فرق بین آب معدنی با آب آشامیدنی تصفیه شده چیست

طبیعتا ، این روزهای گرم تابستان ، مردم عزیز بیشتر تشنه خواهند شد و آب آشامیدنی بیشتری نسبت به سه فصل دیگر سال مصرف خواهد شد . انسان بدون غذا تا سه هفته زنده میماند اما بدون آب فقط حدود 3 روز زنده خواهد ماند ( این یک قاعده متغیر است و بستگی به محیط زیست و… دارد ) آب آشامیدنی مهمترین عنصر برای نگهداری انسان است و اینکه ما آن را دوست داریم یا نه اصلا مهم نیست ، چون خواسته یا ناخواسته ما به آب آشامیدنی نیاز شدیدی داریم . امروز میخواهیم به بررسی آب معدنی با آب آشامیدنی تصفیه شده توسط دستگاه تصفیه آب خانگی را بررسی کنیم .

تفاوت آب معدنی و آب آشامیدنی تصفیه شده

انواع آب معدنی

همه روزه انواع مختلف بطری های آب معدنی را در بازار و سوپر مارکت های شهر میبینیم ؛ نظیر آب معدنی هایی همچون آب معدنی دماوند ، آب معدنی واتا ، آب معدنی سورپرایز ، آب معدنی لاندا ، آب معدنی VOSS ، آب معدنی نستله ، آب معدنی او ، آب معدنی آکوافینا ، آب معدنی دی دی آب معدنی کوهرنگ و دیگر برندهای آب معدنی ، اما آیا این بطری های آب معدنی همان قدر که باید برای سلامت بدن مفید هستند و این بطری ها واقعا از آب معدنی پر میشوند ؟

شرایط تولید آب معدنی کمی دشوار است و سختی آب آشامیدنی باید با استاندارد سلامت جهانی برابری کند اما برخی از این شرایط در آب های معدنی رعایت نمیشوند . آب معدنی بیشتر به املاح مفیدی که باید در آب آشامیدنی وجود داشته باشد مشهور است اما حقیقتا آنچنان که باید و شاید ، خوب تصفیه و پاکیزه نمیشود و سختی آب معدنی از نرمال و استاندارد بالاتر است زیرا آب معدنی از آب موجود در طبیعت پر میشود که در آن عناصر مضر نیز وجود دارد که از آب حذف نمیگردند . ضمن این که وجود آب در بطری های پلاستیکی و توزیع آن در سوپرمارکت ها باعث ایجاد دمای نامطلوب در انتقال و حمل و نقل باکس های آب معدنی میشود و این خود برای آب داخل بطری مضر است .

اما جایگزین آب معدنی میتوانیم از چه آب آشامیدنی استفاده نماییم ؟ آب آشامیدنی لوله کشی شهری که خود سرشار از املاح مضر است و نمیتوان برای سلامت بد ا آن استفاده نمود . پیشنهاد ما یک دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است . اما اسمز معکوس چیست ؟ سیستم تصفیه آب آشامیدنی به روش اسمز معکوس بهترین روش تصفیه آب خانگی است که هم برای شرب و هم برای پخت و پز استفاده میگردد .

انواع آب معدنی

مزایای آب تصفیه شده RO چیست ؟

آب آشامیدنی تصفیه شده توسط دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس RO ، در چندین مرحله فیلتراسیون از املاح مضر کاملا پاکیزه و تمیز میگردد . طبعا پس از حذف املاح مضر املاح مفید نیز از آب آشامیدنی حذف میشوند ؟ بله ! اما با وجود فیلتر معدنی ساز و غنی ساز املاح معدنی ، در آب آشامیدنی خالص ، به میزان لازم املاح معدنی مفیدی که حذف و تصفیه شده اند برمیگردند و آب آشامیدنی به سالم ترین حالت ممکن روی سینک و با شیر تصفیه آب خانگی جدا از شیر ظرفشویی تحویل داده میشود . علاوه بر اینها بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ، مارک و برندی تایوانی دارد و یک دستگاه تصفیه آب تایوانی است که در هفتمین مرحله به قلیایی نمودن آب آشامیدنی میپردازد . چیزی که در بطری های آب معدنی هرگز دیده نمیشود و شما با خرید بطری آب معدنی نمیتوانید از خواص آب آشامیدنی قلیایی استفاده نمایید . اما خواص آب آشامیدنی قلیایی چیست ؟

خواص آب آشامیدنی قلیایی یونیزه

آب آشامیدنی در دستگاه های آب شیرین کن خانگی ، در آخرین مرحله از فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ، یونیزه قلیایی میگردد . با افزایش PH آب آشامیدنی ، آب هم از حالت اسیدیته خارج شده و شما ضررهای آب آشامیدنی اسیدیته را دریافت نخواهید کرد و هم با قلیایی شدن آب آشامیدنی ، باعث خواص آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی آب خواهید شد . از خواص آب آشامیدنی قلیایی میتوان به جلوگیری از بروز انواع بیماری های گوارشی و به تعادل رسیدن قند و چربی بدن انسان اشاره نمود . اما بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی چیست و چه دستگاه تصفیه آبی بخریم که تمام این مزایا را داشته باشد ؟

معرفی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی استاندارد

در ایران ، شاید بیش از 50 60 برند و مارک تصفیه آب خانگی و آب شیرین کن وجود داشته باشد ، اما همه این دستگاه ها استاندارد و اورجینال نیستند و بسیاری از آنها از فیلترها و قطعات نامرغوب تشکیل شده اند . قطعا خرید دستگاه تصفیه آب خانگی از یک شرکت معتبر امری بسیاری مهم است چون بحث سلامتی شما و عزیزانتان شوخی بردار نیست . شرکت تصفیه آسا با سابقه ای طولانی ، جزو برترین واردکنندگان و عرضه کنندگان دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران است که ارائه خدمات نصب و ارسال رایگان و گارانتی بدون قید و شرط از خصوصیات این شرکت میباشد .

آب آشامیدنی لوله کشی شهری و حتی آب آشامیدنی پر شده در بطری های آب معدنی هیچ کدام کیفیت آب تصفیه شده توسط یک دستگاه تصفیه آب را ندارند ، چون شما نمیتوانید اطمینان پیدا کنید که آن آب ها همان چیزی هستند که برای سلامتی شما مفیدند . اما یک دستگاه تصفیه آب خانگی استاندارد خیال شما را برای مصرف آب آشامیدنی سالم راحت کرده و به شما این اطمینان را میدهد که مشخصات آب مصرفی شما دقیقا طبق استاندارد جهانی آب میباشد . میتوانید جهت اطلاعات بیشتر راهنمای خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران را مطالعه نموده یا برای مشاوره راجع به خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی یا فیلتر تصفیه آب یا کارشناسان شرکت تصفیه آسا ، مرکز فروش تصفیه آب خانگی در تهران و کرج ، تماس حاصل فرمایید :

306 14 774 021

فرخی 294 51 51 0912

رفرنس :

https://www.aquazania.co.za/2015/11/mineral-water-vs-purified-water-know-the-difference/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *