بازار و مراکز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران و کرج و سراسر شهرهای ایران به عرضه و فروش تصفیه آب در انواع برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی می‌پردازند. در میان انواع برندها و مارک های آب تصفیه کن خانگی چه مارکی خوبه؟ و چه دستگاه تصفیه آبی بخریم. در این میان برخی برندها همچون تصفیه آب مینروا تایوان نامی خوش آوازه‌تر و خدمات پس از فروش بهتری نسبت به دیگر برندها دارد.

دستگاه تصفیه آب مینروا Minerva تایوانی از دسته دستگاه های اسمز معکوس خانگی زیر سینکی است. خرید و انتخاب دستگاه آب تصفیه کن در بورس فروش تصفیه آب نیازمند بررسی قیمت دستگاه تصفیه آب و دارا بودن انواع نماد اصالت و استانداردهای جهانی بهداشت دارد، که مارک مینروا تایوان به خوبی این گواهینامه‌ها را دریافت نموده و از لحاظ رنج قیمت تصفیه آب خانگی بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی نیز می‌باشد.

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در رنج‌های متفاوتی در بازار تهران و کرج عرضه می‌گردند. با این حال مناسب ترین گزینه در ایران، آب تصفیه کن مینروا تایوان در مدل‌های 6 مرحله ای، 7 مرحله ای یونیزه قلیایی و 8 مرحله ای اکسیژن ساز و هشت مرحله ای یو وی دار هستند و مطابق نیاز خریدار مناسب‌ترین مدل در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد.

مشاهده محصولات پرفروش

امروز ما به بررسی دستگاه های خوب و با کیفیت موجود در بازار خواهیم پرداخت تا به سوالات شما عزیزان پاسخ مناسبی داده باشیم.

دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه؟

معرفی برند مینروا Minerva

همان‌طور که اشاره کردیم برندها و مارک‌های بسیاری در انواع فروشگاه تصفیه آب خانگی در تهران و ایران به عرضه و فروش می‌رسند؛ اما با این حال با رعایت چند نکته ساده به این نتیجه می‌رسیم که تصفیه آب مینروا Minerva تایوان به علت دارا بودن نماد اصالت محصول، که امکان تشخیص دستگاه اورجینال و استاندارد از مدل تقلبی آن برای مشتری را به سادگی فراهم می‌آورد و همچنین دارا بودن انواع استانداردها و گواهینامه‌های بهداشتی که در ادامه به آن می‌پردازیم، بهترین مدل اب تصفیه کن در ایران است.

از دیگر مزایا و ویژگی دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا می‌توان به کشور ساخت آن اشاره نمود. کشور تایوان مهد انواع تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی است و مینروا تایوان نیز از همین کشور به عرضه و فروش می‌رسد، که قاعدتا کیفیت درجه یک و قیمت مناسب در این کمپانی حرف اول را میزند. در ادامه به بررسی مدل‌های مختلف مینروا و مشخصات تصفیه آب تایوانی می‌پردازیم، تا شما عزیزان گزینه مناسب و اورجینال را برای تصفیه آب لوله کشی شهری خود انتخاب نمایید.

پیشنهاد محبوب ترین دستگاه سال 2020

قطعا ما برای خرید دستگاه تصفیه آب و هر لوازم خانگی دیگری نیاز به بررسی و انتخاب گزینه داریم. شما عزیزان با تماس تلفنی با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا، نمایندگی انحصاری تصفیه آب مینروا تایوان در ایران، می‌توانید با مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب به انتخاب بپردازید و برای سوالات خود پاسخ مناسبی دریافت نمایید. با این حال پرفروش‌ترین مدل تصفیه آب مینروا، تصفیه آب هشت مرحله ای مدل Minerva Ro8_O2PLUS می‌باشد که عملکرد و اجزای تشکیل دهنده آن را در کنار دیگر محصولات به شما توضیح می‌دهیم.

1- دستگاه تصفیه آب خانگی اکسیژن ساز مینروا مدل Ro8_O2Plus

عملکرد کلی تصفیه آب اکسیژن ساز مینروا، همانطور که در بالاتر اشاره کردیم با سیستم اسمز معکوس که تحت لیسانس آمریکا نیز هست قوت می‌گیرد. تصفیه آب اکسیژن ساز در فیلتر تصفیه آب مرحله اول مینروا، رسوبات بزرگ که با چشم قادر به دیدن هستیم همچون زنگ لوله موجود در لوله های گالوانیزه لوله کشی آب شهری را حذف و تصفیه می‌نماید و از بروز سنگ کلیه در بدن انسان جلوگیری خواهد کرد. فیلتر مرحله دوم و سوم به حذف کلر از آب آشامیدنی پرداخته و در واقع از ممبران مینروا نیز محافظت می‌نمایند.

فیلتر ممبران اسمز معکوس مینروا یک فیلتر 50 گالن است که در طول شبانه روز توانایی تصفیه‌ی حدود 200 الی 250 لیتر آب شهری را دارد و ریزترین املاح مضر موجود در آب را تصفیه می‌کند. فیلتر پنجم و ششم آب تصفیه کن تایوانی مینروا پست کربن خطی و مینرال معدنی ساز نام دارند. وظیفه حذف بو، طعم و رنگ بد آب تصفیه شده پس از ممبران بر عهده فیلتر شماره 5 دستگاه است که از کربن گیاهی تولید می‌شود.

فیلتر معدنی ساز نیز املاح مفید مورد نیاز بدن انسان که باید به صورت مداوم در آب آشامیدنی وجود داشته باشند را، به آب آشامیدنی به میزان استاندارد و نرمال تایید شده توسط سازمان جهانی بهداشت اضافه می‌کند.

فیلتر هفتم، قلیایی کننده آب آشامیدنی است که با افزایش سطح ph آب آشامیدنی به قلیایی کردن آن پرداخته و آب تصفیه شده را به یک آنتی اکسیدان بسیار قوی تبدیل می‌نماید. این فیلتر همچنین در افزایش و تقویت سیستم ایمنی بدن انسان نیز کمک شایانی می‌نماید.

از مهم‌ترین فیلترهای تصفیه آب هشت مرحله ای مینروا فیلتر O2+ یا فیلتر o2_plus است، که به فیلتر اکسیژن ساز مشهور است. فیلتر اکسیژن ساز مینروا بدون شک بهترین فیلتر تصفیه آب در بازار تهران است، زیرا این فیلتر با افزایش سطح اکسیژن در آب آشامیدنی به هیدراته نگه داشتن بدن انسان و همچنین افزایش سلامت پوست و شادابی در طول روز کمک شایانی خواهد نمود. پس از فیلتر هشتم، آب آشامیدنی توسط شیر بهداشتی تصفیه آب که روی سینک نصب شده است در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد.

مشاهده مشخصات فنی و قیمت تصفیه آب هشت مرحله ای مینروا

2- دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی مینروا Minerva

در میان انواع دیگر مدل‌ها و نوع‌های تصفیه آب مینروا تایوانی می‌توان به مدل هفت مرحله ای یونیزه قلیایی اشاره نمود. آب قلیایی سلامت قرن جدید محسوب می‌شود و با مصرف مداوم، خون انسان را به یک خون قلیایی تبدیل می‌نماید. طبق بررسی‌های تخصصی و علمی ثابت شده توسط پزشکان، مولکول‌های سرطانی در یک محیط قلیایی توانایی رشد ندارند و جلوی رشد آنها با مصرف آب آشامیدنی قلیایی گرفته می‌شود.

البته برخی منابع از ضررهای مصرف آب آشامیدنی قلیایی نوشته‌اند، که این موضوع نیز توسط کارشناسان کمپانی مینروا بررسی شده و سطح ph آب آشامیدنی را بین 7.5 الی 9 نگه می‌دارند که این میزان قلیایی شدن آب برای سلامت بدن انسان ضرری ندارد. از دستگاه آب یونیزه قلیایی در بازار ایران می‌توان به برند مینروا، به علت استاندارد بودن فیلتر قلیایی آن نام برد.

دستگاه تصفیه آب خانگی چه مارکی خوبه

سیستم و عملکرد کلی دستگاه هفت مرحله ای مینروا همانند مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز آن و با قیمتی ارزان‌تر به بازار عرضه می‌گردد. تنها تفاوت مدل هشت مرحله ای دارا بودن فیلتر اکسیژن ساز است و به همین دلیل مدل هشت مرحله ای پرفروش‌تر از مدل هفت مرحله ای یونیزه قلیایی است و در سیستم هشت مرحله ای نیز، فیلتر قلیایی کننده وجود دارد و به قلیایی نمودن آب آشامیدنی می‌پردازد.

با این حال، آب تصفیه کن خانگی هفت مرحله ای مینروا در مرحله آخر شامل فیلتر آلکالاین Alkaline است که سطح ph آب آشامیدنی را افزایش می‌دهد.

توجه داشته باشید که در صورتی که مشتری نخواهد از تصفیه آب قلیایی استفاده نماید، می‌تواند از مدل 6 مرحله ای معدنی ساز که سختی آب آشامیدنی را به میزان استاندارد زیر عدد 100 کاهش می‌دهد و املاح مفیدی مثل کلسیم، منیزیم، سدیم و بی کربنات را به آب آشامیدنی اضافه می‌نماید، استفاده کند.

مشاهده مشخصات فنی و قیمت تصفیه آب یونیزه قلیایی مینروا

3- دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای مینروا Minerva Ro6_50G

انتخاب تعداد مراحل تصفیه آب خانگی سوالی است که بسیاری از خریداران قبل از خرید به ذهنشان خطور می‌کند. این مسئله کاملا با بررسی مشخصات فنی انواع دستگاه‌ها و بررسی قیمت حل می‌شود. برای مثال شما تنها به یک سیستم تصفیه آب حرفه‌ای برای منزل خود نیاز دارید که فقط آب آشامیدنی را تصفیه نماید و عملکردهای دیگری همچون قلیایی و آب اکسیژنه در آب نداشته باشد. در این صورت برای شما تصفیه آب شش مرحله ای مینروا کفایت میکند.

مشاهده مشخصات فنی و قیمت تصفیه آب شش مرحله ای مینروا

با بررسی قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی متوجه می‌شوید قیمت دستگاه‌ها با افزایش اصولی و استاندارد تعداد مراحل افزایش پیدا می‌نماید، که با توجه به بودجه در نظر گرفته برای خرید لوازم خانگی همچون تصفیه آب می‌توانید گزینه مناسب را انتخاب نمایید. از نکات مهم خرید دستگاه تصفیه آب خانگی نیز می‌توان به این مورد اشاره نمود که افزایش بی رویه و بدون منطق تعداد مراحل فیلتر تصفیه آب همچون تصفیه آب 10 مرحله ای، تصفیه آب 11 مرحله ای، تصفیه آب 12 مرحله ای که خواص مفیدی ندارند، استاندارد نبوده و نیازی به تعداد بیش از اندازه تعداد مراحل فیلترها نمی‌باشد. در حال حاضر اصولی‌ترین مدل‌های تصفیه آب شش مرحله، هفت مرحله و هشت مرحله هستند و نیازی به خرید تعداد مراحل بالاتر نخواهید داشت.

در انواع مراکز فروش و بورس فروش تصفیه آب منزل در ایران مدل‌های متفاوتی از دستگاه تصفیه کننده مشاهده می‌کنیم که عبارت‌اند از تصفیه اب ورودی ساختمان، تصفیه کننده کلمنی رومیزی، تصفیه آب کیسی محفظه دار، تصفیه آب الترافیلتراسیون بدون پمپ و مخزن، تصفیه آب اسمز معکوس زیر سینکی و…، که در این میان تصفیه آب زیر سینکی با سیستم اسمز معکوس جدیدترین تصفیه آب و به‌روزترین روش در دنیا محسوب می‌شود که می‌توانید برای منزل خود تهیه نمایید.

ابعاد تصفیه آب زیر سینکی به اندازه‌ای است که تقریبا از یک سینک دو لگنه یک لگن را اشغال می‌کند و در واقع یک تصفیه آب کم جا می‌باشد. همچنین شما تنها چیزی که از دستگاه در آشپزخانه خود مشاهده می‌نمایید، شیر بهداشتی تصفیه آب روی سینک است و مابقی فیلترها و قطعات دستگاه همچون تانک تصفیه آب زیر سینک و در کابینت نصب می‌شوند و نمای بدی به آشپزخانه شما نخواهند داد. ضمن این که، در ساختمان‌ها و آپارتمان‌ها شما عزیزان می‌توانید در صورت وجود بالکن در آشپزخانه از کارشناسان فنی درخواست کنید تا دستگاه شما را در بالکن نصب نمایند تا زیر سینک شما اشغال نشود.

4- تصفیه آب هشت مرحله ای یو وی دار مینروا Minerva Ro8_UV

برند مینروا برای آب چاه خانگی که بیشتر در شهرک‌ها و شهر کرج و ویلاهای شمال یافت می‌شوند نیز، فکری اساسی کرده است. دستگاه برای آب چاه خانگی که حاوی میکروب و انگل هستند، تصفیه آب یو وی دار uv یا تصفیه آب با اشعه ماورا بنفش Ultra Violet هستند که پس از تصفیه کامل آب آشامیدنی به انگل زدایی و میکروب زدایی آب می‌پردازند.

تصفیه آب مینروا در یک مدل هشت مرحله ای، در فیلتر مرحله هشتم لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش به همراه ترانس جداگانه برای صرفه جویی در مصرف برق و همچنین افزایش بازدهی لامپ ماورا بنفش ارائه نموده است که می‌توان برای انواع آب چاه ویلا خانگی برای مصرف شرب استفاده نمود.

عملکرد کلی سیستم یو وی دار مینروا نیز اسمز معکوس RO می‌باشد و در هفت مرحله قبل از فیلتر تصفیه آب لامپ یو وی، آب آشامیدنی را تصفیه و غنی سازی مجدد با املاح معدنی مفید و همچنین یونیزه قلیایی می‌نماید. پس از فیلتر هفتم، آب آشامیدنی در محفظه استیل که در داخل آن یک لامپ یو وی ماورا بنفش قرار دارد به گردش در خواهد آمد و توسط اشعه‌های ماورا بنفش انگل زدایی و میکروب زدایی می‌شود.

نتایج بررسی شده از این دستگاه نشان می‌دهد که آب چاه خانگی را کاملا به یک آب سالم و پاکیزه برای نوشیدن تبدیل خواهد نمود و می‌توانید بدون استرس از این آب سالم استفاده نماید. اجزای تشکیل دهنده انواع محصولات اسمز معکوس مینروا عبارت‌اند از پمپ تصفیه آب تایوانی، مخزن ذخیره تحت فشار تصفیه آب در حجم 16 لیتر، فیلترهای تصفیه آب، پک نصب دستگاه، شیر بهداشتی روی سینک، شیرهای برقی فشار بالا و فشار پایین و… .

مشاهده مشخصات فنی و قیمت تصفیه آب یو وی دار مینروا

روش تصفیه آب مینروا برای حذف املاح مضر چیست؟

تصفیه آب مینروا Minerva تایوان از جدیدترین سیستم تصفیه‌ی آب آشامیدنی در جهان استفاده می‌نماید. بروزترین روش تصفیه‌ی آب آشامیدنی در دنیا سیستم اسمز معکوس خانگی RO Reverse Osmosis System است که با دارا بودن فیلتر ممبران اسمز معکوس، به صورت تکمیلی املاح بسیار ریز آب آشامیدنی که حتی با چشم دیده نمی‌شوند و بسیار هم برای بدن انسان ضرر دارند را حذف و تصفیه می‌نماید. از انواع این املاح مضر می‌توان به حذف کلر از آب آشامیدنی که باعث ریزش مو و چروک شدن پوست می‌شود، اشاره نمود.

از دیگر املاح مضری که سیستم اسمز معکوس مینروا حذف می‌نماید، آلومینیوم است که در سنین جوانی و بین 30 الی 50 سال باعث آلزایمر زودرس می‌شود که با حذف آلومینیوم از آب آشامیدنی جلوی این بیماری نیز گرفته می‌شود. نیترات و نیتریت دو ماده بسیار مضر موجود در آب‌های زیر زمینی لوله کشی آب شهری سطح شهر تهران و کرج هستند، که برای حذف آنها نیاز به غشای نیمه تراوا یا همان ممبران اسمز معکوس داریم که دستگاه تصفیه آب تایوانی مینروا به خوبی نیترات و نیتریت را به کمترین سطح خود در آب آشامیدنی خواهد رساند.

عملکرد کلی سیستم اسمز معکوس تصفیه آب مینروا به این شکل است که در فیلترهای سه گانه تصفیه آب خانگی که به فیلتر تصفیه آب پیش تصفیه نیز معروف هستند، آب آشامیدنی عاری از هر گونه املاح مضر بزرگ همچون رسوبات موجود در لوله کشی شهری و کلر و کلرامین خواهد شد. ممبران قلب اصلی تصفیه کننده آب، می‌تواند املاح بسیار مضر آب آشامیدنی را که بسیار ریز هم هستند و برخی از آنها مضراتی تا سطح سرطان‌زایی برای بدن و سلامت انسان دارند را، حذف و تصفیه کامل نمایند.

فیلتر مراحل بعد از ممبران همچون پست کربن خطی، فیلتر مینرال معدنی ساز مینروا، فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی آلکالاین و فیلتر اکسیژن ساز، همگی پس از تصفیه‌ی کامل آب مزایای مختلفی به آب آشامیدنی اضافه و آن را شفاف و مناسب برای نوشیدنن، شستشوی میوه و سبزی، استفاده در اتو لباس خانگی و دم کردن چایی و موارد مصرفی دیگر می‌کند.

دستگاه‌های عرضه شده از 6 مرحله ای معدنی ساز، هفت مرحله ای قلیایی کننده و هشت مرحله ای اکسیژن ساز همگی دارای کیفیت بالایی هستند و تفاوت تصفیه آب مینروا در محصولات مختلف تعداد مراحل فیلتر تصفیه آب است. همچنین از خدمات تصفیه آسا اطلاع رسانی و یادآوری زمان تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی شما و ارائه خدمات تعویض فیلتر آب شیرین کن و قیمت فیلتر تصفیه آب تایوانی با شرایط مناسب در تهران می‌باشد.

مزایا و ویژگی‌های آب تصفیه کن مینروا تایوان

از مزیت‌ها و ویژگی تصفیه آب مینروا تایوان می‌توان به قیمت دستگاه تصفیه آب اشاره نمود. این دستگاه با دارا بودن نمایندگی انحصاری شرکت تصفیه آسا با یک قیمت یک پارچه در سراسر ایران به فروش می‌رسد و ملاک تعیین قیمت بر اساس قیمت روز دستگاه‌ها می‌باشد.

بسیار مشاهده شده که برندهای متفرقه موجود در بازار ایران با قیمت‌های مختلف عرضه می‌گردند که مشتری را برای خرید سردرگم می‌نماید، اما برند مینروا با دارا بودن شاخص‌های قیمتی اصولی برای هر محصول یک قیمت ارائه می‌نماید و همچنین تمام دستگاه‌های آب شیرین کن با ضمانت به صرفه ترین قیمت در بازار ایران به فروش می‌رسند. در صورت مشاهده قیمت‌های بالاتر می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید و گزارش تخلف دهید تا با فروشنده مربوطه برخورد قانونی گردد. امیدواریم در این مطلب پاسخ مناسبی به سوال شما داده باشیم تا گزینه مناسب را راحت تر انتخاب نمایید. برای مشاهده لیست قیمت روز انواع آب تصفیه کن خانگی به صفحه دستگاه تصفیه آب شرکت تصفیه آسا مراجعه نمایید.

خدمات پس از فروش و گارانتی طلایی بدون قید و شرط تصفیه آب مینروا

قیمت‌های ارائه شده در سایت تصفیه آب تصفیه آسا همراه خدمات پس از فروش و همچنین نصب و ارسال رایگان برای سراسر تهران و کرج البرز می‌باشند. همچنین گارانتی دستگاه‌ها به صورت بدون قید و شرط قطعات به شما عزیزان ارائه می‌شود تا با خیالی آسوده از خرید اینترنتی تصفیه آب لذت ببرید. زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی شما به صورت اتوماتیک به شما عزیزان اطلاع رسانی می‌شود و در صورت صلاح دید برای شما سرویس دوره‌ای انجام خواهد گرفت.

پرداخت مبلغ دستگاه پس از نصب و تست TDS آب تصفیه شده توسط تکنسین فنی در محل شما انجام می‌شود. همچنین شما عزیزان می‌توانید از شرایط ویژه خرید اقساطی دستگاه تصفیه آب خانگی نیز استفاده کنید. خرید قسطی تصفیه آب از 2 قسط تا 10 ماه قسط امکان پذیر است که برای بسیاری از مشتریان شرایط ویژه‌ای در نظر گرفته شده است.

6 پاسخ
 1. سینا
  سینا گفته:

  دمتون گرم من شب کار بودم دیشب زنگ زدم نصف شب جواب دادین با حوصله ام سوالاتمو پرسیدم کارشناستون خم به ابرو نیاورد امروزم ازتون ۸ مرحله ای مینروا سفارش دادم اومدن سریع نصب کردن

  پاسخ
  • مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت گفته:

   خواهش میکنم پاسخگویی تصفیه آسا ۲۴ ساعته هست و کارشناسان مشاور فروش هر ساعتی سوالی داشته باشید با صبر و صداقت در خدمتتون هستند.

   پاسخ
 2. وحید خراسانی
  وحید خراسانی گفته:

  برای شهرک‌هایی که از مخازن ذخیره آب استفاده می‌کنند برای آب آشامیدنی خانگی چه مارکی خوبه؟ همین مینروا برای اینجور محل ها هم جواب میده؟

  پاسخ
  • مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت گفته:

   بله مینروا از پرفروش ترین های بازار ایران است و کاملا آب را تصفیه می‌کند. اگر شهرک دارای مخارنی است که اطلاع دارید آب بدون کلرزنی استفاده می‌شود دستگاه ۸ فیلتر یو وی دار مینروا خوبه. اگر کلرزنی می‌شود گزینه مناسب دستگاه ۸ فیلتر اکسیژن ساز مینروا است.

   پاسخ
دیدگاه خود را ثبت کنیدتمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *