معنی FLOW در فیلتر دستگاه تصفیه آب

در دستگاه تصفیه آب خانگی اصطلاحات کوتاهی به کار برده شده است که معانی مهم و کلیدی دارند و به طور مختصر عملکرد دستگاه را برای افراد مشخص میکنند . یکی از این اصطلاحات کلمه انگلیسی FLOW است که عمدتا روی فیلتر مرحله ششم ( مینرال ) دستگاه آب تصفیه کن خانگی به صورت برجسته یا چاپی به نمایش درآمده است . FLOW در لغت نامه زبان انگلیسی به فارسی به معنی “جریان” ، “گردش” ، “روند” است . به این معنی که جریان ورودی و خروجی آب از فیلتر تصفیه آب را نمایش میدهد . در عکس های زیر ورودی و خروجی فیلتر مرحله ششم مینرال آب شیرین کن خانگی به خوبی نمایش داده شده است .

معنی flow فلو در فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی اصل تایوان سافت واتر soft water

لغت FLOW به نوعی راهنمای تعویض فیلتر مرحله پنجم و ششم دستگاه تصفیه آب خانگی است به جهت این که فیلتر مرحله پنجم و مرحله ششم تصفیه آب خانگی به صورت کپسولی شکل است و دو طرف آن یک شکل و شمایل دارد پس نیازمند مشخص کردن ورودی و خروجی این فیلترها هستیم .

فلو flow ورودی خروجی فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی به چه معناست معنی لغت

سمتی که فلش FLOW بر خلاف آن است اتصال فیلتر مرحله پنجم به ششم و ورودی فیلتر مرحله ششم تصفیه آب است و سمتی که فلش FLOW به طرف آن نشانه گذاری شده خروجی فیلتر مرحله ششم است که با شلنگ تصفیه آب نقطه اتصال به شیر بهداشتی ( اهرمی/ستاره ای) روی سینک است . امیدواریم توضیحات کافی در جهت افزایش آگاهی شما از مشخصات کلمه FLOW روی فیلتر ششم دستگاه تصفیه آب خانگی ارائه کرده باشیم .

راهنمای نصب دستگاه تصفیه آب اصطلاحات دستگاه تصفیه آب خانگی فلو اصطلاحات دستگاه آب تصفیه کن شیرین کن خانگی

دستگاه های تصفیه آب شامل اصطلاحات متعدد و متنوعی است که در این مقاله و مقاله های آینده سایت تصفیه آسا بیشتر و بسیار بهتر به آن خواهیم پرداخت تا مشخصات و راهنمای یک دستگاه تصفیه آب خانگی خوب را به شما عزیزان توضیح دهیم .

جهت مشاوره برای خرید بهترین برند دستگاه های تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای و 7 مرحله ای اصل تایوان خارجی و انواع فیلترهای آب شیرین کن خانگی با واحد فروش شرکت تصفیه آسا به شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

306 14 774 021

فرخی 294 51 51 0912

104 49 45 0910

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *