4 دلیل فواید نوشیدن آب تصفیه شده برای سلامت و زیبایی پوست

همه ما از فواید نوشیدن آب آشامیدنی برای سلامت بدن انسان با خبریم و میدانیم که 70 درصد وزن بدن انسان را آب تشکیل میدهد ، البته این مقدار ، بر اساس سن ، جنسیت ، شرایط محیطی و … متغییر است . حجم آب موجود در بدن انسان در افراد مختلف متغییر بوده و جالب است بدانید بیشترین حجم آب در بدن کودکان است و 78 درصد از وزن بدن آنها را تشکیل میدهد . پس این مایع حیات ، در سلامتی انسان نقش بسزایی دارد . اما ، جالب است بدانید ، اگر آب آشامیدنی سالم و عاری از املاح مضر مصرف نکنید ، علاوه بر انواع بیماری هایی که میتواند به بدن شما از سمت آب آشامیدنی سرایت کند ، پوست و زیبایی ظاهری را نیز از دست میدهید . استفاده از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران میتواند آب آشامیدنی مصرفی روزانه شما عزیزان را به بهترین سختی آب برای آشامیدن برساند و این مدل انواع دستگاه تصفیه آب خانگی ro است که توانایی حذف تمام املاح مضر آب آشامیدنی را دارد . نیترات در آب آشامیدنی مضرترین ذره موجود در آب است که این دستگاه ها حتی به دستگاه تصفیه آب خانگی نیترات نیز مشهور هستند .

انسان بدون غذا میتواند تا چندین روز ، بلکه تا یک ماه هم زنده بماند ، اما بدون آب نهایتا تا سه روز میتواند ادامه دهد ، ضمن این که میزان مورد نیاز مصرف روزانه بدن انسان از آب آشامیدنی ، روزی 8 هشت لیوان است و این 8 لیوان میتواند در صورت فعالیت بدنی زیاد یا در صورتی که در زیر نور آفتاب قرار گرفته اید تا 12 لیوان نیز پیشروی کند .

نوشیدن صحیح آب آشامیدنی سالم در طول روز علاوه بر سلامت داخلی بدن شما عزیزان میتواند تاثیر زیادی نیز روی سلامت خارجی یعنی پوست صورت و بدن شما بگذارد و این یکی از فواید نوشیدن آب تصفیه شده است که باعث شفاف و جوان سازی پوست صورت میگردد . اما چند مورد دیگر از فواید نوشیدن آب تصفیه شده را در زیر مطالعه نمایید :

فواید نوشیدن آب تصفیه شده

آب تصفیه شده از خشک شدن پوست صورت و بدن جلوگیری میکند

سلول های پوست صورت و بدن مانند انواع دیگر سلول های بدن انسان عمل میکنند . این سلول ها از آب ساخته شده اند ، به طوری که آنها باید به طور منظم آب داده شوند تا اطمینان حاصل نمایید که سالم هستند و سالم میمانند . اگر بدن شما عزیزان به میزان مورد نیاز و کافی ، آبرسانی نشود پوست شما میتواند خشک شود پس یکی از بهترین روش آبرسانی به پوست صورت و بدن ، نوشیدن آب تصفیه شده است . حال چرا آب تصفیه شده ؟ آب تصفیه شده با روش دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس ، طبق بروزترین مدل تصفیه در جهان فیلتر میگردد .

حذف رسوبات داخل آب میتواند به جلوگیری از ایجاد سنگ کلیه کمک شایانی کند و همچنین حذف کلر از آب آشامیدنی یا همان وایتکس ، از بسیاری لک های پوستی که با مصرف آب بوجود میاید جلوگیری میکند . همچنین یک فیلتر قلیایی کننده آب که آلکالاین نام دارد میتواند بدن شما را یونیزه قلیایی کند تا پوست شما به مرور زمان شفاف شده و کک و مک از صورتتان به کلی حذف گردد . پوست صورت خشک نه تنها ناخوشایند است ، بلکه خارش ، پوسته پوسته شدن و ناراحت کننده نیز میباشد که همه اینها با مصرف آب آشامیدنی سالم تصفیه شده حل میشود .

روش آبرسانی به پوست صورت

دفع سموم بدن با نوشیدن آب آشامیدنی تصفیه شده

یکی از اهداف اصلی آب در بدن انسان این است که سموم را از سیستم بدن خارج میسازد . اگر بدن شما مقدار مناسب آب آشامیدنی سالم را نداشته باشد ، قادر نخواهد بود تمام سموم را از بین ببرد ، به همین علت اثرات بهداشتی مانند آکنه ، کدر شدن رنگ پوست صورت و بدن و ایجاد لک در صورت ، مشاهده خواهد شد . با استفاده از آب آشامیدنی تصفیه شده که نیترات ، کلر ، نیتریت ، آرسنیک و انواع املاح مضر محلول در آب شهری را حذف و تصفیه نموده ، هم به سلامت داخلی بدن خود و هم به جوان سازی و آبرسانی پوست خود کمک شایانی میکنید و جلوی عناصر مضر که ممکن است بر روی سلامتی پوست شما تاثیر بگذارند را میگیرید .

فواید نوشیدن آب برای پوست

بهترین روش درمان و رفع چین و چروک پوست صورت

در دنیایی که زندگی میکنیم ، یک محیط خشک کننده برای پوست صورت است و پوست صورت خشک نیز ، طبیعتا دارای چین و چروک پیشانی ، دور چشم و چین و چروک پوست صورت خواهد شد . برای رفع چین و چروک پوست صورت ، کافیست به صورت برنامه ریزی شده آبی که از سلول های پوست شما از دست میرود را به صورت مداوم به بدن خود بازگردانید . آبی سالم و عاری از هرگونه املاح مضر میتواند پوست صورت شما را معجزه کند و باعث مرطوب شدن آن شود به طوری که محققین انواع طب سنتی و علم روز پزشکی بر این باورند که آب آشامیدنی سالم ، در صورتی که به میزان لازم و نیاز بدن در طول روز مصرف شود ، بهترین روش جوان سازی و حفظ رطوبت پوست صورت و بدن در بانوان ، آقایان و کودکان خواهد بود . هنگامی که سلولهای پوستی به طور مناسب هیدراته میشوند ، متورم شده و نرم میشوند .

آب تصفیه شده برای پوست صورت

بهترین روش درمان خشکی پوست صورت آب آشامیدنی تصفیه شده است

اگر بدن شما دچار کم آبی شده و اصطلاحا خشکی شود ، تلاش میکند تا آب در سطح پوست جذب بدن شده و برای موارد مهم تری از جمله کلیه و کبدها شود . این باعث خشکی پوست صورت شما عزیزان میگردد . البته ناگفته نماند ، کلر یا همان وایتکس موجود در آب آشامیدنی شهری نیز در خشکی پوست صورت نقش کمی ندارد و باید برای جلوگیری از ایجاد انواع بیماری های پوستی از آب آشامیدنی تصفیه و جذب گردد . اگر بدن شما به اندازه کافی هیدراته شود ، کلیه شما تنظیم شده و به ترشح مایع اضافی کمک میکند و باعث تعادل در بدن میشود .

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی حذف کلر از آب آشامیدنی

استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی میتواند کلر از آب آشامیدنی را حذف نماید . اما چرا کلر ؟ چون کلر مضر ترین ماده موجود در آب آشامیدنی برای پوست صورت و موی سر انسان است و باعث ریزش مو و چروک شدن پوست میشود . این مورد بیشتر برای استفاده آشامیدنی آب کلر دار پیش می آید و استفاده از برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی همچون دستگاه تصفیه آب cck میتواند کلر از آب آشامیدنی را به طور کلی حذف نماید . برای مشاهده انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل میتوانید به صفحه قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی مراجعه نمایید .

حال سوال اینجاست که چطور بدن خود را هیدراته کنیم ؟

اکثر پزشکان بزرگ طب سنتی توصیه میکنند که آب آشامیدنی در صورت پاکیزه و معدنی نبودن ، باعث انواع بیماری هایی در سطح پوست صورت میشود ، ضمن اینکه استفاده منظم از هشت لیوان به میزان 230 میلی لیتر نیاز بدن انسان است و از آنجایی که فواید نوشیدن آب تصفیه شده برای آبرسانی به پوست صورت بسیار زیاد است ، پیشنهاد میکنیم برای نوشیدن آب آشامیدنی و پخت و پز ، از یک دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس بهره ببرید . عملکرد این دستگاه ها به این صورت است که تا فیلتر مرحله چهارم دستگاه تصفیه آب خانگی ، آب را کاملا مقطر کرده و پس از آن املاح معدنی مفید که طی مراحل تصفیه حذف شده اند را به آب برمیگرداند . یعنی با صرف هزینه ای بسیار کم از آب آشامیدنی معدنی استفاده خواهید کرد .

ضمن اینکه انواع دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای نیز به یونیزه قلیایی کردن آب کمک مینماید که این نیز از مهمترین راه های داشتن پوست صورت سالم و بسیار زیبا و شاداب است . این دستگاه ها هر شش ماه و دو سال نیاز به تعویض فیلتر تصفیه آب دارند چون فیلتر آنها اشباع میشود و یک شیر تصفیه آب خانگی مجزا روی سینک برای شما تعبیه میگردد . جهت دریافت اطلاعات بیشتر برای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی میتوانید با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا در هر زمان از شبانه روز تماس حاصل فرمایید :

306 14 774 021

فرخی 294 51 51 0912

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *