خرید دستگاه تصفیه آب خانگی 7 هفت مرحله ای کلر واتر کلیر واتر کلین واتر Clear Water Clean
 • دارای فیلتر مرحله هفتم قلیایی کننده آب ( فیلتر آلکالاین )
 • ارسال رایگان به سراسر کشور
 • نصب رایگان در تهران و البرز
 • یک سال گارانتی طلایی قطعات
 • پشتیبانی مادام العمر
 • پرداخت پس از نصب و تست عملکرد دستگاه
 • اطلاع رسانی زمان تعویض فیلتر تصفیه آب کلر واتر

قیمت : 500,000 تومان

جهت مشاوره رایگان و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با واحد مشاوره و فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید ( پاسخگویی 24 ساعته ) :

7717 7716 021

306 14 774 021

فرخی 294 51 51 0912

توجه : پکیج دستگاه 7 مرحله ای کلر واتر به همراه ممبران فیلمتک 13 لایه اصل آمریکا و شیر اهرمی فانتزی ارائه میگردد .

کلر واتر از بهترین برندها و مارک های اصل تایوان موجود در بین انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی است که علاوه بر استفاده از تکنولوژی آر او یا دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس ( Reverse Osmosis System ) این بار با اضافه کردن فیلتر قلیایی آلکالاین Alkaline Filter به افزایش PH آب و آب قلیایی شدن آن کمک شایانی میکند که بسیار در روند تصفیه و متعادل تر شدن آب شهری جهت آشامیدن ، پخت و پز و استفاده هایی از این دست موثر و مفید است .

فیلتر مرحله هفتم قلیایی آلکالاین Alkaline Filter چه مزایایی دارد ؟

هر مقدار PH آب آشامیدنی پایین تر از ۷ باشد به خاصیت اسیدی نزدیکتر و در صورتی که بیشتر از ۷ باشد به خاصیت قلیایی نزدیکتر می شود . آب آشامیدنی اسیدی برای سلامت بدن انسان مضر و در عوض آب آشامیدنی قلیایی بسیار مفید است . در اغلب موارد PH آب آشامیدنی آنقدر بالا نیست که از خواص مثبت آب قلیایی بهره مند شویم و آنقدر هم پایین نیست که آب را بصورت اسیدی بنوشیم .

در نتیجه مهمترین دلیل استفاده از فیلتر قلیایی آلکالاین بخاطر افزایش PH آب و استفاده از تاثیرات بسیار مثبت پزشکی آن است . دستگاه آب شیرین کن قلیایی کلر واتر Clear Water این بار در مدل 7 مرحله ای علاوه بر کاهش سختی آب ، رسوب ، کلر ، بو و طعم بد آب ، با افزایش مرحله هفتم فیلتر قلیایی آلکالاین به فکر استفاده از خواص مثبت و بسیار مفید پزشکی قلیایی آب افتاده و جزء بهترین تصفیه آب خانگی محسوب میشود .

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی 7 هفت مرحله ای کلر واتر کلیر واتر کلین واتر Clear Water Clean

مشخصات و ویژگی دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای کلرواتر Clear Water

 • دارا بودن فیلتر مرحله هفتم قلیایی آلکالاین Alkaline Filter ( وجه تمایز بین انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی )
 • افزایش PH آب جهت استفاده از خواص مثبت قلیایی آب آشامیدنی
 • کاهش سختی TDS آب ( دستگاه تی دی اس سنج ) بوسیله ممبران 13 لایه فیلمتک آمریکا
 • دریافت املاح معدنی بوسیله فیلتر مرحله ششم مینرال Mineral
 • مخزن ذخیره تصفیه آب 4 گالنی ( 16 لیتری )
 • شاسی فلزی حک شده برجسته مارک دستگاه و ساخت تایوان
 • پمپ تصفیه آب تایوانی 24 ولتی جهت افزایش جریان دستگاه آب شیرین کن
 • شیر تصفیه آب خانگی متوسط اهرمی فانتزی ساخته شده از کروم ( بسیار شیک و زیبا )
 • دارای استانداردهای جهانی FDA ، NSF ، Water Quality و گواهینامه های بین المللی غذایی
 • دارای شیر برقی ، های پرشر ، لو پرشر ، شیر ورودی برنجی ، آچار هوزینگ و تمام لوازم مورد نیاز نصب دستگاه

شماتیک شکل عکس قیمت دستگاه تصفیه آب آب تصفیه کن تسویه تسفیه تصویه شیرین کن کلر واتر خانگی خونگی Clear Water

شماتیک دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای کلر واتر Clear Water

همانطور که در عکس ها مشاهده میکنید شکل و شمایل دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای همانند 6 مرحله ای است با این تفاوت که بالای شاسی فلزی دستگاه تصفیه آب 4 مرحله فیلتر آب و پایین شاسی 3 مرحله فیلتر تصفیه آب پیش تصفیه تعبیه شده است . فیلتر بنفش که روی شاسی بسته شده فیلتر قلیایی آلکالاین ( فیلتر مرحله هفتم آب تصفیه کن کلر واتر است .

ابعاد کلی دستگاه هم به همراه مخزن 16 لیتری 50 سانتی متر در حالتی که کمترین فضا را اشغال کند است .

ابعاد دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی 7 مرحله ای مخزن ذخیره Clear Water

ترتیب قرار گرفتن فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای کلر واتر Clear Water

 1. فیلتر مرحله اول ( ساخت تایوان ) : فیلتر الیافی پلی پروپیلن PP : فیلتر اول تصفیه آب هفت مرحله ای یونیزه قلیایی کلر واتر یک فیلتر الیافی بوده که املاح ته نشین شده در ته استکان چای و رسوبات داخل کتری و در کل املاحی همچون شن و ماسه و گل و لای را از آب آشامیدنی تصفیه مینماید . تعویض فیلتر تصفیه آب شماره یک با فیلترهای سه گانه تصفیه آب یا پک کامل فیلتر تصفیه آب صورت میگیرد . معمولا زمان تعویض فیلتر تصفیه آب در مراحل اول دوم سوم هر چهار الی شش ماه است . کیفیت فیلترهای تصفیه آب خانگی میتواند تاثیر مستقیم در قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی داشته باشد و قطعا بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی کیفیت درجه یکی نیز خواهد داشت . برند کلر واتر از برندهای معتبر تصفیه آب خانگی محسوب میشود با این حال فروش چندان زیادی را تجربه نخواهد کرد .
 2. فیلتر مرحله دوم ( ساخت تایوان ) : فیلتر کربن فعال گرانول GAC or UDF : قطعا بعد از املاح درشتی که با چشم میتوانیم ببینیم در ترتیب قرار گرفتن فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی باید کلر و مواد جانبی کلر از آب آشامیدنی حذف و تصفیه شوند . در مقاله تصفیه آب چیست میتوانید مطالعه کنید که در تصفیه خانه های شهری کلرزنی به آب آشامیدنی انجام میگردد با این حال این کلر از آب حذف نمیشود و این یک پوئن منفی محسوب میشود . به همین علت است که ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی افزایش پیدا کرده است و نیاز به استفاده از فیلترهای آب تصفیه کن پیدا میکنیم . فیلتر کربن گرانول یک فیلتر کربن دانه ای است که با یون های مثبت و منفی آب آشامیدنی شما را عاری از هر گونه کلر میکند .
 3. فیلتر مرحله سوم ( ساخت تایوان ) : فیلتر کربن بلاک CTO : کربن بلاک یک فیلتر تصفیه آب کمی فشرده تر از فیلتر کربن فعال است . در تصفیه آب هفت مرحله ای قلیایی کلر واتر ، فیلتر آب کربن بلاک در مرحله سوم قرار گرفته و مواد جانبی کلر یعنی کلرامین را در آب به کمترین سطح خود خواهد رساند . بهترین دستگاه تصفیه اب خانگی در ایران هم که خریداری نمایید باید دارای فیلتر کربن بلاک باشد زیرا این فیلتر تصفیه اب علاوه بر افزایش کیفیت آب آشامیدنی از ورود املاح درشت به ممبران که قلب اصلی سیستم اسمز معکوس نیز هست جلوگیری میکند .
 4. فیلتر مرحله چهارم ( ساخت آمریکا ) : ممبران فیلمتک Filmtec اصل آمریکا : دلیل محافظت فیلتر شماره سوم تصفیه اب خانگی کلر واتر از فیلتر ممبران که در مرحله چهارم قرار میگیرد قیمت فیلتر تصفیه آب مرحله چهارم است . قیمت فیلتر اب ممبران در مدل های اصلی و اورجینال میتواند تا 200 هزار تومان نیز باشد که طبیعتا محافظت از این فیلتر کار بسیار پسندیده ای است . خرید دستگاه تصفیه آب دقیقا با همین موارد بررسی میشود و قیمت تصفیه اب خانگی با همین قطعات ارزشمند افزایش پیدا میکند . بهترین مارک تصفیه آب خانگی هم با فیلتر ممبران تقلبی نمیتواند آب آشامیدنی شهری را تصفیه کند پس این موارد را جدی بگیرید .
 5. فیلتر مرحله پنجم ( ساخت تایوان ) : فیلتر پست کربن POST CARBON : فیلتر پست کربن خطی در آب تصفیه کن خانگی کلر واتر هفت مرحله ای وظیفه آب شیرین کن را داشته و بو ، طعم و رنگ آب آشامیدنی را شیرین مینماید . فیلتر شماره پنجم کلر واتر از کربن گیاهی خطی تولید شده تا برای بدن انسان ضرر نداشته باشد . زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی کلر واتر در مراحل بالایی هر یک سال است .
 6. فیلتر مرحله ششم ( ساخت تایوان ) : فیلتر حفظ مواد معدنی مینرال Mineral : فیلتر معدنی ساز مینرال کلر واتر ، یکی از مهم ترین فیلترهای تصفیه آب خانگی در این تصفیه کننده آب به شمار میرود زیرا در سیستم اسمز معکوس املاح مفید بعد از مرحله چهارم حذف و تصفیه میشود و پس از عبور از فیلتر ششم آب تصفیه کن املاح مفیدی همچون کلسیم ، منیزیم ، سدیم و بی کربنات به آب آشامیدنی اضافه خواهند شد .
 7. فیلتر مرحله هفتم ( ساخت تایوان ) : فیلتر قلیایی آلکالاین Alkaline ، جهت افزایش PH آب و قلیایی شدن آب تصفیه شده

قیمت پک خرید دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای کلر واتر تایوانی Clear Water شیر نیمه اهرمی

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل کلر واتر کدام است

همانطور که مشاهده میکنید هولوگرام اصلی دستگاه به همراه لوگو حک برجسته Clear Water ( CW ) و گیج فشار روغنی تصفیه آب نماد اصالت دستگاه است . اما این مسائل نمیتواند این مارک کلر واتر تایوان را به بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تبدیل نماید . قطعا نکات مهمی در خرید تصفیه اب خانگی وجود دارد که با استفاده و توجه به این نکات میتوانید بهترین مارک تصفیه آب موجود در بازار ایران را تهیه نمایید اما مهم ترین مورد خرید از مرکز فروش دستگاه تصفیه آب است . با خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب و دستگاه میتوانید از خدمات نصب و ارسال رایگان استفاده کنید و همچنین مشاورین ما بهترین گزینه ها را طبق بودجه شما با شرایط خرید اقساطی دستگاه تصفیه آب خانگی به شما پیشنهاد خواهند داد .

هولوگرام شاسی فلزی برجسته نماد اصل بودن کالا تایوانی ساخت کشور تایوان 7 مرحله ای آلکالاین کلیر واتر گیج فشار روغنی تصفیه آب

پشت شاسی فلزی دستگاه تصفیه آب خانگی کلر واتر اصل تایوان ( Made In Taiwan )

شاسی فلزی دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای کلر واتر Clear Water دوبل اورینگ

پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی کلر واتر Clear Water روی کلگی حک شده ساخت تایوان ( Made In Taiwan )

پمپ دستگاه تصفیه آب خانگی 24 ولت تایوانی 7 مرحله ای کلیر واتر Clear Water

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی هفت مرحله ای یونیزه قلیایی کلر واتر

بررسی قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در مرحله آخر میتواند امری مناسب باشد . طبیعتا در این شرایط اقتصادی هموطنان عزیزمان انتخاب به صرفه ترین موارد که خرج نگهداری مناسب تری نیز داشته باشند گزینه مناسب تری نسبت به موارد پر خرج تر است . برای اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی cck ، قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر و یا دستگاه تصفیه آب آکوا میتوانید به صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب مراجعه نمایید . در این صفحه میتوانید تمام اطلاعات دستگاه های موجود در بازار تصفیه آب تهران را به همراه لیست قیمت دستگاه تصفیه آب مطالعه و مشاهده نمایید . همچنین قیمت تصفیه آب کلر واتر شش مرحله ای و هفت مرحله ای قلیایی نیز در همین لیست قیمت تصفیه اب موجود است که در صورت داشتن موجودی میتوانید همین دستگاه clear water را به بهترین قیمت ثبت سفارش و خرید اب تصفیه کن نمایید . همچنین کارشناسان تصفیه آسا در 24 ساعته شبانه روز میتوانند به شما موارد متعددی پیشنهاد نمایند تا انتخاب خود را به بهترین نحو انجام دهید .

خرید پک جعبه فیلتر مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی 7 مرحله ای کلیر واتر Clear Water

2 پاسخ
  • Ara
   Ara گفته:

   قطعا مدل 7 مرحله ای بدلیل داشتن فیلتر قلیایی کننده کامل تر هست و مزایای بیشتری نسبت به تصفیه آب شش مرحله ای داره

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *