ابعاد دستگاه تصفیه آب خانگی چقدر است؟

سوال مهمی که شاید با فکر خرید دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی در ذهن شما عزیزان ، آقایان و بیشتر بانوان جای گیرد این است که طول ، عرض و ارتفاع یک دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی چه مقدار است و دستگاه تصفیه آب خانگی چقدر در زیر کابینت سینک جا میگیرد ؟ طبیعتا تمام بانوان زیر کابینت سینک وسایل مختلفی قرار میدهند اعم از شوینده های بهداشتی و… که با نصب یک دستگاه تصفیه آب جای کمتری برای قرار دادن وسایل خواهند داشت ولی با وجود رسوب ، بو و طعم کلر ، نیترات بسیار زیاد آب آشامیدنی شهری و انواع مضرات آب تصفیه نشده ، داشتن یک دستگاه آب شیرین کن خانگی ضروری است .

یک دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای زیر سینکی به طور معمول و استاندارد به اندازه نیم کابینت جا میگیرد .

در زیر میتوانید ابعاد دستگاه تصفیه آب و مخزن ذخیره آب تصفیه شده را مشاهده نمایید :

طول دستگاه تصفیه آب : 40 سانتی متر

عرض دستگاه تصفیه آب : 23 سانتی متر

ارتفاع دستگاه تصفیه آب : 44 سانتی متر

ابعاد طول عرض ارتفاع دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای تایوانی آب شرین کن تصفیه کن سافت واتر Soft Water

ابعاد مخزن ذخیره آب تصفیه شده دستگاه تصفیه آب

قطر مخزن تصفیه آب 16 لیتری : 25 سانتی متر

ارتفاع مخزن تصفیه آب 16 لیتری : 39 سانتی متر

ابعاد کلی دستگاه تصفیه آب خانگی با مخزن ذخیره تصفیه آب

دستگاه آب تصفیه کن خانگی 6 مرحله ای با مخزن ذخیره چقدر در زیر کابینت جا میگیرد ؟
میتوانید در زیر اندازه کلی دستگاه را در حالتی که کمترین جای ممکن را اشغال کند مشاهده نمایید :

ابعاد کلی دستگاه تصفیه آب با مخزن ذخیره : 50 سانتی متر

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی چیست؟

ابعاد بسیاری از دستگاه های تصفیه آب خانگی با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند اما بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی بوده و ابعاد آن مطابق عکس های بالا میباشد . شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که چه دستگاه تصفیه آبی بخریم و بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی چیست . طبیعتا در میان این همه برند و مدل تصفیه اب ، پیشنهاد ما به شما دستگاه تصفیه آب تایوانی سی سی کا ، دستگاه تصفیه آب آکوا و دستگاه تصفیه آب سافت واتر است . زیرا این دستگاه ها در سایز و ابعاد استاندارد و کاملا جهانی تولید شده اند و این باعث میشود تا تقریبا زیر تمام سینک های استاندارد و نرمال جا بگیرند .

از دیگر مزایای بهترین برند دستگاه تصفیه آب تایوانی این است که کیفیت قطعات آن درجه یک بوده و همچنین سایز قطعات ، رزوه ها و اتصالات این دستگاه ها به صورت استاندارد طوری تولید شده اند که به انواع دستگاه تصفیه آب خانگی RO بخورند .

همچنین ابعاد فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی در هوزینگ های پایینی 10 اینچ هستند که این سایز ها نیز در تمام دستگاه های آب تصفیه کن خانگی یکسان بوده و به صورت استاندارد وقتی شما به خرید فیلتر دستگاه تصفیه آب میپردازید میتوانید با هر برندی که خریداری نموده اید برای تمام دستگاه ها تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی را انجام دهید .

قیمت خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل

اگر ابعاد دستگاه تصفیه آب را مشاهده نمودید و خیالتان راحت شد که این دستگاه ها در زیر سینک آشپزخانه شما جا میشوند میتوانید در صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی به مشاهده انواع دستگاه تایوانی اورجینال تصفیه اب پرداخته و در آن صفحه راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی را نیز مطالعه نمایید . سپس هر کدام از برندهای معتبر تصفیه آب را که مشاهده و انتخاب نمودید با یک تلفن ثبت سفارش نموده و از خدمات خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی شرکت تصفیه آسا نهایت بهره را ببرید . لازم به ذکر است که نصب و ارسال دستگاه تصفیه آب در تهران و کرج البرز رایگان بوده و امکان خرید دستگاه تصفیه آب خانگی اقساطی نیز وجود دارد که برای اطلاع از شرایط آن میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *