قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در مشهد + نصب و ارسال رایگان

شهر مشهد سومین شهر پهناور ایران از نظر مساحت بعد از تهران و اصفهان و از نظر جمعیت دومین شهر پر جمعیت ایران محسوب میشود و در دوران افشاریان پایتخت کشور ایران بود. کیفیت آب آشامیدنی لوله کشی شهری مشهد رفته رفته کاهش پیدا کرده و ضرورت استفاده از یک آب تصفیه کن باعث شده تا شرکت تصفیه آسا با دارا بودن نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در مشهد، این امکان را برای شما عزیزان فراهم کند که بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی را با خدمات نصب و ارسال رایگان در شهر مشهد در اختیار داشته باشید.

آب تصفیه کن مینروا تایوان Minerva Taiwanese Water Puriifer از این جهت بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران محسوب میشود که با بهره گیری از بروزترین و حرفه ای ترین تکنولوژی اسمز معکوس روز دنیا، سختی آب آشامیدنی مشهد را طبق استاندارد جهانی بهداشت کاهش داده و در تی دی اس آب پس از تصفیه در محدوده 30 الی 100 خواهد بود که برای بدن انسان بسیار مفید و مورد نیاز است.

قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در مشهد + نصب و ارسال رایگان

مهلت استفاده از تخفیفات جشنواره

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان

نمایندگی دستگاه تصفیه آب در مشهد

شرکت تصفیه آسا با بهره گیری از تکنسین های فنی مجرب در شهر مشهد امکان نصب و ارسال رایگان، ارائه خدمات گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات و خدمات پس از فروش مادام العمر برای شما را فراهم آورده، ضمن اینکه برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در مشهد، با پرداخت مبلغ اندک بیعانه میتوانید ثبت سفارش نموده و مبلغ هر دستگاه را پس از نصب و تست آب آشامیدنی توسط تکنسین های فنی مجموعه پرداخت فرمایید.

یکی از نکات مهم در خرید دستگاه تصفیه آب خانگی دارا بودن نمایندگی فروش تصفیه آب است که در ادامه همکاری امکان دریافت خدمات و سرویس های دوره ای همچون تعویض فیلتر تصفیه آب را داشته باشید و تصفیه آب مینروا در سراسر ایران این امکانات و خدمات را به همراه کیفیت درجه یک و تضمین قیمت به شما ارائه خواهد داد.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب در مشهد

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی موجود در ایران با قطعات تایوانی درجه یک و اورجینال، آب تصفیه کن مینروا Minerva بوده که با بررسی های صورت گرفته و دستگاه های متعددی که در شهر مشهد نصب شده، کاملا با آب لوله کشی شهری مشهد سازگاری لازم را دارد و با استفاده از یک فیلتر اصلی ممبران فیلمتک سیزده لایه ریزبافت که تحت لیسانس آمریکا میباشد کاملا املاح مضری همچون نیترات و نیتریت و آرسنیک و آلومینیوم را حذف کامل مینماید.

تصفیه آسا، دارای نمایندگی دستگاه تصفیه آب در همدان و اصفهان نیز هست و در تمام شهرهای ایران امکان ارائه خدمات و فروش بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان و دستگاه تصفیه آب تبریز ، مرکز استان خراسان رضوی مشهد Razavi Khorasan Province, Mashhad، همدان ، تهران و دیگر شهرهای ایران را دارد.

شایان ذکر است که نصب و ارسال رایگان در تمام محله های مشهد همچون شهرک غرب، شهرک هامز، شهرک لشکر، کوی هنر، شهرک رازی، شهرک هاشمی نژاد، شهرک کشاورزی، فرامرز عباسی، زیبا شهر، کوی سلمان، هاشمیه، کوثر، شهرک صدف، ششصد متری ها، هشتصد متری ها، رضا شهر، سجاد شهر، آبکوه، سعدآباد، کوی ولیعصر، تقی آباد، سراب، منطقه ثامن، نوغان، دریادل، مهرآباد، سمزقند، بقر آباد، شقا، نخودک، کنارکال، کوی آتش نشانی، شهرک نان رضوی، عباس آباد، ارگ، میل کاریز، کوی قائم، شهرک قدس، کاریزک، فتح آباد، کوی آزادگان و… توسط تکنسین های فنی مجرب تصفیه آسا انجام میگردد.

در زیر میتوانید قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در مشهد را به همراه مشخصات و انواع دستگاه تصفیه آب خانگی مشاهده نمایید.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در مشهد

حتما اطلاع دارید که طعم آب لوله کشی برخی از مناطق مشهد به سمت شورمزه بودن رفته و میانگین سختی آب در این کلان شهر بین 500 الی 1000 است. این یعنی از حد استاندارد در مناطقی پنج برابر بیشتر و در بعضی محله های مشهد تا 10 برابر بیشتر بوده در صورتی که تی دی اس مورد تایید گواهی بین المللی کیفیت آب آشامیدنی WaterQuality این عدد را بین 30 تا 100 اعلام کرده است.

با این تفاسیر هر دستگاه آب تصفیه کن خانگی و فیلتر دستگاه تصفیه آب توانایی کاهش سختی آب را نخواهد داشت و شما نیاز به بهترین مارک تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران که یک دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس است دارید تا بتواند از آب شهری املاح مضر و ریز را حذف کرده و در طول شبانه روز آب مصرفی روزانه شما را در بهترین کیفیت تامین و در اختیار شما قرار دهد. از میان چهار مدل اصلی تصفیه آب مینروا تایوان، مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا Minerva Ro8_O2Plus پرفروش ترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران محسوب میشود که توانایی حذف تمام املاح مضر و نمک های آلی محلول در آب مشهد تا ابعاد 0,0001 میکرون را دارد و شامل پک کامل فیلتر تصفیه آب در هشت مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس است. ضمن این که قیمت دستگاه تصفیه آب در مشهد، همانند تهران بوده و خدمات پس از فروش ارزنده ای نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در مشهد

در صورتی که در شهر مشهد از یک چاه آب خانگی شخصی استفاده میکنید هم میتوانید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب آب چاه که مدل هشت مرحله ای لامپ یو وی دار اشعه ماورا بنفش است را تهیه نمایید که مدل Minerva Ro8_UV است و دارای یک لامپ یو وی برای حذف و انگل زدایی و میکروب زدایی میباشد و از برند PHILIPS که بسیار هم در میان لوازم برقی در دنیا معروف و مشهور است بهره گیری نموده است.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

یکی از مسائل قابل توجه در خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در مشهد، توجه به زمان تعویض فیلتر تصفیه آب است که در انواع آب شیرین کن خانگی متفاوت است. برای مثال یک دستگاه کلمنی آب تصفیه کن، هر سه ماه نیاز به تعویض فیلتر پیدا خواهد کرد. یک دستگاه الترافیلتراسیون با این وجود که توانایی کاهش سختی آب آشامیدنی را ندارد هر شش ماه نیاز به تعویض کل فیلترها و هزینه های اضافی خواهد داشت. اما تصفیه آب مینروا در چهار مدل اصلی شش مرحله ای هفت مرحله ای و دو مدل هشت مرحله ای، با بهره گیری از بهترین فیلتر تصفیه آب در بازار جهانی، عمر مفید بالاتری داشته و هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب و سرویس دوره ای دستگاه در آینده کاملا مقرون به صرفه و اقتصادی خواهد بود.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

حتما اطلاع دارید که چند درصد بدن آب است و یک آب معدنی کوچک با قیمت 5 هزار تومان به فروش میرسد و نهایتا پانصد میلی لیتر آب سالم در اختیار شما قرار خواهد داد اما انواع مدل های مینروا با توانایی تصفیه بین 200 الی 250 لیتر آب تصفیه شده کاملا سالم و با دارا بودن مخزن ذخیره تحت فشار که در صورت قطع برق و آب باز هم بدون افت فشار آب سالم در اختیار شما قرار میدهد کمتر از روزانه 5.000 تومان خرج و هزینه نگهداری دارد. کدام بهتر است؟ آب معدنی یا آب تصفیه شده ؟ پاسخ روشن است.

تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا Minerva Ro8_O2Plus

همانطور که در بالاتر اشاره کردیم، مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا از برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی و کامل ترین سیستم برای آب مشهد و حتی اصفهان و همدان و دیگر کلان شهرهای ایران محسوب میشود به همین جهت میخواهیم عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا را بررسی نماییم و اجزای تشکیل دهنده آن را یک به یک توضیح دهیم تا از روند کلی تصفیه شدن آب اطلاع پیدا کنید.

در داخل پک این دستگاه یک پک نصبی شامل شیر ورودی آب به دستگاه، سراهی استیل اتصال شیر پیسوار به شیر ورودی تصفیه آب، مقدار شلنگ مورد نیاز برای نصب تصفیه آب خانگی و همچنین شیر مخزن ذخیره تحت فشار قرار گرفته است.

کیفیت شیر ورودی و مهره های داخل پک نصبی کاملا استیل درجه یک بوده و رزوه ها و ریخته گری بسیار با کیفیت میباشند. همچنین شیر مخزن تایوانی به هیچ عنوان از سری آبی رنگ نشتی نخواهد داد و تنها برای بستن روی مخزن نیاز به نوار تفلون یا واشر مخصوص خود دارد که روی مخزن ذخیره موجود است.

پمپ تصفیه آب خانگی مینروا، یک پمپ آب در واقع نیم اسب و قدرتمند زیرسینکی است که آب را با فشار از لایه های فیلتر ممبران اسمز معکوس 13 لایه عبور میدهد تا املاح مضر موجود در آب را از مولکول آب جداسازی نماید. این پمپ توسط شیر برقی اتومات میشود تا در زمان پر شدن مخزن دستگاه به صورت اتوماتیک پمپ را خاموش کرده و در زمان خالی شدن میزانی از مخزن، دستگاه مجددا به تصفیه ی آب پرداخته و اجازه خالی شدن کامل مخزن را نمیدهد.

های پرشر و لو پرشر دو شیر برقی متصل به شیر برقی اصلی هستند که در صورت که فشار آب بسیار بالا باشد و یا بسیار پایین باشد در جهت جلوگیری از خرابی قطعات برقی و نشتی های ناگهانی پمپ را خاموش میکنند و تنظیم شده هستند.

دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل مینروا دارای یک ترانس یا آداپتور برای محافظت از قطعات برقی است که به شیر برقی و پمپ دستگاه متصل شده و از ورود جریان ناگهانی برق و یا نوسانات برق جلوگیری مینماید. با این وجود مثل هر لوازم خانگی دیگری بهتر است از یک محافظ برق نیز استفاده نمایید.

یک گیج فشار روغنی که داخل صفحه آن پر از روغن است، بر روی فیلتر سوم تصفیه کننده آب مینروا قرار گرفته تا فشار آب مخزن و میزان فشار آب داخل دستگاه را به شما نشان خواهد داد. این گیج فشار در حالتی که مخزن پر باشد عدد صفر را نشان میدهد پس جای نگرانی نیست. عددهایی که یک گیج فشار روغنی روی دستگاه نشان میدهد به درد تکنسین های فنی برای عیب یابی و تعمیرات و در زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب و سرویس های دوره ای مورد استفاده قرار میگیرد و در حالت عادی نیاز به بررسی آب هر لحظه و هر روز نخواهد بود.

فیلتر شماره یک از دستگاه با حذف املاح درشت و شن و ماسه و گل و لای که املاح بزرگتر از 5 میکرون است رسوباتی که ته لیوان ته نشین میگردند را کاهش میدهد. این فیلتر همچنین زنگ لوله که آب را به رنگ قرمز قهوه ای در می آورد را حذف کامل نموده و از سنگ کلیه ناشی از رسوبات ریز داخل آب به طرز چشم گیری جلوگیری خواهد کرد. همچنین آب شهری مشهد سرشار از سنگریزه های بزرگتر از 5 میکرون است که باعث جرم گرفتن کتری آب جوش میگردند. فیلتر مرحله اول از الیاف پلی پروپیلن pp تشکیل شده که این جرم را حذف نماید.

یکی دیگر از وظایف فیلتر مرحله اول تایوانی، جلوگیری از عبور املاح درشت و ورود آنها به مراحل بعدی به خصوص فیلتر مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس است. هر چه آب با کیفیت تری داخل دستگاه تصفیه آب وارد شود عمر مفید فیلترها افزایش بیشتری پیدا خواهند نمود به همین جهت برای پیش تصفیه و در بدو ورود این صافی قدرتمند قرار گرفته تا قطعات دستگاه، شلنگ ها و شیرهای برقی و پمپ دستگاه را آسیب نرساند.

در مرحله دوم یا فیلتر کربن فعال گرانول اصلاح شده یا همان کربن اکتیو Active Carbon Filter که از دانه های کربن گیاهی پوسته نارگیل تشکیل شده اند قرار داده شده، وظیفه حذف کلر و مواد جانبی کلر همچون کلرامین از آب شهری مشهد بر عهده این فیلتر است. توجه نمایید که مدل های تقلبی از این فیلتر شامل آنتراسیت دانه ای هستند که برای بدن مضر هستند پس از برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی و شرکتهای معتبر خرید خود را انجام دهید.

کلر یک ماده ضد عفونی کننده برای آب لوله کشی شهری مشهد است که در تصفیه خانه های شهری مورد استفاده قرار میگیرد تا انگل و میکروب داخل آب باقی نماند با این وجود، باقی ماندن کلر در آب آشامیدنی میتواند باعث ریزش مو و خشکی پوست شود به همین جهت میبایست پس از کلرزنی فرایند کلرزدایی انجام شود که این امر را دستگاه تصفیه آب تایوانی مینروا انجام میدهد.

فیلتر مرحله سوم کربن بلاک فشرده، در واقع همان کربن اصلاح شده است که فشرده سازی شده و دیگر به صورت دانه ای نیست و همچون مغز مداد میباشد. این فیلتر علاوه بر تکمیل کردن وظیفه فیلتر مرحله دوم و حذف مواد جانبی کلر از جمله کلرامین، به محافظت از فیلتر ممبران، فیلتر اصلی آب تصفیه کن خانگی نیز میپردازد و از عبور املاح درشت و کلر و ورود آن به حوزینگ یا محفظه فیلتر ممبران که قلب اصلی آب شیرین کن خانگی است جلوگیری میکند. محافظت از ممبران به این دلیل انجام میشود که عمر مفید بالاتری داشته باشد و همچنین توانایی نگهداری کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده کاهش پیدا نکند.

تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا Minerva Ro8_O2Plus

فیلتر مراحل اول تا سوم در یک آب تصفیه کن خانگی اصل تایوان هر چهار الی شش ماه نیاز به تعویض و سرویس جایگزینی دارد. این سه مرحله به مراحل پیش تصفیه یا فیلترهای پایینی نیز مشهور است.

فیلتر مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس، یک فیلتر قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی آمریکایی در ایران محسوب میگردد که با مارک فیلمتک Filmtec تحت لیسانس آمریکا در تایوان تولید شده و شامل سیزده لایه یا شیت اسمزی است که توانایی حذف املاح بسیار مضر و ریز سرطانزا در آب شهری مشهد تا ابعاد یک ده هزارم میکرون را داراست. فیلتر ممبران فیلمتک دستگاه شما را به یک آب تصفیه کن حرفه ای تبدیل میکند و محفظه ممبران دو خروجی دارد که یکی از آنها به پساب فاضلاب ختم شده و املاح مضر به فاضلاب شهری مشهد هدایت میشود و دیگر خروجی مولکول آب با سختی بسیار پایین خواهد بود که به مخزن ذخیره تحت فشار و مراحل بعدی هدایت خواهد شد.

سختی آب پس از عبور از ممبران کاهش چشمگیری پیدا نموده و تا زیر 100 که استاندارد جهانی بهداشت و سازمان غذا و دارو آمریکا FDA است ثابت میگردد. از جمله املاح بسیار مضری که توسط ممبران از آب شهری مشهد حذف میشود، نیترات و نیتریت است. نیترات در سطحی که استاندارد نباشد میتواند باعث کاهش اکسیژن خون در بدن انسان شده و از کمترین ضررهای آن به سرطان اشاره شده است. همچنین در سطوح مختلف نیترات میتواند باعث مرگ و میر در نوزادان و افزاد مسن شود.

آلومینیوم یکی از املاحی است که باعث آلزایمر زودرس میگردد و در آب لوله کشی شهری مشهد هم یافت میشود. این ماده به صورت محلول در آب لوله کشی بوده و حذف آن طبیعتا میتواند باعث کاهش ریسک آلزایمر زودرس باشد که توسط ممبران اینگونه املاح بسیار ریز و مضر حذف و تصفیه کامل میگردند.

در مرحله بعدی که فیلتر پست کربن خطی یا کربن اصلاح شده قرار گرفته بعد از مخزن ذخیره تحت فشار تصفیه آب، فیلتر شماره 5 به بهبود طعم رنگ و بوی آب آشامیدنی میپردازد. فیلتر پست کربن به فیلتر آب شیرین کن خانگی نیز مشهور است و در صورتی که نمک های آلی در آب موجود باشند توسط ممبران حذف میشوند و تلخی و شوری آب مشهد نیز توسط پست کربن خطی اصلاح شده بهبود میابد. عمر مفید پست کربن هر یکسال است و نیاز به عوض شدن خواهد داشت.

فیلتر مینرال معدنی ساز، اکثرا در بیشتر دستگاه های تصفیه آب خانگی پوسته ای زرد رنگ دارد و در مرحله آخر یعنی شش هفت و یا هشت قرار میگیرد. املاح معدنی مفیدی که توسط فیلتر مینرال شماره 6 قرار گرفته اند عبارت اند از کلسیم، منیزیم، سدیم، بی کربنات و… که به میزان استاندارد و توسط سنگهای دولومیت Dolomite در آب محلول میگردند تا سختی آب آشامیدنی مشهد پس از تصفیه بیش از اندازه کاهش پیدا نکند.

مینرال معدنی ساز توسط سازمان جهانی بهداشت تایید شده و به هیچ عنوان منجر به سنگ کلیه در بدن انسان نخواهد شد. ضمن این که سختی آب قبل از عبور از مینرال، زیر 30 خواهد بود که برای آب آکواریوم آب شیرین مناسب است و برای بدن مضر میباشد اما بعد از عبور از فیلتر مینرال معدنی ساز، سختی آب بین عدد 30 الی 100 قرار گرفته تا هم از طعم تلخ آب تصفیه شده جلوگیری به عمل آید و هم از پایین آمدن بیش از اندازه سختی آب آشامیدنی جلوگیری شود تا برای بدن انسان مضر نباشد.

فیلتر آلکالاین یا قلیایی کننده آب آشامیدنی تصفیه شده سطح پی اچ آب آشامیدنی را افزایش میدهد و عددی بین 7.5 الی 8.5 نگهداری میکند تا از مضرات اسیدی بودن آب برای بدن انسان جلوگیری شود و اسیدی بودن آب شهری مشهد باعث رفلاکس معده میشود در صورتی که وقتی آب آشامیدنی تصفیه و قلیایی میگردد خواص بسیار مثبت آنتی اکسیدانی دریافت میکند که از سرطان و رشد و نمو سلول های سرطانی به خوبی جلوگیری میکند. مولکول های سرطان در یک محلط قلیایی امکان رشد و نمو ندارند به همین جهت با نوشیدن روزانه مداوم آب آشامیدنی تصفیه شده قلیایی شده پس از مدتی بدن انسان به یک محیط قلیایی تبدیل میگردد که سیستم ایمنی بسیار قوی خواهد داشت.

فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن ساز مینروا که به فیلتر o2plus نیز مشهور است و خواص بسیاری برای آب شهری به ارمغان خواهد آورد به همین جهت پرفروش ترین دستگاه تصفیه آب خانگی هم از نظر برند و هم از نظر مدل در میان انواع دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در ایران و مشهد میباشد. او دو پلاس یا اکسیژن ساز با افزایش سطح اکسیژن موجود در آب تصفیه شده خواص آنتی باکتریال دارد و باکتری های مضر موجود در آب شهری را حذف کامل مینماید.

تصفیه آب 7 مرحله ای قلیایی مینروا Minerva Ro7_Alkaline

تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا با دارا بودن هفت مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس، بعد از مدل هشت مرحله ای پرفروش ترین دستگاه بازار مشهد محسوب میشود و تمام عملکرد این مدل نیز همانند مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز میباشد با این تفاوت که فاقد فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن ساز است و توانایی افزایش سطح اکسیژن موجود در آب آشامیدنی تصفیه شده را نخواهد داشت.

با این وجود حذف تمام املاح مضر و ریزتر از 0,0001 میکرون در مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس این دستگاه به خوبی صورت میگیرد و موادی همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک و آلومینیوم و آهک به طور کافی و استاندارد تصفیه کامل شده و به پساب فاضلاب هدایت خواهند شد. البته در نظر داشته باشید که دارا بودن فیلتر قلیایی در دستگاه هفت مرحله ای یک مزیت بسیار بسیار شایان ذکر محسوب میشود زیرا آب قلیایی در واقع سلامت قرن جدید در انسان ها بوده که هنوز آنطور که باید و شاید به آن توجه لازم نرسیده است.

از فواید بسیار مهم نوشیدن آب قلیایی میتوان به خواص بسیار مثبت آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی این آب با پی اچ بالاتر از 7 اشاره کرد. همچنین در یک محیط قلیایی در بدن انسان، انسولین خون بهتر تنظیم شده و این آب میتواند با مصرف مداوم برای بیماران دیابتی و یا جلوگیری از بروز دیابت به خوبی جلوگیری نماید.

تصفیه آب 7 مرحله ای قلیایی مینروا Minerva Ro7_Alkaline

دیگر فایده نوشیدن آب قلیایی جلوگیری از دی هیدراته شده بدن انسان است و باعث میشود تا همیشه پوست و موی شفافی داشته باشید ضمن این که از خشکی بدن جلوگیری میکند. هیدراته نگه داشتن بدن توسط نوشیدن آب قلیایی منجر به شادابی در طول روز میگردد و با مصرف مداوم این آب از بی حوصلگی و خستگی در طول روز در امان خواهید بود.

تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا Minerva Ro6_50G

مدل شش مرحله ای مینروا دارای 6 فیلتره اسمز معکوس است که در رده سوم از پرفروش های بازار مشهد به شمار میرود. تفاوت مدل شش مرحله ای این است که شما در مراحل اول تا سوم از این مدل، دارای یک دست فیلتر پیش تصفیه حرفه ای میباشید که توانایی حذف املاح درشت و کلر و مواد جانبی کلر همچون کلرامین از آب لوله کشی شهری مشهد را داراست.

مرحله چهارم همانند دستگاه های 7 و 8 مرحله ای دارای ممبران اسمز معکوس فیلمتک آمریکایی است که از 13 لایه یا شیت قدرتمند تشکیل شده تا از عبور املاح مضر جلوگیری نماید و در فیلتر پنجم از دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای مینروا، فیلتر پست کربن خطی تعبیه شده تا دستگاه شما را به یک آب شیرین کن خانگی شش فیلتره تبدیل نماید.

اصلی ترین و مهم ترین مرحله در دستگاه شش مرحله ای، فیلتر مینرال معدنی ساز است که توسط سنگهای دولومیت املاح معدنی مفید را حفظ کامل مینماید و از تلخی طعم آب تصفیه شده به خوبی جلوگیری میکند. روش نصب دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای همانند مدل های هشت مرحله ای و هشت مرحله ای اکسیژن ساز است و باید در نظر داشته باشید که در هر مدل حتی مدل هفت مرحله ای  و هشت مرحله ای اکسیژن ساز فیلتر مینرال معدنی ساز در آخرین مرحله قرار میگیرد.

تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا Minerva Ro6_50G

تنها در مدل لامپ یو وی دار است که اشعه ماورا بنفش آخرین فیلتر برای خروجی آب تصفیه شده قرار خواهد گرفت. تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای هر شش ماه برای مراحل اول تا سوم و هر یکسال برای مراحل پنجم و ششم انجام میشود. ضمن این که ممبران فیلمتک آمریکایی 13 لایه ریزبافت موجود در انواع آب تصفیه کن مینروا عمر مفید بالایی داشته و هر دو الی چهار سال نیاز به تعویض خواهند داشت.

تصفیه آب هشت مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا Minerva Ro8_UV

تصفیه آب لامپ یو وی دار مینروا تماما عملکرد مدل 7 و 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا را پیروی میکند با این تفاوت که مدل لامپ یو وی دار فرابنفش اشعه ماورابنفش Minerva برای آب چاه خانگی در مشهد مورد استفاده قرار میگیرد. لامپ یو وی پس از تصفیه کامل املاح مضر، به انگل زدایی و میکروب زدایی کامل آب میپردازد.

دقت کنید که به هیچ عنوان نباید به صورت مستقیم به این لامپ نگاه کنید زیرا برعکس جثه کوچک این مهتابی میتواند قرنیه چشم شما را دچار نور زدگی شدید نماید. انگل زدایی و میکروب زدایی آب مشهد در صورت که از چاه خانگی استفاده میکنید توسط مدل یو وی دار انجام میشود و آب چاه را به آب آشامیدنی کاملا سالم تبدیل میکند.

برای آب شهری نیازی به مدل لامپ یو وی دار نیست و بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی برای آب شهری همان مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا میباشد.

نصب و ارسال دستگاه های ذکر شده در شهر مشهد کاملا رایگان بوده و خدمات پس از فروش همچون اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی و گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات توسط نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا در شهر مشهد انجام خواهد شد.

همچنین شما با پرداخت مبلغ اندکی بیعانه ثبت سفارش و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در مشهد را انجام میدهید و پرداخت مبلغ کامل را به بعد از نصب و تست دستگاه تصفیه آب موکول خواهید کرد که از دیگر خدمات ارزنده شرکت تصفیه آسا محسوب میگردد.

تصفیه آب هشت مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا Minerva Ro8_UV

لیست قیمت فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در مشهد ( آخرین آپدیت 30 اردیبهشت ماه 1403 )

لیست قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی تایوانی آمریکایی چینی کره ای ژاپنی اروپایی موجود در بازار و بورس فروش تصفیه آب در شهر مشهد را میتوانید طبق بودجه مد نظر خود در زیر مشاهده نمایید. لیست قیمت زیر اعم از محصولات پرفروش بازار برای شهر مشهد، دستگاه هایی که دارای گارانتی طلایی، نصب و ارسال رایگان و خدمات پس از فروش ارزنده در شهر مشهد هستند و همچنین برندهای معتبر و مارک های معروفی که توسط شرکت های تصفیه آب در شهر مشهد عرضه و به فروش میرسند.

توجه داشته باشید که در شهر مشهد شرکت تصفیه آسا عرضه کننده و نمایندگی دستگاه تصفیه آب مینروا تایوان بوده و هست و امکان نصب و ارسال رایگان با پرداخت بیعانه و تکمیل وجه پس از نصب و تست دستگاه توسط کارشناسان فنی تصفیه آسا را برای شما عزیزان فراهم آورده است. لیست قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در شهر مشهد در تاریخ 30 اردیبهشت ماه 1403 ( Sunday – 2024 19 May ) بروز رسانی شده است :

نام برند / مدل و تعداد مراحل فیلتراسیون قیمت روز در بازار مشهد
تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا اصل تایوان ( پرفروش ترین مدل برای مشهد ) Minerva 8 Stages RO Original Taiwanese Water Treatment Household Purchase Price قیمت برای بازار مشهد در جشنواره تا پایان هفته : 7,490,000 تومان
تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا تایوانی اصل Minerva 7 Stages RO Alkaline Ionization Original Taiwanese Water Purifier Household Sales Price قیمت برای نمایندگی مشهد در جشنواره تا پایان هفته : 7,240,000 تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا تایوانی اورجینال Minerva 6 Stages RO Original Taiwanese Mineral Water Purifier Household Sales Price قیمت برای مرکز فروش مشهد در جشنواره تا پایان هفته : 6,990,000 تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا ( مناسب آب چاه خانگی اصفهان ) اورجینال تایوان Minerva 8 Stages RO Ultra-Violet Water Treatment Household Original Taiwan Sales Pice قیمت برای فروش مشهد در جشنواره تا پایان هفته : 7,990,000 تومان
قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی cck مدل ro8_orp C.C.K. 8 Stages Reverse Osmosis Water Purifier 4,490,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و چهارصد و نود هزار تومان
سی سی کا 7 مرحله ای cck C.C.K. Seven Stages Water Purifier Household 4,240,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و دویست و چهل هزار تومان
سی سی کا اورجینال 6 مرحله ای معدنی ساز cck C.C.K. Six Stages Water Purifier Household 4,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و یکصد و نود هزار تومان
سافت واتر 8 مرحله ای soft water مدل RO8_OX Soft Water Eight Stages Water Purifier Household Model Number RO8_OX 4,740,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و هفتصد و چهل هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای soft water مدل ro7_orp Soft Water Seven Stages Water Treatment Household Model Number RO7_ORP 2,245,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 مرحله ای soft water مدل SW Soft Water Six Stages Water Purifier Household Model Number SW 2,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل RO-C160 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
آکوآ اسپرینگAqua Spring مدل UF-SF4000 2,523,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و نود و پنج هزار تومان
آکوآکلیر Aqua Clear مدل NEWDESIGN 2020 – AQN9 5,822,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و چهارده هزار تومان
اولانسی Olansi مدل RO-A930 2,460,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی و یک هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل AQ-UF940 1,137,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و یکصد و سی و هفت هزار تومان
سی سی کا CCK مدل RO GOLD 2019 2,448,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پنجاه و نه هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X60 830,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفصد و نود و سه هزار تومان
سافت واتر SOFT WATER مدل 05 MINERAL 488,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهارصد و هشتاد و نه هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X530 789,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و نه هزار تومان
آکوآ کلر AQUA CLEAR مدل AQ-UF850 1,125,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و صد و بیست و پنج هزار تومان
آکوا پرو قلیایی یووی aqua pro مدل RO8_UV_ORP_S 3,749,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و سی و نه هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر اسمز معکوس قلیایی انرژی زا CCK_RO+ORP+ENERGY 3,250,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای قلیایی SOFT WATER_RO_ORP 2,759,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و پنجاه و نه هزار تومان
سافت واتر 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV 3,449,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و پهارصد و سی و نه هزار تومان
آکوا پرو مدل 7 فیلتر قلیایی AQUA-ORP7-S 3,285,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و هشتاد و پنج هزار تومان
آکوا AQUA مدل 10 مرحله قلیایی آنتی باکتریال pomp up-10 stage 3,365,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و شصت و پنج هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV CCK 3,335,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و سی و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 فیلتر اسمز معکوس مدل SOFT WATER_RO_97B5 2,872,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و دو هزار تومان
آکوا پرو RO اسمز معکوس AQUA PRO_67S1_RO 3,439,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و چهارصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه پرفکت واتر 6 مرحله ای Perfect Water 3,263,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و شصد و سه هزار تومان
تصفیه آب آرتک پیور مدل RO7 ARTEC PURE 2,675,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
آب تصفیه کن آرتک پیور مدل Artec RO6 2,569,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و شصت و نه هزار تومان
تصفیه آب پیور لاین Pure Line UP-7000 2,385,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و نه هزار تومان
دستگاه التراتک Ultra Tec 2,508,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هشت هزار تومان
سیستم سافت واتر مدل JW-P6S SOFT WATER 2,582,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و دوازده هزار تومان
سیستم میدیا مدل MIDEA MRO1644-5 5,151,000 تومان قیمت فروش در بازار : پنج میلیون و چهارصد و هفتاد و هشت هزار تومان
آب شیرین کن واترتک مدل WS560S-Lux WATER TECH 3,383,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و نود و سه هزار تومان
دستگاه 6 مرحله ای آکواول 3,777,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و هفتاد و هفت هزار تومان
دستگاه رونپ شش مرحله ای 3,730,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب هیل‌ تول مدل ژوپیتر hill toll zhopiter 2,879,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی SSV اس اس وی مدل Smart MaxSpring S810 2,390,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اولانسی OLANSI مدل RO – FT2800 2,286,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب AQUA CLEAR آکوا کلیر مدل Ac-800 2,375,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب هیوندای HYUNDAI مدل HUF-456 2,450,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و نود هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب کامتک COMTECH مدل ECO-6S 2,456,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکواجوی مدل LEGEND Aquajoy Water Purifier 3,243,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا من AQUA MAN مدل RO-F7 2,691,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب ارگانیک ORGANIC مدل RO_W610 2,681,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و یک هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا لاین AQUA LINE مدل RO-LINE800 2,459,000 تومان قیمت فروش در بازار مشهد : دو میلیون و هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب معصومی مدل رویال MASOUMI ROYAL 2,357,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوآ اسپرینگ AQUA SPRING مدل RO-AF2200 2,637,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوواسانا AQUA SANA مدل Claryum-3stage 2,633,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اس اس وی SSV مدل UltraJet X500 759,000 تومان قیمت فروش در بازار : ششصد و سی و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سی سی کا CCK مدل الترا فیلتراسیون UF-64U8 987,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کاCCK مدل RO GOLD 2019 2,378,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سید و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی اس اس وی SSV مدل Smart StarLine S1000 2,445,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون چهارصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی ایزی ول EASY WELL مدل ACE02 2,396,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و نود و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا کلر AQUA CLEAR مدل UF8-ORP 724,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سیلوریکس SILVERIX مدل GRAY – SL85 2,729,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و سی و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نیمه صنعتی 500 گالن اولانسی OLANSI مدل 500G -AA 18,820,000 تومان قیمت فروش در بازار : هجده میلیون و هشتصد و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اسپادانا ESPADANA مدل AJ-225R کد 100000417 Spadana Water Dispenser Model AJ-225R 75,000 تومان قیمت فروش در بازار : هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر پلاس SOFT WATER+ PLUS مدل SWP-09 3,363,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و هفتاد و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا AQUA مدل اینلاین 508i 3,586,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و پانصد و هشتاد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب دالتون DOULTON مدل HCP 878,500 تومان قیمت فروش در بازار : هشتصد و سی و نه هزار و پانصد تومان
دستگاه تصفیه آب تک TEC PURE مدل RO-T8-NATURE3400 2,675,000 تومان قیمت مدل ایرانی فروش در بازار : دو میلیون و ششصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب CCK سی سی کا مدل B6 977,000 تومان قیمت فروش در بازار : نهصد و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب SOFT WATER سافت واتر مدل RO6S 2,479,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل AXS-1210HB Xinode AXS-1210HB Water Purifier 2,689,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و چهل و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل Xinode AXC-1205HB 2,760,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اکوا کلر AquaClear RO-102 Water Purifier 2,457,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصت و هفت هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی aquajoy electrical Water purifier 2,859,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و شصت و نه هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy LOTUS Water purifier 2,279,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO1200 Water purifier 3,364,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و ده هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO600 Water purifier 3,268,000 تومان قیمت فروش در بازار مشهد : سه میلیون و پانصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO S151 Water Purifier 2,379,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO-101 Water Purifier 2,433,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی نوا NOVA مدل GRAND 7580 2,816,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی مدل RO-802 2,560,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب 400 گالن سی سی کا CCK کد 1008s 15,873,000 تومان قیمت مدل آمریکایی فروش در بازار : پانزده میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب دلفین مدل Dolphin DO-TS 6 RO ECOFI Water Purifier 2,233,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well Water Purifier ACE 01 2,845,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ایزی ول مدل Easy Well RO 815 Water Purifier 3,224,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و هفتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل easywell RO 116 2,468,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد و دو هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well ROC189 Water Purifier 3,840,000 تومان قیمت فروش در بازار مشهد : سه میلیون و یکصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب خانگی اولانسی OLANSI مدل RO-A930 2,278,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و هشتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easywell RO-700 Water Purifier 2,450,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوا پرو مدل RO6-CASE-N 2,378,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و نهصد و نود و هشت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai HUF-456 Water Purifier 2,230,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کا مدل ms 102 2,479,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و چهل و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نوا NOVA مدل Bluesea 5500 2,547,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون پانصد و چهل و هفت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai RO-251 Water Purifier 2,336,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI WATER PURIFIER SYSTEM HR-800M-ST 3,279,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و سی و نه هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI Water Purifier System HW-UP-100M 3,458,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Excell plus Water Purifier Household 3,748,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و ده هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر مدل msk1574 2,457,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Grand Plus Water Purifier 3,478,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب پیور لاین مدل UP-7000 1,532,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و هفتصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب لونا واتر ۶ مرحله LunaWater RO50GS 2,833,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای ال جی کم مدل LG Chem RO Water Purifier 2,479,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب نیکام مدل Nikom Water Purifier 475,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب میدیا مدل Midea MDV-MRO1644-5 Water Purifier 2,264,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی 8 مرحله ای مینرال قلیایی اکسیژن مدل purifying system 8 steps mineral alkaline o2 2,729,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben RO-100A Water Purifier 2,478,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben 700BEP Water Purifier 345,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل هوشمند S.S.V 6 Filters Smart Water Purifying System 2,776,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب سافت واتر مدل Softwater SW Water Purifier 2,238,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و پنجاه و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی مدل Xiaomi Mi Smart Water Purifier 2,666,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب 10 مرحله ای نانو فیلتراسیون- قلیایی ساز – اکسیژن ساز – ماورابنفش- املاح معدنی- اسمز معکوس – دستگاه تصفیه آب آکوآکلر مدل RO-CNX2018 2,946,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای وتک Vetec 2,334,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای تکومن مدل tecomen UV8353 3,574,000 تومان قیمت فروش در بازار مشهد : سه میلیون و دویست و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل SRO-F901/S901 2,636,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل SuperPro S900 2,936,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل UltraPro X800 2,435,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 10 مرحله ای اولانسی نانوفیلتراسیون ماورابنفش اسمزمعکوس مدل RO-A995 2,648,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای اولانسی OLANSI -قلیایی ساز- اسمزمعکوس مدل RO-A910 2,855,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک – نانوفیلتراسیون- املاح معدنی- اسمزمعکوس مدل RO-T4412 2,878,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس مدل RO-T4219 2,965,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای هوشمند آکوآ اسپرینگ قلیایی ساز- اکسیژن ساز- املاح معدنی -اسمزمعکوس مدل RO-BRAIN-S157 2,777,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی اس اس وی مدل Smart MaxTec S630 2,650,000 تومان قیمت فروش در بازار مشهد : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
تصفیه آب خانگی نانو -تایوانی- 9 مرحله ای ماورابنفش- قلیایی ساز -املاح معدنی سیلور مدل SILVERIX UV 2,422,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی هزار تومان
تصفیه آب خانگی هوشمند 8 مرحله ای قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس آکوآکلر مدل RO-BRAIN-C172 2,850,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و نود و یک هزار تومان

بله مجموعه تصفیه آسا نمایندگی و مرکز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا در شهر مشهد میباشد و خرید دستگاه با پرداخت بیعانه و پرداخت کامل پس از نصب امکان پذیر است

انواع دستگاه های تصفیه آب تصفیه آسا دارای نصب و ارسال رایگان و گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات و خدمات پس از فروش ارزنده در شهر مشهد میباشند

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت تصفیه آسا است.
Call Now Buttonمشاوره خرید(پاسخگویی 24 ساعته)