دستگاه تصفیه آب خانگی چه مارکی خوبه ؟

وقتی صحبت از خرید موبایل به میان میاید ، همه ما در ذهنمان مارک های اپل ، سامسونگ ، هوآوی ، اچ تی سی و چند مارک معروف دیگر تجسم میکنیم اما خرید دستگاه تصفیه آب خانگی شامل یک مارک بسیار معروف نمیشود . در میان حجم بسیار زیادی از مارک های تصفیه آب خانگی ( تقریبا 55 برند ) باید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را اتخاب نماییم . ما شما را در انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی راهنمایی میکنیم . جهت مشاوره راهنمای خرید بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی میتوانید با پاسخگویی 24 ساعته با کارشناسان شرکت تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید :

306 14 774 021
فرخی 294 51 51 0912
104 49 45 0910

یک تصفیه آب خانگی خوب ، از سیستم اسمز معکوس بهره میبرد . دستگاهی که شامل پمپ و مخزن تحت فشار تصفیه آب باشد و حتی در زمان قطع آب و برق بتواند کار کند و بدون افت فشار به شما آب تصفیه شده تحویل دهد . این موضوع از آنجایی اهمیت پیدا میکند که در تابستان ها قطعی آب بسیار اتفاق می افتد و ما از این موضوع که چه زمانی آب وصل میشود اطلاعی نداریم .

دستگاه تصفیه آب خانگی چه مارکی خوبه

تمام دستگاه های با سیستم اسمز معکوس ، شامل فیلتر اصلی یعنی ممبران تصفیه آب است ، اما متاسفانه ممبران های تصفیه آب خانگی در بازار تقلبی و اصلی دارند و شاید شما تخصص تشخیص ممبران تصفیه آب تقلبی از اصلی را نداشته باشید . برای حل این موضوع میتوانید از شرکت های بورس فروش تصفیه آب خانگی در تهران یا سایر شهرستان های ایران دستگاه خریداری نمایید . قطعا یک دستگاه تصفیه آب خانگی RO که توانایی حذف املاح مضری همچون نیترات ، نیتریت ، آرسنیک و آلومینیوم را داشته باشد بهترین دستگاه خواهد بود زیرا دستگاه تصفیه آب خانگی نیترات مضرترین ذره موجود در آب آشامیدنی برای سلامت بدن انسان است و حذف و تصفیه ی آن کیفیت آب آشامیدنی مورد نیاز بدن شما را افزایش دو چندانی خواهد داد . نیترات تنها با فیلتر تصفیه آب اسمز معکوس ممبران قادر به تصفیه شدن بوده و در واقع تفاوت دستگاه تصفیه آب بدون مخزن و مخزن دار در همین مورد بسیار مهم است .

تکنسین نصب موظف است پس از نصب دستگاه تصفیه آب سختی آب تصفیه شده و آب شرب شهری را از شیر تصفیه آب خانگی اندازه گیری نماید . در صورتی که تی دی اس متر ( دستگاه تست سختی آب ) زیر 100 رسید ممبران دستگاه تصفیه آب شما اصلی است .

مارک ها و برند های زیادی در تصفیه آب خانگی وجود دارند و همه شرکت ها نیز اصرار بر این دارند که دستگاه تصفیه آب آن شرکت اصلی و بهترین تصفیه آب خانگی است . برای مطمئن شدن راجع به این موضوع میتوانید مارکی را انتخاب نمایید که از نماد اصالت بهره ببرد . اغلب بهترین آب شیرین کن ها ساخت کشور تایوان هستند و این به صورت حک شده روی پمپ و شاسی دستگاه وجود دارد .

استاندارد های بین المللی آب آشامیدنی را جدی بگیرید و اطلاع پیدا کنید که یک دستگاه تصفیه آب خوب استاندارد های Water Quality ، FDA ، NSF که استانداردهای بین المللی سلامت غذایی و سلامت آب هستند را دارا باشد . بررسی این موضوع میتواند به راحتی در سایت جهانی بهداشت انجام گردد .

تعداد مراحل تصفیه آب آشامیدنی مهم است . دستگاه های تصفیه آب پنج مرحله ای برای بدن ضرر دارند زیرا فیلتر معدنی ساز مینرال ( فیلتر مرحله ششم ) ندارند ، پس بهترین دستگاه ها شامل دستگاه تصفیه آب شش مرحله ای معدنی و دستگاه تصفیه آب هفت مرحله ای قلیایی هستند که میتوانند به صورت تکمیلی سالم ترین آب مورد نیاز بدن انسان را به شما عزیزان تحویل دهند . توجه داشته باشید که با وجود چندین مدل تصفیه آب مثل تصفیه آب سرشیری ، تصفیه آب خانگی کلمنی ، تصفیه آب زیر سینکی و… دستگاه های تصفیه آب زیر سینکی بهترین و کامل ترین سیستم های تصفیه آب را دارا میباشند . توجه نمایید که بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی دارای هفت مرحله یا هشت مرحله فیلتراسیون میباشد و کیفیت آب نیز همانطور که گفتیم پس از نصب تست و بررسی خواهد شد . این که دستگاه تصفیه آب خانگی چگونه کار میکند و آیا املاح بسیار ریز را نیز حذف مینماید یا نه مسئله ی قابل توجهی است که نباید نادیده گرفته شود ، پس برای خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی خود حتما پاسخ سوال چه دستگاه تصفیه آبی بخریم را از کارشناسان فروش تصفیه آسا دریافت نمایید و سپس با خیال راحت به خرید مورد نظر خود بپردازید .

فاکتورهای دیگری نیز جهت خرید دستگاه تصفیه آب مد نظر است که میتوانید جهت اطلاعات بیشتر راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی را مطالعه نموده یا با کارشناسان تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید .

بهترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی و فیلتر تصفیه آب

شرکت ها و مراکز مختلف فروش تصفیه آب وجود دارند اما قبل از خرید قطعا قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی نیز اهمیت بالایی دارد . فاکتور هایی که برای خرید یک دستگاه تصفیه اب مناسب باید در نظر بگیرید کیفیت قطعات به همراه قیمت تصفیه آب مناسب است و نیازی نیست زیاد درگیر این موضوع باشیم که دستگاه تصفیه آب آلمانی یا دستگاه تصفیه آب آمریکایی خریداری کنیم چون این مدل دستگاه ها هم قیمت بیش از حد نرمال بالایی دارند و هم این که اصل آلمان یا اصل آمریکا نخواهند بود پس دستگاهی را انتخاب کنید که اطمینان داشته باشید به صورت همیشگی میتوانید استفاده کنید و در زمان تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله ای و بالاتر خود به مشکلاتی از قبیل نبود فیلتر ، تحریم اجناس و یا قیمت های سرسام آور خدمات پس از فروش تصفیه آب خود بر نخورید . تصفیه آسا یک مجموعه بزرگ برای خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی بوده که با سابقه طولانی در این زمینه و ارائه بهترین خدمات جزو شرکت های برتر در ایران محسوب میگردد و شما عزیزان میتوانید با دریافت اطلاعات فنی و قیمت های کاملا مناسب به خرید آنلاین دستگاه تصفیه آب خود به همراه خدمات نصب و ارسال رایگان بپردازید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *