معرفی بهترین مارک آب شیرین کن خانگی تایوانی در ایران

امروزه در انواع مراکز فروش دستگاه آب شیرین کن خانگی در تهران و کرج ، مدل ها و مارک های متفاوتی از این دستگاه های آب تصفیه کن مشاهده میکنیم که هر کدام کارایی خاص خود را دارند . برخی کمتر و برخی بیشتر آب آشامیدنی را درگیر میکنند تا سلامت آب را تا حد توان خود بالا ببرند . اما قطعا برای خرید آب شیرین کن خانگی ، به فکر میافتید که بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی چیست ؟ و در میان انواع آب شیرین کن خانگی کدام بهتر است ؟ طبیعی است که برای سلامت آب آشامیدنی خود و خانواده خود بهترین مدل را فراهم کنید . ما به شما تمام مدلهای دستگاه تصفیه آب آشامیدنی را توضیح و بهترین ها را معرفی میکنیم .

انواع دستگاه آب شیرین کن خانگی

آب شیرین کن خانگی ، به چند دسته بندی مختلف تقسیم میشوند . برخی ساده و برخی پیچیده تر کار تصفیه آب خانگی را انجام میدهند . انواع آب تصفیه کن خانگی در دسته بندی های زیر تقسیم میگردند که مختصر در رابطه با هر کدام به شما توضیحاتی خواهیم داد :

  • دستگاه آب شیرین کن خانگی سرشیری
  • دستگاه آب شیرین کن خانگی رومیزی کلمنی
  • دستگاه آب شیرین کن خانگی زیرسینکی
  • دستگاه آب شیرین کن خانگی ورودی آب ساختمان
  • دستگاه آب شیرین کن خانگی اسمز معکوس RO
  • دستگاه آب شیرین کن خانگی سه مرحله ای
  • دستگاه آب شیرین کن خانگی شش مرحله ای
  • دستگاه آب شیرین کن خانگی هفت مرحله ای یونیزه قلیایی

معرفی بهترین مارک آب شیرین کن خانگی تایوانی در ایران

دستگاه آب شیرین کن خانگی سرشیری

یک دستگاه آب تسفیه کن خانگی سرشیری ، تنها از یک فیلتر ساده الیافی ساخته شده است و سر شیر ظرفشویی شما نصب میگردد . این دستگاه ها فقط برای تصفیه املاح درشت آب ، همان املاحی که در کتری رسوب میکنند مناسب هستند و نمیتوان برای نوشیدن آب آشامیدنی سالم و تصفیه شده روی این گونه دستگاه های یک مرحله ای حساب باز کرد . در واقع این دستگاه ، تنها کار فیلتر مرحله اول دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس ، که بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران به شمار میرود را انجام میدهند .

دستگاه آب شیرین کن خانگی سرشیری

دستگاه آب شیرین کن خانگی کلمنی رومیزی

دستگاه آب شیرین کن کلمنی ، مزایای بسیار زیادی دارد ، تا قبل از ورود یخچال های یخ ساز و دارای مخزن آب آشامیدنی به بازار لوازم خانگی ، کلمن یا فلاسک روی اوپن تمام خانه های ایرانی یافت میشد اما الان با وجود این یخچال ها کمتر کسی از کلمن استفاده میکند . یک دستگاه تصفیه آب کلمنی ، میتواند تا حدودی املاح درشت آب را حذف و تصفیه کرده ، کلر و مواد جانبی کلر را هم تصفیه کند ، اما باز بهترین سختی آب آشامیدنی را با این دستگاه ها دریافت نخواهید کرد . یعنی املاح مضری همچون نیترات و نیتریت که سرطان زا هستند با دستگاه تصفیه آب کلمنی تصفیه نمیشوند و در آب آشامیدنی باقی خواهند ماند . به علاوه ظرفیت آبدهی دستگاه تصفیه آب کلمنی بسیار کم است و نهایتا 14 لیتر آب تمیز شده به شما تحویل خواهد داد ، که آن هم باید یک شب تا صبح در مخزن تصفیه آب رومیزی مانده باشد تا تصفیه گردد .

دستگاه آب شیرین کن خانگی کلمنی رومیزی

دستگاه آب شیرین کن خانگی ورودی ساختمان

انواع دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان ، از تک مرحله ، دو مرحله ای ، سه مرحله ای گرفته تا آب شیرین کن ورودی ساختمان نیمه صنعتی که در حجم 400 گالن یعنی 1200 لیتر در شبانه روز به بالا آب کل ورودی واحد یا کل ساختمان را تصفیه میکنند . این دستگاه ها تایوانی هستند و به آب شیرین کن خانگی تایوانی ورودی ساختمان نیز معروفند . این آب شیرین کن های صنعتی و نیمه صنعتی تایوانی اصل ، خواص و مزایای زیادی دارند اما از معایب آنها میتوان به این نکته اشاره نمود که مقرون به صرفه نیستند . زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ورودی ساختمان شما زود به زود خواهد بود و هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی شما نیز زیاد میشود . علاوه بر اینکه در بسیاری مواقع نیاز به تصفیه کل آب ورودی ساختمان نیست و در حد آشامیدن و پخت و پز کفایت میکند .

دستگاه آب شیرین کن خانگی ورودی ساختمان

دستگاه آب شیرین کن خانگی اسمز معکوس RO

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران ، از سیستم تصفیه آب اسمز معکوس استفاده میکند زیرا فناوری دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس ، بروزترین شیوه تسویه آب آشامیدنی در دنیا شناخته شده است . زیر مجموعه یک دستگاه تصفیه آب خانگی خوب RO انواع دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای ، دستگاه تصفیه آب قلیایی هفت مرحله ای ORP و آب شیرین کن خانگی هشت مرحله ای ماورا بنفش UV است . خیلی عزیزان سوال میکنند که آیا دستگاه تصفیه آب خانگی مفید است ؟ یا دستگاه تصفیه آب خانگی ضرر دارد ؟ پاسخ اینجاست دستگاه تصفیه آب خانگی حذف نیترات ، که میتواند تمام املاح مفید و مضر موجود در آب آشامیدنی را حذف کرده و املاح مفید را به آب آشامیدنی اضافه کند ، دستگاهی بسیار مفید است که کیفیت آب را به استاندارد سختی آب آشامیدنی میرساند .

مرکز تولید انواع آب شیرین کن اسمز معکوس کشور تایوان بوده و هست به همین جهت از بهترین مدل های آب تصفیه کن خانگی میتوان به دستگاه تصفیه آب CCK ، دستگاه تصفیه آب سافت واتر و دستگاه تصفیه آب آکوا تایوان اشاره نمود که مدلهای شش هفت و هشت مرحله ای دارند و کیفیت قطعات آنها بسیار مرغوب است . این سیستم های آب تصفیه کن ، به علت وجود فیلتر پست کربن که بو و طعم آب آشامیدنی را بهبود میدهد به آب شیرین کن خانگی مشهورند .

آب شیرین کن خانگی RO ، با اشباع شدن فیلتر ها نیاز به تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی پیدا خواهند کرد ، معمولا فیلتر های پایینی که فیلتر پیش تصفیه یا Pre-Filter نامگذاری میشوند باهم عوض میشوند و فیلتر های بالایی آب شیرین کن خانگی نیز که فیلترهای اصلی دستگاه به شمار میروند به صورت پک شده و با هم تعویض فیلتر میگردند .

دستگاه آب شیرین کن خانگی اسمز معکوس RO

بهترین آب شیرین کن خانگی اسمز معکوس چیست ؟

همیشه بین شش مرحله ، هفت مرحله و هشت مرحله یو وی دار بودن دستگاه آب شیرین کن سوالات بسیاری است که کدام بهتر است و کدام یک از اینها کامل تر آب آشامیدنی را تصفیه میکنند ؟ پیشنهاد ما به شما انتخاب دستگاه تصفیه آب هفت مرحله ای قلیایی است . این آب شیرین کن قلیایی 7 مرحله ای ، آب آشامیدنی را کاملا آب مقطر میکند سپس آب را شیرین کرده ، املاح مفید را اضافه میکند و در آخر ، ph آب را مقداری افزایش میدهد تا از خواص آب آشامیدنی قلیایی بهره مند گردید . آب آشامیدنی قلیایی به فواید نوشیدن آب تصفیه شده می افزاید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *