فلو flow ورودی خروجی فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی به چه معناست معنی لغت

در دستگاه تصفیه آب خانگی اصطلاحات کوتاهی به کار برده شده است که معانی مهم و کلیدی دارند و به طور مختصر عملکرد دستگاه را برای افراد مشخص میکنند . یکی از این اصطلاحات کلمه انگلیسی FLOW است که عمدتا روی فیلتر مرحله ششم ( مینرال ) دستگاه آب تصفیه کن خانگی به صورت برجسته یا چاپی به نمایش درآمده است . FLOW در لغت نامه زبان انگلیسی به فارسی به معنی “جریان” ، “گردش” ، “روند” است . به این معنی که جریان ورودی و خروجی آب از فیلتر تصفیه آب را نمایش میدهد . در عکس های زیر ورودی و خروجی فیلتر مرحله ششم مینرال آب شیرین کن خانگی به خوبی نمایش داده شده است .

معنی flow فلو در فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی اصل تایوان سافت واتر soft water

لغت FLOW به نوعی راهنمای تعویض فیلتر مرحله پنجم و ششم دستگاه تصفیه آب خانگی است به جهت این که فیلتر مرحله پنجم و مرحله ششم تصفیه آب خانگی به صورت کپسولی شکل است و دو طرف آن یک شکل و شمایل دارد پس نیازمند مشخص کردن ورودی و خروجی این فیلترها هستیم .

فلو flow ورودی خروجی فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی به چه معناست معنی لغت

سمتی که فلش FLOW بر خلاف آن است اتصال فیلتر مرحله پنجم به ششم و ورودی فیلتر مرحله ششم تصفیه آب است و سمتی که فلش FLOW به طرف آن نشانه گذاری شده خروجی فیلتر مرحله ششم است که با شلنگ تصفیه آب نقطه اتصال به شیر بهداشتی ( اهرمی/ستاره ای) روی سینک است . امیدواریم توضیحات کافی در جهت افزایش آگاهی شما از مشخصات کلمه FLOW روی فیلتر ششم دستگاه تصفیه آب خانگی ارائه کرده باشیم .

راهنمای نصب دستگاه تصفیه آب اصطلاحات دستگاه تصفیه آب خانگی فلو اصطلاحات دستگاه آب تصفیه کن شیرین کن خانگی

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی و معنی Flow

در دستگاه تصفیه آب خانگی ارزان قیمت کلمه فلو Flow تنها روی فیلترها قرار گرفته و جهت فیلترها را با یک فلش مشخص نموده است . اما انواع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران که سیستم اسمز معکوس هستند و پمپ و مخزن و ممبران ( فیلتر اصلی ) دارند دارای یک خروجی پساب فاضلاب نیز هستند که روی آن نیز یک فلش و Flow نوشته شده است . فلش روی فیلتر ها به نشان دادن جهت فیلتر میپردازد که تنها زمان تعویض فیلتر تصفیه آب به درد شما میخورد و اگر در حال حاضر احساس میکنید که فیلتر دستگاه آب شیرین کن خانگی شما کثیف و اشباع شده است میتوانید به صفحه خرید فیلتر دستگاه تصفیه آب مراجعه نموده و قیمت انواع فیلتر تصفیه آب تایوانی را مشاهده کنید . خروجی پساب فاضلاب هم یکی از دو خروجی فیلتر ممبران مرحله چهارم است که توسط ممبران ، آلودگی های آب آشامیدنی را به فاضلاب هدایت میکند و جهت آن باید به سمت سیفون فاضلاب باشد . توجه کنید که تنها بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران توانایی حذف املاح مضر آب تا 0,0001 میکرون را دارد که این سیستم به دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس زیر سینکی مشهور است و همچنین دستگاه تصفیه آب خانگی حذف نیترات نیز شناخته میشود .

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با انواع برند ها ، مارک ها و مدل های متنوع شرایط انتخاب را کمی دشوار خواهد کرد . اما با مطالعه راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و نکات مهم در خرید دستگاه تصفیه آب به سادگی میتوانید برندهای معتبر را با مقایسه دستگاه های تصفیه آب انتخاب نمایید . شرکت تصفیه آسا سابقه طولانی در زمینه واردات و عرضه دستگاه تصفیه آب تایوانی در ایران داشته و برای مشاهده انواع دستگاه آب تصفیه کن میتوانید به صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب مراجعه نمایید . در این صفحه شما میتوانید برندهای تایوانی ، آلمانی ، ایرانی و چینی تصفیه آب را مشاهده کنید که با رنج قیمت های گوناگون قرار داده شده اند . همچنین میتوانید به سادگی از خدمات نصب و ارسال رایگان شرکت استفاده نمایید و با خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب کارشناسان فنی شرکت در محل شما حاضر شده و دستگاه مد نظر شما را نصب خواهند کرد . شرکت تصفیه آسا همچنین امکان فروش اقساطی دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران و کرج را نیز فراهم آورده است .

2 پاسخ
  1. علی لواسانی
    علی لواسانی گفته:

    من داشتم تعویض فیلتر میکردم دستگاهمو که به این مشکل برخوردم مرسی که کامل توضیح دادین

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *