قیمت خرید تعویض پک کامل فیلتر تصفیه آب ممبران آمریکایی

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای که از 6 فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی بهره میبرند میتوانند از برای تعویض فیلتر تصفیه آب از این پک کامل فیلتر تصفیه آب استفاده نموده و سرویس دستگاه تصفیه کننده آب خانگی با این پک فیلتر آب تصفیه تایوانی و آمریکایی به بهترین روش انجام میگیرد . در پکیج خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اکثر دستگاه های تصفیه آب ایرانی و اصل تایوان از ممبران آمریکایی استفاده مینمایند که در این پک هم شما عزیزان میتوانید بهترین فیلتر ممبران تصفیه آب را خریداری نمایید . قطعا اطلاع دارید که قیمت دستگاه تصفیه آب بسیار بستگی به فیلتر اصلی ممبران آن دارد و شما عزیزان میتوانید با خرید فیلتر تصفیه آب آمریکایی همان کیفیت خروجی آب تصفیه شده را داشته باشید که با خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی دریافت میکنید . جهت خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب و ثبت سفارش تعویض فیلتر میتوانید به صفحه فیلتر تصفیه آب مراجعه نموده و یا با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید :

7717 7716 021

306 14 774 021

پک کامل فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای ممبران آمریکایی

بهترین زمان مناسب تعویض پک کامل فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای

اغلب دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای فروش بیشتری در سطح تهران داشته اند هر چند که تصفیه آب مناسب تهران میتواند دستگاه تصفیه آب خانگی قلیایی یونیزه و دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای نیز باشد همانند دستگاه تصفیه آب cck ، دستگاه تصفیه آب سافت واتر ، دستگاه تصفیه آب آکوا و دستگاه تصفیه آب ultra tec و دیگر تصفیه کن آب خانگی که دارای مدل های 6 مرحله ای ، 7 مرحله ای و 8 مرحله ای اکسیژن ساز انرژی زا آنتی باکتریال هستند . اما زمان تعویض فیلتر تصفیه آب در هر فیلتر آب تصفیه کن فرق میکند و عمر مفید هر کدام با دیگر بر حسب کیفیت ، میزان مصرف و محل سکونت شما عزیزان تفاوت میکند . قطعا یکی از نکات مهم خرید دستگاه تصفیه آب خانگی یادآوری بهترین زمان تعویض فیلتر آب تصفیه کن است که در ادامه به بررسی زمان تعویض این پک فیلتر میپردازیم .

بهترین زمان تعویض فیلترهای سه گانه تصفیه آب خانگی

فیلترهای تصفیه آب به ترتیب در سه مرحله پاینی فیلتر pp الیافی تصفیه آب cck ، فیلتر کربن اکتیو گرانول فعال gac udf سی سی کا ، فیلتر کربن بلاک cto cck که هر کدام از این سه مرحله عملکرد خاص خود را دارند . فیلتر pp 10 اینچ حالت پنبه ای فشرده یا کنافی دارد و همانطور که در مطالب پیشین نیز گفته شد وظیفه حذف و تصفیه املاح درشت آب آشامیدنی لوله کشی شهری را دارد . در لوله کشی آب شهری املاحی همچون شن ، ماسه ، گل و لای به میزان درست و کافی تصفیه نمیگردند و همین موضوع دلیل بر رسوبات موجود در کتری و ته نشین شدن ته لیوان آب و بد تر از آب از دلایل مهم بروز سنگ کلیه در بدن انسان میشود . وجود فیلتر مرحله اول تصفیه آب میتواند این املاح درشت که از 5 میکرون بزرگتر هستند و با چشم غیر مسلح قادر به دیده شدن در آب آشامیدنی هستند را به کلی تصفیه کند و عمر مفید آن نیز همچون دو مرحله بعدی چهار الی شش ماه میباشد . از دلایل و ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی میتوان جلوگیری از بروز سنگ کلیه در بدن انسان به علت وجود فیلتر اول آب را اشاره نمود و تعویض فیلتر اول تصفیه آب پس از اشباع شدن در زمان مناسب رسوبات را همواره به صورت کلی حذف میکند .

فیلتر دوم و سوم آب شیرین کن خانگی هر دو فیلتر کربنی گیاهی هستند که از پوسته نارگیل ساخته و تولید شده اند و حذف کلر از آب آشامیدنی وظیفه اصلی این دو فیلتر تصفیه کننده آب است . با آزاد سازی یون های مثبت و منفی کلر از آب آشامیدنی حذف میشود که مضرات وجود کلر در آب آشامیدنی به کلی از بین برود . البته دیگر وظایف فیلتر سوم محافظت از ممبران آمریکایی فیلمتک خانگی است تا املاح درشت وارد این فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی ro شما عزیزان نشود . برای تعویض فیلتر تصفیه آب artec ، تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر ، تعویض فیلتر تصفیه آب cck و دیگر دستگاه هایی همچون تعویض فیلتر پیوریکام و پیوریتک و روبن و واتر سیف از فیلتر دستگاه تصفیه آب سی سی کا مجموعه سه عددی استفاده میشود و در این پک کامل فیلتر نیز از همین فیلترهای درجه یک تایوانی استفاده شده است . بهترین زمان تعویض این سه فیلتر هر 4 الی 6 ماه است و جهت دریافت قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی مجموعه سه عددی نیز میتوانید با کارشناسان تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید .

قیمت پک کامل فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای ممبران فیلمتک

زمان مناسب تعویض فیلتر ممبران آمریکایی پست کربن مینرال تصفیه آب

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس به علت وجود فیلتر ممبران آر او ro میتواند بهترین خرید لوازم خانگی برای هر خانه ای باشد چون بهترین روش تصفیه آب آشامیدنی سیستم تصفیه آب اسمز معکوس است و دلیل آن نیز توانایی این سیستم تصفیه آب برای حذف املاح مضر آب آشامیدنی است . این دستگاه تصفیه آب خانگی نیترات و نیتریت و آرسنیک و آلومینیوم را که از مضرترین ذرات ریز موجود در آب هست حذف میکند و همه این وظایف نیز بر روی دوش ممبران فیلمتک filmtec خانگی 50 گالن است . این فیلتر ممبران روی هر آب تصفیه کن که باشد میتواند روزانه تا 200 لیتر آب آشامیدنی تصفیه شده در اختیار شما قرار دهد و زمان تعویض فیلتر ممبران نیز هر یک سال و نیم الی دو سال است . ابعاد ذرات ریزی که ممبران خانگی میتواند تصفیه کند 0,0001 میکرون است که هیچ ماده محلول مضری در آب باقی نخواهد ماند .

فیلتر پنجم پست کربن و فیلتر ششم مینرال معدنی ساز عمر مفید یکسانی دارند و هر دو سر یک سال استفاده از دستگاه تعویض میشوند . پست کربن خطی بو ، طعم ، رنگ آب تصفیه شده را شیرین کرده و فیلتر معدنی ساز نیز تیر آخر را شلیک میکند و در واقع املاح مفید مورد نیاز بدن انسان همچون کلسیم ، منیزیم ، سدیم ، بی کربنات ، منگنز و… را به آب اضافه مینماید تا دستگاه تصفیه آب ضرر نداشته باشد و مفید واقع شود . قیمت فیلتر ممبران ، قیمت فیلتر پست کربن و قیمت فیلتر مینرال در یک پک سه تایی بالایی یا پک کامل فیلتر تصفیه آب ارائه میگردد . تصفیه آسا یک مدل پک دیگر با ممبران ژاپنی نیز دارد که هر دو مدل در زمان تعویض به محل شما آورده شده و کیفیت های آنها به همراه قیمت به شما عزیزان توضیح داده میشود تا بهترین گزینه را بر طبق صلاح دید خود انتخاب و خرید نمایید .

خرید اینترنتی پک کامل فیلتر تصفیه آب ممبران آمریکایی filmtec

خرید اینترنتی پک کامل فیلتر تصفیه آب خانگی با ممبران آمریکایی

حتی اگر شما درخواست خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب بدون مخزن الترافیلتراسیون را دارید و یا یک دستگاه تصفیه آب قلیایی یونیزه 7 مرحله ای یا دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای CCK را خریداری نموده اید میتوانید با خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب خانگی از تصفیه آسا به سرویس آب تصفیه کن خود بپردازید . تصفیه آسا با بهترین قیمت و مناسب ترین کیفیت فیلترهای دستگاه شما را در تهران با تعویض و ارسال رایگان سرویس میکند . برای این منظور کافیست با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل نموده و ثبت سفارش تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای خود را توسط تکنسین های تصفیه آسا انجام نمایید تا در اسرع وقت یک تکنسین فنی مجرب در محل شما درخواست شما را انجام دهد .

2 نظر در “قیمت خرید تعویض پک کامل فیلتر تصفیه آب ممبران آمریکایی

 • دسامبر 14, 2019 در 9:47 ب.ظ
  پیوند یکتا

  قیمت مناسب پک تعویض فیلترتون یه طرف این که رایگان تعویض میکنین هم خدایی کارو راه میندازه

  پاسخ
  • دسامبر 15, 2019 در 2:15 ق.ظ
   پیوند یکتا

   نظر لطف شماست و این خدمات وظیفه ما در قبال انتخاب شما هست

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *