کدام دستگاه تصفیه آب خانگی برای غرب و شرق تهران بهتر است

آب آشامیدنی شهر تهران با توجه به وجود نیترات و نیتریت فراوان آلودگی های بسیار زیادی دارد و در غرب تهران و شرق تهران و حتی شمال و جنوب شهر تهران ، سختی آب و میزان آلودگی ها متفاوت است . با این حال چه دستگاه تصفیه آبی بخریم که برای تمام مناطق تهران مناسب باشد ؟ امروزه وجود بارندگی و آلودگی آب های زیر زمینی باعث وجود املاح مضری در آب آشامیدنی شهر تهران و کرج شده است که کیفیت آب مصرفی را بسیار کاهش داده و هر آب تصفیه کن خانگی توانایی حذف این املاح مضر را ندارند پس طبیعی است که به دنبال بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی باشیم و بهترین گزینه را برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی انتخاب نماییم .

سیستم های مختلف بسیاری برای تصفیه ی آب آشامیدنی از قدیم الایام تا به اکنون تعبیه شده اند که هر کدام در حد و اندازه ای به پاک سازی آب کمک شایانی میکنند اما یک دستگاه تصفیه کننده آب خانگی خوب و مناسب باید توانایی حذف املاح بسیار ریز و مضر آب آشامیدنی را هم داشته باشد که امروز به بررسی هر یک از این سیستم ها خواهیم پرداخت و شما میتوانید پس از مطالعه این مقاله از مرکز فروش دستگاه تصفیه آب در تهران شرکت تصفیه آسا تمام موارد مورد نیاز خود را به رایگان مشاوره بگیرید و به ثبت خرید آنلاین تصفیه آب مد نظر خود بپردازید .

کدام دستگاه تصفیه آب مناسب غرب شرق تهران است

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب غرب و شرق تهران

انواع آب شیرین کن خانگی به دسته های مختلف با تعداد مراحل فیلتر تصفیه آب متفاوت تولید و به بازار تصفیه آب تهران عرضه میگردند . برای مثال دستگاه تصفیه آب در غرب تهران سیستم های الترافیلتراسیون و دستگاه های ورودی ساختمان هستند که بیشتر برای تمیز کردن آب آشامیدنی مناسب هستند و دستگاه تصفیه آب در شرق تهران ، بورس فروش تصفیه آب خانگی زیر سینکی هستند . به طور کلی انواع سیستم تصفیه آب در بازار تهران ، دستگاه تصفیه آب زیر سینکی بدون پمپ و مخزن ، دستگاه تصفیه آب هوزینگ ورودی ساختمان و دستگاه تصفیه آب خانگی ro اسمز معکوس هستند .

انواع تصفیه اب خانگی الترافیلتراسیون همچون دستگاه تصفیه کننده آب خانگی سافت واتر مدل Soft Water-UF-29U1 و یا دستگاه تصفیه آب آکوا کلر مدل بدون مخزن یا دستگاه تصفیه کننده آب سی سی کا مدل الترا فیلتراسیون UF-64U8 دستگاه هایی هستند که در 6 مرحله ای آب آشامیدنی را تمیز مینمایند اما توانایی حذف تمام املاح مضر آب آشامیدنی را ندارند . انواع تصفیه اب یو اف uf تنها املاح درشت آب آشامیدنی و کلر را از آب آشامیدنی حذف میکنند و مناسب آب آشامیدنی غرب و شرق تهران برای آشامیدن کاملا سالم نیستند .

سیستم های تصفیه کننده آب ورودی ساختمان که هوزینگ های 20 اینچ اسلیم و جامبو نیمه صنعتی هستند و از فیلتر تصفیه آب 20 اینچ اسلیم cck sc-20-5 و فیلتر تصفیه آب 20 اینچ جامبو cck sc-20-5 استفاده مینمایند نیز برای آب کل ورودی ساختمان استفاده میشوند و بیشتر برای ویلا ها ، خانه های تک واحدی و یک واحد از یک آپارتمان استفاده میشوند با این حال این مجموعه نیز توانایی کاهش سختی آب و حذف املاحی همچون نیترات و نیتریت را ندارد و تنها املاح درشت و کلر آب آشامیدنی را حذف میکند تا برای دوش گرفتن و حمام کردن از ریزش مو و چروک شدن پوست بدن انسان جلوگیری شود .

دستگاه تصفیه آب خانگی در غرب شرق تهران

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی مناسب غرب و شرق تهران

از سیستم های اب تصفیه کن خانگی که در بالا به شما عزیزان توضیحات نسبتا مختصر و مفیدی دادیم اما بهترین برند و مارک آب تصفیه کن خانگی که سیستم جدید و پیشرفته و البته حرفه ای برای تصفیه آب آشامیدنی داشته باشد کدام است ؟ میانگین سختی آب در غرب تهران بین 150 الی 300 و میانگین سختی آب در شرق تهران بین 180 الی 350 است . تی دی اس tds آب آشامیدنی شهر تهران تقریبا دو سه برابر حالت نرمال و استاندارد برای سلامت بدن انسان است و کاهش این سختی آب آشامیدنی و حذف تمام املاح مضر تنها با بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی به روش اسمز معکوس انجام میپذیرد . این سیستم با دارا بودن فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی توانایی حذف تمام املاح مضر آب آشامیدنی تا ابعاد 0,0001 میکرون را دارد و از سیستم های پیشرفته تر نیز میتوان به دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای cck یا دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای سافت واتر اشاره نمود که دارای فیلتر اکسیژن ساز و فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی است . انواع دستگاه تصفیه کن آب ساخت تایوان که با سیستم آر او ro به تصفیه آب آشامیدنی میپردازند در میان دستگاه تصفیه آب آمریکایی و آلمانی و چینی و ایرانی کیفیت بالاتری دارند . شما عزیزان میتوانید جهت اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی به صفحه قیمت تصفیه آب مراجعه نمایید .

هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب در غرب و شرق تهران

خدمات پس از فروش تصفیه آب و سرویس تصفیه آب خانگی توسط شرکتهای تصفیه آب خانگی امر بسیار مهمی است که قبل از خرید آب تصفیه کن باید به آن توجه شود . قیمت فیلتر تصفیه آب در برخی دستگاه ها بیش از حد نرمال بوده و هزینه نگهداری و تعویض فیلتر تصفیه آب در آنها بالاست . به خصوص که برخی از شرکت ها فیلترهای خاص تصفیه آب ارائه میدهند که هر جایی پیدا نشود و شما وابسته به آن فروشگاه تصفیه آب خانگی باشید . شما عزیزان برای تعویض سه فیلتر تصفیه آب سه گانه پایین و یا حتی پک کامل فیلتر تصفیه آب میتوانید در هر کجای تهران با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید و بهترین کیفیت را در قبال بهترین قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب دریافت نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *