دستگاه تصفیه آب تایوانی آرتک Artec

میزان آب مورد نیاز بدن در طول روز بر اساس بسیاری از تحقیقات 8 لیوان در روز اعلام شده است . البته این عدد بسته به تحرکات و سن و شرایط آب و هوای محل زندگی شما متفاوت است . دستگاه تصفیه آب تایوانی آرتک از جمله بهترین مارک تصفیه آب تایوانی در ایران بوده و هست و همچنین مدل های متفاوت 6 مرحله ای 7 مرحله ای 8 مرحله ای و 9 مرحله ای دارد . این دستگاه نیز همچون دستگاه تصفیه آب سافت واتر و تصفیه آب تایوانی سی سی کا که جزء مشهورترین مارک های آب شیرین کن هستند از سیستم تصفیه ی اسمز معکوس برای تصفیه ی آب آشامیدنی بهره میگیرد .

دستگاه تصفیه آب تایوانی Artec در تهران و کرج دارای خدمات نصب و ارسال رایگان بوده و نمایندگی رسمی فروش آرتک شرکت تصفیه آسا است . همچنین خدمات پس از فروش تصفیه آب همچون تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی آرتک و همچنین گارانتی یکساله طلایی این دستگاه از دیگر خدمات شرکت تصفیه آسا است . جهت اطلاع از قیمت و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک با کارشناسان تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید :

306 14 774 021

فرخی 294 51 51 0912

دستگاه تصفیه آب تایوانی آرتک Artec

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب آرتک شش مرحله ای ، از قطعات ساخت کشور تایوان تولید میگردد و دارای گواهینامه بهداشت بین الملل NSF و بهداشت و داروی ایالات متحده آمریکا FDA میباشد . ضمن این که سیستم اسمز معکوس این دستگاه در 6 مرحله و 7 مرحله بهترین آب آشامیدنی با سختی تی دی اس مناسب سلامت بدن انسان را تحویل خواهد داد .

عملکرد سیستم تصفیه آب آرتک Artec تایوان در فیلتر مرحله اول به این صورت است که تمام املاح درشت آب آشامیدنی همچون شن ماسه گل و لای تا ابعاد 5 میکرون را تصفیه مینماید تا هم از سنگ کلیه در امان بوده و هم در کتری چای شما رسوبی دیده نشود . مرحله دوم و سوم این فیلتر ها فیلتر کربن گرانول و فیلتر کربن بلاک میباشد که وظیفه ی حذف کلر و مواد جانبی کلر در آب آشامیدنی را دارد .

مرحله چهارم که قلب اصلی تمام دستگاه های اسمز معکوس آر او تصفیه آب میباشد و تمام املاح مفید و مضر آب آشامیدنی تا ابعاد 0,0001 میکرون را تصفیه میکند . از یک خروجی آب کثیف و املاح مضر آب خارج شده و از دیگر خروجی آبی کاملا خالص و عاری از هرگونه املاح ، سپس مرحله پنجم پست کربن این دستگاه آب آشامیدنی را شیرین میکند به همین جهت به دستگاه های تصفیه آب آرتک ، آب شیرین کن خانگی تایوانی نیز گفته میشود . مرحله ششم مینرال Mineral این دستگاه آب تصفیه کن املاح مفیدی که طی مراحل تصفیه حذف شده اند را باز میگرداند .

بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی Artec Orp

مدل 7 مرحله ای دستگاه های آرتک ، در مرحله آخر یعنی هفتمین مرحله از تصفیه ی آب آشامیدنی دارای فیلتر قلیایی کننده آب میباشند که به آن آلکالاین یا orp گفته میشود . آب قلیایی یکی از قوی ترین آنتی اکسیدان های موجود است که طبق تحقیقات و بررسی های دانشمندان برای سلامت بدن انسان نوشیدن آب قلیایی بسیار مفید و دارای خواص انکار ناپذیر است . استفاده از آب قلیایی میتواند به شفافیت پوست انسان کمک فراوانی کند و علاوه بر آن سیستم ایمنی بدن شما را تقویت خواهد کرد . قیمت فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی بسیار مناسب است و حتی در صورتی که یک دستگاه شش مرحله ای تصفیه آب داشته باشید میتوانید فیلتر مرحله هفتم را نیز به دستگاه خود اضافه نمایید .

تصفیه آب هفت مرحله ای آرتک از قوی ترین آنتی اکسیدان ها بوده و به همین جهت بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی یا بهترین دستگاه آب یونیزه قلیایی محسوب میگردد .

نکات مهم در خرید دستگاه تصفیه آب خانگی

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک نیازمند توجه به نکات بسیار قابل توجهی دارد . در نظر بگیرید که در صورت انتخاب دستگاه و محصولات شرکت تصفیه آسا از خدمات نصب و ارسال رایگان و گارانتی طلایی بهره مند خواهید شد . ضمن این که نمایندگی تصفیه آب آرتک در ایران تهران و کرج فروشگاه تصفیه آسا میباشد و زمان سرویس و تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی شما را در تاریخ های معین به شما اطلاع رسانی خواهد کرد جهت دریافت راهنمایی خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی با ما تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *