بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

جهت خرید و انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان شرکت تصفیه آسا به صورت 24 ساعته بهره مند گردید و دستگاه تصفیه آب مد نظر خود را با خدمات نصب و ارسال رایگان و گارانتی طلایی سفارش دهید :

7717 7716 021

306 14 774 021

294 51 51 0912

طبق تحقیقات و بررسی های انجام گرفته ، افرادی که از آب آشامیدنی سالم و تصفیه شده مصرف مینمایند ، طول عمر بیشتری نسبت به دیگر افراد جامعه دارند ضمن این که از سلامت بدنی و جسمی بیشتری هم برخوردارند . از فواید نوشیدن آب آشامیدنی سالم ، میتوان به شفافیت پوست صورت و شادابی در طول روز اشاره نمود . ضمن این که یونیزه قلیایی بودن آب نیز خواص ضد سرطانی یا آنتی اکسیدانی به آب آشامیدنی میدهد و با جلوگیری از ضربه دیدن و فرسوده شدن سلول های بدن باعث جلوگیری از بروز انواع بیماری های سرطانی میشود .

وقتی به فکر خرید یکی از برند های معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی برای سلامت خود و خانواده عزیزتان میافتید قطعا قصد دارید بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران را خریداری کنید . اما اینجا چند سوال مطرح میشود که نکات مهم در انتخاب و خرید دستگاه تصفیه آب چیست و برای انتخاب یکی از دستگاه های تصفیه باید به چه مواردی توجه کرد ؟ طبیعتا انتخاب یک آب شیرین کن استاندارد برای خانه و یا محل کار که از تکنولوژی مناسبی هم برای تصفیه ی آب آشامیدنی بهره ببرد ، میتواند سلامت آب آشامیدنی شما را تضمین کند .

با توجه به این که مهد تولیدات انواع مارک های معروف دستگاه تصفیه آب خانگی کشور تایوان است یک دستگاه اصلی از کشور تایوان نیز مناسبترین گزینه هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت است ، چون بسیاری از دستگاه های آب تصفیه کن ایرانی با قطعات چینی نیز در بازار موجود است که از کیفیت و فیلتر های مرغوبی برخوردار نیستند . با این وجود انواع دستگاه آب تصفیه کن به چند دسته تقسیم بندی میشوند که در زیر به انواع آن میپردازیم :

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران

بهترین روش تصفیه آب آشامیدنی

روش های و راه های گوناگونی برای تصفیه ی آب آشامیدنی وجود دارند که هر کدام تا سطح خاصی به تمیز و پاکیزه نمودن آب کمک مینمایند اما بهترین راه تصفیه آب در دنیا یک تکنولوژی جدید و کاملا اصولی می باشد که توانایی کاهش سختی آب و رساندن آن به بهترین سختی آب برای آشامیدن را داشته باشد . در زیر به بررسی هر کدام از این روش ها پرداخته و به معرفی بهترین تصفیه آب خانگی خواهیم پرداخت .

دستگاه تصفیه آب خانگی ورودی ساختمان

نمیتوان گفت بهترین دستگاه ، دستگاه آب تصفیه کن ورودی ساختمان است زیرا این گزینه ، انتخاب مناسبی برای رساندن آب به کیفیت مورد نیاز بدن انسان نیست . دستگاه تصفیه ورودی ساختمان از ورودی خروجی های یک اینچ و هوزینگ عموما 20 اینچ ساخته و در مراکز فروش تصفیه آب عرضه میگردند . عملکرد تصفیه آب ورودی ساختمان به این صورت است که در یک مرحله تا نهایتا سه مرحله فیلتر تصفیه آب ، آب آشامیدنی را تمیز مینماید و قادر به کاهش سختی آب نیست .

فیلتر مرحله اول تصفیه اب ورودی ساختمان ، املاح درشت آب همچون شن و ماسه و گل و لای و املاحی که با چشم قادر به دیدن هستیم را از آب ورودی کل ساختمان حذف مینماید . فیلتر مرحله دوم و سوم نیز به حذف کلر و مواد جانبی کلر میپردازند . این دستگاه ها اغلب برای ورودی آب چاه به ویلا استفاده میشوند هر چند در آپارتمان ها نیز به کار میروند اما کیفیت مد نظر برای سلامت آب آشامیدنی را ارائه نمیدهند و تنها یک دستگاه پیش تصفیه محسوب میگردند .

دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس زیر سینکی

پرفروش ترین و جدیدترین دستگاه تصفیه اب خانگی ، دستگاه اب تصفیه کن زیرسینکی میباشند که از سیستم تصفیه اسمز معکوس بهره ببرند و آب را با این تکنولوژی روز تصفیه نمایند . تکنولوژی تصفیه اب اسمز معکوس ، با دارا بودن یک فیلتر بسیار ریز بافت توانایی حذف تمام املاح مضر آب آشامیدنی تا ابعاد 0,0001 میکرون یعنی ریزترین ذرات مضر آب را دارد . میتوانید جهت اطلاعات بیشتر به صفحه عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی مراجعه نمایید .

عملکرد کلی این دستگاه به این صورت است که فیلتر مرحله اول تا سوم آن به حذف تمام املاح درشت آب تا ابعاد 5 میکرون را تصفیه نموده و فیلتر تصفیه آب مرحله چهارم که قلب اصلی دستگاه محسوب میگردد تمام املاح مضر آب آشامیدنی حتی ذراتی که به چشم دیده نمیشوند همچون نیترات ، نیتریت ، آرسنیک ، آلومینیوم و… را تصفیه میکند .

همچنین این دستگاه دارای یک فیلتر آب شیرین کن بوده که طعم ، بو و رنگ آب تصفیه شده را بهبود میبخشد و خواص دستگاه آب شیرین کن خانگی به دستگاه شما خواهد داد . فیلتر معدنی ساز این دستگاه ها نیز املاح مفیدی که طی مراحل تصفیه حذف شده اند همچون کلسیم ، منیزیم ، سدیم و… را به آب تصفیه شده باز میگرداند . یک دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی نیز با قلیایی کردن آب آشامیدنی خواص آنتی اکسیدانی قوی یا ضد سرطانی برای شما به ارمغان خواهد آورد و سیستم ایمنی بدن شما را تقویت می سازد . برای مشاهده انواع بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی میتوانید به صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب مراجعه نمایید .

دستگاه تصفیه آب خانگی کلمنی رومیزی

دستگاه آب تصفیه کن رومیزی کلمنی ، یک سیستم ساده پاکسازی آب آشامیدنی به شمار میرود و معایب بسیاری نیز دارد . این دستگاه ها همچون دستگاه تصفیه بدون پمپ و مخزن قادر به کاهش سختی آب و حذف املاحی که به چشم دیده نمیشوند نیستند و تنها با چند مرحله فیلتراسیون پیش تصفیه میتوانند کلر و رسوبات آب را حذف نمایند .

از دیگر معایب دستگاه آب شیرین کن کلمنی محدود بودن در میزان پاکسازی آب آشامیدنی و زمان مورد نیاز برای انجام این عملکرد است . اغلب این دستگاه ها دارای دو محفظه 14 لیتری هستند که آب آشامیدنی را داخل محفظه بالایی میریزید و چند ساعت منتظر میمانید تا آب از فیلتر ها عبور کرده و به محفظه پایینی برسد تا در اختیار شما قرار گیرد . در مقابل یک دستگاه آب تصفیه اسمز معکوس که میتواند در شبانه روز 200 لیتر آب آشامیدنی کاملا مناسب سلامت بدن انسان به شما تحویل دهد و این امر را نیز به صورت اتوماتیک انجام میدهد ، یک تصفیه اب کلمنی سیستمی پیش پا افتاده است . پس قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس بسیار مقرون به صرفه تر و اقتصادی تر از یک دستگاه رومیزی کلمنی است .

دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری

دستگاه سرشیری تنها یک فیلتر توری مانند داشته و حذف رسوبات آب تنها عملکرد این دستگاه محسوب میشود . از معایب این سیستم زود کثیف شدن آن بوده و این که کیفیت آب آشامیدنی مناسب سلامت بدن شما نخواهد بود و تنها املاح درشتی که در کتری رسوب میکنند با این دستگاه حذف میشود . پس در بررسی دستگاه تصفیه آب نمیتوان یک تصفیه اب سرشیری را نیز در دسته بندی بهترین دستگاه تصفیه اب قرار داد .

راهنمای انتخاب بهترین مارک و برندهای دستگاه تصفیه آب خانگی

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی چیست؟

تا اینجا نتیجه میگیریم که برای انتخاب بهترین مارک تصفیه آب خانگی باید به سراغ دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل برویم که دارای پمپ و مخزن ذخیره باشند تا بتوانند آب را با سیستم اسمز معکوس ، کاملا تصفیه و تمیز نماید . اما بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی کدام است ، این دستگاه های تصفیه آب معمولا در 6 الی 12 مرحله فیلتراسیون به تصفیه ی آب آشامیدنی میپردازند و آب با فشار زیاد از قلب اصلی دستگاه یعنی فیلتر ممبران گذر میکند . با این روش آلاینده های آلوده آب آشامیدنی همچون نیترات و مواد جانبی آن ( نیترات مضرترین و ریزترین محلول داخل آب آشامیدنی است ) ، نیتریت ، آلومینیوم ، کلر در آب آشامیدنی و دیگر املاح مضر آب یک طرف و آب آشامیدنی تصفیه شده در طرف دیگر فیلتر در مخزن آب تصفیه شده ذخیره میشوند . به همین جهت به دستگاه آب تصفیه کن اسمز معکوس ، دستگاه تصفیه آب خانگی حذف نیترات نیز گفته میشود .

ترتیب مراحل فیلتر دستگاه های تصفیه آب خانگی

معرفی عملکرد بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی

برای انتخاب یک دستگاه تصفیه خوب نیازمند آن هستیم که اطلاعات کافی راجع به فیلتر ها و وظیفه هر کدام داشته باشیم . در زیر میتوانید عملکرد و ترتیب قرار گرفتن فیلتر تصفیه آب خانگی را مطالعه نمایید و یک سیستم اسمز معکوس را به خوبی بشناسید . یکی از نکات مهم انتخاب بهترین تصفیه آب خانگی ، بررسی درست و دقیق فیلتر تصفیه آب خانگی در مراحل مختلف دستگاه است که در زیر به توضیح این موضوع میپردازیم .

فیلتر مرحله اول دستگاه تصفیه آب

فیلتر پ پ پلی پروپیلن PP ، به حذف و تصفیه املاح درشت آب مانند شن و ماسه و گل و لای میپردازد و املاح بزرگتر از 5 میکرون را تصفیه میکند . رسوبات کتری و ته نشین شدن رسوبات ته لیوان را پس از عبور از این فیلتر نخواهید دید . همچنین این فیلتر شماره یک تصفیه آب مارک تایوانی از بروز سنگ کلیه در بدن انسان نیز جلوگیری خواهد کرد .

فیلتر مرحله دوم دستگاه تصفیه آب

فیلتر کربن اکتیو تصفیه آب UDF GAC نام دارد که کربن آن از پوسته نارگیل ساخته شده و به صورت کربن دانه ای میباشد . این فیلتر با آزاد سازی یون های فعال به تصفیه کلر از آب آشامیدنی میپردازد . آب عبور کرده از این فیلتر را نیز میتوانید برای آکواریوم آب شور و شیرین استفاده کنید . برای تعویض فیلتر تصفیه آب در این مرحله نیاز است که واشر فیلتر بالا قرار گیرد و همچنین وقتی به خرید دستگاه تصفیه آب میپردازید باید این نکته که آیا در آینده فیلترهای تصفیه آب این دستگاه در بازار یافت میشوند یا خیر را نیز در نظر بگیرید .

فیلتر مرحله سوم دستگاه تصفیه آب

فیلتر کربن بلاک CTO کربنی مانند مغز مداد دارد . این فیلتر نیز به صورت فشرده تر آلاینده های آلوده آب همچون کلر را تصفیه میکند . از موادی که فیلتر کربن بلاک در بهترین مارک تصفیه آب تایوانی حذف مینماید مواد جانبی کلر همچون کلرامین بوده و همچنین از فیلتر اصلی ممبران اسمز معکوس نیز محافظت خواهد نمود . بررسی وجود فیلتر شماره سه در دستگاه تصفیه اب شما امر بسیار ضروری میباشد .

فیلتر مرحله چهارم دستگاه تصفیه آب

فیلتر ممبران مرحله چهارم ، قلب اصلی دستگاه تصفیه کننده آب خانگی به شمار میرود . این فیلتر که بسیار ریز بافت است تمام آلاینده های آلوده آب آشامیدنی و ریزترین آنها را تا 0,0001 میکرون تصفیه کرده و آبی سالم و پاکیزه وارد منبع میکند . تفاوت قیمت ممبران اصلی و تقلبی میتواند تا 200 هزار تومان نیز باشد پس بررسی قیمت دستگاه تصفیه آب مورد نظر خود را با در نظر گرفتن خرید یک ممبران اصلی انجام دهید .

فیلتر مرحله پنجم دستگاه تصفیه آب

فیلتر پست کربن Post Carbon ، کربن خطی تصفیه آب است و به بهبود بو و طعم آب آشامیدنی کمک شایانی میکند . عملا این فیلتر ، یک فیلتر آب شیرین کن خانگی محسوب میشود و مزه آب را ایده آل میکند . فیلتر آب پست کربن نیز باید از کربن گیاهی تولید شده باشد .

فیلتر مرحله ششم دستگاه تصفیه آب

فیلتر شماره ششم ، معدنی ساز یا مینرال است . املاح معدنی مفیدی که نیاز است در آب آشامیدنی تصفیه شده وجود داشته باشد و طی پنج مرحله قبلی حذف میشود را به آب آشامیدنی برمیگرداند . این ذهنیت در بین برخی از مردم وجود دارد که دستگاه آب شیرین کن خانگی بد است و ضرر دارد اما این فیلتر تمام املاح مورد نیاز بدن را به آب آشامیدنی بازگردانده و جای نگرانی نخواهد بود چون آبی سالم و مفید در اختیار شما قرار میدهد .

معمولا دستگاه های آب تصفیه کن شش مرحله ای هستند با این حال فیلتر مرحله هفتم و هشتم نیز در این دستگاه ها بسیار استفاده میشود که عملکرد آنها به شرح زیر است :

فیلتر مرحله هفتم دستگاه تصفیه آب قلیایی

فیلتر آلکالاین تصفیه آب ، قلیایی کننده آب آشامیدنی است . از خواص آب قلیایی میتوان به کنترل چربی ، قند خون و همچنین خواص آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی آن اشاره نمود که فواید نوشیدن آب تصفیه شده را چند برابر میکند و یکی از دلایل ضرورت استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی ، قلیایی شدن آب است . در بازار آب قلیایی شبیه به بطری های آب معدنی به فروش میرسد در صورتی که با استفاده از این دستگاه ها میتوانید یک دستگاه آب یونیزه قلیایی به صورت همیشگی در اختیار داشته باشید . بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی یونیزه مدل و نوع هفت مرحله ای آنهاست که میتواند یک تصفیه آب مناسب و کاملا ایده آل برای سلامت انسان باشد .

فیلتر مرحله هشتم لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش

دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای یو وی دار ، با لامپ UV Ultra Violet ، آب آشامیدنی را تحت اشعه فرابنفش قرار میدهد . این فیلتر بیشتر برای ویلا و جایی که آب چاه مصرف میشود مورد نیاز است و به حذف میکروب و انگل موجود در آب آشامیدنی میپردازد .

معرفی دستگاه تصفیه قلیایی کننده آب

قیمت خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

وجود انواع مختلف دستگاه تصفیه آب خانگی که با مارک ها و برند های مختلف و توسط شرکت های متفاوت در بازار به فروش میرسند ، انتخاب و خرید یک دستگاه با کیفیت مناسب را کاری دشوار نموده است . یکی از بهترین دستگاه تصفیه آب ، دستگاه تصفیه آب CCK هفت مرحله ای اسمز معکوس میباشد . این دستگاه ساخته ی کشور تایوان بوده و تنها برند داخل ایران است که گواهینامه بنیاد بین المللی بهداشت NSF را داراست . قطعات این دستگاه کاملا بهداشتی و مرغوب ساخته شده و جزو قدرتمندترین سیستم های تصفیه آب در دنیا شناخته شده است . تکنولوژی این دستگاه تحت لیسانس آمریکا بوده و از سازمان بهداشت و دارو ایالات متحده آمریکا FDA نیز دارای تاییدیه جهانی است .

وارد کننده اصلی و نمایندگی رسمی دستگاه تصفیه آب سی سی کا در تهران و کرج شرکت تصفیه آسا میباشد . نصب و ارسال این دستگاه آب شیرین کن کاملا رایگان بوده و در زمان تعویض فیلتر و سرویس دستگاه نیز به شما عزیزان به صورت اتوماتیک اطلاع رسانی میگردد . تصفیه آب CCK ، خدمات پس از فروش طولانی مدت دارد و گارانتی آن به صورت یکساله بدون قید و شرط ، جهت تعویض تمام قطعات است . جهت مشاوره تلفنی و اطلاعات بیشتر راجع به خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و اطلاع از مشخصات فنی و قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی CCK شرکت تصفیه آسا میتوانید با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید :

7717 7716 021

306 14 774 021

فرخی 294 51 51 0912

گواهینامه NSF تصفیه آب خانگی چیست ؟

مهمترین گواهینامه بین المللی آب شیرین کن های خانگی مد نظر هر خریداری گواهینامه NSF میباشد . NSF مخفف National Sanitation Foundation For Products است . گواهینامه ان اس اف توسط بنیاد ملی بهداشت به انواع دستگاه های تصفیه آب استاندارد و بهداشتی اعطا میگردد و محصولات شرکت تصفیه آسا دارای گواهینامه بهداشتی NSF میباشند . دستگاه های تصفیه آب از تست ها و آزمایشات بسیاری عبور میکنند تا بتوانند این گواهینامه را کسب کنند .

گواهینامه بین المللی بهداشت NSF

گواهینامه FDA تصفیه آب خانگی چیست ؟

سازمان دارو و غذایی ایالات متحده آمریکا ، یک گواهینامه بین المللی به تولید کنندگان برتر محصولات غذایی ، پزشکی و دارویی در تمام جهان اعطا میکند که تولید کنندگان دستگاه های تصفیه آب خانگی با کیفیت نیز جدیدترین محصولات خود را قبل از عرضه در دنیا به این سازمان ارسال کرده و تاییدیه رسمی و بین المللی آن را دریافت میکنند . دستگاه های تصفیه آب شرکت تصفیه آسا همگی دارای این گواهی بین المللی میباشند .

تاییدیه بهداشت غذا و دارو ایالات متحده آمریکا FDA

مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب

شرکت تصفیه آسا ، بزرگترین واردکننده ، عرضه کننده و مرکز فروش انواع دستگاه تصفیه آب خانگی ساخت کشور تایوان در تهران و کرج میباشد که از زمان فروش دستگاه تصفیه آب ، خدمات نصب و ارسال رایگان ، امکان پرداخت شرایطی و اقساط ، گارانتی یکساله طلایی بدون قید و شرط قطعات و خدمات اطلاع رسانی زمان سرویس دستگاه تصفیه کننده آب شما را به صورت اتوماتیک ارائه مینماید . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب منزل یا محل کارتان با متخصصین تصفیه آسا با شماره 02177167717 تماس حاصل فرمایید .

4 نظر در “بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

 • آذر 22, 1398 در 3:32 ب.ظ
  پیوند یکتا

  انقدر برندهای مختلف هستند که نمیشد درست تصمیم گرفت این که بررسی میکنین و دستگاه کیفیت مناسب رو معرفی میکنین جای تقدیر داره

  پاسخ
  • آذر 22, 1398 در 3:33 ب.ظ
   پیوند یکتا

   سلام ارادتمند
   بله متاسفانه یا خوشبختانه تنوع مارک و مدل توی این صنف خیلی زیاد هست ولی با این حال نکات ذکر شده در این مطلب بررسی شده و اصولی هستند
   در خدمتتون هستیم

   پاسخ
 • آذر 23, 1398 در 11:12 ق.ظ
  پیوند یکتا

  مطلب مفیدیه من از تصفیه آب سی سی کا دو تا خریدم و هم از کیفیت دستگاه هم از خدمات پس از فروش شرکتتون راضی بودم

  پاسخ
  • آذر 23, 1398 در 11:19 ق.ظ
   پیوند یکتا

   سلام ارادتمند
   سیاست شرکت ما ارائه بهترین خدمات و بهترین کیفیت در کنار تضمین قیمت هست
   در خدمتتون هستیم

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *