فیلتر قلیایی آلکالاین orp alkaline water purifier filter تصفیه آب خانگی

آلکالاین ، نامی که به تازگی در بین انواع دستگاه تصفیه آب خانگی رواج یافته است و جایگاه خوبی نیز کسب کرده است . فیلتری که به فیلتر مرحله هفتم تصفیه آب خانگی یا فیلتر قلیایی کننده آب ( Alkaline ORP Filter ) مشهور است و خواص بسیار جالبی دارد . اما واقعا فیلتر آلکالاین چیست ؟ و چه خواصی دارد ؟

فیلتر قلیایی کننده آب ، باعث افزایش PH آب میگردد و با کاهش میزان اسیدی آب ، به قلیایی شدن آب میپردازد . هر چقدر PH آب آشامیدنی بالاتر از 7 باشد آبی که مصرف میکنیم قلیایی تر است و خواص بسیار مفیدی دارد . PH (potential of hydrogen) یکی از پارامتر های آب آشامیدنی است که در اثر تغییر میزان پارامتر های دیگر آب مانند TDS و میزان یون ها تغییر می کند . هرچه PH آب پایین تر از ۷ باشد ( منفی هفت ) به خاصیت اسیدی نزدیکتر و بالاتر از ۷ ( مثبت هفت ) به خاصیت قلیایی نزدیکتر می شود .

آب اسیدی برای بدن مضر است و ضررهای زیادی دارد . در عوض آب آشامیدنی قلیایی خواص مفیدی دارد . اغلب آب آشامیدنی مصرفی ما نه PH کمتر از 7 دارد که آب را اسیدی بنوشیم و نه بالاتر از 7 است که آب را قلیایی مصرف کنیم . مهمترین دلیل استفاده از فیلتر قلیایی آلکالاین ، بالا بردن PH آب آشامیدنی پس از تصفیه و استفاده از خواص مثبت پزشکی فیلتر قلیایی آلکالاین است .

با استفاده از فیلتر او آر پی ORP Alkaline نه تنها احتمال ضعیف مصرف آب بصورت اسیدی برطرف می شود ، بلکه می توان از خواص مثبت آب قلیایی بهره مند شد .

فیلتر قلیایی آلکالاین orp alkaline water purifier filter تصفیه آب خانگی

از خواص فیلتر های قلیایی كننده آب مي توان به موارد زیر اشاره کرد :

قلیایی كردن : بازگرداندن موازنه PH با كاهش درجه اسیدی

خواص آنتی اکسیدان : كمك به خنثی كردن رادیکال های آزاد كه باعث جلوگیری از صدمه به سلول ها و DNA می شود كه نتيجه آن پیشگیری از ابتلا به انواع سرطان ها مخصوصا سرطان دستگاه گوارش است .

سوپر هیدراتاسیون ( نفوذ پذيري و آبرساني بالا ) : كوچكتر بودن اندازه مولكولهای آب ( حالت خوشه ای ) كه اجازه نفوذ بيشتر آب را به سلول ها مي دهد . نتيجه آب رساني بهتر به سلول ها اين است كه مواد غذایی و اكسيژن بالاتری به سلول ها مي رسد و از طرفي دی اکسید کربن با سرعت بیشتری از سلول ها خارج مي شود .

پاكسازی : كمك به شستشو و دفع مواد زائد اسیدی و سمی كه بیشتر نقاط بدن تجمع پيدا مي كنند .

انرژی زایی : يون هيدروكسيل ( OH ) با بار منفی مسئول افزایش انرژی ، هوشیاری ذهنی و بالا بردن سطح كل هوشياری بدن است .

شادابی و روشن تر شدن پوست : افزايش در ميزان مواد مغزي و اكسيژن رسانده شده به پوست باعث شادابي آن خواهد شد .

خواص مثبت مفید فیلتر آلکالاین عملکرد فیلتر alkaline

خواص پزشکی فیلتر یونیزه قلیایی کننده آب آلکالاین Alkaline چیست ؟

 • جلوگیری از گرفتگی عضلات بدن انسان
 • افزایش سیستم دفاعی بدن
 • متعادل سازی PH بدن انسان
 • صاف و شفاف سازی پوست
 • تنظیم تی دی اس TDS آب آشامیدنی

قیمت فیلتر قلیایی کننده آب آلکالاین alkaline

فیلتر ORP مخفف چیست ؟

ORP مخفف کلمه Oxidation Reduction Potential  و به معنای کاهش پتانسیل اکسیداسیون است . اگر میزان ORP آب مثبت باشد آب اکسیده تر شده و اگر میزان ORP منفی باشد خاصیت آنتی اکسیدانی آب افزایش پیدا کرده و در نتیجه باعث افزایش PH آب شده و آب قلیایی می گردد . برای مثال دستگاه تصفیه آب سی سی کا CCK_RO_ORP که جزو بهترین دستگاه تصفیه آب قلیایی در ایران محسوب میگردد یک دستگاه قلیایی کننده و دارای فیلتر ORP است .

خرید فروش پخش عمده فیلتر قلیایی کننده آب آلکالاین

بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران کدام است ؟

انتخاب و خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی یونیزه قلیایی ، یک انتخاب درست و به جا بوده و کاملا میتوان از دستگاه تصفیه آب یونیزه قلیایی نهایت استفاده را برد اما این که بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی کدام است و چگونه میتوان گزینه مناسب را انتخاب و خرید نمود کمی نیاز به بررسی نکات خاصی دارد . نکات مهم در خرید دستگاه تصفیه آب به این صورت هستند که سازمان جهانی بهداشت به دستگاه تصفیه آب اصل تایوان بها و تاییدیه میدهد و در حال حاضر تنها برند داخل ایران که دارای تاییدیه بهداشت جهانی میباشد دستگاه تصفیه آب CCK است . این دستگاه تایوانی اصل بوده و مدل هفت مرحله ای آن یک دستگاه یونیزه قلیایی محسوب میگردد که با توجه به کیفیت قطعات و قیمت مناسب تصفیه آب میتوان آن را بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران به شمار آورد . آب تصفیه شده قلیایی کیفیت و خواص قابل توجهی دارد و تمام این ها به علت وجود فیلتر تصفیه آب آلکالاین است .

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی و فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی چینی و ایرانی هستند که سیستم آنها سیستم های بدون کاربرد است . جدیدترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران از تکنولوژی اسمزی معکوس استفاده مینماید و یک دستگاه تصفیه آب خانگی ro میباشد که بهترین روش تصفیه ی آب آشامیدنی است و انواع برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی از این تکنولوژی در دنیا و جهان استفاده مینمایند . عملکرد دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس به این شیوه است که ابتدا آب مقطر شده و سپس املاح مفید به آن باز میگردد که این یک تکنولوژی کاملا اصولی و استاندارد برای سلامت بدن انسان است . جهت مشاهده انواع دستگاه تصفیه آب میتوانید به صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب مراجعه نمایید و همچنین جهت اطلاع از قیمت فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی آلکالاین میتوانید با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید .

2 پاسخ
  • Ara
   Ara گفته:

   بله اضافه کردن فیلتر قلیایی و اکسیژن ساز به دستگاه 6 مرحله ای توسط کارشناسان فنی شرکت انجام میشه

   پاسخ

تعقیب

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
  در گفتگو ها شرکت کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *