فروش دستگاه تصفیه آب خانگی سه مرحله ای کوچک UF

 • ارسال رایگان به سراسر کشور

 • نصب رایگان در تهران و البرز

 • 12 ماه گارانتی طلایی قطعات

 • پشتیبانی مادام العمر

 • پرداخت در محل و پس از نصب دستگاه تصفیه آب

 • اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب CCK UF Fragile

قیمت : 500,000 تومان

قیمت با تخفیف فروش ویژه : 480,000 تومان

جهت مشاوره رایگان خرید تصفیه آب خانگی کوچک با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید ( پاسخگویی 24 ساعته ) :

306 14 774 021
فرخی 294 51 51 0912
104 49 45 0910

دستگاه تصفیه آب 3 مرحله ای CCK UF Fragile ، یک دستگاه تصفیه آب اولترافیلتراسیون کوچک است که ابعاد بسیار کمی به صورت زیرسینکی اشغال نموده و در روی سینک شیر تصفیه آب خانگی نصب میگردد . این دستگاه هر چند املاح بسیار ریز آب آشامیدنی شهری را تصفیه نمیکند اما برای عزیزانی که به دنبال یک آب تصفیه کن ساده و کوچک هستند بهترین گزینه و مناسب ترین است ، زیرا دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان قیمت تر از تمام دستگاه های موجود در بازار تهران و کرج است .

علاوه بر این ها ، سیستم اولترافیلتراسیون با حذف املاح درشت آب آشامیدنی ، کلر در آب آشامیدنی و کلرامین و همچنین مواد جانبی کلر را تصفیه نموده و از انواع دستگاه تصفیه آب سرشیری که تنها به تصفیه املاح درشت آب میپردازند بسیار به صرفه تر و پیشرفته تر است . دستگاه های آب تصفیه کن سر شیری که سر شیر ظرفشویی نصب میگردند یک مرحله ای تک مرحله ای بوده و آنچنان که باید آب را تمیز نمیکنند . ضمن این که تصفیه آب سر شیری ، فیلتری کوچک داشته و ظرفیت تصفیه بسیار پایینی دارد و زود کثیف خواهد شد ، در عین حال ، عمر مفید فیلتر تصفیه آب خانگی سه مرحله ای ، بسیار بیشتر بوده و زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب شما دیرتر خواهد بود که مقرون به صرفه تر است و هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب شما را کم خواهد نمود .

دستگاه تصفیه آب خانگی سه مرحله ای

عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی سه مرحله ای بدون پمپ و مخزن

دستگاه تصفیه آب یو اف UF سی سی کا ، یک دستگاه تصفیه آب تایوانی بدون پمپ و مخزن بوده که با عبور آب آشامیدنی شهری از سه فیلتر پیش تصفیه ، آب را پاکیزه مینماید . قطعات این آب شیرین کن ساخت کشور تایوان اصل است و شرکت تصفیه آسا ، نمایندگی رسمی تصفیه آب CCK به عرضه این محصول با کیفیت و ساده در تهران و کرج میپردازد . برند CCK ، بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران به شمار میرود زیرا تنها برند دارای تاییدیه سازمان جهانی NSF است . شرکت تصفیه آسا ، بورس فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران و کرج است که با خدمات نصب و ارسال رایگان این تصفیه آب سه فیلتره زیر سینکی را به شما عزیزان عرضه مینماید .

 • سه مرحله اولترافیلتراسیون پیش تصفیه Pre-Filter
 • دارای شاسی فلزی مرغوب و با کیفیت
 • دارای اتصالات تصفیه آب کوئیک فیتینگ ( آب بندی سریع )
 • دارای شیر برداشت تصفیه آب خانگی روی سینک
 • دارای استانداردهای جهانی FDA ، NSF ، WaterQuality و تاییدیه های بین المللی غذایی جهان
 • فیلتر کربن دو و سه ساخته شده از پوسته نارگیلپ
 • قابلیت نصب تصفیه آب سه مرحله ای UF به یخچال ساید بای ساید
 • ابعاد دستگاه تصفیه آب CCK UF Fragile : طول 38 / عرض 18 / ارتفاع 38 سانتی متر
 • قطعات تصفیه آب ساخته شده از مواد FOOD GRADE که با آب واکنش نمی دهند
 • ظرفیت تصفیه 250 لیتر آب آشامیدنی در طول روز

دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک UF

ترتیب مراحل و زمان تعویض فیلتر تصفیه آب سه مرحله ای یو اف

فیلتر های تصفیه آب خانگی زیر سینکی پس از مدتی اشباع شده و باید از آموزش تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای یا سه فیلتره استفاده نمود . البته خدمات تعویض فیلتر توسط تکنسین های فنی شرکت تصفیه آسا انجام میگردد و در صورتی که نمیتوانید خودتان فیلترهای دستگاه را تعویض کنید در تعویض فیلتر تصفیه آب در تهران و کرج و در محل انجام میگیرد . عملکرد فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی یو اف 3 مرحله ای به شرح زیر است :

فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن PP : آب آشامیدنی با ورود به فیلتر مرحله اول ، به تصفیه آب املاح درشت در ابعاد بزرگتر از 5 میکرون میپردازد و تمام رسوباتی که در کتری جرم گرفته یا باعث رسوب در کلیه بدن انسان میگردند از بین خواهد رفت . فیلتر مرحله اول تصفیه آب سه مرحله ای ، یک فیلتر الیافی 10 اینچ بوده که مدلهای 20 اینچ 30 اینچ و 40 اینچ آن در سایز اسلیم و جامبو برای دستگاه های سه فیلتره ورودی کل آب ساختمان استفاده میگردند . این فیلترها فیلتر تصفیه آب CCK هستند .

فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو GAC UDF : فیلتر کربن اکتیو تصفیه آب در شماره دو ، کلر و مواد جانبی آن را از آب آشامیدنی حذف کرده و از چروک شدن پوست و ریزش مو جلوگیری مینماید . درست است که در تصفیه خانه فاضلاب شهری ، کلرزنی به آب انجام میگیرد اما پس از کلرزنی باید کلر Chlorine از آب آشامیدنی حذف گردد که این  تصفیه آب زیرسینکی کوچک و ارزان قیمت این کار را برای شما انجام خواهد داد .

فیلتر مرحله سوم کربن بلاک CTO : پس از حذف کلر از آب آشامیدنی ، دستگاه به از بین بردن بو ، رنگ و طعم بد آب آشامیدنی میپردازد . برخی اوقات شاید در آب آشامیدنی تصفیه شده احساس تلخی نمایید این فیلتر کربن بلاک ، این مسئله را حل نموده و خاصیت آب شیرین کن به دستگاه شما خواهد داد . سپس میتوانید شیر روی سینک را باز نموده و از آبی بدون کلر و املاحی که ته نشین گردند لذت ببرید .

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی سه مرحله ای کوچک

زمان تعویض فیلتر تصفیه آب سه مرحله ای CCK UF Fragile : فیلترهای تصفیه آب خانگی پس از گذشت زمان و عمر مفید خود ، کثیف و اشباع شده و زمان تعویض فیلتر دستگاه شما فرا خواهد رسید . معمولا این زمان هر 6 ماه بوده که بر اساس مصرف شما میتواند متغیر باشد با این حال سیستم اطلاع رسانی خودکار تعویض فیلتر تصفیه آسا ، هر شش ماه برای شما عزیزان اس ام اس ارسال نموده و در صورت تمایل برای ارسال تکنسین فنی تعویض فیلتر آب تصفیه کن شما اقدام مینماید .

شیر برداشت تصفیه آب خانگی زیر سینکی سه مرحله ای

شیر برداشت دستگاه تصفیه آب سه مرحله ای ، یک شیر فلکه ای ستاره ای بوده که از جنس استیل ساخته شده و روی سینک ظرفشویی نصب میشود و پس از نصب دستگاه ، تنها چیزی که شما مشاهده خواهید کرد شیر تصفیه آب روی سینک خواهد بود که از آن آب آشامیدنی تمیز شده برداشت خواهید نمود .

شیر تصفیه آب خانگی سه مرحله ای کوچک

ابعاد دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک

این دستگاه تصفیه آب کوچک در زیر سینک تنها 18 سانتی متر از کنار کابینت شما را اشغال نموده و بسیار کم جا میگیرد و گزینه بسیار مناسبی برای خرید یک آب شیرین کن ساده و کم هزینه است . ضمن این که میتوانید مبلغ دستگاه تصفیه آب خانگی اقساط هم پرداخت نموده و به صورت قسطی خریداری کنید . پیشنهاد میکنیم در صورت احتیاج به دستگاهی کامل تر و برای خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی از بورس فروش تصفیه آب در تهران و البرز کرج ، با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا تماس حاصل نموده و از متخصصین ما ، مشاوره رایگان دریافت نمایید .

ابعاد دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک سه مرحله ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *