آیا واقعا یک چیز ساده همچون آب آشامیدنی قلیایی یونیزه از بروز سرطان جلوگیری میکند ؟ یک تحقیق و بررسی روز افزون به وضوح نشان می دهد که آب قلیایی کلیدی برای جلوگیری از ایجاد و بروز سرطان در بدن انسان است . اگر شما عزیزان در مورد سلامت آینده خود نگران هستید ، پیشنهاد میکنیم فواید نوشیدن آب قلیایی یونیزه شده برای جلوگیری از بروز سرطان را در ادامه مطالعه نمایید .

آب قلیایی یونیزه و سرطان

رابطه بین pH بدن انسان و سرطان Cancer

در سال 1931 ، دکتر اتو واربورگ پیوند بین سطح pH خون بدن انسان و سرطان را کشف کرد . او با تحقیق و بررسی بسیار به این دست یافت که سلول های سرطانی قادر به رشد در محیط قلیایی یونیزه نیستند . این کشف توسط این دانشمند ، کمک به میلیون ها نفر برای درمان و پیشگیری از سرطان بود ، اما برای این که از بدن خود یک محیط قلیایی بدست آوریم نیاز به داروهای گران قیمت و شیمیایی نیست . تنها با استفاده از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران میتوانید از مزایای یک آب تصفیه شده سالم به همراه فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی ، آب یونیزه در اختیار خود و خانواده عزیزتان قرار دهید .

این واقعیت کلی که تعادل سطح PH خون بدن انسان برای کمک به سلامت در تمام مراحل زندگی امری ضروریست را نادیده نگیرید .

چگونه آب قلیایی یونیزه از بروز سرطان در بدن انسان جلوگیری میکند

متعادل سازی سطح PH خون بدن انسان در پیشگیری از سرطان بسیار سودمند است ، زیرا این شیوه محیطی قلیایی از بدن انسان میسازد تا در مقابل انواع سرطان مقاوم باشد . رژیم مدرن امروزه به همراه قندهایی  است که سطح اسید را در خون بدن افزایش میدهند . متاسفانه ، اسیدی بودن خون بدن محیط ایده آل برای شکوفایی سلول های سرطانی را ایجاد می کنید .

برای مقابله با خون اسیدیته بدن انسان ، باید راهی برای بازگرداندن خون به حالت قلیایی پیدا کنید . که بخشی از آن رژیم غذایی قلیایی یونیزه شماست . اجتناب از قند فرآوری شده ، گندم و لبنیات نقطه شروع یک رژیم غذایی قلیایی است . افزایش میزان مصرف سبزیجات سبز و میوه هایی که با خواص آنتی اکسیدانی همراه باشند نیز امری ضروری است .

اما حفظ این نوع رژیم غذایی آسان نیست . یک راه بسیار ساده تر برای این که اطمینان حاصل کنید که خون شما اسیدی نیست ، نوشیدن 1 الی 2 لیتر آب آشامیدنی قلیایی در طول روز است . آب قلیایی نه تنها هیدراتاسیون مناسب بدن را تضمین میکند ، استرس اسیدی بودن خون را نیز کاهش داده و همیشه خون شما را در سطح قلیایی نگه میدارد .

انتخاب بهترین روش درست کردن آب قلیایی یونیزه

همه آب های قلیایی یکسان و شبیه به هم نیستند . هنگامی که بحث سلامتی شما در آینده پیش می آید باید مطمئن شوید که آب آشامیدنی قلیایی که از آن استفاده میکنید بهترین کیفیت را دارد . قطعا استفاده از بطری آب معدنی یا خرید آب قلیایی ، امری مقرون به صرفه نخواهد بود با توجه به این که استفاده مداوم از آب آشامیدنی قلیایی با خواص اعجاب انگیز آنتی اکسیدانی همراه خواهد بود .

مصرف این ضد اکسیدان قوی برای مبارزه با رادیکال های آزاد در سیستم بدن و سلامتی شما ضروری است که در صورت پیگیری نکردن ممکن است به سرطان تبدیل شوند . رادیکال های آزاد یک محصول جانبی از سیستم طبیعی بدن هستند و نمیتوان آنها را متوقف نمود . اما با مصرف منظم آب قلیایی ، میتوانید از بدن خود در جلوگیری از آسیب هایی که رادیکال های آزاد ایجاد میکنند ، محافظت نمایید . نه تنها آب قلیایی برای پیشگیری از سلول های سرطانی مفید است ، بلکه با خوردن مداوم آب قلیایی میتوانید مقاومت سیستم ایمنی بدن خود را برای مبارزه با انواع بیماری های دیگر نیز افزایش قابل توجهی دهید .

همه ما انسان ها تمایل داریم از بروز سرطان پیشگیری نماییم و به هیچ عنوان درگیر این واژه نشویم . شما میتوانید رژیم غذایی خود را قلیایی کنید ، ورزش و استراحت به اندازه کافی داشته باشید ، اما حتی این روش ها به اندازه کافی به شما اطمینان نمیدهد که سطح pH خون شما مناسب و قلیایی باقی می ماند . خوشبختانه با استفاده از بهترین مارک دستگاه تصفیه آب تایوانی هفت مرحله ای که انواع آن دستگاه تصفیه آب CCK یا دستگاه تصفیه آب سافت واتر میباشد میتوانید در تمام طول روز و به صورت همیشگی آب آشامیدنی با بهترین سختی آب برای آشامیدن در اختیار داشته باشید ضمن این که با این آب تصفیه شده قلیایی ، سطح پ هاش pH بدن خود را نیز در تمام ساعات روز قلیایی نگه میدارید تا با خیال راحت سلامت خود را حفظ نمایید .

جـهـت اطـلـاعـات بـیـشـتـر راجـع بـه انواع بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی یـا مـشـاهـده مـحـصـولـات شرکت تصفیه آب تصفیه آسا مـیـتـوانـیـد کـلـمـه ” تصفیه آسا ” را در گوگل جستجو نـمـایـیـد یـا بـه صفحه اصلی سایت تصفیه آسا مـراجـعـه کـنیـد . همچنین بـرای مشاوره رایگان فروش تصفیه آب خانگی مـیـتـوانـیـد با کارشـنـاسـان فـروش شرکت تصفیه آسا تـمـاس حـاصـل فـرمـایـیـد .

 

رفرنس :

https://designerwater.co.za/the-amazing-health-benefits-of-alkaline-water-for-preventing-cancer/

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *