قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در گرگان + نصب و ارسال رایگان

گرگان، علی آباد، آق قلا، کمیشان، ترکمن، کرد کوی، بندر گز همه از شهرستانهای استان گلستان محسوب میشوند که توسط نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت تصفیه آب تصفیه آسا، امکان خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی را در آنها با خدمات نصب و ارسال رایگان خواهید داشت.

کیفیت آب آشامیدنی لوله کشی گرگان با توجه به دارا بودن آلاینده های آلوده ای همچون کربنات ها، نیترات و نیتریت و آرسنیک و آلومینیوم و آهک و دیگر املاح ریزی که با چشم غیر مسلح قادر به دیدن آنها نیستیم و در آب کاملا محلول هستند، باعث شده تا استفاده و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل در شهر گرگان، علی آباد، آق قلا، کمیشان، ترکمن، کردکوی، بندر گز یک ضرورت محسوب شود و با توجه به این که شرکت تصفیه آسا به ارائه و عرضه انواع قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل آمریکایی ایرانی و چینی با خدمات پس از فروش ارزنده میپردازد، میتوانید محصولات اورجینال و اصلی این شرکت را در شهر خود خریداری نموده و توسط نماینده فنی رسمی شرکت تصفیه آسا در محل شما نصب و راه اندازی گردد.

قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در گرگان

مهلت استفاده از تخفیفات جشنواره

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی گرگان

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در گرگان

بدون شک بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در گرگان، علی آباد، آق قلا، کمیشان، ترکمن، کرد کوی، بندر گز برای حذف املاح مضر آب لوله کشی شهری، آب تصفیه کن تایوانی مینروا Minerva Taiwanese Household Water Purifier است که در چهار مدل اصلی خانگی عرضه و به فروش میرسد.

تصفیه آب مینروا با سابقه طولانی فعالیت در بازار تصفیه آب ایران، بهترین تصفیه آب خانگی تایوانی اصل محسوب میگردد که از قطعات و قیمت فیلتر تصفیه آب تایوانی اصل به همراه ممبران فیلمتک سیزده لایه ریزبافت آمریکایی تشکیل شده است و توانایی کاهش سختی آب آشامیدنی گرگان، علی آباد، آق قلا، کمیشان، ترکمن، کرد کوی، بندر گز طبق استاندارد جهانی بهداشت NSF و گواهی بین المللی کیفیت آب آشامیدنی Water Quality را دارد.

ضمن این که یکی از املاح مضر موجود در آب شهری گرگان، علی آباد، آق قلا، کمیشان، ترکمن، کرد کوی، بندر گز وجود نیترات زیاد در این شهرستانهای استان گلستان است که باعث کاهش سطح اکسیژن خون در بدن مردم ساکن گرگان میگردد و بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی که از قطعات تایوانی اصل تشکیل شده و توانایی کاهش سطح نیترات از آب لوله کشی گرگان، علی آباد، آق قلا، کمیشان، ترکمن، کرد کوی، بندر گز و رساندن آن به حداقل و نزدیک به صفر را دارد، آب شیرین کن خانگی مینروا Minerva است. همچنین اطلاع داشته باشید که تصفیه آب مینروا، همچنین دارا نمایندگی تصفیه آب اصفهان، تصفیه آب تبریز، تصفیه آب همدان و نمایندگی آب تصفیه کن در شیراز و سراسر ایران است که قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا را میتوانید با بهترین قیمت از نمایندگی های رسمی تصفیه آسا تهیه و خرید نمایید.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در گرگان

مینروا از پمپ و مخزن قدرتمند و سیستم اسمز معکوس Reverse Osmosis System بهره گیری مینماید که در ادامه به کیفیت قطعات و عملکرد هر یک از مدلهای آن میپردازیم. شما عزیزان میتوانید جهت دریافت قیمت بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی و ثبت سفارش و خرید انواع دستگاه تصفیه آب خانگی اصل تایوان با کارشناسان تصفیه آسا شماره 02177167717 تماس برقرار نمایید.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در گرگان

بدون شک در گرگان Gorgan، علی آباد، آق قلا، کمیشان، ترکمن، کرد کوی، بندر گز انواع آب تصفیه کن و آب شیرین کن خانگی عرضه میشوند که هر کدام عملکرد و کاربرد خاص خود را دارند. اما همانطور که اطلاع دارید بهترین مارک تصفیه آب خانگی در سراسر ایران یک دستگاه تصفیه آب ro خانگی است که توانایی حذف و تصفیه املاح بسیار ریز و مضر آب لوله کشی شهری را داشته باشد.

حذف املاح مضر نیازمند استفاده از ممبران اسمز معکوس ریزبافت است که در دستگاه هایی با سیستم های ورودی ساختمان، رومیزی، کلمنی، کیسی، الترافیلتراسیون uf ، سه مرحله ای، آب تصفیه کن بدون پمپ و مخزن و خیلی از سیستم های تصفیه کننده آب خانگی موجود نیست که توانایی حذف املاح مضر را هم ندارند.

اما یک دستگاه تصفیه آب زیر سینکی اسمز معکوس پمپ و مخزن دار مینروا علاوه بر حذف املاح مضر میتواند سختی آب آشامیدنی را طبق استاندارد جهانی بهداشت تا زیر 100 کاهش دهد که بهترین نوشیدنی برای کمبود آب بدن انسان را در اختیار شما قرار خواهد داد و همچنین تصفیه آب در اراک، تصفیه آب در بندر عباس، تصفیه آب در بوشهر و تصفیه آب در یزد نیز دارای نمایندگی های رسمی تصفیه آسا با بهترین برند تصفیه آب خانگی مینروا میباشند که قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی شرکت تصفیه آسا در سراسر ایران، یکپارچه و دارای تضمین قیمت خواهد بود.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در گرگان

تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا Minerva Ro8_O2Plus

پرفروش ترین دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل در بازار تصفیه آب گرگان، علی آباد، آق قلا، کمیشان، ترکمن، کرد کوی، بندر گز آب تصفیه کن هشت مرحله ای اکسیژن ساز آنتی باکتریال مینروا Minerva میباشد که کد آخر آن به دلیل دارا بودن یک فیلتر اکسیژن ساز است و عملکرد بسیار علمی و جذابی دارد که آن را شرح میدهیم.

وقتی به فکر خرید بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران افتادید باید حتما این موضوع را در نظر بگیرید که تصفیه آب اکسیژن ساز مینروا با بیش از 11 سال فعالیت در صنعت تصفیه آب خانگی بورس و بازار ایران، توانسته یک برند معتبر و مارک معروف به همراه قطعات و خدمات درجه یک باشد که کیفیت آب آشامیدنی بینظیری در اختیار شما قرار خواهد داد، ضمن این که با بهره گیری از یک فیلتر ممبران آمریکایی، بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی آمریکایی با قطعات تایوانی و ممبران تحت لیسانس آمریکا Filmtec USA محسوب میگردد که در لیست قیمت دستگاه تصفیه آب آمریکایی نیز در صدر جدول قرار میگیرد.

طرز کار دستگاه تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای مینروا به این صورت است که در مراحل اول تا سوم، به حذف املاح درشت موجود در آب شهری گرگان میپردازد و شن و ماسه و گل و لای و رسوبات بزرگ را از آب شهری گرگان حذف کامل مینماید. ضمن این که با بهره گیری از فیلتر کربن اکتیو گرانول و فیلتر کربن بلاک، کلر و مواد جانبی کلر همچون کلرامین را حذف کامل میکند.

در مرحله چهارم فیلتر ممبران سیزده لایه ریزبافت آمریکایی فیلمتک املاح بسیار ریز و مضر آب گرگان را تا 0,0001 میکرون از مولکول آب جذب و به پساب فاضلاب هدایت مینماید که باعث کاهش سختی آب شهری تا زیر عدد 100 خواهد شد.

فیلتر پنجم پست کربن خطی بو، طعم ، رنگ آب آشامیدنی گرگان را بهبود نموده و دستگاه شما را به یک دستگاه آب شیرین کن خانگی تبدیل مینماید. فیلتر مینرال معدنی ساز در شماره 6 املاح معدنی مفید مورد نیاز بدن انسان را حفظ مینماید. مرحله هفتم فیلتر آلکالاین قلیایی کننده آب آشامیدنی است که با افزایش سطح پی اچ آب آشامیدنی، خواص آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی برای شما به ارمغان خواهد آورد.

فیلتر اکسیژن ساز آنتی باکتریال در مرحله آخر از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل مینروا، با افزایش سطح اکسیژن آب آشامیدنی، به حذف باکتری های مضر موجود در آب شهری گرگان، علی آباد، آق قلا، کمیشان، ترکمن، کرد کوی، بندر گز میپردازد و در نهایت سالم ترین آب ممکن با بهترین سختی برای آشامیدن در طول شبانه روز به میزان 200 لیتر در اختیار شما قرار میگیرد تا دچار کمبود آب نشوید حتما میدانید که چند درصد بدن آب است و میبایست حتما در طول روز بدن خود را هیدراته نگهدارید و سطح ایمنی و سلامت بدن خود را افزایش دهید. به هیچ عنوان آب اکسیژن ساز خروجی از دستگاه مینروا را با مضرات آب گازدار مقایسه نکنید و به شایعات در مورد سرطان زا بودن دستگاه تصفیه آب توجه نکنید زیرا دو مدل آب کاملا متفاوت با هم میباشند.

تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی کننده مینروا Minerva Ro7_Alkaline

تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی کننده آب آشامیدنی با افزایش پی اچ آب آشامیدنی شهری گرگان میتواند خواص آنتی اکسیدانی قوی در اختیار شما قرار دهد و تفاوت این دستگاه با مدل اکسیژن ساز هشت مرحله ای تنها این است که مدل هفت مرحله ای فاقد فیلتر او دو پلاس o2plus یا اکسیژن ساز است.

حتما اطلاع دارید که آب قلیایی چیست؟ آب قلیایی پی اچ بین 7 الی 14 دارد. البته برای حفظ تعادل در انواع بهترین مارک تصفیه آب مینروا، سطح ph آب در طول شبانه روز بین 7 الی 7.5 قرار میگیرد که بدون هیچ گونه ضرر و منع مصرف دارویی بتوانید همیشه از خواص آب قلیایی دستگاه 7 مرحله ای استفاده نمایید. دستگاه اب قلیایی خانگی مینروا میتواند برای دیابت، لاغری، فشار خون، هیدراته نگه داشتن بدن انسان و دیگر فواید نوشیدن آب یونیزه قلیایی مفید واقع شود.

قیمت پک کامل فیلتر تصفیه آب 7 مرحله ای که شامل فیلتر آلکالاین قلیایی کننده آب آشامیدنی نیز باشد، از قیمت پک کامل فیلتر تصفیه آب 8 مرحله ای کمی پایین تر است اما با توجه به این که برند مینروا با سیاست های حفظ قیمت مقرون به صرفه باعث شده تا هزینه نگهداری و نحوه تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی پایین باشد پیشنهاد میشود مدل هشت مرحله را برای آب لوله کشی شهری گرگان استفاده نمایید تا از کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده بهتری بهره مند شوید زیرا مدل هشت مرحله ای برای شمال کشور و کیفیت پایین آب، بهترین آب تصفیه کن خانگی محسوب میگردد.

تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا Minerva Ro6_50G

همانطور که در مدل 7 مرحله ای اشاره نمودیم طبیعتا قیمت فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای نیز از قیمت فیلتر تصفیه آب 7 مرحله ای یا 8 مرحله ای کمتر خواهد بود و قیمت تعویض فیلتر تصفیه آب معدنی ساز مینروا به نسبت مدل های بالاتر اقتصادی تر است.

عملکرد مدل شش مرحله ای معدنی ساز مینروا برای تصفیه آب در ایلام و آب شهری گرگان، به این صورت است که در فیلتر مرحله یک دو سه، فیلتر پلی پروپیلن، فیلتر کربن فعال گرانول و فیلتر کربن بلاک، به حذف شن و ماسه و گل و لای و املاح بزرگتر از 5 میکرون و حذف کلر و مواد جانبی کلر همچون کلرامین از آب شهری گرگان، علی آباد، آق قلا، کمیشان، ترکمن، کرد کوی، بندر گز پرداخته و پس از آن با حذف تمام املاح مضر توسط ممبران آمریکایی فیلمتک سختی تی دی اس tds آب آشامیدنی را کاهش میدهد.

در مراحل پنجم و ششم بهترین برند تصفیه آب تایوانی نیز، بو طعم و رنگ آب شیرین شده و فیلتر مینرال معدنی ساز توسط سنگهای دولومیت املاح معدنی مفید مورد نیاز بدن انسان همچون کلسیم، منیزیم، بی کربنات های مفید برای بدن را در آب حفظ مینماید تا سختی آب بیش از حد استاندارد کاهش پیدا نکند و همچنین طعم آب تصفیه شده تلخ نشود.

تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا Minerva Ro8_UV ( مناسب آب چاه )

از آنجایی که ذکر کردیم که آب تصفیه کن مینروا، بهترین مارک آب تصفیه کن در ایران و گرگان محسوب میگردد این برند معتبر فکر همه جا را کرده و برای آب چاه خانگی نیز یک مدل به خصوص و درجه یک عرضه کرده که به تصفیه آب فرابنفش یا ماورا بنفش مشهور است و دارای یک لامپ الترا وایولت Ultra Violet Lamp است که پس از حذف تمام املاح مضر آب آشامیدنی و حفظ املاح معدنی مفید و همچنین بعد از افزایش سطح قلیایی آب آشامیدنی برای جلوگیری از مضرات آب اسیدی و رفلاکس معده، در مرحله هشتم آب چاه در محفظه لامپ یو وی میچرخد و توسط اشعه فرابنفش، هر گونه انگل و میکروب از آب چاه حذف کامل خواهد شد تا آب چاه به آب تصفیه شده آشامیدنی تبدیل گردد و موجب بیماری های ناشی از مصرف آب آلوده نشود.

کیفیت آب آشامیدنی در شهر گرگان و حومه

میانگین سختی تی دی اس آب آشامیدنی در شهرهای گرگان، علی آباد، آق قلا، کمیشان، ترکمن، کرد کوی، بندر گز بین 400 الی 500 ppm و در برخی مناطق این شهرها حتی تا 900 پی پی ام نیز افزایش پیدا کرده است. این در حالی است که طبق استاندارد سازمان غذا و دارو آمریکا FDA، میبایست سختی آب آشامیدنی لوله کشی گرگان برای سلامت بدن انسان بین 30 الی 90 باشد که تفاوت بسیاری با آب لوله کشی شهری دارد.

به همین منظور شرکت تصفیه آب تصفیه آسا به عرضه و فروش انواع بهترین مدل تصفیه آب خانگی در گرگان، علی آباد، آق قلا، کمیشان، ترکمن، کرد کوی، بندر گز میپردازد که توسط تکنسین های فنی حرفه ای و نمایندگان رسمی این مجموعه بهترین گزینه ها را در اختیار شما قرار خواهند داد.

نمایندگی رسمی دستگاه تصفیه آب خانگی در گرگان

همانطور که میدانید شرکت تصفیه آسا دارای نمایندگی انحصاری و رسمی مارک مینروا Minerva Water Purifier در تصفیه آب در مشهد و تهران و همه شهرهای سراسر ایران است که خدمات پس از فروش ارزنده ای در این زمینه به شما در شهر گرگان عرضه خواهد کرد. یکی از مهم ترین نکات قبل از خرید دستگاه تصفیه آب خانگی، انجام به موقع و سر وقت سرویس های دوره ای و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی است که توسط نمایندگی شرکت در محل شما و هر شش ماه در تایم های استاندارد انجام میگیرد. از دیگر شهرهای شمالی نمایندگی و قیمت دستگاه تصفیه آب در رشت توسط تصفیه آسا عرضه میگردد.

ضمن این که تکنسین های فنی شرکت تصفیه آسا همگی از تجربه سالهای زیادی در زمینه تصفیه کننده آب خانگی بهره میبرند که سرویس دستگاه شما را به صورت اصولی و کاملا اقتصادی انجام خواهند داد و در زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی پس از بررسی تک به تک مراحل فیلترهای آب تصفیه کن، فیلترهای مورد نیازی که عمر مفید آنها گذشته باشد را تعویض مینمایند تا هزینه نگهداری دستگاه شما کاهش پیدا نماید.

نمایندگی رسمی دستگاه تصفیه آب خانگی در گرگان

نصب و ارسال رایگان در گرگان و حومه

همانطور که اشاره کردیم شرکت تصفیه آسا دارای خدمات پس از فروش و نصب و ارسال رایگان در محل شما میباشد. از جمله محله هایی که نماینده شرکت در گرگان فعالیت نموده و نصب و ارسال رایگان است میتوان به گرگان، علی آباد، آق قلا، کمیشان، ترکمن، کرد کوی، بندر گز، ویلا شهر، حسین آباد، شهرک بهارستان، قزاق محله، شهرک بنفشه، زنگیان، اوزینه، مریم آباد، کریم آباد، اوجابن، لاملنگ، شیرعلی آباد، امیر آباد، کماسی و سراسر محله های گرگان و شهرستان های اطراف آن اشاره نمود.

شرایط سفارش و خرید دستگاه تصفیه آب در گرگان به این صورت است که هر کدام از دستگاه های مد نظر خود را انتخاب نموده و با پرداخت مبلغ اندکی بیعانه، ثبت سفارش صورت میگیرد، سپس نماینده شرکت در به همراه دستگاه تصفیه آب در محل سکونت شما حضور پیدا کرده و پس از نصب و راه اندازه آب تصفیه کن مبلغ مانده را پرداخت خواهید نمود. نصب شیلنگ های تصفیه آب توسط نماینده فنی شرکت تصفیه آسا به صورت کاملا اصولی و رایگان انجام خواهد گرفت.

گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات

تمام مدل های بهترین مارک آب تصفیه کن خانگی مینروا، دارای گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات از زمان ارسال و نصب خواهند بود که توسط نمایندگی رسمی به ارائه خدمات پرداخته میشود. در نظر داشته باشید گارانتی طلایی شامل تمام قطعات برند مینروا به غیر قیمت فیلتر تصفیه آب تایوانی خواهد شد و بدون هیچگونه قید و شرطی در صورت وجود مشکل در هر یک از قطعات به مدت یکسال گارانتی خواهند داشت. ضمن این که با اتمام گارانتی خدمات پس از فروش دستگاه شما به صورت مادام العمر ادامه خواهد یافت و سرویس های دوره ای و تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای 7 مرحله ای 8 مرحله ای شما در تایم های سر وقت به صورت اصولی انجام خواهد گرفت.

قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

اطلاع داشته باشید که یک آب تصفیه کن درجه یک تایوانی اصل که بین برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی محسوب میشود میبایست قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه هم در زمان خرید و هم در هزینه های نگهداری آن داشته باشد.

با توجه به هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی مینروا و قیمت های عرضه شده این دستگاه در سراسر ایران میتوان برای آب لوله کشی شهری گرگان و اطراف گرگان، قیمت دستگاه مینروا را در لیست قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی قرار دهیم تا با توجه به بودجه مد نظر شما گزینه مناسب آپارتمان و منزل در اختیارتان قرار گیرد. قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در گرگان شامل قطعات پمپ و مخزن ذخیره تحت فشار، شیر برقی، های پرشر، لو پرشر، ترانس، شاسی دستگاه، شیر روی سینک، پک نصبی دستگاه، اتصالات کوئیک فیتینگ، محفظه فیلترهای پایین و ممبران، پساب فاضلاب و تعداد زیادی قطعات اصل تایوان و استاندارد میشود.

قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

قیمت فیلتر تصفیه آب تایوانی

شما عزیزان این امکان را دارید که برای دریافت قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و قیمت فیلتر تصفیه آب تایوانی در شهر گرگان با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا تماس برقرار نمایید، ضمن این که نماینده شرکت در اسرع وقت با فیلترهای تایوانی اصل درجه یک در محل شما حضور پیدا کرده و فارق از این که برند دستگاه شما معتبر یا متفرقه باشد، سرویس دوره ای اصولی دستگاه شما را به خوبی انجام خواهد داد.

قیمت فیلتر تصفیه آب تایوانی شامل 8 مرحله، 7 مرحله یا 6 مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس میگردد که برای نگهداری از یک آب تصفیه کن در گرگان مقرون به صرفه است.

قیمت پک کامل فیلتر تصفیه آب

پک کامل فیلتر تصفیه آب برای دستگاه 8 مرحله ای اکسیژن ساز که پرفروش ترین مدل برای آب گرگان است شامل فیلترهای زیر میشود :

 • فیلتر پلی پروپیلن مرحله اول pp
 • فیلتر کربن اکتیو گرانول gac udf
 • فیلتر کربن بلاک cto
 • فیلتر ممبران اسمز معکوس memberane
 • فیلتر پست کربن خطی post carbon
 • فیلتر مینرال معدنی ساز mineral
 • فیلتر آلکالاین قلیایی کننده alkaline
 • فیلتر اکسیژن ساز O2plus

برای اطلاع از نحوه خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب و قیمت پک کامل فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای 7 مرحله ای 8 مرحله ای اصل تایوان در گرگان میتوانید با کارشناسان تصفیه آسا تماس برقرار نمایید.

زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی

فیلترهای تصفیه آب خانگی هر چند وقت یکبار با کثیف شدن، پر شدن و گذشتن از عمر مفید خود نیاز به تعویض و سرویس پیدا خواهند کرد و دیر عوض کردن آن میتواند علت پر نشدن مخزن تصفیه آب خانگی باشد، ضمن اینکه پس از تعویض فیلترها نیاز به دانستن طریقه هواگیری دستگاه تصفیه آب خانگی خواهید داشت که این موضوع توسط یک تکنسین با تجربه به خوبی پس از کربن گیری انجام میگیرد. زمان تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای ، 7 مرحله ای، 8 مرحله ای در هر مرحله از فیلترهای آب تصفیه کن به شرح زیر است:

 1. زمان تعویض فیلتر اول دوم سوم : هر 6 ماه
 2. زمان تعویض فیلتر ممبران چهارم : هر 2 الی 3 سال
 3. زمان تعویض فیلتر پنجم و ششم : هر 1 سال
 4. زمان تعویض فیلتر هفتم و هشتم : هر 1 سال و نیم

لیست قیمت فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در گرگان ( آخرین آپدیت 22 تیر ماه 1403 )

از آنجایی که برندهای معتبر و متفرقه زیادی در شهرهای شمال کشور همچون گرگان مشغول فعالیت هستند ما در لیست زیر، قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی آمریکایی ایرانی تایوانی اصل چینی کره ای و مدل های صنعتی و نیمه صنعتی که در بازار تصفیه آب گرگان موجود هستند را در اختیار شما قرار میدهیم تا هم از قیمت بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی مطلع باشید و هم بتوانید با دیگر برندهای موجود در بازار مقایسه لازم را انجام دهید. لیست قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در گرگان در تاریخ 22 تیر ماه 1403 ( Friday – 2024 12 July ) بروز رسانی شده است :

نام برند / مدل و تعداد مراحل فیلتراسیون قیمت روز در بازار گرگان
تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا اصل تایوان ( پرفروش ترین مدل برای گرگان ) Minerva 8 Stages RO Original Taiwanese Water Treatment Household Purchase Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,490,000 تومان
تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا تایوانی اصل Minerva 7 Stages RO Alkaline Ionization Original Taiwanese Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,240,000 تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا تایوانی اورجینال Minerva 6 Stages RO Original Taiwanese Mineral Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 6,990,000 تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا ( مناسب آب چاه خانگی گرگان ) اورجینال تایوان Minerva 8 Stages RO Ultra-Violet Water Treatment Household Original Taiwan Sales Pice قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,990,000 تومان
قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی cck مدل ro8_orp C.C.K. 8 Stages Reverse Osmosis Water Purifier 4,490,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و چهارصد و نود هزار تومان
سی سی کا 7 مرحله ای cck C.C.K. Seven Stages Water Purifier Household 4,240,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و دویست و چهل هزار تومان
سی سی کا اورجینال 6 مرحله ای معدنی ساز cck C.C.K. Six Stages Water Purifier Household 4,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و یکصد و نود هزار تومان
سافت واتر 8 مرحله ای soft water مدل RO8_OX Soft Water Eight Stages Water Purifier Household Model Number RO8_OX 4,740,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و هفتصد و چهل هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای soft water مدل ro7_orp Soft Water Seven Stages Water Treatment Household Model Number RO7_ORP 2,245,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 مرحله ای soft water مدل SW Soft Water Six Stages Water Purifier Household Model Number SW 2,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل RO-C160 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
آکوآ اسپرینگAqua Spring مدل UF-SF4000 2,513,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و نود و پنج هزار تومان
آکوآکلیر Aqua Clear مدل NEWDESIGN 2020 – AQN9 5,822,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و چهارده هزار تومان
اولانسی Olansi مدل RO-A930 2,460,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی و یک هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل AQ-UF940 1,137,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و یکصد و سی و هفت هزار تومان
سی سی کا CCK مدل RO GOLD 2019 2,448,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پنجاه و نه هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X60 800,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفصد و نود و سه هزار تومان
سافت واتر SOFT WATER مدل 05 MINERAL 478,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهارصد و هشتاد و نه هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X530 789,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و نه هزار تومان
آکوآ کلر AQUA CLEAR مدل AQ-UF850 1,125,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و صد و بیست و پنج هزار تومان
آکوا پرو قلیایی یووی aqua pro مدل RO8_UV_ORP_S 3,739,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و سی و نه هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر اسمز معکوس قلیایی انرژی زا CCK_RO+ORP+ENERGY 3,250,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای قلیایی SOFT WATER_RO_ORP 2,759,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و پنجاه و نه هزار تومان
سافت واتر 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV 3,439,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و پهارصد و سی و نه هزار تومان
آکوا پرو مدل 7 فیلتر قلیایی AQUA-ORP7-S 3,285,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و هشتاد و پنج هزار تومان
آکوا AQUA مدل 10 مرحله قلیایی آنتی باکتریال pomp up-10 stage 3,375,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و شصت و پنج هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV CCK 3,325,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و سی و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 فیلتر اسمز معکوس مدل SOFT WATER_RO_97B5 2,882,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و دو هزار تومان
آکوا پرو RO اسمز معکوس AQUA PRO_67S1_RO 3,489,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و چهارصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه پرفکت واتر 6 مرحله ای Perfect Water 3,263,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و شصد و سه هزار تومان
تصفیه آب آرتک پیور مدل RO7 ARTEC PURE 2,675,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
آب تصفیه کن آرتک پیور مدل Artec RO6 2,569,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و شصت و نه هزار تومان
تصفیه آب پیور لاین Pure Line UP-7000 2,295,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و نه هزار تومان
دستگاه التراتک Ultra Tec 2,508,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هشت هزار تومان
سیستم سافت واتر مدل JW-P6S SOFT WATER 2,582,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و دوازده هزار تومان
سیستم میدیا مدل MIDEA MRO1644-5 5,141,000 تومان قیمت فروش در بازار : پنج میلیون و چهارصد و هفتاد و هشت هزار تومان
آب شیرین کن واترتک مدل WS560S-Lux WATER TECH 3,393,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و نود و سه هزار تومان
دستگاه 6 مرحله ای آکواول 3,777,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و هفتاد و هفت هزار تومان
دستگاه رونپ شش مرحله ای 3,730,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب هیل‌ تول مدل ژوپیتر hill toll zhopiter 2,899,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی SSV اس اس وی مدل Smart MaxSpring S810 2,380,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اولانسی OLANSI مدل RO – FT2800 2,216,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب AQUA CLEAR آکوا کلیر مدل Ac-800 2,375,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب هیوندای HYUNDAI مدل HUF-456 2,450,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و نود هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب کامتک COMTECH مدل ECO-6S 2,446,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکواجوی مدل LEGEND Aquajoy Water Purifier 3,233,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا من AQUA MAN مدل RO-F7 2,691,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب ارگانیک ORGANIC مدل RO_W610 2,631,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و یک هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا لاین AQUA LINE مدل RO-LINE800 2,449,000 تومان قیمت فروش در بازار گرگان : دو میلیون و هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب معصومی مدل رویال MASOUMI ROYAL 2,337,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوآ اسپرینگ AQUA SPRING مدل RO-AF2200 2,627,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوواسانا AQUA SANA مدل Claryum-3stage 2,633,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اس اس وی SSV مدل UltraJet X500 759,000 تومان قیمت فروش در بازار : ششصد و سی و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سی سی کا CCK مدل الترا فیلتراسیون UF-64U8 987,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کاCCK مدل RO GOLD 2019 2,465,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سید و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی اس اس وی SSV مدل Smart StarLine S1000 2,445,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون چهارصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی ایزی ول EASY WELL مدل ACE02 2,386,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و نود و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا کلر AQUA CLEAR مدل UF8-ORP 714,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سیلوریکس SILVERIX مدل GRAY – SL85 2,729,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و سی و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نیمه صنعتی 500 گالن اولانسی OLANSI مدل 500G -AA 18,820,000 تومان قیمت فروش در بازار : هجده میلیون و هشتصد و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اسپادانا ESPADANA مدل AJ-225R کد 100000417 Spadana Water Dispenser Model AJ-225R 75,000 تومان قیمت فروش در بازار : هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر پلاس SOFT WATER+ PLUS مدل SWP-09 3,363,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و هفتاد و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا AQUA مدل اینلاین 508i 3,586,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و پانصد و هشتاد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب دالتون DOULTON مدل HCP 848,500 تومان قیمت فروش در بازار : هشتصد و سی و نه هزار و پانصد تومان
دستگاه تصفیه آب تک TEC PURE مدل RO-T8-NATURE3400 2,665,000 تومان قیمت مدل ایرانی فروش در بازار : دو میلیون و ششصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب CCK سی سی کا مدل B6 917,000 تومان قیمت فروش در بازار : نهصد و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب SOFT WATER سافت واتر مدل RO6S 2,479,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل AXS-1210HB Xinode AXS-1210HB Water Purifier 2,649,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و چهل و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل Xinode AXC-1205HB 2,750,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اکوا کلر AquaClear RO-102 Water Purifier 2,457,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصت و هفت هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی aquajoy electrical Water purifier 2,859,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و شصت و نه هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy LOTUS Water purifier 2,318,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO1200 Water purifier 3,364,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و ده هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO600 Water purifier 3,268,000 تومان قیمت فروش در بازار گرگان : سه میلیون و پانصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO S151 Water Purifier 2,389,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO-101 Water Purifier 2,423,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی نوا NOVA مدل GRAND 7580 2,816,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی مدل RO-802 2,560,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب 400 گالن سی سی کا CCK کد 1008s 15,823,000 تومان قیمت مدل آمریکایی فروش در بازار : پانزده میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب دلفین مدل Dolphin DO-TS 6 RO ECOFI Water Purifier 2,283,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well Water Purifier ACE 01 2,865,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ایزی ول مدل Easy Well RO 815 Water Purifier 3,284,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و هفتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل easywell RO 116 2,562,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد و دو هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well ROC189 Water Purifier 3,840,000 تومان قیمت فروش در بازار گرگان : سه میلیون و یکصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب خانگی اولانسی OLANSI مدل RO-A930 2,278,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و هشتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easywell RO-700 Water Purifier 2,440,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوا پرو مدل RO6-CASE-N 2,388,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و نهصد و نود و هشت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai HUF-456 Water Purifier 2,230,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کا مدل ms 102 2,499,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و چهل و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نوا NOVA مدل Bluesea 5500 2,537,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون پانصد و چهل و هفت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai RO-251 Water Purifier 2,366,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI WATER PURIFIER SYSTEM HR-800M-ST 3,269,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و سی و نه هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI Water Purifier System HW-UP-100M 3,458,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Excell plus Water Purifier Household 3,728,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و ده هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر مدل msk1574 2,447,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Grand Plus Water Purifier 3,478,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب پیور لاین مدل UP-7000 1,582,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و هفتصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب لونا واتر ۶ مرحله LunaWater RO50GS 2,833,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای ال جی کم مدل LG Chem RO Water Purifier 2,449,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب نیکام مدل Nikom Water Purifier 475,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب میدیا مدل Midea MDV-MRO1644-5 Water Purifier 2,274,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی 8 مرحله ای مینرال قلیایی اکسیژن مدل purifying system 8 steps mineral alkaline o2 2,830,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben RO-100A Water Purifier 2,438,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben 700BEP Water Purifier 345,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل هوشمند S.S.V 6 Filters Smart Water Purifying System 2,756,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب سافت واتر مدل Softwater SW Water Purifier 2,238,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و پنجاه و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی مدل Xiaomi Mi Smart Water Purifier 2,636,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب 10 مرحله ای نانو فیلتراسیون- قلیایی ساز – اکسیژن ساز – ماورابنفش- املاح معدنی- اسمز معکوس – دستگاه تصفیه آب آکوآکلر مدل RO-CNX2018 2,936,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای وتک Vetec 2,334,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای تکومن مدل tecomen UV8353 3,544,000 تومان قیمت فروش در بازار گرگان : سه میلیون و دویست و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل SRO-F901/S901 2,636,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل SuperPro S900 2,936,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل UltraPro X800 2,485,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 10 مرحله ای اولانسی نانوفیلتراسیون ماورابنفش اسمزمعکوس مدل RO-A995 2,648,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای اولانسی OLANSI -قلیایی ساز- اسمزمعکوس مدل RO-A910 2,845,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک – نانوفیلتراسیون- املاح معدنی- اسمزمعکوس مدل RO-T4412 2,858,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس مدل RO-T4219 2,965,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای هوشمند آکوآ اسپرینگ قلیایی ساز- اکسیژن ساز- املاح معدنی -اسمزمعکوس مدل RO-BRAIN-S157 2,767,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی اس اس وی مدل Smart MaxTec S630 2,650,000 تومان قیمت فروش در بازار گرگان : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
تصفیه آب خانگی نانو -تایوانی- 9 مرحله ای ماورابنفش- قلیایی ساز -املاح معدنی سیلور مدل SILVERIX UV 2,442,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی هزار تومان
تصفیه آب خانگی هوشمند 8 مرحله ای قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس آکوآکلر مدل RO-BRAIN-C172 2,890,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و نود و یک هزار تومان

تصفیه آب مینروا، در واقع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل برای شهرهای شمالی کشور همچون گرگان، علی آباد، آق قلا، کمیشان، ترکمن، کرد کوی، بندر گز محسوب میشود که دارای خدمات پس از فروش مادام العمر و نصب و ارسال رایگان و گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات نیز میباشد

برای شهرهای گرگان، علی آباد، آق قلا، کمیشان، ترکمن، کرد کوی، بندر گز خدمات نصب و ارسال رایگان، عرضه و فروش انواع بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل و فیلتر تصفیه آب، گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات به مدت یکسال، خرید و پرداخت پس از نصب و راه اندازی دستگاه و اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی به همراه خدمات پس از فروش مادام العمر توسط نمایندگی رسمی تصفیه آسا در نظر گرفته شده است

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت تصفیه آسا است.
Call Now Buttonمشاوره خرید(پاسخگویی 24 ساعته)