قیمت خرید دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای سافت واتر مدل RO7_ORP

 • ارسال رایگان به سراسر کشور
 • نصب رایگان در تهران و البرز
 • پک فیلتر 1/2/3 اشانتیون
 • 12 ماه گارانتی طلایی قطعات
 • پشتیبانی مادام العمر
 • پرداخت پس از نصب و تست عملکرد دستگاه
 • اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر Soft Water

قیمت : 1,685,000 تومان

قیمت با تخفیف فروش ویژه تا 21 تیر ماه : 1,470,000 تومان

جهت مشاوره رایگان و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با واحد مشاوره و فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید ( پاسخگویی 24 ساعته ) :

7717 021-7716

306 14 021-774

دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای قلیایی یونیزه سافت واتر اورجینال بدون شک از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی اصل تایوان در ایران محسوب میگردد که کیفیت فیلتر تصفیه آب و قطعات این آب تصفیه کن تایوانی کاملا با استاندارد جهانی بهداشت و سازمان غذا و دارو آمریکا برابر است . اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب آمریکایی را دارید باید این موضوع را در نظر بگیرید که سافت واتر هفت مرحله ای قلیایی با دارا بودن فیلتر اصلی ممبران آمریکایی Filmtec یک دستگاه تصفیه آب تحت لیسانس آمریکا و تولید کشور تایوان است  . دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل های مختلف 6 مرحله ای ، 8 مرحله ای مدل RO8_OX ، هشت مرحله ای یو وی دار RO8-ORP-UV دارد که هر کدام مزایای مختلفی برای آب آشامیدنی تصفیه شده دارند اما در میان انواع بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی میتوان تصفیه کننده آب 7 مرحله ای یونیزه قلیایی Soft Water RO7_ORP را یک گزینه بسیار مناسب و استاندارد دانست .

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر با توجه به این که این سیستم از دستگاه تصفیه آب خانگی RO بهره میگیرد توانایی تصفیه کامل آب آشامیدنی را دارد و هر جای تهران و کرج میتواند آب آشامیدنی با کیفیت مناسبی در اختیار شما قرار دهد . دستگاه تصفیه آب در غرب تهران و دستگاه تصفیه آب در شرق تهران و حتی شمال و جنوب تهران عملکرد یکسانی دارد و سختی آب آشامیدنی را هر چقدر که بالای 100 باشد میتواند تا زیر عدد 100 که نرمال سلامت بدن انسان است کاهش دهد .

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل ro7_orp

مشخصات تصفیه آب 7 مرحله ای سافت واتر مدل Soft Water RO7_ORP

دستگاه تصفیه کن آب سافت واتر تولید شده از قطعات تایوانی اصل و تحت لیسانس آمریکا بوده و به سافت واتر اورجینال نیز مشهور است . از مشخصات فنی دستگاه آب قلیایی سافت واتر میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

 • دارای پمپ 24 ولت جهت افزایش فشار خروجی آب آشامیدنی تصفیه شده
 • دارای مخزن ذخیره تحت فشار تصفیه آب سافت واتر تایوانی
 • دارای هفت مرحله فیلتراسیون اسمز معکوس جدیدترین سیستم تصفیه آب آشامیدنی در دنیا
 • دارای فیلتر ممبران 13 لایه آمریکایی فیلمتک Dow Filmtec
 • دارای شیر برقی فشار بالا و فشار پایین جهت تصفیه اتوماتیک و پر کردن خودکار مخزن ذخیره
 • دارای گیج فشار روغنی برای نمایش فشار داخل تصفیه اب و مخزن ذخیره
 • دارای شیر اهرمی یا ستاره برداشت روی سینک به انتخاب مشتری
 • اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر توسط نمایندگی رسمی
 • نصب و ارسال رایگان در سراسر تهران و کرج

پیشنهاد میکنیم حال که از تمام مشخصات فنی سافت واتر 7 مرحله ای آگاه شده اید عملکرد این دستگاه تایوانی را نیز مطالعه نمایید تا به طور دقیق از وظیفه هر مرحله فیلتر آب تصفیه مطلع گردید .

قیمت دستگاه تصفیه آب سافت واتر اورجینال تایوان

عملکرد دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای سافت واتر اورجینال مدل RO7_ORP

ترتیب قرار گرفتن فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر در زیر به طور دقیق توضیح داده شده و عملکرد و وظیفه هر یک را نیز میتوانید به خوبی مشاهده نمایید . تصفیه کن آب سافت واتر از 7 فیلتر بهره میگیرد که فیلترهای سه گانه تصفیه آب کار پیش تصفیه را انجام داده و مراحل بعدی نیز عملکرد اصلی تری را دنبال خواهند نمود :

فیلتر تصفیه آب سافت واتر مرحله اول پلی پروپیلن PP : فیلتر پلی پروپیلن سافت واتر یونیزه قلیایی از الیاف پلی پروپیلن تولید شده که همچون پنبه فشرده بوده و عملکرد آن حذف تمام املاح درشت آب آشامیدنی که در کتری رسوب میگیرند و همچنین باعث بروز سنگ کلیه در بدن انسان میگردند میباشد . این فیلتر الیافی املاح بزرگتر از 5 میکرون را تصفیه مینماید و از عبور رسوبات ، شن ، ماسه ، گل و لای و زنگ لوله به داخل دستگاه سافت واتر جلوگیری مینماید . زمان تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر در مرحله شماره یک هر 4 الی 6 ماه بوده که میتوانید از سایت شرکت سافت واتر ، مرکز فروش دستگاه تصفیه آب در تهران شرکت تصفیه آسا در این زمینه خدمات دریافت نمایید . قیمت فیلتر تصفیه آب سافت واتر نیز به صورت پک سه عددی پایین و پک فیلترهای بالایی ارائه میگردد که میتوانید هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر را از کارشناسان فروش تصفیه آسا استعلام نمایید .

فیلتر تصفیه آب سافت واتر مرحله دوم کربن اکتیو فعال گرانول GAC UDF : در مرحله دوم و شماره از فیلتر آب تصفیه کن 7 مرحله ای سافت واتر با آزاد سازی یون های مثبت و منفی کلر از آب آشامیدنی حذف و تصفیه میگردد . این فیلتر کربن دانه ای میباشد که از پوسته نارگیل تولید شده و کاملا گیاهی است . با حذف کلر از آب آشامیدنی شما عزیزان از ریزش مو و چروک شدن پوست جلوگیری خواهید نمود . زمان تعویض این فیلتر نیز هر 4 الی 6 ماه با مرحله اول و سوم انجام میگردد . پیشنهاد میکنیم مقاله زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی را نیز مطالعه نمایید .

فیلتر تصفیه کننده آب سافت واتر شماره 3 کربن بلاک CTO : فیلتر مرحله سوم سافت واتر کربن بلاک CARBON BLOCK میباشد که مواد جانبی کلر از مرحله دوم عبور میکنند نظیر کلرامین را از آب آشامیدنی حذف و تصفیه مینمایند . از دیگر وظایف این فیلتر آب تصفیه کن محافظت از ممبران تصفیه آب سافت واتر که فیلتر اصلی این دستگاه است میباشد و از عبور هر گونه املاح درشت و ورود آن به مرحله چهارم جلوگیری خواهد نمود . زمان تعویض فیلتر شماره 3 نیز با سه فیلتر تصفیه آب پیش تصفیه هر چهار الی شش ماه است .

دستگاه تصفیه آب سافت واتر

فیلتر ممبران تصفیه آب خانگی سافت واتر Membrane : فیلتر مرحله چهارم که اصلی ترین فیلتر و قلب اصلی سیستم اسمز معکوس است توانایی تصفیه تمام املاح مضر آب آشامیدنی تا ابعاد 0,0001 میکرون را دارا بوده و این امر را به بهترین نحو انجام میدهد . این فیلتر با حذف نیترات ، نیتریت ، آرسنیک ، آلومینیوم و هر گونه املاح مضر بسیار ریز دیگری که با چشم دیده نمیشوند این املاح را به پساب فاضلاب هدایت کرده و سختی آب آشامیدنی را به بهترین سختی آب برای آشامیدن یعنی زیر عدد 100 ppm میرساند . حذف نیترات و کاهش آن به طوری که کمترین سطح نیترات در آب آشامیدنی باشد میتواند از بروز بسیاری از بیماری های سرطانی جلوگیری نماید .

فیلتر پست کربن خطی آب شیرین کن خانگی سافت واتر Post Carbon : فیلتر مرحله پنجم سافت واتر قلیایی ، فیلتر آب شیرین کن خانگی است و وظیفه شیرین کردن و بهبود طعم ، بو و رنگ آب آشامیدنی تصفیه شده را دارد . این فیلتر نیز از کربن خطی گیاهی تولید میگردد و زمان تعویض آن با مراحل 6 و 7 هر یکسال است .

فیلتر معدنی ساز مینرال تصفیه آب Soft Water Mineral : شما با خرید آب معدنی معلوم نیست که چه آبی و با چه کیفیتی مصرف خواهید نمود اما با خرید دستگاه تصفیه آب سافت واتر تایوان میتوانید اطمینان داشته باشید که املاح معدنی مفیدی که بدن انسان به آنها نیاز دارند در آب تصفیه شده شما وجود خواهد داشت . این املاح عبارت اند از منیزیم ، سدیم ، کلسیم و بی کربنات که به میزان لازم توسط فیلتر مرحله ششم تصفیه آب به آب آشامیدنی اضافه میگردد . در سافت واتر 6 مرحله ای این فیلتر آخرین مرحله محسوب میگردد .

فیلتر مرحله هفتم آلکالاین قلیایی کننده آب آشامیدنی سافت واتر : آخرین فیلتر یک دستگاه 7 مرحله ای سافت واتر مدل RO7_ORP دقیقا فیلتر ORP یونیزه قلیایی است که با افزایش سطح PH آب آشامیدنی آن را به یک آب قلیایی یونیزه تبدیل مینماید . از خواص نوشیدن آب قلیایی میتوان به آنتی اکسیدان یا ضد سرطان قوی اشاره نمود که سیستم ایمنی بدن انسان را تقویت مینماید . کاهش قند و چربی خون و همچنین برطرف شدن مشکلات گوارشی نیز از دیگر فواید نوشیدن آب یونیزه قلیایی است . زمان تعویض فیلتر مرحله پنجم ششم و هفتم سافت واتر هر یک سال میباشند .

خرید دستگاه تصفیه آب سافت واتر 7 مرحله ای قلیایی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر 7 مرحله ای قلیایی مدل RO7_ORP

تصفیه آب خانگی سافت واتر اورجینال از جمله دستگاه های ارزان قیمت و با کیفیت بسیار درجه یک میباشد که با خرید از نمایندگی دستگاه تصفیه آب Soft Water ، شرکت تصفیه آسا میتوانید علاوه بر خدمات نصب و ارسال رایگان از شرایط خرید نقد و فروش اقساطی تصفیه آب نیز بهره مند شوید . شما عزیزان با خرید نقدی دستگاه میتوانید یک دست فیلتر 1.2.3 اشانتیون دریافت نمایید و همچنین برای اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر و شرایط خرید اقساطی دستگاه تصفیه آب خانگی میتوانید با کارشناسان فروش تصفیه آب آسا تماس حاصل فرمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *