بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران توانایی حذف املاح مضر موجود در آب آشامیدنی لوله کشی شهرهایی همچون تهران ، کرج ، اصفهان ، شیراز ، مشهد و… را دارد . این املاح مضر که بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی آنها را تصفیه و حذف مینمایند عبارت اند از نیترات ، نیتریت ، آرسنیک ، آهک ، آلومینیوم که ضررهای جبران ناپذیری برای سلامت بدن به همراه خواهند داشت .

طبق بررسی سازمان استاندارد جهانی بهداشت NSF ، سختی TDS آب آشامیدنی در حالت نرمال برای سلامت بدن انسان باید بین 30 الی 90 باشد و مناسب ترین روش تصفیه آب آشامیدنی در جهان و ایران برای کاهش و حذف املاح مضر موجود در آب آشامیدنی سیستم تصفیه اب اسمز معکوس RO Reverse Osmosis System میباشد که در انواع مدلهای 6 مرحله ای ، 7 مرحله ای یونیزه قلیایی ، 8 مرحله ای اکسیژن ساز و 8 مرحله ای لامپ یو وی دار عرضه و به فروش در بازار دستگاه تصفیه آب خانگی تهران ایران میرسند .

اما در میان انواع آب تصفیه کن خانگی تایوانی و چینی و ایرانی و آمریکایی و آلمانی دستگاه تصفیه مناسب منزل کدام است ؟ و دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه؟ تا از ارزنده ترین خدمات بهره مند شویم ؟

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

تصفیه آب مینروا ، بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی و مارک های معروف تصفیه آب بسیاری در در ایران وجود دارد اما از آنجایی که دستگاه های خوب ساخت کشور تایوان هستند بهترین مارک تصفیه آب نیز از میان انواع تصفیه آب تایوانی انتخاب میگردد . از معتبرترین و پرفروش ترین تصفیه آب خانگی موجود در ایران میتوان به تصفیه آب مینروا تایوان Minerva اشاره نمود . آب تصفیه کن مینروا تنها برند دارای استاندارد جهانی بهداشت NSF ، گواهینامه کنترل کیفیت بهداشت آب WaterQuality ، گواهی سازمان بهداشت غذا و دارو آمریکا FDA و استاندارد CE اروپا میباشد .

مشاهده انواع تصفیه آب مینروا

تصفیه آب مینروا با دارا بودن نماد اصالت به مشتریان این امکان را میدهد که به راحتی مدل اصلی و اورجینال این دستگاه را از مدلهای تقلبی تشخیص دهید . همچنین این دستگاه از پمپ قدرتمند تایوانی و فیلتر ممبران اسمز معکوس مارک فیلمتک Filmtec آمریکا جهت تصفیه بهتر آب آشامیدنی بهره میگیرد که کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده را بسیار بهتر و درجه یک تر از آب معدنی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد .

اجزای تشکیل دهنده انواع مدل های تصفیه آب خانگی مینروا کاملا بهداشتی و استاندارد طراحی و تولید شده اند و به هیچ وجه با آب واکنش شیمیایی نمیدهند تا بو ، طعم و رنگ آب آشامیدنی تلخ و از حالت عادی خارج نشود .

ویدئوی 2 دقیقه ای زیر با ارائه اطلاعات کامل و جامع میتواند راهنمای مناسبی در جهت

انتخاب تصفیه آب مینروا تایوانی Minerva باشد . این ویدئو را از دست ندهید

 

از مزایای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا تایوان میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

 1. بهره گیری از سیستم اسمز معکوس بروز ترین روش تصفیه آب آشامیدنی تحت لیسانس آمریکا
 2. قطعات و فیلترهای درجه یک و استاندارد تصفیه آب ساخت کشور تایوان مهد تولیدات انواع تصفیه آب خانگی
 3. بهره گیری از فیلتر ممبران 13 لایه ریزبافت مارک فیلمتک Filmtec آمریکا با هولوگرام رنگی ( قابل تشخیص اصلی از تقلبی )
 4. دارای نماد اصالت و حک برند جهت تشخیص دستگاه اصلی از تقلبی
 5. دارای ضمانت قیمت در کنار کیفیت درجه یک
 6. دارای گارانتی طلایی 12 تا 18 ماهه بدون قید و شرط تمام قطعات
 7. خدمات نصب و ارسال رایگان توسط نمایندگی انحصاری شرکت تصفیه آسا
 8. خدمات اطلاع رسانی دوره ای تعویض فیلتر تصفیه آب و پشتیبانی 24 ساعته
 9. مخزن ذخیره 16 لیتری تحت فشار جهت استفاده از آب آشامیدنی تصفیه شده در زمان قطع آب و برق
 10. اتصالات کوئیک فیتینگ جهت آب بندی سریعتر و بهتر
 11. دارای مدل های مختلف ارزان قیمت و بالاتر
 12. مناسب ترین گزینه برای استفاده خانگی و آب چاه

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی

آب شیرین کن خانگی مینروا تایوان ، دارای 4 مدل اسمز معکوس خانگی RO میباشد که هر کدام عملکرد خاص خود را دارند و قیمت بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا بسیار ارزنده و مقرون به صرفه در بازار عرضه میگردند . این دستگاه ها همگی استاندارد بوده و ویژگی های منحصر به فردی دارند . پر فروش ترین مدل های برند مینروا به ترتیب زیر هستند :

 1. دستگاه تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا Minerva Ro8_O2PLUS
 2. دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا Minerva RO7_ALKALINE
 3. دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای معدنی ساز مینروا Minerva RO6_50G
 4. دستگاه تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای یو وی دار مینروا Minerva RO8_UV

عملکرد کلی انواع دستگاه آب تصفیه کن مینروا به یک شکل میباشند اما در ادامه به بررسی عملکرد هر کدام و تفاوت آنها میپردازیم . پیشنهاد میشود در ادامه با ما همراه باشید تا کاملا از سیستم تصفیه اب هر کدام از مدل دستگاه های Minerva اطلاع پیدا نمایید .

تصفیه آب هشت مرحله ای اکسیژن ساز مینروا مدل Minerva RO8_O2PLUS

عملکرد دستگاه آب تصفیه کن خانگی مینروا در میان مدلهای مختلف مربوط به مدل 8 مرحله ای اکسیژن ساز است و این طبیعتا به علت کامل تر بودن تعداد مراحل فیلتر تصفیه آب این مدل است . در مدل 8 مرحله ای مینروا ، فیلترهای سه گانه تصفیه آب مینروا در مراحل ابتدایی املاح درشت موجود در آب آشامیدنی همچون شن و ماسه و گل و لای ، کلر و مواد جانبی کلر همچون کلرامین را حذف و تصفیه کامل میکنند .

تصفیه آب هشت مرحله ای مینروا

فیلترهای کربنی موجود در مراحل دوم و سوم این دستگاه کاملا کربن گیاهی بوده و از پوسته نارگیل تولید شده اند . در مرحله سوم فیلتر کربن بلاک به محافظت از فیلتر ممبران ( قلب اصلی سیستم اسمز معکوس ) میپردازد . فیلتر اصلی مینروا که ممبران اسمز معکوس آمریکایی فیلمتک Filmtec است یک فیلتر ریزبافت 13 لایه است که املاح بسیار مضر و سرطان زایی همچون نیترات ، نیتریت ، آرسنیک و آلومینیوم و املاح دیگر کوچکتر از 0,0001 میکرون را از آب آشامیدنی حذف نموده و توانایی کاهش سختی آب آشامیدنی تا زیر 100 را داراست . این فیلتر دارای پساب فاضلاب است و پس از تصفیه املاح مضر آنها را به فاضلاب هدایت مینماید و آب تصفیه شده نیز به تانک تصفیه اب مینروا خواهد رفت .

فیلتر شماره پنجم اب تصفیه کننده خانگی مینروا Minerva فیلتر کربن خطی به شیرین نمودن بو ، طعم و رنگ آب کمک شایانی میکند و از طعم تلخ آب تصفیه شده جلوگیری خواهد نمود . فیلتر مینرال معدنی ساز مینروا در مرحله ششم املاح معدنی مفیدی که در طی مراحل تصفیه ی آب آشامیدنی حذف و تصفیه شده بودند همچون کلسیم ، منیزیم ، سدیم ، بی کربنات را در آب آشامیدنی غنی سازی میکند تا سختی آب بیش از اندازه کاهش پیدا نکند و آب تصفیه شده برای بدن انسان ضرر نداشته باشد .

فیلتر مرحله هفتم آلکالاین قلیایی کننده آب آشامیدنی با افزایش سطح ph آب آشامیدنی شهری ، هم از مضرات آب اسیدی برای معده و در کل سلامت بدن جلوگیری میکند و هم خواص آب قلیایی برای سلامت بدن انسان را به آب آشامیدنی می افزاید . از مهمترین و بهترین خواص آب قلیایی برای بدن انسان داشتن خواص آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی قوی میباشد .

فیلتر مرحله هشتم اکسیژن ساز O2+ یا O2PLUS مینروا با افزایش سطح اکسیژن موجود در آب آشامیدنی آن را همیشه هیدراته نگه میدارد . هیدراته بودن بدن انسان باعث شادابی و شفافیت پوست بدن انسان میگردد و همچنین از بروز لک های پوستی بر روی صورت جلوگیری خواهد نمود . این مدل از برند تصفیه کننده آب مینروا تا اینجا معرفی گردید که کامل ترین و پرفروش ترین تصفیه اب خانگی در ایران محسوب میشود و یک دستگاه تصفیه آب حرفه ای تمام عیار است . جهت اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه این محصول مراجعه نمایید .

<< مشاهده مشخصات و قیمت تصفیه آب مینروا مدل Ro8_O2PLUS >>

تصفیه آب هفت مرحله ای یونیزه قلیایی مینروا مدل Minerva Ro7_Alkaline

تصفیه آب هفت مرحله ای مینروا

تصفیه آب 7 فیلتره یونیزه قلیایی کننده آب آشامیدنی مینروا تایوان با مدل Ro7_ALKALINE در مرکز فروش دستگاه تصفیه کننده آب تهران عرضه میگردد و در بورس فروش تصفیه اب خانگی ، فروش قابل توجهی نیز دارد . بدون شک این دستگاه ، خوب ترین تصفیه آب خانگی قلیایی در ایران محسوب میگردد . عملکرد اب شیرین کن خانگی هفت مرحله ای نیز همچون مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز تا مرحله هفتم مشابه است و از سیستم اسمز معکوس استفاده مینماید . در سه مرحله اول پیش تصفیه مینروا ، املاح درشت بزرگتر از 5 میکرون و کلر و کلرامین آب آشامیدنی لوله کشی شهری به کلی حذف و تسفیه میگردند .

فیلتر شماره چهار ممبران دستگاه سطح سختی آب را کاهش داده و املاح بسیار ریز موجود در آب آشامیدنی را حذف مینماید . فیلتر تصفیه آب مرحله پنجم و ششم نیز به همان صورت که در مدل RO8_O2PLUS ذکر کردیم بو و طعم و رنگ آب را بهبود بخشیده و املاح معدنی مورد نیاز بدن انسان را به آب اضافه مینماید . اما مهم ترین فیلتر یک دستگاه تصفیه ی آب یونیزه قلیایی ، فیلتر آلکالاین قلیایی کننده اب آشامیدنی است .

فیلتر قلیایی کننده یک تصفیه کننده اب ، سطح PH آب آشامیدنی را به حد استاندارد و نرمال و نه بیشتر افزایش میدهد تا سلامت بدن انسان را به بهترین شکل حفظ نماید . نوشیدن آب یونیزه قلیایی خواص بسیار زیاد ثابت شده از نظر پزشکی دارد که از مهمترین آن وجود خواص ضد سرطانی قوی است . مولکول های سرطانی در یک محیط قلیایی توانایی رشد خود را از دست میدهند به همین جهت نوشیدن آب قلیایی به صورت مداوم میتواند از بروز سرطان جلوگیری نماید . دیگر خواص خرید دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی در ایران ، تقویت سیستم ایمنی بدن انسان و دفع سموم بدن میباشد . همچنین آب قلیایی میتواند به هیدراته بودن و شادابی بدن انسان در طول روز کمک فراوانی کند .

<< مشاهده مشخصات و قیمت تصفیه آب مینروا مدل Ro7_Alkaline >>

تصفیه آب شش مرحله ای معدنی ساز مینروا مدل Minerva Ro6_50G

تصفیه آب 6 مرحله ای مینروا

قبل از تولید و عرضه دستگاه های یونیزه قلیایی هفت مرحله ای و اکسیژن ساز هشت مرحله ای ، عرف تمام دستگاه های پرفروش موجود در بازار تصفیه آب جهان 6 فیلتره معدنی ساز بودند و این به این معناست که آب آشامیدنی لوله کشی شهری با یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای مینروا که قیمتی مناسب تر و ارزان قیمت تر از مدلهای 7 و 8 مرحله ای دارد هم میتواند کاملا تصفیه شده و آبی کاملا سالم و پاکیزه در اختیار شما عزیزان قرار دهد .

فیلتر پلی پروپیلن موجود در مرحله اول انواع محصولات مینروا یک فیلتر مانند پنبه فشرده است که املاح درشت همچون زنگ لوله را از آب تصویه میکند . این حذف املاح درشت و رسوبات از آب آشامیدنی باعث جلوگیری از بروز سنگ کلیه در بدن انسان خواهد شد پس طبیعتا خرید دستگاه آب شیرین کن خانگی در ایران از بهترین مارک آب معدنی هم آب آشامیدنی با کیفیت بالاتر و بیشتری در اختیار شما قرار خواهد داد زیرا بهترین برند اب معدنی در ایران هم سختی TDS مناسب سلامت بدن ارائه نمیدهند .

علاوه بر مقرون به صرفه بودن استفاده از یک دستگاه تصفیه کننده آب خانگی خوب ، توانایی میزان تصفیه اب در شبانه روز است . تصفیه اب مینروا قدرت تصفیه در حدود 200 الی 250 لیتر آب در یک 24 ساعت را داراست و به شما این امکان را میدهد تا برای مصارف آشپزی ، خورد و خوراک ، شستشوی دست و صورت ، دم کردن چای ، استفاده در اتو برای جرم نگرفتن آن ، استفاده در آبپاش برف پاک کن اتومبیل و بسیاری مصارف دیگر از آب تصفیه شده بدون رسوب استفاده نمایید .

شستشوی دست و صورت با آب تصفیه شده به علت نداشتن کلر از چروک شدن پوست صورت جلوگیری مینماید و این برای بانوان اهمیت دو چندان خواهد داشت . پیشنهاد میکنیم برای مشاهده مشخصات فنی بیشتر تصفیه اب شش مرحله ای مینروا به صفحه محصول مراجعه نمایید .

<< مشاهده مشخصات و قیمت تصفیه آب مینروا مدل Ro6_50G >>

تصفیه آب 8 مرحله ای لامپ یو وی دار اشعه ماورا بنفش مینروا مدل Minerva Ro8_UV

بدون شک از برند مناسب و درجه یک دستگاه تصفیه در ایران میتوان به انواع تصفیه آب یو وی دار دارای فیلتر تصفیه اب Ultra Violation اشاره نمود . دستگاه آب تصفیه کن خانگی RO اسمز معکوس یو وی دار بالاترین تعداد مراحل و بیشتری حد تصفیه ی اب را در انواع دیگر سیستم های اسمزی به کار میگیرد . این سیستم تا مرحله چهارم تمام املاح مضر آب آشامیدنی را حذف و تصفیه میکند و در مرحله پنجم و ششم و هفتم نیز همانند دیگر محصولات مینروا ، آب آشامیدنی را شیرین نموده و املاح معدنی حفاظت میشوند و آب قلیایی میشود .

تصفیه آب لامپ یو وی دار مینروا

اما فیلتر اصلی این دستگاه ها که عملکردی متفاوت تر از دیگر فیلتر های اب تصفیه کن دارد فیلتر لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش موجود در این دستگاه هاست که به تنهایی دارای یک محفظه استیل بسیار با کیفیت و ترانس جداگانه برق است . لامپ یو وی با اشعه ماورا بنفش به انگل زدایی و میکروب زدایی آب آشامیدنی میپردازد . آب شهری تصفیه شده توسط تصفیه خانه های سطح شهر به علت کلر زنی نیاز مبرم به فیلتر یو وی ندارند اما میتوان برای آب شهری نیز از تصفیه آب با اشعه UV استفاده نمود .

در واقع این دستگاه ها ، تصفیه آب خانگی وارداتی مناسب برای آب چاه هستند و موارد استفاده آن عبارت اند از شهرک هایی که مخازن ذخیره بزرگ دارند و احتمال میرود که آب در آنها میکروب و لجن بگیرد ، مناطقی که احتمال میرود تصفیه خانه های شهری به درستی آب لوله کشی را تصفیه و کلر زنی نمیکنند همچون سختی آب آشامیدنی تهران در برخی مناطق و سختی آب آشامیدنی کرج که در برخی مناطق بالای اعداد 400 الی 500 است .

همچنین این دستگاه مناسب ترین گزینه و مارک تصفیه آب خانگی برای ویلا های شمال و هر آب چاه دیگری است که نیاز به تصفیه برای آشامیدن دارد . البته ناگفته نماند که وجود تصفیه آب جامبو ورودی ساختمان نیز برای ویلاهایی که آب چاه آب کلی ساختمان است نیاز است چون این دستگاه ها برای آشامیدن آب را تسویه خواهند نمود و برای استفاده کلی شستشوی لباس و حمام کردن آب چاه زیاد مناسب نیست .

ناگفته نماند فیلتر ماورا بنفش یو وی UV تصفیه آب مینروا کیفیت بسیار مناسبی داشته و گارانتی بدون قید و شرط دارد تا خیال خریداران از هر نظر راحت باشد .

<< مشاهده مشخصات و قیمت تصفیه آب یو وی دار مینروا مدل Ro8_UV >>

بهترین مارک آب تصفیه کن

برند مینروا به جهت استفاده جدیدترین تکنولوژی دستگاه آب شیرین کن خانگی اسمز معکوس در تمامی مدل های عرضه شده در بازار دنیا و ایران بسیار پر فروش و محبوب است با این حال مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز این مارک با دارا بودن کامل ترین فیلترها و مناسب ترین گزینه برای سراسر شهرهای ایران عالی ترین مدل است و یک تصفیه اب استاندارد اورجینال مناسب با سختی آب آشامیدنی شهرهای ایران محسوب میگردد .

دارا بودن گارانتی بیشتر برای این مدل نیز از دیگر دلایل فروش بیشتر میباشد . هزینه نگهداری تصفیه آب همچون هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب توسط نمایندگی انحصاری مینروا شرکت تصفیه آسا به طوری ارائه میگردد که مدل های با فیلترهای بیشتر اختلاف هزینه نگهداری و سرویس زیادی نداشته باشند تا تمام خریداران بتوانند از مدل های بهتر استفاده نمایند .

همچنین شرایط ویژه خرید اقساطی تصفیه آب شرکت تصفیه آسا که در ادامه بیشتر راجع به آن توضیح خواهیم داد تا 10 ماه به شما امکان پرداخت قسط را خواهد داد که طبیعتا خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب برای مشتریان را امری سهل و آسان تر خواهد نمود .

توجه نمایید که گران ترین دستگاه تصفیه اب همیشه حرفه ای ترین نیست با این حال با مشاوره تلفنی خرید دستگاه تصفیه آب توسط کارشناسان فروش تصفیه آسا میتوانید از راهنمای خرید آب تصفیه کن خانگی به صورت 24 ساعته استفاده نموده تا گزینه درجه یک مطابق نیاز شما به شما عزیزان معرفی گردد .

مشخصات بهترین برند تصفیه کننده آب

راهنمای خرید بهترین مارک آب تصفیه کن خانگی تایوانی مینروا

طبیعتا همه ما برای خرید تصفیه آب نیاز به تحقیق و بررسی تفاوت دستگاه های تصفیه آب و مقایسه مدل های مختلف با هم داریم . مینروا از میان مارک های معروف برندی خوش آوازه و درجه یک بوده که خدمات قبل و پس از فروش بسیار مناسبی نیز در اختیار خریداران قرار خواهد داد . یکپارچه بودن مارک فیلترهای اب تصفیه کن و قطعاتی همچون پمپ و مخزن این دستگاه که با برند Minerva عرضه میگردند باید مورد توجه قرار گیرد .

ضمانت معتبر دستگاه و همچنین قیمت تصفیه آب مینروا که از نمایندگی رسمی و انحصاری خریداری میشود در تمام فروشگاه های تصفیه اب کشور ایران با یک نرخ و با خدمات پس از فروش مشابه عرضه میگردند تا شما عزیزان از ضمانت قیمت محصولات مینروا رضایت کامل را داشته باشید .

سیستم های متفاوتی از تصفیه آب مینروا وجود دارند که در بورس فروش تصفیه آب خانگی عرضه میشوند . این محصولات عبارت اند از تصفیه آب اسمز معکوس مینروا ، تصفیه آب الترافیلتراسیون مینروا ، تصفیه آب ورودی ساختمان مینروا ، تصفیه آب جامبو و اسلیم نیمه صنعتی 400 گالن مینروا که همگی از قدرتمندترین و بهترین قطعات وارد و عرضه میگردند .

دارا بودن نماد اصالت محصول برای هر لوازم خانگی لازم است . به خصوص که در بازار انواع تصفیه آب زیر سینکی با مارک ها و مدلهای متعددی خرید و فروش میشوند که همین مسئله انتخاب یک آب شیرین کن خانگی خوب و مناسب را سخت میکند .

محصولات مینروا با دارا بودن نماد اصالت قابل تشخیص توسط مشتری میباشند که به راحتی میتوانید اورجینال بودن محصول را تشخیص دهید . البته مسئله مهم دیگری که باید به آن توجه نمود این است که نمایندگی انحصاری مینروا ، شرکت تصفیه آسا ، عرضه هر تصفیه کننده آب آشامیدنی تقلبی به اسم برند مینروا Minerva را پیگیری قانونی نموده و اجازه فعالیت با این نام را نخواهد داد .

پیشنهاد میکنیم برای اطلاع از انواع نماد اصالت مینروا با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید .

تصفیه آب خوب

ویژگی های بهترین آب تصفیه کن خانگی مینروا

اب تصفیه کن خانگی مینروا بدون شک وجوه تمایز بسیار زیادی نسبت به دیگر برندهای معروف دستگاه اب تصفیه کن موجود در ایران دارد . از مهمترین وجوه تمایز این محصولات ، وجود تصفیه اب 5 مرحله ای اسمز معکوس تنها برای استفاده در آب آکواریوم خانگی است .

خرید دستگاه تصفیه موردی است که با سلامت بدن انسان سر و کار همیشگی دارد و این روز ها که ویروس کرونا نیز در دنیا شیوع پیدا کرده یکی از روش های جلوگیری و پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا مرطوب نگهداشتن گلو میباشد که با نوشیدن بیشتر آب آشامیدنی امکان پذیر است . از دیگر ویژگی های مینروا میتوانید در زیر مطالعه نمایید .

فیلتر معدنی ساز غنی سازی املاح معدنی مجدد در آب آشامیدنی

مشاهده شده است که در بازار تصفیه اب ، دستگاه های 5 مرحله ای برای آب آشامیدنی مناسب سلامت بدن انسان عرضه میگردند که این کاملا بر خلاف سلامت بدن انسان عمل خواهد نمود . محصولات مینروا از 6 مرحله ای به بالا تر با دارا بودن فیلتر معدنی ساز ، املاح معدنی همچون سدیم Sodium ، بی کربنات Bicarbonate ، منیزیم Magnesium و کلسیم Calcium را که باید در آب آشامیدنی به صورت مداوم توسط بدن انسان استفاده گردد در آب آشامیدنی حفظ مینماید و از کاهش بیش از اندازه سختی آب آشامیدنی جلوگیری میکنند .

این موضوع هم باعث بهبود طعم و رنگ آب آشامیدنی میگردد و هم سلامت آب آشامیدنی را تضمین میکند . در سراسر دنیا موضوع طعم آب آشامیدنی مسئله ای بسیار مهم است زیرا روزانه بدن انسان به میزان زیادی آب نیاز دارد و نوشیدنی که بسیار با آن سر و کار داریم با داشتن طعمی بهتر باعث ایجاد رقبت برای هیدراته نگه داشتن بدن انسان میگردد .

محصولات مینروا به طعم آب آشامیدنی توجه بسیار زیادی دارند و کارشناسان فنی شرکت پس از نصب دستگاه به بررسی این موضوع خواهند پرداخت . همچنین با پاسخگویی 24 ساعته شما عزیزان میتوانید با کارشناسان فروش و پشتیبانی تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید تا در صورت مشاهده طعم تلخ در آب تصفیه شده مراحل بررسی و مرتفع نمودن این موضوع به شما دوستان آموزش داده شود .

خرید تصفیه آب خانگی

رشد زباله های صنعتی و نیاز بیشتر به تصفیه آب شهری

هر چند شهرهای بزرگ صنعتی همچون شیراز ، اصفهان ، تهران ، مشهد ، بندر عباس ، بوشهر و دیگر شهرهای کشور ایران دارای تصفیه خانه های شهری وسیع هستند اما نیترات حاصل از زباله های صنعتی و باران های اسیدی حاصله از دود و مواد شیمیایی موجود در هوا که توسط باران به خاک های زیر زمینی انتقال پیدا میکند توسط تصفیه خانه ها حذف و تصفیه نخواهند شد .

نیترات بدون شک از مضرترین ذرات سرطان زا موجود در آب آشامیدنی است . نیترات یک ماده شیمیایی با فرمول -NO3 است . نیترات موجود در آب آشامیدنی یک تهدید برای سلامتی تمام رنج سنی به خصوص برای نوزادان است که باعث بیماری “سندروم نوزاد کبود” میشود که در آن توانایی انتقال اکسیژن خون کاهش میابد .

انواع محصولات اسمزی معکوس مینروا با دارا بودن غشا نیمه تراوا اسمزی ، توانایی حذف و کاهش کامل نیترات در آب آشامیدنی را به خوبی دارند و میتوانید با خیال راحت از آب تصفیه شده استفاده نمایید .

بررسی کیفیت آب آشامیدنی در لحظه پس از نصب

قطعا پس از نصب تصفیه کننده اب مینروا بررسی این که آب آشامیدنی درست تصفیه میشود و سختی TDS آب به خوبی کاهش پیدا نموده وظیفه تکنسین نصب میباشد که با یک دستگاه تی دی اس متر سختی سنج آب آشامیدنی هم سختی آب آشامیدنی شهری و هم سختی آب تصفیه شده از مینروا به شما نشان داده خواهد شد و به صورت استاندارد سختی آب تصفیه شده توسط کارشناس زیر عدد 100 به شما تحویل داده خواهد شد تا خیالتان از عملکرد درست و نحوه کار دستگاه تصفیه مینروا راحت باشد .

تی دی اس سختی آب به میزان املاح محلول در آب آشامیدنی گفته میشود که معمولا در آب شهری بالا 200 و در برخی مناطق تهران و کرج بین 300 الی 500 است . اما برای آب تصفیه شده این عدد میبایست زیر 100 باشد که توسط کارشناسان تصفیه آسا بررسی و تنظیم سختی آب خواهد شد .

اگر سختی آب آشامیدنی بالا باشد نشان دهنده میزان کلر ، نیترات ، نیتریت ، آرسنیک و آلومینیوم است که مضرات بسیار زیادی برای بدن انسان دارند . آلومینیوم موجود در آب شهری باعث آلزایمر زودرس و تشدید آلزایمر میگردد .

پزشکان بر این باورند که برخی بیماری های عصبی میتوانند با مصرف آب ناسالم تشدید شوند و یکی از همین بیماری ها آلزایمر است که با مصرف آب تصفیه نشده باعث تشدید و بروز زودرس در بدن انسان گردند با این حال از مزایای آب شیرین کن خانگی مینروا حذف کامل املاح مضری همچون آلومینیوم است که از بروز و تشدید عوارض آلزایمر جلوگیری خواهد نمود .

راهنمای انتخاب دستگاه تصفیه آب

آب تصفیه شده بهتر است یا خرید آب معدنی ؟

در مقاله های پیشین به تفاوت آب معدنی و دستگاه تصفیه پرداخته ایم . حتی آب معدنی های معروف موجود در ایران هم توانایی کاهش سختی آب آشامیدنی به میزانی که توسط استاندارد سازمان جهانی بهداشت بررسی و تایید شده است را ندارند .

سختی آب آشامیدنی توسط جدیدترین روش تصفیه اسمزی RO مینروا میتواند تا زیر عدد 100 کاهش پیدا کند . این تی دی اس حتی در مناطقی همچون شهرهای اصفهان و بوشهر که سختی آب شهری بالای 600 یعنی در وضعیت اضطرار قرار دارد هم صدق میکند زیرا ممبران 13 لایه تصفیه اب مینروا توانایی کاهش سختی آب از 1000 به 100 را نیز داراست .

از دیگر مواردی که وجه تمایز تصفیه اب مینروا نسبت به خرید آب معدنی را مشخص میکند بطری های پلاستیکی آب معدنی هاست . آب معدنی هایی که در بیرون از سوپر مارکت ها و در زیر نور آفتاب قرار میگیرند با بطری پلاستیکی واکنش شیمیایی داده و موادی از بطری داخل آنها محلول میشود که ضررهای بسیار زیادی داشته و مواد شیمیایی حل شده در آب معدنی نیز سرطان زا هستند .

با این حال یک دستگاه اب تصفیه کن خوب و استاندارد مینروا Minerva با دارا بودن گواهی FOOD GRADE درجه غذایی استاندارد لازم برای استفاده در زیر سینک آشپزخانه را داشته و اجزای تشکیل دهنده تصفیه اب مینروا با آب آشامیدنی واکنش نخواهند داد تا طعم آب تغییر نکند و برای بدن انسان نیز ضرری نداشته باشند .

ضمانت بهترین قیمت تصفیه آب در کنار بالاترین کیفیت

همانطور که ذکر کردیم برند مینروا Minerva تایوان با دارا بودن نمایندگی انحصاری تصفیه آسا محصولات خود را با یک قیمت تصفیه آب مشخص و با خدماتی مشابه در سراسر ایران به فروش میرساند .

این باعث میگردد که قیمت خریداری شده شما در هر جای ایران برابر بوده و خیالتان از نظر دریافت مناسب ترین قیمت و مقرون به صرفه بودن آن راحت باشد . همچنین کیفیت محصولات مینروا در تمام مراکز فروش تصفیه آب اورجینال مینروا کاملا درجه یک و برابر میباشد به همین علت خرید شما از مراکز رسمی که توسط شرکت تصفیه آسا تایید شده باشند بلامانع است .

قبل از خرید تصفیه اب خانگی بررسی قیمت انواع دستگاه ها امری بسیار ضروری است و بسیاری از دستگاه های مونتاژ ایران و چینی هستند که با رنج قیمت هایی متفاوت عرضه و به فروش میرسند که این مسئله طبعا باعث گیج شده خریدار میشود که نمیتواند دستگاه اصلی و کیفیت مناسب را تشخیص دهد .

با این حال اب تصفیه کن خانگی مینروا با ارائه انواع نماد اصالت و تضمین بهترین قیمت و همچنین قیمت یک پارچه در تمام فروشگاه های تصفیه اب گزینه بسیار مناسبی برای منازل به حساب می آید .

اجزای تشکیل دهنده دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا تایوان

قطعات و اجزای تشکیل دهنده دستگاه تصفیه آب مینروا همگی یک سیستم خوب را برای پاکیزه و سالم نمودن آب آشامیدنی راه اندازی میکنند . در پک نصبی تصفیه اب مینروا ، آچار تعویض فیلتر تصفیه آب وجود دارد که میتوانید در صورت داشتن اطلاعات فنی در زمان تعویض فیلتر تصفیه اب مینروا خودتان نیز فیلترهای سه گانه تصفیه اب را تعویض نمایید که البته نیاز به دانش کربن گیری تصفیه اب نیز دارد .

شلنگ مورد نیاز برای اتصال انواع اجزای تشکیل دهنده همچون ورودی آب شهری به دستگاه ، ورودی فیلتر پنجم به تانک تصفیه اب ، خروجی فیلتر مرحله آخر به شیر بهداشتی روی سینک و خروجی پساب فاضلاب به میزان لازم در پک نصب موجود است . شیر استیل و سراه استیل نیز برای گرفتن سه راهی و دریافت ورودی آب شهری به دستگاه در پک موجود است .

تانک تصفیه اب مینروا که بهترین مخزن تصفیه اب در ایران نیز محسوب میگردد دارای یک شیر مخزن است که روی آن بسته میشود و واشر خاص خود را دارد که آب بندی لازم برای مخزن تحت فشار را انجام میدهد . حوزینگ های پایینی تصفیه اب سه فیلتر به صورت عمودی داخل محفظه ها در خود جای میدهند که یک هوزینگ شفاف میباشد تا اشباع و کثیف شدن فیلتر مرحله اول را به خوبی به شما نشان دهد .

شیر برقی و شیر های پرشر و لو پرشر در آب شیرین کن خانگی مینروا باعث جلوگیری از هدر رفتن بیش از اندازه آب میشوند و همچنین در فشار بالا و فشار پایین یا در زمان قطع آب و برق پمپ دستگاه را از برق قطع مینماید تا به قطعات برقی دستگاه فشار وارد نشود و عمر مفید دستگاه کاهش پیدا نکند .

پمپ تصفیه اب تایوانی مینروا نیز که دارای حک برند مینروا و لوگوی مینروا است یک پمپ 220 ولت قوی و توانا برای عبور اب از فیلتر ممبران است . دستگاه مینروا Minerva دارای یک شیر میکس برای تنظیم سختی اب آشامیدنی تصفیه شده است . همچنین شیر میکس در زمان تعویض فیلتر نیز برای کربن گیری تصفیه اب مورد استفاده قرار میگیرد .

مینروا یک ترانس و آداپتور تقسیم برق نیز داراست که عبور برق به شیرهای برقی و پمپ دستگاه را مدیریت مینماید . از دیگر اجزای تصفیه اب مینروا شیر بهداشتی روی سینک آشپزخانه است که در سه مدل ستاره ای ، نیمه اهرمی و اهرمی بلند در اختیار مشتریان قرار میگیرد تا بر اساس صلاح دید مشتری و سلیقه ایشان بر روی سینک نصب گردد .

تصفیه آب Minerva

بهترین فیلترهای تصفیه آب خانگی

دستگاه مینروا با دارا بودن فیلترهای کربنی گیاهی که از پوسته نارگیل تولید شده اند و همچنین بهره گیری از یک فیلتر ممبران اسمز معکوس Filmtec آمریکایی ، نوشیدن آب آشامیدنی سالم را برای شما تضمین میکند تا تصفیه آب ضرر نداشته باشد و کاملا از فواید استفاده از تصفیه آب خانگی استفاده کنید .

ترتیب قرار گیری فیلترهای تصفیه اب خانگی مینروا طبق اصول و استاندارد املاح مضر موجود در آب را از ابعاد بزرگتر از 5 میکرون تا املاح مضر کوچک تا ابعاد 0,0001 میکرون حذف مینماید و تشریح هر فیلتر و عملکرد و وظایف آنها به شرح زیر است :

فیلتر پلی پروپیلن PP مرحله اول تصفیه آب خانگی مینروا Minerva

فیلتر پلی پروپیلن پ پ شماره یک تصفیه اب یک فیلتر همانند پنبه بسیار فشرده است که در ورودی آب شهری مرحله اول دستگاه قرار گرفته است . این فیلتر تصفیه آب وظیفه حذف املاح درشت موجود در آب آشامیدنی همچون زنگ لوله ، شن ، ماسه ، گل و لای و دیگر رسوبات موجود در آب لوله کشی شهری را تصفیه مینماید . این فیلتر از جرم گرفتن کتری آب جوش و همچنین بروز سنگ کلیه در بدن انسان جلوگیری مینماید و املاح با ابعاد بزرگتر از 5 میکرون را حذف مینماید .

فیلتر پلی پروپیلن مینروا در سایز 10 اینچ که استاندارد انواع تصفیه آب است عرضه میشود که میتوانید برای سرویس و تعویض فیلتر انواع دیگر دستگاه ها نیز از فیلترهای اورجینال مینروا استفاده نمایید . عمر مفید فیلتر پلی پروپیلن مینروا تایوان بین 4 الی 6 ماه است و پس از این زمان باید تعویض گردد . هوزینگ شفافی که این فیلتر در آن قرار میگیرد جهت تشخیص اشباع شدن فیلتر اب تصفیه کن کاملا مشهود است و میتوانید هر از چند گاهی با مشاهده این محفظه ببینید که وقت تعویض فیلتر شده است یا خیر .

از عوارض دیر عوض کردن فیلتر مرحله اول میتوان به رسوب گرفتن مجدد کتری و همچنین عبور املاح درشت به فیلترهای مراحل بعدی و صدمه دیدن فیلتر ممبران که فیلتر اصلی دستگاه است اشاره نمود . همچنین در صورت دیر عوض کردن فیلتر اول رسوبات و املاح درشت در شلنگ ها و پمپ دستگاه رسوب و جرم گرفته و باعث کاهش عمر مفید قطعات دستگاه خواهد شد .

فیلتر کربن اکتیو گرانول فعال GAC UDF مرحله دوم تصفیه آب خانگی مینروا Minerva

فیلتر کربن فعال دانه ای مینروا یک فیلتر گیاهی ساخته شده از پوسته نارگیل است که وظیفه تصفیه کلر از آب آشامیدنی را بر عهده دارد . فیلتر کربن اکتیو مینروا دارای دانه های کربنی است که با آزاد سازی یون های مثبت و منفی در آب آشامیدنی شهری به جذب کلر Chlorine از آن میپردازد .

دانه های کربنی باید قبل از نصب و راه اندازی دستگاه و همچنین در زمان تعویض فیلتر و سرویس دوره ای کربن گیری شوند . عمر مفید فیلتر کربن اکتیو نیز همچون فیلتر پلی پروپیلن هر چهار الی شش ماه تعویض میشوند . به صورت کلی فیلترهای سه گانه پیش تصفیه مینروا که به صورت عمودی در دستگاه قرار گرفته اند با هم تعویض فیلتر نیز میشوند .

فیلتر کربن بلاک CTO مرحله سوم آب تصفیه کن خانگی مینروا Minerva

فیلتر کربن بلاک شماره سه تصفیه کننده در واقع مکمل فیلتر های شماره دو و شماره یک دستگاه است . این فیلتر پیش تصفیه نیز از کربن تولید شده و تفاوت آن فشرده تر بودن از فیلتر کربن اکتیو است . فیلتر سوم کربن بلاک به بهترین شکل مواد جانبی کلر همچون کلرامین از آب آشامیدنی را حذف و تصفیه مینماید .

از دیگر وظایف فیلتر شماره سه جلوگیری از عبور انواع املاح درشت به فیلتر ممبران و در واقع فیلتر محافظ ممبران است . حال این که چرا محافظت از فیلتر ممبران اهمیت دو چندانی دارد ؟ و چه دستگاه تصفیه آبی بخریم تا بهترین ممبران را دارا باشد ؟

محافظت از فیلتر ممبران به علت قلب اصلی بودن دستگاه بسیار اهمیت دارد زیرا کار اصلی تمام عملکرد دستگاه تصفیه توسط ممبران 13 لایه انجام میگردد و بهترین دستگاه تصفیه آب در ایران نیز فیلمتک است در تمام محصولات اسمز معکوس مینروا نیز از همین برند برای تصفیه ی اب استفاده میگردد . عمر مفید فیلتر مرحله سوم محافظ ممبران نیز هر چهار الی شش ماه میباشد که توسط سیستم اتوماسیون اطلاع رسانی تعویض فیلتر شرکت تصفیه آسا به شما اطلاع رسانی خواهد شد .

فیلتر مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس Membrane تصفیه کننده اب مینروا Minerva

فیلتر ممبران اسمز معکوس یک غشاء نیمه تراوا یا برای بیان بهتر یک فیلتر اسمزی 13 لایه ریزبافت است که قلب اصلی تصفیه کننده های خوب و مناسب محسوب میشود . ممبران همانطور که گفته شده عمل و وظیفه اصلی تصفیه اب را بر عهده دارد و طرز کار دستگاه آب با وجود این فیلتر به این صورت است که املاح بسیار ریز موجود در آب آشامیدنی همچون نیترات Nitrate ، نیتریت Nitrite ، آرسنیک Arsenic و آلومینیوم Aluminum و آهک Lime و املاح تا ابعاد بسیار ریز یک ده هزارم میکرون 0,0001 میکرون حذف و تصفیه میگردند .

این املاح بسیار ریز به پساب فاضلاب هدایت میشوند و در واقع هدر رفت و دور ریز تصفیه اب محسوب میشود . آب تصفیه شده عاری از هر گونه املاح مضر با سختی بسیار پایین یعنی آب نرم به تانک تحت فشار 16 لیتری 4 گالن مینروا هدایت میشود .

در دستگاه های مینروا از بهترین برند آب تصفیه کن خانگی ممبران اسمز معکوس استفاده میشود که عمر مفید آن یک سال و نیم الی دو سال است و پس از گذشت این مدت نیاز به تعویض فیلترهای بالایی همچون مینرال ، پست کربن ، آلکالاین و فیلتر اکسیژن ساز نیز پیدا خواهد شد . البته میزان استفاده از آب تصفیه شده و همچنین سختی آب منطقه نیز در کاهش و افزایش عمر مفید ممبران و زمان تعویض فیلتر ممبران تاثیر گذار خواهد بود .

مضرات آرسنیک در آب آشامیدنی

آرسنیک در آب آشامیدنی موجب بیماری های سرطانی همچون سرطان ریه ، سرطان پوست ، کاهش وزن بدن انسان ، بروز اسهال ، خستگی مفرط ، تورم بدن انسان و ورم ماهیچه های چشم انسام میشود . وجود فلزات سنگین در خاک و آب های زیر زمینی باعث قرار گرفتن در زنجیره غذایی انسان میگردند و به راحتی در کلید و کبد انسان رسوب و ذخیره میشوند . این فلزات توسط فیلتر ممبران حذف و تصفیه میشوند تا از بروز هر گونه بیماری ناشی از فلزات مضر سنگین در آب جلوگیری شود .

فیلتر مرحله پنجم پست کربن Post Carbon اب شیرین کن خانگی مینروا Minerva

فیلتر شماره پنج 5 از تصفیه کننده مینروا یک فیلتر کربن خطی میباشد که در سایز 10 اینچ و در فیلترهای بالایی به صورت افقی روی دستگاه قرار میگیرد . این فیلتر کربنی نیز 100 درصد گیاهی و از جنس پوسته نارگیل است . وجود کربن در این فیلتر باعث بهبود رنگ ، طعم و بوی آب تصفیه شده میشود .

در واقع این فیلتر خواص اب شیرین کن به دستگاه شما خواهد بخشید . از علت های طعم تلخ اب تصفیه شده تنظیم نکردن tds آب و همچنین فرا رسیدن زمان تعویض فیلتر پست کربن خطی میباشد . در برخی مناطقی که زنگ لوله در لوله کشی بسیار به چشم میخورد این فیلتر رنگ زرد مایل به قرمز قهوه ای آب آشامیدنی را کامل حذف مینماید تا آبی خالص و شفاف در اختیار داشته باشید .

طرز تعویض فیلتر های بالایی تصفیه اب مینروا کمی دشوار تر از فیلتر های پیش تصفیه پایینی است . با این حال اگر کمی فنی باشید میتوانید این امر را انجام دهید . کارشناسان فنی تصفیه آسا در زمان تعویض فیلترهای بالایی تصفیه اب با شما تماس میگیرند و در سراسر تهران و کرج خدمات تعویض فیلتر تصفیه اب شما را انجام خواهند داد . زمان تعویض فیلتر پست کربن اب تصفیه هر یکسال میباشد .

فیلتر مینرال معدنی ساز Mineral دستگاه تصفیه مینروا Minerva

فیلتر مینرال معدنی ساز بی شک از مهم ترین مراحل تصفیه ی آب آشامیدنی در دستگاه های خانگی است . در طی مراحل تصفیه ی آب آشامیدنی املاح مفیدی که مورد نیاز بدن انسان هستند و باید در آب آشامیدنی به صورت مداوم مصرف شوند نیز کاهش پیدا میکنند و حذف میشوند و نوشیدن آب آشامیدنی مقطر با سختی بسیار پایین قطعا برای بدن انسان ضررهایی به دنبال دارد .

برای جلوگیری از این مضرات ، مینروا از یک فیلتر غنی سازی مجدد املاح معدنی استفاده مینماید که به میزان نرمال طبق اصول املاح مفید به آب اضافه و حفظ میشوند تا آب تصفیه شده نهایت فایده و ویژگی های متنوع را برای شما به ارمغان آورد . تعویض فیلتر مینرال در زمان های مشخص امری بسیار حیاتی است زیرا املاح معدنی موجود در این فیلتر پس از مدتی تمام خواهند شد . زمان تعویض فیلتر مرحله ششم شماره شش مینرال نیز همچون کربن خطی هر یک سال انجام میپذیرد .

فیلتر آلکالاین یونیزه قلیایی کننده Alkaline دستگاه آب یونیزه قلیایی مینروا Minerva

فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی با افزایش و متعادل سازی سطح ph آب آشامیدنی در انواع دستگاه تصفیه آب هفت مرحله ای مینروا موجود است و دستگاه شما را به بهترین برند تصفیه کننده آب قلیایی یونیزه تبدیل خواهد نمود . این فیلتر قلیایی کننده که حدود دو سالی است به صنف تصفیه ی اب اشامیدنی در دنیا ورود پیدا کرده خواص و فواید بسیار زیادی نیز دارد . از مهمترین خواص وجود فیلتر قلیایی کننده در دستگاه اب یونیزه قلیایی زیر سینکی ، خاصیت آنتی اکسیدانی بسیار قوی یا ضد سرطان بودن آب آشامیدنی است .

به طوری که آب آشامیدنی قلیایی با نوشیدن مداوم سطح ph خون بدن انسان را متعادل و در حالت قلیایی قرار میدهد . بیشتر وزن انسان را آب تشکیل میدهد و در این صورت با دارا بودن یک بدن با خون قلیایی سلول ها و مولکولهای سرطانی امکان رشد در بدن انسان را نخواهند داشت . تقویت سیستم ایمنی بدن توسط نوشیدن آب قلیایی مسئله ایست که توسط کارشناسان و پزشکان ثابت شده و در تمام دنیا مقاله های علمی در این باره وجود دارد .

فیلتر آلکالاین مرحله هفتم شماره هفت 7 موجود در دستگاه سلامت قرن جدید محسوب میشود و به زودی میتوانید مینروا را در دستگاه تصفیه آب دیجی کالا نیز مشاهده و خریداری نمایید . زمان تعویض فیلتر آلکالاین هر یکسال و با فیلترهای مینرال و پست کربن است و بهترین فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی در ایران نیز توسط کمپانی تصفیه اب تایوانی مینروا در بازار دنیا عرضه میگردد که سطح ph آب آشامیدنی را بین 7.5 الی 9 قرار میدهد .

این مسئله که میگویند آب قلیایی برای بدن ضرر دارد کاملا اشتباه است . آب بیش از حد قلیایی که ph بالای 10 11 داشته باشد بله برای بدن انسان ضرر دارد چون به حد متعادل قلیایی نشده است اما یک تصفیه اب که به صورت استاندارد جهانی سطح ph آب را کاملا متعادل افزایش میدهد به هیچ وجه برای سلامت بدن انسان خطری ایجاد نخواهد کرد .

فیلتر مرحله هشتم اکسیژن ساز O2PLUS تصفیه اب اکسیژن ساز مینروا Minerva

فیلتر اکسیژن ساز عملکرد بسیار جالب و کارآمدی برای افزایش سطح اکسیژن موجود در آب آشامیدنی به کار میگیرد . این فیلتر با ایجاد شکست سلولی در مولکول های آب آشامیدنی به افزایش اکسیژن آب کمک مینماید و به فیلتر او 2 پلاس ، O2+ یا مدل O2Plus مینروا مشهور است . افزایش اکسیژن در آب آشامیدنی باعث افزایش شادابی سلول های بدن انسان ، هیدراته نگهداشتن بدن و افزایش راندمان کاری در طول روز خواهد شد .

شما با مصرف آب اکسیژنه پوستی شفاف تر و صاف تر خواهید داشت . فیلتر اکسیژن ساز یک آنتی باکتریال قوی نیز میباشد و در واقع یک فیلتر سه کاره تصفیه اب است که به میکروب زدایی سطحی در اب اشامیدنی نیز میپردازد . زمان تعویض فیلتر اکسیژن ساز مینروا نیز هر یکسال میباشد .

هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای با 7 مرحله ای و 8 مرحله ای آنچنان اختلاف قیمت چندان زیادی ندارد پس در زمان خرید دستگاه تصفیه اب به این نکته توجه لازم را کنید که به خاطر هزینه دستگاه با فیتلرهای پایین تر خریداری نکنید و از کارشناسان فروش هزینه تعویض فیلترها را بپرسید .

انواع آب تصفیه کن

فیلتر مرحله هشتم اشعه ماورا بنفش لامپ یو وی UV تصفیه آب یو وی دار مینروا Minerva

تنها فیلتری که در دستگاه تصفیه اب هشت مرحله ای نیاز به تعویض ندارد لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش است . عملکرد لامپ یو وی بیشتر برای مصرف آب چاه مورد استفاده میباشد و توانایی حذف و انگل زدایی و میکروب زدایی بسیار قوی نیز دارد . انگل و میکروب همانطور که میدانید زیر نور خورشید کاملا حذف میشوند به طوری که وقتی لباس کثیف را میشوییم زیر نور خورشید آویزان میکنیم تا میکروب زدایی شود و یا برای از بین بردن ویروس هایی نظیر ویروس کرونا Corona Virus یا دیگر میکروب ها بهترین راه آتش زدن و استریلیزه کردن زیر نور خورشید است .

لامپ اشعه ماورا بنفش نیز به همین شیوه آب آشامیدنی را استریلیزه و میکروب زدایی میکند . وقتی در لحظات اول از یک تصفیه اب یو وی دار استفاده میکنید احساس گرمای آب به شما دست خواهد داد که پیشنهاد میشود اجازه دهید کمی آب از شیر خارج شود تا این گرمای ناشی از ماندن آب در لامپ یو وی کاملا برطرف شود . عمر مفید لامپ یو وی دقیقا نمیتواند بررسی شود اما در مواردی که برند مینروا به فروش رسیده است کمتر موردی یافت شده که سوختن لامپ یو وی باشد و آن هم به دلیل وجود ترانس و آداپتور جداگانه برای تقسیم برق اشعه ماورا بنفش دستگاه تصفیه است .

بهترین دستگاه تصفیه اب خانگی مناسب آب چاه

همانطور که گفتیم ما مناسب ترین گزینه ها را در اختیار شما قرار خواهیم داد . در بالای این مطلب چندین مدل از محصولات مینروا به شما عزیزان معرفی شد اما گزینه مناسب برای استفاده آب چاه که دارای میکروب فراوان است و تصفیه خانه ای هم آن را تصفیه نخواهد کرد استفاده از مدل تصفیه اب یو وی دار مینروا Minerva Ro8_UV است . شما عزیزان در سراسر ایران میتوانید با خرید اینترنتی تصفیه اب یو وی دار از خدمات ارسال رایگان تصفیه آسا استفاده کنید تا دستگاه را درب منزل خود در اسرع وقت دریافت نمایید .

توجه به نیاز خریدار

وجود مدل های مختلف در انواع محصولات تصفیه اب مینروا فقط و فقط به علت توجه به نیاز خریداران دستگاه تصفیه اب خانگی در ایران است . این مسئله میتواند با فاکتور های مختلف بررسی گردد . برای مثال میزان بودجه مد نظر برای خرید دستگاه میتواند یکی از مسائلی باشد که توسط خریدار بیان میشود و خوشبختانه برند مینروا با دارا بودن رنج قیمتی از 600 هزار تومان تا 2 میلیون و پانصد هزار تومان میتواند گزینه های متعددی در اختیار شما قرار دهد و طبق آب منطقه شما و نیاز شما از بهترین مدل دستگاه توسط کارشناسان فروش شرکت به شما عزیزان پیشنهاد خواهد شد .

خدمات پس از فروش رنج های قیمتی تصفیه اب مینروا کاملا مشابه به هم بوده و در گارانتی محصولات متفاوت میباشند که تمام این مسائل قبل از فروش یک دستگاه به مشتری کاملا توضیح داده میشود تا طبق تحقیق و بررسی های لازم و مطالعه راهنمای خرید برند های دستگاه تصفیه آب تصمیم گیری درست را انجام دهد .

تفاوت تصفیه آب اسمز معکوس و الترافیلتراسیون بدون پمپ و مخزن

دستگاه های پمپ و مخزن دار اسمز معکوس توانایی کامل تری در تصفیه آب آشامیدنی دارند . این به این معنی نیست که یک تصفیه آب کوچک ارزان قیمت بدون پمپ و مخزن با سیستم الترافیلتراسیون توانایی تصفیه ی آب آشامیدنی را ندارد اما میزان املاح مضری که توسط یک تصفیه آب بدون پمپ و مخزن و بدون ممبران حذف و تصفیه میکند بسیار کمتر از سیستم خانگی RO است . در واقع میتوان گفت که تصفیه اب یو اف UF بدون پمپ و مخزن و فیلتر اصلی ممبران نهایتا بتواند تا 70 درصد آب آشامیدنی را حذف و تصفیه نماید و سختی آب آشامیدنی را کاهش نخواهد داد .

با این حال وجود این دستگاه نیز در منازل برای نوشیدن آب آشامیدنی بهتر از نبودن کلی دستگاه تصفیه است و تا حدودی کار را راه می اندازد . فیلترهای الترافیلتراسیون یا فرا پالایش تا 0,001 یک هزارم میکرون آب آشامیدنی را تصفیه میکنند و زمان تعویض آنها هر شش ماه و یکسال است .

هزینه تعویض فیلترهای یک دستگاه الترافیلتراسیون بسیار کمتر از سیستم اسمز معکوس است زیرا فیلتر ممبران که در سیستم اسمز معکوس کار اصلی تصفیه ی اب اشامیدنی را انجام میدهد در سیستم الترافیلتراسیون Ultra Filtration موجود نیست .

دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه؟

دستگاه های موجود در بازار به صورت کلمنی ، رو میزی ، تصفیه اب کیسی محفظه دار ، تصفیه آب زیر سینکی شاسی پایه دار و مدل های متنوع دیگر موجود هستند اما چرا در میان این همه حرفه ای ترین مارک تصفیه اب زیر سینکی است ؟ زیرا در دستگاه های کلمنی کوچک رو میزی آب آشامیدنی به میزان محدود 14 الی 18 لیتر در شبانه روز پاکسازی میشود و سیستم تصفیه ی آن هم تنها به صورت فیلترهای صافی عمل میکند که آب آشامیدنی در این صورت کاهش سختی پیدا نکرده و املاح مضر حذف نمیشوند .

دستگاه های کیسی محفظه دار نیز به علت داشتن محفظه بسته در زمان تعویض فیلتر تصفیه آب به مشکل های اساسی برخورد خواهند نمود و شرکت ها خدمات پس از فروش این دستگاه ها را ارائه نخواهند داد چون آب حاصل از تعویض فیلتر در محفظه باقی مانده و باعث اتصالی کردن سیم های برق دستگاه میشود و ممکن است پمپ و فطعات برقی تصفیه اب بسوزد که باعث دردسر و مشکلاتی از این قبیل میشوند . اگر در بازار هم توجه کرده باشید اب تصفیه کن های کیسی طرفدار چندانی ندارند .

اما تصفیه اب خانگی زیر سینکی است که میتوان به راحتی در زیر سینک آشپزخانه نصب و راه اندازی نمود . به علت زیر سینک بودن این دستگاه ها مشخص نیستند و تنها چیزی که شما میبینید شیر بهداشتی تصفیه اب روی سینک است و همچنین در زمان سرویس و تعویض فیلتر اب تصفیه کن زیر سینکی به مشکلی از قبیل اتصالی برق نخواهید خورد .

همچنین به راحتی این دستگاه ها در زیر سینک جا به جا میشوند و میتوانید زیر آن یا خود دستگاه را تمیز نمایید . این دستگاه ها دارای کاور تصفیه اب زیر سینکی نیز هستند که در بازار یا از شرکت تصفیه آب تصفیه آسا میتوانید تهیه نمایید و روی دستگاه خود بکشید تا تمیز تر نیز باقی بماند .

در زمان تعویض فیلتر دستگاه زیر سینکی به راحتی و بدون نیاز به آچار های مخصوص فیلترهای سه گانه را تعویض نموده و دارای شیر بکواش یا کربن گیری هستند که کربن حاصل از فیلتر دوم و سوم به فیلترهای بالایی دستگاه نرسند و به ممبران آسیب نرساند اما مشاهده شده که برخی دستگاه های کیسی شامل شیر میکس بک واش نیستند .

گارانتی و ضمانت خدمات پس از فروش تصفیه آب مینروا

تصفیه اب مینروا تایوانی با سیاست فروش رضایت مشتری اقدام به فعالیت در بازار ایران نموده است و گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات بین 12 الی 24 ماه ارائه مینماید . در این بازه زمانی دستگاه شما به هر مشکلی بر بخورد توسط کارشناسان فنی تصفیه آسا نمایندگی انحصاری مینروا در محل شما بررسی و قطعات به مشکل خورده تعویض رایگان میشوند .

این در حالی است که بسیاری از دستگاه تصفیه اب موجود در بازار شامل گارانتی نیستند و یا گارانتی آنها شامل پمپ و مخزن که مهمترین قطعات دستگاه میباشند نمیشود . ضمن این که شما عزیزان میتوانید تصفیه اب خود را پیش خرید نمایید و با نصب و ارسال رایگان در زمان مد نظر خود در محل شما نصب شود . این گزینه برای عزیزانی که میخواهند از قیمت آب تصفیه کن خانگی در جشنواره فروش ویژه تصفیه آسا استفاده نمایند مناسب ترین مورد است که میتوانید مد نظر داشته باشید .

از خدمات پس از فروش تصفیه آب مینروا میتوان به پشتیبانی بیست و چهار ساعته / هفت روز هفته حتی در ایام نوروز 99 اشاره نمود که خرید دستگاه و سرویس دستگاه شما را در ایام تعطیل نیز انجام خواهیم داد تا بهترین خدمات را از شرکت تصفیه آسا دریافت نمایید . قطعاتی که توسط نمایندگی مینروا گارانتی میشوند شامل پمپ ، تانک ، شیرهای برقی ، شیر روی سینک ، هوزینگ های دستگاه ، گیج فشار روغنی دستگاه و دیگر قطعات موجود در دستگاه میباشد .

همچنین فیلترهای دستگاه مینروا نیز در زمان تعویض فیلتر اطلاع رسانی شده و سعی بر این است که با کمترین هزینه سرویس دستگاه های مینروا در ایران انجام شوند تا هزینه نگهداری دستگاه تصفیه اب برای تمام اقشار جامعه مقرون به صرفه و اقتصادی باشند . ضمن این که شما عزیزان میتوانید با معرفی ما به دیگران از هدیه های دریافت فیلتر اشانتیون در زمان تعویض فیلتر استفاده نمایید .

دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه

فروش اقساطی دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا با شرایط ویژه

شرایط نقد و اقساط شرکت تصفیه آسا در تهران و البرز کرج کاملا شرایطی ویژه و ارائه شده تنها توسط شرکت ما میباشد که امکان پرداخت و خرید اقساطی تصفیه آب خانگی مینروا را تا 10 ماهه نیز ارائه مینماید .

در شرایط کنونی کشور ایران ارائه شرایط نقد و اقساطی برای خرید لوازم خانگی همچون اب تصفیه کن قطعا خدمات ارائه شده مناسبی برای بسیاری از هم میهنان ماست .

برای اطلاع از شرایط ویژه نقد و قسطی تصفیه اب مینروا تایوانی پیشنهاد میکنیم ابتدا انواع مدلهای مینروا را مشاهده نموده و پس از انتخاب نهایی با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید تا شرایط و مدارک لازم را به شما دوستان اطلاع دهند .

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی مینروا Minerva در جشنواره ویژه تصفیه آسا

در بازه های زمانی مختلف شما عزیزان میتوانید با تخفیفات ویژه از شرکت تصفیه آسا خریداری نمایید . این تخفیفات ویژه معمولا در شروع فصل ها ، مناسبت ها و جشنواره های فروش شگفت انگیز تصفیه آسا برگذار شده و محصولات مینروا تایوان با تخفیفات 10 الی 40 درصدی به فروش خواهند رسید . در برخی جشنواره های فروش ویژه تصفیه اب خانگی ، دستگاه ها به همراه دست فیلتر رایگان به صورت اشانتیون ارائه خواهند شد و همچنین خرید چند نفری به صورتی که از یک یا چند محصول به تعداد بیش از یک عدد سفارش دهید میتوانید از تخفیفات بیشتری نیز استفاده نمایید و با قیمت کمتر دستگاه خود را خریداری کنید .

توجه کنید که جشنواره ها تنها در بازه زمانی مشخص شده شامل تخفیفات میشوند و برای استفاده از تخفیفات میبایست یا خرید خود را نهایی کنید و یا با ثبت قطعی سفارش به صورت پرداخت مبلغ اندکی بیعانه در جشنواره فروش شرکت نمایید و در زمان مورد نظر خود درخواست نصب دستگاه را توسط کارشناسان به صورت تلفنی ثبت نمایید .

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا برای سراسر ایران

عزیزان ساکن شهرهایی غیر از تهران و کرج میتوانند با تماس با کارشناسان تصفیه آسا به مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب بپردازند و در صورت تمایل به خرید آنلاین تصفیه اب مینروا بپردازند و درخواست ثبت سفارش خود را توسط کارشناسان شرکت ثبت نمایند .

تمامی محصولات خرید اینترنتی شده از فروشگاه اینترنتی تصفیه اب تصفیه آسا نهایتا پس از 48 ساعت تحویل مشتریان در سراسر ایران میگردد . ارسال رایگان از دیگر خدمات شرکت در جهت سهولت مشتریان برای سراسر ایران حتی کیش و قشم است .

نصب و ارسال رایگان تصفیه کننده آب مینروا در سراسر تهران و البرز

شما در هر جای تهران و کرج میتوانید با خرید دستگاه های مینروا از شرکت تصفیه آسا از خدمات نصب و ارسال رایگان بهره مند گردید و پرداخت خود را پس از نصب و تست سختی آب آشامیدنی تصفیه شده توسط تکنسین های فنی انجام دهید . امکان پرداخت اقساطی نیز بدون نیاز به حضور مشتری و در محل خود مشتری و توسط کارشناسان فنی پیگیری و انجام میگردد .

گواهینامه ها و استاندارد های جهانی آب آشامیدنی

از گواهینامه های مورد نیاز یک تصفیه اب خانگی خوب برای ارائه سلامت آب آشامیدنی میتوان به گواهی استاندارد سازمان جهانی بهداشت NSF ، گواهی استاندارد سازمان غذا و دارو آمریکا FDA ، استاندارد CE اروپا و استاندارد جهانی سلامت و کنترل کیفیت آب آشامیدنی WQ WATERQUALITY نام برد . این استاندارد ها توسط دستگاه مینروا دریافت شده و کاملا آبی با سلامت کامل در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد .

توجه نمایید که طبق تایید استاندارد ان اس اف NSF آب آشامیدنی با سختی زیر عدد 100 که کلرزنی نیز شده باشد سالم و پاکیزه و برای مصرف آشامیدنی در تمام رده های سنی آقایان ، بانوان ، کودکان و نوزادان مناسب است .

بهترین مخزن تصفیه آب

برخی موارد مشاهده شده است که دوستانی با ارائه مطالب خالی از سند علمی به بررسی مخازن تصفیه اب میپردازند و میگویند مخزن تصفیه آب باید استیل باشد تا آب در داخل آن بو نگیرد و محفظه داخلی مخزن زنگ نزند . توجه کنید که تانک تحت فشار تصفیه اب خانگی مینروا در داخل خود یک تیوپ پلاستیکی با درجه کیفی FOOD GRADE دارد که آب آشامیدنی در این تیوپ پلاستیکی ذخیره میگردد .

در زمان باز کردن شیر تصفیه اب فشار دور تا دور این تیوپ باعث مچاله شدن آن میگردد و آب آشامیدنی داخل آن با فشار قابل توجه و نرمال در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد پس نیازی به وجود مخازن استیل نیست چون آب با دیواره داخلی مخزن تصفیه اب برخوردی ندارد . از بهترین مخازن تصفیه اب خانگی میتوان به مخزن تصفیه اب Minerva Tank اشاره نمود که در مدل 16 لیتری 4 گالن در بازار عرضه و به فروش میرسد .

نظرات این مطلب | شما هم دیدگاهتان را بنویسید و سوالات خود را بپرسید
 • فوریه 21, 2020 در 2:26 ب.ظ
  پیوند یکتا

  مطلب خیلی خیلی کاملی بود و از روی این مقاله من سفارش تصفیه آب 8 مرحله ای مینروا رو دادم که واقعا بهترین نوع آب رو ازش برمیدارم

  پاسخ
 • فوریه 21, 2020 در 2:39 ب.ظ
  پیوند یکتا

  تصفیه آب مینروا رو برای مادرم سفارش دادم و خیلی راضی بودم یه دونه هم برای ویلای شمالمون از مدل یو وی دارتون امروز خریدم

  پاسخ
 • آوریل 10, 2020 در 5:12 ب.ظ
  پیوند یکتا

  ممنونم از مقاله کامل شما که بررسی کاملی از دستگاه های توی بازار انجام دادید . تصفیه آب مینروا رو از شما خریداری کردم و الان دو هفتس دارم استفاده میکنم کاملا راضی ام قرار بود برای خانوادم هم سفارش بدم که امروز از شما یکی دیگه خریدیم

  پاسخ
 • آوریل 13, 2020 در 1:05 ب.ظ
  پیوند یکتا

  دستگاه تصفیه آب اکسیژن ساز مینروا خیلی دستگاه خوب و با کیفیتی بود و در یک نظر میشه این رو تشخیص داد . قبل از نصب هم نماد های اصالت دستگاه برای تشخیص اصلی بودن توسط کارشناس فنی به ما نشون داده شد که به نظرم برای اطمینان بسیار کار مناسبی بود

  پاسخ
 • آوریل 13, 2020 در 1:07 ب.ظ
  پیوند یکتا

  دو سال پیش یک دستگاه 8 مرحله مینروا خریدم ازتون و کاملا از خدمات پس از فروشتون راضی بودم که فیلترها رو سر وقت خودتون اطلاع میدین و تعویض میکنین

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *