آب قلیایی چیست ؟ خواص آب قلیایی برای سلامت بدن

آیا میدانید که فواید نوشیدن آب قلیایی یونیزه Alkaline بسیار زیاد است که میتواند سلامت کلی شما را افزایش دهد ؟ مزایای مصرف آب قلیایی آشامیدنی تنها به حفظ سلامتی بدن انسان محدود نمیشود ، اما در بسیاری موارد به درمان بسیاری از بیماری ها کمک میکند . مطالعات متعدد ثابت کرده است که آب آشامیدنی قلیایی بر بدن انسان تاثیر مثبت دارد . در اینجا ده نکته از فواید و مزایای آب آشامیدنی قلیایی را بررسی میکنیم .

خواص آب قلیایی برای سلامت بدن چیست

آب آشامیدنی قلیایی یونیزه یک آنتی اکسیدان ( ضد سرطان ) قوی است

آنتی اکسیدان ها به محافظت بدن انسان از رادیکال های آزادی که میتواند باعث مشکلات مختلف سلامتی شود کمک میکند . رادیکال های آزاد گروهی از اتم ها هستند که میتوانند به ضعیف بودن سیستم ایمنی به بدن ما آسیب برسانند . هنگامی که سیستم ایمنی بدن انسان به خطر می افتد ، میتواند منجر به عفونت و انواع مختلف بیماری هایی از بیماری های جزئی تا بیماری های جدی تر گردند .

رادیکال های آزاد از منابع مختلفی مانند قرار گرفتن در معرض مواد سمی مانند آلودگی ، دود سیگار و حتی لوازم بهداشتی مشترک پدید می آیند . بدن انسان نیاز به آنتی اکسیدان ها برای مبارزه با اثر رادیکال های آزاد در محیط زیست دارد . منبع عالی ضد اکسیدان ها ، آب قلیایی یونیزه است .

به عبارت دیگر ، فقط با نوشیدن آب قلیایی یونیزه ، میتوانید از بدن خود در برابر بسیاری از بیماری های مختلف محافظت کنید که میتواند مشکلات جدی برای سلامت شما به همراه داشته باشد . در واقع گزارش شده است که آب آشامیدنی قلیایی یونیزه که از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران بدست می آید ، بسیار موثرتر از اکثر محصولات و کپسول های قلیایی در دسترس است . به دلیل این که آب قلیایی یونیزه در فرم مایع است ، طبیعی بوده و این برای جذب توسط بدن انسان بسیار راحت تر است .

 آب آشامیدنی قلیایی یونیزه سطح ph بدن را به تعادل میرساند

بدن انسان به دنبال حفظ تعادل اسیدی و قلیایی یونیزه خون خود است . اما زمانی که بدن شما بیش از حد اسیدی است ، سیستم ایمنی بدن شما باید بیشتر انرژی صرف به تعادل رساندن این امر نماید . این امر به نوبه خود سبب ایجاد استرس و بیماری در مناطق دیگر بدن خواهد شد . هنگامی که بدن شما بیش از حد اسیدی میشود ، میتواند در فعالیت تمام سلول های بدن تداخل ایجاد نماید .

متوسط رژیم غالب مردم که شامل گوشت چرب ، پنیر و کره است به ایجاد خون اسیدی در بدن کمک میکند . سیگار کشیدن ، قهوه ، نوشیدنی های گازدار نظیر نوشابه ، شکر و الکل فرآوری شده نیز نقش مهمی در بیش از حد اسیدی شدن خون دارد . اما هر چیز بیش از حدی میتواند شما را در معرض خطر قرار دهد . لذت بردن از غذاهای چرب نیز اسیدی شدن خون را به دنبال دارد و بیماری هایی که در سطح بالای اسیدی خون رشد و پیشرفت میکنند در بدن انسان بروز میکنند .

آب قلیایی یونیزه به خنثی کردن سطح اسید بدن کمک میکند . اگر چه مصرف و خوردن آب قلیایی یونیزه بهترین اقدام پیشگیرانه جهت حفظ تعادل قلیایی بدن انسان است و آن را ، آب قلیایی سلامت قرن جدید نیز مینامند . کسانی که در حال حاضر بیماری دارند نیز میتوانند از آب قلیایی یونیزه برای کمک بهسرعت بخشیدن به روند بهبود خود استفاده کنند .

نمودار سطح قلیایی سلامت بدن انسان

آب قلیایی باعث افزایش هیدراته بدن انسان میشود

آب قلیایی یونیزه دارای محتوای مولکولی کوچکتر از آب آشامیدنی لوله کشی شهری است که باعث جذب سریع تر انرژی آن به بدن انسان میشود . بدن انسان میتواند به طور موثر با نوشیدن آب قلیایی به جای آب لوله کشی شهری هیدراته شود و شادابی خود را حفظ کند . آب قلیایی دارای انواع مختلفی از مواد معدنی یونیزه است که میتوانند به طور موثرتری در بدن ایجاد خون سازی کند . این مورد باعث میگردد تا عملکرد بدن در تمام روز در سطح مطلوب بوده و دیرتر خسته شوید .

مزایای آب آشامیدنی قلیایی یونیزه – دفع سموم بدن

از دیگر مزایای اصلی نوشیدن آب قلیایی یونیزه این است که قادر به دفع سموم بدن انسان میباشد که امکان بروز بیماری در بدن شما عزیزان را به صفر میرساند . نوشیدن مقدار لازم مورد نیاز بدن در روز ، یک عنصر حیاتی برای سلامتی بدن است .

تقریبا در هر رژیم غذایی که برای دفع سموم بدن انسان تجویز میشود در مورد اهمیت مصرف آب آشامیدنی زیاد در آن صحبت شده است . البته خوردن یک رژیم سالم با مقدار زیادی میوه و سبزی نیز مهم است ، اما نوشیدن 8 لیوان آب آشامیدنی قلیایی یا بیشتر پایه سم زدایی بدن انسان است .

بسیاری از برنامه های سم زدایی نیز توصیه میکنند که بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی یا فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی خریداری کنید تا اطمینان حاصل شود که آب از مواد معدنی مضر و سایر ناخالصی ها ، پاکیزه و تمیز است . هنگامی که شما در حال تلاش برای سم زدایی و ضد عفونی کردن سیستم ایمنی بدن خود هستید ، مزایای استفاده از هشت لیوان آب آشامیدنی تصفیه شده را فراموش نکنید .

دفع سموم بدن با آب قلیایی یونیزه

تقویت سیستم ایمنی بدن با آب آشامیدنی قلیایی

حفظ کردن بدن انسان در حالت خون قلیایی ، یعنی مصرف مداوم آب آشامیدنی قلیایی یونیزه ، سیستم ایمنی بدن انسان را تقویت میکند . این یک اثر طبیعی از خنثی سازی رادیکال های آزاد مضر برای بدن و کمک به پاک کردن یا دفع بدن انسان از سموم است . به طور کلی ، اثبات شده است که مصرف منظم آب قلیایی Alkaline Water ORP به طور قابل توجهی به بهبود سیستم ایمنی بدن کمک میکند . مزایای آب قلیایی یونیزه Ionized Water برای سلامتی طولانی مدت حیاتی است .

آب قلیایی یونیزه به کاهش وزن و لاغری کمک میکند

از دیگر خواص مفید آب قلیایی شده برای کسانی که مشکلات اضافه وزن دارند ، بسیار مفید است . رژیم های غذایی امروز عمدتا مواد غذایی غیر بهداشتی را تشکیل میدهند که اسید و اسیدیته در بدن انسان را افزایش میدهد . در نتیجه ، بدن سلول های چربی بیشتری برای خنثی سازی اسید ایجاد میکند . این به ناچار منجر به افزایش وزن ناخواسته میشود .

آب آشامیدنی قلیایی به طور طبیعی اسیدهای موجود در معده و بدن انسان را خنثی میکند . به عبارت دیگر ، کسانی که آب قلیایی میخورند نیازی به ایجاد سلول های چربی بیشتری برای خنثی کردن اسید از مواد غذایی نخواهند داشت .

مصرف آب قلیایی به طور قابل توجهی در کاهش وزن و لاغری مفید است زیرا ذخیره سازی چربی بدن کاهش میابد در حقیقت متابولیسم بدن به سطح نرمال میرسد . بدن انسان با سطح قلیایی نرمال و سالم وزن اضافه خود را بسیار راحت تر از بدن انسانی با سطح اسیدی بالا از دست میدهد .

آب قلیایی و کاهش وزن لاغری

خواص درمانی آب قلیایی – به مبارزه با سرطان کمک میکند

به عبارت ساده ، سلول های سرطانی در محیطی با سطح pH خنثی زندگی نمیکنند . سرطان در یک محیط اسیدی رشد میکند . تعادل قلیایی بدن برای جلوگیری از رشد سلول های بدخیم مهم است . همه چیز هایی که یک انسان می خورد ، باعث افزایش سطح اسیدی بدن انسان میگردد . از خواص مفید درمانی آب قلیایی میتوان به خنثی کردن اسید در بدن انسان اشاره نمود . برای یک بدن سالم بای سطح pH 7.0 تا 7.2 حفظ شود . خواص نوشیدن آب قلیایی حفظ سطح قلیایی بدن در این سطوح است .

آب قلیایی همچنین در پیشگیری از رشد سلول های سرطانی موثر است . بنابر این ، حتی افراد سالم نیز باید آب قلیایی را به عنوان یک اقدام پیشگیرانه قبل از این که هر گونه توده بد خیم بالقوه ای در بدن رشد کند ، بنوشند .

آب قلیایی از رشد دیابت جلوگیری میکند

از خواص مفید آب قلیایی شده میتوان اشاره نمود که دکتر Theodore Baroody یک مطالعه و پژوهش در مورد فواید آب یونیزه قلیایی منتشر کرد که در آن میگوید رابطه بین شکر و آب قلیایی شده رابطه مهمی است . دکتر بارودی در کتاب Alkalize یا Die خود اظهار داشت پانکراس The Panceras به شدت وابسته به رژیم قلیایی درست است . در عوض ، آنزیم های قلیایی گوارشی و بی کربنات سدیم تولید میکند . تمام جنبه های عملکرد پانکراس Panceras ، اسیدیته بیش ازحد را کاهش میدهد .

پانکراس یا آب قلیایی شده همچنین تعادل قند خون را تنظیم میکند که باعث ایجاد انرژی در بدن میشود . بنابر این ، برای داشتن تعادل قند خون مناسب ، یک رژیم غذایی به طور عمده قلیایی تشکیل دهید .

در ژاپن ، دکتر Keijiro Kuawabara سالهاست که با مصرف آب قلیایی دیابت را درمان میکند . او می گوید که حتی یک ماه نوشیدن آب قلیایی شده می تواند به طور قابل توجهی باعث کاهش قند در سطح غیر قابل کشف شود . تمام این مطالعات از نقاط مختلف جهان ثابت میکنند که کاهش سطح قند یکی از خواص درمانی آب قلیایی یونیزه است .

خواص آب قلیایی برای پوست – آب قلیایی به درمان پسوریازیس کمک میکند

پسوریازیس Psoriasis چیست ؟ پسوریازیس یا سورایسس ، صدفک یا داءالصدف ، بیماری پوستی مزمن ایجاد لک های سفید روی بدن انسان است . شاید برخی افراد را دیده باشید که روی بدن یا دست و صورتشان لک های سفید دارند . پسوریازیس یک بیماری پوستی است که هیچ درمانی ندارد . علائم پسوریازیس عبارتند است لکه های پوست صورت ، گردن ، پاها و سایز مناطق آسیب دیده . لک های نقره ای و پوسته پوسته شدن بسیاری از نقاط پوست بدن نیز از دیگر علائم بیماری پسوریازیس است . این یک اختلال مزمن است که زمانی که سیستم ایمنی پوست سالم بدن تهدید میشود رخ می دهد و نتیجه آن یک ظاهر قرمز و ناملایم است .

برای کمک به درمان پسوریازیس میتوان مناطق آسیب دیده پوست بدن را با آب قلیایی شست و شو داد . همچنین به جای مصرف آب آشامیدنی معمولی ، هر روز با آشامیدن آب قلیایی از پیشرفت پسوریازیس کمک زیادی می کند . سیستم آب یونیزه قلیایی به طور موثر سیستم ایمنی پوست بدن را از علائم پسوریازیس یا چنین بیماری های پوستی خنثی می کند .

خواص آب قلیایی برای پوست

صرفه جویی در هزینه با دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی

یک دستگاه آب تصفیه کن خانگی قلیایی ، که با فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی به افزایش pH آب در سطح نرمال بپردازد به میزان قابل توجهی به صرفه تر از بسیاری از محصولات قلیایی دیگر موجود در بازار نظیر خرید استیک آلکالاین قلیایی یا خرید آب قلیایی یا کپسول های قلیایی کننده آب آشامیدنی است ، زیرا با یک بار خرید ، آب آشامیدنی قلیایی را همیشه در اختیار شما قرار می دهد .

هزینه انواع مکمل های پزشکی و بطری آب معدنی که معلوم نیست قلیایی باشد یا نه را در نظر بگیرید . همه آن چه شما سرمایه گذاری میکند بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی است تا شما در تمام طول عمر دسترسی به آنتی اکسیدان ها داشته باشید تا سالم و جوان به نظر برسید . جهت اطلاعات بیشتر راجع به انواع دستگاه تصفیه آب خانگی میتوانید راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی را مطالعه نمایید یا با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا جهت مشاوره تلفنی فروش تصفیه آب خانگی تایوانی تماس حاصل فرمایید . همچنین با مراجعه به صفحه اصلی شرکت تصفیه آسا میتوانید محصولات ما را مشاهده نمایید .

خلاصه – مزایای مصرف آب قلیایی

مزایای نوشیدن آب قلیایی یونیزه آلکالاین زیاد است . با توجه به تمام این ها نوشیدن آب قلیایی میتواند سلامت شما را بهبود بخشد و تضمین نماید ، جای تعجب است که مردم از فواید آب قلیایی سلامت قرن جدید بسیار غافل اند .

اگر شما در معرض بیماری های جدی یا مشکلات بهداشتی هستید ، با نوشیدن آب آشامیدنی قلیایی به سادگی میتوانید به بهبود خود کمک شایانی نمایید .

اما چگونه آب قلیایی تهیه کنیم یا درست کنیم ؟ چگونه آب را قلیایی کنیم ؟ برای دسترسی به آب آشامیدنی قلیایی ساده ترین راه بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی هفت مرحله ای است که علاوه بر مزایای نوشیدن آب تصفیه شده ، آب آشامیدنی قلیایی را هم همیشه در دسترس شما و خانواده عزیزتان قرار خواهد داد تا از خواص نوشیدن آب قلیایی لذت ببرید .

رفرنس :

https://alkalinewatermachinereviews.com/alkaline-water-benefits/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *