قیمت تعویض خرید پک کامل فیلتر تصفیه آب خانگی ممبران ژاپنی

پک کامل فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای هر یک سال و نیم الی دو سال نیاز به تعویض و سرویس پیدا خواهد کرد . از انواع این دستگاه ها میتوان به تعویض فیلتر تصفیه آب cck ، تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر ، تعویض فیلتر تصفیه آب artec و دیگر انواع آب تصفیه کن خانگی اشاره نمود که از فیلترهای سه گانه تصفیه آب برای سرویس دوره ای پیش تصفیه هر 4 الی شش ماه استفاده میگردد و پک کامل مراحل 1و2و3و4و5و6 هر یک سال و نیم عوض میگردند . جهت اطلاع از قیمت فیلتر تصفیه آب پیشنهاد میکنیم به صفحه تعویض فیلتر تصفیه آب مراجعه نمایید و همچنین برای خرید اینترنتی فیلتر تصفیه آب با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید . در ادامه به بررسی انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب موجود در این پکیج و زمان تعویض هر یک میپردازیم .

پک کامل فیلتر تصفیه آب ممبران گلد تورای ژآپن

ترتیب قرار گرفتن پک کامل فیلتر تصفیه آب خانگی با ممبران گلد تورای ژاپن

اصول قرار گیری فیلتر آب تصفیه کن خانگی مسئله بسیار مهم و قابل توجهی است . قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی با عوض کردن فیلترهای اصلی و تقلبی میتواند تا 400 هزار تومان ارزان تر باشد پس هم در زمان خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و هم در زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی به این موضوع توجه کنید که فیلترهای اصلی و استاندارد گیاهی خریداری نمایید . از دیگر مسائل مهم در این زمینه خرید فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی به صورت آنلاین و اینترنتی است که کیفیت فیلترها تقریبا از روی عکس مشخص نیست پس سعی کنید از مراکز و فروشگاه های معتبر همچون مرکز فروش دستگاه تصفیه آب در تهران ، شرکت تصفیه آسا فیلترهای آب را تهیه نمایید که خدمات تعویض و ارسال رایگان را به همراه بهترین فیلترها در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد . عملکرد دستگاه تصفیه آب با بررسی هر یک از فیلترها میتواند به شما در انتخاب فیلتر اصلی کمک شایانی نماید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت .

قیمت تعویض پک کامل فیلتر تصفیه آب با ممبران ژاپنی

قیمت و زمان تعویض فیلترهای سه گانه پک کامل فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

در این مجموعه سه عددی سه فیلتر پیش تصفیه تایوانی قرار دارد . اولین مرحله ای این سه فیلتر آب تصفیه کن ، فیلتر پلی پروپیلن pp الیافی 5 میکرون است که املاح درشت آب آشامیدنی موجود در لوله کشی شهری را تصفیه و پاک سازی میکند . این فیلتر دستگاه تصفیه کن آب خانگی وظیفه مهمی بر عهده دارد و در مرحله اول یعنی در بدو ورود آب به دستگاه شما این املاح مضر و درشت را از آب آشامیدنی خارج میسازد . با حذف این املاح درشت از آب و نبودن رسوبات ، از بروز سنگ کلیه در بدن انسان جلوگیری میگردد .

مرحله بعدی فیلتر دوم دستگاه تصفیه کننده آب و فیلتر سوم آب تصفیه کن کلر از آب آشامیدنی با کربن اکتیو گرانول و کربن بلاک حذف میشود . پس از کلر زنی در آب شهری باید کلر از آب برای آشامیدن حذف گردد زیرا وجود کلر در آب باعث ریزش مو و چروک شدن پوست بدن انسان میشود . زمان تعویض فیلتر سه عددی پایین هر چهار الی شش ماه انجام میشود که در پک کامل فیلتر تصفیه آب نیز نیاز به تعویض این سه فیلتر است . در این مجموعه شش مرحله ای سه فیلتر اول فیلتر دستگاه تصفیه آب سی سی کا مجموعه سه عددی میباشد .

قیمت خرید پک کامل فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ممبران ژاپنی

قیمت و زمان تعویض پک فیلتر ممبران گلد تورای پست کربن مینرال  معدنی ساز

سه فیلتر بالایی انواع تصفیه آب 6 مرحله ای سی سی کا ، دستگاه تصفیه آب سافت واتر ، تصفیه آب Ultra Tec و دستگاه تصفیه آب آکوا و دیگر دستگاه ها ممبران تصفیه آب خانگی ، پست کربن خطی و فیلتر معدنی ساز است . این سه فیلتر وظایف اصلی تری نسبت به مراحل پیش تصفیه دارند . در این پک کامل فیلتر دستگاه تصفیه آب ممبران ژاپنی گلد تورای Gold Toray قرار گرفته است . این فیلتر ممبران تشکیل شده از 13 لایه ریز بافت که املاح مضر آب آشامیدنی را تا ابعاد 0,0001 میکرون تصفیه میکند . یک سیستم اسمز معکوس در واقع دستگاه تصفیه آب خانگی نیترات است زیرا نیترات مضرترین ذره موجود در آب لوله کشی شهری بوده که باید برای آشامیدن سطح آن به کمترین سطح ممکن برسد . فیلتر پنجم پست کربن خطی بو طعم رنگ آب آشامیدنی را شیرین کرده و بهبود میبخشد و فیلتر ششم تصفیه آب نیز املاح معدنی مفیدی که در طی مراحل تصفیه حذف شده بودند را به آب اضافه میکند . زمان تعویض فیلتر ممبران هر یک سال و نیم الی 2 سال است و زمان تعویض فیلتر پست کربن و مینرال نیز هر یک سال میباشد . انواع بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران از تکنولوژی اسمز معکوس ro استفاده میکنند که جدیدترین سیستم تحت لیسانس آمریکا در دنیا محسوب میگردد .

2 نظر در “قیمت تعویض خرید پک کامل فیلتر تصفیه آب خانگی ممبران ژاپنی

 • دسامبر 14, 2019 در 9:45 ب.ظ
  پیوند یکتا

  ممبران گلد از فیلمتک بهتره برای تصفیه ابای خونگی ؟

  پاسخ
  • دسامبر 15, 2019 در 2:15 ق.ظ
   پیوند یکتا

   هر دو کیفیت بالایی دارند اما گلد ریزبافت تر بوده و عمر مفید بیشتری دارد

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *