یکی از دلایل مهم وجود مخزن ذخیره تصفیه آب خانگی در انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی این است که خروجی آب تصفیه شده و عبور یافته از فیلتر ممبران ، فیلتر اصلی آب تصفیه کن به علت ریز بافت بودن این فیلتر تصفیه آب به میزانی کم هست که ابتدا باید در یک مخزن تحت فشار آب تصفیه کن ذخیره گردد و سپس از مخزن با فشار مناسب در اختیار شما عزیزان قرار گیرد . یکی از مشکلات شایع بوجود آمده برای تصفیه آب خانگی سوراخ شدن تیوب داخل مخزن تصفیه آب است که باعث افت فشار دستگاه تصفیه آب میگردد و به همین جهت میتوان با تعویض مخزن تصفیه آب خانگی این مورد را برطرف نمود .

زمان لازم برای پر شدن مخزن تصفیه آب خانگی در حالتی که کاملا خالی باشد در حدود 30 الی 40 دقیقه خواهد بود اما در حالتی که مخزن ذخیره آب شیرین کن خانگی شما کاملا خالی نباشد وقتی تقریبا نصف آب مخزن را توسط شیر روی سینک برداشت کنید ، آب تصفیه کن خانگی شما شروع به کار کرده و مخزن را به صورت اتوماتیک پر میکند و این زمان به 20 دقیقه و کمتر کاهش میابد . در صورتی که با باز کردن شیر تصفیه آب ابتدا فشار مناسبی دارید و به یک باره فشار آب تصفیه شده کاهش میابد مخزن تصفیه اب خانگی شما نیاز به تعویض دارد و تعمیر مخزن تصفیه آب به علت پرسی بودن این مخازن امکان پذیر نیست . تنظیم باد مخزن تصفیه آب را نیز میتوانید در صفحه میزان فشار باد مخزن تصفیه آب مطالعه نمایید .

مدت زمان پر شدن مخزن تصفیه آب

اما تمام دستگاه های آب تصفیه کن خانگی دارای مخزن نیستند . تصفیه آب آکوا بدون مخزن ، تصفیه آب سافت واتر الترافیلتراسیون یو اف و تصفیه آب CCK یو اف از این دست تصفیه کننده آب خانگی هستند که بدون پمپ و مخزن به فروش میرسند و هر چند که آب آشامیدنی توسط این دستگاه های بدون مخزن به بهترین حالت تصفیه نمیشود و نمیتوان روی این دستگاه ها نام بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را گذاشت اما میتوانند املاح درشت و کلر موجود در آب آشامیدنی را حذف نماید .

بهترین مخزن تصفیه آب خانگی نیاز به استیل بودن ندارد و آب داخل مخزن در یک تیوب پلاستیکی ذخیره میگردد و با دیواره مخزن برخوردی ندارد پس یک مخزن تصفیه آب تایوانی اصل فایبر گلاس نیز میتواند استاندارد های لازم برای استفاده آب آشامیدنی تصفیه شده را داشته باشد . قیمت مخزن تصفیه آب خانگی با توجه به ظرفیت آن تعیین میگردد . برای مثال قیمت مخزن آب تصفیه کن 4 گالن 16 لیتری از قیمت مخزن آب شیرین کن 3.2 گالن 12 لیتری به علت ظرفیت بیشتر ، بالاتر خواهد بود ولی هر دو مدل از قیمت بسیار مناسب و اقتصادی برخوردارند . کارشناسان تصفیه آسا در زمان تعویض فیلترهای سه گانه تصفیه آب و یا تعویض پک کامل فیلتر تصفیه آب ، مخزن ذخیره دستگاه شما را نیز تست و بررسی مینمایند که در صورت وجود عیب در مخزن میتوانید آن را نیز تعویض نمایید . خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب در تهران به صورت رایگان انجام شده و شما مشتریان گرامی تنها قیمت فیلتر تصفیه آب را پرداخت خواهید نمود . پس از خرید دستگاه تصفیه آب همچنین به گارانتی مخزن نیز توجه نمایید . انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی که توسط فروشگاه اینترنتی تصفیه آسا به فروش میرسند دارای یک سال گارانتی بدون قید شرط قطعات و مخزن ذخیره میباشند .

قیمت مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی

فروش دستگاه تصفیه آب در غرب تهران و شرق تهران ، سراسر تهران و کرج توسط مرکز خرید تصفیه آب خانگی تصفیه آسا به صورت 24 ساعته و هفت روز هفته انجام میگردد . از دیگر خدمات دستگاه تصفیه آب که این شرکت بر عهده خواهد گرفت سرویس تصفیه آب خانگی شما خواهد بود . از جمله این خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب و فروش مخزن تصفیه اب خانگی است که شما دوستان گرامی میتوانید جهت اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی و یا قیمت مخزن تصفیه آب با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید .

2 پاسخ
  • Ara
   Ara گفته:

   احتمال بوجود اومدن مشکل برای شیرهای برقی هست و اگر تعویض فیلتر رو خودتون انجام دادین ممکنه ورودی خروجی فیلترها رو جا به جا بسته باشین

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *