بازار و مراکز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران و کرج و سراسر شهرهای ایران به عرضه و فروش تصفیه آب در انواع برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی و مارک های معروف میپردازند . در میان انواع برندها و مارک های دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه؟ و چه دستگاه تصفیه آبی بخریم  . در این میان برخی برندها همچون تصفیه آب مینروا تایوان نامی خوش آوازه تر و خدمات پس از فروش بهتری نسبت به دیگر برندها دارد .

دستگاه تصفیه آب مینروا Minerva تایوانی از دسته دستگاه های اسمز معکوس خانگی زیر سینکی است . خرید و انتخاب دستگاه آب تصفیه کن در بورس فروش تصفیه اب نیازمند بررسی قیمت دستگاه تصفیه آب و دارا بودن انواع نماد اصالت و استاندارد های جهانی بهداشت دارد که مارک مینروا تایوان به خوبی این گواهینامه ها را دریافت نموده و از لحاظ رنج قیمت تصفیه آب خانگی بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی نیز میباشد .

قیمت انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در رنج های متفاوتی در بازار تهران و کرج عرضه میگردند . با این حال بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران ، آب تصفیه کن مینروا تایوان در مدل های 6 مرحله ای ، 7 مرحله ای یونیزه قلیایی و 8 مرحله ای اکسیژن ساز و هشت مرحله ای یو وی دار به فروش میرسد تا مطابق نیاز خریدار مناسب ترین مدل در اختیار شما عزیزان قرار گیرد .

مشاهده محصولات پرفروش

امروز ما به بررسی روش تصفیه ی آب آشامیدنی و بهترین مارک تصفیه آب موجود در بازار خواهیم پرداخت تا به سوال دستگاه تصفیه آب خانگی چه مارکی خوبه ؟ و چه دستگاه تصفیه آبی بخریم پاسخ مناسبی داده باشیم .

دستگاه تصفیه آب چه مارکی خوبه؟

معرفی برند دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا Minerva

همانطور که اشاره کردیم برندها و مارک های بسیاری در انواع فروشگاه تصفیه آب خانگی در تهران و ایران به عرضه و فروش میرسند با این حال با رعایت چند نکته ساده به این نتیجه میرسیم که تصفیه آب مینروا Minerva تایوان به علت دارا بودن نماد اصالت محصول که امکان تشخیص دستگاه اورجینال و استاندارد از مدل تقلبی آن برای مشتری را به سادگی فراهم می آورد و همچنین دارا بودن انواع استاندارد ها و گواهینامه های بهداشتی که در ادامه به آن میپردازیم بهترین مدل اب تصفیه کن در ایران است .

از دیگر مزایا و ویژگی دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا میتوان به کشور ساخت آن اشاره نمود . کشور تایوان مهد انواع تصفیه آب خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی است و مینروا تایوان نیز از همین کشور به عرضه و فروش میرسد که قاعدتا کیفیت درجه یک و قیمت مناسب در این کمپانی حرف اول را میزند . در ادامه به بررسی مدل های مختلف مینروا و مشخصات تصفیه آب تایوانی میپردازیم تا شما عزیزان خوب ترین گزینه را برای استفاده آب لوله کشی شهری خود انتخاب نمایید .

روش تصفیه آب خانگی مینروا برای حذف املاح مضر چیست ؟

تصفیه آب مینرو Minerva تایوان از جدیدترین سیستم تصفیه ی آب آشامیدنی در جهان استفاده مینماید . بهترین روش تصفیه ی آب آشامیدنی در دنیا سیستم اسمز معکوس خانگی RO Reverse Osmosis System است که با دارا بودن فیلتر ممبران اسمز معکوس به بهترین حالت املاح بسیار ریز آب آشامیدنی که حتی با چشم دیده نمیشوند و بسیار هم برای بدن انسان ضرر دارند را حذف و تصفیه مینماید . از انواع این املاح مضر میتوان به حذف کلر از آب آشامیدنی که باعث ریزش مو و چروک شدن پوست میشود اشاره نمود .

از دیگر املاح مضری که سیستم اسمز معکوس مینروا حذف مینماید آلومینیوم است که در سنین جوانی و بین 30 الی 50 سال باعث آلزایمر زودرس میشود که با حذف آلومینیوم از آب آشامیدنی جلوی این بیماری نیز گرفته میشود . نیترات و نیتریت دو ماده بسیار مضر موجود در آب های زیر زمینی لوله کشی آب شهری سطح شهر تهران و کرج هستند که برای حذف آنها نیاز به غشای نیمه تراوا یا همان ممبران اسمز معکوس داریم که دستگاه تصفیه آب تایوانی مینروا به خوبی نیترات و نیتریت را به کمترین سطح خود در آب آشامیدنی خواهد رساند .

عملکرد کلی سیستم اسمز معکوس تصفیه آب مینروا به این شکل است که در فیلترهای سه گانه تصفیه آب خانگی که به فیلتر تصفیه آب پیش تصفیه نیز معروف هستند آب آشامیدنی عاری از هر گونه املاح مضر بزرگ همچون رسوبات موجود در لوله کشی شهری و کلر و کلرامین خواهد شد . ممبران قلب اصلی تصفیه کننده آب میتواند املاح بسیار مضر آب آشامیدنی را که بسیار ریز هم هستند و برخی از آنها مضراتی تا سطح سرطانزایی برای بدن و سلامت انسان دارند را حذف و تصفیه کامل نمایند .

فیلتر مراحل بعد از ممبران همچون پست کربن خطی ، فیلتر مینرال معدنی ساز مینروا ، فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی آلکالاین و فیلتر اکسیژن ساز همگی پس از تصفیه ی کامل آب مزایای مختلفی به آب آشامیدنی اضافه و آن را شفاف و مناسب برای نوشیدن و شستشوی میوه و سبزی و استفاده در اتو لباس خانگی و دم کردن چایی و موارد مصرفی دیگر میباشد .

دستگاه های عرضه شده از 6 مرحله ای معدنی ساز ، هفت مرحله ای قلیایی کننده و هشت مرحله ای اکسیژن ساز همگی دارای کیفیت بالایی هستند و تفاوت تصفیه آب مینروا در محصولات مختلف تعداد مراحل فیلتر تصفیه آب است . همچنین از خدمات تصفیه آسا اطلاع رسانی و یادآوری زمان تعویض فیلتر آب تصفیه کن خانگی شما و ارائه خدمات تعویض فیلتر آب شیرین کن و قیمت فیلتر تصفیه آب تایوانی با شرایط مناسب در تهران میباشد .

جدیدترین مدل دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا کدام است؟

قطعا ما برای خرید دستگاه تصفیه آب و هر لوازم خانگی دیگری نیاز به بررسی و انتخاب گزینه داریم . شما عزیزان با تماس تلفنی با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا ، نمایندگی انحصاری تصفیه آب مینروا تایوان در ایران میتوانید با مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب به انتخاب بپردازید . با این حال پر فروش ترین مدل تصفیه آب مینروا ، تصفیه آب هشت مرحله ای مدل Minerva Ro8_O2PLUS میباشد که عملکرد و اجزای تشکیل دهنده آن را به شما توضیح میدهیم .

دستگاه تصفیه آب خانگی اکسیژن ساز مینروا مدل Ro8_O2Plus

عملکرد کلی تصفیه آب اکسیژن ساز مینروا همانطور که در بالاتر اشاره کردیم با سیستم اسمز معکوس که تحت لیسانس آمریکا نیز هست قوت میگیرد . تصفیه اب اکسیژن ساز در فیلتر تصفیه آب مرحله اول مینروا رسوبات بزرگ که با چشم قادر به دیدن هستیم همچون زنگ لوله موجود در لوله های گالوانیزه لوله کشی آب شهری را حذف و تصفیه مینماید و از بروز سنگ کلیه در بدن انسان جلوگیری خواهد کرد . فیلتر مرحله دوم و سوم به حذف کلر از آب آشامیدنی پرداخته و در واقع از ممبران مینروا نیز محافظت مینمایند .

فیلتر ممبران اسمز معکوس مینروا یک فیلتر 50 گالن است که در طول شبانه روز توانایی تصفیه ی حدود 200 الی 250 لیتر آب شهری را دارد و ریزترین املاح مضر موجود در آب را تصفیه میکند . فیلتر پنجم و ششم اب تصفیه کن تایوانی مینروا پست کربن خطی و مینرال معدنی ساز نام دارند . وظیفه حذف بو ، طعم و رنگ بد آب تصفیه شده پس از ممبران بر عهده فیلتر شماره 5 دستگاه است که از کربن گیاهی تولید میشود .

فیلتر معدنی ساز نیز املاح مفید مورد نیاز بدن انسان که باید به صورت مداوم در آب آشامیدنی وجود داشته باشند را به آب آشامیدنی به میزان استاندارد و نرمال تایید شده توسط سازمان جهانی بهداشت اضافه میکند .

فیلتر هفتم قلیایی کننده آب آشامیدنی است که با افزایش سطح ph آب آشامیدنی به قلیایی کردن آن پرداخته و آب تصفیه شده را به یک آنتی اکسیدان بسیار قوی تبدیل مینماید . این فیلتر همچنین در افزایش و تقویت سیستم ایمنی بدن انسان نیز کمک شایانی مینماید .

از مهمترین فیلترهای تصفیه آب هشت مرحله ای مینروا فیلتر O2+ یا فیلتر o2_plus است که به فیلتر اکسیژن ساز مشهور است . فیلتر اکسیژن ساز مینروا بدون شک بهترین فیلتر تصفیه آب در بازار تهران است زیرا این فیلتر با افزایش سطح اکسیژن در آب آشامیدنی به هیدراته نگه داشتن بدن انسان و همچنین افزایش سلامت پوست و شادابی در طول روز کمک شایانی خواهد نمود . پس از فیلتر هشتم آب آشامیدنی توسط شیر بهداشتی تصفیه اب که روی سینک نصب شده است در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد .

مشاهده مشخصات فنی و قیمت تصفیه آب هشت مرحله ای مینروا

معرفی دستگاه تصفیه آب خانگی یونیزه قلیایی ساز

در میان انواع دیگر مدل ها و نوع های تصفیه آب مینروا تایوانی میتوان به مدل هفت مرحله ای یونیزه قلیایی اشاره نمود . آب قلیایی سلامت قرن جدید محسوب میشود و با مصرف مداوم خون انسان را به یک خون قلیایی تبدیل مینماید . طبق بررسی های تخصصی و علمی ثابت شده توسط پزشکان ، مولکول های سرطانی در یک محیط قلیایی توانایی رشد ندارند و جلوی رشد آنها با مصرف آب آشامیدنی قلیایی گرفته میشود .

البته برخی منابع از ضررهای مصرف آب آشامیدنی قلیایی نوشته اند که این موضوع نیز توسط کارشناسان کمپانی مینروا بررسی شده و سطح ph آب آشامیدنی را بین 7.5 الی 9 نگه میدارند که این میزان قلیایی شدن آب برای سلامت بدن انسان ضرری ندارد . از دستگاه آب یونیزه قلیایی در بازار ایران میتوان برند مینروا به علت استاندارد بودن فیلتر قلیایی آن نام برد .

آب قلیایی

آب قلیایی به آب آشامیدنی گفته میشود که به طور کلی سطح ph آن بالای 7 و عددی بین 7 الی 14 باشد . بیش از حد قلیایی شدن آب آشامیدنی برای سلامت بدن انسان ضررهایی دارد اما با استفاده استاندارد از آب آشامیدنی قلیایی میتوان از خواص اعجاب انگیز آن بهره مند شد . از دسته این خواص آب قلیایی برای انسان میتوان به دفع سموم بدن اشاره نمود . همانطور که اشاره شد آب قلیایی مولکول های سرطانی و میکروبی از بدن انسان را دفع مینماید .

از دیگر خواص آب قلیایی میتوان به کاهش وزن و لاغری سریع تر اشاره کرد . ورزشکاران و عزیزانی که قصد کاهش وزن و لاغری در سریعترین زمان ممکن را دارند بدون عوارض میتوانند در زمان ورزش و دیگر زمان های شبانه روز از آب آشامیدنی قلیایی برای این موضوع کمک بگیرند تا سرعت کاهش وزن و افزایش سوخت و ساز طبیعی بدن افزایش یابد .

دستگاه تصفیه آب خانگی چه مارکی خوبه

معرفی مدل دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی مینروا Minerva

سیستم و عملکرد کلی دستگاه هفت مرحله ای مینروا همانند مدل هشت مرحله ای اکسیژن ساز آن و با قیمتی ارزان تر به بازار عرضه میگردد . تنها تفاوت مدل هشت مرحله ای دارا بودن فیلتر اکسیژن ساز است و به همین دلیل مدل هشت مرحله ای پر فروش تر از مدل هفت مرحله ای یونیزه قلیایی است و در سیستم هشت مرحله ای نیز فیلتر قلیایی کننده وجود دارد و به قلیایی نمودن آب آشامیدنی میپردازد .

با این حال اب تصفیه کن خانگی هفت مرحله ای مینروا در مرحله آخر شامل فیلتر آلکالاین Alkaline است که سطح ph آب آشامیدنی را افزایش میدهد و کد مدل این دستگاه نیز تصفیه آب مینروا مدل Minerva Ro7_Alkaline میباشد .

توجه داشته باشید که در صورتی که بر اساس صلاح دید مشتری نخواهد از تصفیه آب قلیایی استفاده نماید میتواند از مدل 6 مرحله ای معدنی ساز که سختی آب آشامیدنی را به میزان استاندارد زیر عدد 100 کاهش میدهد و املاح مفیدی مثل کلسیم ، منیزیم ، سدیم و بی کربنات را به آب آشامیدنی اضافه مینماید و از دسته دستگاه تصفیه آب حرفه ای در ایران محسوب میشوند زیرا در بازار نیز بیشتر دستگاه ها تصفیه آب شش مرحله ای هستند .

مشاهده مشخصات فنی و قیمت تصفیه آب یونیزه قلیایی مینروا

تصفیه آب خوب چند مرحله ای است ؟

انتخاب تعداد مراحل تصفیه آب خانگی سوالی است که بسیاری از خریداران قبل از خرید به ذهنشان خطور میکند . این مسئله کاملا با بررسی مشخصات فنی انواع دستگاه ها و بررسی قیمت تصفیه آب خانگی با تعداد مراحل مختلف حل میشود . برای مثال شما تنها به یک سیستم تصفیه آب حرفه ای برای منزل خود نیاز دارید که فقط آب آشامیدنی را تصفیه نماید و عملکردهای دیگری همچون قلیایی و آب اکسیژنه در آب نداشته باشد . خب در این صورت بهترین نوع تصفیه اب برای شما تصفیه اب شش مرحله ای است .

مشاهده مشخصات فنی و قیمت تصفیه آب شش مرحله ای مینروا

همچنین با بررسی قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی متوجه میشوید قیمت دستگاه ها با افزایش اصولی و استاندارد تعداد مراحل افزایش پیدا مینماید ، که با توجه به بودجه در نظر گرفته برای خرید لوازم خانگی همچون تصفیه آب میتوانید گزینه مناسب را انتخاب نمایید . از نکات مهم خرید دستگاه تصفیه آب خانگی نیز میتوان به این مورد اشاره نمود که افزایش بی رویه و بدون منطق تعداد مراحل فیلتر تصفیه آب همچون تصفیه آب 10 مرحله ای ، تصفیه آب 11 مرحله ای ، تصفیه آب 12 مرحله ای که خواص مفیدی ندارند استاندارد نبوده و نیازی به تعداد بیش از اندازه تعداد مراحل فیلترها نمیباشد . در حال حاضر اصولی ترین مدل های تصفیه آب شش مرحله هفت مرحله و هشت مرحله هستند و نیازی به خرید تعداد مراحل بالاتر نخواهد بود .

در انواع مراکز فروش و بورس فروش تصفیه آب منزل در ایران مدل های متفاوتی از دستگاه تصفیه کننده مشاهده میکنیم که عبارت اند از تصفیه اب ورودی ساختمان ، تصفیه کننده کلمنی رومیزی ، تصفیه اب کیسی محفظه دار ، تصفیه اب الترافیلتراسیون بدون پمپ و مخزن ، تصفیه اب اسمز معکوس زیر سینکی و… که در این میان تصفیه اب زیر سینکی با سیستم اسمز معکوس جدیدترین تصفیه اب و بروز ترین روش در دنیا محسوب میشود که میتوانید برای منزل خود تهیه نمایید .

ابعاد تصفیه اب زیر سینکی به اندازه ای است که تقریبا از یک سینک دو لگنه یک لگن را اشغال میکند و در واقع یک تصفیه آب کم جا میباشد . همچنین شما تنها چیزی که از دستگاه در آشپزخانه خود مشاهده مینمایید شیر بهداشتی تصفیه اب روی سینک است و مابقی فیلترها و قطعات دستگاه همچون تانک تصفیه اب زیر سینک و در کابینت نصب میشوند و نمای بدی به آشپزخانه شما نخواهند داد . ضمن این که در ساختمان ها و آپارتمان ها شما عزیزان میتوانید در صورت وجود بالکن در آشپزخانه از کارشناسان فنی درخواست کنید تا دستگاه شما را در بالکن نصب نمایند تا زیر سینک شما اشغال نشود .

دستگاه تصفیه آب مناسب چاه خانگی

برند مینروا برای آب چاه خانگی که بیشتر در شهرکها و شهر کرج و ویلاهای شمال یافت میشوند نیز فکری اساسی کرده است . دستگاه برای آب چاه خانگی که حاوی میکروب و انگل هستند تصفیه آب یو وی دار uv یا تصفیه آب با اشعه ماورا بنفش Ultra Violet هستند که پس از تصفیه کامل آب آشامیدنی به انگل زدایی و میکروب زدایی آب میپردازند .

تصفیه آب مینروا در یک مدل هشت مرحله ای در فیلتر مرحله هشتم لامپ یو وی اشعه ماورا بنفش به همراه ترانس جداگانه برای صرفه جویی در مصرف برق و همچنین افزایش بازدهی لامپ ماورا بنفش ارائه نموده است که میتوان برای انواع آب چاه ویلا خانگی برای مصرف شرب استفاده نمود .

معرفی مدل تصفیه آب هشت مرحله ای یو وی دار مینروا Minerva Ro8_UV

عملکرد کلی سیستم یو وی دار مینروا نیز اسمز معکوس RO میباشد و در هفت مرحله قبل از فیلتر تصفیه آب لامپ یو وی آب آشامیدنی را تصفیه و غنی سازی مجدد با املاح معدنی مفید و همچنین یونیزه قلیایی مینماید . پس از فیلتر هفتم ، آب آشامیدنی در محفظه استیل که در داخل آن یک لامپ یو وی ماورا بنفش قرار دارد به گردش در خواهد آمد و توسط اشعه های ماورا بنفش انگل زدایی و میکروب زدایی میشود .

نتایج بررسی شده از این دستگاه نشان میدهد که آب چاه خانگی را کاملا به یک آب سالم و پاکیزه برای نوشیدن تبدیل خواهد نمود و میتوانید بدون استرس از این آب سالم استفاده نمایید و از فواید نوشیدن آب تصفیه شده لذت ببرید . اجزای تشکیل دهنده انواع محصولات اسمز معکوس مینروا عبارت اند از پمپ تصفیه اب تایوانی ، مخزن ذخیره تحت فشار تصفیه آب در حجم 16 لیتر ، فیلترهای تصفیه آب ، پک نصب دستگاه ، شیر بهداشتی روی سینک ، شیرهای برقی فشار بالا و فشار پایین و…

مشاهده مشخصات فنی و قیمت تصفیه آب یو وی دار مینروا

قیمت دستگاه تصفیه آب

از مزیت ها و ویژگی تصفیه اب مینروا تایوان میتوان به قیمت دستگاه تصفیه آب اشاره نمود . این دستگاه با دارا بودن نمایندگی انحصاری شرکت تصفیه آسا با یک قیمت یک پارچه در سراسر ایران به فروش میرسد و ملاک تعیین قیمت بر اساس قیمت روز دستگاه ها میباشد .

بسیار مشاهده شده که برندهای متفرقه موجود در بازار ایران با قیمت های مختلف عرضه میگردند که مشتری را برای خرید سردرگم مینماید اما برند مینروا با دارا بودن شاخص های قیمتی اصولی برای هر محصول یک قیمت ارائه مینماید و همچنین تمام دستگاه های آب شیرین کن با ضمانت بهترین قیمت در بازار ایران به فروش میرسند که در صورت مشاهده قیمت های بالاتر میتوانید با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید و گزارش تخلف دهید تا با فروشنده مربوطه برخورد قانونی گردد . پیشنهاد میکنیم برای مشاهده لیست قیمت روز انواع آب تصفیه کن خانگی به صفحه دستگاه تصفیه آب شرکت تصفیه آسا مراجعه نمایید .

تصفیه آسا هر از چند گاهی به ارائه جشنواره های فروش ویژه تصفیه آب میپردازد که میتوانید در زمان این جشنواره ها از تخفیفات ویژه برای خرید دستگاه تصفیه آب خود بهره بگیرید .

خدمات پس از فروش و گارانتی طلایی بدون قید و شرط تصفیه آب مینروا

قیمت های ارائه شده در سایت تصفیه آب تصفیه آسا همراه خدمات پس از فروش و همچنین نصب و ارسال رایگان برای سراسر تهران و کرج البرز میباشند . همچنین گارانتی دستگاه ها به صورت بدون قید و شرط قطعات به شما عزیزان ارائه میشود تا با خیالی آسوده از خرید اینترنتی تصفیه آب لذت ببرید . زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی شما به صورت اتوماتیک به شما عزیزان اطلاع رسانی میشود و در صورت صلاح دید برای شما سرویس دوره ای انجام خواهد گرفت .

پرداخت مبلغ دستگاه پس از نصب و تست TDS آب تصفیه شده توسط تکنسین فنی در محل شما انجام میشود . همچنین شما عزیزان میتوانید از شرایط ویژه خرید اقساطی دستگاه تصفیه آب خانگی نیز استفاده کنید . خرید قسطی تصفیه آب از 2 قسط تا 10 ماه قسط امکان پذیر است که برای بسیاری از مشتریان شرایط ویژه ای در نظر گرفته شده است .

2 پاسخ
 1. حمید نادری
  حمید نادری گفته:

  من همون اول که شمارتون رو دیدم تماس گرفتم کارشناستون خیلی با حوصله جواب میده ایول

  پاسخ

تعقیب

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *