تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای + قیمت و فیلم آموزش

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی باید به صورت دوره ای و زمان بندی شده انجام گیرد و نباید فراموش شود زیرا عوارض عوض نکردن فیلتر تصفیه آب بسیار زیاد بوده و با اشباع شدن فیلتر دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس از میکروب و املاح مضر تصفیه شده ، آب آشامیدنی دیگر به خوبی تصفیه نمیشود و از استاندارد سختی آب آشامیدنی خارج خواهد شد ، ضمن این که بوی آب نامطبوع شده و طعم خوبی نیز نخواهد داشت . به همین جهت شرکت تصفیه آسا ، خدمات اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب شش مرحله ای و تصفیه آب هفت مرحله ای را برای شما عزیزان فراهم آورده تا از طریق اس ام اس ، یاد آور زمان تعویض فیلتر های پایینی و بالایی آب تصفیه کن خانگی شما باشد .

همچنین خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای نیز در تهران و کرج توسط کارشناسان و تکنسین های فنی شرکت تصفیه آسا انجام میگیرد ضمن این که اجرت و ایاب ذهاب این خدمات کاملا رایگان بوده و شما تنها هزینه 6 فیلتر دستگاه تصفیه آب را میپردازید . کارشناسان شرکت با انجام خدمات پس از فروش تصفیه آب و سرویس دستگاه تصفیه آب شما ، پس از تعویض فیلتر ، سختی آب تصفیه شده را بررسی خواهند کرد و دستگاه تصفیه آب خانگی شما را در بهترین حالت در اختیار شما قرار میدهند . اگر زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب شما فرا رسیده میتوانید از خدمات پس از فروش تصفیه آب شرکت تصفیه آسا بهره مند گردید . جهت اطلاع از هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب شش مرحله ای و هفت مرحله ای و قیمت فیلتر تصفیه آب میتوانید با کارشناسان شرکت TasfiyeAsa تماس حاصل فرمایید :

306 14 774 021

فرخی 294 51 51 0912

تعویض فیلتر تصفیه آب شش مرحله ای

فیلم آموزش تعویض فیلتر تصفیه آب شش مرحله ای

قبل از مطالعه ی آموزش تعویض فیلتر تصفیه آب شش مرحله ای پیشنهاد میکنیم فیلم آموزشی این مجموعه از شرکت تصفیه آسا را مشاهده نمایید تا با نحوه تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خود آشنا شوید . لطفا به نکات ذکر شده در فیلم تعویض فیلتر توجه نمایید تا روش تعویض فیلترهای آب تصفیه کن خود را به خوبی متوجه شوید . در این فیلم آموزش تعویض فیلترهای 1و2و3 تصفیه آب خانگی و همچنین راهنمای شستشوی فیلتر کربن اکتیو و کربن بلاک توضیح داده شده است . شما با استفاده از این آموزش میتوانید هر گونه برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران را نیز سرویس نمایید .

جهت دانلود فایل آموزشی PDF ، آموزش تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای از لینک زیر اقدام نمایید :

آموزش تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای

در اینجا قصد داریم به شما عزیزان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی شش مرحله ای و هفت مرحله ای آموزش دهیم . دستگاهی که عکس آن را مشاهده میکنید دستگاه تصفیه آب سی سی کا بوده ، تعویض فیلتر تصفیه آب CCK همچون انواع دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس است پس میتوانید تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریکام ، پیوریتک ، سافت واتر و… خود را نیز مانند زیر و با آموزش نحوه تعویض فیلتر تصفیه آب انجام دهید . فیلتر پایینی تصفیه آب یعنی فیلتر 1 2 3 آب تصفیه کن خانگی ، نحوه تعویض فیلتر آسانی دارند و در جعبه انواع دستگاه تصفیه آب CCK یا دستگاه تصفیه آب سافت واتر که جزو بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران به شمار میروند یک آچار هوزینگ فیلترهای پایینی برای تعویض فیلتر تصفیه آب وجود دارد . برای انجام این کار ابتدا شیر ورودی دستگاه تصفیه آب خانگی و شیر مخزن تصفیه آب را ببندید .

مرحله اول تعویض فیتر تصفیه آب 6 مرحله ای

سپس با آچار هوزینگ ، هوزینگ شفاف فیلتر مرحله اول تصفیه آب را باز نمایید . آچار داخل هوزینگ به سمت عقربه های ساعت باز میشود و برعکس عقربه های ساعت هوزینگ را میبندد . توجه داشته باشید به علت وجود آب داخل هوزینگ قبل از باز کردن آن ، زیر دستگاه تصفیه آب زیر سینکی ، یک سینی یا لگن قرار دهید تا اطراف دستگاه تصفیه آب کثیف و خیس نشود .

مرحله دوم آموزش تعویض فیلتر تصفیه آب شش مرحله ای

پس از باز نمودن هوزینگ شفاف تصفیه آب ، فیلتر کثیف و استفاده شده را حذف و فیلتر جدید را جایگزین نمایید . فیلتر مرحله اول تصفیه آب املاح درشت و زنگ لوله را میگیرد به همین جهت پس از کثیف شدن و اشباع شدن تقریبا به رنگ قهوه ای/قرمز در میاید . دلیل شفاف بودن هوزینگ مرحله اول تصفیه آب خانگی نیز این است که پس از پر شدن و اشباع شدن کثیف شدن آن از بیرون هوزینگ مشخص است . زمان تعویض فیلتر مرحله اول تصفیه آب هر 4 الی شش ماه است .

آموزش تعویض فیلتر تصفیه آب شش مرحله ای

پس از باز کردن و جایگزین کردن و بستن هوزینگ فیلتر مرحله اول آب شیرین کن خانگی ، با آچار هوزینگ تصفیه آب ، دو هوزینگ فیلتر مرحله دوم و سوم تصفیه آب را باز نمایید . هوزینگ مرحله دوم و سوم سفید میباشند و شفاف نیستند . فیلتر کربن اکتیو و فیلتر کربن بلاک ، کلر و مواد جانبی کلر را از آب آشامیدنی حذف میکند و دارای کربن دانه ای ساخته شده از پوسته نارگیل هستند . این فیلترها نیز همانند فیلتر مرحله اول و دوم تعویض و جایگزین میگردند فقط حتما توجه داشته باشید که در زمان جایگزین کردن فیلتر مرحله دوم تصفیه آب ، واشر فیلتر باید بالا باشد . در غیر این صورت علاوه بر بروز مشکل در عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی ، آب آشامیدنی نیز درست تصفیه نمیگردد ضمن این که امکان دارد دستگاه آب شیرین کن تایوانی شما آب بند نشده و به مشکل بر بخورد .

مرحله سوم آموزش تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای

پس از جایگزین کردن فیلتر شماره 1 2 3 تصفیه آب ، با فیلترهای کثیف قدیمی ، باید عمل بک واش تصفیه آب را انجام دهید تا فیلتر مرحله دوم و سوم شست و شو داده شوند . فیلتر مرحله دوم و سوم به دلیل داشتن کربن باید حتما تمیز شوند تا کربن وارد ممبران مرحله چهارم تصفیه آب نشود . برای این منظور کافیست ورودی فیلتر مرحله چهارم تصفیه آب خانگی را که در عکس زیر مشاهده میکنید از هوزینگ ممبران جدا نموده و شیر ورودی دستگاه تصفیه آب را باز کنید تا 20 لیتر آب خارج شود . دقت کنید زیر این شلنگ تصفیه آب که جدا کردید یک لگن قرار دهید تا آب سیاهی که خارج میشود داخل لگن ریخته شود و کاملا شفاف گردد . پس از شفاف شدن آب میتوانید ورودی فیلتر مرحله چهارم را وصل کنید و شیر مخزن تصفیه آب خانگی را نیز باز کنید .

اجازه دهید دستگاه 20 دقیقه کار کند تا مخزن ذخیره تصفیه آب پر شود . پس از پر شدن مخزن یک بار از شیر روی سینک تصفیه آب خانگی تایوانی هم آب را باز کنید و مخزن را خالی کنید . از مخزن دوم میتوانید بهترین آب آشامیدنی تصفیه شده را استفاده کنید و بنوشید .

مرحله چهارم بک واش تعویض فیلتر تصفیه آب شش مرحله ای

آموزش تعویض فیلتر بالایی تصفیه آب شش مرحله ای

تعویض فیلتر های بالایی تصفیه آب کمی پیچیده تر است و توصیه نمیشود که بدون تخصص و داشتن لوازم مناسب تعویض فیلتر ، اقدام به تعویض فیلتر ممبران ، تعویض فیلتر پست کربن و تعویض فیلتر مینرال تصفیه آب کنید . دلیل آن هم امکان فراموش کردن و جا به جا شدن ورودی خروجی های شلنگ و فیلترهای تصفیه آب و همچنین شکستن اتصالات پلاستیکی کوئیک فیتینگ است که در صورت شکستن یکی از این اتصالات ، تا رسیدن تکنسین و انجام سرویس دستگاه تصفیه آب شما ، دستگاهتان بلا استفاده خواهد شد . از دیگر دلایل توصیه نکردن به تعویض فیلترهای بالایی تصفیه آب امکان آب بند نشدن فیلتر های بالایی و نشت دستگاه تصفیه آب است .

با این حال در صورتی که میخواهید فیلترهای بالایی را تعویض کنید . ابتدا پیچ هوزینگ ممبران را باز کرده و با یک انبر دست ممبران استفاده شده را از هوزینگ ممبران در آورید . سپس ممبران تصفیه آب خانگی جدید را از سری که دو اورینگ به لوله آن دارد وارد هوزینگ ممبران کنید و پیچ هوزینگ ممبران را ببندید .

اتصالات فیلتر پست کربن مرحله پنجم و مینرال مرحله ششم هم با دقت باز کنید ، نوار تفلون ببندید و به فیلترهای جدید متصل کنید . در این مرحله خیلی دقت کنید که ورودی و خروجی فیلترها اشتباه بسته نشود . جهت انجام خدمات تعویض فیلتر آب شیرین کن شش مرحله ای با کارشناسان تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت تکنسین فنی خدمت شما رسیده و خدمات پس از فروش تصفیه آب و سرویس دستگاه تصفیه آب خانگی شما را به بهترین شیوه انجام دهد .

تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب شش مرحله ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *