بهترین مارک فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

طبیعتا همه ی ما در هنگام تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی خود ، به فکر خرید بهترین فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی میوفتیم . حتی قبل تر از آن ، به این فکر میکنیم که در زمان خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ، آب تصفیه کن خانگی ای خریداری نماییم که کیفیت فیلترهای مرغوب ، فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی و مطابق استاندارد های بین المللی مثل FDA ، NSF ، WaterQuality و… تولید شده باشند . همه این ها با کمی مطالعه و تحقیق و مشاوره از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه فروش دستگاه تصفیه آب خانگی ، دستگاه تصفیه آب صنعتی و دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی امکان پذیر است . در این مطلب قصد داریم تا شما را با بهترین برند های فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی آشنا نماییم تا در زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی خود دقت لازم را به عمل آورید .

همانطور که میدانید دستگاه های تصفیه آب به صورت 6 مرحله ای معدنی و 7 مرحله ای قلیایی کننده آب آشامیدنی ( آب یونیزه ) تولید میگردند و قاعدتا فیلتر ها شامل ترتیب خاصی هستند . در زیر به ترتیب مراحل فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ، هر کدام از بهترین مارک فیلتر تصفیه آب را به شما عزیزان معرفی و توضیح مفصلی در رابطه با آن میدهیم :

فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن تصفیه آب خانگی سوپر کریستال

فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن در مارک ها و برند های بسیاری تولید میگردند . معرفی برند سوپر کریستال به این معنا نیست که مارک های فیلتر تصفیه آب خانگی دیگر کیفیت مرغوب و درجه یکی ندارند ، اما با بررسی های انجام گرفته این برند در مرحله اول هم از نظر قیمت فیلتر تصفیه آب و هم از نظر کیفیت و کشور ساخت تایوانی اصل بوده و تمام استانداردهای جهانی و بهداشتی آب آشامیدنی را به خود اختصاص داده . این فیلتر در هوزینگ شیشه ای شفاف دستگاه تصفیه آب خانگی و در مرحله اول قرار میگیرد و تمام املاح بیشتر از 5 میکرون یعنی املاحی که با چشم دیده میشوند را از آب آشامیدنی حذف میکند .

بهترین فیلتر مرحله اول دستگاه تصفیه آب خانگی فیلتر پلی پروپیلن 10 اینچ سوپر کریستال

فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو تصفیه آب خانگی سوپر کریستال

کربن اکتیو ، فیلتر مرحله دوم GAC UDF دستگاه تصفیه آب خانگی در بهترین مارک آن یعنی Super Crystal است . در هوزینگ سفید وسطی دستگاه آب شیرین کن خانگی و همچنین جهت خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با قیمت مناسبی ارائه میگردد و بوی کلر آب را حذف میکند . فیلتر مرحله دوم کربن فعال Super Crystal ، در خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب شرکت تصفیه آسا از نظر قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ، جزو بهترین فیلترها و مناسب ترین ها میباشد و مرغوب ترین فیلتر برای تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب است . جنس کربن اکتیو فیلتر سوپر کریستال از پوسته نارگیل است و کاملا بهداشتی در تایوان تولید میگردد .

بهترین برند فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو فعال دستگاه تصفیه آب خانگی سوپر کریستال

فیلتر مرحله سوم کربن بلاک تصفیه آب خانگی سوپر کریستال

کربن بلاک سوپر کریستال ، فیلتر Cto ، فیلتر مرحله سوم و در هوزینگ سفید عمودی سمت چپ دستگاه قرار میگیرد و آخرین فیلتر از ست فیلترهای پایینی دستگاه تصفیه آب خانگی است . معمولا فیلترهای پایینی دستگاه تصفیه آب در یک دوره 3 الی 4 ماهه و با هم تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی میشوند . فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی کربن بلاک ، فیلتری فشرده است و باعث حذف طعم کلر آب آشامیدنی میگردد . هر چند فیلتر تصفیه آب سوپر کریستال کیفیت بالایی دارد اما بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران ، را میتوان دستگاه تصفیه آب CCK نامید چون تنها برند تایوانی اصل داخل ایران است که دارای گواهینامه بهداشت جهانی بوده و کیفیت بالایی دارد .

بهترین فیلتر دستگاه تصفیه آب مرحله سوم کربن بلاک سوپر کریستال 10 اینچ

ممبران 50 گالن فیلمتک Filmtec دستگاه تصفیه آب خانگی

ممبران تصفیه آب خانگی ، قلب اصلی یک دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس آر او میباشد و از آن به عنوان فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب یاد میکنند . ممبران 50 گالن فیلمتک از بهترین مارک ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی است و روی بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی معمولا ممبران فیلمتک ، ساخت شرکت داو آمریکا قرار میگیرند . منظور از ممبران 50 گالن چیست ؟ یعنی این ممبران توانایی تصفیه ی 200 لیتر آب در شبانه روز را دارد . ممبران اصلی انواع دستگاه تصفیه آب خانگی ، املاح مضر آب را تا 0,0001 میکرون حذف مینماید و این املاح ، نیترات ، نیتریت و آرسنیک هستند که سرطان زا میباشند . این دستگاه ها به دستگاه تصفیه آب خانگی حذف نیترات نیز معروف می باشند .

بهترین ممبران خانگی دستگاه تصفیه آب فیلمتک 13 لایه 50 گالن

ممبران 50 گالن تورای فیلم Toray Film دستگاه تصفیه آب خانگی

ممبران تورای فیلم 50 گالن نیز ، همانند ممبران فیلمتک ، از بهترین ممبران های دستگاه آب شیرین کن خانگی به شمار میرود . ممبران تورای فیلم آبی Toray Film ساخت کشور ژاپن است و خب از نظر کیفیت و قیمت ممبران تصفیه آب خانگی ، از ممبران فیلمتک کمی گران تر است اما به نسبت کیفیت ممبران به صرفه تر و مرغوب تری است . شیت ها و صفحه ممبران تورای فیلم ، Sheet ممبران فوق ریزبافتی هستند و به بهترین ممبران های آب تصفیه کن خانگی Water Filtration Household Device معروفند . این ممبران نیز همانند فیلمتک 13 لایه ، املاح سرطان زا در آب را حذف مینمایند و آبی سالم و پاکیزه به شما دوستان تحویل میدهند .

بهترین مارک برند فیلتر دستگاه تصفیه آب ممبران خانگی تورای فیلم ژاپن 50 گالن

فیلتر مرحله پنجم پست کربن Post Carbon آب تصفیه کن خانگی

مرحله پنجم دستگاه تصفیه آب خانگی ، پست کربن Post Carbon ، ساخته شده از کربن پوسته نارگیل است و کاملا بداشتی Food Grade است . پست کربن ، طعم و بوی آب رو بهبود میبخشد و آب را شیرین میکند . بهترین مارک و برند فیلتر پنجم سی سی کا CCK ، است که دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا نیز از بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی به شمار میرود . فیلتر تصفیه آب خانگی CCK از مرحله اول دوم سوم و پنجم ، ششم ، جزو بهترین فیلتر دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس خونگی به شمار میروند با این حال بهترین برند فیلتر مرحله پنجم CCK است . عمر مفید فیلتر آب شیرین کن خانگی سی سی کا ، 5 الی 6 ماه است .

بهترین فیلتر مرحله پنجم پست کربن آب شیرین کن سی سی کا CCK

فیلتر مرحله ششم مینرال Mineral املاح معدنی تصفیه آب خانگی

مرحله ششم و مرحله آخر در دستگاه تصفیه آب خانگی شش مرحله ای ، مینرال است . مینرال معنی انگلیسی به فارسی به معنی املاح معدنی است . طبیعی است که طی مراحل تصفیه در 5 مرحله اول تمام املاح مضر و مفید آب حذف میگردند و نیاز است که این املاح مفید در فیلتر مرحله آخر تصفیه آب خانگی ، یعنی فیلتر مینرال به آب برگردند تا آبی پاکیزه و حاوی املاح معدنی مانند کلسیم ، منیزیم ، سدیم و بی کربنات است . فیلتر cck مینرال ، فیلتر تصفیه آب خانگی با برند بسیار معروف و مشهور سی سی کا است که از بهترین مارک های فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی به شمار میروند . زمان تعویض فیلتر تصفیه آب مینرال نیز همانند پست کربن 5 الی 6 ماه است و به طور معمول در دوره ی دوم تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی به تعویض فیلتر های مراحل اول دوم سوم پنجم و ششم میپردازیم .

بهترین فیلتر مرحله ششم سی سی کا دستگاه تصفیه آب خانگی CCK

اکثرا دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی اسمز معکوس شامل 6 فیلتر و شش مرحله تصفیه آب هستند ، هر چند که دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای قلیایی کننده آب نیز که باعث تولید آب یونیزه میشوند و خواص مفیدی دارند دستگاه های تکمیل و از نظر قیمت فیلتر آب تصفیه کن خانگی و حتی قیمت دستگاه تصفیه آب هفت مرحله ای زیاد تفاوت چندانی با دستگاه شش مرحله ای تصفیه آب ندارند . فیلتر آلکالاین فیلتر مرحله هفتم ، قلیایی کننده آب آشامیدنی است که معمولا با نام و برند Alkaline به فروش میرسد البته شرکتها و کمپانی های بزرگ و کارخانه های تولید دستگاه تصفیه آب خانگی فیلتر آلکالاین با برند و مارک اختصاصی محصول خود را نیز تولید میکنند .

امیدواریم شما را در انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی و خرید بهترین فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی به خوبی یاری کرده باشیم . جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان مشاوره و فروش تصفیه آسا ( مرکز خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی ) ،  تماس حاصل فرمایید ما هفت روز هفته و شبانه روزی پاسخگوی شما عزیزان هستیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *