ممبران خانگی دستگاه تصفیه آب شیرین کن تصفیه کن 50 گالن تورای فیلم ژاپن

جهت اطلاع از کیفیت و قیمت فیلتر مرحله چهارم دستگاه تصفیه آب خانگی ، ممبران خانگی 50 گالن تورای فیلم ژاپنی Toray Film و انواع لوازم تصفیه آب با واحد مشاوره و فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید :

( پاسخگویی 24 ساعته ) 306 414 77 021

فرخی 294 51 51 0912

104 49 45 0910

ممبران تصفیه آب خانگی تورای فیلم ، یک ممبران بسیار ریزبافت و باکیفیت بسیار بالا است که سختی TDS آب را به راحتی پایین می آورد و از 13 لایه تشکیل شده است . ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی تورای فیلم ، کاملا اصلی و اورجینال بوده و دارای هولوگرام و بسته بندی آلومینیوم است . ممبران های خانگی اغلب در فیلتر مرحله چهارم دستگاه تصفیه آب خانگی و بعضا در فیلتر مرحله پنجم برخی دستگاه ها به کار میروند و قدرت حذف ذرات مضر آب تا 0.0001 میکرون را دارند .

ممبران تورای فیلم در تمام نقاط ایران و در بدترین وضعیت سختی آب های آشامیدنی را از 800 به زیر 30 کاهش میدهد . همچنین 13 لایه ممبران خانگی تورای فیلم TSL-1812-50 از مواد کاملا بهداشتی غذایی Food Grade تشکیل شده و با آب واکنش نمیدهند .

ممبران خانگی دستگاه تصفیه آب شیرین کن تصفیه کن 50 گالن تورای فیلم ژاپن

هولوگرام ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی تورای فیلم ژاپن Toray Film را میتوانید در عکس زیر مشاهده نمایید .

هولوگرام نماد اصل بودن ممبران خوب خانگی دستگاه تصفیه آب خانگی تورای فیلم toray film

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران

انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی قطعا فاکتور ها و نکات خاص خود را دارد . همانطور که در پست قیمت ممبران گلد تورای نیز گفتیم ، کیفیت ممبران از مهم ترین عوامل انتخاب بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی است . اما چرا انقدر این مسئله مهم است ؟ طبیعتا فیلتر اصلی هر دستگاه تصفیه آب خانگی به روش اسمز معکوس ، فیلتر ممبران خانگی آن دستگاه خواهد بود و شما عزیزان با استفاده از یک فیلتر ممبران اصلی به جای تقلبی هم از کیفیت آب مصرفی بیشتر لذت خواهید برد و هم عمر مفید یک ممبران اصلی ژاپنی قطعا از یک ممبران طرح تقلبی بسیار بالا تر خواهد بود . علاوه بر آن ممبران تقلبی توانایی پایین آوردن سختی آب آشامیدنی و همچنین پایین نگه داشتن سختی آب آشامیدنی در طول دوره ی عمر خود را ندارد اما یک فیلتر تصفیه آب خانگی اصلی میتواند تا یک سال و نیم الی دو سال کیفیت آب آشامیدنی شما را حفظ نموده و سختی tds تی دی اس آب را زیر 100 نگه دارد . اگر احساس میکنید نیازمند یک دستگاه سختی سنج تی دی اس متر هستید میتوانید به صفحه قیمت دستگاه تست آب آشامیدنی مراجعه نمایید . پس در خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی خود دقت لازم را به عمل آورید تا بهترین گزینه و مناسب ترین قطعات را خریداری کنید . این موضوع حتی پس از خرید دستگاه تصفیه آب و در زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب شما نیز لازم به توجه و دقت است .

قیمت خرید فروش پخش عمده ممبران خانگی تورای فیلم ژاپن Toray Film

ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی 13 لایه تورای فیلم ساخت کشور ژاپن Made In Japan است که لایه های بسیار ریزبافت آن را میتوانید در زیر مشاهده نمایید . زمان تعویض فیلتر تصفیه آب ، قلب اصلی دستگاه تصفیه آب که ممبران خانگی آن است معمولا یک سال تا یکسال و نیم است که میتوانید برای انجام خدمات تعویض فیلتر با کارشناسان تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید .

13 لایه ممبران خانگی تورای فیلم ژاپن toray film

قیمت تصفیه آب

طبیعتا همانطور که جنس اصلی قیمت بالاتری دارد وقتی روی پک انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی ، ممبران اصلی و فیلتر های با کیفیت قرار گیرند در قیمت تصفیه آب نیز تاثیر خواهد گذاشت این مسئله دقیقا برعکس هم صدق میکند و وقتی روی پک آب تصفیه کن خانگی شما ممبران تقلبی باشد قیمت دستگاه نیز بسیار پایین تر خواهد بود پس این موضوع را جدی بگیرید که ارزان بودن بیش از حد برخی دستگاه ها به علت همین مسائل میباشد که دستگاه تقلبی را به جای اصلی به شما میفروشند و شما به علت نداشتن اطلاعات کافی نمیتوانید از کیفیت دستگاه مطمئن گردید . در تصویر زیر لایه های یک ممبران اصلی تورای فیلم آبی را مشاهده میکنید که بسیار ریز بافت بوده و 13 لایه نیز میباشد . تشخیص ممبران اصلی معمولا با همین دو مورد انجام میگیرد تا کیفیت آب تصفیه شده شما در بهترین سختی آب برای آشامیدن باشد .

اگر قصد خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی را دارید پیشنهاد میکنیم مقاله بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران را مطالعه نمایید .

قیمت خرید فروش پخش ممبران خانگی 50 75 100 گالن تورای فیلم toray film

لیست قیمت ممبران خانگی تورای فیلم اصل اورجینال ، خرید ممبران تصفیه آب خانگی تورای فیلم ، فروش ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی 3 4 5 6 7 8 مرحله ای ، ممبران 50 گالن تورای فیلم ژاپنی اورجینال ، خرید ممبرین خانگی تورای فیلم ، ممبران خونگی آب شیرین کن تصفیه تسفیه تصویه تسویه آب خونگی تورای فیلم ژاپن 50 گالن 200 لیتری Toray Film Original Japan

2 پاسخ

تعقیب

    دیدگاه خود را ثبت کنید

    تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
    در گفتگو ها شرکت کنید.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *