قیمت تصفیه آب خانگی قلیایی مینروا Minerva Ro7_Alkaline

 • نصب رایگان در تهران و البرز
 • ارسال رایگان به سراسر کشور
 • پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته 7 روز هفته
 • 12 ماه گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات
 • امکان پرداخت نقد و اقساط با شرایط ویژه در تهران و کرج
 • اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب Minerva مینروا
 • دارای نماد اصالت جهت تشخیص دستگاه اصلی توسط مصرف کننده
 • پرداخت پس از نصب و تست عملکرد دستگاه توسط کارشناسان فنی
 • دارای گواهی استاندارد جهانی بهداشت NSF ، FDA ، WaterQuality و CE اروپا
 • بهره گیری از سیستم اسمز معکوس RO ( تحت لیسانس آمریکا )

قیمت : 2.790.000 تومان

قیمت در جشنواره فروش ویژه تابستانه تا 20 تیر ماه : 2.190.000 تومان

دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی هفت مرحله ای مینروا تایوان Taiwanese Minerva Water Purifier Household یکی دیگر از انواع محصولات تصفیه اب خانگی مینروا در ایران میباشد که بدون شک میتواند بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی نامیده شود و این به علت دارا بودن فیلتر یونیزه قلیایی کننده آب آشامیدنی کاملا استاندارد با سلامت بدن انسان است . از آنجایی که دستگاه تصفیه آب اکسیژن ساز مینروا هشت مرحله ای نیز در فیلتر هفتم خود از فیلتر قلیایی کننده استفاده مینماید در واقع کامل تر از مدل هفت مرحله ای آلکالاین مینروا محسوب میگردد با این حال قیمت دستگاه تصفیه آب هفت مرحله ای مینروا به نسبت مدلهای 8 مرحله ای Minerva پایین تر است .

دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای قلیایی مینروا Minerva RO7_Alkaline

کیفیت قطعات محصولات برند مینروا کاملا درجه یک و دارای گواهینامه های معتبر بین المللی غذایی برای آب آشامیدنی میباشد و از این جهت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران محسوب میگردد . همانطور که اطلاع دارید یک دستگاه تصفیه آب قلیایی کننده آب آشامیدنی حداقل 7 مرحله فیلتر تصفیه آب دارد که مارک مینروا مدل RO7_ALKALINE نیز از این قاعده مستثنی نیست و یک دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای به شمار می آید که در مشخصات فنی محصول به فیلترها و عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا خواهیم پرداخت .

بدون شک دستگاه تصفیه آب خانگی آمریکایی در ایران وارد نمیشود با این حال برند مینروا از فیلتر ممبران ( قلب اصلی دستگاه تصفیه اب ) با مارک فیلمتک تحت لیسانس آمریکا تولید شده در تایوان Filmtec DOW در تصفیه ی آب آشامیدنی بهره میگیرد که در کیفیت آب خروجی تاثیر بسیار زیادی داشته و سختی آب آشامیدنی که در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت بین 30 الی 90 مطابق سازمان جهانی بهداشت خواهد بود که توسط تکنسین فنی شرکت تصفیه آسا ، نمایندگی انحصاری تصفیه آب مینروا در ایران ، تست و تحویل میگردد .

از امکانات و مزایای خرید دستگاه تصفیه آب قلیایی مینروا میتوان به امکان خرید اقساطی دستگاه تصفیه آب خانگی و همچنین اطلاع رسانی اتوماتیک زمان تعویض فیلتر و سرویسهای دوره ای دستگاه شما توسط شرکت تصفیه آسا اشاره نمود .

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی مینروا تایوان Minerva ro7 alkaline

مشخصات فنی دستگاه تصفیه آب قلیایی کننده آب آشامیدنی مینروا RO7_Alkaline

تصفیه آب تایوانی مینروا هفت مرحله ای از بهترین مدل تصفیه آب خانگی در ایران و مرکز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران میباشد و این به جهت کیفیت بالای فیلترها و قطعات و همچنین استاندارد بودن عملکرد تصفیه ی آب آشامیدنی میباشد . ضمنا این سیستم اسمز معکوس کاملا برای تمام مناطق تهران کرج و سراسر ایران استاندارد تولید شده و توانایی حذف هر املاح مضری را توسط انواع دستگاه تصفیه اب مینروا داراست .

 • چندین نماد اصالت جهت تشخیص برند اصلی مینروا از مدل های تقلبی
 • هفت مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس قلیایی و کاهش سختی آب آشامیدنی قلیایی مطابق سازمان جهانی بهداشت
 • فیلترهای کربن اکتیو ، کربن بلاک و پست کربن خطی کوکونات 100 درصد گیاهی ساخت پوسته نارگیل
 • پمپ تصفیه آب تایوانی حک شده برند مینروا جهت افزایش فشار آب و عملکرد درست فیلتر ریزبافت ممبران
 • شیر بهداشتی روی سینک تصفیه آب جنس استیل جهت قرارگیری و برداشت آب تصفیه شده
 • تانک ذخیره تحت فشار 4 گالن 16 لیتری دارای استاندارد جهانی بهداشت NSF و Food Grade ( با آب واکنش نمیدهد )
 • گواهینامه استانداردهای جهانی FDA ، Water Quality ، NSF و تاییدیه بین المللی غذایی جهان
 • قابلیت نصب تصفیه آب مینروا هفت فیلتره آلکالاین به انواع یخچال ساید بای ساید
 • گیج فشار روغنی جهت نمایش میزان فشار آب داخل دستگاه و مخزن تحت فشار ( حک شده برند Minerva )
 • ظرفیت تصفیه ی 200 الی 250 لیتر آب آشامیدنی در شبانه روز
 • فیلتر ممبران فیلمتک Filmtec آمریکا با هولوگرام رنگی جهت تشخیص فیلتر ممبران اورجینال
 • فیلتر مینرال معدنی ساز بازگردانی املاح مفید پس از تصفیه Mineral
 • فیلتر یونیزه قلیایی آب آشامیدنی به میزان استاندارد سلامت بدن جهت خواص آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی ORP Alkaline

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا قلیایی Minerva ro7 alkaline

عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی مینروا Minerva RO7_Alkaline

همانطور که در تصفیه اب هشت مرحله ای مینروا ذکر کردیم سیستم تصفیه آب خانگی قلیایی مینروا نیز اسمز معکوس RO است که جدیدترین شیوه تصفیه آب آشامیدنی در جهان و تحت لیسانس کشور آمریکا میباشد . این سیستم در سه فیلتر پیش تصفیه مراحل اول دوم و سوم شن و ماسه و گل و لای ، کلر آب آشامیدنی و مواد جانبی کلر از آب آشامیدنی را حذف و تصفیه مینماید . فیلتر ممبران اسمز معکوس که قلب اصلی هر دستگاه پمپ و مخزن دار برقی اسمز معکوس میباشد یک فیلتر ریزبافت 13 لایه است که تمام املاح بسیار ریز همچون نیترات ، نیتریت ، آرسنیک و آلومینیوم را به کمترین سطح خود در آب آشامیدنی خواهد رساند .

دستگاه تصفیه آب خانگی یونیزه قلیایی هفت مرحله ای مینروا Minerva ro7 alkaline

فیلتر پست کربن خواص آب شیرین کن خانگی به برند مینروا خواهد داد که بو ، طعم و رنگ آب آشامیدنی را بهبود میدهد . فیلتر معدنی ساز مینرال املاح مفیدی همچون بی کربنات ، سدیم ، منیزیم و کلسیم را به آب آشامیدنی باز میگرداند تا سختی تی دی اس TDS آب بیش از اندازه کاهش پیدا نکند و متناسب با استاندارد سلامت بدن انسان باشد . در آخرین مرحله از فیلتر تصفیه آب مینروا ، فیلتر مرحله هفتم یونیزه قلیایی کننده آب آشامیدنی با افزایش سطح PH آب آشامیدنی به میزان استاندارد و نرمال خواص آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی به آب آشامیدنی میدهد . پیشنهاد میکنیم خواص دیگر آب قلیایی را در مقاله خواص آب قلیایی برای بدن مطالعه نمایید تا اطلاعات بیشتری راجع به انواع آب تصفیه کن قلیایی بدست آورید .

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی یونیزه قلیایی مینروا Minerva ro7 alkaline

زمان تعویض فیلتر و خدمات پس از فروش تصفیه آب یونیزه قلیایی مینروا RO7_Alkaline

نمایندگی انحصاری شرکت تصفیه آسا در تهران و کرج به نصب و ارسال رایگان آب شیرین کن خانگی مینروا میپردازد . امکان خرید اقساطی دستگاه تصفیه آب با شرایط بسیار ویژه نیز از شرایط مناسب خرید انواع محصولات تصفیه اب مینروا در ایران محسوب میگردد که تا 6 ماه اقساط یا 10 ماه اقساط هم امکان پذیر است . همچنین زمان تعویض فیلتر انواع مراحل تصفیه اب یونیزه قلیایی مینروا به شما به صورت سرویس دوره ای اطلاع رسانی خواهد شد . تعویض فیلتر های مراحل 1 و 2 و 3 مینروا هر شش ماه و تعویض فیتلر تصفیه آب مینروا مراحل 4 5 6 7 هر یکسال و نیم انجام میگیرد .

نظرات این مطلب | شما هم دیدگاهتان را بنویسید و سوالات خود را بپرسید
 • فوریه 12, 2020 در 12:02 ب.ظ
  پیوند یکتا

  من برای ماهی هام و کلا برای تست میخواستم بدونم که واقعا آب قلیایی میشه یا نه
  بعد از نصب خودم با برگه تست PH آب رو تست گرفتم و واقعا یونیزه قلیایی میکنه که خواصش هم برای بدن انسان هم ماهی خیلی خوب و مناسبه

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *