بورس دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی تایوانی در اسلامشهر

نوشیدن آب آشامیدنی آلوده علاوه بر طعم و بوی بد به سلامتی بدن انسان نیز صدمه ی فراوانی خواهد زد . املاح مضری همچون رسوبات که از قبیل شن و ماسه و گل و لای هستند در بهترین حالت از علل بروز سنگ کلیه خواهند بود چه رسد به املاح ریزتر و بسیار مضرتری نظیر نیترات و نیتریت و کلر که از چروک شدن پوست تا سرطان های داخلی سلامت بدن انسان را به خطر می اندازد . متاسفانه آلودگی آب های زیر زمینی طبق نظریات سازمان های ملی روز به روز بیشتر شده و نیترات بیشتری باعث افزایش غیر قابل کنترل سختی آب آشامیدنی میشوند با این که سختی مناسب آب شرب با تی دی اس آب لوله کشی شهری تهران و حومه آن همچون پردیس رودهن بومهن یا اسلامشهر ، بسیار اختلاف دارد .

اما بهترین روش کاهش سختی آب آشامیدنی استفاده از بهترین تصفیه آب زیر سینکی است که علاوه بر حذف املاح مضر آب ، به افزودن املاح مفیدی که طی مراحل تصفیه حذف میگردند نیز بپردازد . طبیعتا چنین سیستمی که به صورت زیر سینکی به فیلتراسیون آب آشامیدنی منزل یا محل کار شما بپردازد و همیشه آب سالم و تصفیه شده در اختیار شما عزیزان قرار دهد امری لازم و یک ضرورت محسوب میشود اما کدام دستگاه تصفیه آب بهتر است ؟

بورس دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی تایوانی در اسلامشهر

دستگاه های تصفیه ی آب آشامیدنی برند ها و مدل های گوناگونی دارند . از دستگاه های بسیار کوچک تصفیه آب خانگی گرفته که زیر سینک و بدون پمپ و مخزن نصب میگردند که ساده ترین نوع آنها آب تصفیه کن سه مرحله ای است و به وسیله ی یک شیر روی سینک میتوانید آب آشامیدنی تمیزتر از آب لوله کشی شهری برداشت نمایید . اما این دستگاه ها آن چنان که باید آب را عاری از تمام املاح مضر نمیکنند و تنها رسوبات و کلر آن را تصفیه میکنند . دستگاه های دیگری با فیلترهای بیشتر و به صورت مکانیکی هستند که آب را نیز در پنج مرحله تصفیه نموده و فیلتر تصفیه آب قلیایی نیز دارند . این دستگاه های تصفیه آب نیز نمیتوانند آنچنان به تصفیه ی کامل آب بپردازند اما از کیفیت خوبی نیز برخوردارند و روش تصفیه ی این دستگاه ها الترافیلتراسیون یا uf است .

بهترین دستگاه تصفیه آب چیست ؟

پیشنهاد ما به شما برای انتخاب بهترین تصفیه کننده آب آشامیدنی ، استفاده از دستگاه های اسمز معکوس قلیایی کننده است . این دستگاه ها شامل پمپ و مخزن بوده و تکنولوژی آنها جدیدترین دستگاه تصفیه آب در ایران و جهان یعنی آر او ro Reverse Osmosis System است . تعداد مراحل این دستگاه ها معمولا از 6 الی 10 مرحله ای است . در اسلامشهر دستگاه های 6 فیلتره و 7 فیلتره برای تصفیه ی آب کفایت میکند البته علاوه بر اینها ، دستگاه های 8 مرحله ای ماورا بنفش یو وی نیز هستند که آب را انگل و میکروب زدایی میکنند و اگر در اسلامشهر و محل مورد نظر شما میخواهید آب چاه را به آب آشامیدنی تبدیل نمایید میتوانید از دستگاه های لامپ یو وی دار استفاده کنید . عملکرد دستگاه های تصفیه آب به این صورت است شماره یک این دستگاه های تایوانی ، رسوبات و املاح درشت را حذف و تصفیه میکنند .

مرحله دوم آن کربن اکتیو گیاهی است که از پوسته نارگیل تولید شده و کلر و کلرامین آب را تصفیه میکند . شماره سه این فیلترهای تصفیه آب شش مرحله ای نیز همچون مرحله دوم از پوسته نارگیل بوده و به تکمیل عملکرد مرحله دوم کمک شایانی میکند . فیلتر اصلی این دستگاه ها شماره چهارم آنهاست که به آن ممبران خانگی میگویند . ممبران تمام املاح مفید و مضر آب آشامیدنی را تا ریز ترین ذرات حذف و تصفیه نموده و در مخزن تصفیه آب ذخیره مینماید . مرحله پنجم این دستگاه ها که پست کربن بوده و بو و طعم آب را شیرین میکند که خواص آب شیرین کن خانگی برای شما خواهد داشت .

املاح مفیدی که طی ترتیب مراحل تصفیه آب حذف شده بود در مینرال ششمین فیلتر از دستگاه های تایوانی استاندارد تصفیه آب بر میگردند و به آب اضافه میشوند . بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی هفت مرحله ای هم در هفتمین مرحله آب را قلیایی کرده و سطح پ هاش ph آن را می افزاید . افزایش سطح قلیایی آب آشامیدنی علاوه بر گرفتن ضررهای آب اسیدی آب آشامیدنی قلیایی نیز در اختیار شما قرار میدهد که فواید نوشیدن آب تصفیه شده را چند برابر خواهد کرد . از بهترین مارک دستگاه های تصفیه آب میتوان به دستگاه تصفیه آب cck و دستگاه تصفیه آب سافت واتر اشاره نمود که برای اسلامشهر مناسب ترین گزینه ها هستند . ضمن این که تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر و سی سی کا در زمان های مناسب برای سرویس دستگاه از طرف شرکت به شما عزیزان اطلاع رسانی میگردد و همچنین نصب و ارسال دستگاه در اسلامشهر رایگان میباشد . جهت مطالعه ی نکات مهم خرید دستگاه تصفیه آب اینجا کلیک کنید . برای مشاوره انتخاب بهترین و مناسب ترین گزینه تصفیه آب میتوانید با مشاوران بورس فروش دستگاه تصفیه آب در تهران کرج و اسلامشهر ، شرکت تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *