قیمت و نحوه تعویض فیلتر اول تصفیه آب خانگی

آلودگی آب آشامیدنی ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی را افزایش داده است و قطعا پس از خرید دستگاه تصفیه آب خانگی نیاز به سرویس تصفیه آب و همچنین تعویض فیلتر تصفیه آب به صورت دوره ای پیدا خواهید نمود . قیمت فیلتر تصفیه آب بسته به نوع ، کشور سازنده و کیفیت مواد داخل آن متفاوت است و همین موضوع هزینه تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی شما را تغییر خواهد داد به همین جهت پیشنهاد میشود برای سلامت خود به دنبال فیلترهای بسیار ارزان قیمت بازار تصفیه آب نباشید چون حتی اگر بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را هم خریداری کرده باشید و در زمان تعویض فیلترها از فیلتر آب تصفیه نامرغوب استفاده کنید کیفیت آب تصفیه شده خروجی مطلوب و باب میل شما عزیزان نخواهد بود . شما عزیزان برای تعویض فیلتر تصفیه آب در تهران میتوانید با کارشناسان فروش تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید . خدمات تعویض فیلتر در تهران رایگان بوده و شما تنها قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی خود را میپردازید .

بسیاری بر این باورند که اگر فیلتر مرحله اول تصفیه آب خانگی را زودتر از موعد فیلترهای دیگر تعویض کنیم دیگر نیاز به تعویض مراحل بعدی در زمان مناسب آنها نخواهد بود و این گونه هزینه تعویض فیلتر آب شیرین کن خانگی خود را پایین آورده اند . باید گفت که این قضیه کاملا اشتباه است و بهترین زمان تعویض فیلتر تصفیه آب در هر مرحله باید کاملا رعایت شود و عوض نکردن هر مرحله از فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی ro میتواند کیفیت آب را کاهش دهد . اما مناطقی همچون خوزستان و شهرهایی هستند که متاسفانه آب آشامیدنی شهری مناسبی ندارند و آب آشامیدنی لوله کشی شهری در این مناطق دارای مقدار زیادی رسوبات و املاح درشت شن و ماسه و سنگ و گل و لای و زنگ لوله است . در این مناطق میتوان فیلتر پلی پروپیلن 5 میکرون آب تصفیه کن خانگی را زودتر یعنی ماهی یک مرتبه تعویض کرد تا رسوبات از این فیلتر عبور نکرده و به فیلترهای بعدی آب تصفیه نرسد . ما امروز به صورت کاملا تصویری به شما عزیزان نحوه تعویض فیلتر مرحله اول آب شیرین کن خانگی را آموزش میدهیم .

تعویض فیلتر اول تصفیه آب

آموزش تعویض فیلتر اول تصفیه آب

برای تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی میتوان از فیلتر دستگاه تصفیه آب سی سی کا مجموعه سه عددی یا پک کامل فیلتر تصفیه آب cck استفاده نمود . برای این منظور پیشنهاد میکنیم به تعویض فیلتر تصفیه آب cck مراجعه نمایید . فیلتر مرحله اول تصفیه آب ، فیلتر الیافی پنبه ای پلی پروپیلن پنج میکرون است که وظیفه آن حذف و تصفیه املاح بزرگ تر از 5 میکرون یعنی ذراتی که با چشم دیده میشوند و در کتری رسوب میبندند است . از عوارض دیر عوض کردن فیلتر تصفیه آب میتوان به عبور رسوبات از فیلتر مرحله اول و صدمه دیدن ممبران ( فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب ) اشاره نمود . در این صورت کیفیت آب آشامیدنی بسیار پایین آمده و دیگر سختی آب یا همان املاح بسیار ریزی نظیر نیترات و نیتریت حذف و تصفیه نخواهند شد .

برای تعویض فیلتر اول آب تصفیه کن خانگی ابتدا شیر ورودی دسته گازی تصفیه آب را که زیر سینک و به شیر پیسوار زیر سینک متصل شده است را ببندید تا ورودی آب به دستگاه تصفیه قطع گردد . این شیر یک دسته آبی رنگ دارد و از شلنگ متصل به حوزینگ مرحله اول میتوانید آن را پیدا کنید . پس از این کار شیر مخزن تصفیه آب خانگی خود را نیز ببندید و شیر برداشت روی سینک را باز کنید تا کمی از آب داخل دستگاه تصفیه آب خانگی خارج شود .

نحوه تعویض فیلتر اول تصفیه آب

در مرحله بعدی پیشنهاد میشود یک ظرف زیر حوزینگ مرحله اول تصفیه آب خود قرار دهید چون آب داخل حوزینگ پس از باز کردن آن چکه کرده و میریزد که در صورت دقت نکردن ممکن است کابینت های شما را خراب کند . پس از قرار دادن ظرف از یک آچار حوزینگ همانند تصویر زیر برای باز نمودن حوزینگ اول تصفیه آب استفاده کنید . این آچار معمولا در پک انواع دستگاه تصفیه آب خانگی موجود است و میتوانید از آن برای تعویض فیلتر سه گانه تصفیه آب استفاده نمایید . آچار حوزینگ را به سمت عقربه های ساعت بچرخانید تا حوزینگ فیلتر باز گردد . فیلتر اشباع شده را از حوزینگ خارج کنید و داخل حوزینگ را با آب خالی بشویید . توجه کنید که هیچ گونه مایع ظرفشویی دستشویی و… به داخل حوزینگ نزنید چون باعث آسیب دیدن فیلترهای آب تصفیه کن خواهد شد .

فیلتر pp تصفیه آب جدید را جایگزین فیلتر قبلی کنید و حوزینگ را زیر دستگاه و بر سر کلگی خود ببندید . برای بستن حوزینگ باید بر خلاف عقربه های ساعت بچرخانید . پس از تعویض فیلتر اول در صورتی که نمیخواهید مراحل دوم و سوم را تعویض کنید شیر ورودی تصفیه آب و شیر مخزن را باز کنید . دقت کنید که حوزینگ را به درستی بسته باشید و با یک دستمان کاغذی رزوه های حوزینگ را چک کنید تا نشتی ندهد . در صورت نشتی دادن باید شیرهای ورودی را ببندید و از یک نوار تفلون پهن صنعتی برای آب بندی کردن حوزینگ ها استفاده کنید . پیشنهاد میشود پک فیلتر سه گانه تصفیه آب مراحل 1 و 2 و 3 هر چهار الی شش ماه و با هم عوض شوند اما پس از تعویض مراحل دوم و سوم کربن گیری دستگاه تصفیه آب خانگی را فراموش نکنید تا فیلتر اصلی دستگاه شما صدمه نبیند .

قیمت تعویض فیلتر سه گانه دستگاه تصفیه آب

شما عزیزان میتوانید برای تعویض فیلترهای پایینی تصفیه آب هر کجای تهران که باشید از تکنسین های فنی ما ثبت سفارش نمایید تا در اسرع وقت دستگاه شما سرویس و تعویض فیلتر گردد . در صورتی که قصد خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی را دارید پیشنهاد میکنیم از صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی مشاهده نمایید . در این صفحه هم انواع دستگاه تصفیه آب خانگی اصل تایوان به همراه قیمت و مشخصات فنی قرار داده شده است . از برندهای معتبر تصفیه آب که برای تعویض فیلترها نیز میتوانید استفاده کنید دستگاه تصفیه آب cck ، دستگاه تصفیه آب سافت واتر و دستگاه تصفیه آب آکوا میباشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *