دستگاه تصفیه آب از نظر طب سنتی

با توجه به نظرات اساتید و حکمای طب سنتی برای سلامت بدن انسان و داشتن صحت سه عامل اصلی خورد و خوراک تغذیه تشکیل دهنده یعنی آب ، نمک و روغن میباشند . سلامت این سه فاکتور یعنی آب آشامیدنی ، نمک طعام و روغن باعث جلوگیری از مشکلات و بیماری های گوارشی و قلبی و سایر عوارض دیگر میگردد . تا جایی که حکیم خیر اندیش یکی از اساتید برجسته طب سنتی در رابطه با آب آشامیدنی میفرمایند که ما در لوله کشی آب آشامیدنی شهری دو مشکل اساسی داریم .

یکی لوله کشی آب شهری که عمدتا از سرب تشکیل شده اند . وقتی ما از آب آشامیدنی لوله کشی استفاده مینماییم مجموعه ی جنس لوله سربی دخالت میکند تا در جریان و ترکیبات آب آشامیدنی لوله کشی که سرب باعث وجود عوارض و بیماری های متعددی برای بدن انسان خواهد شد در صورتی که لوله کشی آب قدیمی در کشور ایران با گل پخته شده تولید میشد .

دومین موردی که در مورد آب آشامیدنی لوله کشی حکیم خیراندیش به آن میپردازد این است که در سطح کلان آب آشامیدنی لوله کشی کلرزنی میشود . کلر موجود در آب آشامیدنی در شرایط مختلف متفاوت است . برای مثال در شرایط کنونی که شیوع ویروس کرونا Corona Virus یا همان کووید-19 Covid-19 اتفاق افتاده است دوز کلرزنی به آب آشامیدنی در تهران کرج و سراسر شهرهای ایران افزایش یافته است و طبق گفته حکیم خیراندیش ، استاد برجسته طب سنتی دوز بالای کلر در آب آشامیدنی باعث ایجاد بیماری در بدن انسان میشود . حذف کلر از آب آشامیدنی با طب سنتی با دو قاشق سرکه در هر دو لیتر انجام میشود .

با این حال طبق گفته های اساتید طب سنتی وجود سرب و کلر در آب آشامیدنی منجر به بیماری های متعددی میگردد . این مسئله میتواند دستگاه تصفیه آب خانگی در طب سنتی را تایید کند . استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی در طب سنتی میتواند به افزایش کیفیت آب آشامیدنی لوله کشی شهری کمک شایانی نماید زیرا یک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی مینروا Minerva که طبق تاییدیه سازمان جهانی بهداشت NSF و سازمان غذا و دارو آمریکا FDA و گواهی بین المللی کیفیت آب آشامیدنی WaterQuality آب آشامیدنی را تصفیه مینماید و از بهترین روش تصفیه آب آشامیدنی یعنی سیستم اسمز معکوس RO بهره میگیرد میتواند طبق استانداردهای موجود در طب سنتی آب آشامیدنی لوله کشی شهری را عاری از هر گونه املاح مضر نماید .

در ادامه به بررسی بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی میپردازیم و به شما توضیح خواهیم داد که چرا دستگاه تصفیه آب در طب سنتی میتواند گزینه مناسبی برای استاندارد سازی آب و افزایش سلامت آب آشامیدنی مصرفی باشد .

دستگاه تصفیه آب از نظر طب سنتی

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی

تا اینجا به بررسی فاکتورهایی که در طب سنتی باعث ایجاد بیماری در بدن انسان میگردند پرداختیم . در طب سنتی بهترین آب برای آشامیدن آبی سبک از نظر سختی میباشد که سرما و گرما را زود به خود جذب نماید . طبق بررسی های علمی انجام شده و همچنین آزمایشاتی که کارشناسان فنی تصفیه آسا انجام دادند آب آشامیدنی خروجی و تصفیه شده از دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا Minerva تایوانی هم در فریزر زودتر از آب آشامیدنی با سختی بالای لوله کشی شهری به انجماد میرسد و هم در کتری زودتر به جوش میاید . این مسئله به خاطر نبود املاح مضر و اضافی در آب آشامیدنی تصفیه شده رخ میدهد که تنها مولکولهای آب آشامیدنی تصفیه شده به جذب گرما و سرما میپردازند .

دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا Minerva در مدل های 6 مرحله ای معدنی ساز ، دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی 7 مرحله ای و دستگاه تصفیه آب خانگی اکسیژن ساز مینروا 8 مرحله ای عرضه و به فروش میرسند . جلوگیری از انواع بیماری ها توسط آب آشامیدنی در طب سنتی پیشنهاد میگردد . برای مثال اکثر اساتید طب سنتی در زمان معاینه و صحبت راجع به بیماری های گوناگون میفرمایند که آب آشامیدنی مصرفی شخص بیمار باید قبل از انجام هر تجویزی سالم و پاکیزه گردد .

مزایای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا برای استفاده از آب آشامیدنی سالم در طب سنتی را در ادامه با بررسی عملکرد هر کدام از مدلهای تصفیه آب مینروا بررسی خواهیم کرد تا توضیح دهیم که چرا دستگاه تصفیه آب مینروا ، بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران محسوب میشود .

قیمت دستگاه تصفیه آب

طبق بررسی های به عمل آمده در طب سنتی آب معدنی هایی که در فروشگاه های سراسر کشور به فروش میرسند علاوه بر این که سختی آب کاملا استاندارد برای سلامت بدن انسان ندارند در بطری های پلاستیکی ذخیره میگردند . آب عادی و سالم پس از مدتی راکد ماندن یا در بطری پلاستیکی ماندن رنگ و طعم عوض میکند اما این آب معدنی های موجود در بازار دچار این تغییر طعم و رنگ نمیشوند که این یعنی نگهدارنده های شیمیایی به آب آشامیدنی اضافه میشوند تا آب معدنی تا زمان تاریخ انقضاء فاسد نشود . به دلیل وجود مواد شیمیایی نگهدارنده اساتید طب سنتی زیاد به مصرف آب معدنی پیشنهاد نمیکنند .

با این حال انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی میتوانند علاوه بر تصفیه ی آب آشامیدنی به صورت استاندارد جهانی و طب سنتی از نظر قیمت نیز بسیار به صرفه میباشند . قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل در رنج قیمت متفاوتی عرضه و به فروش میرسد و هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب کاملا به صرفه است . در کنار قیمت تصفیه آب همچنین شما روزانه 200 لیتر آب آشامیدنی کاملا تصفیه شده و سلامت استفاده خواهید نمود با این شرایط آب معدنی های موجود در بازار نمیتوانند گزینه مناسبی برای نوشیدن آب آشامیدنی در طول روز باشند . در زیر به بررسی انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی مینروا میپردازیم .

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی از نظر طب سنتی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی اکسیژن ساز مینروا

تصفیه آب مینروا یکی از بهترین برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در بازار ایران محسوب میگردد که از نظر طب سنتی یک آب تصفیه کن خانگی استاندارد محسوب میگردد . عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی اکسیژن ساز مینروا به این صورت است که در هشت مرحله فیلتر تصفیه آب ، آب آشامیدنی لوله کشی شهری را تصفیه مینماید . سیستم تصفیه آب 8 مرحله ای مینروا ، سیستم اسمز معکوس خانگی Ro Reverse Osmosis System است که در فیلترهای سه گانه تصفیه آب املاح درشت آب آشامیدنی را تا ابعاد 5 میکرون تصفیه نموده و کلر و کلرامین را از آب آشامیدنی حذف مینماید . زمان تعویض فیلتر تصفیه آب در مراحل اول دوم و سوم هر چهار الی شش ماه است و از نظر طب سنتی که رسوبات و کلر نباید در آب آشامیدنی محلول باشند تا مرحله سوم این املاح مضر حذف و تسفیه میشوند .

در مرحله چهارم فیلتر ممبران اسمز معکوس خانگی دستگاه آب شیرین کن خانگی مینروا توانایی حذف املاح بسیار مضر موجود در آب آشامیدنی تا ابعاد 0,0001 میکرون را دارد . اساتید طب سنتی اعتقاد دارند که آب موجود در لوله کشی شهری با سرب لوله واکنش نشان میدهد . فیلتر تصفیه آب مینروا در مرحله چهارم توانایی حذف و تصفیه سرب ، نیترات ، نیتریت ، آرسنیک و آلومینیوم و دیگر املاح مضر و بسیار ریز سرطانزا در آب را دارد و این املاح را پس از تصویه به پساب فاضلاب هدایت خواهد کرد .

دارا بودن فیلترهای کربن گیاهی که توسط طب سنتی تایید شده اند یکی از مزایای خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا تایوانی است . از دیگر نکات خرید دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا میتوان به دارا بودن پمپ و مخزن ذخیره تحت فشار 16 لیتری و قطعات با استاندارد Food Grade اشاره نمود که با آب آشامیدنی واکنش نمیدهند . همچنین آب آشامیدنی تصفیه شده در لحظه در اختیار شما قرار میگیرد و آب زیادی داخل دستگاه نمیماند تا از نظر طب سنتی مشکلی نداشته باشد و کیفیت آب تصفیه شده موجود در مخزن ذخیره تصفیه آب کاهش پیدا نخواهد کرد .

فیلتر تصفیه آب مرحله پنجم آب شیرین کن خانگی مینروا Minerva نیز از کربن گیاهی تولید شده است و توانایی حفظ بو ، طعم و رنگ آب آشامیدنی به صورت بهبود یافته را دارد . این فیلتر آب شیرین کن خانگی میتواند طعم و مزه آب را از تلخی آب تصفیه شده کاهش دهد . فیلتر مینرال معدنی ساز نیز پس از تصفیه تمام املاح مضر آب آشامیدنی به محافظت از املاح مفیدی که در طی مراحل تصفیه حذف میگردند میپردازد . فیلتر مینرال معدنی ساز املاح مفیدی همچون کلسیم ، سدیم ، بی کربنات و منیزیم را در آب حفظ میکند .

آب آشامیدنی قلیایی هم از نظر طب سنتی و هم از نظر پزشکی مدرن برای سلامت بدن انسان تایید شده است و خواص بسیار زیادی دارد . شما عزیزان میتوانید در مقاله خواص آب قلیایی به صورت مفصل در این رابطه مطالعه نمایید . از مهمترین خواص آب آشامیدنی یونیزه قلیایی میتوان به فواید آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی پرداخت . دستگاه تصفیه آب 8 مرحله ای اکسیژن ساز مینروا یکی از بهترین دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی در ایران محسوب میشود که توانایی افزایش سطح ph آب آشامیدنی تا 7.5 الی 9 را دارد .

فیلتر اکسیژن ساز تصفیه آب خانگی نیز با افزایش سطح اکسیژن موجود در آب آشامیدنی به حذف باکتری های مضر موجود در آب آشامیدنی و هیدراته نگه داشتن بدن انسان در طول روز میپردازد . پیشنهاد میکنیم مشخصات دستگاه تصفیه آب خانگی و همچنین قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی 8 مرحله ای را در صفحه محصول لینک زیر مشاهده نمایید .

مشخصات و قیمت دستگاه تصفیه آب اکسیژن ساز مینروا

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی یونیزه قلیایی مینروا

تصفیه آب یونیزه قلیایی مینروا عملکردی با شباهت به مدل 8 مرحله ای اکسیژن ساز دارد . با این تفاوت که تصفیه آب 7 مرحله ای مینروا از فیلتر اکسیژن ساز تصفیه کننده آب خانگی بهره نمیبرد و در هفت مرحله فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی آب آشامیدنی را تصفیه خواهد نمود . اجزای تشکیل دهنده دستگاه تصفیه آب خانگی مینروا شامل پمپ و مخزن و شیر بهداشتی روی سینک تصفیه آب و فیلترهای هفت گانه تصفیه آب هستند که روی یک شاسی فلزی سوارند . دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی مینروا زیرسینکی بوده و در زیر سینک آشپزخانه نصب میگردد و سختی آب آشامیدنی را بین 30 الی 90 کاهش میدهد . قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در کرج همانند قیمت تصفیه آب مینروا در تهران و سراسر ایران است و میتوانید در تهران و کرج از امکان فروش اقساطی دستگاه تصفیه آب خانگی نیز استفاده نمایید تا بهترین برند تصفیه آب را به صورت نقد و اقساط خریداری کنید .

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با مشخصات و قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی هفت مرحله ای مینروا میتوانید به لینک زیر مشاهده نمایید و یا با کارشناسان فروش تصفیه آسا فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران تماس حاصل فرمایید .

مشخصات و قیمت دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی مینروا

بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی از نظر طب سنتی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی معدنی ساز مینروا

اغلب در بورس و مرکز فروش دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران میتوان دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای مشاهده نمود . در واقع تصفیه آب 6 مرحله ای تایوانی یک دستگاه تصفیه آب ساده و در عین حال کامل است که تا فیلتر مرحله چهارم تصفیه اب ، املاح مضر موجود در آب آشامیدنی را کاملا حذف و تصفیه نموده و سختی آب را کاهش میدهد و در دو مرحله بعدی نیز املاح مفیدی که در طی مراحل تصفیه حذف شده اند را به آب آشامیدنی اضافه مینماید . خرید دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای با قیمت کمتری نسبت به دستگاه هفت مرحله ای و هشت مرحله ای عرضه و به فروش میرسد . ترتیب مراحل قرار گیری فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای به شرح زیر هستند :

  1. فیلتر پلی پروپیلن pp تصفیه آب خانگی : حذف املاح درشت شن و ماسه و گل و لای
  2. فیلتر کربن فعال گرانول gac udf تصفیه آب : حذف کلر از آب آشامیدنی لوله کشی شهری
  3. فیلتر کربن بلاک cto دستگاه تصفیه آب : حذف مواد جانبی کلر و محافظت از فیلتر ممبران
  4. فیلتر ممبران تصفیه آب Membrane : حذف املاح مضر آب آشامیدنی تا ابعاد یک ده هزارم میکرون
  5. فیلتر پست کربن خطی Post Carbon دستگاه تصفیه آب تایوانی : حذف بو ، طعم و رنگ بد آب آشامیدنی
  6. فیلتر مینرال معدنی ساز Mineral تصفیه آب : محافظت از املاح معدنی مفید مورد نیاز بدن در آب آشامیدنی تصفیه شده

در صورتی که قصد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی حرفه ای و ساده و با قیمت مناسب تر از مدلهای 7 مرحله ای قلیایی و 8 مرحله ای اکسیژن ساز را دارید این مدل از تصفیه آب خانگی مینروا میتواند بهترین نوع تصفیه آب خانگی برای شما باشد که از نظر طب سنتی نیز آب را کاملا استاندارد تصفیه مینماید . جهت اطلاع از مشخصات فنی بیشتر و قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای مینروا معدنی ساز میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید .

مشخصات و قیمت دستگاه تصفیه آب معدنی ساز مینروا

بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی از نظر طب سنتی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی یو وی دار مینروا

آب چاه خانگی یکی از آب هایی است که در طب سنتی بسیار پیشنهاد شده حتما قبل از مصرف تصفیه گردد زیرا آب چاه حتی کلرزنی هم نمیشود و دارای انگل و میکروب خواهد بود . عملکرد تصفیه آب اشعه ماورا بنفش یو وی دار مینروا Minerva تا فیلتر هفتم آلکالاین قلیایی کننده تصفیه آب همانند دستگاه تصفیه آب قلیایی ساز است اما در مرحله هشتم تصفیه آب یو وی دار دارای یک فیلتر لامپ یو وی است که به انگل زدایی و میکروب زدایی از آب آشامیدنی میپردازد . انگل زدایی آب چاه خانگی توسط لامپ اشعه ماورا بنفش در یک محفظه استیل انجام میگردد .

قیمت دستگاه تصفیه آب یو وی دار مینروا Minerva از مدل های دیگر به علت وجود فیلتر تصفیه آب خانگی یو وی بیشتر است . البته این مسئله را نیز در نظر بگیرید که لامپ یو وی نیاز به تعویض نخواهد داشت و با برند philips ژاپنی در پک دستگاه تصفیه اب مینروا عرضه و به فروش میرسد و عمر مفید بسیار بالایی نیز دارد . همچنین تضمین قیمت تصفیه آب مینروا در کنار گارانتی طلایی بدون قید و شرط قطعات به شما عزیزان عرضه میشود که در این صورت میتوانید با خیال راحت به خرید اینترنتی تصفیه آب خانگی بپردازید .

کارشناسان فروش تصفیه آسا علاوه بر نصب و ارسال رایگان در تهران و کرج به شما عزیزان خدمات پس از فروش تصفیه آب و اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی را نیز ارائه خواهند نمود که در صورت صلاح دید شما عزیزان در سرویس دوره ای فیلترهای تصفیه آب تعویض میشوند و قطعات دیگر نیز بررسی میشوند تا در صورت وجود مشکل به تعویض قطعه در دوران گارانتی بپردازند .

برای اطلاع از قیمت تصفیه آب خانگی مینروا یو وی دار میتوانید به صفحه تصفیه آب یو وی دار مینروا Ro8_UV مراجعه نمایید .

مشخصات و قیمت دستگاه تصفیه آب یو وی دار مینروا

فروش اقساطی دستگاه تصفیه آب خانگی

از جمله مهمترین خدمات شرکت تصفیه آسا بورس فروش انواع دستگاه تصفیه آب خانگی در تهران و کرج میتوان به امکان خرید قسطی تصفیه آب خانگی اشاره نمود . علاوه بر این که شرکت تصفیه آسا آمادگی خود را در جهت همکاری با تمامی مطب های طب سنتی و پزشکی مدرن اعلام میدارد تمام مشتریان در تهران و کرج امکان خرید تصفیه آب قسطی را دارند و این خرید نقد و اقساطی میتواند با شرایط بسیار ویژه تا 10 ماه اقساط گردد . شما عزیزان میتوانید در جهت مشاوره خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با کارشناسان فروش تصفیه آسا به صورت 24 ساعته هفت روز هفته تماس حاصل فرمایید . توجه نمایید که فروش ویژه دستگاه تصفیه آب خانگی توسط شرکت تصفیه آسا با تخفیفات ویژه انجام خواهد گرفت و قیمت انواع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران با ضمانت قیمت به شما عزیزان ارائه خواهد شد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *