فیلتر قلیایی آلکالاین ORP Alkaline چیست ؟

آلکالاین ، نامی که به تازگی در بین دستگاه های تصفیه آب خانگی رواج یافته است و جایگاه خوبی نیز کسب کرده است . فیلتری که به فیلتر مرحله هفتم تصفیه آب خانگی یا فیلتر قلیایی کننده آب ( Alkaline ORP Filter ) مشهور است و خواص بسیار جالبی دارد . اما واقعا فیلتر آلکالاین چیست ؟ و چه خواصی دارد ؟

فیلتر قلیایی کننده آب ، باعث افزایش PH آب میگردد و با کاهش میزان اسیدی آب ، به قلیایی شدن آب میپردازد . هر چقدر PH آب آشامیدنی بالاتر از 7 باشد آبی که مصرف میکنیم قلیایی تر است و خواص بسیار مفیدی دارد . PH (potential of hydrogen) یکی از پارامتر های آب آشامیدنی است که در اثر تغییر میزان پارامتر های دیگر آب مانند TDS و میزان یون ها تغییر می کند . هرچه PH آب پایین تر از ۷ باشد ( منفی هفت ) به خاصیت اسیدی نزدیکتر و بالاتر از ۷ ( مثبت هفت ) به خاصیت قلیایی نزدیکتر می شود .

آب اسیدی برای بدن مضر است و ضررهای زیادی دارد . در عوض آب آشامیدنی قلیایی خواص مفیدی دارد . اغلب آب آشامیدنی مصرفی ما نه PH کمتر از 7 دارد که آب را اسیدی بنوشیم و نه بالاتر از 7 است که آب را قلیایی مصرف کنیم . مهمترین دلیل استفاده از فیلتر قلیایی آلکالاین ، بالا بردن PH آب آشامیدنی پس از تصفیه و استفاده از خواص مثبت پزشکی فیلتر قلیایی آلکالاین است .

با استفاده از فیلتر او آر پی ORP Alkaline نه تنها احتمال ضعیف مصرف آب بصورت اسیدی برطرف می شود ، بلکه می توان از خواص مثبت آب قلیایی بهره مند شد .

فیلتر قلیایی آلکالاین orp alkaline water purifier filter تصفیه آب خانگی

از خواص فیلتر های قلیایی كننده آب مي توان به موارد زیر اشاره کرد :

قلیایی كردن: بازگرداندن موازنه PH با كاهش درجه اسیدی

خواص آنتی اکسیدان : كمك به خنثی كردن رادیکال های آزاد كه باعث جلوگیری از صدمه به سلول ها و DNA می شود كه نتيجه آن پیشگیری از ابتلا به انواع سرطان ها مخصوصا سرطان دستگاه گوارش است .

سوپر هیدراتاسیون ( نفوذ پذيري و آبرساني بالا ) : كوچكتر بودن اندازه مولكولهای آب ( حالت خوشه ای ) كه اجازه نفوذ بيشتر آب را به سلول ها مي دهد . نتيجه آب رساني بهتر به سلول ها اين است كه مواد غذایی و اكسيژن بالاتری به سلول ها مي رسد و از طرفي دی اکسید کربن با سرعت بیشتری از سلول ها خارج مي شود .

پاكسازی : كمك به شستشو و دفع مواد زائد اسیدی و سمی كه بیشتر نقاط بدن تجمع پيدا مي كنند .

انرژی زایی : يون هيدروكسيل ( OH ) با بار منفی مسئول افزایش انرژی ، هوشیاری ذهنی و بالا بردن سطح كل هوشياری بدن است .

شادابی و روشن تر شدن پوست : افزايش در ميزان مواد مغزي و اكسيژن رسانده شده به پوست باعث شادابي آن خواهد شد .

خواص مثبت مفید فیلتر آلکالاین عملکرد فیلتر alkaline

خواص پزشکی فیلتر یونیزه قلیایی کننده آب آلکالاین Alkaline چیست ؟

  • جلوگیری از گرفتگی عضلات بدن انسان
  • افزایش سیستم دفاعی بدن
  • متعادل سازی PH بدن انسان
  • صاف و شفاف سازی پوست
  • تنظیم تی دی اس TDS آب آشامیدنی

قیمت فیلتر قلیایی کننده آب آلکالاین alkaline

فیلتر ORP مخفف چیست ؟

ORP مخفف کلمه Oxidation Reduction Potential  و به معنای کاهش پتانسیل اکسیداسیون است . اگر میزان ORP آب مثبت باشد آب اکسیده تر شده و اگر میزان ORP منفی باشد خاصیت آنتی اکسیدانی آب افزایش پیدا کرده و در نتیجه باعث افزایش PH آب شده و آب قلیایی می گردد.

خرید فروش پخش عمده فیلتر قلیایی کننده آب آلکالاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *