این روز ها لزوم استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی با توجه به آلودگی آب های زیر زمینی بر کسی پوشیده نیست . با این حال این که چه نوع دستگاه آب تصفیه کن خانگی مناسب برای منزل بخریم؟ و دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه؟ نیازمند بررسی نکات مهمی است تا از میان دستگاه های تصفیه آب دارای استاندارد جهانی در بازار ایران ، بهترین دستگاه های تصفیه آب خانگی را انتخاب نمایید .

تنوع برند و مشخصات دستگاه تصفیه اب خانگی در کنار قیمت دستگاه تصفیه آب مسئله ای مهم است که راه انتخاب دستگاه تصفیه آب مناسب منزل را کمی دشوار نموده است و در ذهن ما سوالاتی همچون چه دستگاه تصفیه آب خانگی بخرم ؟ یا اصلا دستگاه تصفیه آب خانگی مفید است یا مضر ؟ پیش بیاید که با بررسی انواع برندها امروز به تمام این سوالات پاسخی جامع خواهیم داد تا مناسب ترین آب تصفیه کن خانگی را از فروشگاه تصفیه اب خریداری نمایید .

مشاهده محصولات پرفروش

آب آشامیدنی سرشار از نیترات ، نیتریت ، آرسنیک و آلومینیوم است و خب طبیعتا برخی از دستگاه های موجود در مرکز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و انواع بورس فروش تصفیه آب توانایی حذف و تصفیه این املاح را ندارند . برای مثال یک تصفیه آب رومیزی کلمنی معمولی و ساده نمیتواند املاح مضری همچون نیترات که ابعاد کوچکتر از 0,0001 میکرون دارد را تصفیه نماید .

البته این دستگاه ها برای برطرف کردن نیاز خوب هستند ولی استاندارد جهانی بهداشت NSF که سختی آب مناسب سلامت بدن انسان را بین عدد 30 الی 90 اعلام کرده است را در اختیار شما عزیزان قرار نخواهند داد .

مهم ترین روش تصفیه آب آشامیدنی در میان انواع سیستم های موجود در فروشگاه های اینترنتی تصفیه آب ، سیستم اسمز معکوس خانگی Reverse Osmosis System میباشد . یک تصفیه آب خانگی اسمز معکوس در فیلتر تصفیه آب مراحل اول تا سوم ، املاح درشت آب آشامیدنی را حذف و سپس املاح مضر بسیار ریز همچون نیترات و نیتریت را تصفیه خواهد نمود .

همچنین سیستم اسمز معکوس پس از تصفیه کامل آب و کاهش سختی استاندارد بدن انسان ، بو طعم و رنگ آب آشامیدنی را شیرین مینماید و املاح مفیدی همچون کلسیم ، سدیم ، بی کربنات و … را اضافه می کند .

اغلب دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس بین 6 الی 8 مرحله فیلتر تصفیه آب دارند . مدل های هفت مرحله ای آب قلیایی تولید میکنند که به دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی مشهورند و مدل های پر فروش 8 مرحله ای نیز دارای فیلتر اکسیژن ساز هستند که به دستگاه تصفیه آب اکسیژن ساز معروف میباشند . در زیر به انواع دستگاه تصفیه آب خانگی میپردازیم و به شما بهترین گزینه ها را معرفی میکنیم .

چه دستگاه تصفیه آبی بخریم

معرفی دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا تایوانی

دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا تایوان Minerva پاسخ بسیار مناسبی به سوال چه دستگاه تصفیه آبی بخریم است زیرا از برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی اصل تایوان موجود در ایران است که دارای نماد اصالت جهت تشخیص تصفیه اب اصلی از تقلبی و همچنین دارای انواع تاییدیه و استاندارد بین المللی میباشد . از انواع گواهینامه های محصولات تصفیه آب خانگی مینروا Minerva میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

 1. استاندارد سازمان جهانی بهداشت NSF
 2. استاندارد سازمان غذا و دارو آمریکا FDA
 3. استاندارد جهانی کنترل کیفیت آب آشامیدنی WaterQuality
 4. گواهینامه تاییدیه CE اروپا
 5. دارای گواهی FOOD GRADE قطعات با آب واکنش نمیدهند

تصفیه آب تایوانی مینروا توسط نمایندگی انحصاری فروش شرکت تصفیه آسا در سراسر تهران ، کرج البرز و ایران عرضه و به فروش میرسد . دستگاه تصفیه آب مینروا از سیستم اسمز معکوس خانگی بهره میگیرد و محصولات این برند به صورت زیر سینکی طراحی و تولید شده اند که در زیر سینک آشپزخانه نصب میگردند .

تصفیه آب مینروا با بهره گیری از فیلتر ممبران اسمز معکوس آمریکایی مارک Filmtec توانایی حذف تمام املاح مضر آب آشامیدنی تا 0,0001 میکرون را داراست . از اجزای تشکیل دهنده تصفیه آب مینروا میتوان به پمپ قدرتمند تایوانی و مخزن ذخیره تصفیه آب خانگی اشاره نمود .

مخزن ذخیره تصفیه آب مینروا یک تانک تحت فشار آب تصفیه کن است که به شما این امکان را میدهد تا در صورت فطع برق و آب از 16 لیتر آب آشامیدنی تصفیه شده استفاده نمایید . همچنین نصب و ارسال رایگان از دیگر خدمات پس از فروش تصفیه آب مینروا محسوب میگردد .

شما عزیزان در صورت تمایل میتوانید حتی به خرید قسطی تصفیه آب مینروا بپردازید . در زیر به بررسی انواع مدل های دستگاه تصفیه آب تایوانی مینروا میپردازیم .

دستگاه تصفیه آب اکسیژن ساز مینروا 8 مرحله ای مدل Ro8_O2plus

بدون شک قبل از خرید دستگاه تصفیه آب خانگی ، این مسئله که مناسب ترین گزینه کدام است، چه دستگاه تصفیه آبی بخریم و پرفروش ترین محصولات تصفیه اب در مراکز فروش تصفیه اب کدام هستند ذهن شما عزیزان را درگیر خواهد نمود . دستگاه تصفیه آب اکسیژن ساز مینروا تایوانی از جدیدترین محصولات مینروا Minerva به شمار میرود که با دارا بودن فیلتر اکسیژن ساز در واقع کامل ترین مدل مناسب منزل شما خواهد بود .

سیستم اسمز معکوس آب تصفیه کن خانگی اکسیژن ساز مینروا در هشت مرحله فیلتر تصفیه آب ، به تصفیه ی آب آشامیدنی میپردازد و در این 8 مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس به خوبی سختی آب آشامیدنی را مناسب و استاندارد سلامت بدن انسان مینماید .

نحوه عملکرد دستگاه تصفیه آب فاضلاب خانگی 8 مرحله ای به این صورت است که در انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب مراحل اول دوم و سوم ، آب آشامیدنی به صورت سطحی و پیش تصفیه پاکسازی میگردند . از خصوصیات دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا اسمز معکوس میتوان به دارا بودن فیلترهای پیش تصفیه تولید شده از کربن 100 درصد گیاهی که از پوسته نارگیل تولید شده اند اشاره کرد .

املاح درشت آب آشامیدنی همچون ماسه ، شن ، خاک موجود در آب لوله کشی و رسوبات دیگر همچون زنگ لوله در فیلتر پنبه ای پلی پروپیلن 10 اینچ شماره یک حذف میشود . املاح درشت در ورودی آب به دستگاه تصفیه حذف میشوند تا در قطعات آن رسوبات جمع نشوند .

همچنین حذف رسوبات از بروز انواع سنگ کلیه در بدن انسان نیز به خوبی جلوگیری خواهد نمود به همین جهت بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی مناسب سنگ کلیه یک آب شیرین کن خانگی اسمز معکوس مینروا است .

فیلترهای دوم و سوم آب تصفیه کن مینروا که از کربن گیاهی پوسته نارگیل تولید شده اند کلر و مواد جانبی آن را از آب لوله کشی فاضلاب شهری پاکسازی مینمایند . همانطور که اطلاع دارید در تصفیه خانه های سطح شهر برای جلوگیری از ایجاد انگل و میکروب ، آب آشامیدنی کلر زنی میشود . کلر موجود در آب آشامیدن در صورت مصرف باعث ایجاد چروک در پوست بدن انسان و همچنین افزایش ریزش موی سر مردان و بانوان میشود .

تصفیه آب خوب چی بخرم

با حذف کلر توسط دستگاه آب تصفیه کن هم از این مضرات جلوگیری میشود و هم یک ماده شیمیایی که میتواند به بروز بیماری های ریوی و… شود نیز از آب آشامیدنی حذف شده است . تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی در مراحل اول دوم و سوم هر چهار الی شش ماه انجام میشود که زمان تعویض فیلتر تصفیه آب به صورت خدمات پس از فروش اتوماتیک به شما عزیزان یاد آوری و سرویس تصفیه آب شما در اسرع وقت توسط کارشناسان فنی شرکت تصفیه آسا انجام خواهد گرفت . خدمات دستگاه تصفیه آب خانگی در غرب تهران و شرق تهران و سراسر کرج البرز برای شما عزیزان به سرعت انجام خواهد شد .

مهم ترین فیلتر تصفیه آب اکسیژن ساز فیلتر ممبران اسمز معکوس مارک Filmtec اصل آمریکا میباشد . توجه نمایید که دستگاه تصفیه آب خانگی آمریکایی در ایران وجود ندارد و تصفیه آب مینروا یک دستگاه تصفیه تایوانی با فیلتر اصلی ممبران آمریکایی است که به بهترین روش املاح مضر نیترات ، نیتریت ، آرسنیک ، آلومینیوم و… را از آب تصفیه مینماید . ممبران آمریکایی فیلمتک توانایی حذف املاح تا ابعاد 0,0001 میکرون را دارد و این املاح مضر را به پساب فاضلاب هدایت خواهد کرد .

توجه کنید که نیترات مضرترین ماده محلول در آب آشامیدنی لوله کشی شهری است و سیستم مناسب برای حذف نیترات، سیستم اسمز معکوس مینروا میباشد . فیلتر مرحله پنجم بو طعم و رنگ آب آشامیدنی را بهبود میدهد . فیلتر مینرال معدنی ساز در مرحله ششم املاح معدنی مفید موجود در آب آشامیدنی را محافظت میکند .

فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی در مرحله هفتم خواص آب قلیایی را به آب آشامیدنی شما خواهد داد و فیلتر اکسیژن ساز تصفیه آب نیز با افزایش سطح اکسیژن موجود در آب آشامیدنی باعث شادابی و سرحال بودن بدن انسان در طول روز با مصرف مداوم آب تصفیه شده میشود . زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی در مراحل چهار الی هشت هر یکسال و نیم الی دو سال است .

مشخصات بیشتر و قیمت تصفیه آب اکسیژن ساز مینروا

دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی مینروا 7 مرحله ای مدل Ro7_Alkaline

استفاده از آب قلیایی و خواص آب قلیایی این روز ها بر کسی پوشیده نیست . خرید دستگاه تصفیه آب قلیایی در دو مدل از محصولات مینروا امکان پذیر است . تصفیه آب 8 مرحله ای مینروا که در بالا به آن اشاره نمودیم هم یک دستگاه آب قلیایی کن است که در مرحله یکی مانده به آخر یعنی فیلتر آب قلیایی کن تصفیه آب مرحله هفتم سطح ph آب آشامیدنی را افزایش میدهد . اما مدل دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی مینروا که در مرحله آخر آب آشامیدنی را یونیزه قلیایی میکند یک تصفیه اب هفت مرحله ای میباشد .

هر چند سیستم یونیزه قلیایی تصفیه اب مینروا یک مرحله فیلتر از مدل اب تصفیه کن اکسیژن ساز کمتر دارد و خب طبیعتا مزایای کمتری نسبت به مدل هشت مرحله ای دارد با این حال دستگاه قلیایی ساز آب مینروا نیز از دیگر مدل های پرفروش موجود در بورس تصفیه آب ایران است . دستگاه آب یونیزه قلیایی در فیلتر هفتم توانایی افزایش سطح ph آب آشامیدنی شهری بین عدد 7.5 تا 9 را داراست که استاندارد سازمان جهانی بهداشت میباشد .

توجه کنید که از فواید نوشیدن آب از یک دستگاه قلیایی ساز آب خانگی خواص آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی بسیار قوی میباشد . این از مزایای آب قلیایی است که با مصرف مداوم از دستگاه قلیایی ساز آب مینروا خون در بدن انسان به حالت قلیایی در آمده و سلول های سرطانی نمیتوانند در یک محیط قلیایی رشد کنند . دفع سموم بدن انسان از دیگر خواص نوشیدن آب قلیایی از دستگاه مینروا میباشد .

قیمت دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی مینروا با توجه به دارا بودن هفت فیلتر آب تصفیه کن از مدل هشت مرحله ای ارزان تر است ضمن این که در انواع جشنواره فروش ویژه دستگاه تصفیه آب میتوانید محصولات مینروا را با تخفیفات ویژه نیز خرید آنلاین نمایید .

مشخصات بیشتر و قیمت تصفیه آب یونیزه قلیایی مینروا

تصفیه کننده یونیزه قلیایی Minerva RO7_Alkaline

دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای مینروا معدنی ساز مدل Ro6_50G

اغلب در انواع سایت تصفیه آب و فروشگاه اینترنتی تصفیه آب خانگی و هر محل فروش دستگاه تصفیه آب خانگی دیگر ، دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای به چشم میخورد که به عنوان یک سیستم کامل تصفیه ی آب آشامیدنی به فروش میرسد .

طبیعتا آب آشامیدنی با عملکرد اسمز معکوس مینروا در شش مرحله فیلتره آب تصفیه کن میتواند به صورت کامل آبی سالم و مناسب استاندارد سلامت بدن در اختیار شما قرار دهد و وجود فیلتر هفتم و هشتم تنها خصوصیات تصفیه آب خانگی و ویژگی دستگاه تصفیه آب شما را افزایش خواهد داد . ترتیب قرارگیری فیلتر دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای مینروا Minerva و وظایف هر کدام به شرح زیر است :

 1. فیلتر پلی پروپیلن pp تصفیه آب مینروا : حذف املاح درشت بزرگتر از 5 میکرون
 2. فیلتر کربن اکتیو گرانول GAC UDF مینروا : حذف کلر از آب آشامیدنی
 3. فیلتر کربن بلاک CTO اب تصفیه کن مینروا : حذف مواد جانبی کلر و فیلتر محافظ ممبران
 4. فیلتر ممبران آمریکایی تصفیه آب مینروا : حذف تمام املاح مضر آب آشامیدنی تا ابعاد 0,0001 میکرون و کاهش سختی آب
 5. فیلتر پست کربن خطی Post Carbon مینروا : بهبود طعم رنگ و بوی آب آشامیدنی تصفیه شده
 6. فیلتر مینرال معدنی ساز Mineral مینروا : محافظت از املاح معدنی مفید مورد نیاز بدن همچون کلسیم منیزیم و…

همچنین تصفیه آب شش مرحله ای معدنی ساز مینروا دارای پمپ و مخزن ذخیره تصفیه آب و شیر بهداشتی روی سینک و پک نصبی داخل کارتن تصفیه آب میباشد و نصب و ارسال آن در تهران و کرج رایگان است . ارسال انواع محصولات مینروا به سراسر ایران نیز رایگان میباشد . قیمت دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای مینروا و مشخصات بیشتر را میتوانید با کلیک بر روی لینک زیر مشاهده نمایید .

مشخصات بیشتر و قیمت تصفیه آب 6 مرحله ای مینروا

تصفیه آب 6 مرحله ای خوب چی بخریم

دستگاه تصفیه آب لامپ یو وی دار ماورا بنفش مینروا 8 مرحله ای مدل Ro8_UV

خب طبیعتا تصفیه آب یو وی دار مینروا ، دستگاه تصفیه آب چاه خانگی در ایران است که انگل زدایی و میکروب زدایی آب آشامیدنی را به طور کامل انجام میدهد . دستگاه تصفیه آب یو وی دار مینروا از هشت فیلتر آب تصفیه کن بهره میگیرد و برای منازل توصیه نمیشود هر چند شما عزیزان برای کامل تر بودن مراحل تصفیه ی آب آشامیدنی میتوانید از دستگاه تصفیه یو وی دار الترا وایولت Ultra Violet مینروا تایوانی استفاده نمایید اما موارد مصرف کلی یک تصفیه آب با لامپ ماورا بنفش در ویلا ها و ساختمان هایی با آب چاه خانگی میباشد .

آب چاه ساختمان ها و ویلا در شمال ایران و برخی مناطق کرج و یا شهرک های مسکونی موجود در شهر تهران توسط تصفیه خانه های شهری تصفیه و کلرزنی نمیشوند به همین جهت امکان وجود میکروب و انگل در آن بسیار بالا است .

یک دستگاه تصفیه آب یو وی دار در واقع همان دستگاه تصفیه قلیایی ساز آب آشامیدنی است که در مرحله هشتم فیلتر Water Purifier Filteration با یک لامپ اشعه ماورابنفش آب آشامیدنی را میکروب زدایی میکند . خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب یو وی دار برای تمام عزیزان در سراسر ایران با خدمات ارسال رایگان عرضه میگردد .

پیشنهاد میکنیم در صورتی که در ویلای خود از آب چاه خانگی استفاده میکنید حتما از یک آب تصفیه کن ماورا بنفش استفاده کنید چون انگل و میکروب موجود در آب آشامیدنی میتواند بیماری های جبران ناپذیری و مضراتی برای سلامت بدن انسان به همراه داشته باشد . قیمت تصفیه آب یو وی دار مینروا تایوان Water Purifier Household Ultra-Violet Price نسبت به دیگر محصولات موجود در بازار بسیار مقرون به صرفه و با کیفیت اورجینال درجه یک میباشد .

مشخصات بیشتر و قیمت تصفیه آب یو وی دار مینروا

تصفیه آب لامپ یو وی دار ماورا بنفش چی بخریم

رنج قیمتی دستگاه‌های تصفیه آب خانگی مینروا Minerva

قیمت مارک های درجه یک تصفیه آب بی شک از برخی برندهای متفرقه بیشتر است و با توجه به کیفیت قطعات و فیلترها قیمت گذاری میشوند . مناسب ترین دستگاه تصفیه آب جدید خانگی که در غرب و شرق تهران و کرج و سراسر ایران مورد استفاده قرار میگیرد و سختی آب آشامیدنی را به خوبی کاهش میدهد ، آب تصفیه کن مینروا میباشد .

رنج قیمت تصفیه آب مینروا از 700 هزار تومان تا 2 میلیون و پانصد هزار تومان متغیر است با این حال ، دستگاه اکسیژن ساز Minerva است که قیمت آن در حدود دو میلیون تومان می‌باشد . لیست قیمت آنلاین محصولات تصفیه آب خانگی مینروا تایوان را می‌توانید در سایت تصفیه آب تصفیه آسا مشاهده نمایید .

از ویژگی دستگاه تصفیه مینروا میتوان به یک پارچه بودن قیمت آن در سراسر ایران اشاره نمود . ضمن این که نمایندگی انحصاری تصفیه آسا در ایران ، بزرگترین شرکت تصفیه آب با خدمات ارزنده پس از فروش این دستگاه را به شما عزیزان عرضه مینماید . پیشنهاد میشود جهت مشاهده مشخصات انواع تصفیه آب تایوانی ، آمریکایی ، ایرانی ، آلمانی و… را به همراه لیست قیمت روز به صفحه محصولات مراجعه نمایید .

تصفیه آب خوب چی بخرم ؟ مشاوره رایگان با کارشناسان

همیشه دریافت مشاوره برای انتخاب هر لوازم خانگی میتواند ما را به گزینه مناسب تر نزدیک کند و خب طبیعتا خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی نیز نیاز به یک مشاوره دارد شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چه دستگاه تصفیه آبی بخرم و از برندهای معتبر تصفیه آب خانگی چه مارکی خوبه ؟ شما میتوانید از کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا برای مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب به صورت تلفنی و 24 ساعته هفت روز هفته بهره بگیرید تا گزینه های مورد نیاز منزل شما طبق بودجه پیشنهادی شما به شما معرفی گردد .

کارشناسان فروشگاه اینترنتی تصفیه آب تصفیه آسا در نهایت صداقت بهترین خدمات راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی را در اختیار شما قرار خواهند داد و در صورت تمایل میتوانید ثبت سفارش خود را به صورت تلفنی انجام دهید تا در اسرع وقت تکنسین فنی در محل شما حاضر شده و دستگاه مورد نیاز شما را نصب نماید . کارشناسان تصفیه آسا ، همه چیز در مورد دستگاه تصفیه آب خانگی را به شما به صورت تلفنی توضیح خواهند داد .

خرید دستگاه درجه یک از فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی

تصفیه آسا یک فروشگاه اینترنتی تصفیه آب با دارا بودن دو شعبه در شرق و غرب تهران ، به خدمات فروش ویژه تصفیه آب و تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی در سراسر تهران و کرج میپردازد . کارشناسان شرکت تصفیه آسا کاملا به سوالات شما عزیزان از قبیل چه دستگاه تصفیه آبی بخریم ؟ دستگاه تصفیه آب خانگی چی بخرم تا مناسب منزل ما در سراسر تهران و ایران باشد پاسخ بسیار مناسبی ارائه خواهند کرد .

همچنین شما عزیزان میتوانید به صورت 24 ساعته از مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب تلفنی بهره ببرید . بدون شک شرکت تصفیه آسا با دارا بودن سابقه طولانی در این زمینه جزو بزرگترین شرکت تصفیه آب ایران محسوب میشود که مراکز فروش تهران را نیز پشتیبانی مینماید .

همچنین خرید عمده دستگاه تصفیه آب خانگی نیز از شرکت تصفیه آسا برای همکاران شهرستان ها امکان پذیر است . اعطای نمایندگی تصفیه آب مینروا نیز به تمامی فروشندگان کانال صنف تصفیه آب ایران انجام میگیرد .

7 پاسخ
 1. دلارام
  دلارام گفته:

  بعد از خوندن این مطلب از شما سفارش یک تصفیه اب ۸ مرحله ای داشتم و بعد از یک روز هم برام نصب شد
  کارشناستون خیلی مودب بود و دقیقا آن تایم کار من رو انجام دادند

  پاسخ
 2. عزیزی
  عزیزی گفته:

  انقد برندهای مختلف تو بازار هست که آدم گیج میشه. ما دیگه اعتماد کردیم از شما دستگاه مینروا رو خریدیم راضی هم هستیم چون هم قبل از خرید صادق بودین هم بعد از خرید ۲۴ ساعته پاسخگو بودین معرفیتون کردم که مادرم اینا هم بخرن ازتون

  پاسخ
  • مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت گفته:

   بله خیلی سوال برای خریدار پیش میاد که دستگاه خوب چیه؟ چی بخریم؟ اصلا تصفیه آب بخریم یا نخریم؟ ما به صورت علمی و صادقانه پاسخگوی عزیزان هستیم و باعث افتخاره که از تصفیه آسا رضایت خاطر دارید.

   پاسخ
 3. مهدی شیخی
  مهدی شیخی گفته:

  بین انواع مدل های مینروا چی بخریم؟مدل ۸ مرحله ای در مقایسه با ۶ مرحله ای بهتره بخرم؟ چه تصفیه آبی بخریم که آب چاه رو خوب میکروب زدایی کنه؟

  پاسخ
  • مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت گفته:

   برای آب چاه مدل یو وی دار مینروا رو بخریم بهتره چون کاملا انگل زدایی میکنه ولی برای آب شهری ۸ فیلتر اکسیژن ساز مینروا مناسب تر هست. ۸ مرحله در مقایسه با ۶ مرحله به خاطر داشتن فیلتر قلیایی و اکسیژن ساز آنتی باکتریال برتری داره و دستگاه کامل تری محسوب میشه.

   پاسخ
 4. ماهی طلیسچی
  ماهی طلیسچی گفته:

  سلام دستگاه ۸ مرحله اکسیژن سازتون خوبه بخرم؟ بعدا اگر خواستیم برای آب چاه استفاده کنیم فیلتر یو وی میشه بخریم اضافه کنیم بهش؟

  پاسخ
دیدگاه خود را ثبت کنیدتمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *