انتخاب و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی همیشه نکات خاص قابل توجه خود از قبیل قیمت دستگاه تصفیه آب و خدمات پس از فروش تصفیه آب همچون تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی را به همراه داشته و دارد . دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک نیز از آن دسته دستگاه تصفیه آب خانگی RO است که ساخت کشور تایوان بوده و در 6 فیلتر دستگاه آب تصفیه کن خانگی آب آشامیدنی را تصفیه مینماید . بی شک این دستگاه میتواند یکی از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل در ایران باشد اگر از فیلتر تصفیه آب مرغوب و مناسب در آن استفاده شده باشد . برای تعویض کامل فیلترهای تصفیه آب میتوان از پک کامل فیلتر تصفیه آب در صفحه تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای استفاده نمود . از دستگاه های مشابه این آب شیرین کن خانگی میتوان به تعویض فیلتر تصفیه آب CCK و تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر اشاره نمود .

اگر شما عزیزان در تهران سکونت دارید میتوانید تنها با یک تماس از کارشناسان فنی تصفیه آسا ، مرکز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران به خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب خانگی بپردازید :

7717 7716 021

306 14 774 021

فرخی 294 51 51 0912

تعویض فیلتر تصفیه آب Artec

بهترین زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی Artec

زمان مناسب تعویض فیلتر تصفیه آب برای هر فیلتر در هر مرحله متفاوت است . در صفحه زمان تعویض فیلتر تصفیه آب میتوانید در این رابطه مطالعه نمایید . اما دستگاه تصفیه کننده آب خانگی زیر سینکی Artec باید با ترتیب اصولی تعویض و سرویس شوند . سرویس تصفیه آب خانگی نیاز به رعایت اصول و داشتن دانش فنی در این زمینه دارد و تعویض نادرست فیلتر آب تصفیه کن خانگی میتواند مشکلاتی از قبیل رسوب در فیلتر اصلی ، کار نکردن پمپ و مهم تر از همه کاهش کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده را برای شما عزیزان بوجود آورد . در زیر به عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی در هر فیلتر اشاره مینماییم و زمان تعویض آن را نیز در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد .

زمان تعویض فیلتر اول تصفیه آب خانگی Artec

فیلتر الیافی پلی پروپیلن آرتک پیور یک فیلتر آب خانگی تایوانی است که به فیلتر تصفیه آب پلی پروپیلن 5 میکرون نیز مشهور است . در صفحه تعویض فیلتر اول تصفیه آب کاملا نحوه تعویض این فیلتر را اشاره نمودیم . فیلتر دستگاه تصفیه آب pp artec Pure در مرحله اول املاح درشت آب آشامیدنی را تسفیه مینماید . انواع بهترین برند دستگاه تصفیه آب تایوانی دارای فیلتر الیافی هستند زیرا این فیلتر ابتدا املاح درشتی همچون شن و ماسه و گل و لای و زنگ لوله را از آب تصفیه کن آرتک حذف نموده و آب پس از این عاری از رسوبات درشت است . بهترین زمان تعویض فیلتر اول آب شیرین کن آرتک هر 4 الی 6 ماه متغییر و بر اساس کیفیت آب آشامیدنی محل سکونت شما عزیزان و همچنین میزان مصرف آب تصفیه شده دارد . برای تعویض این فیلتر میتوانید از فیلتر دستگاه تصفیه آب سی سی کا مجموعه سه عددی که فیلترهای سه گانه تصفیه آب هستند استفاده نمایید .

زمان تعویض فیلتر دوم آب تصفیه کن خانگی آرتک

فیلتر کربن اکتیو آب تصفیه کن خانگی آرتک وظیفه حذف کلر از آب آشامیدنی را بر عهده دارد . این فیلتر کربن فعال آب تصفیه میتواند با آزاد سازی یون های مثبت و منفی Chlorine را از آب آشامیدنی شهری حذف کند . بعد از کلر زنی به آب شهری باید کلر از آب حذف شود زیرا باعث چروک شدن پوست و ریزش مو میشود . یک دستگاه تصفیه آب خانگی و ریزش مو رابطه زیادی با هم دارند که بسیاری از افرادی که دچار این مشکل هستند به آن توجه چندانی ندارند . فیلتر شماره 2 تصفیه آب آرتک پس از گذشت چهار الی شش ماه نیاز به تعویض فیلتر آب تصفیه کن پیدا خواهد نمود .

تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی آرتک Artec

زمان تعویض فیلتر سوم دستگاه تصفیه کن آب Artec

بی شک سیستم تصفیه آب اسمز معکوس جزء بهترین برندهای دستگاه تصفیه کن آب خانگی هستند . قیمت آب تصفیه کن خانگی آرتک یکی از این عوامل و قرار گیری فیلترهای تصفیه آب به ترتیب اصولی نیز دیگر علت آن است . فیلتر شماره 3 تصفیه کن آب Artec Pure با محافظت از ممبران تصفیه آب خانگی و حذف املاح باقی مانده از مراحل دوم و اول عملکرد بسیار خوبی از خود نشان خواهد داد . زمان مناسب تعویض فیلتر آب تصفیه کن مرحله سوم نیز هر چهار الی شش ماه است و برای تعویض این سه فیلتر میتوانید از خرید فیلترهای سه گانه تصفیه آب خانگی استفاده نمایید . تصفیه آسا امکان خرید آنلاین فیلتر تصفیه آب خانگی و همچنین خدمات تعویض فیلتر به صورت رایگان را برای تمام شهروندان شهر تهران به ارمغان آورده و همچنین در صورتی که ساکن تهران نباشید میتوانید از سفارش اینترنتی با ارسال رایگان در سراسر ایران استفاده نمایید .

زمان تعویض فیلتر چهارم دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آرتک

فیلتر ممبران تصفیه آب Artec قلب اصلی انواع دستگاه تصفیه آب خانگی به روش اسمز معکوس میباشد . ممبران دستگاه تصفیه کننده آب خانگی آرتک با حذف تمام املاح مضر آب آشامیدنی تا ابعاد 0,0001 میکرون همچون نیترات ، نیتریت ، آرسنیک ، آلومینیوم و… آب آشامیدنی را کاملا پاک و سالم مینماید و سختی آب آشامیدنی را نیز کاهش میدهد . تفاوت دستگاه تصفیه آب مخزن دار و بدون مخزن در فیلتر ممبران است و تصفیه کننده آب Artec Pure نیز از برندهای معتبر تصفیه آب پمپ و مخزن دار برقی است . تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب آرتک هر یک سال و نیم تا دو سال انجام میگردد و بررسی این مورد نیز با دستگاه تی دی اس متر انجام میشود .

بهترین زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی artec

زمان تعویض فیلتر پنجم آب شیرین کن خانگی Artec Pure

فیلتر پست کربن خطی آب شیرین کن خانگی آرتک مرحله پنجم دستگاه محسوب میگردد . این فیلتر نیز همچون مراحل دوم و سوم از کربن گیاهی تولید شده و بو ، طعم و رنگ آب آشامیدنی شهری را بهبود میبخشد . این دقیقا خاصیت یک دستگاه آب شیرین کن خانگی را به تصفیه آب آرتک میدهد که بهترین زمان تعویض آن نیز هر یک سال است . با توجه به این که در صورت دیر عوض کردن این فیلتر ممکن است طعم آب تلخ و بد مزه شود و بوی بد آب تصفیه شده شما عزیزان را اذیت کند سعی کنید تعویض فیلتر آب شیرین کن آرتک خود را به تعویق نیاندازید .

زمان تعویض فیلتر ششم دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک پیور

بک دستگاه تصفیه آب پنج مرحله ای ضررهای خاص خود را دارد زیرا وجود فیلتر مرحله ششم مینرال معدنی ساز در دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای آرتک پیور ضرورت دارد . از ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی میتوان به وجود فیلتر ششم اشاره کرد که پس از تصفیه کامل آب آشامیدنی املاح مفیدی که در طی مراحل تصفیه آب حذف و تسویه شده بودند را به آب آشامیدنی اضافه میکند و سختی آب را به حد نرمال خود خواهد رساند . این املاح مفید همچون کلسیم ، منیزیم ، سدیم و بی کربنات پس از گذشت یک سال تمام میشوند پس زمان مناسب تعویض فیلتر ششم آب تصفیه کن Artec هر 1 سال میباشد .

قیمت تعویض فیلتر تصفیه آب آرتک artec

قیمت دستگاه تصفیه آب آرتک Artec

یکی از نکات راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران ، قیمت دستگاه تصفیه آب است که بستگی به جنس ، برند ، کیفیت قطعات و البته کیفیت فیلترهای تصفیه آب دارد . برای مثال یک فیلتر ممبران تقلبی که سختی آب آشامیدنی را نیز کاهش نخواهد داد و در عمل املاح مضر آب آشامیدنی را حذف نخواهد کرد میتواند با یک ممبران اصلی و خوب تا صد هزار تومان تفاوت قیمت داشته باشد پس توجه کنید که هر دستگاه تصفیه آب ارزان قیمتی را فقط به علت قیمت پایین آن خریداری نکنید . همچنین خدمات پس از فروش تصفیه آب آرتک همچون تعویض فیلتر و سرویس تصفیه آب امر مهمی است که انواع فروشگاه تصفیه آب در تهران غرب تهران شرق تهران این خدمات را ارائه نمیکنند ولی خرید آب تصفیه کن خانگی از یک شرکت معتبر میتواند خدمات پس از فروش مادام العمر را به همراه داشته باشد .

3 پاسخ
  1. احمدی
    احمدی گفته:

    برای دستگاه آرتک پیور میتونید فیلتر قلیایی یا فیلتر هشتم اکسیژن اضافه کنید؟ ما دستگاهمون رو چن سال پیش خریدیم ۶ مرحله ای هست میخوایم ۸ مرحله ای کنیم میشه؟

    پاسخ
دیدگاه خود را ثبت کنیدتمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *