فیلتر مرحله سوم دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر مرحله سوم تصفیه آب CBC-10-10 ، فیلتر کربن بلاک یا کارتریج کربن فشرده نامیده میشود . فیلتر مرحله سوم ساخت کشور تایوان ( Made In Taiwan ) است . فیلتر کربن بلاک CTO نیز نامیده میشود که مخفف Chlorine ، Taste ، Odor است که به معنی کلر ، طعم و بو میباشد . فیلتر مرحله سوم همانند فیلتر مرحله اول و دوم تصفیه آب عملکرد پیش تصفیه را انجام میدهد و تکمیل کننده ی فیلتر کربن پودری ( فیلتر مرحله دوم تصفیه آب ) است . دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل در ایران به همراه فیلترهای درجه یک تصفیه آب cck ، ارائه خواهند شد و از کیفیت بالایی هم برخوردار خواهند بود . قطعا خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی و فیلتر تصفیه آب نیاز به انتخاب یک مرکز فروش معتبر دارد که میتوانید از شرکت تصفیه آسا در این زمینه راهنمایی دریافت نمایید .

عمر سه فیلتر پیش تصفیه همانند هم میباشد و نیاز است در هر بار تعویض فیلتر تصفیه آب هر سه فیلتر مرحله اول ، فیلتر مرحله دوم و فیلتر مرحله سوم تصفیه آب شش مرحله ای همزمان با هم تعویض گردند که برای اطلاع از زمان تعویض فیلتر هر مرحله از دستگاه های تصفیه آب 6 مرحله ای میتوانید به مقاله زمان تعویض فیلتر تصفیه آب مراجعه نمایید .

فیلتر مرحله سوم دستگاه تصفیه آب خانگی شش مرحله ای تایوانی

فیلتر مرحله سوم تصفیه آب کربن بلاک CTO ، همانند فیلتر مرحله دوم ساخته شده از پوسته نارگیل است ولی به جهت تکمیل عملکرد پیش تصفیه و تصفیه شدن مواد آلی شیمیایی و رنگ و بوی نامطبوعی که از فیلتر مرحله دوم کربن پودری عبور کرده نصب میگردد . همچنین فشردگی کربن داخل فیلتر مرحله سوم باعث افزایش عمر فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس RO ( فیلتر مرحله چهارم ممبران تصفیه آب ) میشود .

فیلتر مرحله سوم کربن بلاک بلوکه شده فشرده CTO CCK 10

فیلتر مرحله سوم دارای استاندارد FDA ( استاندارد بین المللی غذایی ) است و به جهت جنس پوسته ی آن به آن پلی کربنات نیز گفته میشود . پوسته مورد استفاده در کربن بلاک بهداشتی , ضد خش و مات شدن و مقاوم در برابر ترک خوردن می باشد . فیلتر کربن بلاک قادر به حذف ذرات بزرگتر از 5 میکرون است . بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران نیز دارای تاییدیه بهداشت جهانی میباشد که فیلتر های تصفیه آب سی سی کا اصل تایوان در تولید و عرضه آن به کار میرود . ضمن این که برای تعویض فیلتر تصفیه آب در هر مارک تایوانی همچون پیوریتک ، پیوریکام ، سافت واتر و cck نیز از فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا استفاده میکنیم زیرا این فیلترها کربن صد درصد گیاهی بوده و کیفیت و عمر مفید آنها نیز بسیار بالا هستند .

خرید فروش پخش عمده فیلتر مرحله سوم تصفیه آب خانگی آب شهری

فیلتر کربن بلاک فشرده ( فیلتر کربنی ) در سایز 10 اینچ استاندارد بوده و در تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی قابل نصب میباشد . این فیلترها به دو صورت اسلیم و جامبو تولید میشود که در دستگاه تصفیه آب خانگی مدل اسلیم آن کاربرد دارد . گاهی فیلترهای چینی و تقلبی در سایز استاندارد تولید نمیشوند و هوزینگ به خوبی آب بند نمیشود و یا فیلتر به درستی در جای خود فیت نمیشود که در این صورت بخشی از آب بدون این که تصفیه گردد وارد فیلتر مرحله چهارم ( ممبران دستگاه تصفیه آب ) میشود و هم عمر ممبران کاسته میشود و هم در کیفیت آب خروجی تاثیرگذار است . برای مشاهده انواع دستگاه تصفیه آب خانگی ro که بهترین دستگاه ها در ایران هستند به صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی مراجعه نمایید . در همان صفحه نیز میتوانید راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی را مطالعه نموده و برندهای معتبر تصفیه آب را انتخاب نمایید . دستگاه تصفیه آب قلیایی هفت مرحله ای سی سی کا دارای 7 مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس میباشد که به بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی در ایران معروف است .

فیلتر مرحله سه 3 شماره 3 تصفیه آب کربن فشرده بلاک نارگیل تایوانی تصفیه تسویه تسفیه تصویه آب خانگی

جهت اطلاع از لیست قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی شش مرحله ای و انواع فیلترهای تصفیه آب اعم از فیلتر مرحله سوم دستگاه تصفیه آب با شماره های درج شده روی عکس تماس بگیرید .

نظرات این مطلب | شما هم دیدگاهتان را بنویسید و سوالات خود را بپرسید
 • دسامبر 14, 2019 در 1:32 ب.ظ
  پیوند یکتا

  بعضی دستگاه ها جای فیلتر سه فیلتر یک قرار میدن مشکلی برای دستگاه پیش نمیاد؟

  پاسخ
  • دسامبر 15, 2019 در 11:18 ق.ظ
   پیوند یکتا

   در صورتی که فیلتر پلی پروپیلن 1 میکرون قرار داده بشه موردی نداره در غیر این صورت باید فیلتر 3 قرار بگیره

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *