فیلترهای سه گانه تصفیه آب خانگی CCK + قیمت خرید و تعویض

فیلتر دستگاه تصفیه آب cck مجموعه سه عددی و انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی که دارای فیلترهای سه گانه تصفیه آب هستند پس از گذشت مدت عمر مفید خود و رسیدن به زمان تعویض فیلتر تصفیه آب باید سرویس و جایگزین فیلترهای قدیمی و استفاده شده شوند . توجه کنید که این قاعده برای بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران هم به همین صورت است و این که دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه؟ نمیتواند در زمان تعویض فیلترهای سه گانه تصفیه آب تغییر خاصی ایجاد نماید و پس از گذشت عمر مفید این فیلترها نیاز به تعویض پیدا خواهند نمود .

قیمت فیلتر تصفیه آب در سه مرحله پیش تصفیه 1و2و3 کاملا به صرفه و اقتصادی بوده و برای تعویض فیلتر تصفیه آب در تهران میتوانید با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت به تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی شما پرداخته شود .

فیلترهای سه گانه تصفیه آب CCK

عملکرد فیلترهای سه گانه تصفیه آب خانگی CCK

حتی برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی اورجینال همچون دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل ro 7 orp یا تصفیه آب CCK در زمان تعویض سه فیلتر تصفیه آب به ترتیب pp+gac udf+cto باید تعویض و سرویس گردند . مشخصات یک آب تصفیه کن خانگی خوب مثل تصفیه آب سافت واتر اورجینال اصلی و یا انواع دستگاه تصفیه آب آکوا وجود فیلترهای اصلی و با کیفیت گیاهی در مراحل پیش تصفیه است . پیشنهاد میکنیم برای انتخاب دستگاه تصفیه آب خوب و بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران به صفحه چه دستگاه تصفیه آبی بخریم مراجعه نمایید و یا با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید .

انتخاب و خرید فیلتر تصفیه آب از یک مرکز فروش دستگاه تصفیه آب در تهران که معتبر و متخصص باشند میتواند کمک شایانی در زمینه سرویس تصفیه آب خانگی شما باشد . تنها به این دلیل که روش صحیح تعویض فیلتر تصفیه آب اصول اساسی خاص خود همچون هواگیری مخزن تصفیه آب و کربن گیری تصفیه آب را دارد که در صورت رعایت نکردن این موارد پس از تعویض فیلتر کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده مناسب نخواهد بود و نمیتوانید توقع آب آشامیدنی تصفیه شده با طعم ، بو و رنگ مناسب را داشته باشید و دلیل وجود املاح بر روی آب پس از تعویض فیلترهای پایینی همین موضوع است .

با دانستن وظیفه هر فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و این که تصفیه آب چیست میتوانید بهترین فیلترها را برای دستگاه آب شیرین کن خانگی خود انتخاب نمایید . فیلتر مرحله اول تصفیه آب cck سی سی کی که برای تعویض فیلتر تصفیه آب cck و یا تعویض فیلتر تصفیه آب artec و انواع دیگر دستگاه ها همچون روبن roben ، پیوریکام puricom ، پیوریتک puritec و… قابل استفاده است یک فیلتر الیافی پنبه مانند با الیاف فشرده شده تایوانی است .

این فیلتر تصفیه آب خانگی اولین مرحله و شماره یک نامیده میشود که توانایی حذف املاحی را دارد که با چشم دیده میشوند . البته زنگ لوله به میزان زیاد در آب آشامیدنی لوله کشی شهری حل شده است که قابل مشاهده نیست اما این فیلتر با توجه به توانایی حذف املاح بزرگتر از 5 میکرون میتواند تمامی رسوبات موجود در آب آشامیدنی را حذف نماید .

تفاوت انواع دستگاه تصفیه آب رومیزی با زیر سینکی در این است که تصفیه آب رومیزی تنها همین املاح درشت را از آب آشامیدنی حذف میکند و در واقع یک دستگاه تصفیه آب حرفه ای نخواهد بود اما سیستم تصفیه آب زیر سینکی تولید شده برای تصفیه ی کامل آب آشامیدنی به میزانی که تی دی اس آب کاملا استاندارد سلامت بدن انسان گردد .

قیمت فیلتر سه عددی تصفیه آب CCK

پس از عبور آب آشامیدنی از فیلتر مرحله اول ، آب وارد یک فیلتر کربنی گیاهی میشود که از پوسته نارگیل دانه های کربن فعال داخل آن پر شده است . این فیلتر کربن اکتیو نامیده میشود و وظیفه کلر زدایی از آب لوله کشی شهری را دارد .

در مقاله تصفیه آب چیست به این موضوع پرداختیم که پس از کلر زنی به آب آشامیدنی برای جلوگیری از ریزش مو باید کلر از آب آشامیدنی حذف شود که تصفیه خانه های شهری این کار را انجام نخواهند داد پس با توجه به این موارد میتوان از کربن اکتیو برای حذف کلر استفاده نمود .

فیلتر سوم که کربن بلاک cto از مجموعه فیلتر تصفیه آب سی سی کا cck است دو عملکرد کلی و مهم را بر عهده میگیرد . این فیلتر ابتدا مواد جانبی کلر از آب آشامیدنی همچون کلرامین را که در آب باقی مانده باشد تسفیه مینماید و سپس با توجه به فشرده بودن املاح درشتی که از مرحله یک و دو عبور نموده اند و در صورت ورود به فیلتر مرحله چهارم به ممبران تصفیه آب خانگی صدمه میزنند توسط کربن بلاک سی سی کا حذف میگردد .

برای تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای سی سی کا یا دیگر دستگاه های شش مرحله ای ، هفت مرحله ای قلیایی و هشت مرحله ای اکسیژن ساز میتوانید از پک کامل فیلتر تصفیه آب استفاده کنید . در پک کامل فیلتر تصفیه آب سه فیلتر پایینی به همراه ممبران آمریکایی و فیلتر پست کربن و مینرال تایوانی موجود هستند .

تعویض فیلترهای سه گانه تصفیه آب cck

قیمت فیلتر های سه گانه دستگاه تصفیه آب خانگی

تصفیه کننده آب خانگی با سرویس به موقع سالم و سلامت خواهد بود و کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده نیز طبق این شرایط بسیار مطلوب و درجه یک در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد . قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی بسته به نوع فیلتر ، متریال به کار رفته در کیفیت و مواد داخل فیلتر آب تصفیه و همچنین کشور ساخت آن متفاوت است .

بهترین مارک فیلتر تصفیه آب در ایران ، انواع فیلتر تصفیه آب تایوانی است که کاملا اورجینال و استاندارد نیز بوده و در بسیاری از دستگاه های تصفیه کن آب در ایران مورد استفاده قرار میگیرد . شما عزیزان میتوانید از مرکز فروش دستگاه تصفیه آب در تهران شرکت تصفیه آسا درخواست خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب در غرب و شرق تهران را ثبت نمایید تا در اسرع وقت به امر شما رسیدگی گردد .

از دیگر مواردی که در زمان تعویض فیلتر توسط کارشناسان تصفیه آسا بررسی میشود مخزن ذخیره تصفیه آب خانگی شما خواهد بود که در صورت داشتن مشکل تعویض مخزن تصفیه آب نیز برای شما انجام خواهد شد . قیمت مخزن ذخیره تصفیه آب خانگی در دو مدل 3.2 گالن 12 لیتری و 4 گالن 16 لیتری ارائه میشود . برای خرید فیلتر تصفیه آب و مخزن ذخیره با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید .

نظرات این مطلب | شما هم دیدگاهتان را بنویسید و سوالات خود را بپرسید
 • دسامبر 14, 2019 در 10:38 ب.ظ
  پیوند یکتا

  برای هر دستگاهی میتونیم از فیلترهای سه تایی سی سی کا استفاده کنیم ؟ دستگاه من پیوریکام هست

  پاسخ
  • دسامبر 15, 2019 در 2:05 ق.ظ
   پیوند یکتا

   برای تصفیه آب پیوریکام بله مشکلی نداره میتونید از فیلترهای سه‌گانه سی سی که استفاده کنید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *