قیمت خرید فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی | تعویض فیلتر تصفیه آب

فیلتر تصفیه آب خانگی در انواع دستگاه ها ترتیب و مراحل مختلف و عملکردهای متفاوتی دارند و قرار گرفتن این فیلترها به صورت اصولی پشت هم میتوانند آب آشامیدنی شما را تصفیه و به استانداردترین حالت برای سلامت بدن شما برسانند ، البته باید یادآور شویم که هر فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی عمر مفید خاص خود را دارد و باید در زمان تعویض خود عوض شوند و عدم تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی در زمان های دقیق و درست میتواند علاوه بر کاهش کیفیت آب آشامیدنی شما به پمپ و قطعات دستگاه تصفیه آب خانگی شما نیز آسیب هایی برساند .

فروشگاه اینترنتی تصفیه آب تصفیه آسا وارد کننده و عرضه کننده انواع فیلتر تصفیه آب خانگی ، خدمات ارسال و تعویض رایگان و همچنین سرویس دستگاه تصفیه شما را نیز بر عهده میگیرد ، این یعنی هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب برای شما رایگان خواهد بود و شما تنها هزینه فیلتر ها را میپردازید . همچنین از آن پس شما وارد باشگاه مشتریان تصفیه آسا خواهید شد که شامل خدمات اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی میشود .

جهت اطلاع از زمان سرویس دستگاه خود به مقاله زمان تعویض فیلتر تصفیه آب مراجعه نمایید . همچنین در زیر میتوانید پک های فیلتر آب تصفیه کن را مشاهده نموده و از قیمت فیلتر تصفیه آب اطلاع پیدا کنید . برای دریافت خدمات تعویض فیلتر با دفتر شرکت تماس حاصل فرمایید . کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود :

7717 7716 021

306 14 774 021

294 51 51 0912

قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب در زیر به صورت پکیج های مختلف ارائه گردیده که همگی از فیلتر های درجه یک تایوانی ، آمریکایی و ژاپنی بوده و دارای تاییدیه بهداشت جهانی NSF هستند . توجه کنید که کلیه فیلترها و محصولات سفارش داده شده توسط شما عزیزان گرامی با خدمات ارسال و تعویض رایگان انجام میپذیرد .

پک تعویض فیلتر های پایین دستگاه تصفیه آب

این پک شامل فیلتر های پایینی 1 2 3 تصفیه آب خانگی زیر سینکی میشود که داخل حوزینگ هستند و با فیلتر های قدیمی جایگزین میشوند و شامل فیلتر های زیر هستند :

 1. فیلتر مرحله اول PP پلی پروپیلن تایوان
 2. فیلتر مرحله دوم GAC کربن فعال تایوان
 3. فیلتر مرحله سوم CTO کربن بلاک تایوان
 • قیمت پک تعویض فیلترهای پایین دستگاه تصفیه آب : 95.000 تومان

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی مرحله 1 2 3

پک تعویض فیلتر های بالا دستگاه تصفیه آب

فیلتر های بالایی دستگاه تصفیه آب خانگی در اصل عملکرد اصلی را بر عهده میگیرند . این پک شامل سه فیلتر بالایی دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای است و با سه مدل ممبران ارائه میگردد که شامل فیلترهای زیر میشوند :

 1. فیلتر مرحله چهارم ممبران ونترون Vontron تحت لیسانس آمریکا
 2. فیلتر مرحله چهارم ممبران فیلمتک Filmtec آمریکایی
 3. فیلتر مرحله چهارم ممبران طلایی گلد تورای Gold Toray ژاپن
 4. فیلتر مرحله پنجم کربن خطی Post Carbon تایوان
 5. فیلتر مرحله ششم مینرال Mineral حفظ املاح معدنی تایوان
 • قیمت پک سه عددی تعویض فیلترهای بالا دستگاه تصفیه آب با ممبران ونترون : 190.000 تومان

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ممبران ونترون پست کربن مینرال

 • قیمت پک سه عددی تعویض فیلترهای بالا دستگاه تصفیه آب با ممبران فیلمتک آمریکایی : 240.000 تومان

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ممبران فیلمتک پست کربن مینرال

 • قیمت پک سه عددی تعویض فیلترهای بالا دستگاه تصفیه آب با ممبران گلد تورای ژاپنی : 290.000 تومان

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ممبران گلد تورای پست کربن مینرال

پک کامل فیلتر تصفیه آب با ممبران ونترون Vontron تحت لیسانس آمریکا

این پک 6 فیلتره شامل تمام مراحل یک تا شش دستگاه تصفیه آب RO میشود که مراحل پیش تصفیه و تصفیه کامل در آن وجود داشته و شامل موارد زیر میگردند :

 1. فیلتر مرحله اول الیافی پلی پروپیلن تایوان
 2. فیلتر مرحله دوم کربن گرانول گیاهی تایوان
 3. فیلتر مرحله سوم کربن بلاک گیاهی تایوان
 4. فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی ونترون Vontron تایوان تحت لیسانس آمریکا
 5. فیلتر مرحله پنجم کربن خطی تایوان
 6. فیلتر مرحله ششم املاح معدنی تایوان
 • قیمت پک کامل فیلتر تصفیه آب با ممبران ونترون : 270.000 تومان

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی پک کامل ممبران ونترون

پک کامل فیلتر تصفیه آب با ممبران فیلمتک Filmtec آمریکا

این پکیج برای تعویض فیلتر تصفیه آب شش مرحله ای کاربرد داشته و دارای یک ممبران اصلی آمریکایی نیز میباشد که عملکرد بسیار خوبی دارد و درجه کیفیت بسیار بالایی نیز دارد و شامل فیلترهای آب تصفیه کن زیر است :

 1. فیلتر شماره یک پ پ pp تایوانی
 2. فیلتر شماره دو کربن فعال دانه ای GAC تایوانی
 3. فیلتر شماره سه کربن بلاک گیاهی فشرده تایوانی
 4. فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی اسمز معکوس 13 لایه فیلمتک Filmtec آمریکایی
 5. فیلتر شماره پنجم پست کربن آب شیرین کن تایوانی
 6. فیلتر مرحله ششم مینرال معدنی ساز تایوانی
 • قیمت پک شش مرحله فیلتر آب تصفیه کن با ممبران فیلمتک آمریکایی : 320.000 تومان

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی پک کامل ممبران فیلمتک

پک کامل فیلتر تصفیه آب با ممبران طلایی گلد تورای Gold Toray ژاپن

این پک شامل 6 فیلتر تصفیه ی مرحله اول تا ششم میشود که به نام های پ پ ، کربن فعال ، کربن بلاک یعنی سه فیلتر پیش تصفیه و ممبران ژاپنی گلد تورای ، پست کربن و مینرال معدنی ساز میشود . فیلتر های موجود داخل این پک شامل موارد زیر هستند :

 1. فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن PP مارک CCK تایوان
 2. فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو GAC UDF مارک CCK تایوان
 3. فیلتر مرحله سوم کربن بلاک CTO مارک CCK تایوان
 4. فیلتر مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس 13 لایه مارک گلد تورای ژاپن Gold Toray
 5. فیلتر مرحله پنجم پست کربن Post Carbon مارک CCK تایوان
 6. فیلتر مرحله ششم مینرال Mineral مارک CCK تایوان
 • قیمت پک کامل فیلتر تصفیه آب با ممبران گلد تورای ژاپنی : 370.000 تومان

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی پک کامل ممبران گلد تورای

خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب

جهت خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب خانگی میتوانید هر کدام از پک های مد نظر خود را انتخاب نموده و با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید . توجه کنید که ارسال و تعویض فیلتر ها رایگان بوده و شما تنها هزینه فیلترها را پس از تحویل فیلترها ، تعویض فیلتر و تست دستگاه پرداخت خواهید نمود . جهت خرید فیلتر تصفیه آب میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

7717 7716 021

306 14 774 021

294 51 51 0912

برای ثبت سفارش اینترنتی فیلتر دستگاه تصفیه نیز میتوانید از منوی زیر پک انتخابی فیلترهای خود را انتخاب نموده و اطلاعات خود را وارد نمایید تا کارشناسان فنی تصفیه آسا در سریع ترین زمان ممکن با شما جهت ارسال و تعویض فیلترها تماس حاصل نمایند :

انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

در اینجا در رابطه با انواع فیلتر تصفیه آب و عملکرد هر یک همچنین عمر مفید آن و زمان تعویض هر یک بیشتر توضیح خواهیم داد تا شما عزیزان اطلاعات مورد نیاز خود در رابطه با ترتیب مراحل فیلتر تصفیه آب را بدست آورید :

فیلتر تصفیه آب خانگی مرحله اول پلی پروپیلن PP

فیلتر شماره یک دستگاه اسمز معکوس در واقع یک فیلتر پیش تصفیه Pre-Filter است که از الیاف پنبه مانند فشرده تولید میگردد . این فیلتر تصفیه اب خانگی سایز 10 اینچ است و بهترین مارک این فیلتر ها CCK تایوان میباشد . از مزیت های این فیلتر آب تصفیه کن میتوان به ارزان قیمت بودن آن و همچنین عملکرد مهم آن در فیلتراسیون RO اشاره نمود . هر چند فیلتر پلی پروپیلن فیلتری به نظر ساده میاید اما املاح درشت آب در ابعاد بزرگتر از 5 میکرون را حذف و تصفیه میکند . این املاح عبارت اند از شن و ماسه و گل و لای و زنگ لوله ای که لوله های گالوانیزه ی آب ساختمان و آب شهری وجود دارند . بدترین ضرر این املاح جمع شدن در کلیه و علت ایجاد سنگ کلیه در بدن انسان هستند که فیلتر پ پ اب تصفیه کن کاملا آن را حذف مینماید .

علاوه بر مزایای این فیلتر درجه یک اصلی برای سلامت بدن انسان ، این فیلتر آب در مرحله ی اول با جلوگیری از عبور املاح درشت ، عمر مفید دستگاه تصفیه آب شما را نیز افزایش خواهد داد و از رسوب گیری در پمپ تصفیه آب ، شیر تصفیه آب و همچنین در شلنگ های تصفیه آب جلوگیری مینماید . جهت مشاهده انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی میتوانید به صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی مراجعه نمایید .

زمان تعویض فیلتر مرحله اول تصفیه آب بستگی به مصرف شما و خانواده محترمتان از آب تصفیه شده دارد اما به صورت اصولی نهایتا از این فیلتر میتوان 4 الی 6 ماه استفاده نمود و بهترین زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب شماره 1 یک نیمه از سال است . عوارض عدم تعویض فیلتر تصفیه اب در زمان گفته شده میتواند به فشار آمدن به پمپ دستگاه و پایین آمدن کیفیت آب مصرفی و همچنین افزایش سختی آب تصفیه شده منجر شود . قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی مرحله اول در یک پکیج سه عدد از فیلترهای پایین و با خدمات ارسال و تعویض رایگان برای شما عزیزان انجام میگردد .

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی مرحله اول شماره یک پ پ پلی پروپیلن pp

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی مرحله دوم کربن فعال GAC UDF

فیلتر شماره دو تصفیه آب نیز یک فیلتر تصفیه آب تایوانی است که در حوزینگی سفید قرار میگیرد . تفاوت محفظه ی این فیلتر با فیلتر یک تنها در رنگ حوزینگ آن است که فیلتر یک معمولا حوزینگ شفاف دارد تا از کثیف شدن آن به راحتی مطلع شوید ، البته استثنی هایی هم وجود دارد و برای مثال دستگاه تصفیه آب آکوا پرو اسمز معکوس یا روبن تمام حوزینگ های آنها سفید است و شیشه ای مانند نیستند . در داخل فیلتر کربن اکتیو سایز 10 اینچ دستگاه خانگی دانه های کربن فعال GAC ریخته شده اند . این دانه های فعال کربن از پوسته ی نارگیل تولید میگردند به همین جهت کاملا بهداشتی و دارای تاییدیه بهداشت جهانی نیز هستند .

عملکرد فیلتر دو آب شیرین کن خانگی به این صورت است که با آزاد سازی یون های مثبت و منفی کلر آب آشامیدنی شهری را حذف مینماید . همانطور که اطلاع دارید در تصفیه خانه های وسیع شهری برای پاکیزگی آب و جلوگیری از آلودگی و میکروب زدایی آب آشامیدنی به آب کلر زنی میشود . این مقدار زیاد Chlorine نمیتواند بازخورد مناسبی برای بدن انسان داشته باشد زیرا وجود کلر در آب آشامیدنی خود باعث ریزش مو ، چروک شدن پوست ، سفیدی زودرس مو و همچنین ایجاد بیماری های داخلی ریوی میگردد .

فیلتر کربن اکتیو با حذف کلر از آب آشامیدنی به میزان قابل توجهی کیفیت آب مصرفی شما را بالا خواهد برد . کربن اکتیو با داشتن دانه های کربن پس از مدتی اشباع شده و دیگر قادر به حذف کلر از آب آشامیدنی نخواهد بود . به طور معمول عمر مفید این فیلتر نیز هر چهار تا شش ماه است و پس از گذراندن این تایم موقع تعویض فیلتر کربن اکتیو خواهد رسید که آن هم اصول خاص خود همچون شستشوی اصولی فیلترهای تصفیه آب و کربن گیری دستگاه تصفیه آب را دارد و پیشنهاد میکنیم در صورتی که این اصول کلی را نمیدانید این کار را یک یک تکنسین فنی مجرب بسپارید . جهت خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب خانگی کربن اکتیو میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید . این فیلتر معمولا در پک کامل تعویض فیلتر شش مرحله ای یا تعویض فیلتر سه مرحله ی پایین دستگاه تصفیه ارائه میگردد اما به صورت فروش عمده نیز میتوانید از کارشناسان فروش تصفیه آسا استعلام قیمت فیلتر تصفیه آب نمایید .

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی کربن فعال اکتیو گرانول مرحله دوم شماره دو gac udf

فیلتر دستگاه تصفیه آب مرحله سوم کربن بلاک گیاهی CTO

مرحله سوم یا فیلتر شماره سه دستگاه آب تصفیه کن شما در سایز 10 اینچ تولید شده و حوزینگ این مرحله هم در بسیاری از دستگاه ها سفید میباشد . این فیلتر در واقع مکمل فیلتر مرحله دوم اب تصفیه کن است اما بسیار فشرده تر از آن میباشد و به این صورت تولید میشود که کربن بلاک کاملا فشرده و به فشردگی مغز مداد است که از عبور مواد جانبی کلر نیز جلوگیری مینماید . این سه فیلتر پیش تصفیه برای حذف کلر از آب آکواریوم هم کاربرد بسیاری دارند و میتوان یک تصفیه آب اسمز معکوس را تا مرحله ی چهارم برای آکواریوم و تا شش مرحله ای یا هفت مرحله ای برای آب شرب آشامیدنی استفاده نمود .

مواد جانبی کلر در کربن بلاک حذف میشوند اما این تنها وظیفه ی آخرین فیلتر پیش تصفیه نیست و وظیفه ی مهم تر آن محافظ ممبران بودن است . همانطور که میدانید ممبران تصفیه آب خانگی اصلی ترین فیلتر است که بسیار نیز ریزبافت میباشد و فیلتر شماره 3 بسیار فشرده تولید میشود تا در صورت عبور املاح درشت از فیلتر یک و همچنین عبور کلر از مرحله دوم در همین جا و در مرحله سوم باقی بمانند و از آب آشامیدنی حذف گردند و به فیلتر ممبران خانگی صدمه ای وارد نکنند .

عمر فیلتر سوم به همراه فیلتر دو و یک تمام شده و زمان تعویض فیلتر مرحله سوم نیز هر 4 الی 6 ماه است که با هم و به وسیله ی آچار حوزینگ تصفیه آب خانگی تعویض میشوند . در ادامه آموزش نحوه تعویض فیلتر ها را نیز به شما در هر دستگاه توضیح خواهیم داد . قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی کربن بلاک مرحله سوم در بالای همین مطلب و در پک سه عددی فیلتر تصفیه آب تایوانی قابل مشاهده است .

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی مرحله سوم شماره سه کربن بلاک cto

فیلتر تصفیه آب مرحله چهارم ممبران Membrane RO

فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی اصلی ترین صافی در میان دیگر فیلترها به شمار میرود و تکنولوژی بسیار جالب و خاصی نیز دارد . پمپ تصفیه آب خانگی آب شهری را با فشار بسیار زیاد وارد محفظه حوزینگ ممبران میکند و آب از لایه های بسیار ریزبافت این فیلتر که معمولا مدلهای اصلی آن 50 گالن 13 لایه هستند عبور میکند . مزیتی که ممبران آب تصفیه کن خانگی دارد این است که این فیلتر تنها اجازه ی عبور مولکول اصلی آب را میدهد و دیگر املاح مضر نظیر نیترات و نیتریت ، آرسنیک و ریزترین املاح مضر موجود در آب به پساب فاضلاب تصفیه هدایت خواهند شد .

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ممبران فیلمتک Filmtec

این دستگاه ها در واقع دستگاه تصفیه آب خانگی نیترات هستند . نیترات مضرترین و ریز ترین ذره موجود در آب است که به علت وجود آلودگی در آب های زیر زمینی وارد آب آشامیدنی شهری شده است و یک سیستم اسمز معکوس با فیلتر چهارم به سادگی میتواند میزان نیترات محلول در آب را به صفر برساند . برای آکواریوم آب شور و شیرین نیز حذف نیترات از آب یک مزیت محسوب میگردد که دستگاه تصفیه اب RO این ماده ی مضر را تصفیه میکند . ممبران ها در واقع با لایه های توری مانند آب را تمیز میکنند و سختی آن را به کمترین حد ممکن یعنی تی دی اس آب مقطر TDS میرسانند . این کار باعث میشود تا بتوان ساده تر به تنظیم سختی آب آشامیدنی تصفیه شده پرداخت و همچنین میتوانید از پساب فاضلاب این دستگاه نیز برای جلوگیری از هدر رفتن آب در گلدان ها و آب دادن به گیاهان استفاده نمایید که هیچ ضرری هم برای گیاهان ندارند .

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ممبران ونترون Vontron

زمان تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی بسته به مصرف آب آشامیدنی متفاوت است اما عمر مفید آن نهایتا هر یک سال و نیم تا دو سال است و پس از آن برای جلوگیری از کاهش کیفیت آب مصرفی شما ممبران نیاز به تعویض دارد .

انواع مختلف بهترین ممبران تصفیه آب را میتوان به ممبران Vontron تایوانی تحت لیسانس آمریکا ، ممبران فیلمتک 13 لایه اصلی آمریکایی اصلی که از مشهورترین ممبران هاست و ممبران تورای فیلم طلایی Gold Toray اشاره نمود . این ممبران همگی 50 گالن خانگی هستند که توان تصفیه ی املاح ریز تا ابعاد کوچکتر از 0,0001 میکرون را داشته و در روز میتوانند تا 200 لیتر آب تصفیه شده در اختیار شما قرار دهند . جهت دریافت قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ممبران با ما تماس بگیرید .

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ممبران گلد تورای فیلم Gold Toray Film

فیلتر آب تصفیه کن خانگی مرحله پنجم کربن خطی POST CARBON

دستگاه تصفیه آب شما را در واقع این فیلتر تصفیه آب ، به یک آب شیرین کن خانگی حرفه ای تبدیل میکند . فیلتر پنجم پست کربن به مانند شماره 2 و 3 از کربن گیاهی 100 درصد ساخته شده ، تولید کشور تایوان بوده و خواص مثبت جالبی نیز دارد . این فیلتر پس از مخزن تحت فشار تصفیه آب در مدار قرار گرفته که با عبور آب آشامیدنی از آن به بهبود بو ، طعم و رنگ آب میپردازد .

بسیاری از دوستان سوال میکنند که آیا آب در مخزن تصفیه آب میگندد؟ و یا بو میگیرد ؟ یا فاسد نمیشود ؟ باید در پاسخ بگوییم که خیر نکته اول این است که آبی که داخل مخزن تصفیه آب قرار گرفته عاری از هر گونه املاح است در واقع آب مقطر می باشد که به هیچ عنوان نمی گندد و نکته دوم نیز وجود فیلتر تصفیه آب کربن خطی است که خاصیت آب شیرین کن به دستگاه شما خواهد داد و کیفیت حسی آب را بیشتر خواهد نمود .

پست کربن تایوانی یک فیلتر موشکی مانند است که پس از ممبران در فیلتر های بالایی دستگاه تصفیه آب قرار گرفته و دو سر آن اتصالات تصفیه آب کوئیک فیتینگ بسته میشود . قیمت فیلتر آب شیرین کن خانگی پست کربن به همراه پک فیلترهای بالایی یا پک کامل تعویض فیترهای آب شیرین کن خانگی ارائه میگردد . زمان تعویض فیلتر پست کربن هر یک سال است که به همراه مرحله ششم تعویض میشوند .

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی مرحله پنجم شماره پنج پست کربن خطی Post Carbon

فیلتر آب شیرین کن خانگی مرحله ششم معدنی ساز Mineral

در بهترین دستگاه های شش مرحله ای تصفیه آب ، فیلتر مینرال معدنی ساز در واقع آخرین فیلتر دستگاه محسوب میگردد اما امروزه جدیدترین دستگاه تصفیه آب تایوانی تنها شش مرحله فیلتراسیون ندارد و مدلهای هفت مرحله ای قلیایی و هشت مرحله ای اکسیژن ساز یا یو وی دار نیز در مدار تصفیه آب اضافه گردیده که این فیلتر شماره ششم از دستگاه ها محسوب میشود و

عملکرد فیلتر معدنی ساز به طور کلی برگرداندن املاح مفیدی است که طی مراحل تصفیه ی آب آشامیدنی حذف شده اند . اما سوال اینجاست که آیا میشود که همان املاح به آب برگردانده شوند ؟! خیر این فیلتر بیو بال و یا به اصطلاح توپ معدنی میباشد که داخل آن املاح مفیدی همچون کلسیم ، منیزیم ، سدیم و بی کربنات قرار گرفته که آب آشامیدنی با عبور از آن میزانی از این مواد معدنی مفید مورد نیاز بدن انسان را داخل آب حل مینماید که با این عمل سختی آب آشامیدنی به میزان استاندارد بالاتر رفته و زیر عدد 100 ثابت خواهد شد که در این صورت کیفیت آب آشامیدنی شما به مراتب از آب معدنی بیشتر خواهد بود . فیلتر مینرال نیز همچون پست کربن تولید شده و دو سر آن اتصالات فیتینگی تصفیه آب خانگی بسته میشود . قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب مینرال معدنی ساز تصفیه آب را با تماس با کارشناسان تصفیه آسا دریافت نمایید . عمر مفید فیلتر معدنی ساز آب تصفیه شده هر یکسال به اتمام میرسد و بهترین زمان تعویض فیلتر برای این فیلتر و فیلتر شماره پنجم دستگاه شما خواهد بود .

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی مینرال معدنی ساز مرحله ششم Mineral

فیلتر تصفیه آب مرحله هفتم قلیایی آلکالاین Alkaline ORP

دستگاه هفت مرحله ای تایوانی آب شیرین کن خانگی به همراه یک فیلتر قلیایی کننده آب ارائه و عرضه میگردد . فیلتر او آر پی orp ، در واقع با افزایش سطح ph آب آشامیدنی سطح اسیدیته آب را کاهش داده و سطح قلیایی آن را افزایش می دهد . آب قلیایی خواص مثبت بسیار زیادی داد که میتوانید در مقاله خواص نوشیدن آب قلیایی مطالعه نمایید . از مهم ترین فیلتر قلیایی آب تصفیه کن میتوان به محیط آنتی اکسیدان یا ضد سرطان آن اشاره نمود . توجه کنید که در یک محیط قلیایی سلول های سرطانی توانایی رشد و افزایش را نخواهند داشت ، در نتیجه با استفاده مستمر و مداوم از آب قلیایی ، سیستم ایمنی بدن شما عزیزان تقویت می یابد و همچنین منجر به کاهش استرس خواهد شد .

فیلتر آلکالاین اب شیرین کن در یک پکیج کامل هفت مرحله ای فیلتر تصفیه آب و یا در بسته های فیلترهای بالایی دستگاه های 7 مرحله ای تایوانی عرضه میشوند که قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی قلیایی کننده آب را میتوانید از کارشناسان شرکت دریافت نمایید . همچنین زمان تعویض فیلتر قلیایی کننده اب اشامیدنی هر یک سال به همراه شماره 6 و 5 می باشد . برای خرید فیلتر قلیایی آلکالاین به صورت تک و عمده با ما تماس بگیرید .

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی آلکالاین قلیایی کننده آب مرحله هفتم Alkaline

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی مرحله هشتم ماورا بنفش لامپ یو وی UV

اشعه ماورا بنفش کاملا ضد میکروب ها و انگل های موجود در هر مکانی است . در زیر نور ماورابنفش میکروب ها نمیتوانند رشد کنند و یا به بقای خود ادامه دهند و این دقیقا وظیفه لامپ یو وی تصفیه آب است . دقت کنید که به بهانه حذف میکروب ها این فیلتر را اضافه به شما نفروشند چون فیلتر یو وی تصفیه اب خانگی فقط و فقط برای آب چاه شمال و هر آب چاهی که حتی کلر زنی هم نمیشود استفاده میگردد . این فیلتر یک محفظه ی استیل دارد و در وسط آن یک لامپ قدرتمند اشعه ماورابنفش قرار گرفته که آب با عبور از دور تا دور این لامپ میکروب زدایی میشود .

فیلتر شماره هشتم تصفیه آب یک لامپ یو وی با ترانس جداگانه است که زمان تعویض هم ندارد و زمان تعویض آن وقتی فرا می رسد که این لامپ به مشکل بر بخورد یا بسوزد . جهت اطلاع از قیمت فیلتر تصفیه آب لامپ یو وی uv تصفیه آب و خرید آن میتوانید با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید .

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش UV

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی مرحله هشتم اکسیژن ساز OXYGEN

فیلتر اکسیژن ساز تصفیه آب یک فیلتر بیوبال BioBall است که با اضافه کردن مولکول اکسیژن به آب آن را بسیار با کیفیت و مناسب خواهد نمود . حتما در رابطه با آب معدنی اکساب OXAB اطلاعاتی دارید و در بازار آن را مشاهده نموده اید . این فیلتر دقیقا وظیفه ی اکسیژن رسانی به آب آشامیدنی تصفیه شده را در آخرین مرحله دارد . با نوشیدن آب اکسیژنه به علت اکسیژن رسانی بهتر به خون بدن ، سر حالی و شادابی بدن انسان بیشتر شده و اصطلاحا بدن انسان بیشتر در حالت هیدراته قرار میگیرد .

زمان تعویض فیلتر اکسیژن ساز تصفیه آب هشت مرحله ای تایوانی نیز به همراه مینرال و پست کربن و آلکالاین هر یک سال انجام میشود .

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی مرحله هشتم اکسیژن ساز Oxygen

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی سافت واتر Soft Water

نحوه صحیح تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر به صورت تصویری و فیلم آموزشی در مقاله ی تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر ارائه گردیده است با این حال اینجا هم به شما ترتیب و طرز تعویض فیلترهای این دستگاه را توضیح میدهیم . دستگاه تصفیه آب سافت واتر یک تصفیه آب تایوانی است که به روش اسمزی معکوس آب را تصفیه مینماید . ترتیب مراحل فیلترهای این دستگاه در مدل شش مرحله ای به شرح زیر است :

 1. فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن تصفیه آب سافت واتر
 2. فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو تصفیه اب سافت واتر
 3. فیلتر مرحله سوم کربن بلاک آب تصفیه کن سافت واتر
 4. فیلتر مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس سافت واتر
 5. فیلتر مرحله پنجم پست کربن سافت واتر
 6. فیلتر مرحله ششم مینرال سافت واتر

این فیلتر ها سه تا در پایین به صورت عمودی و در سه حوزینگ شفاف و سفید و پک سه فیلتر اصلی دستگاه نیز در بالای شاسی سافت واتر قرار گرفته اند . طرز تعویض فیلتر آب شیرین کن سافت واتر به این صورت است که اگر نیاز به تعویض هر کدام از فیلترهای پایینی دستگاه خود را داشته باشید باید سه فیلتر با هم و پکیج طوری عوض شوند . معمولا سوال پیش میاد که از کجا بفهمیم زمان تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی ما فرا رسیده ؟ پاسخ این سوال در دستگاه های سافت واتر و نظیر اون که فیلتر مرحله اول اون ها داخل محفظه ی شفاف قرار میگیرد بسیار ساده است . اگر مشاهده کردید که فیلتر مرحله اول که پنبه مانند و سفید است به رنگ زنگ لوله در آمده باید فیلترهای پایین رو تعویض کنید و برای دونستن این که فیلترهای بالا هم به زمان خود رسیدند یا نه نیز باید یک زمان مشخص در نظر بگیرید . آخرین باری که تعویض فیلتر انجام دادید و کل فیلترهای سافت واتر رو تعویض کردید باید یک سال و نیم نهایتا دو سال بعد فیلتر های بالایی مثل ممبران سافت واتر و پست کربن و مینرال عوض شوند چون دیگر املاح مفیدی داخل فیلتر بالا باقی نمانده که بخواهید استفاده کنید و در صورت عدم تعویض کیفیت آب مصرفی شما زیاد خوب نخواهد بود .

برای تعویض فیلتر های پایینی از آچار پلاستیکی حوزینگ استفاده کنید . اگر حوزینگ ها سفت باز و بسته میشوند دلیل آن این است که دیر تر از زمانی که باید عوض میکردید دارید به تعویض فیلتر آب تصفیه ی خود میپردازید و بین رزوه ی حوزینگ ها رسوب شکل گرفته است . اگر در این کار متخصص نیستید پیشنهاد میکنیم از یک تکنسین کمک بگیرید چون در صورتی که با زور زدن زیاد یکی از حوزینگ ها بشکند تا زمانی که لوازم یدکی تصفیه آب خود را تهیه نکرده اید نمیتوانید از دستگاه آب تصفیه کن خود استفاده کنید و این خود یک مشکل است . پس از باز کردن سه تا حوزینگ پایینی فیلترهای کثیف و اشباع شده قدیمی رو به سطل انداخته و فیلترهای جدید تایوانی رو جایگزین کنید .

اصل خاصی در این مرحله وجود داره و اون هم اینه که واشر فیلتر وسطی یعنی کربن اکتیو باید به سمت بالا باشد . پس از بستن سه حوزینگ نباید یک راست شیر ورودی تصفیه آب سافت واتر رو باز کنید چون فیلتر شماره 2 و فیلتر شماره 3 باید کربن گیری شوند و در واقع این دو فیلتر باید آب از حوزینگ آنها عبور کرده و کربن سیاه آن خالی شود و به هیچ وجه وارد ممبران نشود . اگر وارد ممبران شود پس از یک هفته متوجه خواهید شد که مزه ی آب طعم تلخی دارد و درون کتری شما نیز رسوب و سولفاته خواهد کرد و در واقع ممبران با این کار صدمه میبیند که دیگر نمی تواند کیفیت درستی به شما تحویل دهد و یک ممبران هم ضرر میخورید . اصول کربن گیری دستگاه تصفیه آب رو در پایان همین مطلب توضیح خواهیم داد .

فیلتر ممبران سافت واتر هم برای تعویض نیاز به یک آچار ممبران دارد که باز و بسته میکنید و ممبران جدید و اصلی رو همونطور که ممبران قبلی رو از حوزینگ در می آورید جایگزین و وارد میکنید . پست کربن و مینرال هم در سافت واتر 6 مرحله ای با دو اتصال سه راهی کوئیک فیتینگ و یک زانویی و یک رابط تصفیه آب به هم متصل هستند که هر چهار اتصال را باز کرده ، نوار تفلون بزنید و به فیلترهای جدید ببندید . اگر دستگاه شما هفت مرحله ای یا هشت مرحله ای هم باشد به همین نحوه تعویض فیلتر سافت واتر انجام میگیرد و کار دیگری نیاز نیست انجام دهید .

تعویض فیلتر تصفیه آب Soft Water سافت واتر

تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی روبن Roben

تعویض فیلتر روبن معمولا مدل های مختلفی و طرز کار های متفاوتی دارد . یک مدل از دستگاه روبن سه مرحله ای هست که کد آن rns-33 هست و فیلترهای اون کاملا با محفظه از زیر شاسی باز شده و بلا استفاده میشوند تا فیلترهای جدید جایگزین شوند ، که البته فیلتر های کمیابی هم هستند و نمیتوان به سادگی پیدا کرد . دو مدل دیگر هم از دستگاه تصفیه روبن وجود دارد که یکی پنج مرحله ای و دیگری شش مرحله ای هست .

تفاوتی که روش تعویض فیلتر تصفیه آب روبن با دیگر دستگاه های اسمز معکوس در طرز تعویض فیلتر دارد این است که دستگاه روبن شاسی بدون پایه دارد که کار را برای تعویض فیلتر های پایینی سخت میکند . البته موردی نیست و میتوانید تمام اتصالات شلنگ دستگاه را قطع نموده و دستگاه را داخل یک لگن قرار دهید تا به سادگی فیلتر تصفیه آب مرحله 1,2,3 را عوض نمایید . تفاوت دیگر دستگاه روبن این است که نمیتوان تشخیص داد که فیلتر اول کثیف شده یا خیر ، در ساخت دستگاه روبن از حوزینگ دوبل اورینگ سفید استفاده شده و فیلتر داخل آن مشخص نیست . تنها میتوانید حوزینگ فیلتر اول را باز کنید و ببینید اگر کثیف نشده و زمان تعویض آن نرسیده ببندید .

برای عوض کردن فیلتر های روبن هم باید سعی نمایید که با آچار سه محفظه ی پایینی را باز کنید . دقت کنید به علت نداشتن پایه دستگاه بر نگردد و قطعه ای نشکند چون ممکن است در همین ضربه ساده یک اتصال کمی صدمه دیده و پس از ورود آب به دستگاه نمود کند و نشتی دهد . دستگاه روبن پنج مرحله ای در فیلترهای بالایی یک ممبران و یک پست کربن آب شیرین کن دارد و اصولا سازنده های این دستگاه تصفیه آب معتقد بودند که فیلتر تصفیه آب مینرال برای مرحله ی ششم نیاز نیست . چون اکثر دستگاه آب تصفیه کن های روبن در بالا پمپ و شیرهای برقی را کار گذاشته اند مواظب باشید آب روی لوازم برقی تصفیه آب نریزد چون امکان اتصالی و سوختن یکی از شیر برقی ها هست .

پس از عوض کردن فیلتر های روبن میتوانید از آب تصفیه شده استفاده کنید اما قبل از آن مخزن دستگاه خود را 2 بار کاملا پر و خالی کنید تا آب یک دست و با یک سختی متعادل داخل مخزن ذخیره گردد . هزینه تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی روبن را میتوانید از کارشناسان فنی تصفیه آسا استعلام نمایید و در صورت تمایل درخواست نمایید تا یک تکنسین مجرب فنی در محل دستگاه شما را سرویس و تعویض فیلتر نماید .

تعویض فیلتر تصفیه آب روبن Roben

تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی CCK سی سی کا

دستگاه تصفیه آب CCK که امروزه بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران به شمار می رود و نمایندگی رسمی فروش آن هم شرکت تصفیه آسا است در مدل های شش مرحله ای ، هفت مرحله ای و هشت مرحله ای عرضه میشود و این فیلتر ها طبق قاعده ای که در بالای مطلب توضیح داده شد در زمان های به خصوصی تعویض میگردند .

کمپانی سی سی کا تایوانی یک شرکت تولید کننده دستگاه تصفیه آب تایوانی ، فیلتر تصفیه آب خانگی تایوانی و فیلترهای نیمه صنعتی و صنعتی در سایز 20 اینچ ، 30 اینچ ، 40 اینچ و… است که فیلترهای آب تصفیه خانگی CCK در مراکز فروش دستگاه تصفیه و فیلتر آب تصفیه کن با کیفیت ترین فیلترها می باشند . به این علت که این دستگاه به صورت عمده فیلتر آب خانگی نیز تولید می نماید برای تعویض و سرویس آن تمام فیلتر ها از مارک خود دستگاه و اورجینال CCK می باشند .

روش صحیح تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی CCK به این شکل است که ابتدا شیر ورودی را می بندید ، شیر مخزن تصفیه آب هم کاملا آرام میبندید ؛ دلیل این تاکید آن است که اگر محکم با شیر مخزن برخورد کنید چون جنس آن پلاستیکی است امکان شکستن آن وجود دارد .

بعد از بستن هر دو شیر میتوانید به راحتی به باز کردن حوزینگ ها بپردازید . فیلترهای پایینی سی سی کا را باز کنید که جهت باز شدن آن هم خلاف عقربه های ساعت است . سپس فیلترهای تایوانی جدید را به جای فیلتر های قبلی و کثیف شده قرار دهید و حوزینگ ها را ببندید .

در نظر بگیرید که بعد از تعویض فیلتر 2 و 3 باید ورودی ممبران یعنی شماره چهارم را قطع کنید و اجازه دهید تا 20 الی 30 لیتر آب از این دو فیلتر عبور کند که به آن شستشوی فیلترهای تصفیه آب یا کربن گیری دستگاه آب شیرین کن میگویند . اگر کربن وارد ممبران خانگی CCK شود آب دیگر با کیفیت تصفیه نمیشود پس این مورد را جدی بگیرید و اگر از اصول آن اطلاع تخصصی ندارید پیشنهاد میکنیم از کارشناسان تصفیه آسا ثبت درخواست کنید تا یک تکنسین فنی برای شما کار سرویس تصفیه آب CCK را انجام دهد . خدمات پس از فروش تصفیه آب CCK بر عهده ی شرکت اصلی فروشنده ی آن یعنی تصفیه آسا است . دستگاه های هفت مرحله ای CCK دارای چهار عدد فیلتر در بالای شاسی هستند که این فیلتر ها همان ممبران ، پست کربن ، مینرال و آلکالاین قلیایی کننده هستند و اتصالات این دستگاه نیز سریع آب بند میشود پس برای تعویض فیلترها تنها کافیست فیلتر های بالایی را باز کرده و اتصالات آن را از هم جدا کنید و به فیلتر های نو ببندید . جهت خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب CCK و اطلاع از قیمت تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب CCK با ما تماس بگیرید .

تعویض فیلتر تصفیه آب CCK سی سی کا

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب پیوریکام Puricom

دستگاه پیوریکام اصلی یک شاسی دارد که فیلتر های پیش تصفیه مرحله اول دوم سوم آن رو بروی آن و داخل حوزینگ شفاف هستند . حوزینگ های این دستگاه متحرک هستند و راحت تر میتوان آن ها را تعویض فیلتر نمود . پشت شاسی هم پمپ و مخزن و فیلتر های اصلی اب تصفیه کن قرار گرفته است . آچار دستگاه پیوریکام یک آچار خاص گرد است و برای تعویض فیلتر تنها باید از همان آچار استفاده نمود چون با آچار های دیگر نمیتوان محفظه ی فیلتر ها را باز کرد . از مزایای دستگاه تصفیه آب پیوریکام میتوان به این موضوع اشاره کرد که ترانس آداپتور آن به صورت نر و مادگی و سوکت مانند به دستگاه متصل است که در زمان تعویض فیلتر میتوان به سادگی آن را جدا کرد تا برق کاملا از دستگاه قطع باشد .

بعد از عوض کردن فیلتر های جلویی نوبت به فیلتر های پشتی دستگاه میرسد . ورودی ها و خروجی های دستگاه پیوریکام Puricom در یک سمت دستگاه هستند پس توجه کنید اگر شلنگی را قطع کردید فراموش نکنید به کجا دوباره متصل نمایید . فیلتر های بعدی یعنی شماره 4 5 6 تصفیه آب پیوریکام نیز مانند دستگاه های دیگر اسمز معکوس تعویض میشوند ، فقط تنها تفاوتی که دارند این است که در این دستگاه تایوانی شیر های پرشر به رابط تصفیه آب فیلتر پست کربن وصل است و آن رابط را بیشتر نوار تفلون بزنید چون تجربه نشان داده معمولا آن اتصال پس از سرویس دستگاه نشتی میکند که در صورت دقت و آب بندی درست هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد .

تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریکام Puricom

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی آرتک Artec

آب شیرین کن خانگی آرتک تایوان یکی از قدرتمند ترین دستگاه های حال حاضر ایران است و فیلترهای بسیار با کیفیت نیز دارد . خدمات پس از فروش تصفیه آب آرتک و تعویض فیلتر های این دستگاه نیز توسط نمایندگی آرتک در تهران انجام میشود . عوض کردن فیلتر های دستگاه آرتیک اصول خاص خود را داشته و اصولا پیشنهاد میشود کسانی که فنی نیستند سمت تعویض و سرویس دستگاه خود نروند چون در وسط کار به مشکل برخورد کرده و نیاز به انجام کار توسط تکنسین ها را خواهید داشت . کربن گیری ، باز کردن محفظه ها و همچنین عمل بک واش ممبران آرتک از اصول خاص تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی آرتک هستند که جهت خرید فیلترهای آن میتوانید با ما در ارتباط باشید .

تعویض فیلتر تصفیه آب آرتک Artec

تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی پیوریتک Puritec

مدل اصلی پیوریتک تایوانی هم همانند پیوریکام یک دستگاه 6 مرحله ای است . در مقاله های متعددی تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای را آموزش داده بودیم اما تعویض فیلتر آب تصفیه پیوریتک نیاز به توجه به نکات خاصی دارد . پیشنهاد میکنیم این دستگاه را مرحله به مرحله و طبق آموزش زیر تعویض نمایید . البته همیشه پیشنهاد کردیم که اگر احساس میکنید نمیتوانید این کار را به تنهایی انجام دهید و نیاز به یک متخصص دارید ما این خدمات را برای شما به رایگان انجام خواهیم داد و شما تنها هزینه فیلتر های دستگاه پیوریتک خود را پرداخت خواهید کرد :

 1. شیر ورودی دستگاه پیوریتک را ببندید تا آب وارد دستگاه تصفیه نشود .
 2. شیر مخزن تصفیه آب پیوریتک را نیز ببندید تا آب از مخزن در مدار دستگاه جاری نباشد .
 3. با آچار حوزینگ فیلتر اول را باز نموده و فیلتر نو تصفیه اب را جایگزین فیلتر کهنه کنید .
 4. فیلترهای دوم و سوم دستگاه خود را نیز به همین شکل باز و بسته کنید تا به کامل ترین صورت فیلتر ها جایگزین شوند .
 5. دستگاه پیوریتک خود را بر گردانید و ممبران آن را باز کنید .
 6. ممبران تصفیه آب پیوریتک را از محفظه ی آن بیرون آورده و فیلتر اسمز معکوس جدید را جایگزین کنید .
 7. فیلتر های مرحله پنجم و ششم را نیز طبق آموزشات بالا عوض نمایید .

به همین سادگی در همین چند مرحله دستگاه Puritec شما تعویض فیلتر شد که البته باید مراحل کربن گیری هم به طور کامل انجام شود تا سختی آب مصرفی شما مناسب برای سلامت بدن انسان شود و زیر عدد 100 بیاید . مدت زمان تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریتک نهایتا 40 دقیقه طول میکشد اما تا یک سال و نیم الی دو سال دیگر نیاز به خدمات تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب نیست و فقط فیلترهای پیش تصفیه را عوض میکنید .

تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریتک Puritec

تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی آکواجوی

اگر نمیدانید که چگونه فیلتر دستگاه تصفیه آب آکواجوی خود را تعویض کنید در اینجا میتوانید راهنمای تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آکواجوی مدل لوتوس را مشاهده کنید . مدل لوتوس سخت ترین مدل این دستگاه ها در میان لجند Legend ، لیلیوم ، بلوم ، تولیپ و ساکورا الکتریکال است و فیلترهای نسبتا گران قیمت تری هم دارد . این دستگاه تصفیه آب از فیلتر های این لاین استفاده مینماید و سه فیلتر اول آن به جای وجود حوزینگ به صورت موشکی و دو سر فیتینگی سر هم شده که برای تعویض آن باید کاملا این فیلتر ها را از شلنگ های آب تصفیه کن آکواجوی Aquajoy قطع کرده و سپس به فیلترهای جدید متصل کنید .

فیلتر پست کربن این دستگاه نیز کوئیک فیتینگ است و برای تعویض فیلتر آن میتوان از دو اتصال جدید که به فیلتر جدید وصل میشود نیز استفاده نمود . مورد خاص دیگری برای تعویض فیلتر آکواجوی وجود ندارد اما مدل لجند آن همانند همه ی دستگاه های اسمز معکوس 5 مرحله ای عوض میشود . دقت نمایید که پس از باز کردن ممبران آکواجوی و بستن آن واشر سر ممبران سر جای خود قرار گیرد . در غیر این صورت دستگاه آب بندی نخواهد شد و نشتی میکند . جهت دریافت قیمت فیلتر این لاین تصفیه آب آکوا جوی میتوانید با شماره 02177167717 دفتر تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید .

تعویض فیلتر تصفیه آب آکواجوی Aquajoy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *