تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای 7 مرحله ای یونیزه قلیایی و 8 مرحله ای اکسیژن ساز ، همگی نیاز به بررسی اصول و قواعد خاص خود را دارند و در صورتی که در این امر فنی نباشید میتواند به قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی شما و خود شما صدماتی وارد نماید . عدم تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی نیز در زمان های مناسب باعث اشباع و کثیف شدن فیلتر تصفیه اب میگردد و منجر به کاهش کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده شما خواهد شد .

توجه کنید که حتی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران نیز با فیلتر آب شیرین کن خانگی که زمان تعویض آن گذشته باشد نمیتواند آب آشامیدنی لوله کشی شهری را به خوبی و آن طور که باید تصفیه نماید و شما به بهترین سختی آب برای آشامیدن دست نخواهید یافت . هزینه تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و قیمت فیلتر تصفیه آب را میتوانید با تماس با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا دریافت نمایید .

شرکت تصفیه آسا مرکز خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب در ایران با ارائه خدمات تعویض فیلتر در تهران و فروش فیلتر آب خانگی با ارسال رایگان به سراسر ایران از بزرگترین مرکز فروش دستگاه تصفیه آب در تهران و سراسر ایران محسوب میگردد . در این مطلب سعی داریم تا آموزش روش صحیح چگونگی تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی را به شما عزیزان به همراه اطلاعات تکمیلی توضیح دهیم .

تعویض فیلتر تصفیه آب

تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای تایوانی اکثرا از زمان ورود دستگاه تصفیه به بازار ایران عرضه و به فروش رسید . به طوری که بیشترین خرید دستگاه تصفیه اب توسط مشتریان دستگاه 6 فیلتره بود . این مسئله باعث شده تا در بیشتر منازل از آب تصفیه کن 6 مرحله ای استفاده گردد و البته طرز تعویض فیلتر تصفیه آب شش مرحله ای با دستگاه 7 مرحله ای یونیزه قلیایی و 8 مرحله ای اکسیژن ساز تفاوت چندانی ندارد و حتی شما عزیزان میتوانید در صورت تمایل درخواست اضافه شدن فیلتر آلکالاین قلیایی کننده آب آشامیدنی و فیلتر اکسیژن ساز آنتی باکتریال به دستگاه تصفیه شش مرحله ای خود را نیز با تماس تلفنی با کارشناسان تصفیه آسا ثبت نمایید .

ترتیب فیلترهای تصفیه اب خانگی 6 مرحله ای به شرح زیر میباشند :

 1. فیلتر پلی پروپیلن pp آب تصفیه کن خانگی
 2. فیلتر کربن اکتیو فعال گرانول gac udf آب شیرین کن خانگی
 3. فیلتر کربن بلاک cto تصفیه کننده اب
 4. فیلتر ممبران اسمز معکوس RO دستگاه تصفیه اب
 5. فیلتر پست کربن خطی Post Carbon دستگاه اب تصفیه کن
 6. فیلتر مینرال معدنی ساز Mineral دستگاه آب شیرین کن

تعویض فیلترها نیز به ترتیب مراحل بالا انجام میگردد و هر کدام روش خاص خود را دارد . بخصوص فیلترهای بالایی دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله نیاز به رعایت اصول فنی و آب بندی و شستشوی فیلتر تصفیه آب دارد که در این مطلب به صورت مفصل آموزش آن را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا به این سوال که چگونه فیلتر تصفیه آب را تعویض کنیم پاسخ مناسبی داده باشیم .

تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای

زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

یکی از عوارض دیر عوض کردن فیلتر آب تصفیه کن رسوب به قطعات دیگر دستگاه است . همانطور که اطلاع دارید فیلتر مرحله اول دستگاه وظیفه حذف و تصفیه املاح درشت و رسوبات و شن و ماسه و گل و لای از آب آشامیدنی را دارد . حال با دیر عوض کردن فیلتر پلی پروپیلن آب باعث میشویم تا این فیلتر کاملا اشباع شده و بیش از اندازه کثیف شود . زمانی که فیلتر مرحله اول توان تصفیه بیشتر املاح درشت را نداشته باشد و عمر مفید خود را از دست داده باشد رسوبات از حوزینگ مرحله اول عبور کرده و به حوزینگ فیلترهای دیگر خواهد رفت و این مسئله باعث میگردد تا املاح درشت از شلنگ تصفیه عبور کند . رسوب داخل شلنگ تصفیه ، پمپ برقی دستگاه و فیلتر اصلی ممبران دستگاه جرم میگیرد و باعث سوختن پمپ و کاهش کیفیت آب آشامیدنی خواهد شد .

به همین صورت فیلترهای تصفیه اب در مراحل دیگر نیز باعث کاهش کیفیت آب آشامیدنی میشوند . بهترین زمان برای تعویض فیلتر آب تصفیه کن به صورت زیر میباشد و پیشنهاد میگردد حتما در این زمان ها به سرویس دستگاه تصفیه خود بپردازید . کارشناسان تصفیه آسا به صورت 24 ساعته توانایی دریافت مشخصات دستگاه تصفیه آب شما و انجام تعویض فیلتر برای شما را دارند با ما تماس بگیرید :

 • زمان تعویض فیلتر مرحله اول دوم سوم تصفیه آب : چهار الی شش ماه
 • زمان تعویض فیلتر مرحله چهارم ممبران تصفیه آب : یک سال و نیم الی دو سال
 • زمان تعویض فیلتر مرحله پنجم و ششم تصفیه آب : هر یک سال

سرویس تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

سرویس دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت تصفیه آسا با بهره گیری از کارشناسان فنی مجرب در سراسر غرب تهران ، شرق تهران ، شمال تهران ، جنوب تهران و سرتاسر تهران به ارائه خدمات سرویس دستگاه تصفیه آب شما میپردازد . پیشنهاد میکنیم برای این منظور به صفحه قیمت فیلتر تصفیه آب مراجعه نمایید و یا با کارشناسان فروش شرکت شماره 02177167717 تماس حاصل فرمایید .

کارشناسان فنی در زمان سرویس دستگاه ، علاوه بر فیلترهای دستگاه به بررسی قطعات دیگر نیز میپردازند و در صورت نشتی و مشکلات دیگر به عیب یابی و حل مشکل خواهند پرداخت . همچنین از زمان تعویض فیلتر دستگاه شما ، اطلاعات شما در شرکت ثبت شده و کارشناسان اطلاع رسانی اتوماتیک زمان تعویض فیلتر به شما یاد آوری خواهند نمود تا دستگاه خود را در زمان مناسب تعویض فیلتر و سرویس نمایید .

نحوه تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی

نحوه تعویض فیلتر تصفیه آب

همانطور که در بالاتر به شما عزیزان توضیح دادیم پیشنهاد ما برای تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی ارتباط با کارشناسان فروش و ثبت درخواست تعویض فیلتر است زیرا انجام مراحل تعویض فیلتر یک کار فنی محسوب میشود و چون دستگاه دارای پمپ برقی و با آب سر و کار دارد باید نکات اصولی و روش صحیح این امر در نظر گرفته شود . طریقه تعویض فیلتر به شرح زیر و به صورت مرحله به مرحله انجام میگیرد . توجه کنید که این مراحل یک به یک انجام شود تا مشکلی برای دستگاه شما به وجود نیاید .

ابتدا برای شروع این امر سعی کنید از دستکش های محکم برق استفاده نمایید زیرا پیش آمده است که به علت باز نشدن فیلتر تصفیه آب نیاز به زور بیشتر برای باز کردن حوزینگ های پایینی وجود دارد و برای این منظور ممکن است دستان شما آسیب ببیند .

شیر ورودی استیل دستگاه تصفیه را ببندید . شیر ورودی یک شیر گازی در سایز 1/4 است که به شلنگ تصفیه آب متصل شده و آب آشامیدنی را وارد دستگاه شما خواهد کرد . این شیر به وسیله یک سراهی استیل به شیر پیسوار ظرفشویی زیر سینک شما وصل شده است . برای بستن شیر ورودی احتیاط کنید و بیش از اندازه زور نزنید چون در صورتی که فشار نامناسب به شیر ورودی وارد شود امکان شکستن شیر از رزوه ها وجود دارد و آب از شیر یا سر گازی شیر نشتی میکند .

شیر ورودی دستگاه تصفیه آب خانگی

پس از بستن شیر ورودی ، شیر بهداشتی روی سینک دستگاه تصفیه را باز نمایید . باز کردن شیر روی سینک به این منظور است که مخزن تصفیه آب و آب داخل دستگاه شما کاملا خالی شود . پس از باز کردن شیر روی سینک آب آشامیدنی تصفیه شده در حدود 16 لیتر خالی میشود و سپس فشار آب کاهش میابد . تا قطع شدن کامل آب صبر نمایید تا مخزن کاملا خالی شود . بعد از خالی شدن مخزن تصفیه آب شیر آبی روی مخزن را نیز ببندید .

شیر بهداشتی روی سینک تصفیه آب خانگی

شیر روی سینک که باز کرده بودید نیز ببندید تا آخر کار به مشکلی بر نخورد . پیشنهاد میشود برای رعایت طرز صحیح تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی یک لگن بزرگ یا یک سینی بزرگ زیر دستگاه قرار دهید تا آب داخل محفظه فیلترها و شلنگ های دستگاه روی ام دی اف کابینت یا فرش آشپزخانه نریزد .

برای باز کردن حوزینگ مرحله اول دستگاه پیشنهاد میشود از آچار حوزینگ مراحل پایینی استفاده نمایید که باید در پکیج دستگاه آب تصفیه شما وجود داشته باشد . توجه نمایید که آچار را از زیر حوزینگ تا بالای حوزینگ ببرید و بعد فشار وارد نمایید . جهت باز شدن فیلتر تصفیه آب مراحل اول دوم سوم به صورت پاد ساعتگرد یعنی خلاف جهت عقربه های ساعت میباشد . باز نشدن فیلتر به علت دیر عوض کردن آن است که باید برای این منظور زور بیشتر و فشار بیشتری وارد شود . قبل از ایجاد فشار بیشتر مطمئن شوید که حوزینگ های دستگاه شما به مشکل بر نمیخورد و نمیشکند . در صورتی که حتی با فشار بیشتر هم حوزینگ دستگاه شما باز نشد پیشنهاد میشود از یک چاقو برای رسوب زدایی استفاده کنید . بین کلگی حوزینگ و خود حوزینگ یک فاصله بسیار کم هست که برای باز کردن حوزینگ های رسوب کرده میتوانید چاقو را بین این شیار وارد نموده و کمی عقب و جلو نمایید تا رسوب و جرم کاهش پیدا کند .

آموزش باز کردن فیلتر مرحله اول تصفیه آب

پس از باز کردن حوزینگ مرحله اول میتوانید فیلتر کثیف و اشباع شده را جایگزین فیلتر جدید نمایید . پیشنهاد میشود محفظه فیلتر را یک بار با آب شستشو نمایید . توجه کنید فقط و فقط با آب خالی به شستشوی محفظه بپردازید زیرا وارد شدن مواد شوینده و کف در محفظه میتواند هم به دستگاه شما و هم به عملکرد فیلترهای تصفیه آب آسیب وارد نماید .

روش عوض کردن فیلتر اول آب تصفیه کن خانگی

فیلتر جدید را که جایگزین فیلتر اشباع شده کردید هوزینگ دستگاه را سر جای خود قرار داده و در جهت عقربه های ساعت ببندید . مطمئن شوید که هوزینگ محکم بسته شده باشد زیرا در صورت شل بودن رزوه های هوزینگ امکان نشتی آب وجود دارد . همچنین در نظر داشته باشید که بالای هوزینگ نزدیک به رزوه ها یک واشر برای آب بندی دستگاه شما قرار دارد که در صورتی که اصطلاحا رزوه ها واشر را گاز بگیرند ، واشر از جای خود جا به جا شده و میتواند موجب نشتی آب آشامیدنی شود .

واشر آب بندی هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی

در صورتی که همه این مراحل را به درستی و صحیح انجام دادید و باز هم هوزینگ مرحله اول نشتی داد میتوانید واشر را کمی روغن مایع خوراکی بزنید و در سر جای خود قرار دهید تا آب بندی گردد . همچنین میتوانید از نوار تفلون صنعتی پهن نیز برای رزوه های هوزینگ استفاده نمایید .

تا اینجا فیلتر مرحله اول به درستی جایگزین شد و فیلتر مراحل دوم و سوم نیز به همین شکل تعویض فیلتر میگردند . نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که فیلتر مرحله اول و سوم دو سر به یک شکل میباشند و نیازی نیست به صورت خاصی در هوزینگ دستگاه تصفیه قرار بگیرد اما برای قرار دادن فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو گرانول میبایت حتما واشر بالا قرار گیرد تا دستگاه شما آب بندی درستی شود و عملکرد فیلتر مرحله دوم نیز مختل نشود مطابق تصویر زیر :

واشر فیلتر مرحله دوم تصفیه آب خانگی

وظیفه فیلتر مراحل دوم و سوم حذف و تصفیه کلر از آب آشامیدنی است . در نظر بگیرید که عوارض دیر عوض کردن فیلترهای سه گانه تصفیه آب میتواند به پک کامل فیلتر تصفیه آب آسیب برساند زیرا در صورتی که فیلتر پیش تصفیه عملکرد درستی نداشته باشد نمیتواند از فیلتر ممبران اسمز معکوس که اصلی ترین فیلتر دستگاه شما محسوب میشود محافظت لازم را به عمل آورد و کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده شما به شدت کاهش پیدا خواهد نمود .

طبق مراحل بالا که توضیح دادیم سه فیلتر پایینی مراحل 1و2و3 دستگاه تصفیه آب خود را تعویض نمایید . سپس نیاز به کربن گیری دستگاه تصفیه آب خانگی پیدا خواهید نمود . روش کربن گیری اصولی دستگاه به این صورت است که شلنگ ورودی فیلتر ممبران مرحله چهارم را از اتصالات کوئیک فیتینگ جدا میکنید . سپس شیر ورودی دستگاه را باز میکنید تا آب آشامیدنی به میزان 20 لیتر از شلنگ ورودی ممبران در یک ظرف خارج شود . سعی کنید تا زمانی که آب کاملا شفاف شود آن را تخلیه کنید تا کربن داخل فیلتر مراحل دوم و سوم کاملا تصفیه گردند .

شلنگ ورودی فیلتر ممبران مرحله چهارم تصفیه آب

پس از این امر میتوانید شلنگ ورودی ممبران را جا بزنید . توجه کنید که تا اینجا برای تعویض فیلتر مراحل اول دوم و سوم نیاز به کربن گیری میباشد و در صورتی که میخواهید پک کامل فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای را تعویض نمایید پیشنهاد میشود که تا این مرحله کربن گیری را انجام ندهید و در آخر مراحل تعویض فیلتر این کار انجام شود .

نحوه تعویض ممبران تصفیه آب خانگی

در مطلب نحوه تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب میتوانید به صورت مفصل آموزش کامل تعویض ممبران را مشاهده و مطالعه نمایید که به صورت تصویری برای شما مرحله به مرحله توضیح داده شده است . اینجا نیز کمی به این بحث میپردازیم و توضیحاتی در این زمینه ارائه خواهیم کرد . عکس زیر فیلتر ممبران و هوزینگ ممبران تصفیه آب را مشاهده مینمایید :

نحوه تعویض ممبران تصفیه آب خانگی

برای تعویض ممبران میتوانید شلنگ ورودی ممبران را از اتصال سر کلگی هوزینگ جدا نمایید . پس از این امر به وسیله آچار هوزینگ ممبران میتوانید به صورت پاد ساعتگرد کلگی هوزینگ ممبران را باز کنید :

کلگی هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب

پس از باز کردن هوزینگ ممبران در صورتی که دستگاه شما نصب باشد داخل هوزینگ آب وجود دارد پس در نظر بگیرید که هوزینگ را داخل یک ظرف بگیرید یا زیر آن ظرف قرار دهید تا آب داخل کابینت را پر نکند . سعی کنید در زمان تعویض فیلترهای بالایی دقت لازم را به عمل آورید که سیم شیرهای برقی فشار بالا و فشار پایین دستگاه قطع نشود چون در این صورت دستگاه شما خروجی نخواهد داشت . همچنین سعی کنید آب به سیم ها و سوکت های برق دستگاه شما نخورد زیرا امکان سوختن شیرهای برقی پس از متصل کردن پمپ دستگاه به برق میباشد .

فیلتر ممبران دستگاه را به صورت زیر در حالتی که واشر ممبران به سمت سر کلگی هوزینگ باشد در داخل هوزینگ قرار دهید و هوزینگ ممبران را ببندید .

روش وارد کردن فیلتر ممبران داخل هوزینگ ممبران

پس از بستن هوزینگ ممبران شلنگ ممبران را به اتصال سر کلگی متصل کنید و سپس به سراغ فیلتر مرحله پنج و شش میرویم .

وظیفه فیلتر ممبران تصفیه آب حذف املاح مضر آب آشامیدنی تا یک ده هزارم میکرون 0,0001 است که املاح بسیار ریز همچون نیترات ، فلوراید ، نیتریت ، آرسنیک ، آلومینیوم و… را از آب آشامیدنی تصفیه مینماید . این املاح بسیار ریز داخل آب پس از عبور از ممبران به پساب فاضلاب هدایت خواهد شد . نکته ای که باید در نظر گرفته شود این است که تعویض فیلتر آب تصفیه در زمان نامناسب و دیر به دیر میتواند لایه های ممبران را پر کند و از عملکرد درست فیلتر ممبران جلوگیری نماید .

فیلتر پنجم تصفیه آب پست کربن خطی Post Carbon وظیفه شیرین نمودن آب آشامیدنی را بر عهده دارد . برای تعویض فیلتر آب شیرین کن میتوانید اتصالات دو سر این فیلتر را باز نمایید . توجه کنید که ورودی و خروجی فیلتر با کلمه Flow به معنی جهت فیلتر تصفیه آب روی فیلترهای بالا نشانه گذاری شده است . همچنین فیلتر پست کربن شامل دو عدد سه راهی در دو سر خود میشود که هر کدام به دو ورودی و خروجی متصل هستند . توجه کنید که اشتباه وصل کردن این ورودی و خروجی ها میتواند از عملکرد درست دستگاه جلوگیری کند .

طرز تعویض فیلتر مرحله پنجم ششم تصفیه آب شش مرحله ای

پیشنهاد میشود برای آب بندی کردن فیلتر آب ، اتصالات کوئیک فیتینگ دو سر فیلتر را به وسیله نوار تفلون آب بندی نمایید . نحوه پیچیدن نوار تفلون به این صورت است که اتصال را در دست چپ خود میگیرید و نوار تفلون را مطابق تصویر زیر از زیر اتصال به اتصال میپیچید . میزان مورد نیاز پیچیدن نوار تفلون به حدی است که دیگر قادر به مشاهده رزوه اتصالات نباشید .

روش آب بندی اتصالات فیلتر تصفیه آب با نوار تفلون

پس از پیچیدن نوار تفلون میتوانید به فیلتر جدید اتصالات را ببندید و ورودی خروجی های شلنگهای دستگاه تصفیه آب را به آن متصل نمایید . برای تعویض فیلتر مرحله ششم دستگاه تصفیه نیز میتوانید به همین روش عمل نمایید زیرا این فیلتر نیز در دو سر خود از اتصالات کوئیک فیتینگ استفاده مینماید که باید در زمان جایگزینی نوار تفلون پیچیده شود تا آب بندی دستگاه شما به خوبی انجام گردد .

پس از تعویض فیلتر دستگاه خود نیاز به هواگیری دستگاه تصفیه اب خواهید داشت . هواگیری دستگاه تصفیه به این صورت انجام میگیرد که شیر مخزن و شیر ورودی دستگاه را که در ابتدای مراحل تعویض فیلتر بسته بودید باز میکنید . بین 20 الی 40 دقیقه صبر میکنید تا مخزن کاملا پر شود بعد شیر بهداشتی روی سینک را باز میکنید تا آب مخزن تصفیه آب خالی گردد . دو الی سه مخزن این کار را انجام دهید تا هوای جمع شده در هوزینگ ها و شلنگهای دستگاه شما خالی شود در این صورت فشار آب آشامیدنی تصفیه شده بیشتر میشود . در صورتی که مشکل مرتفع نشد نیاز به باد زدن مخزن ذخیره دستگاه خواهید داشت . فشار نرمان مخزن ذخیره تصفیه آب بین 75 الی 120 پی اس آی psi است . اگر والف مخزن را فشار دادید و به جای باد آب خالی شد نیاز به تعویض مخزن تصفیه آب خواهید داشت .

وقتی دو الی سه مخزن خالی میکنید آب آشامیدنی ذخیره شده در مخزن پس از تعویض فیلتر یک دست میشود . یعنی سختی آب آشامیدنی کاهش پیدا میکند و به میزان استاندارد و نرمال میرسد . همچنین خالی و پر کردن مخزن پس از تعویض فیلتر این مزیت را دارد که دستگاه شما عاری از هرگونه املاح مضری شود و آب آشامیدنی داخل تیوپ مخزن بو نگیرد .

پس از انجام مراحل تعویض فیلتر ورودی خروجی های فیلترهای پایینی و بالایی را به دقت بررسی نمایید و با یک دستمال پارچه ای خشک کنید . سپس با استفاده از دستمال کاغذی به شیارهایی که امکان نشتی دارند بزنید تا در صورتی که دستمال کاغذی نم داد شیر ورودی را بسته و نشتی بوجود آمده را برطرف نمایید .

تعویض فیلتر تصفیه آب CCK

تصفیه آب 6 مرحله ای تایوانی سی سی کا cck یکی از مارک های معروف تصفیه آب خانگی در ایران محسوب میشود . نمایندگی سی سی کا در ایران شرکت تصفیه آسا میباشد که سابقه طولانی در فروش ویژه دستگاه تصفیه آب در سراسر ایران داشته است و خدمات تعویض فیلترهای تصفیه آب cck را نیز در سراسر شهر تهران در اسرع وقت انجام خواهند داد . قیمت فیلتر تصفیه آب cck در پک کامل و فیلترهای پیش تصفیه کاملا مقرون به صرفه بوده و شما عزیزان با خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب میتوانید از خدمات تعویض فیلتر نیز استفاده نمایید . زمان تعوبض فیلتر cck نیز همانند زمان تعویض انواع تصفیه آب شش مرحله ای هر چهار الی شش ماه در فیلترهای پایینی سی سی کا و هر یکسال و نیم الی دو سال در فیلترهای بالایی است .

تعویض فیلتر تصفیه آب cck

نحوه تعویض فیلتر تصفیه آب Puritec

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه پیوریتک Puritec یکی دیگر از خدمات شرکت تصفیه آسا میباشد . این شرکت نمایندگی تعویض فیلتر انواع دستگاه تایوانی آب خانگی را بر عهده میگیرد و توانایی ارائه خدمات در سراسر تهران و ایران را دارد . روش صحیح تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی Puritec به همان صورت که در بالا آموزش دادیم میباشد و شما عزیزان در صورتی که فنی نیستید میتوانید از کارشناسان فنی شرکت تصفیه آسا برای این منظور درخواست تعویض فیلتر با شماره گیری 02177167717 را ثبت نمایید .

تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریکام Puricom

دستگاه آب تصفیه کن پیوریکام Puricom یکی دیگر از انواع شش مرحله ای های داخل بازار ایران محسوب میشود . همانطور که اشاره کردیم حتی اگر شما عزیزان بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در بازار ایران را هم خریداری نموده باشید دیر عوض کردن فیلتر تصفیه آب پیوریکام میتواند در کاهش کیفیت آب موثر باشد پس در صورتی که در منزل خود از برند پیوریکام استفاده مینمایید میتوانید برای تعویض فیلتر با ما ارتباط برقرار نمایید .

تعویض فیلتر تصفیه آب آکوا پرو

دستگاه تصفیه آکوا پرو Aqua Pro یکی دیگر از انواع دستگاه تصفیه آب آکوا محسوب میشود که توانایی تصفیه ی کامل آب آشامیدنی تحت سیستم اسمز معکوس ro را دارد . این دستگاه نیز همانند دیگر برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی از فیلترهای مصرفی پشتیبانی مینماید و فیلتر قابل شستشو برای تصفیه ی آب آشامیدنی در بازار ایران یافت نمیشود . به همین منظور برای تعویض فیلتر دستگاه آکوا پرو میتوانید با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید .

هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب

هزینه تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی میباشد . به خصوص در صورتی که طبق زمان تعویض فیلتر ذکر شده اقدام نمایید میتوانید قیمت تعویض فیلتر را در طول سال تقسیم نمایید و هر مرتبه تعداد فیلتر مورد نیاز برای تعویض را عوض کنید . پیشنهاد میکنیم برای اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت فیلتر تصفیه آب به صورت تلفنی با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید تا پس از دریافت عکس دستگاه تصفیه آب خانگی شما قیمت بهترین فیلترها در اختیار شما قرار گیرد .

تعویض مخزن تصفیه آب

مخزن ذخیره تصفیه آب پس از چند سال فقط در صورتی که کیفیت مناسبی نداشته باشد نیاز به تعویض پیدا خواهد کرد . این مسئله گاهی به علت کم شدن و افت فشار آب تصفیه شده میباشد که تیوپ داخل مخزن پاره شده و گاهی به علت بو گرفتن تیوپ داخل مخزن میباشد که باعث ایجاد طعم و بوی بد و تلخ در آب خروجی تصفیه شده خواهد بود . در این صورت به علت وجود پرس دور تا دور مخزن نمیتوان آن را تعمیر کرد و تنها میتوان به تعویض مخزن پرداخت . همچنین کارشناسان فنی در زمان تعویض فیلتر دستگاه ، مخزن شما را نیز چک و بررسی خواهند نمود و در صورت نیاز به شما اطلاع رسانی میشود که زمان تعویض مخزن رسیده است یا خیر تا در صورت صلاح دید شما عزیزان مخزن دستگاه تعویض گردد .

خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب

در این روزهای شیوع ویروس کرونا Corona Virus کووید19 Covid-19 پیشنهاد میشود تا بیشتر در قرنطینه باشیم و کمتر از منزل به بیرون برویم . برای این منظور شرکت تصفیه آسا خدمات ارسال رایگان فیلتر تصفیه آب برای خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب خانگی را برای شما عزیزان به ارمغان آورده است تا هر تعداد فیلتر که خرید آنلاین نمایید بتوانید بدون پرداخت هزینه اضافی درب منزل تحویل بگیرید و همچنین در صورت تمایل کارشناسان فنی شرکت با رعایت تمام نکات بهداشتی به منزل شما مراجعه و دستگاه شما را تعویض فیلتر خواهند نمود .

 

رفرنس : https://www.espwaterproducts.com/how-to-change-an-ro-filter-and-membranes/

10 پاسخ
 1. فرهاد
  فرهاد گفته:

  دیگه کامل تر از این نمیشد حتی شستشوی فیلترهای پایینی رو به تفکیک و مرحله به مرحله توضیح دادین

  پاسخ
  • Ara
   Ara گفته:

   سلامت باشید وظیفه ماست که آموزش ها رو کامل تشریح کنیم و چیزی رو از قلم نیندازیم ممنون از حسن نظر شما

   پاسخ
  • Ara
   Ara گفته:

   وقت بخیر
   تنها قیمت فیلتر تصفیه آب دریافت میشه و هزینه تعویض فیلتر در سراسر تهران رایگان هست

   پاسخ
  • Ara
   Ara گفته:

   بله کمی نکات فنی و اصولی هست که برای تعویض فیلترها نیازه دقت بشه که در فیلم و مطلب کاملا توضیح داده شده

   پاسخ
  • Ara
   Ara گفته:

   کارشناسان فنی شرکت آچار ممبران به همراه دارند
   برای تهیه شخصی هم میتونید با شرکت تماس بگیرید

   پاسخ
  • Ara
   Ara گفته:

   بله تمام دستگاه های موجود در ایران با هر تعداد مراحل و مدلهای مختلف توسط کارشناسان فنی تصفیه آسا تعویض فیلتر میشوند

   پاسخ

تعقیب

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *