قیمت خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس حرفه ای

آب آشامیدنی لوله کشی شهری به قدری آلودگی های ریز و درشت دارد که نمیتوان با هر سیستم تصفیه آب ساده ای آن را به خوبی پاکیزه و تصفیه نمود تا مناسب آشامیدن و سلامت بدن انسان گردد . در این صورت نیاز به جدیدترین دستگاه تصفیه آب خانگی و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی حرفه ای پیدا خواهیم کرد تا بتوانیم با خیال راحت از آب آشامیدنی با بهترین سختی که دارای املاح معدنی مفید هم باشد استفاده نماییم . فواید نوشیدن آب تصفیه شده و خواص آب قلیایی برای سلامت بدن انسان این روز ها بر کسی پوشیده نیست . امروز به این سوال شما عزیزان پاسخ میدهیم که یک دستگاه تصفیه آب خانگی حرفه ای از چه سیستمی برای تصفیه ی آب استفاده میکند و بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی که از این تکنولوژی و سیستم بی نظیر استفاده میکند کدام است ؟

اگر با سیستم اسمز معکوس آشنایی دارید و میخواهید قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی را مشاهده نمایید پیشنهاد میکنیم به صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی مراجعه نمایید . در این صفحه انواع دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی و رومیزی موجود در مراکز فروش تصفیه آب تهران و ایران به همراه قیمت خرید و مشخصات فنی آنها قرار گرفته که میتوانید مشاهده و مطالعه نمایید و برای خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید .

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی حرفه ای

تکنولوژی یک دستگاه تصفیه آب خانگی حرفه ای چیست ؟

سیستم های مختلف تصفیه آب در ایران و جهان عرضه میشوند که هر کدام به میزان خاصی آب آشامیدنی را تصفیه مینمایند . برای مثال یک دستگاه تصفیه آب خانگی بدون مخزن ارزان قیمت که در زیر سینک هم نصب میگردد تنها میتواند املاح درشت آب آشامیدنی همچون شن و ماسه و گل و لای را تصفیه نموده و کلر آب آشامیدنی را حذف کند اما به جای یک سیستم حرفه ای تصفیه آب به فروش میرسند . این دقیقا تفاوت دستگاه تصفیه آب خانگی ساده و حرفه ای است که میزان توانایی در تصفیه ی آب آشامیدنی با هر سیستم را نشان میدهد . اگر واقعا قصد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی خوب و مناسب را دارید پیشنهاد میشود که سمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی الترافیلتراسیون بدون پمپ و مخزن نروید چون عملکرد بسیار ساده و پیش پا افتاده ای دارند و نمیتوانند در افزایش کیفیت آب آشامیدنی شما تاثیری داشته باشند .

اما یک آب تصفیه کن خانگی حرفه ای و جدید به روش اسمز معکوس عمل مینماید که شامل 6 الی 8 فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی میگردد و هر کدام از این فیلترها در زمان مناسب نیاز به تعویض فیلتر تصفیه آب پیدا خواهند نمود . ترتیب قرار گرفتن فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس به شرح زیر هستند :

  • فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن pp الیافی 5 میکرون
  • فیلتر مرحله دوم کربن فعال اکتیو گرانول دانه ای gac udf
  • فیلتر مرحله سوم کربن بلاک cto
  • فیلتر مرحله چهارم ممبران تصفیه آب خانگی اسمز معکوس
  • فیلتر مرحله پنجم پست کربن خطی post carbon
  • فیلتر مرحله ششم مینرال معدنی ساز mineral
  • فیلتر مرحله هفتم آلکالاین قلیایی کننده آب آشامیدنی Alkaline
  • فیلتر مرحله هشتم اشعه ماورا بنفش یو وی UV ( مناسب برای آب چاه یا ویلا )

یک دستگاه تصفیه آب خانگی ro حرفه ای چگونه آب را تصفیه میکند

سوالی که شاید قبل از انتخاب و خرید آب تصفیه کن خانگی تایوانی برای شما هم پیش آمده باشد این است که طرز کار دستگاه تصفیه آب چیست ؟ ما فیلترهای تصفیه آب را به ترتیب به شما توضیح میدهیم تا به خوبی از عملکرد سیستم اسمز معکوس مطلع باشید .

اولین مرحله یا فیلتر شماره یک آب تصفیه کن خانگی از الیاف ریزبافت تولید شده است که دقیقا شبیه به یک صافی عمل مینماید . املاح درشت و رسوبات موجود در آب آشامیدنی باید حذف شوند تا دستگاه تصفیه آب خانگی شما از بروز هر گونه سنگ کلیه در بدنتان جلوگیری کند و این فیلتر آب کار خود را به خوبی انجام میدهد . املاح بزرگتر از 5 میکرون که با چشم هم قابل دیدن هستند و در کتری شما نیز گچه میبندند از ذراتی هستند که پس از عبور از این فیلتر آب تصفیه کن از آب آشامیدنی شما حذف خواهند شد .

دومین مرحله یا فیلتر شماره دو آب شیرین کن خانگی کلر از آب آشامیدنی را حذف و تصویه مینماید . حتما اطلاع دارید که در تصفیه خانه های شهری برای پاکسازی آب از هر گونه انگل و میکرون به آب کلر زنی میشود اما پس از کلر زنی باید این کلر از آب آشامیدنی حذف گردد تا موجب ریزش مو و چروک شدن پوست بدن انسان نشود که فیلتر دوم تصفیه آب این عملکرد را با آزاد سازی یون های مثبت و منفی انجام میدهد .

سومین مرحله از فیلتر تصفیه آب خانگی مکمل فیلتر کربن اکتیو بوده و در صورت ماندن کلر و مواد جانبی آن در آب آشامیدنی آن را حذف مینماید . همچنین در صورت عبور املاح درشت از فیلتر اول تصفیه آب آن املاح را نیز تصفیه میکند تا از ممبران دستگاه تصفیه آب شما نیز به خوبی محافظت نموده باشد . ممبران گران ترین فیلتر تصفیه آب خانگی در میان 6 مرحله دیگر است پس باید محافظی برای آن تعبیه شود که فیلتر شماره سه این امر را انجام میدهد . عمر مفید سه فیلتر مرحله اول تصفیه آب شش ماه بوده و پس از آن میتوانید از فیلتر دستگاه تصفیه آب سی سی کا مجموعه سه عددی برای تعویض فیلتر تصفیه آب cck یا انواع دیگر برندهای تصفیه آب استفاده نمایید . همچنین شرکت تصفیه آسا ، نمایندگی تعویض فیلتر تصفیه آب در تهران بوده و در سراسر غرب شرق شمال جنوب تهران خدمات پس از فروش دستگاه شما را با هر برندی بر عهده خواهد گرفت . جهت اطلاع از قیمت آب تصفیه کن خانگی و قیمت فیلتر آب تصفیه کن خانگی با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی شماره چهارم و مهم ترین فیلتر آب موجود در دستگاه تصفیه شما است . این فیلتر تمام املاح مضر موجود در آب همچون نیترات نیتریت آرسنیک و آلومینیوم را تصفیه مینماید . فیلتر ممبران قدرت حذف تمام املاح مضر موجود در آب شهری تا 0,0001 میکرون را داشته و سختی تی دی اس آب آشامیدنی را به استاندارد ترین حالت برای نوشیدن میرساند . زمان تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی هر یک سال و نیم است . توجه کنید که قیمت خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار بستگی به ممبران دستگاه شما دارد و قیمت ممبران اصلی و تقلبی میتواند تا 150 الی 200 هزار تومان در قیمت آب تصفیه کن خانگی شما موثر باشد پس از مراکز معتبر و نمایندگی معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی خرید خود را انجام دهید .

فیلتر پست کربن خطی دقیقا خواص آب شیرین کن خانگی را در یک تصفیه آب خانگی ro به ارمغان می آورد و پس از تصفیه ، بو ، طعم و رنگ آب آشامیدنی را شیرین و مطبوع میسازد . فیلتر پست کربن در مرحله پنجم شماره پنج تصفیه آب قرار میگیرد و زمان تعویض آن هر یک سال است . علت تلخی آب تصفیه شده پس از مدت زمان زیاد دیر عوض کردن فیلتر پست کربن و مینرال تصفیه آب خانگی میباشد .

فیلتر مرحله ششم مینرال معدنی ساز وظیفه باز گرداندن املاح مفیدی همچون کلسیم ، منیزیم سدیم و بی کربنات را به آب آشامیدنی دارد . این فیلتر بسیار مهم و کاربردی بوده و در انواع دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای 7 مرحله ای و 8 مرحله ای کاربرد دارد . توجه کنید که فیلتر مینرال باید سر زمان تعویض آن که یک سال است عوض شود چون در صورت دیر عوض کردن آن کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده کاهش پیدا خواهد کرد .

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی حرفه ای

معرفی دستگاه تصفیه آب خانگی یونیزه قلیایی 7 مرحله ای

فیلتر مرحله هفتم در انواع دستگاه تصفیه آب هفت مرحله ای فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی یا آلکالاین است . این فیلتر بسیار کاربردی خواص بسیار زیادی دارد که از مهم ترین آن میتوان به خاصیت آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی اشاره نمود . فیلتر آلکالاین سطح ph آب آشامیدنی را به میزان نرمال و استاندارد بالا میبرد تا شما عزیزان با استفاده و نوشیدن آب قلیایی از خواص آن استفاده نمایید . در بورس فروش تصفیه آب خانگی انواع بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی 7 مرحله ای و 8 مرحله ای هم میتوانید تهیه نمایید .

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی RO حرفه ای

انواع دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس ro با جدیدترین و بهترین روش تصفیه ی آب آشامیدنی بهترین گزینه برای استفاده و انتخاب است . شرکت تصفیه آسا مفتخر است که با سابقه طولانی در زمینه واردات انواع دستگاه تصفیه آب خانگی RO و فروش آب تصفیه کن خانگی با بهترین قیمت و کیفیت ، طبق شرایط شما به عرضه نقد و اقساطی دستگاه تصفیه آب اصل تایوان با جدیدترین تکنولوژی میپردازد . از برندهای معتبر تصفیه آب تایوانی میتوان به دستگاه تصفیه آب CCK ، دستگاه تصفیه آب سافت واتر و دستگاه تصفیه آب آکوا اشاره نمود که پیشنهاد میشود برای مشاهده انواع این دستگاه ها به صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب یا صفحه اصلی سایت تصفیه آب تصفیه آسا مراجعه نمایید . همچنین کارشناسان فروش شرکت به صورت شبانه روزی به مشاوره فروش میپردازند و میتوانید با ما ارتباط برقرار نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *