number SW 2,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل RO-C160 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
آکوآ اسپرینگAqua Spring مدل UF-SF4000 2,513,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و نود و پنج هزار تومان
آکوآکلیر Aqua Clear مدل NEWDESIGN 2020 – AQN9 5,822,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و چهارده هزار تومان
اولانسی Olansi مدل RO-A930 2,460,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی و یک هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل AQ-UF940 1,137,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و یکصد و سی و هفت هزار تومان
سی سی کا CCK مدل RO GOLD 2019 2,448,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پنجاه و نه هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X60 800,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفصد و نود و سه هزار تومان
سافت واتر SOFT WATER مدل 05 MINERAL 478,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهارصد و هشتاد و نه هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X530 759,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و نه هزار تومان
آکوآ کلر AQUA CLEAR مدل AQ-UF850 1,125,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و صد و بیست و پنج هزار تومان
آکوا پرو قلیایی یووی aqua pro مدل RO8_UV_ORP_S 3,739,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و سی و نه هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر اسمز معکوس قلیایی انرژی زا CCK_RO+ORP+ENERGY 3,250,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای قلیایی SOFT WATER_RO_ORP 2,759,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و پنجاه و نه هزار تومان
سافت واتر 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV 3,439,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و پهارصد و سی و نه هزار تومان
آکوا پرو مدل 7 فیلتر قلیایی AQUA-ORP7-S 3,285,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و هشتاد و پنج هزار تومان
آکوا AQUA مدل 10 مرحله قلیایی آنتی باکتریال pomp up-10 stage 3,365,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و شصت و پنج هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV CCK 3,335,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و سی و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 فیلتر اسمز معکوس مدل SOFT WATER_RO_97B5 2,882,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و دو هزار تومان
آکوا پرو RO اسمز معکوس AQUA PRO_67S1_RO 3,489,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و چهارصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه پرفکت واتر 6 مرحله ای Perfect Water 3,263,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و شصد و سه هزار تومان
تصفیه آب آرتک پیور مدل RO7 ARTEC PURE 2,675,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
آب تصفیه کن آرتک پیور مدل Artec RO6 2,569,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و شصت و نه هزار تومان
تصفیه آب پیور لاین Pure Line UP-7000 2,295,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و نه هزار تومان
دستگاه التراتک Ultra Tec 2,508,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هشت هزار تومان
سیستم سافت واتر مدل JW-P6S SOFT WATER 2,582,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و دوازده هزار تومان
سیستم میدیا مدل MIDEA MRO1644-5 5,141,000 تومان قیمت فروش در بازار : پنج میلیون و چهارصد و هفتاد و هشت هزار تومان
آب شیرین کن واترتک مدل WS560S-Lux WATER TECH 3,393,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و نود و سه هزار تومان
دستگاه 6 مرحله ای آکواول 3,777,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و هفتاد و هفت هزار تومان
دستگاه رونپ شش مرحله ای 3,730,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب هیل‌ تول مدل ژوپیتر hill toll zhopiter 2,899,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی SSV اس اس وی مدل Smart MaxSpring S810 2,370,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اولانسی OLANSI مدل RO – FT2800 2,216,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب AQUA CLEAR آکوا کلیر مدل Ac-800 2,375,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب هیوندای HYUNDAI مدل HUF-456 2,450,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و نود هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب کامتک COMTECH مدل ECO-6S 2,456,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکواجوی مدل LEGEND Aquajoy Water Purifier 3,243,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا من AQUA MAN مدل RO-F7 2,691,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب ارگانیک ORGANIC مدل RO_W610 2,631,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و یک هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا لاین AQUA LINE مدل RO-LINE800 2,449,000 تومان قیمت فروش در بازار ایلام : دو میلیون و هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب معصومی مدل رویال MASOUMI ROYAL 2,337,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوآ اسپرینگ AQUA SPRING مدل RO-AF2200 2,627,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوواسانا AQUA SANA مدل Claryum-3stage 2,633,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اس اس وی SSV مدل UltraJet X500 759,000 تومان قیمت فروش در بازار : ششصد و سی و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سی سی کا CCK مدل الترا فیلتراسیون UF-64U8 987,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کاCCK مدل RO GOLD 2019 2,455,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سید و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی اس اس وی SSV مدل Smart StarLine S1000 2,445,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون چهارصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی ایزی ول EASY WELL مدل ACE02 2,386,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و نود و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا کلر AQUA CLEAR مدل UF8-ORP 714,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سیلوریکس SILVERIX مدل GRAY – SL85 2,729,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و سی و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نیمه صنعتی 500 گالن اولانسی OLANSI مدل 500G -AA 18,820,000 تومان قیمت فروش در بازار : هجده میلیون و هشتصد و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اسپادانا ESPADANA مدل AJ-225R کد 100000417 Spadana Water Dispenser Model AJ-225R 75,000 تومان قیمت فروش در بازار : هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر پلاس SOFT WATER+ PLUS مدل SWP-09 3,363,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و هفتاد و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا AQUA مدل اینلاین 508i 3,586,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و پانصد و هشتاد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب دالتون DOULTON مدل HCP 858,500 تومان قیمت فروش در بازار : هشتصد و سی و نه هزار و پانصد تومان
دستگاه تصفیه آب تک TEC PURE مدل RO-T8-NATURE3400 2,665,000 تومان قیمت مدل ایرانی فروش در بازار : دو میلیون و ششصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب CCK سی سی کا مدل B6 997,000 تومان قیمت فروش در بازار : نهصد و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب SOFT WATER سافت واتر مدل RO6S 2,479,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل AXS-1210HB Xinode AXS-1210HB Water Purifier 2,649,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و چهل و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل Xinode AXC-1205HB 2,750,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اکوا کلر AquaClear RO-102 Water Purifier 2,457,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصت و هفت هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی aquajoy electrical Water purifier 2,859,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و شصت و نه هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy LOTUS Water purifier 2,318,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO1200 Water purifier 3,364,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و ده هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO600 Water purifier 3,268,000 تومان قیمت فروش در بازار ایلام : سه میلیون و پانصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO S151 Water Purifier 2,389,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO-101 Water Purifier 2,433,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی نوا NOVA مدل GRAND 7580 2,816,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی مدل RO-802 2,550,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب 400 گالن سی سی کا CCK کد 1008s 15,823,000 تومان قیمت مدل آمریکایی فروش در بازار : پانزده میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب دلفین مدل Dolphin DO-TS 6 RO ECOFI Water Purifier 2,283,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well Water Purifier ACE 01 2,865,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ایزی ول مدل Easy Well RO 815 Water Purifier 3,224,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و هفتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل easywell RO 116 2,562,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد و دو هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well ROC189 Water Purifier 3,840,000 تومان قیمت فروش در بازار ایلام : سه میلیون و یکصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب خانگی اولانسی OLANSI مدل RO-A930 2,278,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و هشتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easywell RO-700 Water Purifier 2,450,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوا پرو مدل RO6-CASE-N 2,388,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و نهصد و نود و هشت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai HUF-456 Water Purifier 2,230,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کا مدل ms 102 2,499,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و چهل و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نوا NOVA مدل Bluesea 5500 2,537,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون پانصد و چهل و هفت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai RO-251 Water Purifier 2,376,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI WATER PURIFIER SYSTEM HR-800M-ST 3,269,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و سی و نه هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI Water Purifier System HW-UP-100M 3,438,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Excell plus Water Purifier Household 3,728,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و ده هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر مدل msk1574 2,447,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Grand Plus Water Purifier 3,478,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب پیور لاین مدل UP-7000 1,552,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و هفتصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب لونا واتر ۶ مرحله LunaWater RO50GS 2,833,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای ال جی کم مدل LG Chem RO Water Purifier 2,449,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب نیکام مدل Nikom Water Purifier 475,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب میدیا مدل Midea MDV-MRO1644-5 Water Purifier 2,264,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی 8 مرحله ای مینرال قلیایی اکسیژن مدل purifying system 8 steps mineral alkaline o2 2,830,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben RO-100A Water Purifier 2,438,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben 700BEP Water Purifier 345,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل هوشمند S.S.V 6 Filters Smart Water Purifying System 2,756,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب سافت واتر مدل Softwater SW Water Purifier 2,248,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و پنجاه و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی مدل Xiaomi Mi Smart Water Purifier 2,646,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب 10 مرحله ای نانو فیلتراسیون- قلیایی ساز – اکسیژن ساز – ماورابنفش- املاح معدنی- اسمز معکوس – دستگاه تصفیه آب آکوآکلر مدل RO-CNX2018 2,936,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای وتک Vetec 2,334,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای تکومن مدل tecomen UV8353 3,564,000 تومان قیمت فروش در بازار ایلام : سه میلیون و دویست و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل SRO-F901/S901 2,636,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل SuperPro S900 2,936,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل UltraPro X800 2,485,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 10 مرحله ای اولانسی نانوفیلتراسیون ماورابنفش اسمزمعکوس مدل RO-A995 2,648,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای اولانسی OLANSI -قلیایی ساز- اسمزمعکوس مدل RO-A910 2,875,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک – نانوفیلتراسیون- املاح معدنی- اسمزمعکوس مدل RO-T4412 2,858,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس مدل RO-T4219 2,965,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای هوشمند آکوآ اسپرینگ قلیایی ساز- اکسیژن ساز- املاح معدنی -اسمزمعکوس مدل RO-BRAIN-S157 2,767,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی اس اس وی مدل Smart MaxTec S630 2,650,000 تومان قیمت فروش در بازار ایلام : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
تصفیه آب خانگی نانو -تایوانی- 9 مرحله ای ماورابنفش- قلیایی ساز -املاح معدنی سیلور مدل SILVERIX UV 2,442,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی هزار تومان
تصفیه آب خانگی هوشمند 8 مرحله ای قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس آکوآکلر مدل RO-BRAIN-C172 2,890,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و نود و یک هزار تومان

تصفیه آب مینروا مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز کامل ترین و پرفروش ترین دستگاه در لیست قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی شرکت تصفیه آسا برای آب لوله کشی شهری ایلام و حذف کامل املاح مضر از آب آشامیدنی مصرفی روزانه در شهر ایلام میباشد

شرکت تصفیه آب تصفیه آسا با دارا بودن نمایندگی رسمی و ارائه قیمت انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل آمریکایی ایرانی چینی کره ای در شهر ایلام به ارائه خدمات نصب و ارسال رایگان، گارانتی بدون قید و شرط طلایی و خدمات پس از فروش مادام العمر و همچنین تعویض فیلتر تصفیه آب در ایلام با فیلتر تصفیه آب تایوانی درجه یک میپردازد

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت تصفیه آسا است.
Call Now Buttonمشاوره خرید(پاسخگویی 24 ساعته)