قیمت خرید فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب آلکالاین Alkaline ORP

آلکالاین ، نامی که به تازگی در بین انواع دستگاه تصفیه آب خانگی رواج یافته است و جایگاه خوبی نیز کسب کرده است . فیلتری که به فیلتر مرحله هفتم تصفیه آب خانگی یا فیلتر قلیایی کننده آب ( Alkaline ORP Filter ) مشهور است و خواص بسیار جالبی دارد . اما واقعا فیلتر آلکالاین چیست ؟ و چه خواصی دارد ؟

فیلتر قلیایی کننده آب ، باعث افزایش PH آب میگردد و با کاهش میزان اسیدی آب ، به قلیایی شدن آب میپردازد . هر چقدر PH آب آشامیدنی بالاتر از 7 باشد آبی که مصرف میکنیم قلیایی تر است و خواص بسیار مفیدی دارد . PH (potential of hydrogen) یکی از پارامتر های آب آشامیدنی است که در اثر تغییر میزان پارامتر های دیگر آب مانند TDS و میزان یون ها تغییر می کند . هرچه PH آب پایین تر از ۷ باشد ( منفی هفت ) به خاصیت اسیدی نزدیکتر و بالاتر از ۷ ( مثبت هفت ) به خاصیت قلیایی نزدیکتر می شود .

آب اسیدی برای بدن مضر است و ضررهای زیادی دارد . در عوض آب آشامیدنی قلیایی خواص مفیدی دارد . اغلب آب آشامیدنی مصرفی ما نه PH کمتر از 7 دارد که آب را اسیدی بنوشیم و نه بالاتر از 7 است که آب را قلیایی مصرف کنیم . مهمترین دلیل استفاده از فیلتر قلیایی آلکالاین ، بالا بردن PH آب آشامیدنی پس از تصفیه و استفاده از خواص مثبت پزشکی فیلتر قلیایی آلکالاین است .

با استفاده از فیلتر او آر پی ORP Alkaline نه تنها احتمال ضعیف مصرف آب بصورت اسیدی برطرف می شود ، بلکه می توان از خواص مثبت آب قلیایی بهره مند شد .

فیلتر قلیایی آلکالاین orp alkaline water purifier filter تصفیه آب خانگی

از خواص فیلتر های قلیایی كننده آب مي توان به موارد زیر اشاره کرد :

قلیایی كردن : بازگرداندن موازنه PH با كاهش درجه اسیدی

خواص آنتی اکسیدان : كمك به خنثی كردن رادیکال های آزاد كه باعث جلوگیری از صدمه به سلول ها و DNA می شود كه نتيجه آن پیشگیری از ابتلا به انواع سرطان ها مخصوصا سرطان دستگاه گوارش است .

سوپر هیدراتاسیون ( نفوذ پذيري و آبرساني بالا ) : كوچكتر بودن اندازه مولكولهای آب ( حالت خوشه ای ) كه اجازه نفوذ بيشتر آب را به سلول ها مي دهد . نتيجه آب رساني بهتر به سلول ها اين است كه مواد غذایی و اكسيژن بالاتری به سلول ها مي رسد و از طرفي دی اکسید کربن با سرعت بیشتری از سلول ها خارج مي شود .

پاكسازی : كمك به شستشو و دفع مواد زائد اسیدی و سمی كه بیشتر نقاط بدن تجمع پيدا مي كنند .

انرژی زایی : يون هيدروكسيل ( OH ) با بار منفی مسئول افزایش انرژی ، هوشیاری ذهنی و بالا بردن سطح كل هوشياری بدن است .

شادابی و روشن تر شدن پوست : افزايش در ميزان مواد مغزي و اكسيژن رسانده شده به پوست باعث شادابي آن خواهد شد .

خواص مثبت مفید فیلتر آلکالاین عملکرد فیلتر alkaline

خواص پزشکی فیلتر یونیزه قلیایی کننده آب آلکالاین Alkaline چیست ؟

 • جلوگیری از گرفتگی عضلات بدن انسان
 • افزایش سیستم دفاعی بدن
 • متعادل سازی PH بدن انسان
 • صاف و شفاف سازی پوست
 • تنظیم تی دی اس TDS آب آشامیدنی

قیمت فیلتر قلیایی کننده آب آلکالاین alkaline

فیلتر ORP مخفف چیست ؟

ORP مخفف کلمه Oxidation Reduction Potential  و به معنای کاهش پتانسیل اکسیداسیون است . اگر میزان ORP آب مثبت باشد آب اکسیده تر شده و اگر میزان ORP منفی باشد خاصیت آنتی اکسیدانی آب افزایش پیدا کرده و در نتیجه باعث افزایش PH آب شده و آب قلیایی می گردد . برای مثال دستگاه تصفیه آب سی سی کا CCK_RO_ORP که جزو بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی در ایران محسوب میگردد یک دستگاه قلیایی کننده و دارای فیلتر ORP است .

خرید فروش پخش عمده فیلتر قلیایی کننده آب آلکالاین

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران کدام است ؟

انتخاب و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی یونیزه قلیایی ، یک انتخاب درست و به جا بوده و کاملا میتوان از دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی نهایت استفاده را برد اما این که بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی کدام است و چگونه میتوان گزینه مناسب را انتخاب و خرید نمود کمی نیاز به بررسی نکات خاصی دارد . نکات مهم در خرید دستگاه تصفیه آب به این صورت هستند که سازمان جهانی بهداشت به دستگاه تصفیه آب اصل تایوان بها و تاییدیه میدهد و در حال حاضر تنها برند داخل ایران که دارای تاییدیه بهداشت جهانی میباشد دستگاه تصفیه آب CCK است . این دستگاه تایوانی اصل بوده و مدل هفت مرحله ای آن یک دستگاه یونیزه قلیایی محسوب میگردد که با توجه به کیفیت قطعات و قیمت مناسب تصفیه آب میتوان آن را بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران به شمار آورد . آب تصفیه شده قلیایی کیفیت و خواص قابل توجهی دارد و تمام این ها به علت وجود فیلتر تصفیه آب آلکالاین است .

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی و فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی چینی و ایرانی هستند که سیستم آنها سیستم های بدون کاربرد است . جدیدترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران از تکنولوژی اسمزی معکوس استفاده مینماید و یک دستگاه تصفیه آب خانگی ro میباشد که بهترین روش تصفیه ی آب آشامیدنی است و انواع برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی از این تکنولوژی در دنیا و جهان استفاده مینمایند . عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس به این شیوه است که ابتدا آب مقطر شده و سپس املاح مفید به آن باز میگردد که این یک تکنولوژی کاملا اصولی و استاندارد برای سلامت بدن انسان است . جهت مشاهده انواع دستگاه تصفیه آب میتوانید به صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب مراجعه نمایید و همچنین جهت اطلاع از قیمت فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی آلکالاین میتوانید با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید .

نظرات این مطلب | شما هم دیدگاهتان را بنویسید و سوالات خود را بپرسید
 • دسامبر 14, 2019 در 3:10 ب.ظ
  پیوند یکتا

  برای دستگاه 6 مرحله ای هم میتونیم فیلتر قلیایی کننده اضافه کنیم ؟

  پاسخ
  • دسامبر 15, 2019 در 2:43 ق.ظ
   پیوند یکتا

   بله اضافه کردن فیلتر قلیایی و اکسیژن ساز به دستگاه 6 مرحله ای توسط کارشناسان فنی شرکت انجام میشه

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *