قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک + نصب و ارسال رایگان

اهمیت مصرف آب سالم در ایران و شهر اراک آنقدر زیاد است که می‌توانیم آن را در آمار میزان بیماری در کشورهای متفاوت ببینیم. افرادی که به آب سالم در اراک دسترسی ندارند ممکن است دچار بیماری‌های متفاوتی بشوند و حتی جان آنها به خطر بیفتد. مشکل دسترسی به آب سالم حتی در برخی شهرهای ایران نظیر اراک وجود دارد. به همین دلیل استفاده و خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک مهم و جزو ضرورتهای زندگی محسوب میگردد.

البته تنها وجود آب سالم مهم نیست؛ بلکه کیفیت آب و استاندارهای آن هم اهمیت دارد. بسیاری از عناصر خطرناک در آب به چشم دیده نمی‌شوند یا در طعم آب تأثیر ندارند. بنابراین آگاهی از کیفیت آب مصرفی در هر منطقه اهمیت دارد. در ادامه درباره کیفیت آب شهر اراک و نیاز به خرید و اطلاع از انواع قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی آمریکایی تایوانی اصل در اراک بحث خواهیم کرد.

قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک

ضمن این که شرکت تصفیه آسا نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی و قیمت فیلتر تصفیه آب تایوانی در شهر اراک میباشد که خدمات نصب  و ارسال رایگان و گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات برای انواع دستگاه آب شیرین کن خانگی در شهر اراک را به همراه تکنسین های فنی مجرب در اختیار شما عزیزان قرار میدهد تا بهترین برند تصفیه آب تایوانی مد نظر و مناسب منزل خود را برای آب لوله کشی شهری اراک تهیه نمایید.

مهلت استفاده از تخفیفات جشنواره

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی اراک

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک

در اکثر شهرهای ایران آب لوله‌کشی تصفیه شده وجود دارد؛ اما در هر منطقه‌ای با توجه به نوع منابع آبی و سیستم تصفیه، کیفیت آب متفاوت است. همچنین از آنجایی که استانداردهای آب در سراسر جهان با هم تفاوت دارند و سنجش آن نیز نیاز به آزمایشگاه‌های مجهز دارد، تمام شهروندان نمی‌توانند از بالا بودن کیفیت آب مصرفی خود مطمئن باشند.

بدون شک طبق بررسی های انجام شده بر روی آب لوله کشی شهری اراک، بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران که برای آب اراک نیز بهترین مارک و جزو برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی در دنیا محسوب میگردد، تصفیه آب مینروا تایوان Minerva Taiwanese Water Purifier For Arak است که کیفیت آب لوله کشی شهری اراک را طبق گواهینامه بین المللی کیفیت آب آشامیدنی WaterQuality برای استاندارد سلامت بدن انسان تنظیم نموده و به کاهش سختی آب آشامیدنی طبق استاندارد جهانی بهداشت میپردازد.

نمایندگی آب تصفیه کن خانگی در اراک به ارائه انواع مدل های 8 مرحله ای اکسیژن ساز، 7 مرحله ای یونیزه قلیایی، 6 مرحله ای معدنی ساز و 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مناسب آب چاه اراک میپردازد که همگی این توانایی افزایش کیفیت آب آشامیدنی و حذف املاح مضر آب اراک را به خوبی دارند.

بهترین مارک تصفیه آب خانگی مینروا که پرفروش ترین مدل آن نیز محسوب میگردد و مردم اراک بیشتر به تهیه این مدل میپردازد، دستگاه تصفیه آب هشت مرحله ای اکسیژن ساز است که با توجه به کیفیت آب لوله کشی اراک از یک قیمت پک کامل فیلتر تصفیه آب تشکیل شده و تمام آلاینده های آلوده آب شهری را حذف و املاح معدنی مفید مورد نیاز بدن انسان را حفظ مینماید.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک

ضمن این که حتما اطلاع دارید که آب قلیایی چیست و چه فواید ارزنده ای برای بدن انسان دارد. باید بدانید که مینروا از یک فیلتر قلیایی کننده نیز بهره مند است و خواص آب قلیایی را برای تصفیه آب در اراک به ارمغان می آورد به همین جهت بهترین تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران محسوب میگردد.

در کنار این مسائل، آب آشامیدنی خیلی از مناطق از نظر طعم و رنگ هم کیفیت بالایی ندارد. پیشنهاد ما استفاده از دستگاه‌های تصفیه آب خانگی است. این دستگاه‌ها انواع متفاوتی دارند که می‌توانید با توجه به منطقه و آبی که مصرف می‌کنید دستگاه مناسب را انتخاب کنید. اگر مطمئن نیستید چه دستگاهی مناسب است، کارشناسان شرکت مینروا به شما در پیدا کردن بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک کمک خواهند کرد.

شرکت تصفیه آسا انواع دستگاه‌های تصفیه آب خانگی تایوانی اصل مینروا باکیفیت را به داخل ایران وارد می‌کند. تمام این دستگاه‌ها با ضمانت بدون قید شرط و ارسال و نصب رایگان در اراک در اختیار مشتریان قرار داده می‌شوند.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک

هرچه بیشتر دستگاه‌های تصفیه آب را بشناسید، راحت‌تر می‌توانید با توجه به نیاز خود دستگاه مناسب را انتخاب کنید. هر کدام از این دستگاه‌ها با تعداد مشخصی مرحله تصفیه، کیفیت آب شهری اراک را تا حد قابل قبولی افزایش میدهند. ضمن این که قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی اصفهان و اراک و دیگر شهرهای ایران طبق نظر نمایندگی تصفیه آسا یکپارچه و واحد به همراه گارانتی قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی میباشد.

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک

تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا

کامل‌ترین دستگاه تصفیه آب بازار، دستگاه تصفیه ۸ مرحله‌ای است. این دستگاه علاوه بر ۶ مرحله تصفیه که در دستگاه‌های تصفیه آب اسمز معکوس وجود دارد، دو مرحله فیلترینگ برای قلیایی کردن آب و افزایش سطح اکسیژن آب دارد.

در مرحله‌ آخر این دستگاه از فیلتر اکسیژن ساز O2+ / O2PLUS استفاده شده است. این فیلتر سطح اکسیژن آب را افزایش خواهد داد. مصرف این آب آشامیدنی می‌تواند مزایای زیادی برای بدن ما داشته باشد. این فیلتر هم به افزایش انرژی، افزایش سوخت‌وساز بدن و شادابی پوست کمک می‌کند و هم باکتری‌های مضر آب شهری را نیز حذف می‌کند. در تصفیه آب تبریز و سراسر ایران نیز بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی و پرفروش ترین مدل آن مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا میباشد.

تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا

دستگاه تصفیه 7 مرحله‌ای، فیلتر اکسیژن‌ساز را ندارد؛ اما ۷ مرحله دیگر تصفیه آب را به طور کامل انجام می‌دهد. مرحله آخر این دستگاه شامل یک فیلتر آلکالاین (Alkaline) است. این فیلتر باعث می‌شود آب قلیایی شود. همچنین خواص آنتی‌اکسیدانی به آب اضافه می‌کند. آنتی‌اکسیدان‌ها خواص ضد سرطانی قوی دارند و به همین دلیل مصرف آنها بسیار توصیه می‌شود.

می‌توانید با مصرف بسیاری از مواد غذایی مفید مقداری آنتی‌اکسیدان به بدن خود برسانید. مصرف این آب هم می‌تواند چنین خاصیتی برای شما داشته باشد. این فیلتر با افزایش PH آب، باعث می‌شود آب قلیایی شود و این موضوع همان چیزی است که باعث می‌شود آب خواص آنتی‌اکسیدانی پیدا کند. یکی از دستگاه هایی که بسیار مورد توجه تصفیه آب همدان و اراک است و سطح اسیدی آب شهرهای همدان و اراک را به یونیزه قلیایی تبدیل میکند مدل هفت مرحله ای آلکالاین Minerva Alkaline است.

تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا

برای افرادی که تنها می‌خواهند کیفیت آبی که می‌نوشند را بالا ببرند و انتظاری مانند افزایش اکسیژن آب و یا قلیایی شدن آب برایشان اهمیت ندارد استفاده از دستگاه تصفیه آب 6 مرحله‌ای توصیه می‌شود. نبود دو مرحله پایانی در دستگاه‌های تصفیه آب کامل‌تر، چیزی از کیفیت آب کم نمی‌کند اما برای داشتن آب باکیفیت با تکنولوژی اسمز معکوس، وجود این 6 مرحله مهم است.

استفاده از این دستگاه برای تصفیه آب مناطقی مانند اراک کاملا مناسب است. بنابراین برای تصفیه آب در اراک می‌توانید این دستگاه را تهیه کنید.

املاح، ذرات معلق، گل‌ولای، زنگ لوله‌های آب، کلر آب و عناصر مضر در آب با استفاده از این 6 مرحله تصفیه به طور کامل از آب حذف می‌شوند و عناصر حیاتی مانند کلسیم و پتاسیم در آب حفظ خواهند شد. همان‌طور که قبلا اشاره شد، تکنولوژی این دستگاه برای تصفیه آب اسمز معکوس است. برای حفظ املاح معدنی مفید مورد نیاز بدن انسان طبق استاندارد جهانی بهداشت برای تصفیه آب شیراز و اراک میتوانید فیلتر مینرال Mineral مینروا تایوانی را تهیه نمایید.

از جمله املاح معدنی که فیلتر مینرال آب تصفیه کن مینروا در اراک حفظ مینماید میتوان به کلسیم، منیزیم، بی کربنات و سدیم اشاره نمود که به میزان استاندارد پس از عبور از فیلتر ممبران بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی آمریکایی در آب آشامیدنی تصفیه شده پس از لوله کشی شهری اراک محلول میگردد.

تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی مینروا ( مناسب آب چاه )

انتخاب دستگاه تصفیه آب مناسب می‌تواند به عوامل متفاوتی بستگی داشته باشد. یکی از این عوامل مهم منبع آبی است که از آن استفاده می‌شود. برای مثال، آب لوله‌کشی شهری معمولا چند مرحله تصفیه را پشت سر گذاشته می‌گذارند؛ اما آب چاه هیچ تصفیه‌ای را پشت سر نگذاشته است.

به همین دلیل اگر قرار است از آب چاه به‌عنوان آب آشامیدنی استفاده کنید، نیاز است آن را انگل‌زدایی کنید. از بین بردن باکتری‌های مضر آب چاه، جدا کردن شن و ماسه از آب و حذف عناصر مضر و بیماری‌زا نیاز به فیلترینگ خاصی دارد.

از این رو شرکت مینروا با ارائه دستگاه تصفیه آب 8 مرحله‌ای لامپ یو وی، دستگاهی برای تصفیه آب چاه ارائه کرده است. این دستگاه تصفیه، فیلتری دارد که با کمک اشعه ماورای بنفش یا یو وی (UV) آب را انگل‌زدایی و باکتری‌زدایی می‌کند.

برخی از مناطق شهر مشهد و اراک برای تصفیه آب مشهد و استفاده از آب تصفیه شده کامل در اراک، از آب چاه خانگی تأمین میگردند که در این محله ها نیاز به استفاده از لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش است. ضمن این که نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک با توجه به قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک و بودجه مد نظر شما بهترین مدل تصفیه آب خانگی را به شما معرفی خواهد نمود.

کیفیت آب لوله کشی در شهر اراک

هرچه بیشتر می‌گذرد مشکل مدیریت آب در ایران برای تصفیه آب در بندر عباس یا تصفیه آب در یزد و اراک جدی‌تر می‌شود. این موضوع می‌تواند بر کیفیت آب آشامیدنی شهروندان نیز اثرگذار باشد. در شهر اراک آب آشامیدنی از سد کمال صالح و از منابع زیرزمینی تأمین می‌شود. هر چه میزان بارش در سال کمتر باشد، با توجه به عدم مدیریت منابع آبی، ذخایر آبی هم کاهش قابل‌توجهی خواهد داشت.

در آینده امکان دارد نیاز داشته باشیم از منابع آبی دیگری برای تأمین آب مصرفی استفاده کنیم و از آنجا که آب یک حلال قوی است، عناصر متفاوتی در هر کدام از این منابع آبی حل خواهند شد. برخی آلودگی‌ها مانند میزان نیترات آب آشامیدنی، در سال‌های اخیر در بسیاری از منابع آبی مشاهده شده است.

آب آشامیدنی لوله کشی شهری اراک با توجه به آرسنیک و نیترات و نیتریت بالا همچون فروش تصفیه آب خانگی در بوشهر و همانند کیفیت آب لوله کشی بوشهر است که باعث کاهش اکسیژن خون در بدن انسان میگردد که این امر میتواند در نوزادان و میانسالان باعث مرگ و میر جدی شود به همین جهت استفاده از بهترین تصفیه آب خانگی تایوانی در شهر اراک آب شیرین کن خانگی مینروا است که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی تصفیه آب آشامیدنی به حذف کامل نیترات و نیتریت و آرسنیک و آلومینیوم میپردازد.

شاید بسیاری از ساکنان اراک و مناطق اطراف متوجه تغییر طعم و رنگ آب آشامیدنی شده باشند. هرچند طبق اظهارنظر مسئولان کیفیت آب این شهر استانداردهای لازم را دارد، اما آب مصرفی با استفاده از دستگاه‌های تصفیه آب خانگی رنگ، طعم و کیفیت بهتری خواهد داشت.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک

خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی بدون اطلاعات و شناختِ نیازها می‌تواند یک کار پرچالش باشد. برای اطمینان از یک خرید خوب می‌توانید از نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب مینروا خرید کنید. نمایندگی دستگاه تصفیه آب در اراک با مشاوره و ارائه بهترین خدمات در کنار شما عزیزان است.

نمایندگی دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک

نصب و ارسال رایگان

دستگاه‌های تصفیه از تعدادی فیلتر و سیستمی خاص تشکیل شده‌اند. نصب این دستگاه چندان طولی نمی‌کشد. شرکت مینروا بر اساس تعهد خود به مشتریان، دستگاه تصفیه خریداری شده را به صورت رایگان به محل ارسال می‌کند و با هماهنگی قبلی، تکنسین‌های شرکت برای نصب شیلنگ های تصفیه آب و راه اندازی و تست دستگاه آب تصفیه کن در اراک به محل شما خواهند آمد.

نصب دستگاه های مینروا توسط نمایندگی تصفیه آسا در سراسر اراک از جمله محله های الهیه، فاطمیه، حافظیه، قنات ناصری، شهرک امیر کبیر، شهرک حمید، شهرک هجرت، جهانگیری، لقمان، عباس آباد، مسکن، بهشتی فاز 1، کوی کارمندان شرکت نفت، علی ابن ابی طالب، اوحدی، سبحانی، مشاور و دیگر محله های شهر اراک Arak کاملا رایگان میباشد.

اطلاع رسانی زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب

کارکرد درست سیستم تصفیه عملا به فیلترهایش بستگی دارد. هر کدام از فیلترها عمر مفید متفاوتی دارند و باید بر اساس آن به‌موقع تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای تا 8 مرحله ای و تعویض فیلتر تصفیه آب cck سافت واتر مینروا آکوا و دیگر برندهای موجود در بازار تصفیه آب اراک صورت بگیرد. البته اصلا جای نگرانی نیست؛ شرکت تصفیه آسا با برند مینروا در زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی در شهر اراک با شما تماس خواهد گرفت و زمان تعویض را به شما یادآوری خواهد کرد و با بهترین مارک فیلتر تصفیه آب خانگی سرویس دستگاه شما را انجام خواهند داد. ضمن این که به وسیله تکنسین های فنی مجرب امکان سرویس دهی و تعویض به موقع فیلترها وجود دارد.

در ضمن اگر برای تعویض فیلتر نیاز به تکنسین دارید، متخصص‌های مینروا برای انجام این کار نزد شما خواهند آمد. با توجه به این موضوع، دغدغه تعویض فیلترها نیز برای شما از بین خواهد رفت.

گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات

مزیت خرید از نمایندگی در شهر اراک علاوه بر پیدا کردن اجناس با ضمانت قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک، استفاده از گارانتی کالا است. گارانتی دستگاه‌های تصفیه مینروا یک گارانتی طلایی بدون قید و شرط برای قطعات دستگاه است.

با استفاده از این گارانتی طلایی ۱۲ تا ۱۸ماهه مینروا، می‌توانید از کیفیت دستگاه مطمئن باشید و در صورت بروز هر مشکل با شرکت تماس بگیرید.

پرداخت پس از نصب و تست سختی آب آشامیدنی

یکی از مهم‌ترین نگرانی افراد این است که با دیدن و حتی از روی مزه آب نمی‌توانند مطمئن شوند که آیا دستگاه تصفیه آب توانسته از سختی آب بکاهد یا خیر و میزان استاندارد مصرف آب در روز آیا تأمین میشود یا خیر. شرکت تصفیه آسا با توجه به این دغدغه این امکان را فراهم کرده است که پرداخت هزینه خرید دستگاه، بعد از نصب و تست سختی آب آشامیدنی در اراک صورت گیرد که یک پوئن مثبت برای خریدار به حساب می آید.

سرویس دوره ای دستگاه تصفیه آب

حتی ساده‌ترین و کوچک‌ترین دستگاه‌هایی که از آن استفاده می‌کنید به سرویس نیاز دارد. سرویس دستگاه کمک می‌کند که دستگاه عمر طولانی و کارکرد بهتری داشته باشد. برای انجام سرویس دستگاه تصفیه، نیاز نیست ذهن خود را مشغول کنید. شما می‌توانید سرویس دستگاه‌های تصفیه آب را به‌راحتی و با کمک تکنسین‌های شرکت انجام دهید.

انواع فیلتر تصفیه آب خانگی

همان‌طور که قبلا هم اشاره کردیم، هر دستگاه تصفیه آب از چند مرحله فیلترینگ تشکیل شده است. هر کدام از این فیلترها وظیفه خاصی بر عهده دارند و نوعی از آلودگی را از بین می‌برند. در ادامه ۹ فیلتر مهم که در دستگاه‌های تصفیه آب مورد استفاده قرار می‌گیرند را معرفی خواهیم کرد.

فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن

اولین مرحله از تصفیه آب در سیستم‌های خانگی با فیلتر پلی پروپین انجام می‌شود. این فیلتر توانایی جدا کردن ذرات معلق با قطر 1 تا 10 میکرون را دارد. بنابراین از آن برای جدا کردن شن، گل و زنگ فلز که در لوله‌های آب شکل می‌گیرد، استفاده می‌شود. عمر این فیلتر با توجه به کیفیت آب 4 تا 6 ماه است.

همانطور که میدانید چند درصد بدن انسان آب است بیشتر حجم وزن از بدن را آب تشکیل میدهد و فیلتر شماره یک این آب آشامیدنی مورد نیاز بدن انسان را کاملا عاری از هر گونه املاح درشت مینماید. زیرا این میزان آب موجود در بدن به صورت روزانه از کلیه عبور کرده و پاکسازی میگردد و در صورتی که آب دارای شن و ماسه و گل و لای باشد کلیه و کبد انسان آسیب خواهد دید.

فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو فعال

دومین مرحله از تصفیه آب، به کمک فیلتر کربن اکتیو فعال انجام می‌شود. این فیلتر با استفاده از کربن گیاهی، کلر و ذرات معلق را از تصفیه آب اراک را جدا می‌کند. عمر این فیلتر نیز به طور معمول 4 تا 6 ماه است. همچنین اگر در اراک از آکواریوم استفاده مینمایید پاسخ به این سوال که چگونه کلر آب را از بین ببریم برای ماهی های آکواریوم آب شیرین دقیقا همین فیلتر کربن اکتیو گرانول است که به حذف کامل مواد جانبی کبر و کلرامین میپردازد.

فیلتر مرحله سوم کربن بلاک

ساختار فیلتر سوم دستگاه‌های تصفیه آب کربن متراکم است. این فیلتر مکمل فیلتر دوم است. با استفاده از این فیلتر، مواد شیمیایی مضر از آب آشامیدنی جدا خواهند شد. این فیلتر نیز باید بعد از ۴ الی ۶ ماه تعویض شود.

فیلتر مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس

مهم‌ترین فیلتر برای تصفیه آب به روش اسمز معکوس، فیلتر چهارم است. می‌توان گفت سه فیلتر قبلی به غیر از جدا کردن ذرات معلق از آب برای محافظت از این فیلتر طراحی شده‌اند. برای اطمینان از داشتن دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک با کیفیت مناسب، خوب است به طول عمر و کیفیت این فیلتر توجه نشان دهید. طول عمر فیلتر ممبران بین یک و نیم تا دو سال است.

یکی از سوال هایی که همیشه در ذهن مشتریان است این است که آب جوشیده بهتر است یا آب شیر؟ باید این را بدانید که جوشاندن آب در شهر اراک هیچ گونه املاح مضر محلول در آن را پاکسازی نمیکند و راه حل استفاده از آبی عاری از هر گونه آلاینده آلوده استفاده از دستگاه تصفیه آب ro خانگی است.

فیلتر مرحله پنجم پست کربن خطی

به طور معمول آب در دستگاه‌های تصفیه اسمز معکوس برای مدتی در یک مخزن ذخیره می‌شود. برای آنکه این آب مزه و بوی بدی نداشته باشد از فیلتر پنجم که نوع دیگری از فیلترهای کربنی است، استفاده می‌شود. این فیلتر در خروجی مخزن یا فیلتر ممبران قرار می‌گیرد. عمر این فیلتر بین یک تا یک سال و نیم است.

فیلتر مرحله ششم مینرال معدنی ساز

فیلترینگ در سیستم‌های تصفیه آب خانگی به نحوی است که ممکن است عناصر مفید آب نیز از آن جدا شوند. وظیفه فیلتر ششم این است که طوری بر آب اثر بگذارد که مواد مفید مانند منیزیم، منگنز و پتاسیم در آب حفظ شوند. برای بهترین کارکرد، لازم است این فیلتر هر یک سال تا یک سال و نیم تعویض شود.

فیلتر مرحله هفتم یونیزه قلیایی آلکالاین

فیلتر قلیایی آلکاین در مرحله هفتم تصفیه مورد استفاده قرار می‌گیرد و باعث می‌شود آب PH بیشتری داشته باشد و خاصیت آنتی‌اکسیدانی پیدا کند. عمر مفید این فیلتر با توجه به کیفیت آب مصرفی، بین یک سال تا یک سال و نیم است. یکی از بهترین دستگاه اب قلیایی خانگی که امکان افزایش و نگهداری پی اچ آب بین 7.5 الی 8 را دارد دستگاه تصفیه آب هفت مرحله ای مینروا میباشد.

فیلتر مرحله هشتم آنتی باکتریال اکسیژن ساز

برای نوشیدن یک آب سالم و باکیفیت استفاده از تصفیه آب در اراک و مناطق اطراف اهمیت دارد. می‌توانید از دستگاه‌های ساده‌تر استفاده کنید؛ اما دستگاه‌های ۸ مرحله‌ای با داشتن فیلتر هشتم کامل‌ترین هستند.

این فیلتر با افزایش اکسیژن آب، هم عناصر مضر آب را حذف می‌کند و هم به بدن شما برای داشتن شادابی و انرژی بیشتر کمک می‌کند. این فیلتر نیز یک سال تا یک سال و نیم عمر مفید دارد.

فیلتر لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش

فیلتر UV برای تصفیه آب‌ چاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مرحله با استفاده از اشعه‌ فرابنفش آب انگل‌زدایی خواهد شد. عمر مفید این فیلتر تا زمان نیم‌سوز شدن یا سوختن لامپ یو وی آن است.

لیست قیمت فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک ( آخرین آپدیت 22 تیر ماه 1403 )

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک با توجه به متفاوت بودن انواع دستگاه تصفیه آب بازار تصفیه آب اراک در رنج های متفاوتی است که میتوانید در لیست زیر بهترین دستگاه ها و برندهای معتبر و متفرقه را مشاهده نمایید ضمن این که تصفیه آسا با ارائه نمایندگی تصفیه آب در شهر اراک بهترین گزینه های مناسب آپارتمان و منزل شما را به شما معرفی خواهد کرد. لیست قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در اراک در تاریخ تاریخ 22 تیر ماه 1403 ( Friday – 2024 12 July ) بروز رسانی شده است :

نام برند / مدل و تعداد مراحل فیلتراسیون قیمت روز در بازار اراک
تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا اصل تایوان ( پرفروش ترین مدل برای اراک ) Minerva 8 Stages RO Original Taiwanese Water Treatment Household Purchase Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,490,000 تومان
تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا تایوانی اصل Minerva 7 Stages RO Alkaline Ionization Original Taiwanese Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,240,000 تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا تایوانی اورجینال Minerva 6 Stages RO Original Taiwanese Mineral Water Purifier Household Sales Price قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 6,990,000 تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار مینروا ( مناسب آب چاه خانگی اراک ) اورجینال تایوان Minerva 8 Stages RO Ultra-Violet Water Treatment Household Original Taiwan Sales Pice قیمت در جشنواره تا پایان هفته : 7,990,000 تومان
قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی cck مدل ro8_orp C.C.K. 8 Stages Reverse Osmosis Water Purifier 4,490,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و چهارصد و نود هزار تومان
سی سی کا 7 مرحله ای cck C.C.K. Seven Stages Water Purifier Household 4,240,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و دویست و چهل هزار تومان
سی سی کا اورجینال 6 مرحله ای معدنی ساز cck C.C.K. Six Stages Water Purifier Household 4,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و یکصد و نود هزار تومان
سافت واتر 8 مرحله ای soft water مدل RO8_OX Soft Water Eight Stages Water Purifier Household Model Number RO8_OX 4,740,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهار میلیون و هفتصد و چهل هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای soft water مدل ro7_orp Soft Water Seven Stages Water Treatment Household Model Number RO7_ORP 2,245,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و چهل و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 مرحله ای soft water مدل SW Soft Water Six Stages Water Purifier Household Model Number SW 2,190,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل RO-C160 2,290,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و نود هزار تومان
آکوآ اسپرینگAqua Spring مدل UF-SF4000 2,513,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و نود و پنج هزار تومان
آکوآکلیر Aqua Clear مدل NEWDESIGN 2020 – AQN9 5,822,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و چهارده هزار تومان
اولانسی Olansi مدل RO-A930 2,460,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی و یک هزار تومان
آکوآ کلر Aqua Clear مدل AQ-UF940 1,137,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و یکصد و سی و هفت هزار تومان
سی سی کا CCK مدل RO GOLD 2019 2,448,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پنجاه و نه هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X60 800,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفصد و نود و سه هزار تومان
سافت واتر SOFT WATER مدل 05 MINERAL 478,000 تومان قیمت فروش در بازار : چهارصد و هشتاد و نه هزار تومان
اس اس وی SSV مدل UltraJet X530 789,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و نه هزار تومان
آکوآ کلر AQUA CLEAR مدل AQ-UF850 1,125,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و صد و بیست و پنج هزار تومان
آکوا پرو قلیایی یووی aqua pro مدل RO8_UV_ORP_S 3,749,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و سی و نه هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر اسمز معکوس قلیایی انرژی زا CCK_RO+ORP+ENERGY 3,250,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان
سافت واتر 7 مرحله ای قلیایی SOFT WATER_RO_ORP 2,759,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و پنجاه و نه هزار تومان
سافت واتر 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV 3,439,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و پهارصد و سی و نه هزار تومان
آکوا پرو مدل 7 فیلتر قلیایی AQUA-ORP7-S 3,285,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و هشتاد و پنج هزار تومان
آکوا AQUA مدل 10 مرحله قلیایی آنتی باکتریال pomp up-10 stage 3,365,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و شصت و پنج هزار تومان
سی سی کا 8 فیلتر قلیایی فرابنفش اسمز معکوس RO-ORP-UV CCK 3,335,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و سی و پنج هزار تومان
سافت واتر 6 فیلتر اسمز معکوس مدل SOFT WATER_RO_97B5 2,872,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و دو هزار تومان
آکوا پرو RO اسمز معکوس AQUA PRO_67S1_RO 3,489,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و چهارصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه پرفکت واتر 6 مرحله ای Perfect Water 3,263,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و دویست و شصد و سه هزار تومان
تصفیه آب آرتک پیور مدل RO7 ARTEC PURE 2,675,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
آب تصفیه کن آرتک پیور مدل Artec RO6 2,569,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و شصت و نه هزار تومان
تصفیه آب پیور لاین Pure Line UP-7000 2,295,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و نه هزار تومان
دستگاه التراتک Ultra Tec 2,508,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هشت هزار تومان
سیستم سافت واتر مدل JW-P6S SOFT WATER 2,582,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و دوازده هزار تومان
سیستم میدیا مدل MIDEA MRO1644-5 5,141,000 تومان قیمت فروش در بازار : پنج میلیون و چهارصد و هفتاد و هشت هزار تومان
آب شیرین کن واترتک مدل WS560S-Lux WATER TECH 3,393,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و نود و سه هزار تومان
دستگاه 6 مرحله ای آکواول 3,727,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد و هفتاد و هفت هزار تومان
دستگاه رونپ شش مرحله ای 3,730,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و هفتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب هیل‌ تول مدل ژوپیتر hill toll zhopiter 2,899,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی SSV اس اس وی مدل Smart MaxSpring S810 2,380,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اولانسی OLANSI مدل RO – FT2800 2,216,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب AQUA CLEAR آکوا کلیر مدل Ac-800 2,375,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب هیوندای HYUNDAI مدل HUF-456 2,450,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و نود هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب کامتک COMTECH مدل ECO-6S 2,456,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکواجوی مدل LEGEND Aquajoy Water Purifier 3,243,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا من AQUA MAN مدل RO-F7 2,691,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب ارگانیک ORGANIC مدل RO_W610 2,631,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و یک هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا لاین AQUA LINE مدل RO-LINE800 2,439,000 تومان قیمت فروش در بازار اراک : دو میلیون و هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب معصومی مدل رویال MASOUMI ROYAL 2,337,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوآ اسپرینگ AQUA SPRING مدل RO-AF2200 2,627,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و بیست و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوواسانا AQUA SANA مدل Claryum-3stage 2,633,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اس اس وی SSV مدل UltraJet X500 759,000 تومان قیمت فروش در بازار : ششصد و سی و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سی سی کا CCK مدل الترا فیلتراسیون UF-64U8 987,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و هشتاد و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کاCCK مدل RO GOLD 2019 2,465,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سید و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی اس اس وی SSV مدل Smart StarLine S1000 2,445,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون چهارصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی ایزی ول EASY WELL مدل ACE02 2,386,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و نود و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا کلر AQUA CLEAR مدل UF8-ORP 714,000 تومان قیمت فروش در بازار : هفتصد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سیلوریکس SILVERIX مدل GRAY – SL85 2,729,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و سی و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نیمه صنعتی 500 گالن اولانسی OLANSI مدل 500G -AA 18,830,000 تومان قیمت فروش در بازار : هجده میلیون و هشتصد و بیست هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب اسپادانا ESPADANA مدل AJ-225R کد 100000417 Spadana Water Dispenser Model AJ-225R 75,000 تومان قیمت فروش در بازار : هشتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر پلاس SOFT WATER+ PLUS مدل SWP-09 3,363,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و سیصد و هفتاد و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب آکوا AQUA مدل اینلاین 508i 3,586,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و پانصد و هشتاد و شش هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب دالتون DOULTON مدل HCP 858,500 تومان قیمت فروش در بازار : هشتصد و سی و نه هزار و پانصد تومان
دستگاه تصفیه آب تک TEC PURE مدل RO-T8-NATURE3400 2,665,000 تومان قیمت مدل ایرانی فروش در بازار : دو میلیون و ششصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب CCK سی سی کا مدل B6 997,000 تومان قیمت فروش در بازار : نهصد و هفت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب SOFT WATER سافت واتر مدل RO6S 2,479,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل AXS-1210HB Xinode AXS-1210HB Water Purifier 2,649,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و چهل و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه آب زینود مدل Xinode AXC-1205HB 2,730,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و سی هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اکوا کلر AquaClear RO-102 Water Purifier 2,457,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصت و هفت هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی aquajoy electrical Water purifier 2,859,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و شصت و نه هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy LOTUS Water purifier 2,318,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO1200 Water purifier 3,364,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و ده هزار تومان
تصفیه آب آکواجوی Aquajoy RO600 Water purifier 3,268,000 تومان قیمت فروش در بازار اراک : سه میلیون و پانصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO S151 Water Purifier 2,389,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ Aquaspring RO-101 Water Purifier 2,433,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و چهل و سه هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی نوا NOVA مدل GRAND 7580 2,816,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و سیصد و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی مدل RO-802 2,560,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب 400 گالن سی سی کا CCK کد 1008s 15,833,000 تومان قیمت مدل آمریکایی فروش در بازار : پانزده میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب دلفین مدل Dolphin DO-TS 6 RO ECOFI Water Purifier 2,283,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well Water Purifier ACE 01 2,865,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ایزی ول مدل Easy Well RO 815 Water Purifier 3,224,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و هفتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل easywell RO 116 2,562,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد و دو هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easy Well ROC189 Water Purifier 3,840,000 تومان قیمت فروش در بازار اراک: سه میلیون و یکصد و چهل و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب خانگی اولانسی OLANSI مدل RO-A930 2,278,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و هشتاد و هشت هزار تومان
تصفیه آب خانگی ایزی ول مدل Easywell RO-700 Water Purifier 2,450,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و شصد هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آکوا پرو مدل RO6-CASE-N 2,388,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و نهصد و نود و هشت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai HUF-456 Water Purifier 2,230,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سی سی کا مدل ms 102 2,499,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و چهل و هشت هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب نوا NOVA مدل Bluesea 5500 2,537,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون پانصد و چهل و هفت هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل Hyundai RO-251 Water Purifier 2,376,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI WATER PURIFIER SYSTEM HR-800M-ST 3,269,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و سی و نه هزار تومان
تصفیه آب هیوندای واکورتک مدل HYUNDAI Water Purifier System HW-UP-100M 3,458,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Excell plus Water Purifier Household 3,728,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و ده هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب سافت واتر مدل msk1574 2,447,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست هزار تومان
تصفيه آب کنت مدل Kent Grand Plus Water Purifier 3,478,000 تومان قیمت فروش در بازار : سه میلیون و یکصد و چهل هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب پیور لاین مدل UP-7000 1,552,000 تومان قیمت فروش در بازار : یک میلیون و هفتصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب لونا واتر ۶ مرحله LunaWater RO50GS 2,833,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای ال جی کم مدل LG Chem RO Water Purifier 2,449,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب نیکام مدل Nikom Water Purifier 475,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه کننده آب میدیا مدل Midea MDV-MRO1644-5 Water Purifier 2,264,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی 8 مرحله ای مینرال قلیایی اکسیژن مدل purifying system 8 steps mineral alkaline o2 2,830,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و نود و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben RO-100A Water Purifier 2,438,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب ربن مدل Roben 700BEP Water Purifier 345,000 تومان قیمت فروش در بازار : دویست و هفتاد و پنج هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل هوشمند S.S.V 6 Filters Smart Water Purifying System 2,756,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب سافت واتر مدل Softwater SW Water Purifier 2,238,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و پنجاه و نه هزار تومان
دستگاه تصفیه آب هوشمند شیائومی مدل Xiaomi Mi Smart Water Purifier 2,646,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و سی و پنج هزار تومان
تصفیه آب 10 مرحله ای نانو فیلتراسیون- قلیایی ساز – اکسیژن ساز – ماورابنفش- املاح معدنی- اسمز معکوس – دستگاه تصفیه آب آکوآکلر مدل RO-CNX2018 2,936,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و ششصد و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 6 مرحله ای وتک Vetec 2,334,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و دویست و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب 8 مرحله ای تکومن مدل tecomen UV8353 3,564,000 تومان قیمت فروش در بازار اراک : سه میلیون و دویست و پانزده هزار تومان
دستگاه تصفیه آب اس اس وی مدل SRO-F901/S901 2,636,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و هفتاد هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل SuperPro S900 2,936,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و چهارصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب اس اس وی مدل UltraPro X800 2,485,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتصد و هشتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 10 مرحله ای اولانسی نانوفیلتراسیون ماورابنفش اسمزمعکوس مدل RO-A995 2,648,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای اولانسی OLANSI -قلیایی ساز- اسمزمعکوس مدل RO-A910 2,845,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و بیست و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک – نانوفیلتراسیون- املاح معدنی- اسمزمعکوس مدل RO-T4412 2,858,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و هفتاد و پنج هزار تومان
تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای تک قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس مدل RO-T4219 2,965,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای هوشمند آکوآ اسپرینگ قلیایی ساز- اکسیژن ساز- املاح معدنی -اسمزمعکوس مدل RO-BRAIN-S157 2,767,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان
تصفیه آب خانگی اس اس وی مدل Smart MaxTec S630 2,650,000 تومان قیمت فروش در بازار اراک : دو میلیون و دویست و چهل هزار تومان
تصفیه آب خانگی نانو -تایوانی- 9 مرحله ای ماورابنفش- قلیایی ساز -املاح معدنی سیلور مدل SILVERIX UV 2,442,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و یکصد و سی هزار تومان
تصفیه آب خانگی هوشمند 8 مرحله ای قلیایی ساز – املاح معدنی – اسمزمعکوس آکوآکلر مدل RO-BRAIN-C172 2,890,000 تومان قیمت فروش در بازار : دو میلیون و پانصد و نود و یک هزار تومان

شرکت تصفیه آسا با ارائه بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در اراک به ارائه خدمات نصب و ارسال رایگان و گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات و سرویس دوره ای و تعویض فیلتر توسط نمایندگی انحصاری و رسمی برند مینروا میپردازد

دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل مینروا برای آب لوله کشی شهری اراک بهترین تکنولوژی و جوابدهی را طبق بررسی های انجام شده دارد و خدمات پس از فروش ارزنده ای نیز در شهر اراک ارائه میگردد و قطعات و فیلترهای آن استاندارد آب اراک است

تمامی حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت تصفیه آسا است.
Call Now Buttonمشاوره خرید(پاسخگویی 24 ساعته)