نقشه شماتیک دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی تایوانی

شماتیک دستگاه تصفیه آب خانگی در عکس ، کاملا به شما عزیزان کمک میکند تا به راحتی هم از اجزای دستگاه و هم از نحوه و آموزش نصب  انواع دستگاه تصفیه آب خانگی از 3 تا 6 ، 7 و 8 مرحله ای مطلع شوید . روش نصب دستگاه تصفیه آب خانگی با نقشه نصب دستگاه بسیار کار ساده ای است و نیاز به هیچ قطعه اضافه ای نیست چون تمام قطعات مورد نیاز برای نصب دستگاه ها به صورت زیر سینکی ، زیر سینک آشپزخانه داخل جعبه و پک نصب دستگاه موجود است .

در عکس زیر شماتیک تصفیه آب خانگی و توضیحات هر قطعه در کنار آن نوشته شده است :

شماتیک دستگاه تصفیه آب خانگی 3 5 6 7 8 مرحله ای

نقشه نحوه نصب دستگاه تصفیه آب خانگی در زیر سینک

چگونه دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی را زیر سینک نصب کنیم ؟ این سوال ، در ذهن بسیاری از عزیزانی که قصد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی را دارند وجود دارد و جواب آن در عکس زیر که شماتیک نصب دستگاه تصفیه آب خانگی است مشهود میباشد . روش نصب دستگاه های تصفیه آب خانگی ، در نقشه زیر مشخص است و شما عزیزان میتوانید با توجه به توضیحات ، هر شیلنگ تصفیه آب که در زیر مشاهده میکنید به ورودی و خروجی مناسب متصل کرده و دستگاه زیر سینکی خود را نصب و راه اندازی کنید . شماتیک موجود در هر دو عکس مربوط به دستگاه تصفیه آب 5 مرحله ای است . دیاگرام دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای و بالاتر نیز به همین صورت میباشد و تنها خروجی از فیلتر شش مرحله ای یا هفت مرحله ای بر روی شیر تصفیه آب خواهد رفت .

امروزه دستگاه تصفیه آب پنج مرحله ای به علت نداشتن فیلتر معدنی ساز مینرال زیاد پیشنهاد نمیشود چون کارشناسان معتقدند که دستگاه تصفیه آب خانگی ro با دارا بودن فیلتر ممبران خانگی که تمام املاح مفید و مضر آب آشامیدنی را تصفیه میکند نیاز به فیلتر مینرال املاح معدنی نیز دارند تا املاح مفید پس از تصفیه به آب آشامیدنی بازگردند پس طبعا بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی بیش از 5 مرحله فیلتر تصفیه آب دارد . بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار تهران و کرج البرز ، دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی سی سی کا CCK تایوان بوده که در صفحه راهنمای خرید بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی میتوانید از مشخصات فنی این دستگاه آب شیرین کن مطلع شوید . علاوه بر این نصب و ارسال انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران و کرج توسط کارشناسان فنی تصفیه آسا به صورت رایگان انجام میگردد و شما دیگر نیازی به دیاگرام یا شماتیک تصفیه آب نخواهید داشت .

شما عزیزان در شماتیک زیر مشاهده میکنید که دستگاه تصفیه آب دارای 5 مرحله فیلتر تصفیه آب است که برای اطلاع از قیمت فیلتر تصفیه آب میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید . دستگاه های آب تصفیه کن فروشگاه اینترنتی تصفیه آب تصفیه آسا کیفیت بالایی داشته و وارداتی تایوان هستند . این دستگاه ها شش مرحله ای ، دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی و دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز هستند که برای سختی آب آشامیدنی تهران و کرج بسیار مناسب و کامل هستند .

نحوه نصب دستگاه تصفیه آب خانگی روش نصب آموزش نصب نقشه نصب زیر سینکی زیر سینک دستگاه تصفیه آب خانگی شماتیک

راهنمای خرید و قیمت انواع بهترین دستگاه تصفیه آب زیر سینکی

نقشه نصب انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی به یک صورت بوده و همگی دارای 4 ورودی خروجی ساده میباشند . ورودی خروجی های دستگاه تصفیه آب خانگی به شرح زیر هستند :

  • شیر ورودی آب شهری / ورودی هوزینگ شفاف فیلتر مرحله اول تصفیه آب
  • ورودی خروجی مخزن ذخیره دستگاه تصفیه آب به فیلتر پست کربن سفید رنگ بالا وسط
  • خروجی پساب فاضلاب
  • خروجی فیلتر مرحله آخر / ورودی شیر برداشت تصفیه آب روی سینک

اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی را دارید و با مشاهده این پست با خیال راحت نصب یک دستگاه را یاد گرفته اید پیشنهاد میکنیم با مراجعه به صفحه قیمت تصفیه آب خانگی گزینه های متعددی را مشاهده نموده و پس از انتخاب جهت ثبت سفارش یا مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *