آداپتور پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی

آداپتور برق پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی ، یک ترانس با ولتاژ 24 و جریان 1.2 آمپر است . این آداپتور اورجینال میباشد و قابل استفاده برای برق تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی میباشد .

قیمت : 45,000 تومان

جهت سفارش ترانس برق پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی 24 ولت با واحد فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید :

( پاسخگویی 24 ساعته ) 306 414 77 021

فرخی 294 51 51 0912

104 49 45 0910

آداپتور پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی و ترانس تایوانی تصفیه آب

سافت واتر ، یکی از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران است که دارای قطعات تایوانی بوده و ترانس آن نیز تایوانی اصل است . ترانس کار محافظت از لوازم برقی تصفیه آب را انجام میدهد و بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی نیز دارای ترانس و آداپتور قدرتمندی است . توجه کنید که عملکرد ترانس تصفیه آب دریافت برق و پخش آن بین پمپ تصفیه آب و انواع شیرهای برقی تصفیه آب است که بهترین مارک تصفیه آب که یک دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است قطعا این کار را با بهترین سیم پیچی و بهترین شکل انجام خواهد داد . یک دستگاه تصفیه آب قلیایی حتی اگر بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی هم نباشد دارای پمپ ، شیر برقی ، شیر های پرشر و لو پرشر است و استفاده از ترانس برای کنترل جریان برق در این دستگاه های تایوانی مورد نیاز است .

ترانس برق پمپ دستگاه آب شیرین کن خانگی بیست و چهار ولتی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی و ترانس تایوانی تصفیه آب

ترانس ها معمولا کیفیت های مختلفی دارند و یک آداپتور چینی تصفیه آب طبعا به نسبت کیفیت پایین تر آن قیمت پایین تری نیز دارد . تصفیه آسا ، فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی ، انواع قطعات تصفیه آب من جمله ترانس تصفیه آب را با بهترین قیمت و مناسب ترین کیفیت عرضه مینماید . همچنین برای خرید انواع دستگاه تصفیه آب خانگی نیز میتوانید به صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی مراجعه نموده و در آنجا بیش از 20 مدل تصفیه آب را مشاهده و انتخاب نمایید . شما عزیزان حتما به راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی نیز دارید که میتوانید برای این منظور با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس برقرار نمایید .

توجه کنید که اگر ترانس دستگاه شما سوخته است امکان این که زمان تعویض فیلتر تصفیه آب شما فرا رسیده بوده و شما به آن توجهی نکردید نیز هست . به این جهت که پس از گذشتن از زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی ، امکان کیپ کردن و بسته شدن راه فیلتر ها وجود دارد . دستگاه با فشار زیاد میخواهد آب را عبور دهد اما این امکان فراهم نیست و به لوازم برقی تصفیه آب شما فشار خواهد آمد .

آداپتور برق پمپ 24 ولتی دستگاه تصفیه آب خانگی

لوازم برقی دستگاه تصفیه آب خانگی ترانس 24 ولت دستگاه آب شیرین کن خانگی

آداپتور برق ترانس پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی 24 ولتی 1.2 آمپر تایوانی

لوازم برقی آداپتور 1.2 آمپر جریان برق ترانس پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی

خرید فروش پخش عمده قیمت آداپتور پمپ برق دستگاه تصفیه آب خانگی

خرید فروش قیمت ترانس آداپتور دستگاه تصفیه آب خانگی اصلی اورجینال

Adaptor water purification pump 24v 1.2A DC

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *