قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر + نصب و ارسال رایگان

شاید چند سال پیش آگاهی و اطلاعات کمتری در مورد دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر وجود داشت و به همین دلیل، لزوم استفاده از آن برای همه آشکار نبود. اما در حال حاضر، تنها تفاوت رنگ و بوی آب دستگاه تصفیه و آب لوله‌کشی شهری بوشهر تفاوت این دو را نشان می‌دهد. به‌خصوص در برخی مناطق شهر بوشهر کیفیت آب لوله کشی بدتر هم است. برای مثال تصفیه آب در بوشهر و در برخی مناطق، استاندارد بالا و قابل اطمینانی ندارد.

استفاده از بهترین تصفیه آب خانگی تایوانی ایرانی آمریکایی چینی یک روش مناسب و تأیید شده برای نوشیدن آب باکیفیت است. انواع قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل آمریکایی و چینی و ایرانی قیمت ها و کیفیت های متفاوتی دارند و از تکنولوژی‌های متفاوتی برای تصفیه آب خانگی در بوشهر استفاده می‌کنند. یکی از تکنولوژی‌های به‌روز برای تصفیه آب استفاده از دستگاه تصفیه آب ro خانگی است. دستگاه‌هایی با این تکنولوژی می‌توانند آب سالم، بدون مواد مضر و با کیفیت بالا برای شما و استفاده در آب لوله کشی شهر بوشهر تهیه کنند.

قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر

مهلت استفاده از تخفیفات جشنواره

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی بوشهر

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر

هر دستگاه تصفیه آبی با استفاده از قیمت فیلتر تصفیه آب تایوانی درجه یک و استاندارد، املاح مضر را از آب جدا می‌کند. ممکن است در این بین برخی انواع آب شیرین کن خانگی در 6 مرحله و برخی در 8 مرحله آب را تصفیه کنند. برای آنکه بدانید کدام دستگاه برای آب لوله کشی شهری بوشهر مناسب است، خوب است کارکرد هر کدام را بدانید.

شرکت تصفیه آسا انواع آب تصفیه کن خانگی تایوانی اصل مینروا Minerva را با ضمانت به مشتریان ارائه می‌کنند. می‌توانید قبل از انتخاب با کارشناسان شرکت مشورت کنید. کارشناسان ما اطلاعات مفیدی در اختیار شما می‌گذارند، به سؤالات شما پاسخ می‌دهند و به شما در انتخاب دستگاه مناسب برای تصفیه آب بوشهر کمک می‌کنند.

بدون شک بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی تایوانی آمریکایی موجود در بازار ایران برای آب بوشهر، تصفیه آب مینروا تایوان Minerva Taiwanese Household Water Purifier است که با بهره گیری از سیستم اسمز معکوس که بهترین روش تصفیه آب آشامیدنی در دنیا محسوب میشود، بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی آمریکایی نیز در بازار محسوب میشود.

این دستگاه از چهار مدل اصلی 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا، 7 مرحله ای یونیزه قلیایی کننده مینروا، 8 مرحله ای آنتی باکتریال اکسیژن ساز مینروا، 8 مرحله ای لامپ یو وی دار ماورا بنفش مینروا تشکیل شده است که با وضعیت آب شهری بوشهر سازگاری کامل داشته و میتواند سختی آب شهری را به خوبی کاهش دهد تا برای سلامت بدن انسان استاندارد باشد.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر

مدل هشت مرحله ای مینروا از قیمت فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای به علاوه فیلتر قلیایی کننده و فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن ساز تشکیل شده که جدیدترین دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار ایران است و بهترین سختی آب برای آشامیدن را در اختیار شما قرار خواهد داد. قیمت دستگاه تصفیه آب اصفهان و بوشهر از انواع دستگاه هایی که تصفیه آسا عرضه مینماید یکپارچه و واحد است و شما در هر شهر با بهترین قیمت محصولات مینروا را از نمایندگی رسمی و انحصاری تصفیه آسا تهیه خواهید کرد.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر

تفاوت بین انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در تعداد مراحل دستگاه ها برای تصفیه آب تبریز و بوشهر و دیگر شهرهای ایران است. دستگاه آب تصفیه کن 8 مرحله ای کامل ترین تصفیه آب را انجام می‌دهند و تمام نیازهای شما را برآورده می‌کنند؛ اما دستگاه آب شیرین کن خانگی 6 مرحله ای نیز برای داشتن یک آب آشامیدنیِ سالم کافی هستند. در ادامه بیشتر تفاوت این انواع آب تصفیه کن خانگی را خواهید دانست.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر

تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا

همان‌طور که قبلاً هم اشاره شد، دستگاه تصفیه آب 8 مرحله‌ای اکسیژن ساز مینروا کامل‌ترین دستگاه برای تصفیه آب شیراز و شهر بوشهر است. این دستگاه آب را در 8 مرحله تصفیه می‌کند. شش مرحله ابتدایی تصفیه آب در تمام این دستگاه‌ها شبیه به هم است.

فیلتر هفتم فیلتری است که خاصیت قلیایی به آب اضافه می‌کند و این دستگاه را تبدیل به بهترین دستگاه اب قلیایی خانگی نموده است. همچنین با استفاده از این فیلتر، خواص آنتی‌اکسیدانی به آب اضافه خواهد شد. طبق مطالعات، آنتی‌اکسیدان‌ها خاصیت ضد سرطانیِ قوی‌ای دارند و برای سلامت جسم ضروری هستند.

فیلتر هشتم نیز به میزان اکسیژن آب اضافه می‌کند. این موضوع می‌تواند برای برخی افراد اهمیت بیشتری داشته باشد. برای مثال ورزشکاران در هنگام ورزش به اکسیژن بیشتری نیاز دارند. مصرف اکسیژن بیشتر می‌تواند به سوخت و ساز بالاتر و کارایی بیشتر عضله‌ها کمک کند. همچنین افزایش اکسیژن سطح خون، به افزایش انرژی و شادابی پوست نیز کمک خواهد کرد.

تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا

تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا

برخی دستگاه‌های تصفیه آب مینروا مراحل کمتری برای تصفیه آب دارند. دستگاه تصفیه آب 7 مرحله‌ای یونیزه قلیایی مینروا تمام مراحل تصفیه آب همدان و تصفیه آب خانگی بوشهر به غیر از فیلتر اکسیژن‌ساز را دارد. شاید افزایش سطح اکسیژن داخل آب برای شما اهمیت چندانی نداشته باشد، یا با توجه به سبک زندگی و نوع آبی که مصرف می‌کنید به دستگاه ساده‌تری نیاز داشته باشید. در این صورت این دستگاه را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا

اصلی‌ترین مراحل تصفیه آب مشهد و آب لوله کشی شهر بوشهر که به وجود آنها در تمامِ دستگاه‌های تصفیه آب با تکنولوژی اسمز معکوس نیاز است، شش مرحله ابتدایی تصفیه آب هستند که توانایی حفظ املاح معدنی مفید مورد نیاز بدن انسان بعد از حذف تمام آلاینده های آلوده محلول در آب بوشهر را داشته باشند. بنابراین اگر به دنبال دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر هستید که پیچیدگی زیادی نداشته باشد، این دستگاه مناسب شما خواهد بود.

در این دستگاه آب لوله‌کشی از 6 فیلتر متفاوت عبور می‌کند. سه فیلتر ابتدایی ذرات معلق درشت‌تر را از آب جدا می‌کنند و در سه فیلتر بعدی مواد مضر و ذرات ریزتر از آب جدا می‌شوند و عناصر ضروری در آب باقی خواهند ماند.

تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی مینروا

دستگاه تصفیه آب 8 مرحله‌ای لامپ یو وی مینروا برای تصفیه آب چاه مناسب است. از آنجایی که چاه هیچ مرحله تصفیه‌ای نگذرانده است، احتمال وجود انواع انگل و باکتری در آب وجود دارد. تکنولوژی لامپ یووی با تاباندن اشعه فرابنفش، آب را انگل‌زدایی می‌کند. این موضوع برای سالم شدن آب چاه اهمیت زیادی دارد.

حذف انگل و میکروب برای آب لوله کشی شهری بوشهر مورد نیاز نمیباشد و تصفیه آب اراک و بندر عباس و هر شهر دیگری که از آب لوله کشی شهری استفاده نشود و چاه شخصی در واحد و زمین و ملک شما وجود داشته باشد نیاز به تصفیه آب فرابفش دارد تا پس از حذف کامل املاح محلول مضر، انگل زدایی و میکروب زدایی هم به خوبی انجام گیرد تا آب چاه به آب آشامیدنی سالم و عاری از هر گونه مواد مضر باشد و به راحتی قابل خوردن شود.

کیفیت آب لوله کشی در شهر بوشهر

در سال‌های اخیر بسیاری از شهروندان بوشهر از کیفیت آب آشامیدنی شکایت داشته‌اند. حتما لازم است آب‌های زیرزمینی در بوشهر و تصفیه آب بندر عباس و مناطق اطراف آن به دلیل نزدیکی به دریا، دائماً از نظر میزان شوری، آلودگی‌های نفت و گاز و وجود پسماندهای کشاورزی مورد بررسی قرار بگیرند.

هرچند آب لوله‌کشی در این شهر استاندارهایی را پشت سر می‌گذارد، اما باز هم بسیاری از افراد از طعم آن راضی نیستند. با توجه به تمام این مسائل، خرید دستگاه تصفیه آب در بوشهر می‌تواند به افزایش کیفیت آب و در نهایت بهبود وضعیت سلامت افراد کمک کند.

کیفیت آب لوله کشی در شهر بوشهر

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر

برای خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی خوب است از قبل بازار را بررسی کنید و حتماً از نمایندگی‌های معتبر خرید کنید. خرید از نمایندگی تصفیه آب خانگی در بوشهر، باعث می‌شود که در آینده بتوانید از خدمات پس از فروش و ضمانت کالای شرکت استفاده کنید.

شرکت تصفیه آسا نمایندگی دستگاه تصفیه آب در بوشهر و سراسر ایران است. این شرکت دستگاه های تصفیه آب باکیفیت تایوانی ارائه می‌کند. برای اطمینان از یک خرید خوب، می‌توانید قبل از خرید با کارشناسان شرکت تصفیه آسا در بخش فروش مشورت کنید. قیمت دستگاه تصفیه آب ایرانی تایوانی آمریکایی چینی را به همراه مشخصات فنی دستگاه از کارشناسان فروش تصفیه آسا استعلام نمایید.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر

نصب و ارسال رایگان

دستگاه تصفیه آب از جزئیات زیادی تشکیل شده است؛ اما اصلاً نگران نباشید. تکنسین‌های مینروا برای ارسال و نصب رایگان دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر در کنار شما خواهند بود و به صورت اصولی به نصب شیلنگ های تصفیه آب خواهند پرداخت. می‌توانید در هنگام نصب درباره جزئیات دستگاه سؤالات خود را بپرسید. همچنین پشتیبانی مینروا به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سؤالات شما خواهد بود.

امکان ارائه خدمات نصب و ارسال رایگان به همراه خدمات پس از فروش ارزنده برای شرکت تصفیه آسا در شهر بوشهر فراهم آورده شده و سراسر بوشهر از جمله شهرک فضیلت، بنمانه، کوی بندر، جفره ماهینی، چهارصد دستگاه، باغ زهرا، باغنار، پایگاه هوایی، مخ بلند، عبدل موهیمان، تنگک، ریشهر، رایانی، سارتول، نیروی دریایی و همه محله های بوشهر امکان خدمت گذاری وجود خواهد داشت و شما میتوانید با خیال راحت به خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل در بوشهر بپردازید.

اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب

زمان تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای 7 مرحله ای 8 مرحله ای در کارکرد آنها اهمیت زیادی دارد. هر کدام از فیلترها عمر متفاوتی دارند و باید در فاصله زمانی مشخصی تعویض شوند. بسیاری از افراد این زمان‌ها را فراموش می‌کنند و به همین دلیل دستگاه از نظر کارکرد افت می‌کند. شرکت تصفیه آسا زمان تعویض فیلتر تصفیه آب را به شما یادآوری خواهد کرد.

می‌توانید تمام فیلترها و خدمات را از شرکت تصفیه آسا برای تعویض فیلتر تصفیه آب cck مینروا آکوا و سافت واتر و دیگر برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی درخواست کنید. تکنسین‌های مجرب در زمان مناسب برای تعویض به شما کمک خواهند کرد، تا هم عمر دستگاه تصفیه آب شما طولانی شود و هم کیفیت آب افت پیدا نکند.

گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات

تمام دستگاه‌های تصفیه آب ارائه شده توسط شرکت تصفیه آسا گارانتی 12 ماهه بدون قید و شرط دارند. تضمین کالا از طرف شرکت صددرصدی است. این موضوع می‌تواند خیال شما را از هر جهت بابت کیفیت دستگاه راحت کند.

پرداخت پس از نصب و تست سختی آب آشامیدنی

شاید پی بردن به کیفیت آب برای تصفیه آب یزد و بوشهر تنها از ظاهر برای شما مشکل باشد. حق هم دارید. نمی‌توانید تنها از ظاهر، بو و مزه متوجه بالا و پایین بودن کیفیت آب آشامیدنی شوید. اما می‌توانید سختی آب را بعد از خرید دستگاه تصفیه آب در بوشهر تست کنید. حتی این امکان برای مشتریان وجود دارد که پرداخت هزینه دستگاه تصفیه آب در بوشهر را بعد از نصب و تست سختی آب انجام دهند.

سرویس دوره ای دستگاه تصفیه آب

همان‌طور که قبلاً هم اشاره شد، فیلترهای دستگاه تصفیه آب به صورت دوره‌ای نیاز به تعویض دارند. خرید و نصب برخی از این فیلترها می‌تواند دردسرساز باشد. بهترین راه، استفاده از خدمات سرویس دستگاه‌های تصفیه آب توسط شرکت مرجع است. تکنسین‌های شرکت تصفیه آسا به صورت دوره‌ای با شما تماس می‌گیرند و در صورت تأیید شما، برای سرویس دستگاه اقدام می‌کنند.

انواع فیلتر تصفیه آب خانگی

ممکن است ندانید استفاده از این همه فیلتر برای تصفیه آب چه لزومی دارد، یا تفاوت بین فیلترهای مختلف چیست و چه کارایی دارند؟ در ادامه هر کدام از فیلترهای دستگاه تصفیه آب را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار می‌دهیم و تفاوت‌های آنها با جزئیات بیان خواهیم کرد. حتما در جریان باشید که به شایعات در مورد سرطان زا بودن دستگاه تصفیه آب توجه نکنید زیرا انواع محصولات تصفیه آب مینروا طبق استاندارد جهانی بهداشت و گواهی بین المللی کیفیت آب آشامیدنی، سطح کیفیت آب را طبق سلامت بدن انسان افزایش خواهد داد.

فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن

فیلتر مرحله اول از نوعی پلیمر به نام پلی پروپیلن ساخته شده است. این پلیمر کارکردهای زیادی دارد، که ساخت فیلتر یکی از آنها است. این فیلتر به رنگ سفید تولید می‌شود و وظیفه مهم و اصلی آن جدا کردن گل و لای یا شن و ماسه از آب است.

ممکن است آب آشامیدنی محل زندگی شما شن و ماسه نداشته باشد، اما نمی‌توانید تضمین کنید این آب بعد از عبور از انواع لوله‌ها به زنگ فلز آغشته نشده باشد. این موضوع به‌خصوص در خانه‌های قدیمی بسیار اتفاق میفتد. فیلتر مرحله اول زنگ‌زدگی لوله و هر ذره درشت دیگری را از آب جدا می‌کند.

فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو فعال

فیلتر مرحله دوم بو و شفافیت آب را بهبود می‌بخشد. این فیلتر از جنس کربن فعال ساخته شده است؛ اما خیلی مهم است که این کربن ارگانیک و گیاهی باشد؛ چراکه در غیر این صورت، می‌تواند بر کیفیت آب و سلامت آن تأثیر منفی داشته باشد. برای مثال این فیلتر می‌تواند از پوست نارگیل، گردو و پسته ساخته شود. برای استفاده از آب تصفیه شده در بوشهر و این که چگونه کلر آب را از بین ببریم برای ماهی های آب شیرین میتوانید از یک سیستم اسمز معکوس هشت مرحله ای استفاده نمایید که از فیلتر پنجم آن برای آب آکواریوم استفاده نموده و از فیلترهای دوم و پنجم و سوم برای حذف کامل کلر و مواد جانبی کلر و کلرامین استفاده شود و از مرحله هشتم نیز برای نوشیدن آب آشامیدنی استفاده کنید.

فیلتر مرحله سوم کربن بلاک

فیلتر مرحله سوم مکمل فیلتر مرحله دوم است. این فیلتر نیز نوعی از فیلترهای کربنی است که در واقع از ساختار بسیار متراکمی از کربن فعال ساخته شده است. وظیفه اصلی این کربن جدا کردن کلر از آب است. در واقع تمام این سه مرحله فیلترینگ به نوعی پشتیبان و محافظ مرحله چهارم فیلترینگ یعنی فیلتر ممبران هستند.

کلر موجود در آب برای غشا فیلتر ممبران مضر است. بنابراین وجود فیلتر مرحله سوم، برای حفظ طول عمر فیلتر ممبران و به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین اجزای دستگاه تصفیه آب ضروری است.

فیلتر مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس

یکی از بهترین تکنولوژی های تصفیه آب که در بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در بوشهر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، تکنولوژی اسمز معکوس Reverse Osmosis System است. مرحله چهارم از تصفیه آب شامل فیلتر ممبران می‌شود. این فیلتر از یک غشا نیمه‌تراوا تشکیل شده است که آب خالص را از آب تصفیه نشده به کمک فشار اسمزی تفکیک می‌کند.

فیلتر مرحله پنجم پست کربن خطی

آبی که در این مرحله وارد فیلتر می‌شود، به دلیل عبور از چهار فیلتر قبلی آب سالمی است. این فیلتر معمولاً بعد از مخزن آب قرار می‌گیرد تا بوی بد و هر آلودگی احتمالی را از بین ببرد. ممکن است آب مدت طولانی داخل مخزن دستگاه تصفیه آب بماند و همین موضوع باعث می‌شود آب بوی بدی بگیرد یا از کیفیت آن کم شود.

فیلتر مرحله ششم مینرال معدنی ساز

تمام مواد و عناصر موجود در آب مضر نیستند. حتی برخی از این عناصر مانند پتاسیم و منیزیم برای بدن ضروری هستند تا بتوانید از میزان استاندارد مصرف آب در روز با بهترین کیفیت بهره گیری نمایید. اما فیلترهای دستگاه تصفیه این مواد را هم از آب جدا می‌کنند. در اینجا فیلتر ششم به کار می‌آید. این فیلتر کمک می‌کند که عناصر مهم و ضروری برای بدن مانند منگنز و دی‌کربنات‌ها در آب حفظ شوند. این فیلتر آخرین مرحله در دستگاه‌های تصفیه آب شش مرحله‌ای است.

فیلتر مرحله هفتم یونیزه قلیایی آلکالاین

فیلتر هفتم برای تصفیه آب، در دستگاه‌های تصفیه آب 6 و 7 و 8 مرحله‌ای وجود دارد. این فیلتر خاصیت آنتی‌اکسیدان به آب اضافه می‌کند. آنتی‌اکسیدان ماده‌ای است که به‌عنوان یک عنصر ضد سرطانی قوی شناخته می‌شود و در آب قلیایی چیست بسیار میزان آنتی اکسیدانی و ضد سرطانی بالا و قوی دارد.

فیلتر مرحله هشتم آنتی باکتریال اکسیژن ساز

دستگاه‌های تصفیه آب 8 مرحله‌ای کمی پیچیده‌تر هستند. این موضوع می‌تواند بر قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر نیز تأثیر بگذارد. فیلتر اکسیژن، می‌تواند سطح اکسیژن آب را بالا ببرد البته افزایش سطح اکسیژن آب با آب گازدار متفاوت است و مضرات آب گازدار را ندارد و فواید آنتی باکتریال بسیار زیادی نیز به همراه خواهد داشت. نوشیدن آب با اکسیژن بیشتر می‌تواند میزان اکسیژن خون را افزایش بدهد. افزایش اکسیژن خون به سرحال بودن جسم و شادابی پوست کمک می‌کند.

فیلتر لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش

فیلتر اشعه ماورای بنفش برای تصفیه آب چاه مناسب است. این فیلتر با استفاده از اشعه یووی، آب را انگل‌زدایی می‌کند. برای آبی که قبل از دستگاه تصفیه خانگی هیچ مرحله تصفیه و انگل‌زدایی را نگذرانده، این فیلتر بسیار مناسب است.

لیست قیمت فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر ( آخرین آپدیت 22 تیر ماه 1403 )

شرکت تصفیه آسا به عرضه و فروش انواع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی با بهترین قیمت در بازار تصفیه آب خانگی بوشهر میپردازد، ضمن این که نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر و دیگر شهرهای ایران بوده و با سابقه طولانی در این زمینه به ارائه قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی با فیلترهای تایوانی درجه یک و استاندارد پرداخته و شما عزیزان میتوانید قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی چینی ایرانی آمریکایی را در لیست قیمت زیر برای بازار فروش تصفیه آب خانگی در بوشهر مشاهده نمایید. لیست قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر در تاریخ 22 تیر ماه 1403 ( Friday – 2024 12 July ) بروز رسانی شده است :

نام برند / مدل و تعداد مراحل فیلتراسیون قیمت روز در بازار بوشهر
تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا اصل تایوان ( پرفروش ترین مدل برای بوشهر ) Minerva 8 Stages RO Original Taiwanese Water Treatment Household Purchase Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,490,000 تومان
تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا تایوانی اصل Minerva 7 Stages RO Alkaline Ionization Original Taiwanese Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,240,000 تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا تایوانی اورجینال Minerva 6 Stages RO Original Taiwanese Mineral Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 6,990,000 تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا ( مناسب آب چاه خانگی بوشهر ) اورجینال تایوان Minerva 8 Stages RO Ultra-Violet Water Treatment Household Original Taiwan Sales Pice قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,990,000 تومان
قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی cck مدل ro8_orp C.C.K. 8 Stages Reverse Osmosis Water Purifier 4,490,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و چهارصد و نود هزار تومان
سی سی کا 7 مرحله ای cck C.C.K. Seven Stages Water Purifier Household 4,240,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و دویست و چهل هزار تومان
سی سی کا اورجینال 6 مرحله ای معدنی ساز cck C.C.K. Six Stages Water Purifier Household 4,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و یکصد و نود هزار تومان
سافت واتر 8 مرحله ای soft water مدل RO8_OX Soft Water Eight Stages Water Purifier Household Model Number RO8_OX 4,740,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و هفتصد و چهل هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای soft water مدل ro7_orp Soft Water Seven Stages Water Treatment Household Model Number RO7_ORP 2,245,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 مرحله ای soft water مدل SW Soft Water Six Stages Water Purifier Household Model Number SW 2,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل RO-C160 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
آکوآ اسپرینگAqua Spring مدل UF-SF4000 2,513,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و نود و پنج هزار تومان
آکوآکلیر Aqua Clear مدل NEWDESIGN 2020 – AQN9 5,822,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و چهارده هزار تومان
اولانسی Olansi مدل RO-A930 2,460,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی و یک هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل AQ-UF940 1,137,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و یکصد و سی و هفت هزار تومان
سی سی کا CCK مدل RO GOLD 2019 2,448,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پنجاه و نه هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X60 800,000 تومان قیمت فروش در بازار بوشهر : هفصد و نود و سه هزار تومان
سافت واتر SOFT WATER مدل 05 MINERAL 478,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهارصد و هشتاد و نه هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X530 789,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و نه هزار تومان
آکوآ کلر AQUA CLEAR مدل AQ-UF850 1,125,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و صد و بیست و پنج هزار تومان
آکوا پرو قلیایی یووی aqua pro مدل RO8_UV_ORP_S 3,739,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و سی و نه هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر اسمز معکوس قلیایی انرژی زا CCK_RO+ORP+ENERGY 3,250,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای قلیایی SOFT WATER_RO_ORP 2,759,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و پنجاه و نه هزار تومان
سافت واتر 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV 3,439,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و پهارصد و سی و نه هزار تومان
آکوا پرو مدل 7 فیلتر قلیایی AQUA-ORP7-S 3,245,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و هشتاد و پنج هزار تومان
آکوا AQUA مدل 10 مرحله قلیایی آنتی باکتریال pomp up-10 stage 3,365,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و شصت و پنج هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV CCK 3,335,000 تومان قیمت فروش در بازار بوشهر : سه میلیون و سیصد و سی و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 فیلتر اسمز معکوس مدل SOFT WATER_RO_97B5 2,882,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و دو هزار تومان
آکوا پرو RO اسمز معکوس AQUA PRO_67S1_RO 3,489,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و چهارصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه پرفکت واتر 6 مرحله ای Perfect Water 3,263,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و شصد و سه هزار تومان
تصفیه آب آرتک پیور مدل RO7 ARTEC PURE 2,675,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
آب تصفیه کن آرتک پیور مدل Artec RO6 2,569,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و شصت و نه هزار تومان
تصفیه آب پیور لاین Pure Line UP-7000 2,295,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و نه هزار تومان
دستگاه التراتک Ultra Tec 2,508,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هشت هزار تومان
سیستم سافت واتر مدل JW-P6S SOFT WATER 2,572,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و دوازده هزار تومان
سیستم میدیا مدل MIDEA MRO1644-5 5,141,000 تومان قیمت فروش در بازار : پنج میلیون و چهارصد و هفتاد و هشت هزار تومان
آب شیرین کن واترتک مدل WS560S-Lux WATER TECH 3,393,000 تومان قیمت فروش در بازار بوشهر : سه میلیون و سیصد و نود و سه هزار تومان
دستگاه 6 مرحله ای آکواول 3,777,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و هفتاد و هفت هزار تومان
دستگاه رونپ شش مرحله ای 3,730,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب هیل‌ تول مدل ژوپیتر hill toll zhopiter 2,899,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی SSV اس اس وی مدل Smart MaxSpring S810 2,380,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اولانسی OLANSI مدل RO – FT2800 2,216,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب AQUA CLEAR آکوا کلیر مدل Ac-800 2,375,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب هیوندای HYUNDAI مدل HUF-456 2,410,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و نود هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب کامتک COMTECH مدل ECO-6S 2,456,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکواجوی مدل LEGEND Aquajoy Water Purifier 3,243,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا من AQUA MAN مدل RO-F7 2,691,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب ارگانیک ORGANIC مدل RO_W610 2,631,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و یک هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا لاین AQUA LINE مدل RO-LINE800 2,449,000 تومان قیمت فروش در بازار تصفیه آب بوشهر : دو میلیون و هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب معصومی مدل رویال MASOUMI ROYAL 2,337,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوآ اسپرینگ AQUA SPRING مدل RO-AF2200 2,627,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوواسانا AQUA SANA مدل Claryum-3stage 2,633,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اس اس وی SSV مدل UltraJet X500 759,000 تومان قیمت فروش در بازار : ششصد و سی و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سی سی کا CCK مدل الترا فیلتراسیون UF-64U8 987,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کاCCK مدل RO GOLD 2019 2,465,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سید و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی اس اس وی SSV مدل Smart StarLine S1000 2,445,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون چهارصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی ایزی ول EASY WELL مدل ACE02 2,386,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و نود و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا کلر AQUA CLEAR مدل UF8-ORP 714,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سیلوریکس SILVERIX مدل GRAY – SL85 2,729,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و سی و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نیمه صنعتی 500 گالن اولانسی OLANSI مدل 500G -AA 18,820,000 تومان قیمت فروش در بازار : هجده میلیون و هشتصد و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اسپادانا ESPADANA مدل AJ-225R کد 100000417 Spadana Water Dispenser Model AJ-225R 75,000 تومان قیمت فروش در بازار : هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر پلاس SOFT WATER+ PLUS مدل SWP-09 3,363,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و هفتاد و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا AQUA مدل اینلاین 508i 3,586,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و پانصد و هشتاد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب دالتون DOULTON مدل HCP 858,500 تومان قیمت فروش در بازار : هشتصد و سی و نه هزار و پانصد تومان
دستگاه تصفیه آب تک TEC PURE مدل RO-T8-NATURE3400 2,665,000 تومان قیمت مدل ایرانی فروش در بازار : دو میلیون و ششصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب CCK سی سی کا مدل B6 997,000 تومان قیمت فروش در بازار : نهصد و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب SOFT WATER سافت واتر مدل RO6S 2,479,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل AXS-1210HB Xinode AXS-1210HB Water Purifier 2,649,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و چهل و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل Xinode AXC-1205HB 2,750,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اکوا کلر AquaClear RO-102 Water Purifier 2,457,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصت و هفت هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی aquajoy electrical Water purifier 2,859,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و شصت و نه هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy LOTUS Water purifier 2,328,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO1200 Water purifier 3,364,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و ده هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO600 Water purifier 3,268,000 تومان قیمت فروش در بازار تصفیه آب خانگی در بوشهر : سه میلیون و پانصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO S151 Water Purifier 2,389,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO-101 Water Purifier 2,433,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی نوا NOVA مدل GRAND 7580 2,816,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی مدل RO-802 2,560,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب 400 گالن سی سی کا CCK کد 1008s 15,823,000 تومان قیمت مدل آمریکایی فروش در بازار : پانزده میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب دلفین مدل Dolphin DO-TS 6 RO ECOFI Water Purifier 2,283,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well Water Purifier ACE 01 2,865,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ایزی ول مدل Easy Well RO 815 Water Purifier 3,224,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و هفتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل easywell RO 116 2,562,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد و دو هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well ROC189 Water Purifier 3,840,000 تومان قیمت فروش در بازار تصفیه آب در بوشهر : سه میلیون و یکصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب خانگی اولانسی OLANSI مدل RO-A930 2,278,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و هشتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easywell RO-700 Water Purifier 2,450,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوا پرو مدل RO6-CASE-N 2,388,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و نهصد و نود و هشت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai HUF-456 Water Purifier 2,230,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کا مدل ms 102 2,499,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و چهل و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نوا NOVA مدل Bluesea 5500 2,537,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون پانصد و چهل و هفت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai RO-251 Water Purifier 2,376,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI WATER PURIFIER SYSTEM HR-800M-ST 3,269,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و سی و نه هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI Water Purifier System HW-UP-100M 3,458,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Excell plus Water Purifier Household 3,728,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و ده هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر مدل msk1574 2,447,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Grand Plus Water Purifier 3,478,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب پیور لاین مدل UP-7000 1,552,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و هفتصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب لونا واتر ۶ مرحله LunaWater RO50GS 2,833,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای ال جی کم مدل LG Chem RO Water Purifier 2,449,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب نیکام مدل Nikom Water Purifier 475,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب میدیا مدل Midea MDV-MRO1644-5 Water Purifier 2,264,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی 8 مرحله ای مینرال قلیایی اکسیژن مدل purifying system 8 steps mineral alkaline o2 2,830,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben RO-100A Water Purifier 2,438,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben 700BEP Water Purifier 345,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل هوشمند S.S.V 6 Filters Smart Water Purifying System 2,756,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب سافت واتر مدل Softwater SW Water Purifier 2,238,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و پنجاه و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی مدل Xiaomi Mi Smart Water Purifier 2,646,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب 10 مرحله ای نانو فیلتراسیون- قلیایی ساز – اکسیژن ساز – ماورابنفش- املاح معدنی- اسمز معکوس – دستگاه تصفیه آب آکوآکلر مدل RO-CNX2018 2,936,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای وتک Vetec 2,334,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای تکومن مدل tecomen UV8353 3,564,000 تومان قیمت فروش در بازار دستگاه تصفیه آب در بوشهر : سه میلیون و دویست و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل SRO-F901/S901 2,636,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل SuperPro S900 2,936,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل UltraPro X800 2,485,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 10 مرحله ای اولانسی نانوفیلتراسیون ماورابنفش اسمزمعکوس مدل RO-A995 2,648,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای اولانسی OLANSI -قلیایی ساز- اسمزمعکوس مدل RO-A910 2,845,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک – نانوفیلتراسیون- املاح معدنی- اسمزمعکوس مدل RO-T4412 2,858,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس مدل RO-T4219 2,965,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای هوشمند آکوآ اسپرینگ قلیایی ساز- اکسیژن ساز- املاح معدنی -اسمزمعکوس مدل RO-BRAIN-S157 2,767,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی اس اس وی مدل Smart MaxTec S630 2,650,000 تومان قیمت فروش در بازار تصفیه آب خانگی در بوشهر : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
تصفیه آب خانگی نانو -تایوانی- 9 مرحله ای ماورابنفش- قلیایی ساز -املاح معدنی سیلور مدل SILVERIX UV 2,442,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی هزار تومان
تصفیه آب خانگی هوشمند 8 مرحله ای قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس آکوآکلر مدل RO-BRAIN-C172 2,890,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و نود و یک هزار تومان

با توجه به بررسی آب لوله کشی شهری بوشهر بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در بوشهر تصفیه آب مینروا تایوان است که با خدمات نصب و ارسال رایگان و گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات عرضه و به فروش میرسد

بله شرکت تصفیه آسا با دارا بودن نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در بوشهر امکان ارائه خدمات پس از فروش مادام العمر برای انواع دستگاه تصفیه آب خانگی برند معتبر مینروا تایوانی دارد

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت تصفیه آسا است.
Call Now Buttonمشاوره خرید(پاسخگویی 24 ساعته)