نکات مهم و راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی میتواند ما را در انتخاب بهترین برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی یاری نمایند و قطعا فاکتورهای بسیار زیادی را میشود برای خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی و انتخاب دستگاه تصفیه آب در نظر گرفت . بورس فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران و کرج و سراسر ایران دارای تنوع بیش از 70 برند و مارک مختلف هستند .

البته مارک های معروف تصفیه اب خانگی در این بین شناخته شده میباشند و امتحان خود را در جهت افزایش کیفیت آب آشامیدنی لوله کشی شهری پس داده اند . که امروز به معرفی بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران خواهیم پرداخت . همچنین شما عزیزان میتوانید جهت راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا به صورت 24 ساعته هفت روز هفته تماس حاصل فرمایید تا بهترین گزینه ها را به شما عزیزان طبق نیاز و محل زندگی شما معرفی نمایند .

طبق بررسی دستگاه تصفیه آب خانگی که توسط کارشناسان فنی شرکت تصفیه آسا در بازه زمانی مختلف صورت میگیرد سختی آب آشامیدنی لوله کشی شهری تهران کرج و سراسر ایران در بسیاری از مناطق بالای 250 است . بهترین سختی آب برای آشامیدن در سازمان جهانی بهداشت NSF بین 30 الی 90 میباشد که هر دستگاه تصفیه ابی توانایی کاهش سختی آب آشامیدنی تا حد استاندارد و نرمال را ندارد پس چه دستگاه تصفیه آبی بخریم ؟ و دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه تا توانایی تصفیه کامل آب آشامیدنی را داشته باشد ؟

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران کدام است ؟ قبل از خرید دستگاه آب تصفیه کن خانگی و بررسی قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل با این سوال مواجه میشویم که بین انواع دستگاه تصفیه آب خانگی بهترین نوع آب شیرین کن خانگی چیست ؟ در میان انواع دستگاه آب شیرین کن خانگی میتوان به برند دستگاه تصفیه آب مینروا Minerva تایوانی اشاره نمود .

دستگاه تصفیه تایوانی مینروا Minerva با دارا بودن استاندارد جهانی بهداشت NSF و نماد اصالت جهت تشخیص مدلهای اصلی از تقلبی پرفروش ترین اب تصفیه کن در مرکز فروش دستگاه تصفیه آب تهران و سراسر ایران محسوب میگردد . تصفیه آب مینروا تایوانی با بهره گیری از سیستم اسمز معکوس RO Reverse Osmosis System که جدیدترین و بهترین روش تصفیه آب آشامیدنی در دنیا محسوب میشود در مدل های 6 مرحله ای معدنی ساز ، 7 مرحله ای یونیزه قلیایی ساز ، 8 مرحله ای اکسیژن ساز و 8 مرحله ای یو وی دار مینروا عرضه و به فروش ویژه میرسند .

تصفیه آب مینروا در مدل های مختلف دارای پمپ برقی و مخزن ذخیره تحت فشار 16 لیتری است که در صورت قطع برق و آب تا شانزده لیتر آب آشامیدنی تصفیه شده در اختیار شما قرار میدهد و برای راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی یک گزینه بسیار مناسب برای تصفیه ی آب آشامیدنی لوله کشی شهری ایران میباشد . تصفیه آب مینروا تایوانی هم از نظر پزشکی مدرن و هم از نظر تصفیه آب در طب سنتی تایید شده است و توانایی کاهش سختی آب آشامیدنی تا ابعاد 0,0001 میکرون را دارد و املاح مضر سرطانزا محلول در آب آشامیدنی لوله کشی همچون سرب ، نیترات ، نیتریت ، آرسنیک ، آلومینیوم ، کلر و کلرامین و… را حذف و تصفیه مینماید .

عملکرد کلی بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران به صورت مفصل در ادامه بررسی و توضیح داده خواهد شد . با ما همراه باشید .

قیمت دستگاه تصفیه آب

قیمت دستگاه تصفیه آب

رنج قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی مینروا Minerva از یک میلیون و پانصد هزار تومان تا سه میلیون تومان در انواع مدل ها متفاوت است . طبیعتا تعداد مراحل فیلتر تصفیه آب و مزایای این فیلترهای تصفیه اب در تفاوت قیمت دستگاه تصفیه آب موثر هستند . نمایندگی فروش انحصاری اب تصفیه کن مینروا Minerva علاوه بر گارانتی بدون قید و شرط قطعات ، به شما عزیزان ضمانت قیمت نیز خواهند داد به این صورت که قیمت تصفیه آب خانگی مینروا در سراسر فروشگاه های ایران با یک قیمت واحد به فروش میرسند تا خیالتان از یک خرید مطمئن و درجه یک راحت باشد .

قیمت انواع دستگاه تصفیه اب بستگی به کیفیت قطعات و فیلتر تصفیه آب خانگی و همچنین خدمات پس از فروش تصفیه آب دارد . تصفیه کننده آب خانگی مینروا با دارا بودن فیلترهای کربن 100 درصد گیاهی و فیلتر ممبران اسمز معکوس 13 لایه ریز بافت فیلمتک Filmtec آمریکایی از بهترین نوع تصفیه آب در ایران محسوب میگردد و قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی با این کیفیت کاملا مقرون به صرفه میباشد و علاوه بر همه این موارد شما عزیزان میتوانید از فروش اقساطی دستگاه تصفیه آب خانگی شرکت تصفیه آسا نیز بهره مند گردید . در زیر به بررسی مدلهای متنوع مشخصات تصفیه اب مینروا میپردازیم .

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب اکسیژن ساز مینروا مدل Minerva Ro8_o2plus

دستگاه آب تصفیه کن خانگی اکسیژن ساز Minerva یک آب شیرین کن خانگی 8 مرحله ای اسمز معکوس زیر سینکی میباشد . در واقع بهترین مدل تصفیه کننده آب مینروا و پرفروش ترین تصفیه کننده اب از میان محصولات برند مینروا ، آب تصفیه کن هشت مرحله ای اکسیژن ساز است که در هشت مرحله فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی آب آشامیدنی لوله کشی شهری را کاملا تصفیه مینماید . فیلترهای سه گانه تصفیه آب اکسیژن ساز مینروا املاح درشت آب آشامیدنی و کلر را از آب آشامیدنی حذف و تصفیه مینماید . در طب سنتی کاهش کامل کلر از آب آشامیدنی میتواند یکی از مزایای دستگاه تصفیه اب خانگی محسوب شود .

در مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس تصفیه آب مینروا توانایی حذف تمام املاح مضری همچون نیترات ، نیتریت ، آرسنیک و آلومینیوم را تا ابعاد یک ده هزارم میکرون دارد و پس از حذف و تصفیه این املاح آنها را به پساب فاضلاب زیر سینک آشپزخانه هدایت مینماید . فیلترهای پست کربن خطی ، فیلتر مینرال معدنی ساز ، فیلتر آلکالاین قلیایی کننده اب تصفیه کن خانگی و فیلتر اکسیژن ساز تصفیه آب از جمله فیلترهای این دستگاه 8 مرحله ای محسوب میشوند . قیمت دستگاه تصفیه آب هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا در مقایسه با کیفیت درجه یک این دستگاه و همچنین دارا بودن استانداردها و گواهینامه های بهداشتی بین المللی سلامت آب آشامیدنی کاملا مقرون به صرفه و اقتصادی میباشد . جهت بررسی بیشتر مشخصات دستگاه تصفیه آب اکسیژن ساز مینروا Minerva و اطلاع از آخرین قیمت دستگاه تصفیه آب میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید .

مشخصات بیشتر و قیمت دستگاه تصفیه آب مینروا مدل Minerva Ro8_o2plus

دستگاه تصفیه آب اکسیژن ساز مینروا RO8_O2PLUS

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی ساز مینروا مدل Minerva Ro7_Alkaline

دستگاه آب شیرین کن هفت مرحله ای یونیزه قلیایی ساز مینروا نیز یکی دیگر از محصولات کمپانی مینروا تایوان Taiwanese Minerva محسوب میگردد که در 7 فیلتر آب تصفیه کن به تصفیه ی آب آشامیدنی لوله کشی شهری میپردازد . هر چند پس از معرفی محصولات مینروا به عملکرد دستگاه آب شیرین کن و طرز کار آن بیشتر خواهیم پرداخت اما بد نیست در اینجا اشاره ای کنیم به فیلتر قلیایی کننده آب تصفیه کن مینروا هفت مرحله ای که در مرحله آخر و به نام فیلتر آلکالاین Alkaline مشهور است . خواص آب قلیایی برای سلامت بدن به صورت کاملا علمی هم توسط طب سنتی اسلامی و هم توسط پزشکی مدرن تایید شده است و از جمله مهم ترین خواص آب قلیایی میتوان به تقویت سیستم ایمنی بدن انسان اشاره نمود .

ضمن این که در بسیاری از مقالات علمی ذکر شده است که آب قلیایی شده یک آنتی اکسیدان بسیار قوی برای بدن انسان میباشد و میتواند از رشد و نمو سلول های سرطانی در بدن انسان و تکثیر آنها جلوگیری نماید . آب قلیایی تصفیه آب هفت مرحله ای مینروا همچنین به دفع بهتر و بیشتر سموم بدن Detox کمک شایانی مینماید و در طول روز میتوانید از بهترین دستگاه آب یونیزه قلیایی در ایران تا 200 لیتر آب آشامیدنی قلیایی شده برداشت نمایید . پیشنهاد میکنیم مشخصات تصفیه آب قلیایی مینروا و عکس تصفیه آب و قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی ساز مینروا را در صفحه این محصول مشاهده نمایید .

مشخصات بیشتر و قیمت دستگاه تصفیه آب مینروا مدل Minerva Ro7_Alkaline

تصفیه آب خانگی یونیزه قلیایی مینروا RO7_ALKALINE

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب معدنی ساز مینروا مدل Minerva Ro6_50G

دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای تایوانی از دسته دستگاه های پرفروش در بازار تصفیه آب ایران به حساب می آید . در واقع یک تصفیه آب 6 فیلتره توانایی تصفیه ی آب آشامیدنی و محافظت از املاح مفیدی همچون کلسیم ، منیزیم ، سدیم و بی کربنات را داراست و میتواند تا مرحله چهارم ممبران آمریکایی تصفیه آب خانگی سختی آب آشامیدنی را کاملا کاهش دهد .

گاهی برخی مشتریان از کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا سوال میکنند که دستگاه تصفیه آب چند مرحله ای بخریم ؟ و دستگاه تصفیه آب خوب چیه ؟ ما به شما این سوال را به خوبی پاسخ خواهیم داد . در نظر داشته باشید که شما میتوانید طبق نیاز به مصرف آب آشامیدنی به خرید دستگاه آب شیرین کن خانگی بپردازید . در صورتی که احتیاج به یک تصفیه آب تایوانی ساده و کامل دارید دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای تایوانی مینروا معدنی ساز میتواند بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران محسوب شود و در صورتی که تمایل به افزایش سطح ph آب آشامیدنی برای تولید آب قلیایی را دارید یا میخواهید از افزایش سطح اکسیژن آب آشامیدنی برای هیدراته نگهداشتن بدن خود و خانواده خود استفاده نمایید محصولات 7 مرحله ای و هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا گزینه های بهتری نسبت به تصفیه اب شش مرحله ای برای شما خواهد بود .

همچنین یکی از راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل ، هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب و سرویس دوره ای تصفیه آب میباشد . شما عزیزان میتوانید برای این که حداقل هزینه تعویض فیلتر را داشته باشید از دستگاه 6 مرحله ای آب تصفیه کن خرید آنلاین نمایید تا تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای نیز نسبت به مدلهای هفت مرحله ای و هشت مرحله ای برای شما کمتر باشد . البته توجه نمایید که زمان تعویض فیلترهای هفتم و هشتم تصفیه کننده اب خانگی هر یکسال و نیم الی دو سال میباشد . این یعنی شما با خرید تصفیه اب هفت مرحله ای یا خرید آب شیرین کن خانگی هشت مرحله ای تنها هر دو سال هزینه سرویس بیشتری خواهید داشت و طبیعتا در راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی ، دستگاه هایی با مزایای بیشتر برای افزایش کیفیت آب آشامیدنی میتواند در اولویت شما قرار گیرد . پیشنهاد میکنیم قیمت دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای تایوانی مینروا و مشخصات بیشتر این محصول را در صفحه محصول مشاهده نمایید .

مشخصات بیشتر و قیمت دستگاه تصفیه آب مینروا مدل Minerva Ro6_50G

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب یو وی دار مینروا مدل Minerva Ro8_UV

همانطور که همیشه اشاره کردیم بهترین دستگاه تصفیه آب چاه خانگی برای سراسر نقاط ایران تصفیه آب یو وی دار لامپ اشعه ماورا بنفش مینروا میباشد . این دستگاه تصفیه اب 8 مرحله ای تا مرحله هفتم کاملا با شباهت بسیار زیاد به مدل هفت مرحله ای قلیایی مینروا عمل میکند و در مرحله هشتم لامپ uv Ultra-Violet آب آشامیدنی چاه خانگی شما را کاملا انگل زدایی و میکروب زدایی مینماید . علاوه بر حذف کلر از آب آشامیدنی در انواع سیستم تصفیه اب اسمز معکوس خانگی زیر سینکی ، میکروب زدایی برای نوشیدن آب چاه از ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی میباشد که باید حتما آنرا در نظر گرفت و در راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی توجه شود که کیفیت فیلتر تصفیه آب اشعه ماورا بنفش لامپ یو وی با چه درجه کیفی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت .

انواع فیلتر تصفیه آب یو وی دار مینروا از لامپ philips ژاپن بهره میگیرد و شما در واقع برای آب چاه خانگی خود از یک تصفیه آب خانگی ژاپنی تایوانی خریداری خواهید نمود . ضمن این که تصفیه آب یو وی دار در لامپ یو وی تا زمانی که برای لامپ یو وی مشکلی ایجاد نشود نیاز به تعویض فیلتر آب تصفیه کن فقط در مرحله هشتم لامپ uv را نخواهد داشت . فیلتر های دیگر تصفیه آب حتما باید در زمان مناسب و اصولی تعویض فیلتر شوند در غیر این صورت عوارض دیر عوض کردن فیلتر دستگاه تصفیه آب گریبانگیر قطعات و پمپ دستگاه تصفیه شما خواهد شد . میتوانید در صفحه محصول تصفیه آب یو وی دار به مشاهده عکس های بیشتر ، مشخصات جامع و کامل تر و همچنین بررسی قیمت تصفیه آب خانگی یو وی دار Minerva بپردازید .

مشخصات بیشتر و قیمت دستگاه تصفیه آب مینروا مدل Minerva Ro8_UV

تصفیه آب مینروا یو وی دار RO8_UV

دستگاه تصفیه آب چند مرحله ای

بله این سوال بسیاری از کاربران و مشتریان آب تصفیه کن خانگی است . دستگاه تصفیه آب چند مرحله ای بخریم ؟ پاسخ این سوال با بررسی طرز کار انواع دستگاه آب شیرین کن خانگی کاملا به دست می آید . شما عزیزان با توجه به بودجه مد نظرتان میتوانید یکی از موارد 6 فیلتره ، 7 مرحله ای و 8 مرحله ای که در راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی معرفی نمودیم انتخاب نمایید .

در صورتی که کامل ترین مورد مناسب منزل را میخواهید خریداری کنید پیشنهاد کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا به شما عزیزان مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز میباشد که قیمت آن نسبت به دیگر انواع دستگاه تصفیه آب ایرانی و دستگاه تصفیه آب چینی و تصفیه آب آمریکایی که به اسم آمریکایی در بورس فروش تصفیه آب یافت میشوند و به فروش میرسند به صرفه تر نیز میباشد . همچنین شما میتوانید در بازه های زمانی فروش ویژه تصفیه آب از محصولات شرکت تصفیه آسا خرید اینترنتی نمایید تا محصولات مینروا را با تخفیفات ویژه دریافت نمایید .

خدمات پس از فروش تصفیه آب

همانطور که اشاره کردیم برای راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی چند مرحله ای باید نکات زیادی را مورد توجه قرار داد . برای مثال در صورتی که شما دارای یک آکواریوم آب شیرین هستید و میخواهید از تصفیه کننده آب خانگی آکواریوم استفاده نمایید و نمیخواهید برای شرب و آشامیدن مورد استفاده قرار دهید میتوانید از مدل شش مرحله ای مینروا استفاده کنید . هر چند خرید تصفیه آب 7 مرحله ای و هشت مرحله ای نیز میتواند با دریافت خروجی از بعد از فیلتر پنجم برای آب آکواریوم آب شیرین مورد استفاده قرار گیرد .

شرکت تصفیه آسا خدمات پس از فروش تمام مدل های تصفیه اب مینروا را به یک شکل برای شما عزیزان انجام خواهد داد . از راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی میتوان به خدمات پس از فروش دستگاه آب شیرین کن اشاره نمود . توجه کنید که گارانتی تصفیه کننده آب شما از یک شرکت معتبر و مشهور در صنف آب تصفیه کن خانگی در ایران باشد .

از جمله خدمات پس از فروش تصفیه آب مینروا میتوان به اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی اشاره نمود . شرکت تصفیه آسا خود را موظف میداند تا به شما مشتریان گرامی زمان سرویس دوره ای دستگاه را اطلاع رسانی نماید و در صورت تمایل به ارسال و تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی توسط کارشناسان فنی شرکت خواهیم پرداخت . پاسخگویی شرکت تصفیه آسا در جهت خدمات پس از فروش به صورت بیست و چهار ساعته است و شما میتوانید هر زمان از شبانه روز با کارشناسان فروش و پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید . سرویس تصفیه آب خانگی در تهران با ارسال رایگان انجام میگیرد و پس از تعویض فیلتر دستگاه تصفیه به بررسی قطعات دیگر نیز پرداخت خواهد شد تا در صورت وجود مشکل در قطعات به تعویض قطعه طبق گارانتی بپردازیم .

فروش اقساطی دستگاه تصفیه آب خانگی

از دیگر خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه که توسط شرکت تصفیه آسا ارائه میشود و این شرکت پیشگام در خدمات پس از فروش ارزنده برای مشتریان است میتوان به امکان خرید قسطی دستگاه تصفیه آب خانگی اشاره کرد . بسیاری از مشتریان تصفیه اب نیازمند امکان خرید تصفیه آب قسطی میباشند که شرکت تصفیه آسا با شرایط بسیار ویژه اقدام به ارائه انواع آب تصفیه کن قسطی تا 10 ماه برای شما عزیزان نموده است . شما میتوانید تنها با دارا بودن دسته چک صیادی و ارائه عکس کارت ملی به خرید اقساطی بپردازید .

شرایط فروش اقساطی به این صورت است که میتوانید نصف مبلغ را نقدی پرداخت نمایید و نصف دیگر را به صورت چک یک ماهه از زمان نصب دستگاه به تکنسین فنی ارائه دهید . شرایط دیگر اقساطی تصفیه آسا به این شکل است که مبلغ پانصد هزار تومان به صورت نقد پس از نصب دستگاه پرداخت میشود و مابقی طبق صلاح دید مشتری در هر تعداد قسط تا 10 ماه امکان پرداخت دارد . انواع مدل های شش مرحله ای معدنی ساز ، هفت مرحله ای قلیایی ساز ، هشت مرحله ای اکسیژن ساز و تصفیه آب یو وی دار را میتوانید به همین شکل خریداری نمایید .

راهنمای خرید بهترین برند دستگاه تصفیه آب در بازار ایران

همانطور که گفتیم میخواهیم به بررسی مفصل عملکرد دستگاه آب شیرین کن خانگی اسمز معکوس بپردازیم . دستگاه تصفیه کننده آب اسمز معکوس شامل دو قطعه اصلی است . شاسی فلزی که تمام فیلترهای تسفیه آب پمپ و گیج روغنی و دیگر متعلقات تسویه آب روی آن سوار است و مخزن ذخیره تحت فشار 16 لیتری که در کنار دستگاه زیر سینکی نصب میگردد . شیر روی سینک به صورت جداگانه از شیر ظرفشویی برای برداشت آب تصفیه شده روی سینک نصب میشود . آب آشامیدنی از شیر ورودی لوله کشی تصفیه اب عبور کرده و وارد حوزینگ مرحله اول تصویه آب میشود . فیلتر مرحله اول املاح درشت آب آشامیدنی را همچون شن و ماسه و گل و لای حذف و تصفیه مینماید . این املاح درشت بزرگتر از 5 میکرون هستند و رسوباتی میباشند که در صورت وجود در آب آشامیدنی میتوانند باعث بروز سنگ کلیه در بدن انسان شوند .

فیلتر مرحله دوم یک فیلتر کربن فعال دانه ای است که با آزاد سازی یون های مثبت و منفی به حذف کلر از آب آشامیدنی میپردازد . فیلتر کربن فعال به صورت دانه ای در یک محفظه پلاستیکی قرار گرفته است و کلر از آب آشامیدنی مصرفی را حذف و تصفیه میکند . کلر در آب آشامیدنی میتواند علاوه بر ریزش مو به چروک شدن پوست بدن انسان نیز منجر شود و بیماری های موضعی پوستی ایجاد کند . به خصوص در زمان شیوع ویرون کرونا Corona Virus یا کووید 19 Covid-19 میزان دوز کلر در آب آشامیدنی لوله کشی شهری بسیار زیاد هم شده است که مضرات زیادی دارد . توجه کنید که طبق نظر طب سنتی در مورد تصفیه کننده آب نیز میزان کلر در آب ضرر زیادی دارد و باید حذف گردد که فیلتر شماره دوم آب شیرین کن این امر را به خوبی انجام خواهد داد .

فیلتر کربن بلاک یک فیلتر کربنی صد درصد گیاهی است که کربن فشرده تر از کربن دانه ای مرحله دوم دارد . این فیلتر علاوه بر محافظت از فیلتر ممبران اسمز معکوس خانگی که قلب اصلی تصفیه اب به حساب می آید مکمل فیلتر دوم نیز هست و مواد جانبی کلر از آب آشامیدنی را تصفیه مینماید . پس از فیلترهای سه گانه تصفیه آب که فیلتر پیش تصفیه نیز محسوب میشوند به مرحله چهارم فیلتر ممبران اسمز معکوس آمریکایی با مارک Filmtec میرسیم که وظیفه اصلی دستگاه تصفیه را بر عهده دارد .

فیلتر ممبران اسمز معکوس خانگی املاح بسیار ریزی از آب آشامیدنی را حذف مینماید . این املاح در ابعاد کوچکتر از 0,0001 میکرون میباشند . از نظر طب سنتی سرب موجود در لوله کشی آب شهری میتواند با آب واکنش نشان داده و در سطح قابل توجهی در آب آشامیدنی شهری حل شود . فیلتر ممبران اسمز معکوس علاوه بر حذف و تصفیه سرب میتواند نیترات ، نیتریت ، آرسنیک و آلومینیوم که املاح بسیار ریزی هستند که در آب های زیر زمینی در آب آشامیدنی حل شده اند را به کمترین سطح خود برسانند .

وجود آلومینیوم در آب آشامیدنی مضرات بسیار زیادی دارد و میتواند باعث آلزایمر زودرس در بدن انسان گردد . نیترات نیز یکی از مواد محلول در آب آشامیدنی است که سختی آب را بسیار افزایش میدهد و یک ماده سرطانزا میباشد . پس از حذف این املاح مضر آب با سختی کم به مخزن ذخیره تحت فشار هدایت میشود و املاح مضری که حذف شدند نیز به پساب فاضلاب خروج داده خواهد شد .

آب آشامیدنی موجود در مخزن ذخیره تحت فشار در واقع با سختی بسیار پایین نزدیک به آب مقطر است . پس از باز کردن شیر بهداشتی تصفیه آب روی سینک ، آب تصفیه شده با سختی خیلی کم از مخزن خارج شده و وارد فیلتر پنجم تصفیه آب میشود . فیلتر پست کربن خطی نیز یک فیلتر گیاهی است که از پوسته نارگیل تولید شده و میتواند خواص دستگاه آب شیرین کن خانگی به دستگاه شما بدهد به این صورت که به بهبود طعم ، رنگ و بو در آب تصفیه شده کمک شایانی مینماید .

پس از عبور آب از فیلتر پنجم به فیلتر مرحله ششم مینرال معدنی ساز میرسد و املاح معدنی مفیدی که در طی مراحل تصفیه ی آب آشامیدنی حذف و تصفیه شده بودند در آب آشامیدنی حل میگردد . این املاح مفید عبارت اند از کلسیم ، منیزیم ، سدیم و بی کربنات که به علت کاهش بیش از حد سختی آب آشامیدنی به آن اضافه میشود . پس از عبور آب از فیلتر معدنی ساز تا اینجای کار شما آب معدنی با سختی کاملا استاندارد برای سلامت بدن انسان در اختیار دارید .

فیلتر مرحله هفتم آب آشامیدنی فیلتر آلکالاین قلیایی کننده تصفیه آب است که با افزایش سطح ph آب به خواص آنتی اکسیدانی آن میپردازد . آب آشامیدنی با عبور از لوله گالوانیزه لوله کشی شهری باعث کاهش سطح ph خواهد شد و کمی اسیدی میشود . آب اسیدی برای معده و بدن انسان ضررهای بسیاری دارد که پس از عبور از فیلتر قلیایی کننده علاوه بر جلوگیری از مضرات آب اسیدی میتوانید از فواید نوشیدن آب قلیایی بهره مند شوید .

آب قلیایی برای جلوگیری از سرطان و بهبود دیابت تاثیرات شگرفی دارد که طبق مقالات علمی پزشکی مدرن کاملا اثبات شده اند . همچنین شما عزیزان میتوانید پس از نصب دستگاه تصفیه کننده آب مینروا با دستگاه ph متر یا برگه های تست ph آب به بررسی سطح قلیایی آب بپردازید . فیلتر مرحله هشتم اکسیژن ساز آب تصفیه کن یک فیلتر آنتی باکتریال است که به حذف باکتری های مضر موجود در آب میپردازد و سطح اکسیژن آب را نیز افزایش میدهد . پس از عبور آب لوله کشی از این هشت فیلتر شما آب آشامیدنی کاملا پاکیزه و با سختی استاندارد در اختیار خواهید داشت .

فیلتر تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب خانگی چیست ؟ در واقع همه چیز درباره دستگاه تصفیه آب خانگی بر میگردد که فیلتر دستگاه آب تصفیه کن خانگی ، دستگاه تصفیه دو بخش دارد ، قطعات غیر مصرفی که به هم دیگر سوار شده اند تا آب آشامیدنی را از فیلتر مصرفی تصفیه آب عبور دهند . فیلتر تصفیه آب در واقع یک صافی محسوب میشود تا با مواد موجود در داخل فیلتر کیفیت آب آشامیدنی را افزایش دهد . ترتیب قرار گیری فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و مشخصات هر فیلتر به شرح زیر میباشند :

فیلتر پلی پروپیلن pp PolyPropylene تصفیه آب خانگی مینروا : فیلتر پلی پروپیلن یک فیلتر تصفیه آب در سایز 10 اینچ خانگی است که در واقع یک فیلتر پنبه فشرده محسوب میشود . فیلتر پلی پروپیلن در سایزهای اسلیم 20 اینچ 30 اینچ و 40 اینچ با کد sc-20-5 sc-30-5 sc-40-5 عرضه و به فروش میرسند . زمان تعویض فیلتر مرحله اول تصفیه آب مینروا هر چهار الی شش ماه است و در یک حوزینگ شفاف قرار گرفته تا به راحتی زمان تعویض این فیلتر را تشخیص دهید . نحوه تعویض فیلتر اول پلی پروپیلن به این صورت است که با آچار حوزینگ فیلترهای سه گانه به صورت پاد ساعتگرد حوزینگ مرحله اول را باز میکنید و فیلتر جدید را جایگزین فیلتر کثیف و اشباع شده میکنید . عوارض دیر عوض کردن فیلتر مرحله اول عبور رسوبات و جرم گرفتن قطعات تصفیه آب خانگی است پس در زمان مناسب فیلتر اول را تعویض نمایید . در تصفیه آب ورودی ساختمان نیز از فیلتر پلی پروپیلن جامبو 20 اینچ استفاده میگردد .

فیلتر کربن اکتیو گرانول دانه ای GAC UDF آب تصفیه کن مینروا : فیلتر کربن اکتیو گرانول نیز برای مصارف خانگی از کربن دانه ای ساخته شده از جنس پوسته نارگیل در سایز ده اینچ تولید میشود . این فیلتر در تصفیه آب خانگی مینروا کربن دانه ای با آزادسازی یون های مثبت و منفی به حذف کلر از آب میپردازد . در سایز 20 اینچ فیلتر کربن فعال جامبو برای ورودی آب کل ساختمان استفاده میشود . زمان تعویض فیلتر مرحله دوم تصویه آب هر چهار الی شش ماه است و پس از باز کردن حوزینگ مرحله دوم و جایگزین نمودن فیلتر جدید و سالم با فیلتر کثیف کربن اکتیو ، نیاز به کربن گیری دستگاه تصفیه آب خانگی داریم . برای این منظور پیشنهاد میشود از شیر میکس تصفیه استفاده نمایید و در صورتی که دستگاه شما شیر میکس پلاستیکی ندارد میتوانید ورودی فیلتر مرحله چهارم را جدا نموده و شیر ورودی را باز کنید تا 20 لیتر آب خروج پیدا کند و پس از شفاف شدن آب آشامیدنی میتوانید ورودی فیلتر شماره 4 را دوباره وصل نمایید .

فیلتر کربن بلاک CTO آب شیرین کن خانگی مینروا : فیلتر کربن بلاک در واقع همانند مغز مداد دارای کربن فشرده میباشد و تکمیل کننده فیلتر شماره دوم است . مواد جانبی کلر همچون کلرامین به میزان خیلی کم در سطح پایین در آب پس از عبور از مرحله دوم میماند که فیلتر مرحله سوم این مواد جانبی را تصفیه مینماید . توجه کنید که فیلتر های مراحل اول دوم و سوم هم زمان و با هم نیاز به تعویض فیلتر هر چهار الی شش ماه خواهند داشت . فیلتر محافظ ممبران مرحله سوم علاوه بر حذف مواد جانبی کلر از عبور املاح دیگر درشت به منافذ و لایه های فیلتر ممبران آمریکایی فیلمتک جلوگیری خواهد کرد . برای این منظور قبل از فیلتر ممبران این فیلتر فشرده قرار گرفته است .

چه دستگاه تصفیه آبی بخریم

فیلتر ممبران اسمز معکوس فیلمتک آمریکایی Filmtec Dow تصفیه آب مینروا : فیلتر اسمز معکوس ممبران یک فیلتر بسیار ریز بافت تولید شده از شیت های اسمز معکوس میباشد . برای مصارف خانگی ممبران 50 گالن فیلمتک عرضه میشود که دبی خروجی آن روزانه 200 لیتر است . این یعنی در طول روز شما عزیزان میتوانید از 200 لیتر آب تصفیه شده استفاده نمایید . فیلتر ممبران با حذف املاح بسیار ریز آب آشامیدنی به کاهش سختی آب منجر میگردد . زمان تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی هر یک سال و نیم الی دو سال میباشد . نحوه تعویض فیلتر ممبران به این صورت است که ابتدا ورودی ممبران قطع میشود و با آچار حوزینگ ممبران میتوانید محفظه ای که ممبران اسمز معکوس داخل آن قرار دارد را باز نمایید . پس از باز کردن حوزینگ ممبران میتوانید ممبران جدید را با ممبران قدیمی جایگزین کنید . توجه کنید که تعویض فیلترهای بالایی تصفیه اب کاری فنی و اصولی است پس در صورتی که در این زمینه تخصص ندارید پیشنهاد میشود با کارشناسان فنی تصفیه آسا تماس بگیرید تا یک تکنسین فنی در محل شما حضور پیدا نموده و به تعویض فیلتر ممبران و فیلترهای مراحل بالایی بپردازد .

فیلتر پست کربن خطی Post Carbon دستگاه آب شیرین کن خانگی مینروا : فیلتر پست کربن خطی نیز از پوسته نارگیل تولید و به بورس فروش تصفیه آب عرضه میگردد . این فیلتر نیز همانند مراحل دوم و سوم از کربن گیاهی پوسته نارگیل تولید شده است و واکنش شیمیایی در آب آشامیدنی ایجاد نخواهد کرد . پس از تصفیه ی آب آشامیدنی امکان احساس بوی بد و طعم تلخ آب تصفیه شده و رنگ در آب تصفیه شده وجود دارد که فیلتر کربن خطی به شیرین نمودن آب تصفیه شده کمک شایانی خواهد کرد .

زمان تعویض فیلتر پست کربن مرحله پنجم هر یک سال است و نحوه تعویض فیلتر پنجم نیز به این صورت است که با یک انبر دست به باز کردن اتصالات کوئیک فیتینگ از دو سر فیلتر کربن خطی میپردازید . سپس با دقت به ورودی خروجی فیلتر کربن خطی میتوانید اتصالات کوئیک فیتینگ را به فیلتر جدید وصل نمایید . توجه کنید که برای متصل کردن اتصالات جدید از نوار تفلون استفاده کنید . نوار تفلون تهران ، آسیا طلایی ، سیتکو و… میتوانند گزینه های مناسبی برای آب بندی دستگاه تصفیه شما باشند . دو سر فیلتر پست کربن معمولا دو عدد سه راهی وجود دارد . یک سر سه راهی ورودی پست کربن به مخزن ذخیره آب میرود و سر دیگر سه راهی به فیلتر مینرال معدنی ساز خروج پیدا خواهد نمود .

فیلتر مینرال آب معدنی ساز Mineral دستگاه تولید آب معدنی خانگی مینروا : فیلتر مرحله ششم شماره شش مینرال معدنی ساز Mineral در واقع یکی از مهم ترین فیلترهای تصفیه آب 6 مرحله ای تایوانی و دستگاه 7 و 8 فیلتری است . این فیلتر حاوی سنگ معدنی کلسیم ، منیزیم ، سدیم ، بی کربنات و… میباشد که آب آشامیدنی تصفیه شده را به یک آب معدنی با سختی تی دی اس tds زیر عدد 100 افزایش میدهد . کاهش بیش از اندازه سختی آب آشامیدنی میتواند به تلخی آب تصفیه شده منجر شود که از فیلتر مینرال برای جلوگیری از این موضوع استفاده میشود . در برخی مناطق به دلیل سختی پایین آب ممکن است حتی با وجود فیلتر معدنی ساز تصفیه باز هم سختی آب آشامیدنی بیش از حد کاهش یافته باشد و پایین باشد که میتوان در این صورت از شیر میکس برای تنظیم سختی آب تصفیه شده استفاده نمود . نحوه تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی در مرحله ششم هم کاملا همانند تعویض فیلتر پست کربن است و در پست تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای میتوانید به صورت کامل آموزش تعویض فیلتر تصفیه آب را هم به صورت فیلم و هم به صورت فایل پی دی اف مطالعه نمایید . زمان تعویض فیلتر آب تصفیه کن 6 مرحله ای در مرحله پنجم و ششم هر یکسال میباشد .

فیلتر قلیایی کننده دستگاه تصفیه آب خانگی آلکالاین Alkaline مینروا : فیلتر تولید آب یونیزه قلیایی در بهترین دستگاه آب یونیزه قلیایی ایران توانایی افزایش سطح پ هاش آب آشامیدنی را بین عدد 7.5 الی 9 دارد . فواید نوشیدن آب قلیایی و خواص آن بر کسی پوشیده نیست . این مورد را توجه نمایید که آب آشامیدنی بیش از حد قلیایی مضرات هم دارد که دستگاه تصفیه مینروا تایوانی با دارا بودن استاندارد جهانی بهداشت NSF در این مورد کاملا استاندارد عمل میکند و تنها با کاهش سطح اسیدی آب به آب آشامیدنی کمی خواص قلیایی نیز اضافه مینماید تا در صورت نوشیدن مداوم در طول روز در طی مدت زمان مزایای خود را نشان داده و سیستم ایمنی بدن انسان را در مقابل سلول های سرطانی افزایش دهد . همچنین برای کسانی که احساس سوزش معده در صورت نوشیدن آب تصفیه نشده میکنند میتواند موثر و مفید باشد .

زمان تعویض فیلتر آلکالاین قلیایی آب تصفیه نیز هر یکسال به همراه مراحل فیلتر تصفیه آب پنجم و ششم است و نحوه تعویض فیلتر تصفیه آب نیز به همان صورت با قطع و وصل نمودن اتصالات کوئیک فیتینگ انجام میپذیرد . فقط در نظر داشته باشید که در صورتی که اطلاعات فنی در این زمینه ندارید حتما به ورودی و خروجی فیلتر که با فلش و با کلمه FLOW مشخص شده است دقت کنید تا به مشکلی بر نخورید و همچنین آب بندی کردن فیلترهای بالایی را فراموش نکنید چون طرز تعویض فیلترهای بالایی همچون فیلترهای پایینی نیست که با باز نمودن آچار حوزینگ بتوان فیلتر جدید را جایگزین فیلتر قبلی کرد و نیاز به آب بندی دارد تا دستگاه زیر سینکی شما نشتی نداشته باشد .

فیلتر اکسیژن ساز دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا چیست ؟ : پس از پاسخگویی به این سوال شما به سوال بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران چیست هم پاسخ لازم را دریافت خواهید نمود . در واقع جدیدترین تصفیه آب خانگی در بازار ایران در حال حاضر دستگاه اکسیژن ساز مینروا است که دارای فیلتر آنتی باکتریال اکسیژن ساز نیز در مرحله آخر میباشد . فیلتر مرحله هشتم تصفیه اب میتواند علاوه بر افزایش سطح اکسیژن آب آشامیدنی اکسیژن رسانی به خون را در طول روز افزایش دهد . با وجود فیلتر اکسیژن ساز بدن انسان با نوشیدن آب تصفیه شده هیدراته نگه داشته میشود . یک بدن هیدراته هم برای تنظیم خواب راحت و هم برای سر حال بودن در طول روز میتواند در روند زندگی شما تاثیرات مثبتی ایجاد نماید . همچنین اکسیژن بیشتر در آب آشامیدنی میتواند به شفافیت در پوست صورت نیز منجر شود و این مسائل ذکر شده همگی توسط سازمان جهانی بهداشت بررسی شده اند . زمان فیلتر تعویض مرحله هشتم اکسیژن ساز هر یکسال همراه با مراحل فیلتر تصفیه آب پنجم ششم هفتم انجام میشود . قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی به صورت پک کامل فیلتر تصفیه آب میتواند برای شما عزیزان به صرفه تر باشد و کارشناسان تصفیه آسا در سراسر تهران به تعویض فیلتر دستگاه شما در اسرع وقت خواهند پرداخت . ضمنا فیلتر اکسیژن ساز به فیلتر O2PLUS مشهور است .

فیلتر مرحله هشتم لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش UV ULTRA-VIOLET تصفیه آب یو وی دار مینروا : لامپ یو وی یک فیلتر اشعه ماورا بنفش بدون نیاز به تعویض است . اجزای تشکیل دهنده این فیلتر آب تصفیه کن خانگی لامپ اشعه ماورا بنفش ، یک محفظه استیل ، شیشه محفظه که لامپ داخل آن قرار میگیرد و ترانس لامپ یو وی است . بله این فیلتر به تنهایی دارای ترانس جداگانه است تا هم عمر مفید بیشتری داشته باشد هم فیلتر یو وی تصفیه آب دارای یک مهتابی است و باید همیشه روشن باشد تا در صورت باز شدن شیر روی سینک آب آشامیدنی به سرعت انگل زدایی و میکروب زدایی شود . این فیلتر یک سال گارانتی بدون قید و شرط دارد همانطور که دیگر قطعات تصفیه اب مینروا دارای گارانتی بدون قید و شرط قطعات میباشند و در واقع بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی چاه محسوب میشود . برای ویلا در شما و انواع شهرک های کرج و هر جا که احساس میکنید آب آشامیدنی لوله کشی شما کلرزنی نمیشود میتوانید از دستگاه یو وی دار خرید نمایید تا خیالتان از پاکسازی میکروب داخل آب راحت باشد . قیمت دستگاه تصفیه آب یو وی دار مینروا از مابقی مدل ها بالاتر است و این مسئله تنها به علت کیفیت درجه یک فیلتر یو وی میباشد .

همه چیز درباره دستگاه تصفیه آب خانگی

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اصل اورجینال

قطعا راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی نیاز به بررسی نکات مهمی نیز دارد . نکته اول این که قبل از خرید تصفیه آب مینروا حتما به این موضوع توجه نمایید که دستگاه خریداری شده دارای پمپ و مخزن باشد و سیستم اسمز معکوس تحت لیسانس آمریکا بهره مند باشد تا سختی آب آشامیدنی را به خوبی کاهش دهد .

نکته دوم این که قطعات و فیلتر های تصفیه آب تایوانی مینروا باید ساخت تایوان باشند با این استثنا که فیلتر ممبران اسمز معکوس 13 لایه فیلمتک یک فیلتر آمریکایی تحت لیسانس آمریکا ساخته شده در تایوان است پس حتما توجه کنید که هولوگرام فیلتر ممبران رنگی و اصلی اورجینال باشد .

نکته سوم این است که انواع محصولات تصفیه اب مینروا دارای حک برند میباشند که در واقع نماد اصالت محصول میباشد حتما قبل از خرید دستگاه این موضوع را بررسی نمایید .

نکته چهارم برای خرید دستگاه آب تصفیه کن خانگی مینروا دارا بودن ضمانت قیمت در کنار گارانتی بدون قید و شرط میباشد . شرکت تصفیه آسا نمایندگی انحصاری تصفیه آب مینروا در سراسر ایران علاوه بر گارانتی قطعات به شما گارانتی قیمت دستگاه تصفیه آب نیز ارائه میدهد به این صورت که تمام محصولات تصفیه اب مینروا در انواع فروشگاه تصفیه آب در ایران با یک قیمت واحد به فروش میرسند و هیچ فروشگاه اینترنتی یا مرکز فروش حضوری حق فروش محصولات مینروا زیر قیمت ذکر شده از طرف شرکت تصفیه آسا را نخواهد داشت که در صورت مشاهده میتوانید به نمایندگی فروشگاه مینروا گزارش دهید .

نکته پنجم که یکی دیگر از راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی میباشد شیر برقی دستگاه است . توجه کنید که شیر قطع و وصل پمپ تصفیه اب مینروا باید شیر برقی باشد چون در صورت وجود چهار راهی دور ریز آب بیش از حد خواهد بود و همچنین عمر مفید قطعات برقی دستگاه شما پایین خواهد آمد . در واقع وجود شیر برقی در دستگاه مینروا یکی از مزایای خرید این دستگاه نیز به شمار میرود .

اجزای تشکیل دهنده دستگاه تصفیه آب خانگی

دقت به اجزای تشکیل دهنده دستگاه آب تصفیه کن خانگی میتواند راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی باشد تا بهترین مارک های معروف تصفیه آب خانگی را انتخاب نمایید . انواع مدل های تصفیه آب عبارت اند از :

 • دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان سه مرحله ای
 • دستگاه آب تصفیه کن بدون پمپ و مخزن الترافیلتراسیون یو اف uf
 • دستگاه تصفیه آب کلمنی رومیزی
 • دستگاه آب تصفیه کن رومیزی کیسی
 • دستگاه تصفیه آب زیر سینکی اسمز معکوس RO

در میان این مدل های ذکر شده دستگاه تصفیه کننده آب ورودی ساختمان که تنها املاح درشت و کلر آب را حذف میکند و اجزای تشکیل دهنده آن سه عدد حوزینگ 20 اینچ جامبو با سه مرحله فیلترهای پیش تصفیه جامبو 20 اینچ است و سختی آب آشامیدنی را کاهش نمیدهد و برای تمیز کردن کل آب ساختمان استفاده میشود .

دستگاه آب تصفیه کن بدون پمپ و مخزن الترافیلتراسیون هم تشکیل شده از 6 الی 8 مرحله فیلتر تسفیه آب بدون هیچ پمپ و مخزن و به صورت سری شده که سختی آب را کاهش نمیدهد و در واقع تا 50 الی 60 درصد توانایی تصفیه ی آب آشامیدنی را دارد .

تصفیه کننده آب کلمنی رو میزی دبی خروجی بسیار پایینی دارد و نهایتا میتواند در طول شبانه روز تا 18 لیتر آب آشامیدنی تمیز شده در اختیار شما قرار دهد و نمیتواند تصفیه کامل آب را انجام دهد پس نمیتواند بهترین تصفیه آب خانگی به شمار رود .

تصفیه آب رومیزی کیسی در زمان تعویض و سرویس به مشکلاتی برمیخورد و فیلترهای آن نیز کمیاب هستند به همین جهت نمیتواند این گزینه هم مناسب منزل و استفاده خانگی باشد .

دستگاه آب تصفیه کن خانگی زیر سینکی اسمز معکوس مینروا تایوانی که در زیر سینک و بر روی یک شاسی فلزی سوار است با تصفیه کامل آب رتبه عالی در میان انواع مدلهای دیگر را دریافت میکند که میتوانید در زیر اجزای تشکیل دهنده این دستگاه را مشاهده نمایید .

شیر ورودی استیل آب شهری : در پک دستگاه تصفیه یک شیر ورودی استیل به صورت شیر گازی در سایز یک چهارم وجود دارد و در کنار آن نیز سراه استیل قرار دارد . برای نصب دستگاه میتوان شیر پیسوار زیر سینک را در آب سرد باز نمود و با سراه استیل و شیر ورودی آب یک ورودی برای دستگاه تصفیه گرفت . آب لوله کشی شهری از این شیر ورودی استیل وارد دستگاه میگردد .

شلنگ تصفیه آب خانگی : کیفیت شلنگ دستگاه تصفیه یکی از راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی محسوب میشود که اکثر خریداران هیچگونه دقتی به این موضوع نمیکنند . شلنگ تصفیه آب باید دارای گواهی کیفی Food Grade باشد و با آب آشامیدنی واکنش شیمیایی ندهد . همچنین شلنگ تصفیه آب باید کیفیت لازم و استانداردهای بین المللی برای عبور آب شهری را داشته باشد تا آب دچار بو و طعم نامطبوع و تلخ نشود .

حوزینگ مرحله اول تصفیه آب خانگی : یکی دیگر از مسائلی که باید در راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی مورد بررسی و توجه قرار گیرد حوزینگ مراحل اول دوم و سوم است . اکثر دستگاه های تایوانی و به خصوص دستگاه تصفیه مینروا Minerva دارای یک حوزینگ مرحله اول شفاف میباشد . حوزینگ مرحله اول شفاف باعث میشود تا فیلتر پنبه ای سفید مرحله اول در صورت کثیف شدن و اشباع شدن به رنگ قرمز و قهوه ای زنگ لوله در میاید و برای اطلاع از زمان تعویض فیلترهای پایینی مسئله مهمی است پس در صورتی که مشاهده کردید حوزینگ مرحله اول دستگاهی که انتخاب کردید شفاف نیست پیشنهاد میشود مورد دیگر را انتخاب نمایید .

گیج فشار روغنی دستگاه تصفیه آب : گیج فشار روغنی در واقع فشار آب داخل دستگاه تصفیه و مخزن ذخیره تحت فشار 16 لیتری را به شما عزیزان نشان میدهد . در صورتی که آب برداشت نمیکنید و مخزن هم پر باشد این گیج فشار روی عدد 0 قرار میگیرد و در صورت برداشت آب تصفیه شده و خالی شدن مخزن درجه گیج فشار نیز افزایش میابد . این گیج بیشتر برای موارد فنی مورد استفاده قرار میگیرد و داخل آن برای افزایش عمر مفید روغن قرار دارد پس پیشنهاد میشود بدون اطلاعات فنی فشار مخزن دستگاه خود را کم و زیاد نکنید .

مخزن ذخیره تحت فشار تصفیه آب خانگی : مخزن ذخیره تحت فشار در زیر خود دارای یک والف فشار باد است و داخل این مخزن نیز یک تیوپ پلاستیکی قرار دارد . کیفیت مخزن ذخیره را کیفیت تیوپ پلاستیکی داخل آن تعیین مینماید زیرا آب تصفیه شده در داخل تیوپ پلاستیکی داخل مخزن ذخیره میشود و با دیواره مخزن ارتباطی برقرار نمیکند . پس توجه نمایید که بهترین مخزن تصفیه آب نیازی به جنس استیل ندارد .

پمپ تصفیه آب : پمپ برقی دستگاه تصفیه اصلا برای افزایش فشار آب به کار نمیرود . پمپ دستگاه تنها برای این که آب آشامیدنی شهری با فشار زیاد از فیلتر ریزبافت ممبران اسمز معکوس عبور کند بین فیلتر سوم و چهارم تعبیه شده است و آب آشامیدنی را با فشار 75 psi از ممبران رد میکند تا املاح مضر حذف و تصفیه شوند .

شیر برقی فشار بالا های پرشر : شیر برقی فشار بالا یا های پرشر در صورتی که مخزن ذخیره تحت فشار کامل پر شود به قطع پمپ برقی دستگاه میپردازد . این شیر برقی به صورت اتوماتیک عمل میکند تا به پمپ دستگاه فشار وارد نشود .

شیر برقی فشار پایین لو پرشر : در صورت قطع آب لوله کشی شهری و کاهش شدید فشار آب و یا بستن شیر ورودی آب آشامیدنی شیر فشار پایین یا لو پرشر وارد مدار میشود و پمپ دستگاه را قطع میکند تا به پمپ برقی فشار وارد نشود .

شیر برداشت بهداشتی تصفیه آب : شیر برداشت آب تصفیه شده در سه مدل ستاره ای ، نیمه اهرمی ، اهرمی بلند عرضه میگردد که مشتری به انتخاب خود میتواند یکی از این مدلها را که بیشتر به سینک آشپزخانه وی می آید انتخاب کند . کیفیت هر سه مدل از شیر استیل و درجه یک میباشند .

شیر میکس تنظیم سختی دستگاه تصفیه آب : شیر میکس علاوه بر تنظیم سختی آب میتواند برای هواگیری دستگاه آب تصفیه کن خانگی و کربن گیری آن نیز مورد استفاده قرار گیرد . در زمان تعویض فیلترهای آب تصفیه کن پیشنهاد میشود حتما شیر میکس را کاملا باز کنید و اجازه دهید 20 لیتر آب خروج پیدا کند تا کربن وارد ممبران نشود . عملکرد شیر میکس در واقع به این صورت است که در صورت باز نمودن این شیر حوزینگ ممبران یعنی فیلتر مرحله چهارم از مدار تصفیه خارج میشود و آب از ورودی ممبران وارد نخواهد شد و در صورت بستن شیر میکس آب آشامیدنی از ورودی ممبران وارد میگردد .

آچار تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی : در پک دستگاه مینروا آچار تعویض فیلترهای سه گانه پایینی حضور دارد . برای تعویض فیلتر ممبران نیز شما نیاز به یک آچار ممبران خواهید داشت که البته این کار بسیار تخصصی میباشد و به همین جهت در پک دستگاه آچار ممبران وجود ندارد اما در صورت درخواست مشتری آچار حوزینگ ممبران نیز در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت .

دستگاه تصفیه آب چند مرحله ای بخریم

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت تصفیه آسا معتبرترین فروشگاه اینترنتی تصفیه آب و خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب خانگی در ایران محسوب میشود که با سابقه طولانی به ارائه و عرضه انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی اورجینال اصل پرداخته است . شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید تا بهترین گزینه ها طبق بودجه و نیاز شما به شما عزیزان معرفی گردد . نصب و ارسال دستگاه تصفیه در تهران و کرج رایگان بوده و برای سراسر ایران نیز ارسال محصولات رایگان میباشند .

پس از خرید اینترنتی تصفیه آب میتوانید از خدمات پس از فروش ، گارانتی بدون قید و شرط 12 ماهه و امکان خرید قسطی دستگاه تصفیه آب تا اقساط 10 ماهه شرکت تصفیه آسا بهره مند گردید .

1 پاسخ
 1. عمار
  عمار گفته:

  مطلب کامل و مفیدی بود و از اونجایی که تو صنف شما دستگاه مینروا بسیار معروف و محبوب هست پس از کلی تحقیق و بررسی همه به همین نتیجه می‌رسند

  پاسخ
دیدگاه خود را ثبت کنیدتمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *