فیلتر مرحله سوم تصفیه آب CBC-10-10، فیلتر کربن بلاک یا کارتریج کربن فشرده نامیده می‌شود. فیلتر مرحله سوم ساخت کشور تایوان است. این فیلتر، فیلتر کربن بلاک CTO نیز نامیده می‌شود که مخفف Chlorine ،Taste ،Odor است که به معنی کلر، طعم و بو می‌باشد.

فیلتر مرحله سوم همانند فیلتر مرحله اول و دوم تصفیه آب عملکرد پیش تصفیه را انجام می‌دهد و تکمیل کننده‌ی فیلتر کربن پودری (فیلتر مرحله دوم تصفیه آب) است. دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل در ایران به همراه فیلترهای درجه یک تصفیه آب cck، ارائه خواهند شد و از کیفیت بالایی هم برخوردار خواهند بود. قطعا خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی و فیلتر تصفیه آب نیاز به انتخاب یک مرکز فروش معتبر دارد، که می‌توانید از شرکت تصفیه آسا در این زمینه راهنمایی دریافت نمایید.

عمر سه فیلتر پیش تصفیه همانند هم می‌باشد و نیاز است در هر بار تعویض فیلتر تصفیه آب هر سه فیلتر مرحله اول، فیلتر مرحله دوم و فیلتر مرحله سوم تصفیه آب شش مرحله ای همزمان با هم تعویض گردند. برای اطلاع از زمان تعویض فیلتر هر مرحله از دستگاه‌های تصفیه آب 6 مرحله ای می‌توانید به مقاله زمان تعویض فیلتر تصفیه آب مراجعه نمایید.

فیلتر مرحله سوم دستگاه تصفیه آب خانگی شش مرحله ای تایوانی

درباره فیلتر مرحله سوم تصفیه آب کربن بلاک

فیلتر مرحله سوم تصفیه آب کربن بلاک CTO، همانند فیلتر مرحله دوم ساخته شده از پوسته نارگیل است ولی به جهت تکمیل عملکرد پیش تصفیه و تصفیه شدن مواد آلی شیمیایی و رنگ و بوی نامطبوعی که از فیلتر مرحله دوم کربن پودری عبور کرده، نصب می‌گردد. همچنین فشردگی کربن داخل فیلتر مرحله سوم باعث افزایش عمر فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس RO (فیلتر مرحله چهارم ممبران تصفیه آب) می‌شود.

فیلتر مرحله سوم کربن بلاک بلوکه شده فشرده CTO CCK 10

فیلتر مرحله سوم دارای استاندارد FDA (استاندارد بین المللی غذایی) است و به جهت جنس پوسته‌ی آن، به آن پلی کربنات نیز گفته می‌شود. پوسته مورد استفاده در کربن بلاک بهداشتی, ضد خش و مات شدن و مقاوم در برابر ترک خوردن می‌باشد. فیلتر کربن بلاک قادر به حذف ذرات بزرگتر از 5 میکرون است.

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران نیز دارای تاییدیه بهداشت جهانی می‌باشد، که فیلترهای تصفیه آب سی سی کا اصل تایوان در تولید و عرضه آن به کار می‌رود. ضمن این که برای تعویض فیلتر تصفیه آب در هر مارک تایوانی همچون پیوریتک، پیوریکام، سافت واتر و cck نیز از فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا استفاده می‌کنیم، زیرا این فیلترها کربن صد درصد گیاهی بوده و کیفیت و عمر مفید آنها نیز بسیار بالا هستند.

خرید فروش پخش عمده فیلتر مرحله سوم تصفیه آب خانگی آب شهری

فیلتر کربن بلاک فشرده (فیلتر کربنی) در سایز 10 اینچ استاندارد بوده و در تمام دستگاه‌های تصفیه آب خانگی قابل نصب می‌باشد. این فیلترها به دو صورت اسلیم و جامبو تولید می‌شود که در دستگاه تصفیه آب خانگی، مدل اسلیم آن کاربرد دارد. گاهی فیلترهای چینی و تقلبی در سایز استاندارد تولید نمی‌شوند و هوزینگ به خوبی آب بند نمی‌شود و یا فیلتر به درستی در جای خود فیت نمی‌شود، که در این صورت بخشی از آب بدون این که تصفیه گردد وارد فیلتر مرحله چهارم (ممبران دستگاه تصفیه آب) می‌شود و هم عمر ممبران کاسته می‌شود و هم در کیفیت آب خروجی تاثیرگذار است.

برای مشاهده انواع دستگاه تصفیه آب خانگی ro که بهترین دستگاه‌ها در ایران هستند به صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی مراجعه نمایید. دستگاه تصفیه آب قلیایی هفت مرحله ای سی سی کا دارای 7 مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس می‌باشد که به بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی در ایران معروف است.

فیلتر مرحله سه 3 شماره 3 تصفیه آب کربن فشرده بلاک نارگیل تایوانی تصفیه تسویه تسفیه تصویه آب خانگی

جهت اطلاع از لیست قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی شش مرحله ای و انواع فیلترهای تصفیه آب اعم از فیلتر مرحله سوم دستگاه تصفیه آب، با شماره‌های درج شده روی عکس تماس بگیرید.

4 پاسخ
  • مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت گفته:

   وقت بخیر
   فیلتر مرحله اول و سوم از هر طرف وارد حوزینگ شود فرقی ندارد اما فیلتر مرحله دوم دستگاه یک واشر آب بندی بالای فیلتر موجود هست که باید از سمت مخالف واشر وارد حوزینگ قرار داده شود

   پاسخ
دیدگاه خود را ثبت کنیدتمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *