چه دستگاه تصفیه آب خانگی بخریم + راهنمای خرید

قبل از هر چیز ، باید برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به این موضوع توجه کنید که واقعا آب آشامیدنی نیاز به تصفیه شدن دارد ؟ بله دستگاه تصفیه آب خوب است و میتواند بسیاری از امراض و بیماری ها را جلوگیری و درمان نماید . یک تصفیه آب خانگی خوب باید بتواند از سنگ کلیه جلوگیری و آن را دفع و درمان نماید . جهت اطلاعات بیشتر راجع به دستگاه تصفیه آب و سنگ کلیه کلیک نمایید . تصفیه آب میتواند از بسیاری از بیماری ها نظیر آلزایمر و سرطانهای ناشی از نیترات ، نیتریت و آرسنیک جلوگیری کند البته در صورتی که یک دستگاه تصفیه آب خانگی نیترات باشد و توانایی این امر را داشته باشد که تنها یک دستگاه تصفیه آب خانگی RO این امکان را دارد که با فیلتر دستگاه تصفیه آب ممبران مرحله چهارم نیترات و املاح بسیار مضر را حذف و تصفیه کند . علاوه بر آن توانایی حذف کلر یا همان وایتکس را از آب آشامیدنی دارد که موجب ریزش مو و چروک شدن پوست صورت میشود . اما چه دستگاه تصفیه آبی بخریم که تمام این مزایا را داشته باشد ؟ به طور کلی دستگاه تصفیه آب خانگی به چند دسته زیر تقسیم میشوند :

برای خانه خود چه دستگاه تصفیه آبی بخریم

آب شیرین کن خانگی تایوانی ، بهترین گزینه برای انتخاب دستگاه تصفیه آب آن هم برای استفاده در منزل میباشد . انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی که از روش تصفیه ro بهره مند هستند ، تصفیه آب زیر سینکی میباشند که آب آشامیدنی را در 6 الی 8 مرحله کاملا تصفیه و تمیز مینمایند تا تمام آلاینده های آلوده موجود در آب به فاضلاب رفته و حد مجاز سختی آب آشامیدنی در اختیار شما عزیزان قرار گیرد . این آب شیرین کن ها ساخت کشور تایوان بوده و بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی ، در هفت فیلتر آب را تصفیه کرده و از تکنولوژی آمریکایی بهره میبرد .

انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی

دستگاه تصفیه آب سرشیری : دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری ، بسیار کوچک هستند و به دستگاه تصفیه آب کوچک نیز معروفند . اما بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی نیست ! چرا ؟ کاربرد دستگاه تصفیه آب سرشیری را که به شما توضیح بدهیم کاملا به این موضوع پی میبرید . ببینید دستگاه تصفیه آب سرشیری تنها یک فیلتر دارد که سر شیر بهداشتی آب آشامیدنی سینک ظرفشویی نصب میشود . مکانیکی و الکتریکی نیست ، ضمن این که یک تصفیه آب سر شیری فقط در یک مرحله و فقط املاح درشت آب را حذف میکند . اما باز هم جوابگوی حجم عظیم آبی که از شیر روی سینک عبور میکند نیست چون شیر برداشت آب ظرفشویی برای بسیاری از مصارف نظیر شستشو نیز استفاده میگردند . پس این گزینه مناسبی برای خرید تصفیه آب نمیباشد به این دلیل که سریعا اشباع شده و املاح ریز سرطانزای آب را نمیگیرد پس یک پیش تصفیه و تمیز کننده آب محسوب میشود . قیمت دستگاه تصفیه آب سرشیری شاید کم و بسیار ارزان قیمت باشد که این موضوع هم تنها به علت بدون کاربرد بودن این دستگاه ها است .

چه دستگاه تصفیه آبی بخریم

دستگاه تصفیه آب خانگی کلمنی رومیزی : تصفیه آب های کلمنی به صورت 14 لیتری 16 لیتری و 24 لیتری تولید میشوند و مارک هایی نظیر نوا و روبن در تولید این محصولات فعالیت دارند . کاربرد دستگاه تصفیه آب کلمنی به این صورت است که آب را در مخزن بالایی ریخته برای مثال 12 لیتر ، نیازمند آنیم که یک شب تا صبح صبر کنیم تا این 12 لیتر آب از مخزن بالایی و از فیلترهایی که اغلب شش مرحله هستند عبور کرده و وارد مخزن پایینی شوند . این تصفیه آب کامل تر از دستگاه تصفیه سرشیری است اما باز با این حال توانایی حذف املاحی چون نیترات نیتریت و آرسنیک را ندارند پس گزینه تکمیلی برای خرید دستگاه تصفیه آب نمیباشد .

چه دستگاه تصفیه آب زیرسینکی بخریم

دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی که به زیر مجموعه های زیر تقسیم میشوند :

دستگاه تصفیه آب خانگی سه مرحله ای بدون پمپ و مخزن : دستگاه های بدون پمپ و مخزن سه مرحله ای زیر سینک نصب میشوند اما تنها قادر به حذف املاح درشت آب رسوبات و شن و ماسه و همچنین قادر به از بین بردن کلر آب آشامیدنی هستند . با این حال نیترات سرطانزا دست از سر آب آشامیدنی بر نمیدارد و همچنان در آب باقی خواهد ماند .

دستگاه تصفیه آب زیر سینکی چهار مرحله ای و پنج مرحله ای پمپ و مخزن دار : دستگاه های زیر سینکی خانگی که شامل پمپ و مخزن هستند به دسته تصفیه آب های اسمز معکوس پیوند خورده اند اما نه برای آشامیدن ! تصفیه آب خانگی اسمز معکوس چهار مرحله ای و پنج مرحله ای که شامل پمپ و مخزن هم باشد عملا ممبران دارد یعنی آب را کاملا تصفیه میکند اما املاح مفید آب به آب آشامیدنی بر نمیگردد یعنی این دستگاه ها شامل فیلتر مرحله ششم معدنی ساز نیستند پس آشامیدن این نوع آب مقطر برای بدن مضر است . برای همین بسیاری کارشناسان و متخصصین اعتقاد دارند که تصفیه آب 5 مرحله ای نخریم ! پس چه دستگاه تصفیه آبی بخریم ؟ کدام دستگاه تصفیه آب بهتر است ؟

دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس زیر سینکی شش مرحله ای ، هفت مرحله ای و هشت مرحله ای : سیستم تصفیه آب اسمز معکوس دقیقا پاسخ به سوال چه دستگاه تصفیه آبی بخریم ؟ است ! زیرا بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی به صورت اسمز معکوس عمل میکنند و املاح مفید آب را برمیگردانند . معدنی ساز مینرال فیلتر شماره ششم تصفیه آب است و املاحی که برای سلامت بدن انسان مفیدند و باید در آب وجود داشته باشند مانند کلسیم منیزیم سدیم را پس از تصفیه به آب برگردانده و باعث میشوند آبی سالم و پاکیزه مناسب سلامت بدن بنوشید . دستگاه تصفیه آب هفت مرحله ای علاوه بر مینرال معدنی ساز ، آب را قلیایی میکند و شامل فیلتر قلیایی کننده و یونیزه کننده آلکالاین است میشود . آب قلیایی خواص مثبت پزشکی فراوانی دارد که میتوانید در صفحه فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی مطالعه نمایید . دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای تایوانی اصل نیز با دارا بودن فیلتر اکسیژن ساز میتواند کیفیت مناسبی در کنار شادابی در اختیار شما قرار دهد چون هر چه اکسیژن بیشتری به بدن انسان برسد ، سلامت انسان تضمین خواهد شد و سرحال تر خواهید بود . پس بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران را از مدل های تایوانی اصل انتخاب نمایید و سراغ دستگاه تصفیه آب آلمانی یا دستگاه تصفیه آب آمریکایی که کاملا چینی هستند نروید که کیفیت مطلوبی نخواهند داشت .

دستگاه تصفیه آب هشت مرحله ای فیلتر یو وی دار که شامل اشعه ماورا بنفش میشود از کامل ترین تصفیه آب های موجود در بورس فروش دستگاه تصفیه آب در تهران به شما میرود با این حال لامپ یو وی برای آب چاه یا آب آشامیدنی شهرک های صنعتی که دارای میکروب و انگل هستند مورد استفاده قرار میگیرد و آب را انگل زدایی مینماید تا شیر تصفیه آب خانگی آبی پاکیزه و سالم برای شما فراهم آورد .

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی

نتیجه گیری : بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی دارای سیستم اسمز معکوس reverse osmosis system است و باید املاح معدنی مفید مورد نیاز بدن را به آب برگرداند . پس جواب سوال چه دستگاه تصفیه آبی بخریم ؟ این است که بهترین انتخاب شما برای سلامت بدن و نوشیدن آبی پاکیزه و سالم خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی خانگی شش مرحله ای یا هفت مرحله ای اسمز معکوس و بالاتر است . انتخاب یک دستگاه تصفیه اب مناسب در میان بسیاری از 50 الی 60 مدل موجود در بازار ایران کار ساده ای نیست اما شما عزیزان میتوانید از خدمات خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه آسا بهره ببرید و همچنین از مشاوره و راهنمایی کارشناسان مجرب این مجموعه بهره ببرید . از خدمات بسیار مناسب این مجموعه اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی شما خواهد بود . جهت مشاوره راهنمایی خرید بهترین آب شیرین کن خانگی و اطلاع از خدمات پس از فروش تصفیه آب با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آب ایرانیان ” تصفیه آسا ” تماس حاصل فرمایید : 02177414306

2 نظر در “چه دستگاه تصفیه آب خانگی بخریم + راهنمای خرید

 • آذر 25, 1398 در 3:12 ب.ظ
  پیوند یکتا

  بعد از خوندن این مطلب از شما سفارش یک تصفیه اب 8 مرحله ای داشتم و بعد از یک روز هم برام نصب شد
  کارشناستون خیلی مودب بود و دقیقا آن تایم کار من رو انجام دادند

  پاسخ
  • آذر 25, 1398 در 5:07 ب.ظ
   پیوند یکتا

   لطف دارید تمام سفارش های ثبتی در یک الی دو روز بعد از ثبت سفارش تکمیل و انجام میشوند

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *