دستگاه تصفیه آب خانگی خوب است یا بد

مزایای استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی ، بر همگان پوشیده نیست ، اما گاهی برای برخی عزیزان سوال پیش میاید که آیا دستگاه تصفیه آب خانگی ضرر دارد ؟ یا اصلا دستگاه تصفیه آب خوب یا بد است ؟ چه دستگاه تصفیه آبی بخریم . میتوانید جهت اطلاعات بیشتر به مقاله فواید نوشیدن آب تصفیه شده آشامیدنی مراجعه نمایید . امروز به بررسی مزایای استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی میپردازیم .

دستگاه تصفیه آب خوب یا بد

دستگاه تصفیه آب خانگی زیرسینکی ، شامل چند فیلتر تصفیه آب است و یک دستگاه تصفیه آب خوب ، از سیستم تصفیه آب اسمز معکوس بهره میبرد . در حال حاضر بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران نیز از این تکنولوژی که بهترین روش تصفیه آب خانگی است بهره میبرد و اصطلاحا به این مدل سیستم ها دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس گفته میشود . فیلتر های تصفیه آب این دستگاه ها ، املاح درشتی که برای بانوان بسیار دردسر ساز هستند را از آب حذف میکند همچون رسوب کتری و املاحی که با شستن ظروف روی ظرف ها گچه میبندد و باعث کدر شدن ظروف غذا میشود .

همچنین فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی ، به بهبود طعم و مزه آب آشامیدنی کمک شایانی میکند و خاصیت آب شیرین کن خانگی نیز دارد . فیلتر تصفیه آب اسمز معکوس ، با حذف کلر و آلاینده های آلوده آب سلامت آب آشامیدنی را تضمین میکند .

دستگاه تصفیه آب خانگی خوب است یا بد

دستگاه تصفیه آب تایوانی از بهترین انواع تصفیه آب است . این دستگاه های تصفیه آب آشامیدنی ، بلافصله قبل از مصرف آب آشامیدنی ، املاح مضر موجود در آن را حذف میکنند ، بنابر این وارد شدن از مواد مضر به بدن انسان جلوگیری میشود .

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی زیرسینکی ، یک منبع آب آشامیدنی پاک و سالم برای شما فراهم می آورد که هزینه بسیار کمتری نسبت به خرید بطری آب معدنی برای شما دارد ، ضمن این که بسیاری از آب معدنی های موجود در بازار طوری که باید تصفیه نمیشوند در صورتی که با خرید دستگاه تصفیه آب ، خیالتان از مصرف آب آشامیدنی کاملا سالم و مناسب بدن راحت خواهد شد .

با مصرف آب آشامیدنی از یک آب تصفیه کن خانگی ، به طور قابل توجهی باعث کاهش خطر ابتلا به سرطان رکتوم ، سرطان روده بزرگ و سرطان مثانه ، به خاطر حذف و تصفیه کلر و مواد جانبی کلر در آب آشامیدنی خواهید شد .

فیلترهای کربنی در دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس ، میتواند آلاینده های خطرناک از آب آشامیدنی را حذف نموده و در فیلتر معدنی ساز تصفیه آب مینرال به حفظ املاح معدنی سالم مورد نیاز بدن بپردازد . علاوه بر آن فیلتر قلیایی کننده تصفیه آب ، تعادل PH آب آشامیدنی را حفظ میکند و باعث خواص آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی به آب آشامیدنی میشود .

دستگاه تصفیه آب خوب یا بد

نوشیدن آب تمیز و تصفیه شده ، از بدن محافظت میکند و منجر به سلامتی کلی پوست و مو و سلامت داخلی بدن میگردد . دستگاه تصفیه آب خانگی خوب ، آب آشامیدنی سالم هم برای نوشیدن و هم برای پخت و پز در اختیار شما قرار میدهد . طبیعتا وجود همیشگی آب آشامیدنی سالم در خانه امری واجب است .

دستگاه تصفیه آب خوب ، با حذف کریپتوسپوریدیم و جیاردیا از آب آشامیدنی ، خطر بروز بیماری های دستگاه گوارش بدن انسان را بیش از 33 درصد کاهش میدهد .

نوشیدن آب خالص تصفیه شده و سالم ، برای کودکان بسیار مهم است . دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس ، سالم ترین آب را برای سیستم های ایمنی بدن در حال رشد کودکان فراهم می آورد و به رشد کامل آنها کمک شایانی میکند .

در آب آشامیدنی لوله کشی شهری ، ممکن است بیش از 2100 سم شناخته شده وجود داشته باشد که یک دستگاه تصفیه آب خانگی خوب ، خط دفاعی بسیار عالی ای برای حذف این سموم و املاح مضر ایجاد میکند . عملکرد این سیستم ها به این صورت است که ابتدا تمام املاح مفید و مضر را از آب حذف کرده و آب را عاری از هر گونه املاحی میسازد . سپس به شیرین کردن آب ، برگرداندن املاح مفید مورد نیاز بدن و قلیایی نمودن آب آشامیدنی میپردازد تا سالم ترین آب مورد نیاز بدن را فراهم آورد .

با این وجود نتیجه میگیریم که دستگاه تصفیه آب خانگی خوب است و نمیتوان برای آن “معایب دستگاه تصفیه آب خانگی” نام برد . اما اگر قصد خرید دستگاه تصفیه آب خانگی را دارید بعد از خواندن این مطلب به این سوال خواهید رسید که خب ، حالا دستگاه تصفیه آب خوب چیه ؟

دستگاه تصفیه آب خوب چیه

معرفی مشخصات و قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی خوب

جهت اطلاع از مشخصات یک دستگاه تصفیه آب خانگی خوب با قیمت مناسب میتوانید راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی را مطالعه نمایید . به طور کلی دستگاه تصفیه آب خانگی خوب ، یک دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل میباشد که زیر سینک آشپزخانه نصب شده و از سیستم تصفیه آب اسمز معکوس آر او نیز بهره ببرد . جهت مشاهده محصولات و انواع دستگاه تصفیه آب خانگی میتوانید به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید و برای مشاوره راجع به انتخاب و خرید دستگاه تصفیه آب برای منزل یا محل کار خود میتوانید با کارشناسان فروش شرکت تصفیه آسا تماس حاصل فرمایید :

306 14 774 021

فرخی 294 51 51 0912

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *